Memorial Sağlık Grubu 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2000


 

Memorial Sağlık Grubu

 

 

Şirket Unvanı: Memorial Sağlık Grubu

Kuruluş Tarihi:01.02.2000

Faaliyet Gösterdiği Sektör: Sağlık

Eğitim Programları: Personelin en güncel mesleki birikimle görevini yerine getirmesi amacıyla, sürekli yenilenen bilgiyle donatılması, konusunda uzman kişilerin verdiği eğitim ve seminerlere öncelikli olarak katılımıyla sağlanmaktadır. Çalışanların dünya çapında sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yayınları takip edebilmeleri, Teknolojiyi kullanarak etkin ve verimli çalışmalarını sağlamaları için teknik ve yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Kişinin mesleki gelişiminin yanında kişisel gelişimine yönelik çalışmalar ve etkinlikler de gerçekleştirilmektedir

Ücret Politikası: Yılda 12 maaş ödenir. Ücret artışları, performans değerlendirme sonuçları, piyasa koşulları, genel ve  ekonomik şartlar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları: Çalışanların görev değişikliği yapabilmeleri ya da terfi edebilmeleri için, görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olmaları ve yıl içinde belirli bir performans düzeyi gerekmektedir. Memorial Sağlık Grubu'nda, terfi ve açık pozisyonlar için kurum içi çalışanlara öncelik verilmektedir.

Sosyal Olanaklar: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar: Askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir.

Çalışma Saatleri: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.

Personel Seçim Prosedürü: Başvurular arasından uygun görülen adaylara başvurdukları pozisyona göre Genel Yetenek Testi uygulanır. Adaylar sonrasında, İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından görüşmeye alınır ve bu görüşme sonunda uygun görülen adaylar, ilgili birim yöneticileri ile mülakata alınırlar.


Grup Bünyesindeki Faaliyet Merkezleri

Memorial Şişli Hastanesi

Memorial Ataşehir Hastanesi

Memorial Ankara Hastanesi

Memorial Antalya Hastanesi

Memorial Kayseri Hastanesi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Memorial Dicle Hastanesi

Hizmet Hastanesi

Medstar Antalya Hastanesi

Medstar Topçular Hastanesi

Memorial Wellness

Memorial Etiler Tıp Merkezi

Memorial Meme ve Tiroid Merkezi

 

 

 

 

 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 16.00

Açıklama: Memorial Sağlık Grubu'nda mesai saatleri 08.30-18.00 saatleri arasındadır. Bazı birimler için vardiyalı çalışma düzeni mevcuttur. Cumartesi iş günüdür.


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Servis, yemek, lojman, özel sağlık sigortası, sosyal etkinlikler ve çalışan anneler için kreş olanakları bulunmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 104
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SÜREÇ GELİŞTİRME UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·        Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, İktisat veya Ekonometri alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,·        Süreç iyileştirme, süreç ve iş geliştirme, yeniden yapılandırma (reengineering) vb. , projelerde en az 3 yıl iş tecrübesine sahip,·        Tercihen insan kaynakları iş süreçleri ve akışları (izin yönetimi, eğitim talebi, vb.) ile ileri insan kaynakları uygulamalarının (performans yönetimi, kariyer planlama, vb.) tasarım ve hayata geçirilmesi aşamalarında görev almış,·        İngilizce bilen,·        Microsoft Office uygulamalarına hakim, ileri derecede Excel bilgisine sahip,·        Tercihen SAP İK uygulamalarında tecrübesi olan,·        Analitik düşünme, sentez ve sunum yeteneği gelişmiş,·        Stratejik bakış açısına sahip, iletişim yeteneği güçlü,·        Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANESTEZİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANESTEZİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Anestezi Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Anestezi Teknikerliği bölümlerinden mezun, Tercihen özel hastane deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makine,elektrik,elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi, Havalandırma ve klima santralleri bakımında deneyimli, MS Office programlarına hakim, Dikkatli, titiz,sorumluluk sahibi, iş takibi ve arıza çözmede yetkin, Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu'nun Diyarbakır'da bulunan hastanelerinde değerlendirmek üzere;Tercihen Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 3 yıl tecrübeli;( tercihen sağlık sektöründe) Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl bay, bayan, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için) Yönetici Asistanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Demirbaş Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır;Minimum Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Depo hizmetlerinin demirbaş sürecinde çalışmış, tercihen sağlık sektöründe deneyimli,Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZANE TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ECZANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Eczane Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu, Eczane Teknisyenliği sertifikası olan, Tercihen hastane deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
TIBBİ ARŞİV GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Tıbbi Arşiv Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır;MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Tıbbi Arşiv Görevlisi aranmaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERLERİ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERLERİ ŞEFİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Radyoloji Teknikerleri Şefi" arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanıyla ilgili en az 5 yıl sorumlu olarak çalışmış, Yönetim ve organizasyon becerisine sahip, Radyoloji biriminde yer alan tüm cihazlar hakkında bilgi sahibi,  Sorumluluk bilinci yüksek, iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Radyoloji Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır;Radyoloji Teknikerliği/Teknisyenliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl MR ve Tomografi tecrübesi olan, Tam gün ve vardiyalı sistemde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve yakını iletişiminde başarılı, Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır;Lisans mezunu, Deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı,Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün,ifade yeteneği güçlü, dinamik ve prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RESEPSİYONİSTMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Resepsiyonist" arayışımız bulunmaktadır;Tercihen Turizm Otelcilik Mezunu, En az 1 yıl Ön Büro konusunda deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, MS Office programları ve raporlama konusunda bilgi sahibi, Sorumluluk alabilen, iletişim becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Analitik, takipçi, disiplinli, sonuç odaklı
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sterilizasyon Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MEDİKAL GAZ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEDİKAL GAZ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Medikal Gaz Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır;.         Meslek Lisesi ya da Yüksekokulların ilgili bölümlerinden mezun,·         Medikal gaz tesisatı ve işletmesi konusunda en az 2 sene tecrübeli (tercihen hastane tecrübesi olan),·         Mekanik proje ve teknik resim okuyabilen,·         Mekanik, pnömatik ve hidrolik bilgisi olan,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Disiplinli, titiz, hizmet odaklı çalışan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ANJİYO TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİYO TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Anjiyo Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu,tercihen sağlık meslek liselerinin Radyoloji Teknisyenliği bölümü mezunuErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ve en az 3 yıl tecilli,Güleryüzlü, hasta ve hasta yakını iletişiminde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EEG - EMG TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
EEG - EMG TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "EEG-EMG Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu, Tercihen hastane veya uyku laboratuvarı deneyimi olan, EEG - EMG alanında eğitimi/sertifikası olan,  Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DESTEK GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Ameliyathane Destek Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır;·         Tercihen lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ RAPORTÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Radyoloji Raportörü" arayışımız bulunmaktadır;Tercihen liselerin/üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinden mezun, Radyoloji Raportörü olarak en az 1 yıl deneyime sahip, On parmak klavye kullanabilen, hızlı rapor yazabilen, Tıbbi terminolojiye hakim, Ms Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DİŞ TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DİŞ TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Diş Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu, Sağlık sektöründe deneyimli ve/veya kariyer yapmayı hedefleyen, Hasta ve hasta yakınlarıyla iyi iletişim kurabilecek, Dikkatli, titiz, hizmet odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Hasta Bakım Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Sorumlu Rehber Hemşire" arayışımız bulunmaktadır;   En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Kadın doğum, doğumhane bölümlerinde sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO AMİRİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO AMİRİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Depo Amiri" arayışımız bulunmaktadır;En az lise mezunu, Depolama ve sevkiyat yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,Tercihen özel hastanecilikte, medikal-non medikal malzeme konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, sonuç odaklı, MS Office programlarına hakim tercihen SAP bilen,Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
DEMİRBAŞ AMİRİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEMİRBAŞ AMİRİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Demirbaş Amiri" arayışımız bulunmaktadır;     Minimum Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu,   Depo hizmetlerinin demirbaş sürecinde çalışmış, tercihen sağlık sektöründe deneyimli,  MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Takipçi,dikkatli,titiz çalışan,    Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YAZILIM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YAZILIM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin tercihen İşletme/İktisat/Bilgisayar bölümlerinden mezun, Tercihen benzer görevde 1-2 yıllık deneyime sahip, İşletim Sistemleri, temel ofis bilgisi, temel SQL bilgisine sahip, Öğrenme ve öğretme konusunda istekli ve olaylara farklı açılardan bakabilen, İletişim becerileri yüksek, güvenilir, veri gizliliği konusunda hassasiyeti olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. 'Yazılım Destek Uzmanı' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
WEB UYGULAMA VE GELİŞTİRME UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Web teknolojilerinde minimum 2 yıl tecrübeli, Apache, Nginx ve MySQL konularında deneyimli, Python ve/veya PHP diline hâkim. (Python/Django, PHP/Symfony ve PHP/Laravel gibi framework konularında bilgi sahibi.)HTML5/CSS3/Bootstrap framework/JS/JQuery framework/Ajax teknolojileri hakkında bilgi sahibi,Object Oriented ve Design Pattern prensiplerine hâkim, Versiyon kontrol sistemleri kullanmış, Literatürü takip edebilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, hızlı çözümler üretebilen, analitik düşünme becerisi olan, sürekli öğrenmeye açık ve yeni  teknolojileri araştırmayı seven,Uluslararası standartlara uygun olarak tasarım ve kodlama çalışmalarını gerçekleştiren,Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Daha önce yapmış olduğu projeleri referans gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 2 yıl tecilli olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DERMATOLOJİ UZMANI Antalya Memorial Sağlık Grubu
DERMATOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu’nun Topçular hastanesinde değerlendirmek üzere;Dermatoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA HİZMETLERİ MT PROGRAMI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA HİZMETLERİ MT PROGRAMIMemorial Sağlık Grubu
Sağlık sektöründe kariyerine yön vermeyi hedefleyen, kişisel ve mesleki yetkinliklerini sağlık sektöründe geliştirecek , yönetici olarak yetiştirilecek adaylar arıyoruz.MT sürecine dahil olacak adaylar program sonunda Memorial Sağlık Grubu  Hastanelerinde yönetici  pozisyonlarında değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AİLE HEKİMİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AİLE HEKİMİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Aile Hekimi Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Aile Hekimliği Uzmanlık eğitimini tamamlamış, Tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda tecrübeli, Organizasyon yeteneği yüksek, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PRATİSYEN HEKİM İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
PRATİSYEN HEKİMMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Pratisyen Hekim" arayışımız bulunmaktadır.Tercihen özel hastanelerde en az 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyimi olan,Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü ile çalışabilecek,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Mecburi hizmet yükümlülüğü olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İÇ DENETİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
İÇ DENETİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·         Deneyimli adaylar için 1-2 yıl denetim tecrübesi bulunan·         Tercihen CIA, SMMM vb. mesleki sertifikalara sahip (deneyimli adaylar)·         MS Office uygulamalarına hakim·         İyi düzeyde İngilizce bilen (yazılı ve sözlü)·         Analitik düşünebilen, takipçi, sorumluluk sahibi·         Takım çalışmasına yatkın, dinamik, öğrenmeye açık ve kendini sürekli geliştiren·         Seyahat engeli olmayan ·         Askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi proje uygulamalarında  en az 5 yıllık deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Saha uygulama detayları ve taşeron yönetimi konularına vakıf, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
YİYECEK İÇECEK VE ÖN BÜRO GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YİYECEK İÇECEK VE ÖN BÜRO GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, İdari süreçlerin yönetimi özellikle yiyecek içecek hizmetleri konusunda tercihen 5 yıldızlı otellerde en az 10 yıl deneyimli ve en az 5 yıl yöneticilik yapmış,Taşeron firma ilişkilerinin (ulaşım, yemek..vb) yürütülmesinde çalışmış, Planlama ve organizasyon takibi sağlamak konusunda deneyimli, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek vizyon sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon Görevlisi Antalya, İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
Tıbbi Arşiv ve Dokümantasyon GörevlisiMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Enformasyon, vb.bölümlerinden mezun,Tercihen en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Disiplinli, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN DOKTOR Kayseri Memorial Sağlık Grubu
UZMAN DOKTORMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri Hastanesi' nde değerlendirmek üzere;Dermatoloji  Gastroenteroloji Göğüs Hastalıkları KVC Medikal Onkoloji   alanlarında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STAJYERMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da olmak üzere 10 hastane ile hizmet vermektedir.Genel Müdürlüğümüzün çeşitli departmanlarında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Stajyerler aramaktayız:·         Lise, Yüksekokul veya Üniversite eğitimi devam eden,·         Hafta içi en az 4 gün stajına devam edebilecek,·         Dinamik ve takipçi,·         İletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın,·         Yeni bilgiler öğrenmeye ve uygulamaya istekli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Mühendislik /İİB bölümlerinden mezun,Tercihen sağlık kuruluşlarında, medikal ekipman, medikal ve non-medikal malzeme satın alımında ve yönetiminde deneyimli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, hastane otomasyon programlarına aşina,Tercihen İngilizce bilen,Planlama yeteneği güçlü, araştırmacı, takipçi, analitik yetkinliklere sahip,Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek,Müzakere becerileri gelişmiş,Dinamik, insan ilişkileri iyi, iletişim becerisi gelişmiş, muhakeme yeteneğine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA HİZMETLERİ SUPERVISORU İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA HİZMETLERİ SUPERVISORUMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lisans mezunu, Özel hastanelerde poliklinik tedavi hizmetlerinin yönetimi konusunda en az 4 yıl deneyimli,Sosyal Güvenlik ve Özel sağlık sigortaları mevzuat, uygulamalarına hakim, İletişimi güçlü, temsiliyeti yüksek, Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine sahip, Bütçeleme ve raporlama konusunda deneyimli, Sektörel yenilikleri takip eden, gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lisans mezunu, İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli, tercihen Hastane, Otel veya AVM tecrübesi olan,En az 5 yıl yöneticilik deneyim sahibi, Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış, Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş, Analitik, dinamik, takipçi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
GARSONMemorial Sağlık Grubu
Zorlu Center'da yer alan Wellness Center'da görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde Garson arayışımız bulunmaktadır:En az lise tercihen turizm otelcilik meslek lisesi mezunu, Servis ve sunum deneyimi olan, Tercihen mesleki ingilizce bilgisine sahip, Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya önem veren, Pozitif ve güleryüzlü hizmete öncelik veren, Dış görünümüne özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
CRM SUPERVISOR (PROJE YÖNETİMİ) İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
CRM SUPERVISOR (PROJE YÖNETİMİ)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Mühendislik, Bilgi Teknolojileri, İstatistik, Ekonometri veya Matematik alanlarından birinde lisans derecesine sahip yada yüksek lisans öğrencisi/mezunu,CRM ve Müşteri Deneyimi  konularında en az 3 yıldeneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Daha önce Süreç Analizi, Proje Yönetimi konularında çalışmış, MS Office programlarını çok iyi derece kullanabilen, Araştırmayı seven, problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Gelişime açık, proaktif, sonuç ve çözüm odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Diyarbakır'daki Hastanelerimizde görevlendirmek üzere;Meslek Yüksek Okullarının Tıbbi Laboratuvar veya Sağlık Meslek LiselerininLaboratuvar bölümünden mezun, Hastane deneyimine sahip, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Laboratuvar Operatörü arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
DEMİRBAŞ GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Minimum Lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Depo hizmetlerinin demirbaş sürecinde çalışmış, tercihen sağlık sektöründe deneyimli,Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama / satış konusunda en az 3 yıl tecrübeli,Uluslararası pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi noktasında tercihen sağlık turizmi alanında deneyimli,Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Arapça ve ya İngilizce bilen, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STERİLİZASYON TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
STERİLİZASYON TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan hastanemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız:Lise veya önlisans mezunu, Alanında deneyimli veya yetiştirilmek üzere, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RADYOLOJİ UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
RADYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Radyoloji Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.Tıp Fakültelerinin Radyoloji Anabilim Dalı'nda Uzmanlık eğitimini tamamlamış,Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren, Hasta memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Kaliteli hizmet anlayışına sahip, İletişim becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Tam zamanlı olarak görev yapabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜ Antalya Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL VE TEKNİK HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Makine, Elektrik / Elektronik/ Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun,Yöneticilik deneyimi olan, vizyon sahibi, İyi derece ingilizce bilgisine sahip, Tercihen hastane, AVM veya otel gibi akıllı binaların teknik hizmetlerinin organizasyonu ve yönetiminde en az 5 yıl deneyimli,Mekanik, elektrik, bakım - onarım hizmetlerinin yürütülmesi, organizasyonu ve kontrolünde deneyimli,Raporlama ve planlama bilgisine sahip, ekip yönetebilecek, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Sonuç odaklı, disiplinli, enerjisi yüksek, Antalya ilinde yaşayan / yaşayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKAM ŞOFÖRÜ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
MAKAM ŞOFÖRÜMemorial Sağlık Grubu
En az lise mezunu, B sınıf ehliyetli  ve makam şoförü olarak en az 3 yıl deneyimli,Yurtiçi seyahat engeli olmayan, İstanbul şehir trafiğine ve güzergahlarına hakim, Dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün,SRC Belgesine sahip ya da başvuru yapmış, Tercihen psikoteknik test belgesine sahip, Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
•Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,•Tercihen sertifika sahibi,•Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan,•Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen,•Ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ve UFRS RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE ve UFRS RAPORLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,UFRS Muhasebesi ve Raporlaması konusunda en az 3 yıl tecrübeli,MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, ileri derecede Excel bilgisine sahip,Tercihen halka açık şirket tecrübesi olan, SAP sistemine hakim, Problem çözme ve analitik düşünme yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uygun, Tercihen İngilizce bilgisi olan, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Ameliyathane Depo Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.·         En az lise mezunu,·         Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe deneyimli,·         Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek,·         Bilgisayar kullanabilen,·         Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,·         Askerlik hizmetini tamamlamış,·         Avrupa yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
DEPO GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Depo Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.;Minimum Lise mezunu, Depo hizmetleri alanında ve tercihen sağlık sektöründe olmak üzere en az 1 yıl deneyimli,Bilgisayar kullanabilen, Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Takipçi,dikkatli,titiz çalışan, Erkek  adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Mekanik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır. Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb),Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi, Sıhhi Tesisat, Kazan Dairesi ve Arıtma Sistemleri konularında minimum 3 yıl tecrübeli.Fan Coil, Chiller ve Klima Santrallerinin bakımlarını gerçekleştirebilecek. Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış, Bilgisayar kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
YARDIMCI İŞLER GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Yardımcı İşler Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.En az ilköğretim mezunu, Mobilya tamiratı ,Boya -Alçıpan -Duvar kaplamaları (PVC, kağıt vb.) ,Islak zemin işleri (seramik, derz dolgu vb.) konularında tecrübeli,Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Konusunda en az 3 yıl deneyimli, "Yardımcı İşler Görevlisi" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Elektrik Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır.;Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 2 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için "Biyomedikal Teknikeri" arayışımız bulunmaktadır..         Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 1 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Bölümü'nden mezun,·         Tercihen en az 1 yıl hastane ortamında çalışmış,·         MS Office Programlarına hakim,·         Gelişime açık,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSİMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği veya Biyomedikal Mühendisliği bölümlerinden mezun,·         Sağlık Sektöründe tercihen Hastanelerde benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,·         İyi derecede Microsoft Office programlarını kullanabilen,·         Planlama yeteneği güçlü, takipçi,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR OPERATÖRÜ Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
LABORATUVAR OPERATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun,·         Hastane deneyimine sahip,·         Ağırlıklı olarak Biyokimya alanında çalışabilecek,·         Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,·         Vardiyalı çalışabilecek,"Laboratuvar Operatörü" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KURUMSAL ANLAŞMALAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
KURUMSAL ANLAŞMALAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Mühendislik bölümlerinden mezun,Sağlık sektörü, özel sigorta, medikal muhasebe tecrübesi olan MS Office programlarını ileri seviyede kullanabilen, Analitik düşünen, sonuç odaklı, çalışkan, dinamik, Proje takibi ve iş süreçleri analizi  yapabilecek yetkinliğe sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
FİZİK TEDAVİ TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Şişli Memorial Hastanemizde  görev alacak ,FTR cihazlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek, prezentabl. Önlisans Mezunu, İletişimi kuvvetli.   Fizik Tedavi Teknikeri alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA DANIŞMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SAHA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans Mezunu, En az 2 yıl sağlık sektörü deneyimi olan, tercihen Evde Bakım Hizmetleri 'nde deneyimli,Evde Bakım Hizmetleri bölümü adına pazarlama faaliyetlerini yürütecek,Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli ve başarılı, İkna kabiliyeti yüksek, Proaktif, sorumluluk alan ve yaratıcı, Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, Aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİMemorial Sağlık Grubu
Genel Müdürlüğümüzün İnsan Kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipSTAJYER alımı yapılacaktır.Üniversitelerin tercihen Endüstri Mühendisliği, Sağlık Yönetimi, İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümlerinde öğrenim görmekte olan,Haftada en az 4 tam gün olarak staj yapabilecek, İnsan Kaynakları alanında kariyer hedefleyen, sorumluluk bilinci gelişmiş, Tüm İnsan Kaynakları süreçlerine aktif olarak destek verecek, MS Office programlarına hakim, Bay, bayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANJİO HEMŞİRESİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ANJİO HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli ve Hizmet Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az lise, tercihen üniversite mezunu, Anjio deneyimi olan, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Eğitime ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SORUMLU REHBER HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SORUMLU REHBER HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;En az 5 yıl hemşirelik tecrübe ve bilgisine sahip, Hematoloji ve Onkoloji alanında deneyimi sahibi, Sorumluluk yapmış, Yüksek kalitede hasta bakımı verdiğine inanan, Hasta merkezli bakım modelini gerçekleştirebilen, Liderlik özelliklerine güvenen, vizyon sahibi, motivasyonu yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA DANIŞMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Tercihen özel hastanelerde benzer pozisyonlarda deneyimli, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Ms Office programlarına  hakim, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EBE İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
EBEMemorial Sağlık Grubu
Lise ya da üniversitelerin ebelik bölümünden mezun, Özel hastanelerde Ebe olarak çalışmış,  Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer  hedefleyen,  Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren,  Mesleki yenilikleri takip eden,  Eğitime ve gelişime açık. çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ECZACI Antalya, İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ECZACIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir. Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 5 yıl tecrübeli, (tercihen hastane deneyimli),• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
HEMŞİRE İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
HEMŞİREMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde, yeni açılacak olan Memorial Bahçelievler Hastanemiz için;Lise veya üniversitelerin HEMŞİRELİK, EBELİK, SAĞLIK MEMURLUĞU, ATT bölümlerinden mezun,Deneyimli ya da deneyimsiz, Etik, hasta odaklı, dinamik bir çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Kişisel ve mesleki gelişimine önem veren, Mesleki yenilikleri takip eden, Eğitime ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BULGARCA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
BULGARCA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az lise mezunu, Bulgarca dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
SATINALMA GRUP MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
Mühendislik veya Sağlık Yönetimi Bölümlerinden mezun (tercihen MBA yapmış), Sağlık sektöründe zincir hastanelerde satınalma yönetimi konusunda minimum 10 yıl deneyimli,Tercihen tedarik zinciri yönetimi kapsamındaki tüm fonksiyonlarda (lojistik, depo yönetimi, MRP) bilgisi ve tecrübesi bulunan,Medikal malzeme kalemleri ve tedarikçiler konusunda bilgili ve deneyimli, Tercihen SAP MM, WM ve SD modüllerinde tasarım, uygulama ve kullanım tecrübesi olan,Maliyet analizleri ile raporlama yapabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünce yapısına ve gelişmiş müzakere becerilerine sahip, Paydaşlar ve ekip üyeleri ile etkin iletişim kurabilen, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM DESTEK UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
SİSTEM DESTEK UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Memorial Sağlık Grubu'nun vazgeçilmez ilkelerinden olan hizmet kalitesi ve sürekli gelişim çerçevesinde; grubumuzun Avrupa yakasıHastanelerinde görevlendirilmek üzere;MS Windows client ve Server işletim sistemleri konusunda tecrübeli,PC donanım tamiratlarını yapabilecek, Active Directory, DNS, DHCP konfigürasyon ve kontrolünü yapabilecek,MS Exchange kullanıcı desteği verebilecek, İnternet ve diğer güvenlik yazılımlarına hakim, Server donanımları kurulum, onarım ve bakımını yapabilecek, Terminal Server , Thinclient ve Uzak masaüstü , printserver ortamları konusunda deneyimli,Network , switch ve firewall deneyimi bulunan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Minimum 5 yıl benzer görevde çalışmış, Düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı olan, ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi, iletişim becerisi yüksek, Sonuç ve kalite odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Seyahat engeli bulunmayan?, 'Sistem Destek Uzmanı' arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMANI Diyarbakır, İstanbul(Avr.... Memorial Sağlık Grubu
PAZARLAMA UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pazarlama alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Analitik düşünen, istekli, dinamik, girişken, iletişimi güçlü, İş takip ve raporlama yeteneği olan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ (HEMATOLOJİ SERVİSİ) Antalya Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİ (HEMATOLOJİ SERVİSİ)Memorial Sağlık Grubu
Hematoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek ANTALYA ilinde ikamet eden ya da edebilecek pratisyen hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu, Deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Planlama, raporlama ve organizasyon becerisine sahip, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, takipçi, dikkatli ve sonuç odaklı,Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün,ifade yeteneği güçlü, dinamik ve prezentabl.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DATA MANAGER (HEKİM) Antalya Memorial Sağlık Grubu
DATA MANAGER (HEKİM)Memorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Tıp eğitimi veren bölümlerinden mezun·         İyi derecede İngilizce bilen·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek·         Daha önce benzer görevde yurt dışı tecrübesi olan·         Antalya ilinde yaşayan/yaşayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DATA MANAGER(BİYOLOG) Antalya Memorial Sağlık Grubu
DATA MANAGER(BİYOLOG)Memorial Sağlık Grubu
·         Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,·         Daha önce benzer görevde yurt dışı tecrübesi olan,·         Antalya ilinde yaşayan/yaşayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
GÖĞÜS CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Göğüs Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Çocuk Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KARDİYOLOJİ UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KARDİYOLOJİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Kardiyoloji alanında tam zamanlı çalışabilecek uzman hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANI Diyarbakır, Kayseri Memorial Sağlık Grubu
KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Kayseri veya Dicle Hastanelerimizde görevlendirilmek üzere;Kalp ve Damar Cerrahisi alanında tam zamanlı çalışabilecek Uzman Hekim başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Meslek Yüksek Okullarının Elektrik/Elektronik bölümlerinden mezun,Tercihen otel, hastane gibi yapılarda elektrik bakım süreçlerinde en az 3 yıllık deneyimli,Bilgisayar programlarını kullanabilen,İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip,Vardiyalı çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ONKOLOJİ EĞİTİM HEMŞİRESİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
ONKOLOJİ EĞİTİM HEMŞİRESİMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen ilgili bir alanda Yüksek lisans ya da sertifika sahibi,Eğitim hemşireliği alanında en az 2 yıl deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, İletişim ve sunum becerisine sahip, Gelişime açık ve takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ELEKTRİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Meslek Yüksekokulu ya da liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen otel, hastane gibi projelerde en az 2 yıllık deneyimli, Bilgisayar programlarını kullanabilen, İş programlama ve yönlendirme vasıflarına sahip, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESMİ KURUMLAR UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
RESMİ KURUMLAR UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun,Özel hastanelerin medikal muhasebe ve SGK faturalama konusunda deneyim sahibi,Mevzuat , SGK sözleşmeleri ve  klinik faturalama konularında deneyim sahibi,İletişimi kuvvetli, Planlama ve koordinasyon yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE UZMANI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
KALİTE UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.Türkiye'yi dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.Genel Müdürlüğümüz Kalite  bünyesinde görev alacak aşağıdaki niteliklerde çalışma arkadaşı aramaktayız:Tercihen yüksek lisans yapmış, en az lisans mezunu, Kalite süreçleri ile ilgili en az 3 yıl deneyime sahip, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Sistemli çalışmayı ilke edinmiş, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ULUSLARARASI PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIMemorial Sağlık Grubu
Lisans mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe uluslararası pazarlama konusunda tecrübeli, Güçlü iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Fark yaratabilecek güçlü stratejiler oluşturabilen, İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
ORGAN NAKLİ KOORDİNATÖRÜMemorial Sağlık Grubu
Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe deneyimi olan, Organ Nakli Koordinatör sertifikası bulunan,Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip,Hızlı, dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Koordinasyon ve organizasyon becerisi gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
ÇOCUK SAĞLIĞI ve HASTALIKLARI UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Tam zamanlı olarak çalışabilecek, Yenidoğan Yoğun Bakım tecrübesi olan, Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI Diyarbakır Memorial Sağlık Grubu
KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Memorial Dicle Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Hasta memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı bir anlayışa sahip Kadın Doğum Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL) İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
MUHASEBE UZMANI (DÖNEMSEL)Memorial Sağlık Grubu
Tercihen üniversitelerin İşletme ,İktisat, Ekonometri vb. bölümlerinden mezun,Muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır’da 15 lokasyonda hizmet vermektedir.Şişli'de yer alan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Full Time veya Part Time çalışabilecek aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşları aramaktayız:En az lise, tercihen üniversite mezunu (Tercihen sağlık ile ilgili bölümlerden mezun),Tercihen Çağrı Merkezlerinde Müşteri Temsilcisi olarak deneyimli, Tercihen tıbbi terminoloji bilgisi olan, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Hafta sonu çalışıp hafta içi izin kullanabilecek,  MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARAPÇA TERCÜMAN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ARAPÇA TERCÜMANMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde görevlendirmek üzere;En az önlisans mezunu, İngilizce ve Arapça dilini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiyi bilen, İletişim yeteneği kuvvettli, Ekip çalışmasına yatkın Bayan adaylar
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ECZANE TEKNİSYENİ Ankara, Antalya Memorial Sağlık Grubu
ECZANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
Memorial Ankara ve Antalya Hastaneleri'nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Eczane Teknisyenliği sertifikası olan, Tercihen hastane deneyimli, Vardiyalı çalışabilecek, Eczane Teknisyeni aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ESTETİSYEN İstanbul(Avr.) Memorial Sağlık Grubu
ESTETİSYENMemorial Sağlık Grubu
Memorial Şişli Hastanesi'nde değerlendirilmek üzere;*  En az lise mezunu ve alanında diploma/sertifika sahibi,*  Epilasyon, cilt bakımı ve vücut bakımı uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli,*  Alanında güncel yöntemleri ve teknolojileri takip eden,*  Hizmet kalitesi odaklı, güleryüzlü, dinamik ve disiplinli,*  İletişimi kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KLİNİK ECZACI Antalya Memorial Sağlık Grubu
KLİNİK ECZACIMemorial Sağlık Grubu
• Eczacılık fakültesi mezunu,• En az 3 yıl tecrübeli,• Tercihen hastane deneyimli ve hastane otomasyon sistemine aşina ve klinik tecrübeli,• Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Etkin iletişim becerilerine sahip,• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
ENGELLİ PERSONELMemorial Sağlık Grubu
Memorial Sağlık Grubu Santral Operatörü ve diğer pozisyonlarda engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere;En az lise mezunu,  Türkiye İş Kurumun’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirebilecek (en az %40 oranında engel raporu bulunan)Ekip çalışmasına uyumlu, çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Kayseri Memorial Sağlık Grubu
İDARİ HİZMETLER MÜDÜRÜMemorial Sağlık Grubu
• Lisans mezunu,• Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,• İdari işlerin yönetimi konusunda deneyimli,• Taşeron firma ilişkilerinin yürütülmesinde çalışmış,• Sorumluluk sahibi, iş odaklı ve disiplinli,• Özgüveni ve ikna kabiliyeti yüksek, müzakere becerileri gelişmiş,• Analitik, dinamik, takipçi,• Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİMemorial Sağlık Grubu
•    Mesleği ile ilgili değişim ve gelişimleri takip eden,•    Ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,•    İletişim yönü güçlü, pozitif, ekip çalışmasına uygun,•    Hasta odaklı hizmet anlayışına sahip•    Hasta güvenliği ve memnuniyetine önem verenEnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı aramaktyız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HASTA BAKIM GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
HASTA BAKIM GÖREVLİSİMemorial Sağlık Grubu
Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 14 lokasyonda hizmet vermektedir.İstanbul lokasyonlarımızda değerlendirilmek üzere;Tercihen lise mezunu, Hasta bakımı konusunda deneyimli, hemşireleri asiste edebilecek, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Vardiyalı ve haftasonu çalışabilecek (gece vardiyası bulunmaktadır) "Hasta Bakım Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AMELİYATHANE TEKNİSYENİ İstanbul(Asya) Memorial Sağlık Grubu
AMELİYATHANE TEKNİSYENİMemorial Sağlık Grubu
·         En az lise mezunu,·         Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,·         Vardiyalı düzende çalışabilecek,·         Disiplinli,sorumluluk sahibi,ekip çalışmasına yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HEKİMİ Ankara Memorial Sağlık Grubu
KAT HEKİMİMemorial Sağlık Grubu
Tercihen özel hastanede minumum 2 yıl Pratisyen Hekimlik deneyim olan, Organizasyon yeteneği yüksek, Tam zamanlı olarak ve nöbet usulü çalışabilecek, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİKERİ Antalya Memorial Sağlık Grubu
MEKANİK TEKNİKERİMemorial Sağlık Grubu
Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun (Makina,elektrik, elektronik,iklimlendirme ve soğutma vb), Tercihen mekanik ve otomasyon konularında sertifika sahibi,  Sıhhi Tesisat, Kazan Dairesi ve Arıtma Sistemleri konularında minimum 3 yıl tecrübeli. Fan Coil, Chiller ve Klima Santrallerinin bakımlarını gerçekleştirebilecek.  Daha önce Hastane ve/veya İş Merkezi'nde çalışmış,  Bilgisayar kullanabilen,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MSSQL VERİTABANI YÖNETİM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Memorial Sağlık Grubu
MSSQL VERİTABANI YÖNETİM UZMANIMemorial Sağlık Grubu
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun,Alanında en az 6 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Planlama, önceliklendirme, uygulama becerisine sahip, High Availability ve DRC altyapılarını bilen (Alwayson, Clustering, Log Shipping, Mirroring),MS SSAS, MS SSIS , ETL, Datamart, DWH, Cube konularında deneyimli, Performans iyileştirme, replikasyon, backup ve recovery konularına hakim, SQL Server konfigurasyonu, bakımı, yönetimi, güvenliği ve güncellemelerine hakim,SQL Server performans izleme araçları konusunda tecrübeli, T-SQL bilen, uygulama geliştirme ortamlarında bilgi sahibi, Veri ambarı modelleme ve geliştirme konularında deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AYAKTAN HASTA DANIŞMANI Antalya, İstanbul(Avr.)... Memorial Sağlık Grubu
AYAKTAN HASTA DANIŞMANIMemorial Sağlık Grubu
En az lise, tercihen ön lisans ya da lisans mezunu, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli, Hastane otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli, Hasta ve yakını ile iletişimde başarılı, Takipçi, problemleri hızlı ve etkin çözebilme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı