Manpower 

Şirket Bilgileri

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.
Daha fazla bilgi ve iletişim için www.manpower.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.manpower.com.trManpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 119
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Hasta İletişim Uzmanı (6 Ay) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Hasta İletişim Uzmanı (6 Ay)Manpower Ümraniye
Medikal sektörde faaliyet gösteren global müşterimizin genel müdürlüğünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Hasta İletişim Uzmanı' arıyoruz; Üniversite mezunuMS Office programlarina hakimHitabet yetenegi olan ve diksiyonu düzgünInsan ilişkileri kuvvetliSakin yapiliPratikTercihen orta düzeyde İngilizce bilen
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Fatura Sorumlusu (E-Ihracat) (1 sene) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Fatura Sorumlusu (E-Ihracat) (1 sene)Manpower Ümraniye
IT sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip'E-Ihracat Fatura Sorumlusu' arıyoruz; Üniversite mezunuTercihen 1-2 senelik deneyimliMin Orta seviyede Ingilizce bilen (Ingilizce yazışma yapabilecek, okuduğu anlayabilecek seviyede)Muhasebe/Finans konularına yatkın.Analitik düşünebilen.Öğrenmeye ve yeni sorumluluklar almaya hevesli.Koordinasyon tarafında becerikli ve iş takibi kuvvetliİletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Pazarlama AsistanıManpower Bakırköy
Oyuncak sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için Pazarlama Asistanı / Jr. Pazarlama Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama departmanı, ürün yönetiminde min. 1 yıllık deneyime sahip (3-4 yıllık adaylar Jr. olarak değerlendirilecektir)Tercihen ajans deneyimi olan, Ms Office programlarına ve sosyal medya hesap yönetimine hâkim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Sonuç odaklı, iletişim yönü güçlü, temsil yeteneğine sahip Analitik düşünce yapısına sahip, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Security Auditor İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Security AuditorManpower Professional
We are looking for an "IT Security Auditor" for our client operating in banking sector;University graduation from related departments,At least 3 years working experience in the fields of IT, IT Audit, Information Security and Risk Management,Knowledge on core IT processes, Knowledge on security of operating systems, network infrastructure, database and development,Familiar with the key IT control concepts, ISO 27001, COBIT, PCI-DSS standards and methodologies,Fluent in English both written and spoken,No military obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software QA Engineer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Senior Software QA EngineerManpower Professional
We are looking for an experienced ''Senior Software QA Engineer"  for our multinational client operating in technology sector. The successful candidate should have the following qualifications:Bachelor’s degree in Computer Science, Engineering, Information Technology, Information Systems, Mathematics, Physics, or a closely related field,2+ years of experience testing services (REST, SOAP, etc.),4+ years’ experience in quality assurance on products with extensive UI, process flow, and backend data manipulation,Proven experience with black box and white box testing techniques and tools,Experience in automating web services, web applications and data processes (extracting/loading),Experience with QA automation tools including scripting,Experience with SQL queries and understanding of SQL tools to navigate the database,Experience with Agile development practices,Strong written and verbal communications, teamwork, and problem-solving skills,,Ability to interact and communicate successfully with business partners and technology teams,Self-starter who can grasp difficult concepts.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Müdürü İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Bilgi İşlem MüdürüManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "Bilgi İşlem Müdürü" aramaktayız.Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Bilgi işlem ve altyapı teknolojileri konularında finans sektöründe minimum 10 yıl tecrübeli,VmWare altyapısı ve Microsoft tabanlı sistem/sunucu ve işletim sistemleri ve şirket veri ağı konularunda bilgili,Analitik düşünme yeteneğine sahip, İleri seviyede İngilizce bilen, Kapsamlı raporlama becerisine ve düzgün diksiyona sahip,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu-Trabzon Trabzon Manpower
Bölge Satış Sorumlusu-TrabzonManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlıklı beslenme sektöründe faliyet gösteren müşter firmamız için Trabzon'da ikamet edip şehir dışı seyahati yapabilecek satış pazarlama konusunda deneyimli  “Bölge Satış Sorumlusu” pozisyonunda görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans ve lisans mezunu, Saha satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Spora ilgi duyan, sporcu gıdaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen spor ürünleri satışı yapan firmalarda çalışmış, MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Trabzon’da ikamet eden veya edebilecek olan Ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu-Adana Adana Manpower
Bölge Satış Sorumlusu-AdanaManpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sağlıklı beslenme sektöründe faliyet gösteren müşter firmamız için Adana'da ikamet edip şehir dışı seyahati yapabilecek satış pazarlama konusunda deneyimli  “Bölge Satış Sorumlusu” pozisyonunda görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans ve lisans mezunu, Saha satışı konusunda en az 2 yıl deneyimli, Spora ilgi duyan, sporcu gıdaları konusunda bilgi sahibi, Tercihen spor ürünleri satışı yapan firmalarda çalışmış, MS Office (Word, Excel) programlarını kullanabilen, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, Öğrenmeye ve gelişime açık, Analitik ve stratejik düşünme becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Adana’da ikamet eden veya edebilecek olan Ekip arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Üretim ŞefiManpower Bakırköy
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için ÖRME bölümünden sorumlu olacak“Üretim Şefi”arayışımız vardır.Min. Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Tekstil Mühendisliği),Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen tekstil sektöründeki üretim süreçleri ve örme branşına hakim (Yuvarlak veya düz örme kumaş, triko, çorap)İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Mesleki bilgileri anlayabilecek ve konuşabilecek seviyede İngilizcesi olan, Tercihen İstanbul-Avrupa bölgesinde ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış & Pazarlama Destek Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Satış & Pazarlama Destek AsistanıManpower Suadiye
Medikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış & Pazarlama Destek Asistanı’ aramaktayız.Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Muhasebe Bölümü mezunu, Takım çalışmasına yatkın, dikkatli ve planlı çalışabilen, Tercihen Satış Destek konusunda 2-3 yıl tecrübeli, Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Uzmanı (Adana) Adana Manpower Ümraniye
Genel Muhasebe Uzmanı (Adana)Manpower Ümraniye
Kağıt üretimi sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için Adana'da görevlendirilecek 'Muhasebe Uzmanı' arıyoruz.          Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe ve Ticaret Muhasebesi alanında  minimum 4 sene deneyimli, MS Office programlarını ve tercihen SAP/FI programını iyi derecede kullanabilen,Analitik düşünce yapısına ve raporlama yetkinliklerine sahip, detay ve çözüm odaklı,iletişimi kuvvetli,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Adana 'da ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı (1 Aylık) Bursa Manpower Bakırköy
Dönemsel Paketleme Elemanı (1 Aylık)Manpower Bakırköy
Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin  Ramazan dönemi için  Bursa mağazalarında görevlendirilmek üzere "Dönemsel Erzak Paketleme Elemanı" aramaktayız.Lise mezunu, Haftanın 5 günü çalışabilecek, Tercihen benzer görevlerde çalışmış, Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Java Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Java DeveloperManpower Professional
For our client  a leading technology company in the travel industry, we are looking for an experienced “Java Developer” who ideally is / has:Bachelor's degree in Computer Science or equivalent, M.Sc is preferred, Strong experience in Java and Object Oriented Programming,  Experience in Java EE applications server such as Weblogic or Tomcat, JSF Knowledge of Oracle, PL/SQL, Spring MVC, Javascript, Bootstrap, Angular.js, Node.js Knowledge on the complete software development lifecycle, Good written and oral English communication skills is a must, Knowledge of travel industry is a plus, Comfortable in a multi-cultural, international organization, No overseas travel restrictions.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Android Developer İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Senior Android DeveloperManpower Professional
We are looking for a 'Senior Android Software Development Engineers' to join the team of our global client well-known in e-comm industry.B.S. or M.S. Computer Science or related field, 2+ years building complex Android applications in Java,2+ years mobile application development at the user interface and system levels,Experience in understanding large and complex code bases, including API design techniques to help keep them clean and maintainable,Experience with multithreading programming, Understanding of caching mechanisms, Experience working with remote data via REST and JSON,Solid understanding of the full mobile development life cycle,Experience with Git.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Analyst(Project Based) İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Business Analyst(Project Based)Manpower Professional
We are looking for a “  Business Analyst" (Project Based) for our client operating in pharmaceutical industry.Graduated from BS or MS in Industrial Engineering, Mathematical Engineering, Management Engineering, MIS, Computer Engineering , Business Administration, Economy or related fields,New graduate or experience Fluent English knowledge is a must, Show good analytical skills and ability to present data effectively to support the analysis of business processes and creating solutions from the results,Ability work as a Team member, Show a clear understanding of processes and information systems and how technology can be applied to gain efficiencies,Work collaboratively with Business Unit and the project manager, Identifying and building trusted relationships to ensure that the appropriate stakeholders are engaged,Possess strong reporting, written, presentation, and verbal communication skills; effectively communicate with all levels of the organization,
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üretim Koordinatörü Tekirdağ Manpower Bakırköy
Üretim KoordinatörüManpower Bakırköy
Plastik hammadde sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde"Üretim Koordinatörü" arayışımız bulunmaktadır.* Üniversitelerin Makine, Kimya  veya Metalurji Mühendisliği bölümlerinden mezun* Tercihen plastik hammadde sektöründe üretim, kalite veya metod bölümlerinde en az 5 yıl deneyim sahibi* Çok iyi derecede İngilizce bilen* MS Office ve ERP programlarını etkin olarak kullanbilen* İnsan ilişkilerinde başarılı,analitik düşünce yapısına sahip* Ekip çalışmasına yatkın* B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen* Esnek çalışma saatlerine uyabilecek* Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)* Çerkezköy'de ikamet eden veya edebilecek olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Makine OperatörüManpower Bakırköy
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Avcılar merkezinde görevlendirilmek üzere " Makine Operatörü " aramaktayız.En az ilköğretim mezunu,  Teknik makine kullanımında tecrübeli veya tecrübe edinmek isteyen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İş disiplini olan, Tercihen Avcılar civarında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Zinciri Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Tedarik Zinciri UzmanıManpower Suadiye
Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip "Tedarik Zinciri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;Lojistik MYO veya Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun, İthalat/ihracat konusunda 4-5 yıllık tecrübe sahibi, tercihen gümrük/lojistik firması tecrübesi olan,Tercihen Netsis veya diğer muhasebe programlarından en az birisine hakim, Ms Office programlarına hakim (İleri düzeyde Excel kullanımı), İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri güçlü, kendisini iyi ifade eden, disiplinli, dikkatli, özenli çalışan, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, gizlilik prensibine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Yönetici AsistanıManpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için Dış Ticaret Direktörlüğü'nde görevlendirilmek üzere 'Yönetici Asistanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen (sözlü ve yazılı), İletişimi kuvvetli,multi-task,koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip,Düzenli,titiz ve takipçi çalışma yetkinliklerine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Teknik Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Üretim Teknik SorumlusuManpower Bakırköy
Kalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "Üretim Teknik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. MYO Teknik Bölümlerinden veya teknik liselerden mezun (Autocad/solid çizim programlarına hakimiyet tercih sebebi olacaktır)Üretim sektöründe çalışmış Üretim ve Bakım/Onarım tercihen personel sevk ve idaresi konusunda en az 2 yıl deneyimliTeknik Resim bilgisi olan Solidworks AutoCAD programları hakkında bilgi sahibi CAM programı kullanabilen (Tercihen MasterCAM) Talaşlı imalat yöntemleri hakkında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Muhasebe ve Finans UzmanıManpower Bakırköy
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren yabancı menşeli müşteri firmamız için“Muhasebe ve Finans Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin  İşletme, İktisat, Mühendislik vb. bölümlerinden mezunTercihen Big 4 Audit firmalarından birinde görev almışUFRS raporlama süreçlerine hakim İlgili alanda en az 3 yıl deneyimli Çok iyi seviyede İngilizce bilen Raporlama ve veri analizinde deneyimli Analitik düşünme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmişErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Saha Satış SorumlusuManpower Bakırköy
Eğitim sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde"Saha Satış Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.E- learning satış organizasyonunda görev alacak Üniversite mezunu olan Eğitim sektörünü tanıyan, okul-öğretmen ilişkilerini yürütmekte deneyimliMinimum 2 yıl saha satış tecrübesi bulunan Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan (Yabancı dil bilgisi olmayan adaylar değerlendirilemeyecektir)B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif sürücü olan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Teknik Destek Elemanı (2 Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Teknik Destek Elemanı (2 Aylık)Manpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Teknik Destek Elemanı" arayışımız mevcuttur.Teknik meslek liselerinden mezun, Lazer kesim, baskı ve termal makine kullanım bilgisine sahip, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı (2 Aylık) İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Dönemsel Paketleme Elemanı (2 Aylık)Manpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur.En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Üretim OperatörüManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere " Üretim Operatörü " aramaktayız.En az lise mezunu,  Teknik meslek liselerinden mezun ( Makina, motor vb.),Teknik makine kullanımına yatkın, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,İstanbul - Avrupa Yakası'nda ikamet eden (firmanın E-5 hattı üzerinden servis imkanı bulunmaktadır),Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Teknik Servis MühendisiManpower Suadiye
Medikal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız;Üniversite mezunu (Fizik ve Kimya Bölümleri ve Mühendislikleri,Biyoloji Bölümü, Elektrik/Elektronik Mühendisliği, Biyomühendislik, Biyomedikal Mühendisliği) Laboratuvar cihazları alanında en az 2-3 yıl teknik servis tecrübesine sahip,İyi seviyede İngilizce bilen, MS office programlarına hakim, İletişim becerisi yüksek, Takip ve kontrol yeteneği gelişmiş, Kişisel organizasyon ve planlı çalışma yeteneğine sahip, Kendini geliştirmeye ve yeniliğe açık, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İhracat Uzmanı (3 ay) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Dönemsel İhracat Uzmanı (3 ay)Manpower Suadiye
Tarımsal Ürünler sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Dönemsel İhracat Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır;Üniversite mezunu, Minimum 5 yıl benzer pozisyonlarda görev almış, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnsiyatif alabilen, istikrarlı ve disiplinli, yoğun iş temposunda çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı Öncesi Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Baskı Öncesi ElemanıManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Beylikdüzü merkezinde görevlendirilmek üzere"Baskı Öncesi Elemanı (Graphic Designer)" aramaktayız. Min. lise mezunu, İlgili pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Grafik programlarını iyi derecede kullanabilen (Adobe illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Adobe Acrobat,Quarxpress vb.),Pc ve Macintosh kullanabilen, Renk ayrımı ve renk yönetimi sitemlerinde ve montaj konusunda bilgi sahibi, Digital baskı, ofset baskı, serigraf ve flekso baskı konusunda bilgi sahibi, Yeniliklere açık, kendini geliştirebilecek, dikkatli ve disiplinli, Tercihen Beylikdüzü ve civarında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Industry Specialist İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Process Industry SpecialistManpower Suadiye
We are seeking for a 'Process Industry Specialist' for our multinational client which is performing at process industry;Engineering degree, Minimum 5 years’ experience in similar type of role in the process industry market,Strong PC user, Excellent communication and presentation skills, Ability to grow a business and contribute to the team spirit of a highly motivated sales team,Be an action-oriented, self-motivated, result driven sales person, Be a team player willing to work within a matrix organization with other Emerson people in the region and globally,Fluent in English, Willing to travel in the region and international, Based in Istanbul.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Sales Engineer (Ankara) Ankara Manpower Suadiye
Service Sales Engineer (Ankara)Manpower Suadiye
We are seeking for a "Service Sales Engineer" for our multinational client operating in industrial production sector.University degree preferably in mining or mechanical engineering, Previous experience in Sales & Marketing environment, Good command of both written and spoken English, Good knowledge of Microsoft Office Programs, Able to positively persuade, convince and impress others in order to achieve result,Self-starter, sales driven, results-oriented with a positive approach and a clear focus on high quality sales, Excellent organization skills plus good business leadership, Exceptional communication skills both written and oral, Good team player, No military obligation for male candidates, Having driving License, No obligation to travelling.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Accounting & Finance Responsible İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Accounting & Finance ResponsibleManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Accounting Responsible' for a multinational client which is performing at industrial equipments sector.Bachelor’s Degree preferably in Business or Accounting from a reputable universityMinimum 5 years of experinece of related area, Should be fully aware of local GAP and IFRS  Excellent written and verbal communication skills in English and Turkish, Knowledge of LOGO PLUS and MICRO ,SAP is a plus, Advanced user of MS Excel,  Highly organized & Multi-tasking  Excellent time management & interpersonal skills  Customer Focus, Goals and results oriented, Self-motivated  Able to work under pressure
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
İnsan Kaynakları SorumlusuManpower Bakırköy
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için belirtilen niteliklerde"İnsan Kaynakları Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.İstatistik, Matematik, Ekonometri veya mühendislik fakültelerinden birinden mezun olmakÜretim firmasında insan kaynakları alanında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak ERP sistematiğini iyi bilmek İş Kanunu ve SGK mevzuat bilgisine sahip olmak ISO 9001:2000 Kalite Yönetim konusunda tecrübeli olmak Yönetsel beceriye ve ikna kabiliyetine sahip olmak Güçlü bir analitik düşünceye sahip ve problem çözücü olmak Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Specialist İstanbul(Asya) Manpower Sudiye
Sales SpecialistManpower Sudiye
We are seeking for a 'Sales Specialist' for our client which is performing in life sciences sector. University degree in Biology, Chemistry or Chemical Engineering,Preferably have served at least 2 years in this industry,Preferably at least 2 years of sales experience in this market,Very good command of written and spoken English,Excellent communication and presentation skills,Be an action-oriented, self-motivated, result driven sales person,Strong PC skills,No restrictions in travelling,B Class driver licensed,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Teknik Danışman İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Kıdemli Teknik DanışmanManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Kıdemli Teknik Danışman" aramaktayız.Üniversitelerin mühendislik bölümlerden mezun, Oracle veritabanı konusunda en az 3 yıl deneyimi olan,İyi derecede SQL bilgisine sahip,Windows, Citrix ve HP-UX de iyi derecede bilgi sahibi,OSS Performans araçlarından en az birinde tecrübeli,İyi derecede ingilizce bilen.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Oracle Veritabanı Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Oracle Veritabanı YöneticisiManpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bilişim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Oracle Veritabanı Yöneticisi" arıyoruz.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Oracle Veritabanı konusunda en az 3 yıl deneyime sahip,Oracle Veritabanı,kurulum,konfigürasyon,performans iyileştirme ve desteği konusunda uzman,İyi derecede ingilizce bilen, Analitik ve çözüm kabiliyeti olan.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ASP.Net Yazılım Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower
ASP.Net Yazılım UzmanıManpower
For our client  a leading technology company in the travel industry, we are looking for an experienced “.Net Developer” who ideally is / has:Bachelor's degree in Computer Science or equivalent, MSc is preferred, 4+  years experience in software development Strong experience in Microsoft technologies  C#, ASP.NET MVC , SQL Server, Jquery and web  based projects.Experience on interface coding is an asset Experience with Agile methodologies Strong analytical and software design skills, good at problem solving Fluent command of written and spoken English language is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıManpower Ümraniye
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bordro, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda 3-4 yıl  deneyimli, Bordro, iş kanunu, SGK ve gelir vergisi mevzuatlarına hakim, MS Office uygulamalarını  ve tercihen Logo programını ileri düzeyde kullanabilen,Planlama ve organizasyon, sonuç odaklılık, dikkatli ve hatasız çalışma, raporlama yetkinliklerine sahip,İletişim becerileri yüksek, Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Internal Auditor İstanbul(Asya) Manpower
Internal AuditorManpower
We are looking for an 'Internal Auditor' for our global client which is performing at providing various services.Bachelor degree preferably in Business Administration, Finance, Economics or related fields from a reputable university,Minimum 3-4 years experience in internal/external control in a big  company, Ability to establish and maintain consequent working relationship with the sites and co-workers,Excellent analytical and communication skills, Strong reporting and analyzing skills, Excellent command of English both written and spoken, Good knowledge of MS Office applications, Ability to travel in Turkey No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Branch Manager İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Branch ManagerManpower Gayrettepe
Degree from a reputable university, Minimum 5 years of direct sales and people management experience in B2B, Leadership skills in capacity to manage, motivate and coach his/her branch team,Experience in recruitment and/or other HR functions will be a definite asset,Advance managerial and communication skills, Fluency both in oral and written English, Flexible, co-operative, team worker and self-motivated, Willingness to work with targets and KPIs, Advance knowledge of MS Office and internet applications, Active driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Consumer & Market Insight Assistant İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Consumer & Market Insight AssistantManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Consumer & Market Insight Assistant' for our multinational client operating in FMCG sector;University degreeMinimum 1-2 years of market research experienceUnderstands and applies research principlesStrong analytical and relationship/communication skillsExcellent command of MS OfficeBias for ActionHigh accountability & responsibilityPreferably excellent command of spoken and written EnglishCompleted military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Order Management and Invoicing Coordinator(1 year) İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Order Management and Invoicing Coordinator(1 year)Manpower Ümraniye
We are seeking for an "Order Management and Invoicing Coordinator" for our multinational client which is performing at IT sector.Bachelor’s DegreeMinimum 2 years of experienceSkilled in the use of a variety of business tools including Excel, Access, SQL & a variety of Company applications used for order entry & invoicing, including COMPASS & CiTExcellent written and verbal communication skills in EnglishAbility to work effectively in diverse, foreign and multi-cultural environmentsAttention to detail & numeric abilityStrong oral and written communication skillsExcellent analytical and critical thinking skillsSuperior teamwork skillsAbility to lead and influence across teamsAbility to solve issues or escalate themOpen minded and easy to engage with Ability to communicate and deliver messages to all levels within the organization.Ability to work with all levels of management and across organizations globally.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Operasyon Elemanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Teknik Operasyon ElemanıManpower Ümraniye
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Genel Müdürlük - Teknik Operasyon biriminde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip"Teknik Operasyon Elemanı"arıyoruz.Bankacılık & Sigortacılık mezunu,MS Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilenTakım çalışmasına yatkınİstanbul Anadolu yakasında ikamet edenEsnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekDetayları dikkatle inceleyebilen, titiz ve organizeErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Industrial Sales Exucutive İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Industrial Sales ExucutiveManpower Ümraniye
We are seeking for an 'Industrial Sales Executive'  for our multinational client operating in industrial area. Bachelor degree in Electrical EngineeringMinimum 3 years in similar working environment. Sales experience preferably as Key Account Management,Excellent spoken and written English,Understanding of associated services in Industrial sector and knowledge about industry’s expectations and priorities,Good command of Microsoft "office" including MS Visio and MS Project,Strong communication skills,Ability to operate autonomously or as a team member, self-disciplined,Ability to function under pressure and in a multi-cultural environment.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Marketing Manager (Automotive Aftermarket) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Marketing Manager (Automotive Aftermarket)Manpower Ümraniye
We are seeking for a 'Marketing Manager' for our client operating in Automotive Aftermarket sector;BS degree preferably in Business Management, Communication, Economy or Engineering Disciplines  Min. 3 or 4 years of experience in marketing preferably in Automotive Aftermarket /OEM /OES sectorsHigh sense of responsiblity, initiative, independence and customer-oriented,Strong communication skills, Excellent analytical and problem solving skillsBeing used to working in a matrix organizationCarrying out multiple tasks simultaneouslyFluency in both written and spoken EnglishNo military service obligation for male candidatesNo travel restriction
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer&Order Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Customer&Order SpecialistManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Customer&Order Specialist' for our global client operating in Automotive sector.Bachelor’s Degree from a reputable university, preferably in Engineering or Business Administration,1 year of working experience especially in customer or dealer relations area will be welcomed,Strong analytical and numerical skills and the demonstrated ability to creatively solve problems with very good human relations,Proficiency in English (minimum CEFR B1),Excellent command of MS Excel and good command of other MS Office applications,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Engelli Mağaza Satış DanışmanıManpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız. En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen, Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan, Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Güvenlik GörevlisiManpower Gayrettepe
İstanbul Beşiktaş’ta bulunan hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız içinGÜVENLİK GÖREVLİSİ olarak istihdam edilmek üzere BAY/BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz. 35 yaşını doldurmamış, Beşiktaş Bölgesinde ve çevresinde İkamet eden, Benzer görevde (Güvenlik Görevlisi) en az 2 (iki) yıl tecrübe sahibi, Ekip yönetimine yatkın, Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Diksiyonu düzgün ve iletişim yeteneği kuvvetli Eğitimlere açık ve iletişimi güçlü Vardiya usulü çalışabilecek, Özel Güvenlik Teşkilatı 2495 sayılı Kanun ve 5188 sayılı Kanunların içeriğini bilen,5188 sayılı Özel Güvenlik kimlik kartına sahip, Görev ve sorumluluk bilinci yüksek, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Temizlik GörevlisiManpower Gayrettepe
İstanbul Beşiktaş’ta bulunan hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız içinTEMİZLİK PERSONELİ olarak istihdam edilmek üzere BAY/BAYAN çalışma arkadaşları arıyoruz. 35 yaşını doldurmamış, Beşiktaş Bölgesinde ve çevresinde İkamet eden, Benzer görevde (temizlik personeli) en az 1 (bir) yıl tecrübe sahibi, Ekip yönetimine yatkın, Güler yüzlü, insan ilişkileri kuvvetli, En az ilköğretim, tercihen lise mezunu Kendini ifade edebilen Eğitimlere açık ve iletişimi güçlü Vardiya usulü çalışabilecek, Kişisel hijyen ve bakımına özen gösteren Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Department Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Human Resources Department AssistantManpower Managed Services
We are seeking for a 'Human Resources Department Assistant' with below qualifications to work for our well known multinational client in pharmaceutical sector.University degree,High proficiency in English,At least 2 years experience as an assistant of a team or department, assistance experience with expat managers will be a plus,Good command of MS Office applications,Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability,Good communication and interpersonal skills,Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Top Executive Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Top Executive AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Top Executive Assistant' to work for our client.Having a University Degree,Fluency in both written and spoken English is a must,Minimum 3 years of experience in related area,Experience in the usage of computers and office software packages (MS Word, Excel, etc.),Excellent social and strong negotation skills,Perfect organizational skills to perform duties in parallel with time management and problem solution,Willingness to learn from others and to be a part of the team.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Departman Operasyon Asistanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Departman Operasyon AsistanıManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için "Departman Operasyon Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Muhasebe, Finans, Satınalma, Vergi departmanlarının birinde minimum staj deneyimi olan,İnsan ilişkilerinde başarılı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip,Dikkat becerisi yüksek, Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilen, Öğrenmeye açık, analitik düşünen, sonuç odaklı çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Muhasebe YetkilisiManpower Gayrettepe
Finans alanında faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için "Muhasebe Yetkilisi"arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin İlgili bölümünden mezun,Muhasebe alanında minimum 2 yıl tecrübesi olan,İleri düzeyde excel kullanabilen,Tercihen ileri düzeyde İngilizce bilen,Analitik, operasyon tarafı güçlü,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Search & Selection ConsultantManpower Suadiye
University degree from a reputable university,Proven professional experience in either recruitment, sales, telesales or customer relations in a multinational environment and/or human resources company,Strong inner drive, creativity and persistence to succeed,Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently,Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance,Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude,A talented communicator with strong presentation and influencing skills,Fluency both in oral and written English,Proficiency in MS Office and Internet applications,Active Driver,Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower Managed Services
Sales AssistantManpower Managed Services
We are seeking for a “Sales Assistant ” for our multinational client which operates in the solar technology sector.Requires commercial education and training,At least two years of professional experience in an order processing and/or sales department in a similar role, preferably within an international company combined with experience in wholesale and foreign trade, export and/or marketing,Proficiency in MS Office; SAP and Salesforce.com knowledge is an advantage,Good verbal and written proficiency in Turkish and English; German is an asset,Excellent communication skills, strong and proactive customer orientation, very good team player,Good organizational skills and ability to work under stress and with deadlines.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Paketleme Elemanı (6 Ay) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dönemsel Paketleme Elemanı (6 Ay)Manpower Maltepe
Tuzla'da faaliyet gösteren müşterimiz için 6 süre ile görev alacak "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur.Tercihen lise mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli, Tuzla ve civar ilçelerinde ikamet eden Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönemsel çalışma noktasında istekli.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Rezervuar ve Bakım Mühendisi Aydın Manpower
Rezervuar ve Bakım MühendisiManpower
Merkezi Aydın- Kuyucak'ta bulunan jeotermal santralde görev alacak Rezervuar ve Bakım Mühendisi arıyoruz. Benzer pozisyonda min. 3 yıl deneyimli,Kuyucak'a yakın bir lokasyonda ikamet edebilecek,Kimya Mühendisliği mezunu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Facility Manager İstanbul(Avr.) Manpower
Facility ManagerManpower
We are looking for a "Facility Manager" for our multinational firm operating in pharmaceutical industry.Bachelor's degree Fluency in written and spoken English Min. 4 years of extensive experience in facility management Excellent communication and networking skills, Strong project management, financial planning, budget controlling and supplier management skills,Sense or urgency and time and priority management,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım ve Çözüm Satış Yöneticisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Yazılım ve Çözüm Satış YöneticisiManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için"UYGULAMA YAZILIM ve ÇÖZÜM ÜRÜN SATIŞ YÖNETİCİSİ" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Endüstri, Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, MS Teknolojileri ve Ofice gibi uygulamları, Veri tabanı teknolojileri, Java ve/veya PHP gibi benzeri geliştirme platformlarında çalışmış,Müşterilerin uygulama ihtiyaç analizi, entegrasyon ve sonrasında destek süreçlerinde en az 3 yıl aktif çalışmış,Tercihen çözüme dayalı yazılım ve donanım ürünlerinin satışı konularında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen finans ve telecom sektöründe çalışmış, İç ve Dış Kullanıcının Sistemlere ve uygulamalara güvenli erişim/login süreç ve projelerinde çalışmış,SingleSignOn (Tekli Sistem ve Uygulama Girişi) uygulama ve yazılım geliştirme projelerinde çalışmış,Şifreleme (e-imza, biyometrik, e-sertifika etc..) teknolojileri ve yazılım uygulamalarında tecrübeli,İş akışı ve doküman yönetimi (EBYS, HBYS.etc) yazılımları ve entegrasyonları konusunda deneyimli,E-Devlet ve E-Dönüşüm ürünleri(E-imza, E-kimlik, KEC, KEP, EBYS, ERP, E-fatura, E-defter..etc) konusunda bilgi, entegrasyon vea/veya satış deneyimine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales and Operation Department Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Sales and Operation Department AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Sales and Operation Department Assistant' to join 'Manpower's Professional Assistance Team' and work for our well known multinational client in energy sector, at İstanbul head office.University degree,High proficiency in English,At least 2 years experience as an assistant of a team or department,Good command of MS Office applications,Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability,Good communication and interpersonal skills,Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Executive Assistant (Temporary) İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Executive Assistant (Temporary)Manpower Managed Services
We are seeking for an “Temporary Executive Assistant ” for our multinational client which operates in the pharmaceutical sector.•    University degree,•    Minimum 3 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization,•    Professional attitude, organized and structured but flexible if required,•    Good knowledge of MS Office applications,•    Strong coordination and communication skills,•    Fluency in verbal and written English is a must•    Will be able to work with one year contract.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
External Compliance Support (SAP) İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
External Compliance Support (SAP)Manpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "External Compliance Support" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Mevzuata uyum alanında minimum 1 yıllık tecrübeye sahip, SAP programı tecrübesi olan, Exceli aktif kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Analitik, raporlama becerisi olan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Coordinator İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Sales CoordinatorManpower Suadiye
Our client is a leading multinational company operating in logistics sector. We are looking for a“Sales Coordinator” for their challenging team. The successful candidate should have the following  qualifications;University degree,Excellent negotiation skills,Excellent command of English,Good analytical skills, No travel obstacle,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Human Resources Director Ankara, Eskişehir Manpower Professional
Human Resources DirectorManpower Professional
For our multinational client in automotive industry, we are currently looking for a “Human Resources Director” who ideally has / is :University degree in related fields, master’s degree will be plus Minimum 10 years of experience in all functions of HR, Fluency in both written and spoken English, Excellent communication skills, Proficiency in MS Office applications, Result oriented personality with strong planning and analytical skills, Residing or able to reside in Eskişehir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Mağaza Satış DanışmanıManpower Suadiye
Mağazacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan uluslararası müşterimizin İstanbul genelindeki mağazalarında değerlendirilmek üzere “Mağaza Satış Danışmanları” aramaktayız. En az Lise Mezunu Mağazacılık alanında deneyimli ve kariyerine bu sektörde profesyonel olarak devam ederek yükselmeyi hedefleyen,Satışı bir hayat tarzı olarak benimsemiş, ikna kabiliyetine güvenen,Sabırlı ve sakin bir tutum içerisinde problem çözebilme kabiliyeti olan,Yaratıcı, enerjik, istekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren,Modayı yakından takip eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Teknisyeni - Aksaray Aksaray Manpower Maltepe
Servis Teknisyeni - AksarayManpower Maltepe
Endüstri sektöründe uluslar arası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda yer alan niteliklerde ‘Servis Teknisyeni’ arayışındayız.Teknik lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, Elektronik ve mekanik bilgi sahibi, Bilgisayar kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Müşteri odaklı, insan ilişkileri güçlü, Vardiyalı çalışabilen,           Analiz, tamir ve problem tespiti yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Aksaray’da ikamet eden yada edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel el aletleri üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Satış Mühendisi" aramaktayız;Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satış Mühendisliği alanında en az 2 yıl deneyimli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip,Tercihen PLC, otomasyon bilgisi olan,Prezantabl, iletişimi kuvvetli, satış yetkinlikleri yüksek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Application Security Specialist İstanbul(Asya) Manpower
Application Security SpecialistManpower
We are looking for an experienced ''Application Security Specialist ''with the following qualifications for our multinational client who is operating in the bankingsector.Bachelor’s degree in Computer Engineering or equivalent field of study, 3+ years of Software engineering background in related technologies and experience with a variety of security testing methodologies, including source code analysis2+ years of experience operating security technologies such as endpoint protection,vulnerability scanners,penetration testing, and intrusion detection/prevention,Knowledge of encryption standards and protocols as well as previous experience with authentication methodologies and protocolsHaving strong analytical skills Being a teamplayer with excellent communication and problem solving skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Uzmanı (SIEM/SOME) İstanbul(Asya) Manpower Professional
Bilgi Güvenliği Uzmanı (SIEM/SOME)Manpower Professional
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, bankacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıda belirtilen deneyimlere sahip"Bilgi Güvenliği SIEM/SOME Uzmanı'' arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezunSIEM ve DLP çözümlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyimli,Log Yönetimi ve Zaafiyet Yönetimi gibi konularda tecrübeli, Bilgi güvenliği risklerine hakim, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Akaryakıt İstasyonu Girişimci 'ACENTA' İstanbul İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Akaryakıt İstasyonu Girişimci 'ACENTA' İstanbulManpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmamız için girişimci  ticaret anlayışı ile hareket edecek'Acenta'lar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Teknikeri Kocaeli Manpower Maltepe
Elektrik Elektronik TeknikeriManpower Maltepe
Kimya sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki kriterlere sahip "Elektirk Elektronik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır; En az teknik/meslek liselerinin Elektrik-Elektronik, Elektrik veya benzeri bölümlerinden mezunAlanında en az 5 yıl deneyimli, İngilizce konuşabilen, PLC (Allen Bradley arıza/bakım tecrübeli ve Letter Şeması yazabilen), Tercihen Server SQL DB konusunda tecrübeli, Tercihen SAP PM müdülü bilen, Tercihen yalın imalat konseptleri konusunda tecrübeli, Komponent ve ekipmanlar hakkında güncel bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı olarak ve Gebze’de çalışmasında engel bulunmayan, B Sınıfı Ehliyetli ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Planlama Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Üretim Planlama MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Üretim Planlama Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Tercihen Endüstri Mühendisi olmak üzere, mühendislik fakültelerinden mezun,Tercihen otomotiv sektöründe olmak üzere üretim alanında minimum 2 yıl tecrübesi olan,Üretim planlama disiplinleri hakkında yöneticilik seviyesinde bilgi ve deneyim sahibi olan (Kan-Ban sistemi, MRP/ERP sistemi vb.)Üretimden otomatik veri toplama sistemleri konusunda tecrübesi olan,Çok iyi derecede İngilizce bilgi sahibi olan, Takipçi, sorumluluk sahibi olan, Ekip çalışmalarına yatkın, iletişim yeteneği güçlü,Dinamik, yaratıcı ve sistematik düşünebilen, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ar-Ge Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Ar-Ge MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Ar-Ge Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Otomotiv yan sanayii sektöründe minimum 3 yıl tecrübesine sahip , ISO/TS 16949:2002, Q1, ASES  gibi Otomotiv Sanayi ile ilgili tüm kalite sistem ile deneyime sahip,Ulusal ve/veya uluslararası destekli Ar-Ge projeleri hazırlama ve yürütücülüğü konusunda min. 2 yıl tecrübeli,Tübitak projelerinde görev almış, proje yazma konusunda tecrübeli, Proje gelişimi sırasında uygulanacak APQP süreci hakkında bilgi sahibi , Bilgisayar destekli 2 ve 3 boyutlu çizim programlarına hâkim,  İyi derecede Teknik resim okuma, ölçü&toleranslandırma bilgisi olan, İyi derece İngilizce bilen,  Takipçi, sorumluluk sahibi, inisiyatif kullanabilen, Ekip çalışmalarına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, Dinamik, yaratıcı ve sistematik düşünebilen, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Destek Uzmanı (Proje Bazlı) İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Uygulama Destek Uzmanı (Proje Bazlı)Manpower Professional
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşterimiz adına aşağıda belirtilen deneyimlere sahip 'Uygulama Destek Uzmanı' arıyoruz.Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden mezun Sistem analizi / uygulama geliştirme konularında minimum 2 yıl deneyimli İyi derecede SQL - PL/SQL bilgisine sahip Özellikle Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası alanında bilgi ve deneyim sahibiAnalitik düşünce yapısına sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalıp Tasarım Uzmanı Kocaeli Manpower Maltepe
Kalıp Tasarım UzmanıManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Kalıp Tasarım Uzmanı" aramaktayız;Yüksek Okul ve Teknik/Meslek liselerin Otomotiv, Makine, Kalıp bölümlerinden mezun,Tercihen otomotiv sanayinde olmak üzere benzer sektörde 2 yıl tecrübesi olan,Plastik, Zamak gibi gibi hacim kalıpçılığı konusunda çalışmış,Kalıp dizaynı/yapımı/montajı/devreye alma/bakım çalışmalarında yer almış,Bilgisayar destekli 2 ve 3 boyutlu çizim programları hakkında bilgi sahibi, (CATIA, SOLIDWORKS,CIMATRON vs.),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PL/SQL Developer İstanbul(Avr.) Manpower
PL/SQL DeveloperManpower
For our client  a leading technology company in the travel industry, we are looking for an experienced “PL/SQL Developer” who ideally is / has:BS in Computer Science, Engineering or a related field required.3+ years PL/SQL development Ability to debug, troubleshoot and solve complex PL/SQL issues and the ability to reverse-engineer existing code into functional requirementsStrong analytical and software design skills, good at problem solvingWork in a collaborative environment and exchange feedbackFluent command of written and spoken English language is mandatory.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyonel Gelişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Organizasyonel Gelişim UzmanıManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için İnsan Kaynakları departmanına bağlı çalışacak "Organizasyonel Gelişim Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İnsan Kaynakları alanında minimum 1 yıllık tecrübeye sahip, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Operasyonu ve insan ilişkileri kuvvetli, Gelişime açık ve  yenilikçi bakış açısına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
CNS Ürün Müdürü İstanbul(Avr.) Manpower
CNS Ürün MüdürüManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösten müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 'Ürün Müdürü' arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Tıp, Eczacılık, Biyoloji, Kimya ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden ya da İşletme, İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden mezun,İlaç sektöründe benzer pozisyonda minimum 2 yıl deneyimi olan,Ürün Yönetimi, Bütçeleme Tekniği, Sunuş Becerisi konusunda yetkin,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını etkin kullanabilen,B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,Seyahat engeli bulunmayan,Müşteri ve başarı odaklı, planlama ve organizasyon becerisi yüksek,İç motivasyonu yüksek , yoğun iş temposunda esnek iş saatleriyle çalışabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower
Veri Giriş ElemanıManpower
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz firmanın Maslak'ta bulunan ofisinde görev alacak "Engelli Veri Giriş Elemanı" takım arkadaşı aramaktayız.Benzer bir pozisyonda görev almış olmak,Aktif bilgisayar ve office programları bilgisi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Müdürü Kocaeli Manpower Maltepe
Operasyon MüdürüManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Operasyon Müdürü"aramaktayız;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İthalat/ihracat, satış destek, satınalma süreçlerinde daha önce deneyim elde etmiş,Operasyonel alanda minimum 4 yıl deneyimli,İleri seviyede İngilizce bilgisi bulunan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Sorumlusu/Dönemsel Kocaeli Manpower Maltepe
Genel Muhasebe Sorumlusu/DönemselManpower Maltepe
Otomotiv yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip'Muhasebe Uzmanı' arayışındayız;Meslek Yüksek Okulu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Genel muhasebe mevzuat ve uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office uygulamalarına hakim,Analitik düşünen ve gelişime açık,MS Office ve Excel programlarını kullanabilen,8 ay süre ile görev alabilecek,İstanbul Anadolu Yakası/Kocaeli'nde ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Adana- Tıbbı Satış Temsilcisi Adana Manpower
Adana- Tıbbı Satış TemsilcisiManpower
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir firma için Adana Bölgesi- Adana Merkez'de çalışacak Tıbbi Satış Temsilcileri arayışımız vardır• Üniversite mezunu (tercihen bilimsel bir bölüm mezunu)• Sektörde en az 2 yıl başarılı bir Tıbbi Tanıtım Temsilciliği deneyimine sahip• B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen• İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneğine sahip ve düzenli çalışan• İyi derecede temel medikal bilgi ve tanıtım becerisi olan• İş ve sektör hakimiyeti olan, solunum ve alerji alanlarında çalışmış• Yenilikçi ve takım çalışmasında başarılı• Hedef ve müşteri odaklı çalışan• Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)• Tercihen minimum orta seviye İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower
İş Geliştirme UzmanıManpower
Varlık yönetimi sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "İş Geliştirme Uzmanı" arayışımız vardır.Finans sektöründe kariyer hedefi olan, Alanında min 2 yıl deneyimli İngilizce bilen Türkiye'nin önde gelen  üniversitelerinden mezun.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Montaj Operatörü Kocaeli Manpower Maltepe
Elektrik Montaj OperatörüManpower Maltepe
Elektrik-Elektronik sektöründe faliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için Gebze fabrikasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip 'Elektrik Montaj Operatörü' arayışımız bulunmaktadır;Tercihen MYO veya Teknik Lise, Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,6 ay sözleşmeli çalişabilecek, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Kocaeli veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Üretimde çalışmaya yatkın ve istekli.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
R&D Director Kocaeli, Sakarya Manpower Professional
R&D DirectorManpower Professional
For our client which is one of the top 100 industrial companies in Turkey, we are currently looking for an “R&D Director” who ideally is/has: Bachelor’s degree in engineering departments (MSc. and Ph.D. degree will be plus)Minimum 10 years of experience in R&D and management Excellent command of English both verbal and written. Second language as German to be preferredMetal or automotive sector experience Strong in mathematical thinking and analysis as well as interpersonal relations and communicationsKnowledge and experience in R & D Center Law No. 5746 Experienced in Lean Management activities that can increase production competenciesNo obstacle to travel both in Turkey and abroad Residing or able to reside in İzmit or Sakarya region
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Helpdesk Uzmanı (Proje Bazlı) Ankara, Mersin... Manpower
Helpdesk Uzmanı (Proje Bazlı)Manpower
Danışmanlığını yürüttüğümüz Türkiye'de çapında büyük bir proje için 6-12 ay arasında görevlendirilecek Helpdesk Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversite ya da MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi Teknolojileri konusunda minimum 3 yıl deneyimi bulunan, Bilgisayar donanımları ve İşletim Sistemleri konusunda yetkin, Çözüm odaklı,takım çalışmasına yatkın, Farklı şehirlerde çalışabilecek,seyehat engeli bulunmayan. Yoğun çalışma temposuna alışkın
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı-İstinye Park İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Mağaza Müdür Yardımcısı-İstinye ParkManpower Suadiye
Mücevherat ve aksesuar sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin Avrupa yakasındaki mağazasında görev alacak 'Mağaza Müdür Yardımcısı'aramaktayız.Yüksekokul veya üniversite mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Minimum 4 yıl perakende tecrübesi olan ve en az 2 yıl yöneticilik yapmış, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış Görünümüne özen gösteren,  Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Satınalma UzmanıManpower Maltepe
Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Satınalma Uzmanı" aramaktayız;Minimum yükseokul mezunu tercihen kalıp, makine konstrüksiyon bölümleri,Benzer rollerde minimum 2 yıl deneyimli, Microsoft office programlarına hakim, Dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ressam İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Teknik RessamManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere 'Teknik Ressam' arayışımız bulunmaktadır;Yükseokul ya da meslek liselerinin Teknik Resim, Kalıp, Makine Konstrüksiyon bölümlerinden mezun olan,Ms Office, SolidWorks  programını iyi derecede kullanabilen, Tasarım ve teknik resim konularına ilgi duyan ve gelişime açık, Teknik ofis, proje ve dökümantasyon takibinde tecrübeli, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Proje MühendisiManpower Maltepe
Endüstri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Proje Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Otomotiv sektöründe min. 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede Ofis programları kullanan, Solidworks ve Auto-Cad kullanabilen, İletişim ve organizasyon becerisi yüksek, Yaratıcı ve analitik düşünebilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyehat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Teknisyeni (Karaman) Karaman Manpower Suadiye
Vardiya Teknisyeni (Karaman)Manpower Suadiye
Enerji sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir müşterimiz için aşağıdaki özelliklere uygun "Vardiya Teknisyeni" arayışımız mevcuttur.Meslek lisesi elektrik veya MYO elektrik veya elektrik üretim iletim dağitim veya HES bölümüTercihen Yüksek Gerilim çalışma belgesine sahip Tam zamanlı vardiya sisteminde çalışabilecek Elektrik projelerini okuyabilen Enstrüman otomasyon konularında bilgi sahibi  Hidro Elektirk Santralleri temel işletme ve bakım prensiplerine vakıf MS office programlarına vakıf ve excelde rapor hazırlama konusunda beceri sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Scanning Analist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Scanning AnalistManpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "Scanning Analist" arayışımız bulunmaktadır.Lisans mezunu, Alanında minimum 2 yılık tecrübeye sahip, Problem çözme yeteneği güçlü ve dikkatli, İnsan ilişkileri kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Bursa) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Bursa)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.Bursa 'da ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İkram Görevlisi (Ankara) Ankara Manpower Trade Marketing
İkram Görevlisi (Ankara)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara lokasyonunda bulunan showroomunda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi'arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,·         Kişisel görünümüne önem veren,·         İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         İşinde titiz ve güler yüzlü,·         Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Talent & Performance Management Manager İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Talent & Performance Management ManagerManpower Professional
We are looking for a '’ Talent & Performance Management Manager' to join the team of our international client operating in Telecom industry. University degree in business management or related discipline, At least 6 years experience in HR generalist, talent management and development or process improving in international organization,Deep knowledge in designing about performance management systems, Excellent command of English, Excellent communication and presentation skills to ensure credibility with senior management,Management of multiple activities in an appropriate manner within a fluid and fast changing environment.No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜPERVİZÖR Adana, Adıyaman... Manpower
SÜPERVİZÖRManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Süpervizör” arayışımız bulunmaktadır.• En az lisans mezunu,• Akıcı bir şekilde Türkçe dil bilgisine sahip olan,• Akıcı bir şekilde Arapça konuşabilen,• En az 3 yıl ekip yönetimi, data yönetimi gibi ilgili alanda çalışmış olan,• Aktif bilgisayar bilgisi olan, tercihen veri yönetimi konusunda tecrübeli,• Güçlü iletişimi olan, insan odaklı çalışabilecek,• Proje bazlı çalışabilecek,• Esnek, değişen ve yoğun ortamlarda çalışabilen ve Türkiye içinde seyahat engeli olmayan,• Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Teknisyeni (İlaç) İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Kimya Teknisyeni (İlaç)Manpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararaı müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kimya Teknisyeni" arıyoruz: En az Kimya Teknik Lise, tercihen Kimya önlisans mezunu, Benzer bir alanda en az 1 sene deneyimli, (İlaç sektörü laboratuvar deneyimi tercih sebebidir), Ekip çalışmasına yatkın,Titiz çalışabilen, detay odaklı, HPLC, UV analizleri, GMP, GLP konularında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Çay Kahve İkram Görevlisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çay Kahve İkram GörevlisiManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde"Çay Kahve İkram Görevlisi"arayışımız bulunmaktadır. Min. Lise mezunu,Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev yapmış,Güleryüzlü ve enerjik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
ResepsiyonistManpower Gayrettepe
Perakende sektöründe  faaliyet gösteren global bir müşterimizin genel merkezinde görevlendirilmek üzere"Resepsiyonist" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu, İngilizce dilinde yazılı ve sözlü olarak iyi iletişim kurabilen, Yönetici asistanlığı ve de santral operatörlüğünde deneyimli, Temsil kabiliyeti ve kendisini ifade yeteneği yüksek, Pozitif, iyi iletişim kurabilen, Düzgün diksiyonu olan, Ms Office proğramlarını iyi düzeyde kullanabilen Planlama ve organizasyon yetkinliği gelişmiş,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Kurumsal İletişim ve Pazarlama UzmanıManpower Gayrettepe
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren holding bünyesindeki müşterimiz için  'Kurumsal İletişim ve Pazarlama Uzmanı' arayışımız bulunmaktadır.Üniversite mezunu (Tercihen Halkla ilişkiler, Reklam- Pazarlama mezunu) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Kurumsal iletişim ve Pazarlama alanında minimum 5 yıl tecrübeye sahip, Yoğun tempoda çalışmayı seven, Sanata ilgili, ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon ve lansman tecrübesi olan, Görsel konsept yaratma becerisine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Maslak) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Maslak)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Görevlisi (Esenyurt) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Görevlisi (Esenyurt)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Ürün YöneticisiManpower Gayrettepe
Teknoloji alanında faaliyetini sürdüren kurumsal bir müşterimiz için "Ürün Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen elektirik/elektronik bölümü),Çok iyi derecede ingilizce bilen, Ürün yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Üretimin tasarım, komponent ve kalıp süreçlerinde tecrübeli, Tercihen çözüme dayalı yazılım ve donanım ürünleri konularında  deneyimli, E-Devlet ve E-Dönüşüm ürünleri(E-imza, E-kimlik, KEC, KEP, EBYS, ERP, E-fatura, E-defter..etc) konusunda bilgi ve/veya satış deneyimine sahip,CRM ( Müşteri ilişkileri Yönetimi)  ve/veya benzer süreç ve raporlama alt yapıları kullanmış,Kurum ihtiyacını analiz edebilecek teknoloji bilgisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
JR. Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.), ... Manpower
JR. Satış Yöneticisi/YönetmeniManpower
Eğitim danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren bir müşterimiz için "JR. Satış Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır.Satış kanalında en az bir sene deneyime sahip olmak,Okuma ve yazmada iyi düzeyde İngilizce seviyesine sahip olmak,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Destek Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Operasyon Destek SorumlusuManpower Gayrettepe
Global bir hukuk firması olan müşterimiz için İş Geliştirme departmanına bağlı olarak çalışacak “Operasyon Destek Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır. Minimum Lisans mezunu,Alanında minimum 6 aylık tecrübeye sahip,İngilizceyi yazı ve konuşma dilinde aktif kullanabilen,Analitik yönü güçlü,müşteri ve sonuç odaklı,İletişim becerileri gelişmiş, sektör ve gündemi takibi eden,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Manpower Trade Marketing
ResepsiyonistManpower Trade Marketing
Reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Resepsiyonist' arıyoruz. Minimum MYO veya Üniversite mezunu, Resepsiyonist, yönetici asistanı pozisyonlarında minimum 2 yıl deneyimi olan,Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak ve minimum orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Hayvan sever, hayvan dostu,  Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden. İngilizcesi Kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Tanıtım Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Saha Tanıtım SorumlusuManpower Suadiye
E- Ticaret sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Saha Tanıtım Sorumlusu' arıyoruz.   En az lise mezunu,   Sahada çalışmaya istekli,   Prezantabl, dinamik,    Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,   İkna kabiliyeti yüksek ve takım çalışmasına uyumlu.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
IT Support Specialist (Part-time - Antalya) Antalya Manpower Professional
IT Support Specialist (Part-time - Antalya)Manpower Professional
We are looking for a 'Part-Time IT Support Specialist'  for our multinational client's Antalya office operating in service sector. The successful candidate should have the following qualifications:Technical skills requiredExcellent Windows OS  (XP/7/8) know how Excellent desktop/laptop/printer/thin client know howMS Office/Exchange know how Basic Network and Server know How Network infrastructure (understanding TCP/IP) Basic MS Server and Citrix know how Key AttributesGood English language skills is required Good communication skills Ability to be innovative Able to work to tight deadlines Able to work under pressure Able to work independently based on guidelines with minimal directionAbility to network and build strong relationships and influence
Yarı zamanlı / Part Time         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales&Product Specialist İstanbul(Asya) Manpower Sudiye
Sales&Product SpecialistManpower Sudiye
For our client , one of the leading players in the packaging sector, we are currently looking for a “Sales&Product Specialist” who ideally is / has;Bachelor’s degree (preferable industrial engineering )At least 2 years experience in the packaging sectorExcellent knowledge of English both in speaking & writingExcellent social skills and good communication skillsExperience in customer managementHave a valid driving licenceNo obstacle for travellingMilitary service must be completed for male candidatesAble to live in İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Representative (İstanbul, İzmir) İstanbul(Avr.), ... Manpower Sudiye
Sales Representative (İstanbul, İzmir)Manpower Sudiye
We are seeking for a 'Sales Representative' for our client which is performing in life sciences sector. Preferably, University degree in Biology, Molecular Biology and Genetics, Chemistry, Chemical EngineeringPreferably have served at least 2 years in this industry, Preferably at least 2 years of experience in this market, Very good command of written and spoken English is a must Willingness to adapt to dynamic work environments Good interpersonal skills Good command of using MS Office programs No restrictions in travelling B Class driver licensed Able to work in flexible working hours No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Aydın Manpower
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıManpower
Merkezi Aydın- Kuyucak'ta bulunan bir enerji santrali için "İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı" arayışımız vardır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Sektörel olarak deneyim sahibi,C sınıfı sertifikasına sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Adana Manpower Maltepe
Satış UzmanıManpower Maltepe
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Uzmanı' aramaktayız; Üniversitelerin İnşaat veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Tercihen en az 1 yıl sektör deneyime sahip,  Tercihen İngilizce bilen,  Analitik, sonuç odaklı ve prezentabl  MS Office programlarına hakim,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Adana’da ikamet eden/edebilecek olan  Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Veri Giriş ElemanıManpower Gayrettepe
Kimya sektöründe faaliyetini sürdüren uluslararası bir müşterimiz için "Veri Girişi Elemanı'' arıyoruz.Minimum lise mezunu, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Tercihen 10 parmak veya hızlı klavye kullanabilen, Veri girişi konusunda tecrübeye sahip, Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip, Enerjisi yüksek, İletişim yeteneği güçlü, Bay / bayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖRÜŞMECİ Adana, Adıyaman... Manpower
GÖRÜŞMECİManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Görüşmeci” adaylar arayışımız bulunmaktadır.Genel NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen lisans mezunu, Akıcı bir şekilde Arapça konuşabilen ve iyi seviyede okuyabilen, İyi seviyede Türkçe dil bilgisine sahip ( konuşma, okuma ve yazma) İyi seviyede bilgisayar ve klavye kullanabilen, Güçlü iletişim becerilerine sahip, pozitif ilişkiler kurabilen Türkiye içerisinde seyahat engeli olmayan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,İyi takım üyesi olabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Obstetric Marketing Manager İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Obstetric Marketing ManagerManpower Professional
We are looking for an ''Obstetric Marketing Manager'' to join the team of our local client in Pharmaceutic industry.University degree in Business Management or equivalent, Must be minimum 3 years of experience in Obstetric Product or Marketing Management in pharma  industry, Excellent command of English, Analytical and organizational skills with the ability to handle multiple projectsDemonstrates excellent communication and interpersonal skills with employees of all levels,Willing to travel and field visit extensively,      No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
B2C Field Based Account Manager-Adana Adana Manpower
B2C Field Based Account Manager-AdanaManpower
Min 3 years experience in sales with direct accounts .Understand account management in terms of customer relationship management and customer service management (as opposed to just selling).Strong analysis and problem solving ability.Track record in delivering results and achieving business/sales targets.Drive, self-motivated, high on achievement; result-oriented, able to work under pressure.Demonstrated ability to identify and improve service offerings in line with customers operations and processes.Ability to build and maintain positive customer relationships and work in a team-orientated environment.Previous experience in managing stakeholder issues and account plans highly desired.Excellent negotiation, communication and networking skills.Demonstrates a good knowledge of HSSE standards and practicesFluent in English (writing and conversation).Good PC skillsWork location will be Adana
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Support Specialist (Project Based) İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
IT Support Specialist (Project Based)Manpower Professional
We are looking for an experienced 'IT Support Specialist'  on a 6-months contract for our multinational client operating in service sector. The successful candidate should have the following qualifications:Technical skills requiredExcellent Windows OS  (XP/7/8) know how Excellent desktop/laptop/printer/thin client know how MS Office/Exchange know how Basic Network and Server know How Network infrastructure (understanding TCP/IP) Basic MS Server and Citrix know how  Key AttributesGood English language skills is a MUST Good communication skills Ability to be innovative Able to work to tight deadlines Able to work under pressure Able to work independently based on guidelines with minimal directionAbility to network and build strong relationships and influence
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşe Alım Uzmanı (1 Sene) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
İşe Alım Uzmanı (1 Sene)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren büyük ölçekli müşterimiz için aşağıdaki özelliklere sahip 1 sene süreyle çalışabilecek"İşe Alım Uzmanı" arıyoruz.Üniversite mezunu,Benzer pozisyonda minimum 4 yıllık iş tecrübesine sahip,İyi seviyede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisini kullanabilen,MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen,Çözüm odaklı, müzakere becerileri gelişmiş, organizasyon yetisine sahip, yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabileniYoğun çalışma temposu konusunda motivasyonu yüksek,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı