MAN Türkiye A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1966
250 yılı aşkın köklü geçmişi ile Dünya’nın üretim ve mühendislik devi MAN’ın Almanya dışındaki ilk üretim tesisi MAN Türkiye, 50’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor.
Bugün Ankara Akyurt’taki MAN Türkiye fabrikası, 111.000 metrekaresi kapalı, 90.000 metrekare si de üretim alanı olmak üzere kapladığı yaklaşık 320.000 metrekarelik alan ile aynı zamanda MAN’ın en büyük otobüs fabrikası konumunda bulunuyor.
Yıllık 2.000 otobüslük kapasite, 41 ülkeye ihracat
Bünyesindeki 1.800 çalışanı ile yıllık yaklaşık 2.000 adetlik üretim kapasitesine sahip olan MAN Türkiye, üretiminin %85’ini, başta Avrupa olmak üzere toplam 41 ülkeye otobüs ihracatı gerçekleştiriyor.
MAN Türkiye Akyurt bölgesindeki tesislerinde, MAN ve NEOPLAN marka otobüs üretimi ve diğer MAN fabrikaları için elektrik/elektronik parça imalatı da yapılıyor.
MAN ve NEOPLAN’lar yüksek kalite ile üretiliyor
MAN Türkiye fabrikası, MAN’ın şehiriçi, şehirlerarası ve seyahat otobüslerinin yanı sıra otobüs segmentinin premium markası NEOPLAN’ın ise tüm modellerinin yegane üretim merkezi konumunda. MAN’ın “Lion’s Regio”, “Lion’s Coach”, “Lion’s City” ile NEOPLAN’ın “Skyliner”, “Cityliner”, “Jetliner” ve “Tourliner” modellerinin yer aldığı MAN Türkiye ürün ailesinin en genç üyesi ise; Ankara’da gerçekleştirilen “Bus Days” müşteri günleri kapsamında 25 Mart 2015’te düzenlenen gala gecesi ile Dünya Lansmanı yapılan “MAN Lion’s Intercity” oldu.

Ar-Ge Merkezi ile de başarılara imza atıyor

MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, 2010 yılında Sanayi Bakanlığı’na yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması ile resmen kurulmuştur.
2.300 m2 kapalı alan ve 91 personeli ile faaliyete başlayan MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, bugün 3.800 m2 kapalı alana kurulu tesislerinde 161 Ar-Ge personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, hem kendi bünyesinde hem de yan sanayi tarafından üretilen parçalara ait testleri büyük oranda kendi bünyesinde gerçekleştirme imkanına sahiptir.
Ar-Ge Merkezi içerisinde bulunan 4 birim, Münih’teki merkez mühendislik birimleri ile işbirliği içinde yeni ürün ve üretim geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: (Sosyal ve Yan hakların tamamı iş teklifi sürecinde paylaşılmaktadır.)


MAN Türkiye A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
AR-GE Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
AR-GE MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Fabrikamızın AR-GE merkezinde görevlendirmek üzere Tecrübeli AR-GE mühendisi arayışımız bulunmaktadır.- Üniversitelerin Makine, Elektrik & Elektronik, Otomotiv, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun- Konstrüksiyon alanında minimum 3 sene deneyimli- İleri derecede Almanca bilgisine sahip- CATIA V5 Çizim programını kullanabilen- Takım çalışmasına yatkın- Analitik- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış- Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İç İletişim Sorumlusu Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
İç İletişim SorumlusuMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun , İleri derecede İngilizce ve Almanca bilen, Medya iletişimi, içerik yönetimi ve iç iletişim konularında yetkin, Planlama, takip ve organizasyon yetenekleri gelişmiş,  Kişisel motivasyonu yüksek ve sonuç odaklı, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, Sunum, temsil ve ikna becerileri gelişmiş, Sorumluluk sahibi ve inisiyatif kullanabilen, İnovatif ve iletişim becerileri gelişmiş, Proje yönetiminde ve karşılıklı ilişkilerde güçlü, Hızlı tempolu, dinamik ve zorlu çalışma ortamında esnek, Zaman yönetimi konusunda gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Parça Listesi Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Parça Listesi MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
MAN Türkiye A.Ş Ar-Ge Merkezi Bünyesinde değerlendirmek üzere,Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi düzeyde İngilizce ve/veya Almanca bilen,Ankarada İkamet eden/edebilecek,Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,"Parça Listesi Mühendisi" arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Elektrik MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik Haberleşme Mühendisliği Bölümlerinden mezun,Tercihen Otomotiv sektöründe deneyimli, İyi düzeyde Almanca ve İngilizce bilgisine sahip, Elektronik çizim programlarından en az birini kullanabilen Sistem kurgulama ve tasarım yetkinliğine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek Takım arkadaşı arayışı içindeyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Oto Boya Ustası Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Oto Boya UstasıMAN TÜRKİYE A.Ş
Üretim fabrikamızda, Boyahane ve Laboratuvar bölümünde yetiştirilmek üzere uzmanlar arıyoruz!Fabrikamızın Boyahane ve Laboratuvar bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki şartları sağlayan personeller alınacaktır.Aranan Şartlar;Meslek Yüksek okullarının Oto Boya ve Karoseri, Kimya, Otomotiv bölümlerinden mezun,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olmak. Başvuru yapmak isteyen adayların MAN Türkiye A.Ş. Güvenlik Binasında ‘’İş Başvuru Formu’’ doldurması veya Kariyer.net internet sitesi üzerinden ‘’Uzman’’ ilanımıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Sadece bu şekilde yapılan başvurular kabul edilecektir. Başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından mülakata davet edilecektir.Başvuru Adresi: MAN Türkiye A.Ş. Esenboğa Havalimanı yolu 22.km Akyurt / Ankara
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
İş Güvenliği UzmanıMAN TÜRKİYE A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği birimimizde çalışabilecek,Üniversitelerin Mühendislik Bölümlerinden mezun, C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip, İSG yasal mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce tercihen Almanca bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çözüm odaklı, İletişim becerileri kuvvetli, Aktif araç kullanabilen, İstekli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ankara’da ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Uygulama Geliştirme Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
IT Uygulama Geliştirme MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun,Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Web Uygulamaları konusunda deneyimli ve MVC konusunda bilgi sahibi (Java, Jsp, Jsf, Php, Asp,AngularJS vb.)Tercihen AngularJS, jQuery hakkında bilgi sahibi, Tercihen Web (Soap-Rest) servisler ile çalışmış, Veritabanı tasarımı ve sorgulama konularında tecrübe sahibi, Object Oriented programlama konusunda deneyimli, ERP sistemi üzerinde program geliştirecek, öğrenmeye istekli, Analitik düşünebilen,çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın  İletişim becerisi yüksek, Takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı