Mercedes-Benz Türk A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.mercedes-benz-finansalhizmetler.com/ 

Mercedes-Benz Türk A.Ş.

1967 yılında Daimler-Benz AG’nin % 36 ortaklığı ile Otomarsan ünvanıyla İstanbul'da kurulan Mercedes-Benz Türk, 0 302 tipi otobüslerin üretimine, 1968 yılında başlamış ve üretime başladıktan sadece 2 yıl sonra, 1970’te ihracata başlayan şirket, 1984 yılında Mercedes-Benz Türkiye Genel Mümessili olmuştur.

1986 yılında ise Türkiye'nin büyüme potansiyeline paralel olarak Orta Anadolu ili Aksaray’da kamyon fabrikası üretime geçmiştir.

Kasım 1990'da şirketin ticari ünvanı Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişmiştir.

580 Milyon Euro’yu aşan yatırım hacmi, 4.500 personeli ve ülke çapındaki bayi ve satış sonrası hizmetler ağında istihdam sağladığı  2.500 kişi ile Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir. Daimler AG’nin Mercedes-Benz Türk sermayesindeki payı % 67’dir.

Günümüzde İstanbul’da Hoşdere Fabrikası’nda şehirlerarası ve belediye tipi otobüsler, Aksaray Fabrikası’nda ise hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üreten Mercedes-Benz Türk’ün bu tesisleri Daimler AG’nin geliştirme ve üretim ağının önemli parçalarını oluşturmaktadır. Şirket, sadece Türkiye’de üretilen modelleri de kapsayan ürünlerinin yurtiçi satışlarını ve ihracatını da yapmaktadır. Ayrıca Mercedes-Benz marka hafif ticari araç ve Daimler AG çatısı altındaki  tüm otomobil markalarının ithalatını ve satışını yapan Mercedes-Benz Türk, 2007 yılında toplam 31.700 adet araç satışı gerçekleştirmiştir.

En güncel teknolojilerle donatılan, yüksek kaliteli ürünleri sayesinde Mercedes-Benz Türk, Türkiye şehirlerarası otobüs pazarında % 64’lük, 6 ton üzeri kamyon pazarında ise % 30.1’lik pazar payıyla lider konumundadır.

Şirket, Türkiye’nin otobüs ve kamyon ihracatında da öncü konumundadır (2007 yılında 2.415 adet otobüs ve 6.263 adet kamyon ihraç edilmiştir). Batı Avrupa ülkelerinin Mercedes-Benz Türk’ün en önemli ihracat pazarlarını oluşturması ayrıca dikkat çekmektedir.

Hoşdere Otobüs Fabrikası

1995 yılında hizmete giren ve 2005 yılında ikinci yatırım aşaması tamamlanan Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası halen dünyanın en modern otobüs fabrikalarından biridir.

Araç kalitesi açısından büyük önem taşıyan ve paslanmaya karşı üstün koruma sağlayan katoforez tesisi (KTL) Türkiye’de otobüs üretiminde bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Hoşdere Fabrikası’nda fabrikanın enerji ihtiyacını karşılayan bir kojenerasyon merkezi ve otobüs geliştirme merkezi de bulunmaktadır.

Klasik bant üretiminin yerine akan bant ve sabit çalışma istasyonları (box) kombinasyonunun uygulandığı bu fabrikada, aynı anda farklı modellerin üretilmesinde sağlanan esnekliğin yanı sıra üretimde bekleme zamanları asgariye indirilebilmekte ve böylece üretim daha ekonomik hale getirilmektedir.

 

Mercedes-Benz Türk, dünyada ilk kez otobüs üretiminde hava yastığı teknolojisini Hoşdere Fabrikası’nda uygulamıştır. Ergonomik açıdan çalışma şartlarını çok olumlu etkileyen hava yastıklarından karoserilerin montaj istasyonları arasında nakillerinin yanı sıra çeşitli montaj işlerinde de yararlanılmaktadır. Hoşdere Otobüs Fabrikası, gerek seçilen teknoloji ve sistemler açısından, gerekse alınan özel önlemler ve arıtma tesisleri ile çevre koruma açısından da örnek bir tesistir. Mercedes-Benz Türk bugün otobüs üretiminde yaklaşık 2.400 personel istihdam etmektedir.

Şehirlerarası otobüsler Travego, Intouro ve yeni Tourismo ile şehiriçi otobüs yeni Conecto Hoşdere Fabrikası’nda üretilmektedir.

Tüm uluslararası kalite standartlarına uygun olan bu otobüslerin % 65’i  başta Batı Avrupa ülkeleri olmak üzere 73 ülkeye ihraç edilmektedir.

Yıllık üretim kapasitesi 4000 otobüs olan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda toplam €150 milyon tutarında yatırım yapılmıştır. Fabrika, 360.000 m²'lik bir arazi üzerinde 127.000 m² kapalı alana sahiptir.

Aksaray Kamyon Fabrikası

Mercedes-Benz Türk’ün Aksaray ilindeki kamyon fabrikası 1986 yılında üretime başladı. Aradan geçen sürede bu fabrikada üretilen 100.000 adedi aşkın çeşitli tonajlarda kamyon öncelikle iç pazarda satılmıştır.

Günümüzde yaklaşık 1.350 çalışanı olan Aksaray Kamyon Fabrikası’nda

         hafif sınıf kamyonlar  ATEGO 1215 C  ve  ATEGO 1517 C,

         ağır sınıf nakliye araçları  AXOR 3228 C, AXOR 3240 C, AXOR 2523 C, AXOR 2528 C, AXOR 2628CL, AXOR 2640 CL çekiciler AXOR 1835 LS ve AXOR 1840 LS

         inşaat araçları AXOR 3028 B/K, AXOR 2528 K/KL, AXOR 1823 K, AXOR 1828 K, AXOR 3440 K, AXOR 4140 B

         Unimog 4000 tipi araçlar üretilmektedir.

Bugün yıllık üretim kapasitesi 12.500 araç olan Aksaray Kamyon Fabrikası 558.117 m2‘lik bir arazi üzerinde 80.000 m2 kapalı alanına sahip, katoforez astar boya havuzu, kaynak robotları gibi en üst düzeyde ürün kalitesini güvence altına alan birimleri de kapsayan bir üretim tesisidir.

Almanya’daki kamyon fabrikası ile aynı kalitede araç üreten Mercedes-Benz Türk Aksaray Fabrikası, 2001 yılında Orta ve Doğu Avrupa Ülkelerine  ihracatı başlatmıştır. Daha sonra Batı Avrupa pazarlarına da kamyon satışına başlanmasıyla Aksaray Fabrikası’ndan yapılan ihracat ivme kazanmış ve bugün 58 ülkeye yapılan kamyon ihracatı toplam 15.300 adede yükselmiştir.

Diğer taraftan ürünlerin ve ürün kalitesinin eşitlenmesiyle Mercedes-Benz Türk’ün  yan sanayicileri Almanya’daki kamyon fabrikalarına da parça verme olanağına kavuşmuşlardır.Mercedes-Benz Türk A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 42
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Supply Management Specialist Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Supply Management SpecialistMercedes-Benz Türk A.Ş.

University degree in Mechanical, Metallurgical, Industrial Engineering
Min. 3 years of experience in Quality or Engineering Departments in Automotive Industry
Profound technical background in part production technologies (such as forging a/o casting a/o welding a/o machining a/o forming) and APQP / PPAP processes & PC Literate (MS Office)
Driving licence (Class B)
Good communication skills & Ability to prioritize projects or multi-task
Fluency in English or German
No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Planlama Mühendisi (Rohbau) Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Süreç Planlama Mühendisi (Rohbau)Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Üniversitelerin Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun,
Çok iyi derecede Almanca bilen (İngilizce dil bilgisi tercih sebebidir)
MS Office Programlarına hakim,
Bilgisayar programları öğrenme yeteneği olan (catia vb.)
Organizasyon ve proje yönetim kabiliyeti yüksek ekip çalışmasına yatkın
Tercihen üretim süreçleri oluşturma konusunda tecrübeli
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Customs Compliance Control – Project Responsible İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Customs Compliance Control – Project ResponsibleMercedes-Benz Türk A.Ş.
Job Description:
 
Project team member responsible for coordination & implementation of  customs processes.
Analyze all import & export processes, define to be processes, prepare design documents and other required documentation
Perform tests, prepare data for migration, give trainings and provide support to end users.
Perform all project related tasks at expected quality as defined in the project time plan, scope and other KPI’s
Coordinate internal and external parties for necessary project related activities.
Support existing team in tariff assignment and other customs & foreign trade issues when needed.
Support operations for situations requiring specific customs expertise when needed.
Follow up changes in customs legislation and internal procedures and evaluate their impact on the company.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Elektrik İşletme ve Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Elektrik İşletme ve Bakım MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
İş Tanımı:
Orta ve Alçak gerilim elektrik sistemlerinin işletilmesi, bakımının sağlanması ve arızaların giderilmesi
Hoşdere Fabrikası, Pazarlama ve Genel Müdürlük lokasyonlarında bulunan bina otomasyon sisteminin işletilmesi ve bakımını sağlamak
Proses sistemlerinin bakımını ve arızaların çözümünü sağlamak (Boyahane, KTL ve Fosfatlama Tesisleri vb.)
Elektriksel sistemlerin koruyucu ve  kestirimci bakımlarını planlamak
Elektriksel sistemlerin yasal mevzuatının takibinin sağlanması
Elektrik Bakım departmanın kalite standartlarının takibinin sağlanması
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ingenieur/-in für Werkstoff- und Schweißtechnik Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ingenieur/-in für Werkstoff- und SchweißtechnikMercedes-Benz Türk A.Ş.

Abgeschlossenes Studium mit der Fachrichtung Metallurgie oder Maschinenbau, Ausbildung zum Schweißfachingenieur von Vorteil
Mehrjährige Berufserfahrung hinsichtlich Labortätigkeiten, physikalischen Metallprüfverfahren und Schweißverfahren, Qualitätsmanagement, Entwicklung und/oder Produktion
Gute Kentnisse bzgl. technischer Zeichnungen und des MS Office-Pakets
Kenntnisse des Qualitätsmanagements und dessen Instrumente
Sehr gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift
Ausgeprägte analytische Fähigkeiten, selbstbewusstes Auftreten, verantwortliches Handeln sowie gute Organisationsfähigkeit und Kommunikationskompetenz
Abgeschlossener Militärdienst bei männlichen Bewerbern
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İthalat ve İhracat Operasyon Sorumlusu Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İthalat ve İhracat Operasyon SorumlusuMercedes-Benz Türk A.Ş.
•İşletme, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, Dış Ticaret, Lojistik gibi fakülte veya bölümlerden mezun olma;•Gümrük, dış ticaret, lojistik alanlarında deneyim ve/veya bilgi sahibi olma;•Çok iyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilgisine sahip olma;•MS office (Word, Excel, PowerPoint) uygulamalarına iyi derecede hakim olma;•Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yeteneği ile yüksek iletişim ve problem çözme becerilerine sahip olma;Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olma.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Prozess und Systemgestalter - IT Consultant İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Prozess und Systemgestalter - IT ConsultantMercedes-Benz Türk A.Ş.

Hoch-, Fachhochschul-, oder DH-Studium der Betriebswirtschaft,                                            (Wirtschafts-)Informatik oder vergleichbare Ausbildung,
Sehr gute IT-Kenntnisse der Prozesse und Methoden im Umfeld der Produktion-, Materialwirtschaft, Logistik, und Lager sowie detaillierte IT-Kenntnisse in den SAP ERP Modulen PP, MM und APO,
Mehrjährige Berufserfahrung in komplexen IT-Projekten im genannten Umfeld,
Kenntnisse in Houston IT bzw. ähnliche Projektmanagement Methoden erforderlich,
Verhandlungssichere Deutsch und Englischkenntnisse in Wort und Schrift,
Team- Kooperations- und Integrationsfähigkeit,
Kundenorientierung und Kommunikationsfähigkeit, hohes Engagement, Teamfähigkeit und Belastbarkeit sowie Flexibilität bzgl. internationaler Einsätze Im Rahmen der Projektaufgabe.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Qualitätsingenieur/-in Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Qualitätsingenieur/-inMercedes-Benz Türk A.Ş.

Abgeschlossenes Studium der Fachrichtungen des Ingenieurwesens (Maschinenbau, Fahrzeugtechnik oder Mechatronik)
Gute technische Gesamtfahrzeugkenntnisse Truck und gute Kenntnisse der Produktionsprozessabläufe sind von Vorteil
Gute Kenntnisse in Projektmanagement, Projektberichterstattung und MS Office
Gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift
Starkes Kommunikations- und Organisationsvermögen, analytisches Denken, Teamfähigkeit und Überzeugungsstärke
Abgeschlossener Militärdienst bei männlichen Bewerbern
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Mobility and Service Management Specialist İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
IT Mobility and Service Management SpecialistMercedes-Benz Türk A.Ş.
§Will be responsible for Budget Preparation and Operation, License Management and purchasing tasks.§Will prepare and manage Contracts and Service Level Agreements.§Will be responsible for Supplier management.§Will manage, implement, maintain "Digital Workplace" and mobility products/services at Mercedes Benz Turk A.S.§Will be responsible for Service Management and IT Inventory Management Software (Implementations and maintenance)§3rd level Incident and Problem Management for all mobility products/services.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Homologationsingenieur/-in İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Homologationsingenieur/-inMercedes-Benz Türk A.Ş.

Maschinenbauingenieur, Fahrzeugtechnikingenieur, Wirtschaftsingenieur ( Bauingenieur )
Verhandlungssichere Deutsch und Englischkenntnisse in Wort und Schrift
Lesen & Analysieren & Implementieren der EG -  Regulations- und Gesetzestexten  und Verantwortungsübernahme
Mind. 2  jahre Führungserfahrung in Homologation oder Berufserfahrung auf Fahrzeugtechnik ,
Höhe Kontakt- und Kommunikationsfähigkeit innerhalb EvoBus, MBT und mit Behörden
Zielorientierte und selbstständige Arbeitsweise, interkulturelle Kompetenz und  Teamfähigkeit
Abgeschlossener Militärdienst für männliche Bewerber
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Planlama, Kontrol, Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Planlama, Kontrol, Raporlama UzmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
2. El Controlling faaliyetlerinde görevlendirilmek üzere:
•Bütçeleme, mali planlama (K/Z, Bilanço, Nakit Akışı),
•Mali analiz ve raporlama,
•Araç kalkulasyonu ve mali kontrol,
•Ay sonu kapanış işlemleri,
•Sistem ve proses optimizasyonu
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants fuer SAP ABAP İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants fuer SAP ABAPMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP ABAP unterstuetzen.
 
Abgeschlossenes Studium (FH/Uni) der Fachrichtung (Wirtschafts-) Informatik, Betriebswirtschaft oder eine vergleichbare Ausbildung praktische Erfahrung in der ABAP/4 und/oder ABAP/OO
Programmierung sowie Kenntnisse im Umgang mit aktuellen SAP Instrumenten, z.B. WebDynpro etc.
Fundiertes Know-how in der Entwicklung und Pflege von Batch-Inputs, User Exits und Formularen (SAP Script, Adobe Forms, SmartForms)
Methodische und analytische Arbeitsweise sowie die Fähigkeit zu kreativer Lösungsfindung
Flexibilität, Teamorientierung und eine lösungsorientierte
VorgehensweiseAusbildung: Abgeschlossenes Hochschulstudium der Informatik oder ein vergleichbares Studium,
Sprachen: Deutsch und English.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İnşaat Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İnşaat MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.

Üniversitelerin İnşaat mühendisliği bölümünden mezun
Planlama, projelendirme ve inşaat kontrol deneyimi
En az 5 yıl saha tecrübesi
Teknik çizim okuma ve hazırlama becerisi
Yapı işleri mevzuatlarına hakim
AutoCAD ve MS Office programlarını iyi derecede bilen
Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve analitik düşünebilen, organizasyon becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP QM İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP QMMercedes-Benz Türk A.Ş.
Aufgaben:
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP QM Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: QM Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP QM Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter QM Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP QM mittels Customizing.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP Modul Consultant İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP Modul ConsultantMercedes-Benz Türk A.Ş.
- Beratung, Prozeß- und Systemgestaltung des SAP ERP Systems in den Produktions-, Einkaufs- , Materialwirtschafts-, Logistik- und Lagerprozessen,
- Beratung und Systemgestaltung der Schnittstellen zu EvoBus-internen System sowie zu den eingesetzten Systemen der Daimler AG (u.a. Globus),
- Konzeption und Dokumentation der Systeme und Schnittstellen,
- Beurteilung des IT Produktion, Materialwirtschaft und Logistik Marktes im Hinblick auf dessen Weiterentwicklung,
- Analyse neuer Technologien und Integration in die Bebauungsplanung bei Daimler Buses,
- Integrative bereichsübergreifende Prozessberatung, -analyse und -gestaltung sowie Erfassung und Klärung der Anforderungen inkl. Business Case mit Fachabteilungen auch an den internationalen Standorten,
- Auswahl der Lösungsalternativen und Steuerung der Umsetzung,
- Leitung und Umsetzung von komplexen IT-(Teil-) Projekten,
- Abstimmung Application-Management und Weiterentwicklung mit externen und internen Partnern und Lieferanten,
- Sicherstellung des Betriebs sowie der Betreuung und Weiterentwicklung der zugeordneten IT-Systeme,
- Aufgabenerfüllung in Deutsch, Türkisch und teilweise in englischer Sprache,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP MM Consultants İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP MM ConsultantsMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP MM Modul unterstuetzen.
 
Tiefes Verstaendnis von IT-Prozessen und Werkzeugen, mit der Faehigkeiten Richtlinien und Prozeduren des Unternehmens einsetzen zu koennen,
Verstaendniss der Kundenbeduerfnisse und Implementierung von Loesungen.
Koordinierung komplexer Aenderungen mit dem Ziel aktiv die besten Ergebnisse zu erhalten, unabhaengig von Hindernissen, Rueckschlaegen oder Unsicherheiten,
SAP Erfahrung als Seniorberater im Modul MM,
Fundierte Kenntnisse in  MM,
Idealerweise Erfahrung in der Anwendungsentwicklung mit ABAP,
Flexibilitaet bzgl. internationaler Einsaetze im Rahmen der Linienaufgabe,
Hohes Engagement, Teamfaehigkeit und Belastbarkeit,
Kundenorientierung und Kommunikationsfaehigkeit,
Interkulturelle Kompetenz,
Bereitschaft neue Themenfelder kennenzulernen und in der taeglichen Arbeit anzuwenden,
Analytische Denkweise,
Ausbildung: Abgeschlossenes Hochschulstudium der Informatik oder ein vergleichbares Studium,
Sprachen: Deutsch und/oder English.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants for SAP EWM/WM İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants for SAP EWM/WMMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG builds up an IT-Competence Center in Turkey. SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) has two targets. In one hand; the Service for the SAP environment will be consolidated and on the other hand; the processes for all types of IT-Rollouts (SAP and NonSAP) will be standardized.
In the context of application development and operation (Service Delivery, Service Operation and Rollout Projects) the worldwide activities will be bundled in the future within Mercedes Benz Türkiye A.Ş. The rollout factory will provide an industrialized model for rollouts to reduce cost and increase agility and quality for Europe Region.
For this challenge we are seeking new Colleagues/colleagues, who will support us as Consultants in SAP module WM.
Tasks:
Application Consultant for SAP implementation and support in SAP EWM/WM module,
Coordination with the development team for the realization of functional design,
Ensure high quality documentation of the solutions,
Monitoring processes: WM processes,
Monitoring of existing SAP WM solutions and adapt to new business requirements,
Accompaniment of internation SAP Roll-Outs and support in implementation projects,
Optimizing the WM processes and error analysis and correction,
Analysis and design of efficient WM processes and their technical implementation in SAP WM via Customizing.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants for SAP PI İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants for SAP PIMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG builds up an IT-Competence Center in Turkey. SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) has two targets. In one hand; the Service for the SAP environment will be consolidated and on the other hand; the processes for all types of IT-Rollouts (SAP and NonSAP) will be standardized.
In the context of application development and operation (Service Delivery, Service Operation and Rollout Projects) the worldwide activities will be bundled in the future within Mercedes Benz Türkiye A.Ş. The rollout factory will provide an industrialized model for rollouts to reduce cost and increase agility and quality for Europe Region.
For this challenge we are seeking new Colleagues/colleagues, who will support us as Senior Consultants in SAP module PI.
•Application Consultant for SAP implementation and support in SAP PI module,
•Coordination with the development team for the realization of functional design,
•Ensure high quality documentation of the solutions,
•Monitoring processes: PI processes,
•Monitoring of existing SAP PI solutions and adapt to new business requirements,
•Accompaniment of internation SAP Roll-Outs and support in implementation projects,
•Optimizing the PI processes and error analysis and correction,
•Analysis and design of efficient PI processes and their technical implementation in SAP PI via Customizing.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT - Quality Management İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
IT - Quality ManagementMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als IT Quality Manager unterstuetzen.
Aufgaben:
Verantwortlich für die lokale Koordinierung und Implementierung der IT Prozessdomaene in SDC Turkey gemäß Daimler Corperate Standards,
Local Prozess Owner and Trainer der IT Domaene Projektmanagement und Service Quality Management,
Veranstaltung von Workshops und Durchführung regelmäßiger Prozessschulungen im Bereich ,Projektmanagement für neue Mitarbeiter,
Verantwortlich für interne Koordinierung bei der Implementierung von CMMI auf Level 3
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Overhead Controller İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Overhead ControllerMercedes-Benz Türk A.Ş.

Responsible for Budgeting / Controlling & Reporting of Sales & Marketing Overheads and Investments
Plan-Actual deviation analysis, cost transition analysis between different periods
Ad-hoc cost analysis, business case calculations, contribution to efficiency projects; identification of cost saving potentials
Improvement of Overhead and Investment planning related processes, methods, tools
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SAP PM Consultant İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP PM ConsultantMercedes-Benz Türk A.Ş.
• Abgeschlossenes Studium der Fachrichtungen Wirtschaftsinformatik, Ingenieurwesen oder einer vergleichbaren Fachrichtung
• Verhandlungssichere Deutschkenntnisse in Wort und Schrift (zusätzliche Englischkenntnisse von Vorteil)
• Senior Berater im SAP PM Modul. Von Vorteil sind Grundkenntnisse in den SAP Logistik Modulen sowie Grundkenntnisse über Schnittstellen zwischen den Modulen
• Kenntnisse der Prozesse und Methoden in der Instandhaltung und Material Management
• Grundkenntnisse der ABAP – Programmierung (von Vorteil)
• Kundenorientierung und Kommunikationsfähigkeit
• Flexibilität bezüglich internationaler Einsätze im Rahmen der Linienaufgabe
• Hohes Engagement, Teamfähigkeit und Belastbarkeit
• Mindestens 3 Jahre Erfahrung im SAP Umfeld als  IT Mitarbeiter / Berater
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP APO / SCM İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP APO / SCMMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP APO/SCM Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP APO/SAP SCM Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: SCM Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP SCM Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter Supply Chain Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP SCM mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP PP İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP PPMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP PP Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP PP Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: PP Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP PP Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter PP Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP PP mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Senior Consultants für SAP BO/BW İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Senior Consultants für SAP BO/BWMercedes-Benz Türk A.Ş.
Daimler AG baut in der Tuerkei ein IT-Kompetenzzentrum auf.  SAP & Rollout Shared Service (SR ShS) hat zwei Ziele. Zum einen wird der Service fuer die SAP-Landschaft im Konzern konsolidiert, zum anderen werden die Prozesse fuer alle Arten von IT-Rollouts standardisiert.
Innerhalb von Mercedes Benz Tuerkiye A.Ş. werden zukuenftig die weltweiten Aktivitaeten im Rahmen von  SAP Anwendungsentwicklung und Betrieb (Service Delivery, Service Operations und SAP Rollout) vor Ort gebuendelt.
Fuer diese Herausforderung suchen wir Kollegen/innen, die uns als Senior Consultants im SAP BO/BW Modul unterstuetzen.
Aufgaben:
 
Applikationsberater fuer SAP Implementation und Support im SAP BO/BW Modul,
Koordination mit dem Entwicklungsteam zur Realisierung der funktionallen Designs,
Sicherstellen einer hoch qualitativen Dokumentation der Loesungen,
Zu betreuende Prozesse: BO/BW Prozesse,
Modulbetreuung der bestehenden SAP BO/BW Loesungen sowie Anpassung an die neuen betrieblichen Anforderungen,
Begleitung von internationalen SAP Roll-Outs und Unterstuetzung bei Implementierungsprojekten,
Betreuung bestehender SAP Anwendungen bzgl. Fehleranalyse und –behebung,
Analyse und Design effizienter Business Intelligence Prozesse sowie deren technische Umsetzung in SAP BO/BW mittels Customizing.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ingenieur/-in für Team Antriebsstrang İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ingenieur/-in für Team AntriebsstrangMercedes-Benz Türk A.Ş.

Ingenieur der Fachrichtung Maschinenbau oder Fahrzeugbau
Verhandlungssichere Deutsch- und  Englisch-Sprachkenntnisse in Wort und Schrift
Berufserfahrung in der Entwicklung von Nutzfahrzeugen und Kenntnisse im Hinblick auf Aggregate
Kenntnisse im Umgang mit EDV- und CAD-Systemen (CATIAV5, Siemens NX, Smaragd, EDS/BCS usw.)
Team-, Kooperations- und Integrationsfähigkeit, zielorientiertes Handeln und analytisches Denkvermögen
Interkulturelle Kompetenz und gute Kommunikationsfähigkeiten
Abgeschlossene Militärdienst für männliche Kandidaten
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Garanti Süreç ve Dökümantasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Garanti Süreç ve Dökümantasyon SorumlusuMercedes-Benz Türk A.Ş.
 
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun
Çok iyi derecede İngilizce bilen (Almanca bilgisi tercih sebebidir)
Tercihen otomotiv servis süreçleri tecrübesi olan
MS Office bilgisine sahip
İletişim becerileri yüksek, takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık
Çözüm odaklı, gelişmeye açık, analitik düşünebilen
Aktif sürücü ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Logistics Planner for Production Planning Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Logistics Planner for Production PlanningMercedes-Benz Türk A.Ş.

University degree in mechanical or industrial engineering
Technical knowledge on facility planning is an asset
Fluent in English and/or German
Good computer skills (MS Office, AutoCAD, MS Project etc.)
Very good analytical thinking and follow-up capabilities
High social competence and excellent communication skills
No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Quality Engineer İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Quality EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.
 Quality Engineer for Reliabilility and Failure Management for Truck Product Development
Methods responsibility for global failure management, reliability management and warranty & policy (W&P) planning within global quality management organisation for product development
Implementation of appropriate quality methods within local truck product development departments.
Mandate owner for failure management activities with regard to product creation
Representing truck development in field quality activities and defining, settling and tracking tasks with responsible departments
Identifying safety-critical components and securing quality and reliability of components
Executing W&P planning for new products and representing truck development in related comitees
Reporting quality KPIs for failure management, reliability, field quality and W&P
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.

Üniversitelerin makine veya otomotiv mühendisliği bölümlerinden mezun
Bakım onarım konusunda bilgisi veya tecrübesi olan
Teknik resim bilgisi güçlü, üretim teknolojilerini tanıyan
İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen
MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) programlarına hakim, SAP kullanım bilgisi tercihtir
Organizasyon kabiliyeti yüksek, sosyal yetkinlikleri güçlü, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Süreç Planlama Mühendisi (İç Süsleme Bandı) Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Süreç Planlama Mühendisi (İç Süsleme Bandı)Mercedes-Benz Türk A.Ş.

Üniversitelerin  Makine, Otomotiv, Elektronik, Mekatronik veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun
Üretim teknikleri ve araç tekniği konusunda bilgi sahibi
Projelerde görev almış ve bu konuda tecrübe sahibi
İyi derecede Almanca dilbilgisine sahip, İngilizce tercih sebebidir
ISO/TS 16949 ve VDA 6.3 konularında bilgi sahibi
İletişim becerileri güçlü, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın ve ikna kabiliyeti yüksek
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Koordinator und Fahrzeug Dokumentator Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Koordinator und Fahrzeug DokumentatorMercedes-Benz Türk A.Ş.

Universitaet oder Hochschuleabschluss
Kenntnisse in der NFZ- sowie in der Aggregatetechnik (über Struktur und Aufbau).
Gute Deutschkenntnisse erforderlich
Kommunikations- und Koordinationsfähigkeit, zielorientierte  und strukturierte Arbeitsweise mit viel Engagement
EDV. und PC Kenntnisse
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Projektkoordinator/-in Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Projektkoordinator/-inMercedes-Benz Türk A.Ş.

abgeschlossenes Studium der Fachrichtungen BWL, Maschinenbau oder Wirtschaftsingenieurswesen
gute Deutsch- und Englischkenntnisse
gute Kenntnisse in Projektmanagement, Projektberichterstattung und MS Office
Kenntnisse über LKW sind von Vorteil
starkes Kommunikations- und Organisationsvermögen, Teamfähigkeit und Überzeugungsstärke
abgeschlossener Militärdienst bei männlichen Bewerbern
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Betriebsingenieur/in in der Produktion Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Betriebsingenieur/in in der ProduktionMercedes-Benz Türk A.Ş.

Abgeschlossenes Ingenieursstudium Maschinenbau oder vergleichbare Qualifikation
Berufserfahrung in Fertigungsprozessen, Fahrzeugbau und Fahrzeugmechanik
Gute Deutschkenntnisse (Englischkenntnisse sind von Vorteil)
Verhandlungssicherheit, Überzeugungsfähigkeit sowie strukturiertes, prozessorientiertes Denken und Handeln
Teamfähigkeit, hohe Selbständigkeit, Flexibilität und Einsatzbereitschaft
Sehr gute EDV-Kenntnisse
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Yaz Stajı / PEP / PEP+ Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Yaz Stajı / PEP / PEP+Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Diyelim ki Siz;
Mühendislik branşlarında (Makine, Endüstri, Otomotiv, Elektrik Elektronik, Mekatronik, Kimya, Bilgisayar, Metalurji ve Malzeme, Çevre, İmalat, İşletme)veya
İİBF branşlarında (İşletme, Uluslararası Ticaret)bir üniversitede öğreniminize devam ediyorsunuz ve öğreniminiz sırasında kazandığınız teorik/pratik bilgileri gerçek iş ortamında uygulayarak pekiştirmek ve uluslararası bir şirkette deneyim kazanarak iş hayatına yönelik bilgi ve tecrübe edinmek istiyorsunuz; Mercedes-Benz Türk'ün Yaz Stajı,  PEP veya PEP+'ına müracaat etmelisiniz.
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
After Sales Services - Field Force (Bus & Truck) İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
After Sales Services - Field Force (Bus & Truck)Mercedes-Benz Türk A.Ş.

After Sales Truck&Bus district management
After Sales KPI’s follow-ups, action planning and support dealers  to execute actions
Implementation of workshop processes to newly opened workshops
Leading dealer processes related After Sales Projects and preparing regular analysis and report
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Personalreferent/in für den Bereich HR Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Personalreferent/in für den Bereich HRMercedes-Benz Türk A.Ş.

erfolgreich abgeschlossenes Studium in den Fachrichtungen Wirtschaftsingenieurwesen oder Betriebswirtschaftslehre mit praktischen Erfahrungen im Personalwesen
verhandlungssichere Türkisch- und Deutschkenntnisse oder gute Englischkenntnisse in Wort und Schrift
verantwortungsbewusstes Handeln, Selbständigkeit, Organisationsfähigkeit, Kommunikationskompetenz
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
CKD Planlama Mühendisi İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
CKD Planlama MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel Nitelikler:
Endüstri, Makine Mühendisliği başta olmak üzere mühendislik fakültesi mezunu
İyi derecede Almanca ve/veya İngilizce bilen
Takım çalışmasına yatkın, farklı birimler ve kültürler ile paralel çalışabilecek iletişim becerileri yüksek,
Yurt içi veya yurt dışı seyahat engeli olmayan
Esnek çalışma saatlerine uygun
SAP uygulamaları (PP/SD/WM) hakkında tecrübeli
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak tercih nedenidir
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Entwicklung Bus MBT-Entwicklungsingenieur Diagnose İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklung Bus MBT-Entwicklungsingenieur DiagnoseMercedes-Benz Türk A.Ş.

Abgeschlossenes Studium der Elektrotechnik, Mechatronik oder Informatik
Mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich und vernetzten elektronischen Steuergeräten
Sehr gute Kenntnisse der Fahrzeug-Elektronik/-Mechatronik
Gute Kenntnisse der Diagnosemethoden, Prozesse und Tools
Sehr gute Kenntnisse der Programmiertechniken und Sprachen (z.B. C/C++, Matlab&Simulink)
Gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift
Kommunikationsfähigkeit und Kundenorientierung
Teamfähigkeit und hohe Einsatzbereitschaft
Reisebereitschaft
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mitarbeiter/in für Konstruktions-Verbindung-Stelle Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Mitarbeiter/in für Konstruktions-Verbindung-StelleMercedes-Benz Türk A.Ş.

Entwicklungsseitige Vorortbetreuung der Produktion (Elektrik und Elektronik)
Konstruktionsänderungen und Optimierungen für alle Fahrzeugtypen der laufenden Serie
in enger Abstimmung mit den Entwicklungsbereichen (international) und anderem Produktion Standorten
Generierung von Sofortlösungen für entwicklungsrelevante Themen von Produktion, Qualität und AVW
Kontinuierliche Pflege der CAD und Smaragd - Daten
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Ambar Yönetimi Malzeme Sevkiyat Elemanı İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ambar Yönetimi Malzeme Sevkiyat ElemanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel Nitelikler:
Üniversitelerin Mühendislik (Makina/Endüstri), İşletme bölümlerinden mezun,
Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve inisiyatif alabilen, gelişmeye açık,
Malzeme Yönetimi/Lojistik konularında tecrübeli,
MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim,
Çok iyi derecede Almanca bilgisine sahip,
SAP tecrübesi tercih nedenidir,
İhracat konularında bilgili olması tercih nedenidir,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel BaşvuruMercedes-Benz Türk A.Ş.
Şirketimizde istihdam gerçekleştirilecek pozisyonun iş tanımı doğrultusunda adaylarımızda bulunması gereken nitelikleri belirlemekteyiz. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşmasını sağlamayı amaçlamaktayız.
"Genel Başvuru" ilanımız ise ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu sebeple bu ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir. 
Genel Başvuru ilanımıza yapılacak başvurularda aranan niteliklere örnek vermek gerekir ise;
başarılı bir 4 yıllık üniversite öğrenim geçmişi,
iyi düzeyde bir veya iki yabancı dil bilgisi (Almanca-İngilizce),
gelişmiş sosyal yetkinlikler aradığımız önemli ortak kriterlerdir.        
Tüm adaylarımızda aradığımız bir diğer koşul ise şirketimize ve çalışmak istenilen fonksiyona ilgi ve motivasyonunun yüksek olmasıdır. Adayların şirketimizin global kimliği hakkında farkındalık sahibi olması ve dürüstlük,tutku,saygı ve disiplin olarak tanımladığımız ana değerlerimiz ile oluşan yüksek performans kültürümüze uygun davranış ve tutuma sahip olması en öncelikli beklentimizdir.
Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.
Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
General Application İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Financial Services
General ApplicationMercedes-Benz Financial Services
"General Application" job-posting is in order to provide a pool serving to assess candidates for further available positions. 
 
Please add a cover letter including the department which you want to work in.
Candidates should have the following qualifications;
Bachelor’s or master degree from a reputable university with a relevant background
Good command of English both written and spoken
German is preferable as a second language
Outstanding organizational, interpersonal and communication skills and the ability to work well in a teamWe kindly remind you that this application is a general application. Your resume will be kept in our database for future opportunities. Your competencies and experiences will be compared with our existing requirements and in case of relevance you will get contacted by our Human Resources Specialists.
Thank you for your application and interest.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net