Mercedes-Benz Türk A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.mercedes-benz-finansalhizmetler.com/ 

Mercedes-Benz Türk A.Ş.

1967 yılında Daimler-Benz AG’nin % 36 ortaklığı ile Otomarsan ünvanıyla İstanbul'da kurulan Mercedes-Benz Türk, 0 302 tipi otobüslerin üretimine, 1968 yılında başlamış ve üretime başladıktan sadece 2 yıl sonra, 1970’te ihracata başlayan şirket, 1984 yılında Mercedes-Benz Türkiye Genel Mümessili olmuştur.

1986 yılında ise Türkiye'nin büyüme potansiyeline paralel olarak Orta Anadolu ili Aksaray’da kamyon fabrikası üretime geçmiştir.

Kasım 1990'da şirketin ticari ünvanı Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişmiştir.

580 Milyon Euro’yu aşan yatırım hacmi, 4.500 personeli ve ülke çapındaki bayi ve satış sonrası hizmetler ağında istihdam sağladığı  2.500 kişi ile Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir. Daimler AG’nin Mercedes-Benz Türk sermayesindeki payı % 67’dir.

Günümüzde İstanbul’da Hoşdere Fabrikası’nda şehirlerarası ve belediye tipi otobüsler, Aksaray Fabrikası’nda ise hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üreten Mercedes-Benz Türk’ün bu tesisleri Daimler AG’nin geliştirme ve üretim ağının önemli parçalarını oluşturmaktadır. Şirket, sadece Türkiye’de üretilen modelleri de kapsayan ürünlerinin yurtiçi satışlarını ve ihracatını da yapmaktadır. Ayrıca Mercedes-Benz marka hafif ticari araç ve Daimler AG çatısı altındaki  tüm otomobil markalarının ithalatını ve satışını yapan Mercedes-Benz Türk, 2007 yılında toplam 31.700 adet araç satışı gerçekleştirmiştir.

En güncel teknolojilerle donatılan, yüksek kaliteli ürünleri sayesinde Mercedes-Benz Türk, Türkiye şehirlerarası otobüs pazarında % 64’lük, 6 ton üzeri kamyon pazarında ise % 30.1’lik pazar payıyla lider konumundadır.

Şirket, Türkiye’nin otobüs ve kamyon ihracatında da öncü konumundadır (2007 yılında 2.415 adet otobüs ve 6.263 adet kamyon ihraç edilmiştir). Batı Avrupa ülkelerinin Mercedes-Benz Türk’ün en önemli ihracat pazarlarını oluşturması ayrıca dikkat çekmektedir.

Hoşdere Otobüs Fabrikası

1995 yılında hizmete giren ve 2005 yılında ikinci yatırım aşaması tamamlanan Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası halen dünyanın en modern otobüs fabrikalarından biridir.

Araç kalitesi açısından büyük önem taşıyan ve paslanmaya karşı üstün koruma sağlayan katoforez tesisi (KTL) Türkiye’de otobüs üretiminde bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Hoşdere Fabrikası’nda fabrikanın enerji ihtiyacını karşılayan bir kojenerasyon merkezi ve otobüs geliştirme merkezi de bulunmaktadır.

Klasik bant üretiminin yerine akan bant ve sabit çalışma istasyonları (box) kombinasyonunun uygulandığı bu fabrikada, aynı anda farklı modellerin üretilmesinde sağlanan esnekliğin yanı sıra üretimde bekleme zamanları asgariye indirilebilmekte ve böylece üretim daha ekonomik hale getirilmektedir.

 

Mercedes-Benz Türk, dünyada ilk kez otobüs üretiminde hava yastığı teknolojisini Hoşdere Fabrikası’nda uygulamıştır. Ergonomik açıdan çalışma şartlarını çok olumlu etkileyen hava yastıklarından karoserilerin montaj istasyonları arasında nakillerinin yanı sıra çeşitli montaj işlerinde de yararlanılmaktadır. Hoşdere Otobüs Fabrikası, gerek seçilen teknoloji ve sistemler açısından, gerekse alınan özel önlemler ve arıtma tesisleri ile çevre koruma açısından da örnek bir tesistir. Mercedes-Benz Türk bugün otobüs üretiminde yaklaşık 2.400 personel istihdam etmektedir.

Şehirlerarası otobüsler Travego, Intouro ve yeni Tourismo ile şehiriçi otobüs yeni Conecto Hoşdere Fabrikası’nda üretilmektedir.

Tüm uluslararası kalite standartlarına uygun olan bu otobüslerin % 65’i  başta Batı Avrupa ülkeleri olmak üzere 73 ülkeye ihraç edilmektedir.

Yıllık üretim kapasitesi 4000 otobüs olan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda toplam €150 milyon tutarında yatırım yapılmıştır. Fabrika, 360.000 m²'lik bir arazi üzerinde 127.000 m² kapalı alana sahiptir.

Aksaray Kamyon Fabrikası

Mercedes-Benz Türk’ün Aksaray ilindeki kamyon fabrikası 1986 yılında üretime başladı. Aradan geçen sürede bu fabrikada üretilen 100.000 adedi aşkın çeşitli tonajlarda kamyon öncelikle iç pazarda satılmıştır.

Günümüzde yaklaşık 1.350 çalışanı olan Aksaray Kamyon Fabrikası’nda

         hafif sınıf kamyonlar  ATEGO 1215 C  ve  ATEGO 1517 C,

         ağır sınıf nakliye araçları  AXOR 3228 C, AXOR 3240 C, AXOR 2523 C, AXOR 2528 C, AXOR 2628CL, AXOR 2640 CL çekiciler AXOR 1835 LS ve AXOR 1840 LS

         inşaat araçları AXOR 3028 B/K, AXOR 2528 K/KL, AXOR 1823 K, AXOR 1828 K, AXOR 3440 K, AXOR 4140 B

         Unimog 4000 tipi araçlar üretilmektedir.

Bugün yıllık üretim kapasitesi 12.500 araç olan Aksaray Kamyon Fabrikası 558.117 m2‘lik bir arazi üzerinde 80.000 m2 kapalı alanına sahip, katoforez astar boya havuzu, kaynak robotları gibi en üst düzeyde ürün kalitesini güvence altına alan birimleri de kapsayan bir üretim tesisidir.

Almanya’daki kamyon fabrikası ile aynı kalitede araç üreten Mercedes-Benz Türk Aksaray Fabrikası, 2001 yılında Orta ve Doğu Avrupa Ülkelerine  ihracatı başlatmıştır. Daha sonra Batı Avrupa pazarlarına da kamyon satışına başlanmasıyla Aksaray Fabrikası’ndan yapılan ihracat ivme kazanmış ve bugün 58 ülkeye yapılan kamyon ihracatı toplam 15.300 adede yükselmiştir.

Diğer taraftan ürünlerin ve ürün kalitesinin eşitlenmesiyle Mercedes-Benz Türk’ün  yan sanayicileri Almanya’daki kamyon fabrikalarına da parça verme olanağına kavuşmuşlardır.Mercedes-Benz Türk A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 33
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Customs Compliance Control Responsible İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Customs Compliance Control ResponsibleMercedes-Benz Türk A.Ş.

Participate in customs related projects (analyze all import export processes, define to be processes, prepare design documents and other required documentation, perform tests, give trainings and provide support to end users etc.).
Support existing Customs Compliance Control team in HS codes assignment and other customs & foreign trade issues.
Follow up changes in customs legislation and internal procedures and evaluate their impact on MBT
Support operations for situations requiring specific customs expertise
Perform customs ICS and other compliance related controls & follow ups when needed (declaration and HS code control etc.).
Perform internal customs and foreign trade trainings to MBT personnel when needed.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ürün Yönetimi Uzmanı İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ürün Yönetimi UzmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
n   Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Makine Mühendisliği tercih sebebidir)n   İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (ek olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir)n Ticari araç homologasyonu konusunda tecrübelin   Analitik düşünebilen ve sonuç odaklın   İletişim becerileri yüksek, araştırma ve detaylara yatkınn   Aktif olarak müşteri ve bayi ziyaretlerine isteklin Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT - Service Management - Team Manager İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
IT - Service Management - Team ManagerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Türkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Service Management - Team Manager unterstuetzen.
•Verantwortlich für die Koordination der Roll-in Übergänge mit den CoCs und dem ITM/ST-Team
•Führungsrolle, Richtung und Orientierung für das Servicemanagement-Team, Coaching und Mentoring durch Setzen von Prioritäten
•Zustaendig für die Kommunikation zwischen CoCs und dem ITM/ST-Team
•Durchführung und Priorisierung der Ressourcen und Potentiale im Einklang mit den Supportaktivitäten durch Koordination des SO and SD Teams
•Enge Zusammenarbeit mit Performancemanagement-Team für die Messung  und Bewertung der KPIs'
•Gewährleistung  der adäquaten Nutzung der Daimler IT Projektmanagementinstrumente, Unternehmensorganisation, Prozesse, Richtlinien und Methoden
•Führung der Verwaltung von Eskalationen von CoCs
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants for SAP PI İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants for SAP PIMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG builds up an IT-Competence Center in Turkey. SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) has two targets. In one hand; the Service for the SAP environment will be consolidated and on the other hand; the processes for all types of IT-Rollouts (SAP and NonSAP) will be standardized.
In the context of application development and operation (Service Delivery, Service Operation and Rollout Projects) the worldwide activities will be bundled in the future within Mercedes Benz Türkiye A.Ş. The rollout factory will provide an industrialized model for rollouts to reduce cost and increase agility and quality for Europe Region.
For this challenge we are seeking new Colleagues/colleagues, who will support us as Senior Consultants in SAP module PI.
Application Consultant for SAP implementation and support in SAP PI module,
Coordination with the development team for the realization of functional design,
Ensure high quality documentation of the solutions,
Monitoring processes: PI processes,
Monitoring of existing SAP PI solutions and adapt to new business requirements,
Accompaniment of internation SAP Roll-Outs and support in implementation projects,
Optimizing the PI processes and error analysis and correction,
Analysis and design of efficient PI processes and their technical implementation in SAP PI via Customizing.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Windows Systems Administrator İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Windows Systems AdministratorMercedes-Benz Türk A.Ş.

Will be responsible for the administration, performance, and operation of Microsoft Windows Server operating systems
Will manage, implement, migrate, maintain System Center Configuration Manager (SCCM)
Fulfill software and patch deployment, create reports, prepare hardware and software inventory using SCCM
Operate, install, manage, solve incidents for Citrix Xenapp servers.
3rd level Incident and Problem Management for all Mercedes-Benz Turk Applications
Achieving Microsoft Patch Management for Servers and Clients (with WSUS and SCCM)
Integrate needed standard Daimler AG applications using an internally developed tool (SIT)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
StreamServe - Senior Consultants İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
StreamServe - Senior ConsultantsMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG builds up an IT-Competence Center in Turkey. SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) has two targets. In one hand; the Service for the SAP environment will be consolidated and on the other hand; the processes for all types of IT-Rollouts (SAP and NonSAP) will be standardized.
In the context of application development and operation (Service Delivery, Service Operation and Rollout Projects) the worldwide activities will be bundled in the future within Mercedes Benz Türkiye A.Ş. The rollout factory will provide an industrialized model for rollouts to reduce cost and increase agility and quality for Europe Region.
For this challenge we are seeking new Colleagues/colleagues, who will support us as Senior Consultants in SAP module BO/BW.
•Developing holistic documents for input channels to defining document templates etc., right through to output channels in agreement with the delivered, or where appropriate, supplied system,
•Supporting the consolidation and optimization of existing solutions and documents within the area of StreamServe.
•Agreeing with specialist departments e.g. quality assurance, legal, document management and print center
•Creation of document specifications
•Creation of test scenarios and inspection of final documents in agreement with specialist departments
•Conducting and steering of upcoming Roll-out Scenarios.
•Ensuring performance development.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP DBM İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP DBMMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP DBM Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP DBM Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: DBM Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP DBM Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter DBM Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP DBM mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP PS İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP PSMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP PS Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP PS Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: PS Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP PS Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter PS Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP PS mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP QM İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP QMMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP QM Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP QM Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: QM Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP QM Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter QM Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP QM mittels Customizing.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP SD İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP SDMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP SD Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP SD Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: SD Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP SD Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter SD Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP SD mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Solution Manager Senior Consultants İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP Solution Manager Senior ConsultantsMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG builds up an IT-Competence Center in Turkey. SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) has two targets. In one hand; the Service for the SAP environment will be consolidated and on the other hand; the processes for all types of IT-Rollouts (SAP and NonSAP) will be standardized.
In the context of application development and operation (Service Delivery, Service Operation and Rollout Projects) the worldwide activities will be bundled in the future within Mercedes Benz Türkiye A.Ş. The rollout factory will provide an industrialized model for rollouts to reduce cost and increase agility and quality for Europe Region.
For this challenge we are seeking new Colleagues/colleagues, who will support us as Senior Consultants in SAP module SolMan.
Tasks:
 
Application Consultant for SAP implementation and support in SAP SolMan module,
Coordination with the development team for the realization of functional design,
Ensure high quality documentation of the solutions,
Monitoring processes: SolMan processes,
Monitoring of existing SAP SolMan solutions and adapt to new business requirements,
Accompaniment of internation SAP Roll-Outs and support in implementation projects,
Optimizing the SolMan processes and error analysis and correction,
Analysis and design of efficient SolMan processes and their technical implementation in SAP SolMan via Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants fuer SAP BASIS İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants fuer SAP BASISMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP Basis unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Selbststaendige und ganzheitliche Administration und Betreuung der technischen Infrastruktur und der SAP-Basis-Systeme,
Verantwortung fur die Installation neuer SAP-Systeme und die ganzheitliche Wartung der SAP Landschaft,
Durchfuhrung von Release-Planung/-Umsetzung und des Patchmanagements sowie Einspielen von Support-Packages und Upgrades,
Planung und Realisierung von SAP und datenbankseitigen Releasewechseln,
Analyse der bestehenden Basissysteme sowie Ausarbeitung und Umsetzung von Optimierungspotenzial,
Darstellung von Sicherheitskonzepten sowie deren Ausarbeitung
Monitoring der SAP Systeme.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Intelligence Specialist İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Business Intelligence SpecialistMercedes-Benz Türk A.Ş.

Responsible of analysis,design and enhancement of ETL flows in various DWH modules in BO Data Designer ( Data Integrator ),
Responsible of analysis,design and enhancement of universe models in BO Universe designer,
Responsible of analysis,design and enhancement of reports in BO Web Intelligence,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants for SAP DBM İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants for SAP DBMMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG builds up an IT-Competence Center in Turkey. SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) has two targets. In one hand; the Service for the SAP environment will be consolidated and on the other hand; the processes for all types of IT-Rollouts (SAP and NonSAP) will be standardized.
In the context of application development and operation (Service Delivery, Service Operation and Rollout Projects) the worldwide activities will be bundled in the future within Mercedes Benz Türkiye A.Ş. The rollout factory will provide an industrialized model for rollouts to reduce cost and increase agility and quality for Europe Region.
For this challenge we are seeking new Colleagues/colleagues, who will support us as Senior Consultants in SAP module DBM.
 
Application Consultant for SAP implementation and support in SAP DBM module,
Coordination with the development team for the realization of functional design,
Ensure high quality documentation of the solutions,
Monitoring processes: DBM processes,
Monitoring of existing SAP DBM solutions and adapt to new business requirements,
Accompaniment of internation SAP Roll-Outs and support in implementation projects,
Optimizing the DBM processes and error analysis and correction,
Analysis and design of efficient DBM processes and their technical implementation in SAP DBM via Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für verschiedene SAP Modul İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für verschiedene SAP ModulMercedes-Benz Türk A.Ş.

Mindestens 3 Jahre Erfahrung als SAP Berater im Bereich Customizing oder Entwicklung (Module: MM, PP, PM, QM, IM, WM, FI, CO, SD, BW, BO, ABAP, PI),
Kenntnisse des SAP ECC 6.0 Systems,
Kenntnisse der ABAP – Programmierung und Funktionsweise von ALE (von Vorteil)
Sehr gute mündliche und schriftliche Deutschkenntnisse, Englisch (von Vorteil),
Abgeschlossenes Hochschulstudium der Informatik oder ein vergleichbares Studium,
Flexibilität bzgl. internationaler Einsätze im Rahmen der Linienaufgabe,
Hohes Engagement, Teamfähigkeit und Belastbarkeit,
Kundenorientierung und Kommunikationsfähigkeit,
Interkulturelle Kompetenz,
Bereitschaft neue Themenfelder kennenzulernen und in der täglichen Arbeit anzuwenden,
Analytisches Denkweise
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
After Sales Services – Field Force İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
After Sales Services – Field ForceMercedes-Benz Türk A.Ş.
 •Execute and report ‘district management’ visits to workshops•Coordinate development of measures for workshops•Implementation of “Workshop Process” project to new workshops•Follow-up the qualitative and quantitative After Sales KPI’s: “After Sales Systematic”•Leading various After Sales Projects and preparing regular analysis for them (such as Strategy 2017, SPPS vs.).
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP BO/BW İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP BO/BWMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP BO/BW Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP BO/BW Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: BO/BW Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP BO/BW Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter Business Intelligence Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP BO/BW mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP CS İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP CSMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP CS Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP CS Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: CS Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP CS Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter CS Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP CS mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ingenieur /-in für Quality Assurance Suppliers İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ingenieur /-in für Quality Assurance SuppliersMercedes-Benz Türk A.Ş.

Abgeschlossenes Studium in der Fachrichtung Maschinenbau oder Wirtschaftsingenieurwesen
Verhandlungssichere Deutschkentnisse in Wort und Schrift ( zusätzliche Englischkentnisse von Vorteil )
Kentnisse bzw. Erfahrung in QM-Systemen
Allg. Wissen von Fertigungsverfahren
Erfahrung in SAP (Bus) von Vorteil
Team- Kooperations- und Integrationsfähigkeit
Zielorientiertes Handeln und analytisches Denkvermögen
Kontakt- und Kommunikationsfähigkeit
Abgeschlossener Militärdienst für männliche Bewerber
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Konstrüksiyon Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Konstrüksiyon MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
• Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak• MS Office uygulamalarına, CATIA ve NX Programlarına iyi hakim olmak• Çok iyi derecede Teknik Resim bilgisine hakim olmak• Bu görev kapsamında en az 3 yıllık mesleki deneyime sahip olmak• İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce Dil bilgisine sahip olmak• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak• İletişim becerileri yüksek, Takım çalışmasına uygun, Analitik düşünebilme ve Sonuç Odaklı olmak
• Sonlu elemanlar, genel Mukavemet hesaplamaları ve Gerilme analizleri konularına hakim olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bayi Danışmanı İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Bayi DanışmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.

Üniversitelerin İşletme, İktisat, İletişim, Sosyal Bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezun
Çok iyi derecede İngilizce bilen (Almanca bilgisi ek olarak değerlendirilecektir)
Otomotiv sektörüne ilgi duyan, yoğun seyahat programına engel durumu bulunmayan
İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık
Müşteri odaklı, pazarlama nosyonuna sahip veya geliştirmeye açık
İyi derecede Excel, Powerpoint ve Lotus Notes kullanım bilgisine sahip
(Bay adaylar için) tercihen askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İthalat Operasyon Sorumlusu Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İthalat Operasyon SorumlusuMercedes-Benz Türk A.Ş.

İşletme, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, Dış Ticaret, Lojistik gibi fakülte veya bölümlerden mezun olmak;
Gümrük, dış ticaret, lojistik alanlarında deneyim ve/veya bilgi sahibi olmak;
Çok iyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilgisine sahip olmak;
MS office (Word, Excel, PowerPoint) uygulamalarına iyi derecede hakim olmak;
Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yeteneği ile yüksek iletişim ve problem çözme becerilerine sahip olmak;
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Management Consultant İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Business Management ConsultantMercedes-Benz Türk A.Ş.
• Providing full transparency to the financial and operational performance of the retail network
• Steering network effectively and measuring both dealers’ and retail network’s performance with certain KPI’s and taking measures if necessary
• Performing the financial and operational business analysis of both the retail network and on dealer level
• Performing risk management activities for the risky dealers
• Performing feasibility analysis for potential dealerships
• Providing On-site consulting and/or audits for the dealers.
• Co-operating with Business Intelligence consultants to prepare required dealer management reports.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Otomobil Sipariş Yönetimi İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Otomobil Sipariş YönetimiMercedes-Benz Türk A.Ş.

Meslek yüksek okulu (ticaret, büro yönetimi / sekreterlik) veya işletme, ekonomi gibi fakültelerin ön lisans bölümlerinden mezun olmak,
Yüksek iletişim becerisine sahip olmak,
MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilmek,
Takım çalışmasına yatkınlık,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak,
Almanca veya İngilizce dillerinden birini çok iyi derecede konuşabilmek şarttır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
2.El Otobüs Alım-Satım Yönetmeni / BusStore İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
2.El Otobüs Alım-Satım Yönetmeni / BusStoreMercedes-Benz Türk A.Ş.
 Üniversite mezunuTercihen otomotiv sektöründe benzer alanlarda 2 – 3 yıl tecrübeliMS Office uygulamalarına hakim (excel, power point vb.)İyi düzeyde İngilizce bilenGüçlü kişilik özellikleri & yönetim becerileri ve efektif takım çalışmasına yatkınSeyahate engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyumluErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
PEP - Stajyer Geliştirme Programı Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
PEP - Stajyer Geliştirme ProgramıMercedes-Benz Türk A.Ş.
Mercedes-Benz Türk A.Ş. Werk Aksaray ist mit rund 1.900 Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern einer der größten Arbeitgeber im mittelanatolischen Raum. Die Mercedes-Benz LKW Modelle Actros, Axor, Atego und Unimog werden in diesem Werk produziert.  
 Wenn Sie,
in einem minimum vierjährigen Fachbereich studieren 
über gute Deutsch- & Englisch Kenntnisse verfügen,
einen hohen Notenspiegel nachweisen können,
vorraussichtlich Ende des Semesters 2014-2015 ihr Studium abschließen,
während des Studiums min. 2 Tage die Woche im LKW Werk Aksaray an Projekten mitarbeiten möchten,
eine hohe Leistungsmotivation, Durchsetzungskraft und Kreativität mitbringen,
und den ersten Schritt in Richtung des Sternes machen möchten freuen wir uns sehr über ihre Bewerbung.  Mit PEP bieten wir ihnen nicht nur den perfekten Start ins Berufsleben sondern fördern auch ihre persönliche Weiterbildung. 
Arbeitsversicherung, Reisekosten & Übernachtung werden übernommen
Bewerbungsphase:   07.05.2014 - 31.07.2014  
Dönemsel / Proje bazlı    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
KTL Produktionsprozessplaner/in Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
KTL Produktionsprozessplaner/inMercedes-Benz Türk A.Ş.
• Abgeschlossenes Studium mit der Fachrichtung Maschinenbau oder Wirtschaftsingenieurwesen• Technische Kenntnisse über Lackiertechnik sind von Vorteil• Verhandlungssichere Deutschkenntnisse, Englischkenntnisse sind von Vorteil• Gute EDV-Kenntnisse (MS-Office, usw.)
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Human Resources Mitarbeiter/-in Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Human Resources Mitarbeiter/-inMercedes-Benz Türk A.Ş.
Wir suchen für unser Team im Bereich Human Resources Werk Aksaray einen motivierten Mitarbeiter/-in
Absolventen aus Betriebswirtschaft, Wirtschaftingenieurwesen oder sozialwissenschaftlichen Fachrichtungen,
Berufserfahrung bzw. Kenntnisse aus dem Personalwesen,
Sehr gute Deutsch Kenntnisse, Englisch vom Vorteil,
Sehr gute EDV-Kenntnisse (MS-Office),
Verantwortliches Handeln, Selbstständigkeit, Organisationsfähigkeit, Kommunikationskompetenz
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel BaşvuruMercedes-Benz Türk A.Ş.
Şirketimizde istihdam gerçekleştirilecek pozisyonun iş tanımı doğrultusunda adaylarımızda bulunması gereken nitelikleri belirlemekteyiz. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşmasını sağlamayı amaçlamaktayız.
"Genel Başvuru" ilanımız ise ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu sebeple bu ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir. 
Genel Başvuru ilanımıza yapılacak başvurularda aranan niteliklere örnek vermek gerekir ise;
başarılı bir 4 yıllık üniversite öğrenim geçmişi,
iyi düzeyde bir veya iki yabancı dil bilgisi (Almanca-İngilizce),
gelişmiş sosyal yetkinlikler aradığımız önemli ortak kriterlerdir.        
Tüm adaylarımızda aradığımız bir diğer koşul ise şirketimize ve çalışmak istenilen fonksiyona ilgi ve motivasyonunun yüksek olmasıdır. Adayların şirketimizin global kimliği hakkında farkındalık sahibi olması ve dürüstlük,tutku,saygı ve disiplin olarak tanımladığımız ana değerlerimiz ile oluşan yüksek performans kültürümüze uygun davranış ve tutuma sahip olması en öncelikli beklentimizdir.
Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel BaşvuruMercedes-Benz Türk A.Ş.
Şirketimizde istihdam gerçekleştirilecek pozisyonun iş tanımı doğrultusunda adaylarımızda bulunması gereken nitelikleri belirlemekteyiz. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşmasını sağlamayı amaçlamaktayız.
"Genel Başvuru" ilanımız ise ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu sebeple bu ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir. 
Genel Başvuru ilanımıza yapılacak başvurularda aranan niteliklere örnek vermek gerekir ise;
başarılı bir 4 yıllık üniversite öğrenim geçmişi,
iyi düzeyde bir veya iki yabancı dil bilgisi (Almanca-İngilizce),
gelişmiş sosyal yetkinlikler aradığımız önemli ortak kriterlerdir.Tüm adaylarımızda aradığımız bir diğer koşul ise şirketimize ve çalışmak istenilen fonksiyona ilgi ve motivasyonunun yüksek olmasıdır. Adayların şirketimizin global kimliği hakkında farkındalık sahibi olması ve dürüstlük,tutku,saygı ve disiplin olarak tanımladığımız ana değerlerimiz ile oluşan yüksek performans kültürümüze uygun davranış ve tutuma sahip olması en öncelikli beklentimizdir.
Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Business Analyst Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Business AnalystMercedes-Benz Türk A.Ş.

Betreuung der Logistischen IT Systeme
Eigenverantwortliche IT-System-, bereichs- und prozeßübergreifende Beratung von Fachbereichen
Einführung von neuen, fachübergreifenden komplexen IT-Prozeßlösungen und Methoden
Kommunikation im Rahmen des Serienbetreuungs- und Release-Managements mit internen & externen Partnern
Durchführung von funktionalen und integrativen Tests sowie technischen Softwareabnahmen
Kontinuierliche Pflege der Systemdokumentationen
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Supplier Management Engineer Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Supplier Management EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.

University degree in Mechanical, Metallurgical, Industrial Engineering
Min. 3 years of experience in Quality or Engineering Departments in Automotive Industry
Profound technical background in part production technologies and APQP / PPAP processes
Fluency in English or German
Driving licence (Class B)
Good communication skills PC Literate (MS Office)
Ability to prioritize projects or multi-task No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Financial Services
General ApplicationMercedes-Benz Financial Services
"General Application" job-posting is in order to provide a pool serving to assess candidates for further available positions. 
 
Please add a cover letter including the department which you want to work in.
Candidates should have the following qualifications;
Bachelor’s or master degree from a reputable university with a relevant background
Good command of English both written and spoken
German is preferable as a second language
Outstanding organizational, interpersonal and communication skills and the ability to work well in a teamWe kindly remind you that this application is a general application. Your resume will be kept in our database for future opportunities. Your competencies and experiences will be compared with our existing requirements and in case of relevance you will get contacted by our Human Resources Specialists.
Thank you for your application and interest.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net