MEKA A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1987


http://www.meka.biz 

Meka Beton Santralleri A.Ş

 

1987 yılında faaliyetlerine iş ve inşaat makinaları imalatı ile başlayan MEKA Beton Santrali, sektörümüzün bir çok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır. 1998 yılından bu güne ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olan MEKA Beton Santrali, CE belgesi ile sürekli kendisini geliştirmiş ve beton santrali imalat ve kurulumunda profesyonelleşen proje bazlı bir ihtisas firmasıdır.

MEKA, Türkiye’ deki liderliğinin yanında  yurtdışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek, e-ticaret alt yapısının sürekli geliştirmektedir. Türkiye ve dünyadaki önemli  sektörel uzmanlık fuarlarında gördüğümüz  ilgi global bir marka olma yolunda bizleri cesaretlendirmektedir.

MEKA Beton Santrali Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Bangladeş, Libya, Tataristan, Türkmenistan, Sibirya, Makedonya, Kazakistan, Rusya, Cezayir, Fas gibi 35 ayrı ülkeye ihraç edilmekte ve dünyanın önde gelen projelerinde başarı ile çalışmaktadır.

ENR 225 listesinde ilk sırada yer alan Hochtief AG de dahil olmak üzere Strabag, Enka, Gama, Tekfen, Yüksel, Baytur, Mak-Yol, Gap, Doğuş, TML gibi firmalara ilave olarak dünyada ve ülkemizde sektöründe önde gelen  Limak, Uzka, Set Italcementi, BM Holding, Mesa ve Newmont Normandy gibi bir çok firmanın da beton santralleri MEKA tarafından kurulmuştur.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Makine ve Ekipmanlar,Servisler,Ticaret,İthalat - İhracat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Bayram YardımıMEKA A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Web Tasarım Uzmanı Ankara Meka A.Ş.
Web Tasarım UzmanıMeka A.Ş.
MEKA Kırma Eleme ve Beton Santrali Teknolojileri’nin Ankara Gimat Merkez pazarlama ve yönetim ofisinde görevlendirilmek üzere “Web Tasarım Uzmanı” arıyoruz.Benzer pozisyonda deneyim sahibi; Genel proje, tasarım ve geliştirme süreçleri hakkında bilgi sahibi,İleri derecede HTML5, CSS3, JavaScript, JQuery , Bootstrap bilgisine sahip,Kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü  tasarım prensiplerini bilen,SEO, Google Adwords, Adsense ve Analytics konusunda deneyimli, Örnek / referans uygulamaları olan, Raporlama yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek Web Tasarım Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Pazarlama Uzmanı Ankara Meka A.Ş.
Dijital Pazarlama UzmanıMeka A.Ş.
MEKA  Kırma Eleme ve Beton Santrali Teknolojileri’nin Ankara Gimat Merkez pazarlama ve yönetim ofisinde görevlendirilmek üzere “Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanı” arıyoruz.Benzer pozisyonda deneyim sahibi; Firmamızın dijital pazarlama planını hazırlayacak, Dijital pazarlama maliyetlerini yönetecek,  Dijital kampanya süreçlerini organize edecek ve yürütecek, Raporlama yeteneği yüksek, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek Dijital Pazarlama ve E-Ticaret Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sosyal Medya Uzmanı Ankara Meka A.Ş.
Sosyal Medya UzmanıMeka A.Ş.
Meka Kırma Eleme ve Beton Santrali Teknolojileri’nin Ankara Gimat Merkez pazarlama ve yönetim          ofisinde görevlendirilmek üzere “Sosyal Medya Uzmanı” arıyoruz.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Görsel İletişim, Grafik Tasarım, Bilişim Teknolojileri, İletişim vb) mezun,Sosyal medya konusunda deneyimli, tüm platformlara ve sosyal medya hesaplarını yönetim araçlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Sosyal mecralarda paylaşılabilecek hareketli veya durağan görsel içerik oluşturma becerisine sahip,Video ve fotoğraf çekim tekniklerini bilen, Video ve fotoğraf işleme yazılımlarını kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı