Manpower 

Şirket Bilgileri

Yenilikçi iş gücü çözümleri alanında dünya lideri olan ManpowerGroup™ (NYSE:MAN) Müşterilerinin rekabet gücünü artırırken onlara iş ve işgücü hedeflerini gerçekleştirmelerinde yardımcı olacak hizmetler yaratır ve sunar. 65 yılı aşkın tecrübesi ile şirketimiz, müşterilerinin İnsan Çağı’nda kazanmalarına yardımcı olacak kapsamlı yenilikçi çözümler ile eşsiz bir değer yaratır. Bu çözümler personel temini, personel değerlendirme, mesleki eğitim ve geliştirme ile kariyer yönetiminden, dış kaynak ve iş gücü danışmanlığı alanlarına kadar yetenek esaslı ihtiyaçların tümünü kapsar. ManpowerGroup, 80’i aşkın ülkeve bölgede 3.500 ofisiyle dünyanın en büyük ve sektörün lider ağıdır. Her yıl tüm sektörlerden küçük ve orta büyüklükteki girişimler ile yerel, çokuluslu ve küresel şirketlerden oluşan 400.000 müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır ve üstün bir kavrayış ve yerel uzmanlık ile birleştirilmiş benzersiz bir global kapsama alanı sunmaktadır. Manpower Türkiye, global bölge organizasyonu içinde Güney Avrupa bölgesinde %100 ManpowerGroup yatırımı olarak Mayıs 2003’den itibaren faaliyet göstermektedir. Tüm şubeleri ile Seçme ve Yerleştirme Hizmeti, Dönemsel ve Daimi Outsource Personel Tedariği, Yönetilen Hizmetler (Managed Services), Bordroda Bulundurma Hizmeti ve Manpower Professional markası ile Orta ve Üst Kademe Yönetici Seçme ve Yerleştirme Hizmeti sunar.
Daha fazla bilgi ve iletişim için www.manpower.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.manpower.com.trManpower İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 106
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Satış Destek UzmanıManpower Bakırköy
Kimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşteri firmamız için "Satış Destek Uzmanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Min. 2 yıl sektör tecrübesine sahip, MS Office programlarını çok iyi düzeyde kullanabilen, Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli, müşteri odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıManpower Bakırköy
Etiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı' arıyoruz.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,  Bordro, özlük işleri ve SGK uygulamaları konusunda minimum 2 yıl deneyimli, 4857 sayılı İş Kanunu, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile teşvik ve güncel mevzuata iyi derecede hakim,Çok iyi derecede Excel bilgisi olan, İyi derecede Logo Bordro Plus kullanabilen, İyi derecede PDKS sistemleri tecrübeli, Analitik yönü güçlü, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Mağaza Satış DanışmanıManpower Maltepe
Perakende sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız.Tercihen üniversite öğrencisi olan, Part-time çalışabilecek (haftada 30 saat),Özgüveni yüksek, Heyecanlı ve dinamik, Müşteri odaklı, Satış konusunda yetenekli, İletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
İkram Görevlisi Ankara, Bursa, ... Manpower Trade Marketing
İkram GörevlisiManpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya) ve Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşteri ve personellere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Bursa) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Bursa)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.Bursa 'da ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çay Kahve İkram Görevlisi İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Çay Kahve İkram GörevlisiManpower Suadiye
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklerde"Çay Kahve İkram Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır. Min. Lise mezunu,Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek olan,Benzer pozisyonda min. 2 yıl görev yapmış,Güleryüzlü ve enerjik.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İkram Görevlisi (Ankara) Ankara Manpower Trade Marketing
İkram Görevlisi (Ankara)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Ankara lokasyonunda bulunan showroomunda görevlendirilmek üzere; showroomları ziyaret eden müşterilere içecek ikramlarını güler yüzlü ve kurumsal bir şekilde yerine getirecek 'İkram Görevlisi'arayışımız bulunmaktadır. ·         Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,·         Kişisel görünümüne önem veren,·         İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,·         İşinde titiz ve güler yüzlü,·         Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Akaryakıt İstasyonu Girişimci Acenta/YALOVA Yalova Manpower Gayrettepe
Akaryakıt İstasyonu Girişimci Acenta/YALOVAManpower Gayrettepe
Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmamız için girişimci  ticaret anlayışı ile hareket edecek'Acenta'lar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer, Mobile Android İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Senior Software Engineer, Mobile AndroidManpower Professional
We are looking for a “Senior Software Engineer,Mobile Android”  for our client operating in e-commerce sector.B.S. or M.S. Computer Science or related field2+ years building complex Android applications in Java2+ years mobile application development at the user interface and system levelsExperience in understanding large and complex code bases, including API design techniques to help keep them clean and maintainableExperience with multithreading programmingUnderstanding of caching mechanisms Experience working with remote data via REST and JSONSolid understanding of the full mobile development life cycle
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer, Mobile iOS İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Senior Software Engineer, Mobile iOSManpower Professional
We are looking for a “Senior Software Engineer,Mobile iOS”  for our client operating in e-commerce sector.B.S. or M.S. Computer Science or related field 2+ years building complex applications for the iPhone or iPad using Objective-C with Cocoa and other frameworks, experience in Swfit is a plus2+ years mobile application development at the user interface and system levelsExperience in understanding large and complex code bases, including API design techniques to help keep them clean and maintainableExperience with multithreading programming Understanding of caching mechanisms Experience working with remote data via REST and JSON Solid understanding of the full mobile development life cycle
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Development and Controlling Responsible İstanbul(Avr.) Manpower Professional
Process Development and Controlling ResponsibleManpower Professional
For our client, operating in a leading position in travel retail sector with its duty-free stores we are looking for a Process Development & Controlling Responsible to join our process management team in our growing operations. Have a bachelor’s degree that emphasis on analytical thinking (i.e. engineering [preferably industrial engineering], mathematics, statistics etc.)Have at least 5 years of experience on business analysis or process management.Have knowledge on process management or business analysis tools, techniques and methods.Have an understanding on business applications (e.g. ERP). Fluent in English Preferably have knowledge on retail operations. Preferably have training in related fields or certification like PMP, CBAP
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Kartal) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Kartal)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu,Kişisel görünümüne önem veren,İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın,İşinde titiz ve güler yüzlü,Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan,Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı.İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Showroom İkram Hostesi (Maslak) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Hostesi (Maslak)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Development and Controlling Specialist İstanbul(Avr.), ... Manpower
Process Development and Controlling SpecialistManpower
For our client  operating   in travel retail sector with its duty-free stores, we are looking forassociates to join the process management team  who ideally;  Have a bachelor’s degree that emphasizes on analytical thinking (i.e. engineering [preferably industrial engineering], mathematics, statistics etc.).Have at least 2 years of experience on business analysis or process management.Have an understanding on business applications (e.g. ERP). Be fluent in English. Preferably have knowledge on retail operations. Preferably have training in related fields or certification like PMP, CBAP.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Teknik Servis MühendisiManpower Bakırköy
Endüstriyel otomasyon alanında ambalaj sektörüne faaliyet gösteren yabancı menşeli müşterimiz için belirtilen niteliklere uygun 'Teknik Servis Mühendisi' pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin ilgili elektrik/elektronik bölümlerinden mezun, Teknik alanda ve tercihen ambalaj sektöründe minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilen (yabancı müşterilere serviste aktif olması sebebiyle şarttır.)Temel elektrik/elektronik bilgileri olan, güncel teknolojik gelişmeleri takip eden,İletişim yönü güçlü,sorumluluk alabilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç sürücüsü olan, Askerlik hizmeti tamamlanmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (İngilizce Bilen) İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Mağaza Müdürü (İngilizce Bilen)Manpower Maltepe
Tekstil sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki kriterlere sahip'Mağaza Müdürü' arıyoruz.Üniversite mezunu,İnsan ilişkileri güçlü, proaktif, girişken ve çalışkan,Aktif olarak İngilizce konuşabilmesi,Perakende alanında yöneticilik tecrübesinin olması,İstanbul Anadou Yakası'nda ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzaktan Medikal Tanıtım Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Managed Services
Uzaktan Medikal Tanıtım UzmanıManpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Uzaktan Medikal Tanıtım Uzmanları" arıyoruz. 4 yıllık üniversite mezunu veya tam zamanlı çalışabilecek son sınıf öğrencisi,Tercihen eczacılık, biyoloji, kimya gibi fen bilimleri fakülteleri mezunu,Tercihen 1 sene uzaktan tanıtım veya çağrı merkezinde veya ilaç sektöründe satış alanında deneyimi olan,Başarma azmi yüksek, müşteri odaklı ve gelişime açık,Diksiyonu ve artikülasyonu düzgün.İlk aşamada 1 yıl süre ile çalışabilecek, Bilgisayar ve MS office programlarını iyi düzeyde kullanabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
General Manager Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
General Manager AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'General Manager Assistant' to work for our client in education sector.Having a University Degree,Fluency in both written and spoken English is a must,Minimum 2 years of experience in related area,Experience in the usage of computers and office software packages (MS Word, Excel, etc.),Excellent social and strong negotation skills,Perfect organizational skills to perform duties in parallel with time management and problem solution,Willingness to learn from others and to be a part of the team.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Researcher (Telekom Projesi) İstanbul(Avr.), ... Manpower
Researcher (Telekom Projesi)Manpower
Telekom sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin işe alım projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Researcher” arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen işe alım konusunda en az 1 yıl deneyime sahip,Minimum iyi seviyede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, takip ve koordinasyon yeteneği olan, sorumluluk bilinci yüksek,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
JR. Consultant/Consultant (Telekom projesi) İstanbul(Avr.), ... Manpower
JR. Consultant/Consultant (Telekom projesi)Manpower
Telekom sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin işe alım projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip“JR. Consultant/Consultant” arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 4 yıl ve üzeri deneyime sahip,Çok iyi seviyede İngilizce bilgisi olan, MS Office programlarına hakim, Çözüm odaklı, müzakere becerileri gelişmiş, organizasyon yetisine sahip, yazılı ve sözlü etkin iletişim kurabilen,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Showroom İkram Görevlisi (Esenyurt) İstanbul(Asya) Manpower Trade Marketing
Showroom İkram Görevlisi (Esenyurt)Manpower Trade Marketing
Otomotiv sektörünün dev markalarından biri olan müşterimizin büyük m2'li showroom'unda üst segment araç satış bölümünde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Showroom İkram Hostesi"arıyoruz.Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, İkram konusunda en az 6 ay deneyimli, Kişisel görünümüne önem veren, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, İşinde titiz ve güler yüzlü, Kurumsal görgü kurallarını bilen ve uygulayan, Temizlik ve hijyen konusunda duyarlı. İstanbul Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt ikamet eden (Servis İmkanı bulunmaktadır).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dış Ticaret Uzmanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dış Ticaret UzmanıManpower Maltepe
Endüstriyel alanında faaliyet gösteren yabancı ortaklı müşterimiz için 'Dış Ticaret Uzmanı' arıyoruz.Üniversite ilgili bölümlerden mezun, İthalat ve ihracat operasyonları konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Dış ticaret mevzuatına hakim, Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünce becerisi yüksek, takipçi, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim yeteneği güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Mimar İstanbul(Avr.), ... Manpower Maltepe
İç MimarManpower Maltepe
Hizmet sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip"İç Mimar" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin İç Mimarlık,Mimarlık,Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun,Malzeme bilgisi ve üretim tekniklerine hakim, İleri derecede İngilizce bilgisi olan, 3DS Max, Rhino, V-Ray, Adobe Photoshop, Auto-Cad, Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanan,Yaratıcı ve yenilikçi düşünebilen, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Office Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Office AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for an 'Office Assistant' with below qualifications to join 'Manpower's Professional Assistance Team' and work for our well known multinational client in energy sector, at istanbul head office.University degree,High proficiency in English,Minimum 1 year of related work experience,Good command of MS Office applications,Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability,Good communication and interpersonal skills,Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Birim Yöneticisi Erzurum Manpower Professional
İşletme Birim YöneticisiManpower Professional
Danışmanlığını yaptığımız, enerji sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesinin Erzurum’daki hidroelektrik santralinde görevlendirilmek üzere “İşletme Birim Yöneticisi” arayışı içerisindeyiz. Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik&Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunEn az 5 yıl iş ve işletme deneyimine sahip Hidroelektrik santral konusunda bilgi ve deneyimi olan Problem çözme becerisi yüksek Analitik düşünme ve yönetim becerileri konularında yetkin Ekip yönetme deneyimi  bulunan Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı (Dönemsel) İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
Genel Müdür Asistanı (Dönemsel)Manpower Managed Services
Sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Dönemsel Genel Müdür Asistanı"  arıyoruz;Şirket içi ve dışı telefon, fax, e-mail takibini yapmak,Gelen-giden evrak takibini yapmak, ilgili kişilere yönlendirmek,  Yurt içi ve yurt dışı tüm seyahatler için uçak ve otel rezervasyonlarının organize edilmesi,Yöneticilerin programlarını ve takvimlerini organize etmek,Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek,Günlük iş akışının takip ve işleyişini sağlamak,Verilen görevleri eksiksiz yerine getirmek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant (General Application) İstanbul(Avr.), ... Manpower Managed Services
Executive Assistant (General Application)Manpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for  'Executive Assistants'  for our well known clients leading in different sectors.University degree in related fields,At least 1 year of experience as an Executive Assistant,Excellent command of English,MS Office proficiency is a must,Initiative taker, forward-thinking, multi-task and detail-oriented attitude,Excellent organization skills,Candidate must be proactive and self confident.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği Proje Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Bilgi Güvenliği Proje UzmanıManpower Professional
Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren  müşterimiz için aşağıda belirtilen deneyimlere sahip"Bilgi Güvenliği Proje Uzmanı" arıyoruz.Üniversitelerin  Bilgisayar  ya da Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun,İletişim ağları, TCP/IP protokolü, işletim sistemleri,  güvenlik tehditleri ve açıkları konularında bilgi sahibi,Bilgi teknolojileri güvenliği alanında en az 3 yıllık tecrübe sahibi,Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ambalaj Malzemeleri Tasarım ve Kontrol Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Ambalaj Malzemeleri Tasarım ve Kontrol SorumlusuManpower Gayrettepe
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için "Ambalaj Malzemeleri Tasarım ve Kontrol Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya/Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun, İleri düzeyde İngilizce bilen, Tercihen ambalaj ya da ilaç sektöründe minimum staj deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde başarılı ve güçlü iletişim yeteneğine sahip,Dikkat becerisi yüksek, Dinamik çalışma temposuna ayak uydurabilen, Öğrenmeye açık, analitik düşünen, sonuç odaklı çalışabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
ResepsiyonistManpower Gayrettepe
Reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için 'Resepsiyonist' arıyoruz. Minimum MYO veya Üniversite mezunu, Resepsiyonist, yönetici asistanı pozisyonlarında minimum 2 yıl deneyimi olan,Günlük akışı ve yönlendirmeleri sağlayacak ve minimum orta düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip,MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün,prezentabl, Hayvan sever, hayvan dostu,  Organizasyon becerisi yüksek, Proaktif hareket edebilen, İletişimi kuvvetli, Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı Adana Manpower Maltepe
Satış UzmanıManpower Maltepe
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz yapı kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Satış Uzmanı' aramaktayız; Üniversitelerin İnşaat veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Tercihen en az 1 yıl sektör deneyime sahip,  Tercihen İngilizce bilen, Analitik, sonuç odaklı ve prezentabl MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  Adana’da ikamet eden/edebilecek olan  Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SÜPERVİZÖR Adana, Adıyaman... Manpower
SÜPERVİZÖRManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Süpervizör” arayışımız bulunmaktadır.• En az lisans mezunu,• Akıcı bir şekilde Türkçe dil bilgisine sahip olan,• Tercihen Arapça bilen,• En az 3 yıl ekip yönetimi, data yönetimi gibi ilgili alanda çalışmış olan,• Aktif bilgisayar bilgisi olan, tercihen veri yönetimi konusunda tecrübeli,• Güçlü iletişimi olan, insan odaklı çalışabilecek,• Proje bazlı çalışabilecek,• Esnek, değişen ve yoğun ortamlarda çalışabilen ve Türkiye içinde seyahat engeli olmayan,• Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST/OPERATÖR Adana, Adıyaman... Manpower
RESEPSİYONİST/OPERATÖRManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Resepsiyonist ve Operatör” adayları arayışımız bulunmaktadır.• En az Lise, tercihen üniversite mezunu,• Akıcı bir şekilde Türkçe ve Arapça dil bilgisine sahip,• Aktif bilgisayar bilgisi olan,• Güçlü iletişimi olan, insan odaklı çalışabilecek,• Esnek ve değişen ortamlarda çalışabilen ve Türkiye içinde seyahat engeli olmayan,•Takım çalışmasına yatkın.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
GÖRÜŞMECİ Adana, Adıyaman... Manpower
GÖRÜŞMECİManpower
Manpower Türkiye ekibinde, global bir proje için, Türkiye’de gerçekleşecek Veri Doğrulama Projesinde aşağıdaki niteliklere uygun“Görüşmeci” adaylar arayışımız bulunmaktadır.•En az lise mezunu, tercihen lisans mezunu,•Akıcı bir şekilde Arapça ve Türkçe dil bilgisine sahip,•İyi bilgisayar bilgisi, özelikle veri yönetimi,•Güçlü iletişim becerilerine sahip,•Türkiye içerisinde seyahat engeli olmayan ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen,•İyi takım üyesi olabilen.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Konstrüksiyon Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Konstrüksiyon MühendisiManpower Maltepe
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Konstrüksiyon Mühendisi" arıyoruz;Üniversitelerin makine mühendisliği bölümünden mezun,Autocad, Autocad Mechanıcal Ve Solıdworks programlarını aktif ve iyi derecede kullanabilen,Metal enjeksiyon ve sac kesme kalıpları konusunda tecrübeli olan,İmalat resimlerinin hazırlanması, dökümantasyon, arşivleme konularına hakim,İletişimi güçlü, analitik, iş odaklı ve ekip çalışmasında uyumlu,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdürü (Ankara) Ankara Manpower Maltepe
Mağaza Müdürü (Ankara)Manpower Maltepe
Perakende sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için,Ankara/Çankaya'da bulunan Next Level AVM'de çalışmak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip‘Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları’  aramaktayız; Üniversite mezunu, 2 yıl perakende alanında, mağaza yönetiminde deneyim sahibi ,Aktif ingilizce konuşabilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek,Müşteri memnuniyetine önem veren, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Danışmanı (Ankara) Ankara Manpower Maltepe
Satış Danışmanı (Ankara)Manpower Maltepe
Perakende sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için, Ankara/Çankaya'da bulunan Next Level AVM'de çalışmak üzere, aşağıdaki niteliklere sahip‘Satış Danışmanı’ aramaktayız; Tercihen üniversite öğrencisi olan, Part-time çalışabilecek (haftada 30 saat), Özgüveni yüksek, Heyecanlı ve dinamik, Müşteri odaklı, Satış konusunda yetenekli, İletişimi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına yatkın.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Business Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower
Business AssistantManpower
We are looking for a "Business Assistant" for our service provider  company client.University degree from reputable universities, Fluent in English, Excellent knowledge of Microsoft Programs, Good communication, time and stress management skills, Creative thinking, Decision making in difficult situations.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Teknik Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Üretim Teknik SorumlusuManpower Bakırköy
Kalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde "Üretim Teknik Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. MYO Teknik Bölümlerinden veya teknik liselerden mezun (Autocad/solid çizim programlarına hakimiyet tercih sebebi olacaktır)?Üretim sektöründe çalışmış Üretim ve Bakım/Onarım tercihen personel sevk ve idaresi konusunda en az 2 yıl deneyimliTeknik Resim bilgisi olan Solidworks AutoCAD programları hakkında bilgi sahibi CAM programı kullanabilen (Tercihen MasterCAM) Talaşlı imalat yöntemleri hakkında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Temporary Marketing Assistant İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Temporary Marketing AssistantManpower Suadiye
We are looking for a Temporary Marketing Assistant for a multinational client. Bachelor’s degree,At least 2 years of experience in Marketing Assistance or event management,At least upper-intermediate level in English,Manage time to meet the multiple demands of the job,Very good use of MS Office programs,Be proactive and demonstrate a positive attitude.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Sorumlusu İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Kalite SorumlusuManpower Bakırköy
Kalıp sanayinde faaliyet gösteren yabancı sermayeli müşteri firmamız adına belirtilen niteliklerde"Kalite Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen ilgili mühendislik bölümleri veya teknik eğitim veren yüksekokul mezunuTercihen iyi derecede İngilizce bilen Kalite sistemleri konusunda minimum 2-3 yıl tecrübeli Teknik resim bilgisi olan Sistem kurabilecek ve yürütülmesini sağlayacak Giriş ve çıkış kalite kontrol süreçlerini yönetebilecek Ölçüm aletlerini iyi derecede kullanabilen Tercihen kalıp sanayinde veya otomotiv sanayinde daha önce çalışmış olan Tercihen İSG Uzmanlık eğitimi almış olan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
General Manager Assistant İstanbul(Asya) Manpower Managed Services
General Manager AssistantManpower Managed Services
We are seeking for a “General Manager Assistant” for our multinational client which operates in the chemistry industry.•    University degree,•    Minimum 2 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization,•    Professional attitude, organized and structured but flexible if required,•    Good knowledge of MS Office applications,•    Strong coordination and communication skills,•    Good in both written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Branch Manager İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Branch ManagerManpower Gayrettepe
Degree from a reputable university, Minimum 5 years of direct sales and people management experience in B2B, Leadership skills in capacity to manage, motivate and coach his/her branch team,Experience in recruitment and/or other HR functions will be a definite asset,Advance managerial and communication skills, Fluency both in oral and written English, Flexible, co-operative, team worker and self-motivated, Willingness to work with targets and KPIs, Advance knowledge of MS Office and internet applications, Active driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Engineer (Automotive Sector) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Sales Engineer (Automotive Sector)Manpower Ümraniye
We are seeking for a 'Sales Engineer' for our multinational client which is performing at industrial sector;Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areas,Preferably 2-3 years of experience in technical sales,Fluent in English (Speaking-Listening-Writing-Reading),Dedicated and supportive,highly work motivation,No military obligation for male candidates.Preferably Residency in Asian side.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Asistan İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
AsistanManpower Ümraniye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Asistan"arıyoruz.En az lisans mezunu,Tercihen asistanlık alanında tecrübeli,Ofis programlarını aktif olarak kullanabilen,Diksiyonu düzgün, temsil ve ağırlama yeteneğine sahip,Çok iyi derecede İngilizce bilenİş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan,İletişim becerileri (yazılı / sözlü) kuvvetli olan,Takım çalışmasına yatkın,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Öncelikle 8 ay sözleşmeli olarak çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Field Service Engineer (Bursa) Bursa Manpower Maltepe
Field Service Engineer (Bursa)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Field Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products.·         University degree in in mechatronics, electrical engineering,elektronics engineering or mechanical engineering·         At least 1 year experience as a service engineer ·         Excellent knowledge of English both in speaking & writing·         Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers ·         Have a valid driving licence·         No restrictions to travel frequently·         Military service must be completed for male candidates·         Able to live in Bursa.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Teknik Satış UzmanıManpower Bakırköy
Sektör bağımsız olarak endüstriyel işletmelere “çevre ile dost” parça temizleme çözümlerini “herşey dahil” operasyonel kiralama modeli ile tedarik eden uluslararası müşterimiz için "Teknik Satış Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.25-35 yaşları arasında kadın / erkek  Tercihen makina,endüstri, kimya ve metalurji mühendisliği  veya makina , elektrik MYO bölümlerinden mezun,Endüstriyel işletmelere yönelik  makina, kimyasal, ekipman, sarf malzemesi vb. teknik ürünlerin  satış-pazarlama faaliyetlerinde en az 3 yıl tecrübeye sahip,Planlama, raporlama, iş takibi konularında başarılı,yüksek satış ve ikna kabiliyeti olan,dış görünümüne özen gösteren ve diksiyonu düzgün ,yaratıcı, çözüm odaklı,  insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkınHedef ve satış prim bazlı sistemde çalışmaktan motive olan Sürücü belgesine sahip, aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mağaza Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Mağaza Müdür YardımcısıManpower Gayrettepe
Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren uluslarası müşterimizin mağazalarında tam zamanlı görev alacak   'Mağaza Müdür Yardımcısı' aramaktayız.Lise, tercihen MYO veya Üniversite mezunu, 3 yıl perakende alanında, minimum 1 yıl mağaza yönetiminde deneyim sahibi olan,İyi derecede İngilizce bilen, Pozitif, dinamik, güler yüzlü ve ikna kabiliyeti yüksek,Müşteri memnuniyeti ve müşteri servisi odaklı, Mükemmel iletişim, liderlik ve organizasyon yetenekleri olan,İnsanları yönetmekte ve gözlemekte başarılı, Hızlı değişime ayak uydurabilen ve inisiyatif alabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant İstanbul(Avr.) Manpower
AssistantManpower
We are looking for an "Assistant" for our client operating in law sector. The Ideal candidate wiil have:Min. 2 years of experience in Executive Assistant, Level Assistant or Office Assistant roles,Planning, organisational and time management skills, Able to deliver assigned duties on time,Team player,Good command of English,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Human Resources Specialist İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Human Resources SpecialistManpower Maltepe
We are seeking for a 'Human Resources Specialist' for a multinational client which is performing at food sector.University degree obtained from relevant fields of study,Min. 2 years of experience in a similar field, HR knowledge is an asset, High level of fluency in English language, Basic knowledge of Turkish labours laws, social security and payroll management,Able to work with multinational team members, problem solving skills as well as analytical capability,No military service obligation for the male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Servis MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel lazer sektöründe sektör lideri müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Servis Mühendisi' aramaktayız;Üniversiteleri Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, 1-3 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Ekspertiz Ekibi Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
İnsan Kaynakları Ekspertiz Ekibi AsistanıManpower Ümraniye
FMCG sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"İnsan Kaynakları Ekspertiz Ekibi Asistanı" arıyoruz;Üniversite mezunu,Çok iyi derecede İngilizce bilen,Çok kültürlü bir ortamda çalışabilecek,Daha önceden ilgili alanda uzun dönem staj veya asistanlık tecrübesi olan,Yüksek iş takibi & önceliklendirme ve koordinasyon becerisi,Güçlü iletişim becerisi, analiz yeteneği olan ve iş odaklı,Öncelikle 6 ay sözleşmeli çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Purchasing Specialist İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Purchasing SpecialistManpower Gayrettepe
We are seeking for a 'Purchasing Specialist' for our multinational client who is performing at energy sector.. Good negotiation, inter-personal and communication skills. Good Business English, written and oral. Strong analytical skills and ability to work independently. Preparation and execution of tenders and contracts. Local and Global Stakeholder engagement exposure. Supplier Management. Team player with a high drive and ability to build long term relationships. Self-Starter. Customer focused and likes to work proactively with business professionals. Knowledge of procurement process & contracting skills, finance and IT systems would be an asset
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Regional Contributions Support Analyst İstanbul(Avr.) Manpower Gayrettepe
Regional Contributions Support AnalystManpower Gayrettepe
We are seeking a 'Regional Contributions Support Analyst' for our global company operating in financial sector to work for 6 months contracts. Fluency in English and Turkish languages is required; Excellent knowledge of Excel; VBA knowledge is a plus; Technical interest and aptitude; Excellent communication and customer service skills; Ability to thrive in a fast paced, team environment; Previous experience in a client-facing role is a plus; Financial and market knowledge is a plus; Bachelor’s degree or equivalent work experience;
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Akaryakıt İstasyonu Girişimci 'ACENTA' İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Akaryakıt İstasyonu Girişimci 'ACENTA'Manpower Gayrettepe
Enerji sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir firmamız için girişimci  ticaret anlayışı ile hareket edecek'Acenta'lar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Uzun Dönem İnsan Kaynakları StajyeriManpower Suadiye
Manpower Türkiye ekibinde, bizimle birlikte başarıya koşmak isteyen ve 'Suadiye Şube'mizde görev yapabilecek; aşağıdaki niteliklere sahip “Uzun Dönemli Stajyer”arıyoruz.Üniversite mezunu,İnsan kaynakları alanında kariyer hedefleyen,İleri derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office uygulamalarına hakim,Tam zamanlı, uzun dönem stajyer olarak çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sales Coordinator İstanbul(Avr.), ... Manpower Suadiye
Sales CoordinatorManpower Suadiye
Our client is a leading multinational company operating in logistics sector. We are looking for a“Sales Coordinator” for their challenging team. The successful candidate should have the following  qualifications;University degree,Excellent negotiation skills,Excellent command of English,Good analytical skills, No travel obstacle,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Mühendisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Servis MühendisiManpower Bakırköy
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın Enerji Sistemleri departmanında çalışmak üzere "Servis Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır. Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezunEnerji santrallerinin bakım, onarım konusunda min. 2 yıl deneyim sahibiÇok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS. Office (Word, Excel, PP,) programlarını etkin derecede kullanabilenEkip çalışmasına yatkın ve ekip yönetimi kabiliyetine sahipEsnek çalışma saatlerine uygunİş takibi ve raporlama becerilerine sahip, titiz ve dikkatli çalışan,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, sürücü ehliyetine sahipAskerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Giriş Elemanı İstanbul(Avr.) Manpower
Veri Giriş ElemanıManpower
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz firmanın Maslak'ta bulunan ofisinde görev alacak "Engelli Veri Giriş Elemanı" takım arkadaşı aramaktayız.Benzer bir pozisyonda görev almış olmak,Aktif bilgisayar ve office programları bilgisi.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Operasyon Takım Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Manpower Ümraniye
Teknik Operasyon Takım YöneticisiManpower Ümraniye
Sigorta sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Teknik Operasyon Takım Yöneticisi' arıyoruz; Üniversitele mezunu,Sigorta sektörü ve ekip yönetimi alanlarında deneyimi olan,Sözlü ve yazılı iletişimde başarılı,Temsil ve ifade yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,Hedef odaklı, girişimci, insan ilişkileri kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek ve problem çözme becerilerine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyumlu, disiplinli, motivasyonu yüksek ve planlı çalışmayı prensip edinmiş,MS Office uygulamalarına hakim, sunum, veri analizi ve raporlama yapabilen,Seyahat engeli olmayan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Receptionist İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
ReceptionistManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a "Receptionist" to join "Manpower's Professional Assistance Team" and work for our well known multinational client in pharmaceutical sector.University degree, Good command in English, At least 2 years of experience as a receptionist, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organization, problem solving, analytical thinking capability,Having good communication and interpersonel skills,Attention to details.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Yöneticisi İstanbul(Avr.) Manpower Bakırköy
Servis YöneticisiManpower Bakırköy
Endüstri sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamızın Enerji Sistemleri departmanında çalışmak üzere "Servis Yöneticisi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun olan Tercihen enerji,  gemi makinaları ve dizel jeneratör teknik servis faaliyetlerinde deneyimli, bu konuda Servis Mühendisi ve Servis Teknisyeni kadroları yönetmiş olanÇok iyi derecede İngilizce bilgisi olan B sınıfı ehliyet sahibi ve seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Support Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Sales Support EngineerManpower Maltepe
We are looking for a 'Sales Support Engineer' for our multinational client operation in HVAC sector.University degree in Mechanical Engineering,Mechatronics Engineering and  Metallurgy Engineering from a reputable university,Good command of both written and spoken English,1-2 years of experience in a related work area is preferable,Excellent knowledge of MS Office Applications and good knowledge of Autocad will be an asset,Ability to keep deadlines.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Müdürü Kocaeli Manpower Maltepe
Operasyon MüdürüManpower Maltepe
Endüstriyel alanda faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip"Operasyon Müdürü"aramaktayız;Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,İthalat/ihracat, satış destek, satınalma süreçlerinde daha önce deneyim elde etmiş,Operasyonel alanda minimum 4 yıl deneyimli,İleri seviyede İngilizce bilgisi bulunan,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Sales Executive İstanbul(Avr.), ... Manpower
Export Sales ExecutiveManpower
Overall experience of 5 years in  Sales& Marketing and/or Business Development  at Electrical/ Electronic Manufacturing and/or Energy Business(Transformers, Cables, Connectors etc.)BS Engineering or BA Graduate.  Ability to communicate effectively in English. ( Second European Language or Arabic is a plus) – Interviews will be held in Foreign Language.Ability to work in an international working environment, having an international sense of business.High level of analytical skills, critical thinking and ability in simplifying of complex issues.Excellent command of Ms. Office applications. Clean, neat, professional appearance. Active car driver, no obstacles for international traveling up to %25.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ofis Asistanı İstanbul(Avr.), ... Manpower Gayrettepe
Ofis AsistanıManpower Gayrettepe
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Türkiye'nin önde gelen avukatlık firmalarından biri olan firmamız için "Ofis Asistanı" aramaktayız.Üniversite mezunu,En az 2-3 sene asistanlık deneyimi olan,Sorumluluk sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan adaylar süreçte değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Leader İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Project LeaderManpower Maltepe
We are seeking for a ‘Project Leader’  for our multinational client operating in industrial products.University degree in in mechatronics, electrical engineering,elektronics engineering or mechanical engineeringAt least 3 years experience as an engineerExcellent knowledge of English both in speaking & writingExperience in technical and commercial project managementExperience in leading projects to design, produce and install industrial goods preferred in automotive industry or automated processes with assembly stationsVery good understanding of industrial automationVery good knowledge of MS-Office software (Word, Excel, PP, MS-Project)Have a valid driving licenceNo restrictions to travel frequentlyMilitary service must be completed for male candidatesAble to live in İstanbul .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Trade Marketing Specialist İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Trade Marketing SpecialistManpower Ümraniye
We are seeking for a "Trade Marketing Specialist" for our global company who is performing at automotive sector;University degree obtained from relevant fields of study,Minimum 2 years of experience in demand planning, sales analysis, logistics or supply chain departments,Strong analytical thinking, data mining, analyze and system set-up skills,Strong communication and collaboration skills,High level of fluency in English language,Excellent knowledge of MS Office programs,No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi Ankara Manpower Maltepe
Satış MühendisiManpower Maltepe
Endüstriyel Gaz üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Satış Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Makine Mühendisliği veya Metalurji/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Makina imalat sektöründe minimum 2 yıl saha deneyimi bulunan,Sözlü ve yazılı olarak ileri seviye İngilizce bilgisine sahip,Tercihen kaynak mühendisliği sertifikasına sahip/uluslararası kaynak teknolojileri uzmanlığı bulunan,İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, müşteri odağı yüksek,Seyahat engeli bulunmayan,Aktif olarak araç kullanabilen ve erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Department Assistant İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Department AssistantManpower Managed Services
We are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Department Assistant' to work for our well known multinational client in pharmaceutical sector, at İstanbul head office.Bachelor's degree in Chemical Engineering, Pharmacy, Chemistry  (or related fields) required,Satisfactory level of both written and spoken English,Excellent communication skills,Excellent planning & organization skills,Computer proficiency in MS Office Set.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Field Service Engineer (Aksaray) Aksaray Manpower Maltepe
Field Service Engineer (Aksaray)Manpower Maltepe
We are seeking for a 'Field Service Engineer'  for our multinational client operating in industrial products.·         University degree in in mechatronics, electrical engineering,elektronics engineering or mechanical engineering·         At least 1 year experience as a service engineer ·         Excellent knowledge of English both in speaking & writing·         Knowledge of microcontroller and/or PC-based controllers ·         Have a valid driving licence·         No restrictions to travel frequently·         Military service must be completed for male candidates·         Able to live in Aksaray.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Şefi Aydın Manpower
Mekanik ŞefiManpower
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz Müşterimizin; Aydın ili Kuyucak ilçesi -Yöre Mahallesi’ndeki Jeotermal Elektrik Santrali (JES) için “MEKANİK USTABAŞI” aramaktayız”. İşe Giriş / Periyodik Sağlık Raporuna sahip olmak. Meslek lisesi veya MYO motor, torna-tesviye, makine bölümlerinden mezun olmak veya benzer kadrolarda en az 5 yıl çalışmış olmak.  Genel iş tecrübesinin 10 yıl üzerinde olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Teknisyeni (İlaç) İstanbul(Avr.) Manpower Managed Services
Kimya Teknisyeni (İlaç)Manpower Managed Services
İlaç sektöründe faaliyet gösteren uluslararaı müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Kimya Teknisyeni" arıyoruz:  En az Kimya Teknik Lise, tercihen Kimya önlisans mezunu,  Benzer bir alanda en az 1 sene deneyimli, (İlaç sektörü laboratuvar deneyimi tercih sebebidir),  Ekip çalışmasına yatkın, Titiz çalışabilen, detay odaklı,  HPLC, UV analizleri, GMP, GLP konularında bilgi sahibi,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Üretim MühendisiManpower Ümraniye
Genel endüstri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Mühendisi' arıyoruz. Üniversitelerin Makine,Mekatronik Mühendisliği vb bölümlerinden mezun, Yalın üretim alanında minimum 3 yıl tecrübeye sahip, Etkin iletişime sahip,analitik ve yenilikçi, Çözüm odaklı ve süreç yönetimi güçlü olan, Askerliğini tamamlamış, Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Grafik Tasarımcısı İstanbul(Avr.), ... Manpower Bakırköy
Dönemsel Grafik TasarımcısıManpower Bakırköy
Mağazacılık & Perakende sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için ”Dönemsel Grafik Tasarımcı” arayışımız bulunmaktadır.·         Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümünden mezun,·         En az 2 yıl tecrübeli,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         İletişim becerileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,·         Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Şefi Kocaeli Manpower Suadiye
Mekanik Bakım ŞefiManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe öncü olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Mekanik Bakım Şefi" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin, Malzeme, Metalurji, Makine veya Endüstri mühendisliklerinden mezun, Metal sektörü bakım alanında en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak, Temel ofis programlarına hakim olmak,  ISO 9001 ve OHSAS 18001 Yönetim Sistemleri ile ilgili eğitimleri almış olmak,  Liderlik, yöneticilik, teknik bilgi ve koordinasyon becerisine sahip olmak, İyi seviyede İngilizce bilmek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi Yardımcısı İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Üretim Şefi YardımcısıManpower Ümraniye
Genel Endüstri alanında faaliyet gösteren müşterimiz için 'Üretim Şefi Yardımcısı' arıyoruz. Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Talaşlı imalat üretiminde minimum 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, Analitik ve çözüm odaklı düşünebilen, Etkin iletişime sahip,inovatif ve ekip liderliği yapabilen, MS Office uygulamalarına hâkim,  Askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Search & Selection Consultant İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Search & Selection ConsultantManpower Suadiye
University degree from a reputable university, Proven professional experience in either recruitment, sales, telesales or customer relations in a multinational environment and/or human resources company, Strong inner drive, creativity and persistence to succeed, Capable to manage variety of recruitment projects at one time fast and efficiently, Enthusiastic to work with clear performance targets and get rewarded for high performance, Flexible, co-operative and team worker with a “can do” attitude, A talented communicator with strong presentation and influencing skills, Fluency both in oral and written English, Proficiency in MS Office and Internet applications, Active Driver, Military service must have been completed for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Manager İstanbul(Avr.), ... Manpower Professional
Project ManagerManpower Professional
We are looking for an experienced "Project Manager" for our client operating in Retail Industry with the following qualifications: BS degree in Engineering, Business Administration or relevant fields, Minimum 10 years of business experience, 5 years  in Project Management, Solid experience in managing concurrent projects in disciplines, Experience in a relocation project is a big asset, MS Project and MS Office knowledge is a must. Fluency  in English is a must, PMI certification is required, Excellent communication skills and experience working with  customers and project team members, Experience in retail sector is preferred.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Sales Representative (Adana - Maraş) Adana, Hatay, ... Manpower
Technical Sales Representative (Adana - Maraş)Manpower
We are looking for a highly motivated "Technical Sales Specialist" located in South Turkey ( Mersin-Adana-Kahramanmaraş-Hatay) for our multinational client, operating in Chemicals sector.  Bachelor's Degree preferably in Chemistry or Chemical Engineering, Minimum 1 year experience in related maintenance experience, Fluency in English, Good PC skills, Well-developed communication and interpersonal skills, High energy and drive, Free to travel locally & internationally, No military obligation for male candidates, Have a valid driving license, active driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri (1 sene süreyle) İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
İnsan Kaynakları Stajyeri (1 sene süreyle)Manpower Ümraniye
İlaç sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizde 1 sene süreyle görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'İnsan Kaynakları Stajyeri' arıyoruz;  Üniversite öğrencisi ya da yeni mezun, Haftanın 2 günü çalışabilecek, İnsan kaynaklarında işe alımda, yetenek yönetiminde kariyer hedefleyen, İleri derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, 1 sene süreyle stajyer olarak çalışabilecek.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Compensation and Benefits Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Compensation and Benefits ManagerManpower Professional
For our client, which is one of the top 100 Turkish industrial companies , we are currently looking for a “Compensation & Benefits Manager” who ideally is / has: University degree 8-10 years of total experience, at least 5 years of this experience to be in C&B and payroll Experience in HAY grading and salary structure methodologies is a plus Strong and proven analytical skills Fluent in English Excellent MS Office skills Excellent communication, negotiation and networking skills Ability to work under pressure and tough deadlines
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi - İzmir İzmir Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi - İzmirManpower Suadiye
Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda tercihen1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Accounting Specialist İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Accounting SpecialistManpower Ümraniye
We are seeking for an 'Accounting Specialist' for our multinational client who is performing at automotive sector; Bachelor’s Degree preferably in Business or Accounting from a reputable university High level of fluency in English language, 1-2 years of professional accounting experience Knowledge of applicable laws, codes and regulations Knowledge of accounting principles, practices and procedures Organized, flexible and able to manage several tasks Excellent communication skills with the ability to develop good relationships with third parties and internal customers Excellent command of MS Excel and good command of other MS Office applications SAP knowledge is an asset No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Demand Planning Specialist İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Demand Planning SpecialistManpower Ümraniye
We are seeking for a 'Demand Planning Specialist' for our multinational client who is performing at automotive sector; University degree obtained from relevant fields of study, Minimum 2 years of experience in demand planning, sales analysis, logistics or supply chain departments, Strong analytical thinking, data mining, analyze and system set-up skills, Strong communication and collaboration skills, High level of fluency in English language, Excellent knowledge of MS Office programs, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Mühendisi (Kayseri) Kayseri Manpower Suadiye
Satış Mühendisi (Kayseri)Manpower Suadiye
Yapı sektöründe faaliyet gösteren, alanında lider uluslar arası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Mühendisi’ arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin, Makine, İnşaat gibi mühendislik fakültelerinden mezun,İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip,Satış konusunda ( tercihen tesisat veya inşaat sektörlerinde) en az 3 yıl tecrübeli,Autocad kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan,B sınıfı ehliyet sahibi,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Tele Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Manpower
Sigorta Tele Satış Uzman YardımcısıManpower
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimizin sigorta biriminde değerlendirilmek üzere 'Sigorta Tele Satış Uzman Yardımcısı' aramaktayız.  Tercihen üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çağrı merkezi ve tele satış alanında en az 1 yıllık deneyim sahibi, Tercihen ilgili deneyimini sigorta alanında kazanmış, İletişim becerisi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Yüksek motivasyona sahip, Takım çalışmasına yatkın, Tercihen İngilizce bilen, Tercihen Segem belgesi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Merchandiser Adana Manpower Gayrettepe
MerchandiserManpower Gayrettepe
Our client is a global company and an international market leader in the hair fashion and beauty accessories. For this company we are looking for a fulltime Merchandiser. University degree, Able to speak English at intermediate level, Social, assertive and passionate and have an interest for developping future career at retail sector. Willing to travel in Turkey, Active driver, Living in Adana
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hurda Satın Alma Mühendisi Kocaeli Manpower Suadiye
Hurda Satın Alma MühendisiManpower Suadiye
Demir Çelik sektöründe öncü olan müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Hurda Satınalma Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır.  Üniversitelerin, Malzeme, Metalurji, Makine veya Endüstri mühendisliklerinden mezun, Demir - Çelik işletmelerinde kullanılan hurda malzemelerin satın alma süreçlerinde min. 1 yıl görev almış, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Analitik düşünebilen, iletişimi ve ikna yeteneği güçlü , Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Servis Mühendisi-Isparta Isparta Manpower Suadiye
Teknik Servis Mühendisi-IspartaManpower Suadiye
 Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için "Teknik Servis Mühendisi" aramaktayız. Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda tercihen1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı Kocaeli Manpower Managed Services
Genel Müdür AsistanıManpower Managed Services
Demir - çelik sektörünün öncü kuruluşlarından olan müşterimizin Gebze / Kocaeli lokasyonunda bulunan tesislerinde görevlendirilmek üzere "Genel Müdür Asistanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite mezunu, Genel Müdür Asistanlığı konusunda en az 5 yıl tecrübeli İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, Cumartesi günü yarım gün çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakası, Gebze ve Darıca da ikamet eden.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite Sistem Geliştirme Mühendisi Bursa Manpower Maltepe
Kalite Sistem Geliştirme MühendisiManpower Maltepe
Otomotiv Yan Sanayii'nde faaliyet gösteren müşterimiz için, aşağıdaki kriterlere sahip "Kalite Sistem Geliştirme Mühendisi" arayışımız bulunmaktadır; Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe Kalite alanında min. 3 yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bursa veya Yalova'da ikamet eden\edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel İnsan Kaynakları Asistanı İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Dönemsel İnsan Kaynakları AsistanıManpower Maltepe
Lojistik sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "İnsan Kaynakları Asistanı" aramaktayız; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, İnsan kaynakları alanında deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, iş odaklı ve başarı odağı yüksek, Dönemsel olarak çalışmaya istekli, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Resepsiyonist İstanbul(Avr.), ... Manpower Managed Services
Dönemsel ResepsiyonistManpower Managed Services
Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimizin çeşitli "Dönemsel Projeleri"nde görevlendirilmek üzere "Resepsiyonist" arıyoruz. Tercihen MYO ya da üniversite mezunu, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, Organizasyon ve planlama becerisi gelişmiş, Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Strategy and Business Development Manager İstanbul(Asya) Manpower Professional
Strategy and Business Development ManagerManpower Professional
For our client , one of the leading players in the tourism sector in Turkey, we are currently looking for a “Strategy and Business Development Manager” who ideally is / has : Bachelor’s degree At least 10 years of experience in Tourism or Service sector Experience in projection and scenario studies Taken part in project based analysis, feasibility, modeling, evaluation activities Fluent in English, both verbal and written Visionary and strategic thinker Eager to take initiative Strong presentation skills and able to impact and convince others No obstacle for travelling
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Mühendisi Kocaeli Manpower Maltepe
Teknik Destek MühendisiManpower Maltepe
Kimya sektöründe faaliyet gösteren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip "Teknik Destek Mühendisi" aramaktayız; Üniversitelerin Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, Endüstriyel boya sektöründe minimum 3 yıl deneyimli, ?İleri seviye İngilizce bilgisinw sahip, Müşteri yönetimi deneyimi olan, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Operatörü ( Konya ) Konya Manpower Ümraniye
Makine Operatörü ( Konya )Manpower Ümraniye
Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Konya' da ikamet eden 'Makine Operatörü' arıyoruz. Lise veya Meslek Yüksek Okulları'nın ilgili bölümlerinden mezun, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve özenli çalışma yetkinliklerine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konya ' da ikamet eden ya da edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı ( Konya ) Konya Manpower Ümraniye
Kalite Kontrol Uzmanı ( Konya )Manpower Ümraniye
Plastik şişe ambalajı üreten çok uluslu müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Kalite Kontrol Uzmanı' arıyoruz. Meslek Yüksekokulları'nın veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Kalite kontrol proseslerinde en az 3 yıl deneyimli (tercihen plastik veya ambalaj sektöründe), İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Tercihen şişirme ile kalıplama ve ekstrüzyon ile şişirme yöntemi hakkında bilgi sahibi olan, Laboratuvar cihazları ve kullanışları hakkında bilgi sahibi olan, Ürün kalite standartları hakkında bilgi sahibi olan, MS Office programlarını etkin kullanan, Konya'da yaşayan yada yaşabilecek olan, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Part-time/Full-time Kasiyer (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Part-time/Full-time Kasiyer (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip ‘Kasiyer’ aramaktayız.·         En az lise mezunu, ·         Perakende sektöründe deneyimli,·         Pozitif, iletişim becerisi yüksek ve diksiyonu düzgün,·         Dikkatli, sabırlı, sorumluluk sahibi ve özgüveni yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı çalışmaya uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı (Gebze) Kocaeli Manpower
Maliyet Muhasebesi Uzmanı (Gebze)Manpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Demir - çelik sektörünün öncü kuruluşlarından olan müşterimizin Gebze / Kocaeli lokasyonunda bulunan tesislerinde görevlendirilmek üzere "Maliyet Muhasebesi Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Üretim şirketlerinde maliyet muhasebesi konularında en az 4 yıl deneyimli,  Genel Muhasebeye ve Tek Düzen Hesap planına hakim,  Mali tablolar ve raporlama konusunda bilgili,  SAP CO/FI kullanabilen Ms Office programlarına hakim,  Tercihen IFRS bilgisi ve uygulamasına sahip,  İletişim yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına uyumlu,  Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı,  Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip,  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri ( Konya ) Konya Manpower Ümraniye
Vardiya Amiri ( Konya )Manpower Ümraniye
Plastik şişe ambalajı üreten çok uluslu müşterimiz için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Vardiya Amiri' arıyoruz. Teknik Lise veya Üniversite mezunu, Tercihen en az 4 yıl Vardiya Amiri olarak deneyim sahibi,  İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Fabrikaya özgü teknoloji ve üretim proseslerinin genel prensibi hakkında bilgi sahibi olmak. Üretim hattında kullanılan kalite control ekipmanları ve işlevleri (örn;ağırlık kontrolü,sızdırmazlık kontrolü,…) hakkında bilgi sahibi  Tercihen şişirme ile kalıplama ve ekstrüzyon ile şişirme yöntemi hakkında bilgi sahibi olan, MS Office programlarını etkin kullanan, İş yeri hijyen ve güvenliği ile uyumlu kalite styandartları (OEE,TPM,6S) hakkında bilgi sahibi olmak İletişim becerileri kuvvetli, Konya'da ikamet eden ya da edebilecek olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı (Gebze) Kocaeli Manpower
Muhasebe Uzmanı (Gebze)Manpower
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Demir - çelik sektörünün öncü kuruluşlarından olan müşterimizin Gebze / Kocaeli lokasyonunda bulunan tesislerinde görevlendirilmek üzere "Muhasebe Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İktisat, İşletme gibi bölümlerinden mezun,  Muhasebe ve vergi uygulamaları konularında en az 3 yıl deneyim sahibi,   MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,  Tercihen SAP-FI ve SAP-CO muhasebe modüllerini bilen, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Part-time Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy) İstanbul(Asya) Manpower Suadiye
Part-time Mağaza Satış Danışmanı (Viaport/Kurtköy)Manpower Suadiye
Perakende sektöründe faaliyet gösteren, uluslararası müşterimiz için, Kurtköy'de bulunan Viaport AVM'de çalışabilecek, aşağıdaki niteliklere sahip ‘Satış Danışmanı’ aramaktayız. En az lise veya tercihen yüksekokul/üniversite mezunu, Part-time (haftada max. 30 saat) çalışabilecek, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Tercihen ingilizce bilen, İletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, bakımlı, Pozitif, güleryüzlü.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Technical Sales Engineer İstanbul(Asya) Manpower Maltepe
Technical Sales EngineerManpower Maltepe
We are seeking for a 'Technical Sales Engineer' for our multinational client which is performing at construction chemicals sector; Graduate degree in Engineering or Architecture, preferably in Civil Engineering, Min 5 years of experience in technical sales is an advantage, Fluent English language, verbal and written, Have a valid driving license and free for travel locally, Advanced user of MS Office applications, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive,highly work motivation, Goal oriented with ability to work on tasks simultaneously. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü İstanbul(Asya) Manpower Ümraniye
Üretim OperatörüManpower Ümraniye
Kağıt üretimi gerçekleştiren uluslararası müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip " Üretim Operatörü " arayışımız bulunmaktadır; Minimum lise mezunu, Üretim alanında minimum 1 yıl çalışmış olmak, Tercihen elektrik elektronik bilgisine sahip, İki vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sancaktepe – Sultanbeyli veya Sancaktepe – Ümraniye güzergahları veya yakın çevresi olmalı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Legal Secretary İstanbul(Avr.), ... Manpower
Legal SecretaryManpower
We are looking for a "Legal Secretary" for our multinational law firm client.         University graduation,         Min. 3 years work experience in a similar position in a multinational company,         MS Office Programs,          Excellent command of English,         No military obligation for male candidates.         Focused and organised          Positive ‘can do’ attitude          Keen attention to detail but also able to see whole picture         Able to win the respect and confidence of others quickly         Active listener and able to respond to and develop ideas of others         Client service focus          Professional approach          Uses initiative and able to work productively alone but also effective as a team member         Flexible          Confident and self-assured
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı