MEKA A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


http://www.meka.biz 

Meka Beton Santralleri A.Ş

 

1987 yılında faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan MEKA Beton Santrali, sektörümüzün bir çok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır. 1998 yılından bu güne ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan MEKA Beton Santrali, CE belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşen proje bazlı bir ihtisas firmasıdır.

MEKA, Türkiye’ deki liderliğinin yanında  yurtdışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, e-ticaret alt yapısının sürekli geliştirmektedir. Türkiye ve dünyadaki önemli  sektörel uzmanlık fuarlarında gördüğümüz  ilgi global bir marka olma yolunda bizleri cesaretlendirmektedir.

MEKA Beton Santrali Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Bangladeş, Libya, Tataristan, Türkmenistan, Sibirya, Makedonya, Kazakistan, Rusya, Cezayir, Fas gibi 35 ayrı ülkeye ihraç edilmekte ve dünyanın önde gelen projelerinde başarı ile çalışmaktadır.

ENR 225 listesinde ilk sırada yer alan Hochtief AG de dahil olmak üzere Strabag, Enka, Gama, Tekfen, Yüksel, Baytur, Mak-Yol, Gap, Doğuş, TML gibi firmalara ilave olarak dünyada ve ülkemizde sektöründe önde gelen  Limak, Uzka, Set Italcementi, BM Holding, Mesa ve Newmont Normandy gibi bir çok firmanın da beton santralleri MEKA tarafından kurulmuştur.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar,Servisler,Ticaret,İthalat - İhracat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Bayram YardımıMEKA A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
MONTAJ SÜPERVİZÖRÜ Ankara Meka A.Ş.
MONTAJ SÜPERVİZÖRÜMeka A.Ş.
Kırma Eleme Tesisi montajında çalışacakMONTAJ SÜPERVİZÖRÜ  Kırma Eleme Tesisi  montajı konusunda tecrübeli, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli olmayan, İngilizce bilmesi tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu Ankara Meka A.Ş.
Bölge Satış SorumlusuMeka A.Ş.
 Beton santrali  ve Kırma eleme imalatı sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Ankara’daki satış ofisi için;• Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun• İran veya Ortadoğu pazarlarından sorumlu olacak• Tercihen iş ve inşaat makineleri sektöründe dış ticaret deneyimi olan,• Çok iyi düzeyde farsça ve tercihen İngilizce bilen• Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,• Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Ankara Meka Beton Santralleri A. Ş.
Proje MühendisiMeka Beton Santralleri A. Ş.
 Proje MühendisiÜniversitelerin makine mühendisliğinden mezunİngilizce bilenİyi derecede Autocad,  inventor vb. programlar, tercihen Aggflow da kullanabilenTercihen kırma eleme makineleri konusunda deneyimliYurt dışı çıkış engeli bulunmayanTakım çalışmasına uyumlu,Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek.Askerlik Hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Teknikeri Ankara Meka Beton Santralleri A. Ş.
Proje TeknikeriMeka Beton Santralleri A. Ş.
 Tercihen 2 senelik üniversite mezunuAutocad ve benzeri programlara hakimTercihen Kırma eleme makineleri konusunda deneyimliTakım çalışmasına uyumlu,Gerektiğinde fazla mesai yapabilecek.Askerlik Hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı