İstanbul Medipol Hastanesi 

Şirket BilgileriİSTANBUL MEDİPOL HASTANESİ

İSTANBUL MEDİPOL HASTANESİ
 
Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu, değişip gelişen Türkiye koşullarını ve nüfus yoğunluğumuzun ihtiyaçlarını gözönüne alarak, sağlık alanında bugüne kadar önemli başarılara imza attı. Sağlık hizmetlerinde ‘öncü’, yeni hizmet birimleri açmada ‘girişimci’, acil hizmetlerde ‘hızlı’, teşhis ve tedavide ‘başarılı’ bir yol alarak bugünlere geldi.
 
Medipol Sağlık Grubu’nun en önemli halkalarından biri olan İstanbul Medipol Hastanesi; Kadıköy Koşuyolu semtinde, E-5 karayolu üstünde, otogar ve havaalanına yakın bir mesafede, 4 dönüm arazi üzerinde yer almaktadır.
 
Ulaşımı kolay olan hastanenin üç tarafı yola nazırdır ve konumu ile stratejik öneme sahip bir noktada bulunmaktadır.  Modern mimari yapısını ileri tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile birleştiren İstanbul Medipol Hastanesi, klinikleri, yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneleri, doğumhaneleri, lüks hasta odaları ve geniş otoparkı ile ülkemizin önde gelen özel sağlık kuruluşlarından birisidir.
 
Misyonumuz
En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
 
Vizyonumuz
İnsanın en önemli değerlerinden biri olan ‘SAĞLIK’a, çağdaş standartlarda, bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak
 
Genel Çalışma Prensiplerimiz
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi, hata yapanın değil, hatanın ortadan kaldırıldığı ilkesinin benimsendiği, sevgi ve saygının yüceltildiği, birey değil takım ruhuna sahip bir ailedir.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi, Bütüncül Kalite Yönetimi felsefesine sahip çıkma kararlılığındadır. Bu çerçevede “Hasta Memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi, hastaları ile olan ilişkilerde ticari kaygılar taşımaz, hastanın gereksiz ödemeler yapacağı mekanizmalar oluşturmaz, buna bağlı olarak hiçbir çalışan ödüllendirilmez.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi, hastaları arasında hiçbir şekilde din, dil, ırk, milliyet ve cinsiyet ayrımı yapmaz. Hiçbir acil hasta geri çevrilmez. Hiçbir hastaya farklı muamele yapılmaz. Tüm hastalar maliyet ve risk yönünden bilgilendirilir. Tıbbi gereklilikler dışında cerrahi müdahale yapılmaz. Tüm birimlerinde deontoloji kuralları geçerlidir.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi’nin en değerli özkaynağı onu bugüne getiren çalışanlarıdır. İstanbul Medipol Hastanesi gerçek manada sağlık hizmetinin “Koşulsuz Hasta Memnuniyeti” ile “Mutlak Çalışan Memnuniyeti”nin birleştiği noktada verilebileceğine inanır.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi dahilindeki tüm çalışanlar, hastalar ve yakınlarına çağdaş sağlık hizmetini, insancıllık ve bilimsellik ilkeleri çerçevesinde, bekletmeden güleryüz, ilgi, sevgi, şefkat ve saygıyla vererek; her aşamada sabırla, anlaşılır ve nazik bir dille onları bilgilendirmeyi görev sayar. Bu görev çağdaş çizgiden kopmadan bilimsel düzeyin ve geleneksel konukseverliğin en üst düzeyde sağlanması olarak ifade edilir ve her Medipol çalışanının sorumluluğudur.
·         İstanbul Medipol Hastanesi’nin hizmet anlayışı hastanın henüz kurumlarımıza ulaşmadan önceki dönemden başlayarak, hastane içinde süren ve hastaneden sonraki dönemi de içeren her aşamada mükemmelliğin peşindedir.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi’nde herkes işini ve birbirini sever, başarıyı da başarısızlıkta sorumluluğu da sonuna dek paylaşır. Uzmanlık gerektiren konular hariç, hiç kimse “Bu beni ilgilendirmez, benim işim değil.” demez ve gerektiğinde statü ve işlevinin ne olduğuna bakmaksızın hizmetin aksamadan yürümesi için elinden geleni yapar.
 
·         Eğitim, İstanbul Medipol Hastanesi birlikteliğinin sonsuza dek sürmesinin ana güvencelerinden birisidir. İstanbul Medipol Hastanesi insana yapılan yatırımın, hizmette kaliteye dönüşeceği inancıyla eğitimi sürekli destekler, birlik ve beraberliği perçinleyecek aktiviteleri mümkün koşullar çerçevesinde ortaya koyar. Bütüncül Kalite Anlayışı çerçevesinde her geçen gün çalışanlarının daha iyiye gitmek zorunda olduğunu bilir.
 
·         İstanbul Medipol Hastanesi, araştırma ve bilimsel faaliyetleri toplum sağlığının korunması yönündeki sorumluluğunun bilinciyle kaynakları ölçüsünde yapar ve yapanları destekler.
 
Kendini sağlığa adayan Medipol çalışanlarının en önemli amacı; "Medipol" kültürünün özünü oluşturan sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu şekilde oluşu, Medipol'ü her zaman öne çıkarmış, sadece Türkiye’de değil, bulunduğu coğrafyanın önemli bir bölümüne iyi hizmet veren bir kurum haline getirmiştir.

En değerli öz kaynağımız olan çalışanlarımızdan ve hastalarından aldığımız destekle Medipol'ün hedefleri giderek büyüyecek ve hizmet halkası her geçen gün genişleyecektir.

Medipol, hastalıkta, sağlıkta her zaman yanınızda...

 
 

 
İstanbul Medipol Hastanesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dermatoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) İstanbul Medipol Üniversitesi
Dermatoloji Uzmanıİstanbul Medipol Üniversitesi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere; Dermatoloji (Kozmetik alanında deneyimli) branşında ‘Uzman’ Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Yeni nesil lazer teknolojisini ve medikal estetik uygulamaları yapabilen, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özlük ve Bordro Stajyeri (Uzun Dönem) İstanbul(Avr.) Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
Özlük ve Bordro Stajyeri (Uzun Dönem)Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
GENEL NİTELİKLERBirçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere;  Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi,  İşletme, Sosyoloji, İktisat, Psikoloji vb. bölümlerinden mezun, Kariyerine insan kaynakları özlük ve bordro alanında devam etmek isteyen, Ms Office uygulamalarını iyi derece kullanabilen, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Türkçeyi etkili bir şekilde kullanabilen, yazılı ve sözlü ifade becerileri güçlü, Haftanın beş günü tam zamanlı olarak çalışabilecek, En az 6 aylık proje kapsamında çalışabilecek Sigara kullanmayan,
Stajyer        İlan Detayı
İnsan Kaynakları İşe Alım Stajyeri (Uzun Dönem) İstanbul(Avr.) Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
İnsan Kaynakları İşe Alım Stajyeri (Uzun Dönem)Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere;  Tercihen Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi,  İşletme, sosyoloji, İktisat, Psikoloji vb. bölümlerinden mezun, Kariyerine insan kaynakları işe alım alanında devam etmek isteyen, Ms Office uygulamalarını iyi derece kullanabilen, Sorumluluk sahibi, öğrenmeye açık, ekip çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş, Türkçeyi etkili bir şekilde kullanabilen, yazılı ve sözlü ifade becerileri güçlü, Haftanın beş günü tam zamanlı olarak çalışabilecek, En az 6 aylık proje kapsamında çalışabilecek Sigara kullanmayan,
Stajyer        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
İnsan Kaynakları Uzman YardımcısıMedipol Mega Hastaneler Kompleksi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere; ·Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi, Sosyoloji, İnsan Kaynakları Bölümlerinden mezun ·Tercihen Sağlık sektöründe benzer pozisyonda çalışmış ·İnsan kaynakları alanında kariyer hedefleyen ·MS Office Programlarına hakim ·Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, enerjisi yüksek ·Sonuç odaklı, analitik düşünme, planlama ve problem çözme becerileri gelişmiş ·Sözlü ve yazılı iletişim becerileri gelişmiş ·Ekip çalışmasına uygun ·Takipçi ve hızlı öğrenebilen                ·Askerlik hizmetini tamamlamış / ilişiği olmayan (erkek adaylar için) ·Tercihen Avrupa Yakasında oturan   ·Sigara kullanmayan       'İnsan Kaynakları İşe Alım Uzman Yardımcısı' istihdam edilecektir.                                                                                                       
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) İstanbul Medipol Üniversitesi
Satınalma Uzmanıİstanbul Medipol Üniversitesi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme, İstatistik, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun Sağlık sektöründe, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli          Demirbaş ve hizmet alımlarında ve dış alımlarda, talepten malzemenin gelişine kadar bütün sürecin takibinin yapılması         Kontrat Yönetimi ve Tedarikçi İlişkileri Yönetimi konusunda tecrübe sahibi       Üst yöneticiye gerekli raporlamaları yapabilecek MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina      Tercihen İngilizce bilen Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek Müzakere becerileri gelişmiş Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış      Sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe İstanbul(Avr.) İstanbul Medipol Üniversitesi
Ebeİstanbul Medipol Üniversitesi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere; Yüksek Okul veya Sağlık Meslek Lisesi Ebelik mezunu, Doğumhane deneyimi olan, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Gerekli ön hazırlıkları yaparak hastayı bölüme kabul etdecek, Hastaya uygulanan işlem süresince gerekli desteği verecek, İşlem sonrasında hastayla ilgili, genel düzene ve idari işlere dair tüm gerekli işlemleri tamamlayacak, Hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sorumlu Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Avr.) İstanbul Medipol Üniversitesi
Sorumlu Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresiİstanbul Medipol Üniversitesi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere; Sağlık MYO veya Üniversitelerin Hemşirelik/Ebelik bölümlerinden mezun, Tercihen NRP eğtimi almış, En az 3 yıl Yeni Doğan Yoğun Bakım Sorumluluğu yapmış, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve iletişim yeteneği kuvvetli, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ HEKİMİ İstanbul(Avr.), ... Medipol Mega Hastaneler Kompleksi
DİŞ HEKİMİMedipol Mega Hastaneler Kompleksi
Birçok ilklerin yaşandığı Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bir Üniversite Hastanesi olmasının yanı sıra bünyesinde dört ayrı hastaneyi barındırarak yine Türkiye’nin ilk özel sağlık kompleksi olma unvanını taşıyor. Genel, Onkoloji, Kalp-Damar Cerrahisi ve Diş Hastaneleri ile 150 milyon dolarlık bir sağlık yatırımı gerçekleştiren Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, aynı zamanda Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip hastanesi olma özelliğini taşıyor. Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi olmayı hedefliyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu’nun Türkiye’de ve dünyada haklı gururu olacak Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, bu ruhla ortaya çıkan, tüm dünyadan hasta kabul edebilen, JCI standartlarında bir sağlık kompleksidir.  Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarla yolunda emin adımlarla ilerleyen Medipol Mega Hastaneler Kompleksi’nde görevlendirilmek üzere;  Mesleğinde 5 yıl deneyimli, Alanında uzmanlaşmış, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,yöntem teknik ve teknolojilere hakim Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim yönü güçlü, pozitif, Sigara ve Tütün ürünleri kullanmayan,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GECE HASTA HİZMETLERİ SORUMLUSU İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
GECE HASTA HİZMETLERİ SORUMLUSUÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ayaktan veya Yatan Hasta Hizmetleri yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli, Hastane otomasyon programlarına hakim, Sosyal Güvenlik, Özel Sağlık Sigortaları mevzuat ve uygulamalarına hakim, Hasta Memnuniyetine önem veren, Ekip yönetimi ve takım çalışmasında yetkinlik sahibi, Hasta Hizmetleri departmanının sürekli gelişimini sağlayabilecek, İletişim, ikna ve sunum becerileri gelişmiş ve dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Sabırlı, güler yüzlü ve dinamik, Anadolu yakasında ikamet eden,' Gece Hasta Hizmetleri Sorumlusu' istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANI İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
ANESTEZİ VE REANİMASYON UZMANIÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Anestezi ve Reanimasyonbranşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Mesleğinde deneyimli, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşının gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yönü güçlü, Gece stafı olarak çalışabilecek, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, 'Gece Anestezi ve Reanimasyon Stafı' istihdam edilecektir.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANI İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI UZMANIÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında ‘Uzman Tıp Doktoru’ olan, Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden, Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim, Branşın gerektirdiği vizyona sahip, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişim yeteneği ve insan ilişkileri kuvvetli, Gece stafı olarak çalışabilecek, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış,  ' Gece Stafı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı' istihdam edilecektir.       
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
İNSAN KAYNAKLARI UZMANIÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve İnsan Kaynakları bölümünden mezun, Bordrolama, Özlük İşleri ve SGK uygulamaları konusunda 2 yıl deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Özel Hastaneler Hizmet Kalite Standartlarını bilen, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Güler yüzlü enerjik, dış görünüşüne önem veren, Sunum, temsil ve ikna yetenekleri gelişmiş, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,'İnsan Kaynakları Uzmanı' istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
EBE İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
EBEÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
 Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Hasta memnuniyetine önem veren, MYO veya sağlık meslek lisesinin mezunu, En az 1 yıllık deneyime sahip, Gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, Güncel bilgi ve uygulamaları takip eden, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Nöbet sisteminde çalışabilecek, Dış görünümüne önem veren, güler yüzlü 'Ebe' istihdam edilecektir. Ebelerimiz için ücretsiz lojman imkanı bulunmaktadır.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
HASTA DANIŞMANIÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
 Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu, MS Office programlarını bilen, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Hizmet sunumunda ‘hasta memnuniyetini’ gözeten, Ekip ruhu taşıyan, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Kişisel görünümüne ve bakımına dikkat eden, Nöbet sistemine göre çalışabilecek, Anadolu yakasında ikamet eden,'Hasta Danışmanı' istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
OTOPARK GÖREVLİSİ İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
OTOPARK GÖREVLİSİÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Aynı pozisyonda ve hastane ortamında en az 2 yıl çalışmış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Aktif olarak araç kullanabilen, Müşteri memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, Disiplinli, güvenilir, pratik Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden'Otopark Görevlisi' istihdam edilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
TIBBİ SEKRETERÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Sağlık Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Sekreterlik ve Dokümantasyon bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, dikkatli, Dinamik, güler yüzlü, hasta ve iletişim odaklı, Takım çalışmasına yatkın İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 'Tıbbi Sekreter' istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Asya) Özel İstanbul Medipol Hastanesi
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİÖzel İstanbul Medipol Hastanesi
Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Medipol Sağlık Grubu’nun Kadıköy’de hizmet veren Medipol Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   En az lise mezunu,  Vardiyalı çalışma düzenine ayak uydurabilecek,  MS Office programlarına hakim,  Çağrı Merkezi ya da Santral görevlisi olarak hastane ortamında en az 1 yıl çalışmış,  Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek,  Telefonda hizmet vermekten keyif alacak,  Gelişim ve yeniliklere açık,  Takım çalışmasına yatkın Vardiyalı çalışabilecek,   Tercihen bayan ve Anadolu yakasında ikamet eden 'Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi' istihdam edilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı