MAKRO A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991www.makromarket.com 

MAKRO MARKET A.Ş.                                                        

        Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 25 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

       Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

       Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 193 mağazaya sahip olan Makro Market, 169.216 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında  ciro sıralamasında 126.sırada, perakende sektöründe ise 10.sırada yer alıyor.

        Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 


 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.makromarket.com.trMAKRO A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Avukat (Ankara)MAKRO A.Ş.
Hukuk Fakültesi mezunu, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanlarında bilgi ve deneyim sahibi,Resmi ve özel kurumlarla yazışmalar yapabilecek özelliğe sahip, Kira ve tedarikçi firma sözleşmesi hazırlama konusunda deneyimli, Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Problem çözme, analiz, planlama ve takip yönü gelişmiş, sorumluluk sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,       'ŞİRKET AVUKATI' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Kayseri) Kayseri MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Kayseri)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip,Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek,Askerlik görevini tamamlamış, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgünDinamik ve enerjik, Kayseri'de ikamet eden "sevkiyat şoförü" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 28-45 yaş aralığında, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Dinamik ve enerjik, Ankara’da ikamet eden sevkiyat şoförü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Engelli Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, Ankara, Konya, Kayseri ve Antalya'da ikamet eden, Ankara, Konya, Kayseri  ve Antalya'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Şarküteri GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Balıkçı (Antalya) Antalya MAKRO A.Ş.
Balıkçı (Antalya)MAKRO A.Ş.
Antalya Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;Balık işleme, temizleme ve satış konusunda deneyimli, Ürün çeşitliliği konusunda deneyimli, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 20 yaş ve üzerinde olan, Antalya'da ikamet eden, Balık tezgahı düzeni, temizliği ve satış süreçlerinde aktif rol alacak"Balıkçı/Balıkçı Yardımcıları" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Manav Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
ManavMAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Antalya) Antalya MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Antalya)MAKRO A.Ş.
Antalya Bölgemizde mevcut olan mağazalarımızda  ve yeni açılacak olan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, (Tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  Antalya'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Elektrik Mühendisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
.         Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun,·         Mesleğinde en az 2 yıl deneyimi bulunan, (İnşaat deneyimi olan)·         Autocad, Ms Ofis ve diğer ofis programlarını kullanabilen,·         Analiz etme ve raporlama konusunda tecrübeli,·         Analitik düşünebilen, sorumluluk sahibi, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,·         Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,·         Zamanı iyi yönetip kaliteyi hedefleyen,·         İş güvenliği kriterlerine uygun çalışmayı benimsemiş,·         Ankara'da ikamet eden ve/veya edebilecek olan,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Bay,Batıkent'te bulunan yaklaşık 2000 bağımsız bölümden oluşan konut projemizde görevlendirmek üzere Elektrik Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
KasapMAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ Ankara, Antalya, Malatya ve Kayseri Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Balıkçı Ankara, İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
BalıkçıMAKRO A.Ş.
Ankara Bölge Mağazalarımız ve İstanbul Esenyurt ve Bağcılar Bölge Mağazalarımızda görev alacak;Balık işleme, temizleme ve satış konusunda deneyimli, Ürün çeşitliliği konusunda deneyimli, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Ankara'da, İstanbul'da ikamet eden, Balık tezgahı düzeni, temizliği ve satış süreçlerinde aktif rol alacak Bay         'Balıkçı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi Bolu, Kayseri, ... MAKRO A.Ş.
Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Bolu, Antalya,Malatya, Kayseri ve Konya mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Ankara)MAKRO A.Ş.
En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 3 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen, Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
E-ticaret Sorumlusu Ankara MAKRO A.Ş.
E-ticaret SorumlusuMAKRO A.Ş.
Genel Müdürlük E-Ticaret birimimizde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,E-ticaret projelerinde yönetici olarak görev almış,Web tabanlı pazarlama ve iletişim uygulamaları ve tasarımları konularında deneyimli,Sosyal medyanın günümüzün en önemli iletişim alanlarından biri olduğuna inanan, tüm mecralarda sosyal medyayı mükemmel derecede kullanabilen,Detaylara önem veren, görsel analiz yeteneği kuvvetli,Sonuç odaklı, stratejik ve yaratıcı düşünebilen,Ekip çalışmasına yatkın ve gelişime açık,Problemler karşısında çözüm alternatifleri geliştirebilecek,Planlama, takip ve organizasyon becerileri gelişmiş,MS Office programlarını etkin kullanabilen,Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,"E-Ticaret Sorumlusu" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Engelli Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, İstanbul (Anadolu ve Avrupa Yakası) ve Tekirdağ'da ikamet eden, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Teknikeri (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Gıda Teknikeri (Ankara)MAKRO A.Ş.
·         Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,·         Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,         Gece vardiyasında çalışabilecek,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ankara'da ikamet eden,       Unlu Mamuller Tesisimizde gece vardiyasında (saat 22.00-07.00) görev alacak "Gıda Teknikeri " arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasap (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasap (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ İstanbul ve Tekirdağ Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Manav (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Manav (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,·İstanbul'da ikamet eden,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Satış Temsilcisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul'daki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, İstanbul'da ikamet eden, Bay,bayan          " Satış Temsilcisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Şarküteri Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “İstanbul Mağazalarımızda görevlendirmek üzere Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul  Anadolu, Avrupa Yakası ve Tekirdağ Çorlu'da bulunan mağazalarımıza; En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ve Tekirdağ'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasiyer (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan, Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, İstanbul'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bekçi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Bekçi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Bina içi ve bina dışı güvenliği salayabilecek, Dönüşümlü olarak vardiyalı çalışabilecek, 35-45 yaş aralığında olan En az ortaokul mezunu Daha önce bekçilik görevinde 1-3 yıl deneyimi olan Atik, cesur ve dinamik olan Dikkatli ve titiz olan, Askerlik hizmetini tamamlamış,       Bekçi aranıyor.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reyon Elemanı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Reyon Elemanı (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görev alacakLise mezunu (tercih nedenidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Ankara'da ikamet eden,          "Reyon Elemanları" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı