MAKRO A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1991www.makromarket.com 

MAKRO MARKET A.Ş.                                                        

        Makro Market ulusal bir perakende markası olarak, organize ve modern bir anlayışla, üretici ve müşterilere kaliteli hizmet vermek için 1991 yılında, Songör ailesi tarafından kuruldu. Zaman içinde gelişime açık, yenilikçi yaklaşımıyla nitelikli insan, yeni teknoloji, yönetim stratejileri ve planlı büyük hedefleri ile büyüdü. Makro, ulusal bir marka kimliği ile, ülkemizin tarım ve sanayi üretim planlamasında, müşteri taleplerini olgunlaştırmak adına bilirkişi rolünü 25 yıldır üstlenmiş modern bir perakende markası haline geldi.

       Organize perakendenin gelişmesi, kayıtlı ve kurallı çalışması için Makro Market hep öncü oldu. Aynı zamanda kurucusu Şeref Songör, Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nu da kurarak ülkemiz perakendeciliğinin güçlü ve etkin bir şekilde yapılanması çalışmalarında bulundu. Böylece sektörde toplam kalitenin gelişmesine de katkı sağladı.

       Merkezi Ankara’da bulunan Makro, bir aile şirketi olup 6 ortaklı bir yapıdan oluşmaktadır. %100 Türk sermayesiyle, bugün 6 ayrı Bölge Müdürlüğü’ne bağlı 13 ilde, 193 mağazaya sahip olan Makro Market, 169.216 metrekare müşteri alanıyla hizmet veriyor. Yılda 70 milyonun üzerinde müşteriye satış hizmeti veren Makro Market, tek başına Fortune Türkiye’nin en büyük 500 şirket araştırmasında  ciro sıralamasında 126.sırada, perakende sektöründe ise 10.sırada yer alıyor.

        Makro Market, kurulduğu ilk günden itibaren örnek sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmektedir. Eğitime ve öğrencilere verilen destekler, çevre duyarlılığı, sağlıklı yaşam ve ülke sporunun gelişmesi için yapılan katkılar, kurumsal sosyal sorumluluğa örnek teşkil etmektedir. Makro Market, hizmet verdiği bölgelerde tespit edilen toplumsal ihtiyaçlar doğrultusunda kurguladığı sosyal sorumluluk projelerini sonuçlanana kadar takip etmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklanan Makro Market, belirlediği sosyal sorumluluk çalışmaları ile beraber tüm projelerinde yenilikçilik, verimlilik, liderlik, duyarlılık ve güvenilirlik ilkelerine son derece önem vererek marka algısını yönetmektedir.

 

 


 

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende

Firma web sitesi: www.makromarket.com.trMAKRO A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sanal Mağaza Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Sanal Mağaza Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara  Bölgemizde Eryaman, Çayyolu, Çankaya ve Keçiören Mağazalarımızda görev alacak e-ticaret  personellleri  arıyoruz. En az lise mezunu, Bilgisayar ve İnternet teknolojilerine hakim Hızlı, düzenli ve planlı çalışmayı disiplin edinmiş,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış  veya mimimum 2 yıl tecilli,Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Bay.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Eğitim Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara, Genel Müdürlüğümüzde bulunan İnsan Kaynakları Departmanıiçin “Eğitim Personeli” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (tercihen Eğitim Bilimleri, Psikoloji vb.)  mezun ,Perakende alanında eğitim içeriği hazırlama, eğitim verme, değerlendirme ve raporlama konusunda en az 1 yıl deneyime sahip,İletişim becerileri kuvvetli, Sonuç odaklı çalışma prensibine sahip, sorumluluk duygusu gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Dış görünüşüne özen gösteren, pozitif ve güler yüzlü, Araştırmacı, yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uyumlu, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif olarak araç kullanabilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 26-32 yaş aralığında, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ankara'da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Teknikeri (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Gıda Teknikeri (Ankara)MAKRO A.Ş.
·         Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği bölümlerinden mezun,·         Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli·         Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,·         Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,         Gece vardiyasında çalışabilecek,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ankara'da ikamet eden,       Unlu Mamuller Tesisimizde gece vardiyasında (saat 22.00-07.00) görev alacak "Gıda Teknikeri " arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kaynak Elemanı Ankara MAKRO A.Ş.
Kaynak ElemanıMAKRO A.Ş.
Meslek Lisesi Metal İşleri bölümünden veya Meslek Yüksekokulu'ndan mezun, Manuel, Elektrik, Gazaltı Kaynakları konusunda tecrübeli. Teknik işlerden anlayan, Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Ankara’da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,       ‘ Teknik personel (Kaynak Elemanı)‘ alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi Bolu, Kayseri, ... MAKRO A.Ş.
Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Bolu, Antalya,Malatya, Kayseri ve Konya mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sevkiyat Şoförü (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Sevkiyat Şoförü (Ankara)MAKRO A.Ş.
Tercihen lise mezunu, E sınıfı ehliyeti olan, SRC ve Psikoteknik belgesine sahip, Sevkiyat şoförlüğü konusunda en az 2 yıl deneyimli, İnsan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Kullandığı aracın sorumluluğunu alabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, 28-45 yaş aralığında, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün Dinamik ve enerjik, Ankara’da ikamet eden sevkiyat şoförü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ERP Yöneticisi/Uzmanı Ankara MAKRO A.Ş.
ERP Yöneticisi/UzmanıMAKRO A.Ş.
Ankara Genel Müdürlük Bilgi Teknolojileri Departman'ında görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik veya teknoloji bölümlerinden mezun, ERP Projelerinin uygulama, uyarlama ve destek süreçlerinde minumum 2-3  yıllık tecrübe sahibi, ( tercihen perakende sektörü)Yazılım analiz, tasarım, geliştirme ve test süreçlerinde deneyimli, SQL/PLSQL bilgi ve tecrübesi olan, Sorumluluk duygusu yüksek, iş takibi yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen, Planlama, organizasyon ve problem çözme yeteneğine sahip, liderlik yeteneği gelişmiş,Takım çalışmasına istekli ve yatkın, zaman yönetimi ve iletişim becerileri güçlü,İş Birimleri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip,Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için).  “ ERP Yöneticisi/Uzmanı ”   alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer Büro Personeli (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Stajyer Büro Personeli (Ankara)MAKRO A.Ş.
Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme, İletişim ve Psikoloji bölümlerinden mezun,Geleceğini İnsan Kaynakları, Satın alma, Kurumsal İletişim vb. bölümlerinde planlayan,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 20-28 yaş aralığında, Ankara'da ikamet eden, Son 3 ay içerisinde sigortalı bir işte çalışmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Genel Müdürlük Departmanlarında 3 ay süre ile görevlendirilecek "Stajyerler" arıyoruz.Not: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Ulus semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Stajyer        İlan Detayı
Gıda Mühendisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Gıda Mühendisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Unlu Mamuller Üretim Tesisimizde görev alacak; Üniversitelerin Gıda Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Unlu Mamuller üretim, kalite kontrol, sevkiyat konularında en az 2 yıl deneyimli,Gıda güvenliği ve yönetim sistemlerinde  (ISO 9001, ISO 22000 ) bilgi sahibi,MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullamabilen,Askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara’da ikamet eden,“Gıda Mühendisi” alınacaktır. Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. Kazan/AnkaraNot: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Abidinpaşa Ulus semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Market Görevlisi Ankara, Antalya... MAKRO A.Ş.
Engelli Market GörevlisiMAKRO A.Ş.
Tercihen en az lise mezunu, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, 35 yaşını aşmamış, Engellik derecesi %40 ve üzerinde olan, Ankara, Konya ve Antalya'da ikamet eden, Ankara ve Antalya'da bulunan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Market Görevlisi olarak çalışacak Engelli personel aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama Uzmanı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Raporlama Uzmanı (Ankara)MAKRO A.Ş.
·         Tercihen üniversitelerin İstatistik, Matematik ve Mühendislik Fakülteleri’nde yer alan bölümler ile Bilgisayar Bilimleri vb. bölümlerinden mezun,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Planlama, takip, raporlama becerileri  kuvvetli,·         Analitik düşünme ve sorun çözme yeteneği gelişmiş,·         Takipçi ve hedef odaklı çalışma prensibine sahip,·         İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın,·         Hesap, sonuç ve çözüm odaklı olan,·         Güçlü analiz, yorum ve sunum becerisine sahip,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek olan,'Raporlama Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görevlendirmek üzere,·Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Reyon Elemanı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Reyon Elemanı (Ankara)MAKRO A.Ş.
Ankara Mağazalarımızda görev alacakLise mezunu (tercih nedenidir), İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen, Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, Ankara'da ikamet eden,          "Reyon Elemanları" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grafik Tasarımcı (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Grafik Tasarımcı (Ankara)MAKRO A.Ş.
Üniversitelerin “Grafik Tasarım”, “Görsel İletişim Tasarımı” ve “Güzel Sanatlar” bölümlerinden mezun ve kendini yetiştirmiş,Photoshop, Corel Draw, Illustrator, InDesign, Premier Pro, Cinema 4d, After Effects, Audition, Animate, Dreamweaver gibi tasarım programlarını iyi derecede bilen,MS Office programlarını iyi kullanabilen, Baskı teknikleri, baskı öncesi hazırlık, matbaa konularında yeterli bilgiye sahip,Web Standartlarını bilen, Yaratıcı bakış açısı gelişmiş, estetik duyarlılığı yüksek, güncel tasarım bilgi ağını takip eden,Hızlı, üretken ve disiplinli, meraklı, ilgili ve araştırmacı,Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, hızlı çözümler üretebilen,Hızlı öğrenebilen ve kendini geliştirmeye hevesli, Alanında 2 yıl tecrübeli ve yaptığı işleri referans gösterebilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’da ikamet eden “Grafik Tasarımcı” aranmaktadır.  Genel Müdürlük Adresimiz: İstanbulyolu 26.km Saray Mah. Gıdacılar Cad. Kazan/AnkaraEryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Ulus semtleri servis güzergahımızdır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Izgara Ustası Ankara MAKRO A.Ş.
Izgara UstasıMAKRO A.Ş.
İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı,Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Ankara’da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,      " Izgara Ustası " alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Personeli Ankara MAKRO A.Ş.
İnsan Kaynakları PersoneliMAKRO A.Ş.
Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi, İktisat, İşletme, İletişim ve Psikoloji bölümlerinden mezun (tercih sebebidir),MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, 20-28 yaş aralığında, Sorumluluk almayı seven, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Gelişime ve yeniliklere açık, sonuç odaklı çalışabilen, Son 3 ay içerisinde sigortalı bir işte çalışmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Ankara'da ikamet eden, 3 ay süre ile görevlendirilecek "İnsan Kaynakları İşbaşı Eğitim Personeli" arıyoruz.Not: Eryaman, Sincan, Etimesgut, Batıkent, Demetevler, Şentepe, Keçiören, Etlik, Kazan,Ulus semtlerine servisimiz bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat (Ankara) Ankara MAKRO A.Ş.
Avukat (Ankara)MAKRO A.Ş.
Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku ve İş Hukuku alanlarında en az 10 yıl deneyim sahibi,Resmi ve özel kurumlarla yazışmalar yapabilecek özelliğe sahip,Kira ve tedarikçi firma sözleşmesi hazırlama konusunda deneyimli,Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü,Problem çözme, analiz, planlama ve takip yönü gelişmiş, sorumluluk sahibi,MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,      'ŞİRKET AVUKATI' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat (İstanbul) İstanbul(Avr.) MAKRO A.Ş.
Avukat (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Hukuk Fakültesi mezunu, Borçlar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku ve İş Hukuku alanlarında bilgi ve deneyim sahibi,Resmi ve özel kurumlarla yazışmalar yapabilecek özelliğe sahip,Kira ve tedarikçi firma sözleşmesi hazırlama konusunda deneyimli,Etkin iletişim becerilerine sahip, yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü,Problem çözme, analiz, planlama ve takip yönü gelişmiş, sorumluluk sahibi,MS Office uygulamalarına hakim, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkekler için askerlik hizmetini tamamlamış,      'ŞİRKET AVUKATI' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İşe Alım Personeli İstanbul(Asya) MAKRO A.Ş.
İnsan Kaynakları İşe Alım PersoneliMAKRO A.Ş.
İstanbul Bölge Anadolu Yakasında bulunan (Ümraniye, Maltepe, Ataşehir) Mağazalarımızın işe alma ve yerleştirme süreçlerini yürütecek ve takibini yapacak;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Çalışma Ekonomisi mezunu),İnsan kaynakları İşe Alım süreçleri alanında en az 1 yıl deneyimli, Ms Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sorumluluk almayı seven, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı,Analitik düşünme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Gelişime ve yeniliklere açık, sonuç odaklı çalışabilen, Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış( Erkek adaylar için) 24-30 yaş aralığında, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,             “İnsan Kaynakları İşe Alım Personeli ”  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Yöneticileri (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Mağaza Yöneticileri (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul  Anadolu  ve Avrupa Yakasında bulunan mağazalarımıza;En az lise mezunu (tercihen üniversite mezunu),  Organize Perakende Mağazacılık sektöründe en az 2 yıl yöneticilik deneyimine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı; problemler karşısında çözüm üretebilen,  Değişime ve gelişime açık; sabırlı, güleryüzlü ve kişisel bakımına özen gösteren, Müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip,  Etkin iletişim becerilerine ve liderlik özelliğine sahip,  Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış,  İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Market Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Market Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Lise mezunu (tercih nedenidir),·Başvurduğu alanda iş deneyimi olan (tercih nedenidir),·İnsan ilişkilerinde başarılı,·Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,·Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,·Güler yüzlü,·Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,·Ekip çalışmasına uyumlu,·İstanbul'da ikamet eden,Market Görevlisi alımı yapılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Temsilcisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Satış Temsilcisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İstanbul'daki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere;İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Hizmet sektöründe çalışacağının farkında olan,Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilen,Güler yüzlü, Ekip çalışmasına uyumlu, İstanbul'da ikamet eden, Bay,bayan          " Satış Temsilcisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasiyer (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasiyer (İstanbul)MAKRO A.Ş.
İnsan ilişkilerinde başarılı, İşlemlerde dikkatli ve sorumluluğunun bilincinde olan,Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Güler yüzlü ve müşteri ile iletişim kurmaktan hoşlanan,Tercihen deneyimli, En az lise mezunu, Ekip çalışmasına uyumlu, Diksiyonu düzgün, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan, İstanbul'da  ikamet eden         " Kasiyerler "aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Manav (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Manav (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Manav tezgahı konusunda deneyimi olan, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, 'Manav Personeli' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şarküteri Görevlisi (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Şarküteri Görevlisi (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Tercihen konusunda deneyimli, mesleki bilgiye sahip, Ürün takip, teşhir ve satışını yapabilecek, Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,  “İstanbul Mağazalarımızda görevlendirmek üzere Şarküteri Görevlisi ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kasap (İstanbul) İstanbul(Avr.), ... MAKRO A.Ş.
Kasap (İstanbul)MAKRO A.Ş.
Kasap ürün grupları satışında tecrübeli, Güler yüzlü ve iletişimi kuvvetli, İnsan ilişkilerinde başarılı Gıda hijyeni ve kişisel hijyen uygulamalarına dikkat eden, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, 23 yaş ve üzerinde olan,         “ İstanbul ve Tekirdağ Mağazalarımızda çalışacak Kasap Personeli ”  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yaş Pasta Ustası (Malatya) Malatya MAKRO A.Ş.
Yaş Pasta Ustası (Malatya)MAKRO A.Ş.
Malatya'daki Unlu Mamuller İmalathanemizde görevlendirmek üzere; '' Yaş Pasta '' üretiminde deneyimli, İşinde titiz, pratik, gıda güvenliği ve hijyen konusunda duyarlı, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Dinamik ve sorumluluk sahibi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Malatya’da ikamet eden.  “ Pasta Ustası ” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı