MAKRO A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991www.makromarket.com 

MAKRO MARKET A.Ş.                                                        

        Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 25 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

       Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

       Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 193 mağazaya sahip olan Makro Market, 169.216 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında  ciro sıralamasında 126.sırada, perakende sektöründe ise 10.sırada yer alıyor.

        Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 


 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.makromarket.com.trMAKRO A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 25
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yaş Pasta Ustası (Malatya) Malatya MAKRO A.Ş.
Yaş Pasta Ustası (Malatya)MAKRO A.Ş.
Malatya'daki Unlu Mamuller İmalathanemizde görevlendirmek üzere; '' Yaş Pasta '' üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Malatya’da ikamet eden.  “ Pasta Ustası ” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Manav Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
ManavMAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Personeli (İstanbul) İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
Kurumsal İletişim Personeli (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İletişim Fakültesi mezunu, Perakende / Mağazacılık deneyimi olan, Marka Yönetimi, Kurumsal iletişim, Medya İlişkileri ve Pazarlama faaliyetlerinde minimum 2 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim, İletişim, yaratıcılık, koordinasyon ve organizasyon becerileri yüksek,Teknoloji ve medyaya ilgi duyan, günümüz trend ve gelişmelerini takip eden,Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,İstanbul'da ikamet eden, “Kurumsal İletişim Personeli” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Baklava Ustası (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Baklava Ustası (Ankara)MAKRO A.Ş.
Baklava üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış ( erkek adaylar için ) ,            Ankara'da ikamet eden “ Baklava Ustası“ aramaktayız.  Genel Müdürlük ve Üretim Tesisi adresimiz: İstanbulyolu 26. km Saray Mah. Gıdacılar Cad. No:11 KazanNot: Sincan,Etimesgut Eryaman, Demetevler, Şentepe, Etlik, Keçiören, Pursaklar, Karacaören, Mamak, Ulus ve Kazan semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (Konya) Konya, Karaman MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (Konya)MAKRO A.Ş.
Konya, Cihanbeyli ve Karaman Mağazalarımızda görev alabilecek Mağaza Yöneticileri arıyoruz. En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  Konya, Cihanbeyli ve Karaman'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mayalı Ürün Ustası Ankara MAKRO A.Ş.
Mayalı Ürün UstasıMAKRO A.Ş.
Unlu Mamuller Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere; Mayalı ürün çeşitleri ( simit, poğaça, açma vb.) ” üretiminde deneyimli,İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden.           “ Mayalı Ürün Usta ve Yardımcıları” aranmaktadır.Genel Müdürlük ve Üretim Tesisi adresimiz: İstanbulyolu 26. km Saray Mah. Gıdacılar Cad. No:11 KazanNot: Sincan,Etimesgut Eryaman, Demetevler, Şentepe, Etlik, Keçiören, Pursaklar, Karacaören, Mamak, Ulus ve Kazan semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Pasta Usta Yardımcısı(Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Pasta Usta Yardımcısı(Ankara)MAKRO A.Ş.
Unlu Mamuller Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere; Yaş Pasta, Kuru Pasta “ üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden.  “ Pasta Usta Ve/Veya Yardımcısı aranmaktadır.Genel Müdürlük ve Üretim Tesisi adresimiz: İstanbulyolu 26. km Saray Mah. Gıdacılar Cad. No:11 KazanNot: Sincan,Etimesgut Eryaman, Demetevler, Şentepe, Etlik, Keçiören, Pursaklar, Karacaören, Mamak, Ulus ve Kazan semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ERP/ Sistem Destek Personeli Ankara MAKRO A.Ş.
ERP/ Sistem Destek PersoneliMAKRO A.Ş.
Ankara Genel Müdürlük Bilgi Teknolojileri Departman'ında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya teknoloji bölümlerinden mezun, ERP Projelerinin uygulama, uyarlama ve destek süreçlerinde minumum 2-3  yıllık tecrübe sahibi, ( tercihen perakende sektörü)Yazılım analiz, tasarım, geliştirme ve test süreçlerinde deneyimli, SQL/PLSQL bilgi ve tecrübesi olan, Sorumluluk duygusu yüksek, iş takibi yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, liderlik yeteneği gelişmiş,Takım çalışmasına istekli ve yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,İş Birimleri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).  "ERP Sistem Destek Personeli" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Ankara, Antalya, Kayseri ve Konya mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Part-Time Market Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Part-Time Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Antalya, Konya, Ankara ve Kayseri mağazalamızda haftanın belirli gün ve saatlerinde çalışmak üzere;    Lise mezunu (tercih nedenidir),     Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),     İnsan ilişkilerinde başarılı,     Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,     Güler yüzlü,     Ekip çalışmasına uyumlu,        Part-time market görevlisi arıyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 28-45 yaş aralığında, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Dinamik ve enerjik, Ankara’da ikamet eden sevkiyat şoförü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sigorta Satış Temsilcisi Ankara MAKRO A.Ş.
Sigorta Satış TemsilcisiMAKRO A.Ş.
Lise,MYO ve Üniversiteler'in ilgili bölümlerinden mezun, Sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen, Satış tecrübesine sahip, İletişim becerisi gelişmiş,diksiyonu düzgün, İkna yeteneğine güvenen, Yoğun tempoda çalışabilecek, Ankara'da ikamet eden,   Ankara'da bulunan Sigorta Acentemizde görevlendirilmek üzere 'Satış Temsilcisi' arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Engelli Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, Ankara, Konya ve Antalya'da ikamet eden, Ankara ve Antalya'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Gıda Mühendisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Gıda Mühendisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Unlu Mamuller Üretim Tesisimizde görev alacak; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Unlu Mamuller üretim, kalite kontrol, sevkiyat konularında en az 2 yıl deneyimli,Gıda güvenliği ve yönetim sistemlerinde  (ISO 9001, ISO 22000 ) bilgi sahibi,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullamabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara’da ikamet eden,“Gıda Mühendisi” alınacaktır. Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. Kazan/AnkaraNot: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Abidinpaşa Ulus semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yetiştirilmek Üzere Mağaza Yönetici Adayı Ankara MAKRO A.Ş.
Yetiştirilmek Üzere Mağaza Yönetici AdayıMAKRO A.Ş.
Perakende sektöründe mağaza yönetici adaylığından başlayıp, verilecek eğitimlerle tüm süreçler hakkında bilgi sahibi olacak personelimizin, gelecekte perakendenin ideal yöneticileri arasında yer almalarını ve şirketimize katma değer sağlamalarını istiyoruz.Mağazacılık sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen adaylardan, 6 ay sürecek kuramsal ve uygulamalı eğitim sonrasında yapılacak değerlendirmede başarılı olanlar, mağaza müdür yardımcısı vekili olarak şirketimizin mağazalarının birinde görev alacaklardır.Nitelikler:Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık bölümlerinden mezun, Öğrenmeye istekli, değişime, gelişime ve yeniliklere açık, İşin planlaması ve takibi yeteneğine sahip, Müşteri beklentilerini iyi algılayıp, sürekli müşteri memnuniyetini sağlayacak,Problemler karşısında çözüm üretebilen, sonuç odaklı, şirkete katkıda bulunabilecek,Pozitif kişilik sahibi, heyecanlı ve enerjik, Sabırlı, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına uyumlu, motivasyona önem veren, Yoğun iş temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, MS Office programlarını kullanabilen, Türkiye'de yer alan tüm mağazalarımızda görev yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, Ankara’da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasap Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
KasapMAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ Ankara, Antalya ve Kayseri Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Mağaza YöneticileriMAKRO A.Ş.
En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış, Kayseri, Samsun, Antalya, Mersin ve Ankara'da  ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Resmi İşler Personeli Ankara MAKRO A.Ş.
İnşaat Resmi İşler PersoneliMAKRO A.Ş.
Ankara'da yapılan büyük ölçekli konut projemiz ile ilgili görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip;En az ön lisans mezunu Alanında deneyimli, İletişim becerileri kuvvetli, sonuç odaklı çalışan, koordinasyon ve takip yeteneği güçlü,Analitik düşünebilen, MS Office  programlarına hakim Askerlik hizmetini tamamlamış, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanan, Ankara'da ikamet eden,       "İnşaat Resmi İşler Personeli" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Şarküteri GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
İnşaat Mühendisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
·         Üniversitelerinİnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Büyük ölçekli ve kalite önceliğini hedef almış proje deneyimine sahip,·         En az 5 yılşantiye deneyimine sahip,·         Yüksek yapılarda deneyimi olan,·         İnşaat konularında keşif, metraj, analiz, hakediş, planlama, proje tasarım ve uygulama deneyimi olan,·         Konveksiyonel kalıp sisteminde deneyimli,·         Ms Office ve Autocad programlarını kullanabilen,·         İletişim becerileri güçlü,·         Sonuç odaklı çalışma anlayışına sahip, ·         Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan,·         Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Ankara’da ikamet eden,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi Ankara, Konya MAKRO A.Ş.
Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,·Ankara'da, Konya'da ve Konya Cihanbeyli'de ikamet eden,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Balıkçı Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
BalıkçıMAKRO A.Ş.
Balık işleme, temizleme ve satış konusunda deneyimli, Ürün çeşitliliği konusunda deneyimli, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Balık tezgahı düzeni, temizliği ve satış süreçlerinde aktif rol alacak Ankara, Kayseri ve Antalya'da ikamet eden, Bay         'Balıkçı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Büro Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Stajyer Büro Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme, İletişim ve Psikoloji bölümlerinden mezun,Geleceğini İnsan Kaynakları, Satın alma, Kurumsal İletişim vb. bölümlerinde planlayan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 20-28 yaş aralığında, Ankara'da ikamet eden Son 3 ay içerisinde sigortalı bir işte çalışmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Genel Müdürlük Departmanlarında 6 ay süre ile görevlendirilecek "Stajyerler" arıyoruz.Not: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Ulus semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Oto Bakım Ustası Ankara MAKRO A.Ş.
Oto Bakım UstasıMAKRO A.Ş.
·         Meslek Lisesi Motor Bölümü veya Meslek Yüksek Okullarının Otomotiv Bölümünden mezun,·         Oto tamir konusunda deneyimli, (özellikle küçük araç)·         Çoklu marka, araç bakım & onarımı konusunda deneyimli,·         Takım çalışmasına ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·         B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden Oto Bakım Ustası arayışımız mevcuttur
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Malzemeleri Satınalma Uzmanı Ankara MAKRO A.Ş.
İnşaat Malzemeleri Satınalma UzmanıMAKRO A.Ş.
Ankara'da yapılan büyük ölçekli konut projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip;Tercihen İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu, Konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip, İnşaat malzemeleri satın alması konusunda piyasa bilgisine sahip, Maliyet düşürme ve stratejik satın alma konusunda başarılı, Malzeme planlaması, tedarikçi yönetimi ve sevkiyat konusunda deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişmeye açık, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara'da ikamet eden,   "İnşaat Malzemeleri Satın Alma Uzmanı" aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı