MAN Türkiye A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1966
250 yılı aşkın köklü geçmişi ile Dünya’nın üretim ve mühendislik devi MAN’ın Almanya dışındaki ilk üretim tesisi MAN Türkiye, 50’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor.
Bugün Ankara Akyurt’taki MAN Türkiye fabrikası, 111.000 metrekaresi kapalı, 90.000 metrekare si de üretim alanı olmak üzere kapladığı yaklaşık 320.000 metrekarelik alan ile aynı zamanda MAN’ın en büyük otobüs fabrikası konumunda bulunuyor.
Yıllık 2.000 otobüslük kapasite, 41 ülkeye ihracat
Bünyesindeki 1.800 çalışanı ile yıllık yaklaşık 2.000 adetlik üretim kapasitesine sahip olan MAN Türkiye, üretiminin %85’ini, başta Avrupa olmak üzere toplam 41 ülkeye otobüs ihracatı gerçekleştiriyor.
MAN Türkiye Akyurt bölgesindeki tesislerinde, MAN ve NEOPLAN marka otobüs üretimi ve diğer MAN fabrikaları için elektrik/elektronik parça imalatı da yapılıyor.
MAN ve NEOPLAN’lar yüksek kalite ile üretiliyor
MAN Türkiye fabrikası, MAN’ın şehiriçi, şehirlerarası ve seyahat otobüslerinin yanı sıra otobüs segmentinin premium markası NEOPLAN’ın ise tüm modellerinin yegane üretim merkezi konumunda. MAN’ın “Lion’s Regio”, “Lion’s Coach”, “Lion’s City” ile NEOPLAN’ın “Skyliner”, “Cityliner”, “Jetliner” ve “Tourliner” modellerinin yer aldığı MAN Türkiye ürün ailesinin en genç üyesi ise; Ankara’da gerçekleştirilen “Bus Days” müşteri günleri kapsamında 25 Mart 2015’te düzenlenen gala gecesi ile Dünya Lansmanı yapılan “MAN Lion’s Intercity” oldu.

Ar-Ge Merkezi ile de başarılara imza atıyor

MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, 2010 yılında Sanayi Bakanlığı’na yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması ile resmen kurulmuştur.
2.300 m2 kapalı alan ve 91 personeli ile faaliyete başlayan MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, bugün 3.800 m2 kapalı alana kurulu tesislerinde 161 Ar-Ge personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
MAN Türkiye Ar-Ge Merkezi, hem kendi bünyesinde hem de yan sanayi tarafından üretilen parçalara ait testleri büyük oranda kendi bünyesinde gerçekleştirme imkanına sahiptir.
Ar-Ge Merkezi içerisinde bulunan 4 birim, Münih’teki merkez mühendislik birimleri ile işbirliği içinde yeni ürün ve üretim geliştirme faaliyetleri gerçekleştirmektedir.


  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Otomotiv


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane

Diğer: (Sosyal ve Yan hakların tamamı iş teklifi sürecinde paylaşılmaktadır.)


MAN Türkiye A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yönetim Ofisi Sorumlusu Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Yönetim Ofisi SorumlusuMAN TÜRKİYE A.Ş
Fabrikamız "Yönetim Ofisi"nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Çok iyi düzeyde İngilizce ve/veya Almanca bilgisine sahip, MS Office programlarını çok iyi düzeyde bilen, İletişimi kuvvetli, Sonuç ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın "Yönetim Ofisi sorumlusu" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Yönetim Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Malzeme Yönetim MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Endüstri, Makine ya da Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi düzeyde Almanca ya da İngilizce bilgisi olan, İletişim yönü kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen,  Ankara'da ikamet eden/ edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Praktikant / Praktikantin Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Praktikant / PraktikantinMAN TÜRKİYE A.Ş
Praktikum im Fachbereich Technische Entwicklung, Volkswagen Regional Office TürkeiMAN Türkiye A.S, AnkaraIm Volkswagen Regional Office Türkei laden wir Sie für sechs Monate ein die VW-Welt und die Zulieferindustrie aus dieser Region hautnah kennenzulernen – mit einem Praktikum in unserem Fachbereich der Technischen Entwicklung. Sehr gute Kommunikationsfähigkeiten Selbstbewusstes Auftreten und Eigeninitiative Jede Menge Teamfähigkeit Neugierde und Engagement Verantwortungsbewusstsein und Lernbereitschaft Sehr gute Deutsch/-Englischkenntnisse Gute MS-Office Kenntnisse Grundlagen in IT-Systeme, Maschinenbau und/oder Fahrzeugtechnik Praktikumsdauer: 6 Monate Eine an das Praktikum anschließende Masterarbeit ist grundsätzlich möglich und gewünscht
Stajyer        İlan Detayı
Satınalma Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Satınalma MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
MAN Türkiye A.Ş. Otobüs Satınalma Müdürlüğü' nde görevlendirmek üzere;- Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinden mezun,- Çok iyi düzeyde İngilizce ve/veya Almanca bilen,- Tercihen otomotiv ve satınalma alanında 1-2 yıl deneyimli veya bu alanda çalışmak isteyen deneyimsiz,- Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,- İkna becerisi olan,- Motivasyonu yüksek,- Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan,Takım arkadaşları aramaktayız.(Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak önkoşuldur.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknoloji& Metod Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Teknoloji& Metod MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen iyi düzeyde Catia kullanabilen, İlgili alanlarda en az 3 yıl deneyim sahibi, İleri düzeyde İngilizce ve/veya Almanca bilen, İletişimi kuvvetli, Esnek ve dinamik çalışma ortamına uyum sağlayabilen Öğrenmeye açık, takım arkadaşları aramaktayız.* Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak önkoşuldur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Teknik Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Satış Teknik MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Universitäts-/Fachhochschulabschluss technisch, vorzugsweise Ingenieurwissenschaften oder vergleichbare AusbildungKundenorientiertes Perspektive Verhandlungssicheres Deutsch und/oder Englisch in Wort und Schrift,Strukturierter Arbeitsstil, Eigenständigkeit und Belastbarkeit,Offenes Kommunikationsverhalten und Teamorientierung (auch über Kulturgrenzen),Ergebnisorientierung, Durchsetzungsvermögen, Verhandlungsgeschick sowie souveränes Auftreten,Positive Attitude, zeitliche und örtliche Flexibilität und engagierte Arbeitsweise,Gute Kenntnisse in MS Office erforderlich, Analytisch-konzeptionelles Denkvermögen, Führerschein PKW, Kein Hindernis für Dienstreisen (Ausland-/Inland)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Araç Konfigürasyon ve Ürün Ağacı Mühendisi Ankara MAN TÜRKİYE A.Ş
Araç Konfigürasyon ve Ürün Ağacı MühendisiMAN TÜRKİYE A.Ş
Üniversitelerin Makine, Elektrik & Elektronik, Otomotiv, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun- İleri derecede Almanca bilgisine sahip- Takım çalışmasına yatkın- Analitik- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada tecilli- Ankara'da ikamet eden ya da edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı