Mercedes-Benz Türk A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.mercedes-benz-finansalhizmetler.com/ 

Mercedes-Benz Türk A.Ş.

1967 yılında Daimler-Benz AG’nin % 36 ortaklığı ile Otomarsan ünvanıyla İstanbul'da kurulan Mercedes-Benz Türk, 0 302 tipi otobüslerin üretimine, 1968 yılında başlamış ve üretime başladıktan sadece 2 yıl sonra, 1970’te ihracata başlayan şirket, 1984 yılında Mercedes-Benz Türkiye Genel Mümessili olmuştur.

1986 yılında ise Türkiye'nin büyüme potansiyeline paralel olarak Orta Anadolu ili Aksaray’da kamyon fabrikası üretime geçmiştir.

Kasım 1990'da şirketin ticari ünvanı Mercedes-Benz Türk A.Ş. olarak değişmiştir.

580 Milyon Euro’yu aşan yatırım hacmi, 4.500 personeli ve ülke çapındaki bayi ve satış sonrası hizmetler ağında istihdam sağladığı  2.500 kişi ile Mercedes-Benz Türk A.Ş. bugün Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biridir. Daimler AG’nin Mercedes-Benz Türk sermayesindeki payı % 67’dir.

Günümüzde İstanbul’da Hoşdere Fabrikası’nda şehirlerarası ve belediye tipi otobüsler, Aksaray Fabrikası’nda ise hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyonlar ve çekiciler üreten Mercedes-Benz Türk’ün bu tesisleri Daimler AG’nin geliştirme ve üretim ağının önemli parçalarını oluşturmaktadır. Şirket, sadece Türkiye’de üretilen modelleri de kapsayan ürünlerinin yurtiçi satışlarını ve ihracatını da yapmaktadır. Ayrıca Mercedes-Benz marka hafif ticari araç ve Daimler AG çatısı altındaki  tüm otomobil markalarının ithalatını ve satışını yapan Mercedes-Benz Türk, 2007 yılında toplam 31.700 adet araç satışı gerçekleştirmiştir.

En güncel teknolojilerle donatılan, yüksek kaliteli ürünleri sayesinde Mercedes-Benz Türk, Türkiye şehirlerarası otobüs pazarında % 64’lük, 6 ton üzeri kamyon pazarında ise % 30.1’lik pazar payıyla lider konumundadır.

Şirket, Türkiye’nin otobüs ve kamyon ihracatında da öncü konumundadır (2007 yılında 2.415 adet otobüs ve 6.263 adet kamyon ihraç edilmiştir). Batı Avrupa ülkelerinin Mercedes-Benz Türk’ün en önemli ihracat pazarlarını oluşturması ayrıca dikkat çekmektedir.

Hoşdere Otobüs Fabrikası

1995 yılında hizmete giren ve 2005 yılında ikinci yatırım aşaması tamamlanan Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası halen dünyanın en modern otobüs fabrikalarından biridir.

Araç kalitesi açısından büyük önem taşıyan ve paslanmaya karşı üstün koruma sağlayan katoforez tesisi (KTL) Türkiye’de otobüs üretiminde bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Hoşdere Fabrikası’nda fabrikanın enerji ihtiyacını karşılayan bir kojenerasyon merkezi ve otobüs geliştirme merkezi de bulunmaktadır.

Klasik bant üretiminin yerine akan bant ve sabit çalışma istasyonları (box) kombinasyonunun uygulandığı bu fabrikada, aynı anda farklı modellerin üretilmesinde sağlanan esnekliğin yanı sıra üretimde bekleme zamanları asgariye indirilebilmekte ve böylece üretim daha ekonomik hale getirilmektedir.

 

Mercedes-Benz Türk, dünyada ilk kez otobüs üretiminde hava yastığı teknolojisini Hoşdere Fabrikası’nda uygulamıştır. Ergonomik açıdan çalışma şartlarını çok olumlu etkileyen hava yastıklarından karoserilerin montaj istasyonları arasında nakillerinin yanı sıra çeşitli montaj işlerinde de yararlanılmaktadır. Hoşdere Otobüs Fabrikası, gerek seçilen teknoloji ve sistemler açısından, gerekse alınan özel önlemler ve arıtma tesisleri ile çevre koruma açısından da örnek bir tesistir. Mercedes-Benz Türk bugün otobüs üretiminde yaklaşık 2.400 personel istihdam etmektedir.

Şehirlerarası otobüsler Travego, Intouro ve yeni Tourismo ile şehiriçi otobüs yeni Conecto Hoşdere Fabrikası’nda üretilmektedir.

Tüm uluslararası kalite standartlarına uygun olan bu otobüslerin % 65’i  başta Batı Avrupa ülkeleri olmak üzere 73 ülkeye ihraç edilmektedir.

Yıllık üretim kapasitesi 4000 otobüs olan Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda toplam €150 milyon tutarında yatırım yapılmıştır. Fabrika, 360.000 m²'lik bir arazi üzerinde 127.000 m² kapalı alana sahiptir.

Aksaray Kamyon Fabrikası

Mercedes-Benz Türk’ün Aksaray ilindeki kamyon fabrikası 1986 yılında üretime başladı. Aradan geçen sürede bu fabrikada üretilen 100.000 adedi aşkın çeşitli tonajlarda kamyon öncelikle iç pazarda satılmıştır.

Günümüzde yaklaşık 1.350 çalışanı olan Aksaray Kamyon Fabrikası’nda

         hafif sınıf kamyonlar  ATEGO 1215 C  ve  ATEGO 1517 C,

         ağır sınıf nakliye araçları  AXOR 3228 C, AXOR 3240 C, AXOR 2523 C, AXOR 2528 C, AXOR 2628CL, AXOR 2640 CL çekiciler AXOR 1835 LS ve AXOR 1840 LS

         inşaat araçları AXOR 3028 B/K, AXOR 2528 K/KL, AXOR 1823 K, AXOR 1828 K, AXOR 3440 K, AXOR 4140 B

         Unimog 4000 tipi araçlar üretilmektedir.

Bugün yıllık üretim kapasitesi 12.500 araç olan Aksaray Kamyon Fabrikası 558.117 m2‘lik bir arazi üzerinde 80.000 m2 kapalı alanına sahip, katoforez astar boya havuzu, kaynak robotları gibi en üst düzeyde ürün kalitesini güvence altına alan birimleri de kapsayan bir üretim tesisidir.

Almanya’daki kamyon fabrikası ile aynı kalitede araç üreten Mercedes-Benz Türk Aksaray Fabrikası, 2001 yılında Orta ve Doğu Avrupa Ülkelerine  ihracatı başlatmıştır. Daha sonra Batı Avrupa pazarlarına da kamyon satışına başlanmasıyla Aksaray Fabrikası’ndan yapılan ihracat ivme kazanmış ve bugün 58 ülkeye yapılan kamyon ihracatı toplam 15.300 adede yükselmiştir.

Diğer taraftan ürünlerin ve ürün kalitesinin eşitlenmesiyle Mercedes-Benz Türk’ün  yan sanayicileri Almanya’daki kamyon fabrikalarına da parça verme olanağına kavuşmuşlardır.Mercedes-Benz Türk A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 65
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
2.El Kamyon Alım-Satım Yönetmeni İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
2.El Kamyon Alım-Satım YönetmeniMercedes-Benz Türk A.Ş.
2. El kamyon  müşterileri ile direkt satış görüşmelerinin/süreçlerinin yönetilmesi/takibiSatış ödemelerinin ve tahsilatın müşteri ile direkt görüşülmesi ve şirket içi ilgili birimler ile koordinasyonun sağlanması Finansman/Sigorta/Garanti/Servis paketi  vb. ürünlerin müşteriye sunulması/satışı ve ilgili sistem girişlerinin yapılması ve takibiMüşteri temas takibi ve sistem girişlerinin yapılması Hedef pazar ve müşteri bölgesi / grubu analizlerinin yapılması, raporlanması 2. El kamyon pazarı fiyatlarının gözlemlenmesi, takibi, analizi ve raporlanmasıÜrün (tüm markalar) özelliklerinin bilinmesi, güncel bilgilerin ve gelişmelerinin takip edilmesi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant to Director İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Assistant to DirectorMercedes-Benz Türk A.Ş.
•Bachelor’sDegree fromBusiness Administration or asimilar discipline•Good command of writtenand spoken English is amust,German is anasset•Very good knowledge of MS Officeapplications is amust•Able to handlehigh-level confidentialinformation•Ability to organize andmanage dailyactivities of Executives•Dynamic and enthusiastic•Good communication skillswith excellent self-disciplineand patience•Organized and detailed inwork performance•Effective organization and timemanagement skills•Able to managemultiple tasksand prioritize•Experiencesupporting multipleteam members &managers•Good follow-up of thedifferent topics•Positive and proactiveattitude
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Product Owner İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Product OwnerMercedes-Benz Türk A.Ş.
We are looking for a Product Owner for Digital@Retail projects, who will have a passion for agile, creating new software/prototype delivery processes.This role includes leading cross-functional resources necessary for successful product definition where you will provide relevant business context for development team and leading team throughout the full life cycle of the product. At least Bachelor’s degree in computer or industrial engineering or in a related discipline Minimum 3 years of working experience as a Product Owner in digital technology environment especially in mobile/web app development Experience with demand generation, functionality and workflows, prototyping and user experience designing Solid Agile experience  Understanding of technology; language andapplications  Proven ability to define a set of requirements that pinpoint business challenges and identify technical and business changes required to address them Ability to communicate clearly and concisely across technology and the business teams Experience supporting/rollingout initiatives to commercial teams  Business fluent in English and German Languages
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Business Analyst – R&D Systems İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
IT Business Analyst – R&D SystemsMercedes-Benz Türk A.Ş.
Bachelor’s Degree in Mechanical Engineering; or equivalent combination of educationKnowledge of vehicle development processes and methods, especially of product data management (PDM / BOM)IT knowledge in CAD development systems, problem / incident management tools for CAD systems ((Siemens NX)) and Product Data Management ToolsStrong analytical skills to deal with complex problemsProject management and consulting methodsCustomer orientation and communication skills, high commitment, teamplayerExcellent command of English, German would be an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Prozess und Systemgestalter - Produktion&Logistik İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Prozess und Systemgestalter - Produktion&LogistikMercedes-Benz Türk A.Ş.
Hoch-, Fachhochschul-, oder DH-Studiumder Betriebswirtschaft, (Wirtschafts-)Informatik oder vergleichbare Ausbildung,Sehr gute IT-Kenntnisse der Prozesse und Methoden im Umfeld der Produktion-,Materialwirtschaft, Logistik, und Lager sowiedetaillierte IT-Kenntnisse in den SAP Modulen QM, PM und APO,Mehrjährige Berufserfahrung in komplexenIT-Projekten im genannten Umfeld, Kenntnisse in Houston IT bzw. ähnliche Projektmanagement Methoden erforderlich,Verhandlungssichere Deutschund Englischkenntnisse inWort und Schrift, Team-Kooperations-und Integrationsfähigkeit, Kundenorientierung und Kommunikationsfähigkeit, hohes Engagement, Teamfähigkeitund Belastbarkeit sowie Flexibilität bzgl.internationaler Einsätze Im Rahmen der Projektaufgabe.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Warranty Process Specialist /Customer Services Bus İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Warranty Process Specialist /Customer Services BusMercedes-Benz Türk A.Ş.
Bachelor degree in Mechanical/Electric/Electronic/ComputerEngineering or in Industrial Engineering Min. 3 years experience in automotive businessis an asset Experience in both Coach and CityBus product and technical details of the past and future models is an assetFluent in English (German in addition is an asset) Expert in MS-Office (PowerPoint, Excel, Word, Access) Excellent analytical thinking skills,business focused approach, strong planning skills, target oriented, high communication skillsValid driving license and no travelrestrictions No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Business Analyst - SD İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
IT Business Analyst - SDMercedes-Benz Türk A.Ş.
Bachelor’s degree in Computer Engineering, Industrial Engineering, Informatics or related fields,Experience in sales process analysis, preferably in automotive sector, Minimum 2 years of experience in ERP applications and SAP SD implementation projects,Ability to establish and/or enhance a system in line with best practice standards,Perfect command of English and German, Strong analytical skills and problem-solving abilities, experience in project management,Being an effective team player, strong interpersonal and communication skills,Capability to work with strict deadlines, No obstacle for travelling domestic and abroad.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Business Intelligence & Advanced Analytics İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP Business Intelligence & Advanced AnalyticsMercedes-Benz Türk A.Ş.
At least Bachelor’s degree in Computer Engineering, Industrial Engineering, Informatics, Management Information Systems or related fieldsExpert with min. 5 years experience in one of the fields Predictive & Advanced Analytics, Big Data, Data Mining, SAP Business IntelligenceAdditional background experiences in data analysis and tools, IT process and system design will be more useful assetsAbility to establish and/or enhance a system in line with best practice standardsStrong analytical skills and problem-solving abilities Being a team player, strong interpersonal and communication skills Capability to work with strict deadlines No obstacle for frequent/long travelling domestic and abroad Fluent in spoken and written German and English languages
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Consultant Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Business ConsultantMercedes-Benz Türk A.Ş.
• AbgeschlossenesStudium der FachrichtungenWirtschaftsinformatik, Ingenieurwesen odereiner vergleichbarenFachrichtung• Deutsch sehr gut,Englisch verhandlungssicher• MethodenKnow-how bzgl.Prozessanalyse und Beratung,Projektmanagement, Application Management• Erfahrung inKonzeption undEinführung vonkomplexen IT- Systemenvon Vorteil• Erfahrung in ERPSystemen;Insbesonders SAPKnowHow vonVorteil• DB2/ORACLE Datenbank-, SQL-, IT-InfrastrukturKenntnisse vonVorteil• Hohe Team-, Integrations- und Kommunikationsfähigkeit• Ausgeprägte analytisches Denkvermögen• Flexibilitätbezüglich internationalerEinsätze im Rahmen derProjekt undLinienaufgaben• Militärdienstabgeschlossen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analiz Uzmanı Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İş Analiz UzmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
•Bachelor degree in Computer Engineering,  Industrial Engineering, Informatics, MIS•Good command of English (written and verbal), German will be an asset•Incident, problem, request fulfillment, change management demand management processes know how•IT Continuity Management•IT Security know how•Knowledge in Network Infrastructure, Server / client architecture•Knowledge in ETL, MQ Series etc. data transfer tools•SQL & Oracle Database knowledge•Programming language knowledge•Experience in conception & Implementation of complex IT-systems & applications•Strong analytical skills and problem-solving abilities, team player, strong interpersonal and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bakım Onarım Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Bakım Onarım MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
Elektronik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği dallarındanmezun Bakım mühendisliği ve teknolojisi hakkında bilgi ve tecrübe sahibi  Otomasyon ve robotlu üretim teknolojilerine hakim (Kuka robot bilgisi artıdır)Elektrik şemalarını okuyabilen, sahada kullanılan elektrik, elektromekanik malzemeye hakimİleri seviyeelektro-pnömatik;SCADA sistemleri (WinCC artıdır) ; otomatikkumanda ve fieldbus (PLC S7-300,Graphset programlama,Profinet,Profisafe)bilgisi olanİyi derece bilgisayar donanımı, programlama, network ve server yönetimi bilgisi (SAP, C# , PL/SQL artıdır) olanÇokiyi derecede İngilizce veya Almanca bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İmalat Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İmalat MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
Endüstri, Makine ve Metalurji mühendislik bölümleri mezunu Metal işleme ve üretim prosesleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi İyi derecede İngilizce ve/veya Almanca yabacı dil bilgisine sahip İletişime açık, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, problem çözme ve hata önleme metotlarını uygulayabilen, ikna kabiliyeti yüksekSeyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Konstrukteur für LKW-Rahmenanbauteile İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Konstrukteur für LKW-RahmenanbauteileMercedes-Benz Türk A.Ş.
Kenntnisse bzw. Erfahrung im Hinblick auf Konstruktion von Blechteile & Kunststoffteile, Verbindungstechnik, Kenntnisse über Form-Werkzeuge für Blechteile und Stahl-RohreAbschluss in Fachrichtung Maschinenbau (Ing./Dipl-Ing.) Vertiefung in Fahrzeugtechnik / Konstruktion von VorteilVerhandlungssichere Deutsch oder/und English Kenntnisse in Wort und Schrift. Kenntnisse im Umgang mit EDV- und CAD-Systemen (Siemens NX, Smaragd, EDS/BCS usw.)Team-, Kooperations- und Integrationsfähigkeit, zielorientiertes Handeln und analytisches Denkvermögen,Abgeschlossener oder min. 2 Jahre verschobener  Militärdienst für männliche Bewerber.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yan Sanayi Yönetimi Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Yan Sanayi Yönetimi MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
Üniversitelerin, makina, endüstri, otomotiv (veya dengi yurtdışı)bölümleriden mezun olmakOtomotiv sektöründe ve üretim süreçleri hakkında tecrübe sahibi olmakKalite yönetim süreçleri ve lojistik süreçleri hakkında bilgi sahibi olmakKalıplı/kalıpsız üretim teknolojileri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmakÇok iyi İngilizce ve/veya Almanca dil becerisine sahip olmakBilgisayar ve MS-Office programlarını kullanabilmekErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmakAnalitik düşünebilmek, sorun çözme ve stres yönetimi becerisine sahip ve aktif takım oyuncusu olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analyst – Project Controlling Bus İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Financial Analyst – Project Controlling BusMercedes-Benz Türk A.Ş.
•Bachelor’s degree in Business Administration or Engineering•Proficiency in written and spoken English, German is an asset•Relevant work experience, preferably in Production and/or Controlling areas is an asset•Advanced knowledge in MS Office Applications, SAP Bus knowledge is preferable•Analytic thinking, social competence & teamwork ability
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Financial Analyst - Plant Controlling for Bus İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Financial Analyst - Plant Controlling for BusMercedes-Benz Türk A.Ş.
Bachelors degree in Engineering or Business Administration Proficiency in written and spoken English, German is an asset Relevant work experience, preferably in Production or Controlling areas is an assetAdvanced knowledge in MS Office Applications, SAP Bus knowledge is preferableAnalytic thinking,social competence & teamwork ability
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Entwicklungsingenieur Exterieur-Design Bus İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklungsingenieur Exterieur-Design BusMercedes-Benz Türk A.Ş.
Sie haben …Ein abgeschlossenes Studium der Maschinenbau, Flugzeugbau oder Wekstofftechnik, und bringen mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich mit,Gute Kenntnisse der Werkzeugtechnologie und Materialauswahl, z.B. in Metaltechnologie,Gute Kenntnisse  in CAD-Tools (vorzugsweise NX), Oberflaechenmodellierung, Datenmodellerstellung,3D Vorstellungsvermögen und verfügen über innovatives Denken, selbstaendiges Arbeiten,Kenntnisse in Produktionstechniken, Befestigungskonzepte wie Schweissen, Verschrauben, Kleben,Gute Deutsch- und/oder Englischkenntnisse in Wort und Schrift, gute Kommunikationsfähigkeiten und sind kundenorientiert.Sie arbeiten gerne in einem internationalen Team und reisen zu anderen Standorten im Entwicklungsverbund.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Entwicklungsingenieur - Bus Tragstruktur İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklungsingenieur - Bus TragstrukturMercedes-Benz Türk A.Ş.
Als Tragstruktur  Design Team haben wir eine internationale Verantwortung und entwickeln moderne Omnibusse nach innovativen Technologien. Gestalten Sie mit uns, mit Ihrer Kompetenz und Eigeninitiative einwandfrei entwickelte kostenoptimierte Fahrzeuge. Sie haben …ein abgeschlossenes Studium der Maschinenbau, Flugzeugbau oder Wekstofftechnik, und bringen mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich mit,gute Kenntnisse derWerkzeugtechnologie und Materialauswahl,z.B. in Metaltechnologie gute Kenntnisse in CAD-Tools (vorzugsweise NX), Oberflaechenmodellierung,Datenmodellerstellung3D Vorstellungsvermögen und verfügen über innovatives Denken, selbstaendiges ArbeitenKenntnisse in Produktionstechniken, Befestigungskonzepte wie Schweissen, Verschrauben, Kleben.gute Deutsch- und/oder Englischkenntnisse in Wort und Schrift,gute Kommunikationsfähigkeiten undsind kundenorientiert.Sie arbeiten gerne in einem internationalen Team und reisen zu anderen Standorten im Entwicklungsverbund.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teamassistenz für Einkauf İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Teamassistenz für EinkaufMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossene kaufmännische Ausbildung, Studium oder ähnliches Berufserfahrung für administrative Aufgaben wie beschrieben, Back-Office Kenntnisse, Sekretariatsbereich oder als AssistenzSehr gute MS-Office-Kenntnisse (insb. Excel, PowerPoint, Word, Outlook), SAP-Anwenderkenntnisse wären von VorteilEigeninitiative, Teamfähigkeit, Belastbarkeit und Verantwortungsbewusstsein, hohes QualitätsbewusstseinFlexibilität sowie eine disziplinierte Arbeitsweise Sichere Kommunikation in Deutsch (Wort & Schrift), zusaetzliche Englischkenntnisse wären von VorteilKundenorientiertes Verhalten Aufgeschlossenes und freundliches Auftreten
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Passenger Car Regional Sales Coordinator İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Passenger Car Regional Sales CoordinatorMercedes-Benz Türk A.Ş.
For the position of Passenger Cars Regional Sales Coordination,Assisting dealers in achieving objectives quantitatively andqualitatively Following up sales performance of the dealers and takingnecessary actions/measuresto obtainsales performanceto achievesales targetsObtain information about sectoral improvements and reporting them systematicallyEnsuring pace and quality of the information flow about product information, pricing and marketing communication activities between dealer and MBT
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Consultant- Mercedes me connect İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Business Consultant- Mercedes me connectMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Studium mit Schwerpunkt Betriebswirtschaft, Wirtschaftswissenschaft, Int. Management oder vergleichbare AusbildungVerhandlungssicher Deutsch und Englisch MS-Office-Kenntnisse (PowerPoint, Excel, Word, Project, Access) Idealerweise mehrjährige Projektleiter-Erfahrung Erfahrung in Changemanagement Prozessen, Kompetenz in Themen-Kommunikation, Gremienarbeit und internationalen Projekten.Ausgeprägte Kenntnisse der internen Strukturen inkl. Vertriebsstufen der Daimler AGProjektmanagement-Reporting nach Houston Reisebereitschaft
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP BO/BW Consultant İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP BO/BW ConsultantMercedes-Benz Türk A.Ş.
Deep understanding of IT processes and tools to be able to use the skills for implementing policies and procedures of the company,Understanding of consumer needs and implementation of solutions, Coordinate complex changes and actively aim to achieve best results regardless obstacles, setbacks and uncertainties,SAP Experience as Senior Consultant im Modul BO/BW, Experience in SAP BW on HANA is a plus Interests on Industry 4.0 and BIG DATA Topics, Flexiblity and readiness to attend international Project assignments within the line function,At least 3-6 years of Experience, Language: German and/or English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rollout Expert fur die weltweiten Rollouts İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Rollout Expert fur die weltweiten RolloutsMercedes-Benz Türk A.Ş.
Mehrjährige Berufserfahrung im Bereich Sales/Marketing, sowie operative Erfahrung (z.B. Prozesse, Systeme) im Automotive Sektor,Erfahrung in Changemanagement Prozessen, Kompetenz in Themen-Kommunikation und Gremienarbeit, Hohe analytische/konzeptionelle/prozessuale Kompetenz Retail-orientiertes Denken und Handeln Ausgeprägte Ziel- und Ergebnisorientierung Verhandlungssicher Deutsch und Englisch, Weitere Fremdsprachen wünschenswertMS-Office-Kenntnisse (PowerPoint, Excel, Word, Project)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Applikation Management - WiPPS İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Applikation Management - WiPPSMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Studium als Dipl.-Informatiker/-Wirtschaftsinformatiker, Dipl.-Ingenieur, Mathematiker, Physiker  oder vergleichbaren AbschlussErfahrungen in Betriebssteuerungsthemen (Server und Client-seitig)Fundierte Kenntnisse der ITM-Projektmanagementprozesse Service Delivery Agile und SCRUMFundierte Kenntnisse in den ITM-Standard-Architekturthemen (PAI, CEC)Schnelle Auffassungsgabe, ausgeprägte analytische und konzeptionelle Fähigkeiten; eine sehr selbstständige, verantwortungsbewusste und lösungsorientierte Arbeitsweise; hohe EinsatzbereitschaftKooperativer, souveräner Umgang mit Business Partnern sowie eine ausgeprägte TeamfähigkeitSichere Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift, ein gutes mündliches und schriftliches Ausdrucksvermögen sowie gute Präsentationsfähigkeiten
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Architekt für Applikationen İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Software Architekt für ApplikationenMercedes-Benz Türk A.Ş.
Das MBC RD IT-Team ist verantwortlich für das «Weltweit integrierte Produktplanungssystem» (WiPPS) und stellt die Verfügbarkeit sicher. Die Aufgaben der Applikationsverantwortung werden stufenweise an den Standort Istanbul übergeben. Wir suchen einen Software Architekten für unser Team. Naturwissenschaftlich-technisches Hochschulstudium oder Ausbildung zum FachinformatikerErfahrung in der Systemadministration Architektur Know How: Analyse von Architekturen und Bewertung von ArchitekturalternativenKenntnisse von virtuellen Infrastrukturen (VMware ESX, .. ) sowie anderer Architekturen (Rapsberry Pi-Architektur, ..)Kenntnisse im Applikationsbetrieb und Datenbank-Betrieb Verständnis über Prozesse, IT-Produkte sowie Methoden (durch Ausbildung oder Erfahrung)Schnelle Auffassungsgabe, ausgeprägte analytische und konzeptionelle Fähigkeiten; eine sehr selbstständige, verantwortungsbewusste und lösungsorientierte Arbeitsweise; hohe Einsatzbereitschaft,Kooperativer, souveräner Umgang mit Business Partnern im internationalen Umfeld, sowie eine ausgeprägte Teamfähigkeit,Sprachkenntnisse: Sichere Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift,Bereitschaft innerhalb und außerhalb der EU für die Aufgabenerfüllung zu reisen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Engineer Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Test EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.
University degree in Automotive, Mechanical, Mechatronics or Electric&Electronic Engineering Knowledge and experience in Automotive-/Commercial Vehicle Technology  Work experience in the field of automotive testing is preferable  Good to very good knowledge of German and/or English  Good communication skills  Analytical, structured and independent working skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Test Engineer (Mechatronic) Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Test Engineer (Mechatronic)Mercedes-Benz Türk A.Ş.
B.Sc or M.Sc degree in Electric & Electronics Engineering or in Mechatronics.Knowledge and experience in vehicle BUS communication and measurement systems and sensor technologyFluency in English and/or German Strong teamwork and communication skills. No restriction in traveling
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekanik Bakım ve İşletme Mühendisi İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Mekanik Bakım ve İşletme MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
Üniversitelerin Makina Mühendisliği veya Mekatronik bölümlerinden mezun İyi derecede Almanca dil bilgisine sahip (İlave olarak İngilizce bilgisi tercih sebebidir)Temel ofis programlarını kullanabilen Tercihen İSG konularında alt yapısı olan İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasını benimsemiş Analitik detaylara hakim, sebep sonuç ilişkilerini yorumlayabilen Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen,hızlı ve doğru karar verebilen Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Warranty Audit Specialist İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Warranty Audit SpecialistMercedes-Benz Türk A.Ş.
•University degree in electrical, mechanical or related engineering fields•Experience in automotive after sales business is an asset•Very good command of English (German would be an asset)•Analytical mind with strong planning skills, team work oriented and very good communication skills•Driving license and no travel restrictions•Excellent knowledge of MS Office applications•No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Engineer for Brake- and Pneumatic Systems İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
R&D Engineer for Brake- and Pneumatic SystemsMercedes-Benz Türk A.Ş.
Engineer in the field of mechatronics, mechanical engineering or automotive engineeringKnowledge or experience on brake and compressed air systemsTeam co-operation and integration ability, goal-oriented action and analytical thinkingCAD Basic and Construction Courses (NX)Computer and PC knowledge (MS-Office)Fluentat in English and/orGermanCompleted military service for male applicants is an advantage
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aftersales Tire Marketing Coordinator İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Aftersales Tire Marketing CoordinatorMercedes-Benz Türk A.Ş.
Job Description:Adapt, design and develop passenger car tire & complete wheel marketing strategies according to market/customer requirements in parallel to global strategies and company goalsPlanning, executing and reporting of seasonal aftersales marketing tire campaigns in order to increase customer loyalty, parts turnover and customer satisfactionMonthly dynamic pricing of summer & winter tires Increase passenger car tire sales at authorised dealers & workshops in B2B and B2C channelIncrease awareness of tire warranty product with supporting communication activitiesFollow-up the qualitative and quantitative KPI’s and coordinate development of measuresBuild and strengthen relationships with tire suppliers & Daimler Headquarter Plan and place tire orders according to market dynamics Track and improve dealer & workshop tire sales performance Calculate and deliver dealer subsidies for retail tire sales
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Bakım MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik, Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezunBakım teknikleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi (avantaj olarak değerlendirilecektir)Teknik resim, üretim ve imalat ve üretim teknikleri hakkında bilgi sahibi İyi seviyede Almanca ve/veya İngilizce bilgisi İyi bilgisayar bilgisi (MS-Office gibi) (SAP ve bilgisayar/PLC programlama bilgisi avantaj olarak değerlendirilecektir)Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, iletişim kurabilen ve esnek çalışma saatlerine çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Uzmanı Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Bakım Onarım UzmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Mekatronik veya Otomotiv mühendisliği bölümlerinden mezunBakım teknikleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak (avantaj olarak değerlendirilecektir)Teknik resim, üretim ve imalat ve üretim teknikleri hakkında bilgi sahibi İyi seviyede Almanca veya İngilizce bilgisi İyi bilgisayar bilgisi (MS-Office) (SAP bilgisi avantaj olarak değerlendirilecektir)Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, iletişim kurabilen ve esnek çalışma saatlerine çalışabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Arbeitsvorbereitungsingenieur/-in (Gesamtfahrzeug) Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Arbeitsvorbereitungsingenieur/-in (Gesamtfahrzeug)Mercedes-Benz Türk A.Ş.
abgeschlossenes Ingenieurs-Studium der Fachrichtung Maschinenbau, Mechatronik, Fahrzeugtechnik oder WirtschaftsingenieurswesenVerhandlungssichere Deutschkenntnisse; Englischkenntnisse sind von Vorteil Abgeschlossener Millitärdienst für männliche Bewerber Sehr gute EDV Kenntnisse (MS Office, Catia) ISO/TS 16949 Kenntnisse Starkes Kommunikationsvermögen, analytisches Denken, Teamfähigkeit und Überzeugungsstärke, Reisebereitschaft
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arbeitsvorbereitungsingenieur/-in (Elektronik) Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Arbeitsvorbereitungsingenieur/-in (Elektronik)Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Studium der Fachrichtung Elektrik/Elektronik oder Mechatronik (Ing.)Verhandlungssichere Deutschkenntnisse; Englischkenntnisse sind von Vorteil Abgeschlossener Millitärdienst für männliche Bewerber Sehr gute EDV Kenntnisse (MS Office, Catia) ISO/TS 16949-Kenntnisse Starkes Kommunikationsvermögen, analytisches Denken,Teamfähigkeit und Überzeugungsstärke, sowie Reisebereitschaft
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Arbeitsvorbereitungsingenieur Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
ArbeitsvorbereitungsingenieurMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Studium der Fachrichtung, Maschinenbau,Automotiveoder Mechatronik (Ing.)Verhandlungssichere Deutschkenntnisse; Englischkenntnisse sind von Vorteil Sehr gute EDV-Kenntnisse (MS Office) Kenntnisse über Fertigungs- und CAD Technik (z.B.: Siemens NX) Kenntnisse über Produkt und Dokumentation Starkes Kommunikationsvermögen, analytisches Denken, Teamfähigkeit und Überzeugungsstärke, Reisebereitschaft
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları İş Ortağı Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İnsan Kaynakları İş OrtağıMercedes-Benz Türk A.Ş.
Undergraduate degree in Engineering and/or Business Administration Excellent command of written and spoken English, German would be an assetConsultancy skills, reliable, proactive and customer oriented Excellent level of analytical and problem solving skills Work experience as Business Partner Familiarity with current HR topics processes, systems, tools and trends
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ingenieur/-in für Entwicklungsmanagement İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ingenieur/-in für EntwicklungsmanagementMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Studium Wirtschaftsingenieurwesen, Betriebswirtschaft oder Maschinenbau mit betriebswirtschaftlicher ZusatzqualifikationVerhandlungssichere Deutsch-und Englischkenntnisse in Wort und Schrift Fundierte Kenntnisse der Moderationstechniken Kenntnisse im Umgang mit SAP, Excel und Powerpoint Team-, Kooperations-und Integrationsfähigkeit; zielorientiertes Handeln und analytisches DenkvermögenMindestens zwei Jahre keine Haftung für Militärdienst bei männlichen Kandidaten
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Truck R&D - CAE Engineer İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Truck R&D - CAE EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Experience in FEA Graduate degree in mechanical engineering or a closely related field Very good command of English, German would be an assent Profound knowledge of Finite Element Method (FEM) and CAE tools (ABAQUS, MEDINA, PERMAS…)Strong ability to cooperate and work in a team, ability to integrate, analytical thinking and target oriented working skillsNo military service obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ITI Business Service Engineer Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
ITI Business Service EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Bachelor’s degree in engineering or related fields. Knowledge and 3 years experiencere garding IT network with factory and production environments.Knowledge and 3 years experience on Service & Demand Management, Microsoft Windows Serverand Client Product Family.Must be enthusiastic about new technologies and devices. Knowledge of operational procedures, security rules  and Datacenter operationsStrong communication and problem solving skills Good communication skills in English ismust , German is a plus No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Secretary to Senior Manager İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Secretary to Senior ManagerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Advanced knowledge in MS Officetools, Excellent written and oral communication skills in English (German is an asset),Excellent Calendar Management, good planning &organizing skills, Strong interpersonal & communication skills, Open communication,team spirit and social skills.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme Test Laboratuvarı Uzman Analisti İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Malzeme Test Laboratuvarı Uzman AnalistiMercedes-Benz Türk A.Ş.
4 yıllık lisans eğitimini tamamlamış, Kimya Mühendisliği, Malzeme Metalurji Mühendisliği veya Tekstil Mühendisiliği bölümlerinden mezunTercihen iyi derecede İngilizce veya Almanca bilgisine sahip İyi derecede MS-Office kullanabilen B sınıfı ehliyete sahip (Pozisyonun yan sanayi seyahati gerektirmesi sebebiyle) seyahat engeli olmayan adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ingenieur/-in für Änderungsmanagement İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ingenieur/-in für ÄnderungsmanagementMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Universitätsstudium in Ingenieurwissenschaften   Gute Deutschkenntnisse in Wort und Schrift (Englischkenntnisse ist von Vorteil)  Sicherer Umgang mit SAP und sehr gute Computer Anwendungskenntnisse (MS Office)  Starkes Kommunikationsvermögen und Teamfähigkeit, Eigenintiative,flexibiltät sowie Durchsetzungsvermögen  Abgeschlossener Militärdienst für männliche Bewerber ist von Vorteil
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ingenieur/-in für Kundensonderwünsche Bus İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ingenieur/-in für Kundensonderwünsche BusMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Universitätsstudium in Ingenieurwissenschaften Gute Deutschkenntnisse (Englischkenntnisse ist von Vorteil) Sehr gute Computer Anwendungskenntnisse (MS Office) Bereitschaft zur Annahme der Selbstverantwortung für eigenen Arbeitsumfang Starkes Kommunikationsvermögen und Teamfähigkeit. Abgeschlossener Militärdienst für männliche Bewerber ist von Vorteil.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yatırım Planlama Mühendisi Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Yatırım Planlama MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
- Abgeschlossenes Studium Richtung  Dipl. -Wirtschaftswesen (BWL) oderIngenieurwesen- Erfahrung auf den Gebieten Produktion, Investitions- u. Gemeinkostenplanung- Sehr gute Deutschkenntnisse; Englischkenntnisse sind von Vorteil- Sehr gute Computer Anwendungskenntnisse (MS Office) und SAPvon Vorteil- Starkes Kommunikationsvermögen, Analystisches Denken,Teamfähigkeit und Überzeugungsstärke
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Entwicklungsingenieur E/E Connectivity Security İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklungsingenieur E/E Connectivity SecurityMercedes-Benz Türk A.Ş.
Sie haben …ein abgeschlossenes Studium der Informatik oder Elektrotechnik, mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich und Security-Anwendungen, ausgeprägte Erfahrung in der Erstellung von Software, sehr gute Kenntnis von Verschlüsselung und Signatur von Software, Flashware, gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift, gute Kommunikationsfähigkeit und sind kundenorientiert. Sie arbeiten gerne in einem internationalen Team und reisen zu anderen Standorten im Entwicklungsverbund.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Entwicklungsingenieur Bearbeitung KSW E/E İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklungsingenieur Bearbeitung KSW E/EMercedes-Benz Türk A.Ş.
AufgabenEntwicklung von Kundensonderwünsche bei Aufbau- und Komfortsystemen in der Elektrik / Elektronik Analyse von Kundensonderwünschen und Beratung von Kunden bei der optimalen Gestaltung von Kundensonderwünschen Ableitung von konstruktiven Umsetzungen der Anforderungen des Kunden (Bauteile, Stromlaufpläne, Software) Regelmäßige Teilnahme an Gesprächen zu Rückfragen der nachfolgenden Prozessbereiche (z.B. Produktion) Unterstützung der Produktion bei Rückfragen und Verfolgung von Auffälligkeiten (vor allem für Parameter- und Software-Issues) Koordination von Rückmeldungen der Produktion zu anderen Fachbereichen (in Deutschland) als zentraler Ansprechpartner am Standort
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Entwicklung Bus – Entwicklungsingenieur Diagnose İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklung Bus – Entwicklungsingenieur DiagnoseMercedes-Benz Türk A.Ş.
Abgeschlossenes Studium der Elektrotechnik, Mechatronik oder Informatik Mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich und vernetzten elektronischen SteuergerätenSehr gute Kenntnisse der Fahrzeug-Elektronik/-Mechatronik Gute Kenntnisse der Diagnosemethoden, Prozesse und Tools Sehr gute Kenntnisse der Programmiertechniken und Sprachen (z.B. C/C++,Matlab&Simulink)Gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift Kommunikationsfähigkeit und Kundenorientierung Teamfähigkeit und hohe Einsatzbereitschaft Reisebereitschaft
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Entwicklungsingenieur Kabelsatz İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entwicklungsingenieur KabelsatzMercedes-Benz Türk A.Ş.
Sie haben …ein abgeschlossenes Studium der Elektrik/Elektronik, Elektrotechnik oder Mechatronik,mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereichvorzugsweise bei der LeitungssatzentwicklungguteKenntnisse der Fahrzeug-Elektrik/-Elektronik und der Prozesse, Methoden und Tools wie z.B. PREEVision, Mentor Graphics, E3.Cable oder Ldorado,Kenntnisse des objektorientierten Ansatzes bei der Datenmodellerstellung gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift, gute Kommunikationsfähigkeiten undsind kundenorientiert.            Sie arbeiten gerne in einem internationalen Team und reisen zu anderen Standorten im Entwicklungsverbund.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Entw.Ing. Elektrik/Elektronik-Systemverantwortung İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Entw.Ing. Elektrik/Elektronik-SystemverantwortungMercedes-Benz Türk A.Ş.
Sie haben...ein abgeschlossenes Studium der Elektrotechnik, Mechatronik oder Informatik, mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich und vernetzten elektronischen Systeme,ausgeprägte Erfahrung in der Erstellung von Software, Kenntnisse der Fahrzeug-Elektronik/-Mechatronik und der etablieren Prozesse, Methoden und Tools,gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift, gute Kommunikationsfähigkeiten und sind kundenorientiert. Sie arbeiten gerne in einem internationalen Team und reisen zu anderen Standorten im Entwicklungsverbund.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Development Eng. Electric/Electronic-Connectivity İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Development Eng. Electric/Electronic-ConnectivityMercedes-Benz Türk A.Ş.
You have …a  B.Sc. or M.Sc. degree in Information Technology or Electrical Engineering,experience of several years in the automotive industry and inter-connected electronic systems,a distinctive experience in software development, knowledge about vehicle electronics/-mechatronics and processes, methods and tools,a good knowledge of English and/or German, both written and spoken, good communication skills and are customer orientatied. You like to work in an international team and to travel to other global locations in the development network.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ing. System-/Komponentenverantwortung 24V Bordnetz İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Ing. System-/Komponentenverantwortung 24V BordnetzMercedes-Benz Türk A.Ş.
Sie haben;ein abgeschlossenes Studium der Elektrotechnik, Mechatronik oder Informatik, mehrjährige Berufserfahrung im Automotivbereich und vernetzten elektronischen Steuergeräten,Kenntnisse der Fahrzeug-Elektronik/-Mechatronik und der etablieren Prozesse, Methoden und Tools,gute Deutsch- und Englischkenntnisse in Wort und Schrift, gute Kommunikationsfähigkeiten und sind kundenorientiert. Sie arbeiten gerne in einem internationalen Team und reisen zu anderen Standorten im Entwicklungsverbund.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Design Engineer for Rear Axle Suspension İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Design Engineer for Rear Axle SuspensionMercedes-Benz Türk A.Ş.
University degree in mechanical or automotive engineering (B.Sc., M.Sc., PhD)Several years of expertise in the fields of truck component design, especially in chassis, suspensionKnowledge and experience over truck product portfolio of MB Trucks, competence in dev. methods & tools.Intercultural competence, good communication skills, cooperation and integration abilities.Competence on design, taking initiative, working under pressure, readiness for travelVery good command in English (German is an asset)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Electrical Design Engineer İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Electrical Design EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Graduate degree in Mechatronics/Electrical and/or Electronics Engineering Know-how in vehicle electrical/electronical/mechatronic systems and experience in development with a  supplierKnowledge in development with design tools like Siemens NX Very good command of English, German is an asset Strong ability to cooperate and work in a team, ability to integrate, analytical thinking and target oriented working skillsNo military service obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Wiring Harness Design Engineer İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Wiring Harness Design EngineerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Graduate degree in mechatronics/electrical and/or electronics engineering Know-how in vehicle electrical/electronical/mechatronic systems and experience in development with asupplierKnowledge in development with harness design tools like CHS Harness XC Very good command of English, German is an asset Strong ability to cooperate and work in a team, ability to integrate, analytical thinking and target oriented working skillsNo military service obligation
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapıştırma Uzmanı İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Yapıştırma UzmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
Üniversitelerin tercihen Kimya, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun İngilizce veya Almanca dillerinden en az birini kullanabilen Tercihen otomotiv endüstrisi ve üretim konusunda deneyimli Ms Office, SAP uygulamaları bilgisine sahip Raporlama ve değerlendirme yapabilecek Takım çalışmasına yatkın, 30 yaşını aşmamış adaylar aramaktayız. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakliye Tedarik Sorumlusu Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Nakliye Tedarik SorumlusuMercedes-Benz Türk A.Ş.
Studium/Berufserfahrung:Abgeschlossenes Studium imWirtschaftswesen oder LogistikHochabschlussSprachkenntnisse: Verhandlungssichere Deutschkenntnisse in Wort und Schrift,Englischkenntnisse von VorteilIT-Kenntnisse: Sicherer Umgang mit MS-Office (insbesondere Excel)Persönliche Kompetenzen: Hohesoziale kommunikativeKompetenz im Umgang mitKollegen,Spediteur undLieferant. Einsatzbereitschaft, Teamfähigkeit, Überzeugungsstärke,belastbare,verantwortungsbewusste u.flexible Persönlichkeitsowie effiziente u.selbstständige Arbeitsweise
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Memuru Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Lojistik MemuruMercedes-Benz Türk A.Ş.
- LogistikHochschulabschluss oderabgeschlossenes Studium imWirtschaftswesen- EinigeJahre Berufserfahrung in derLogistik vonVorteil- Verhandlungssichere Deutschkenntnisse in Wort und Schrift,Englischkenntnisse von Vorteil- SichererUmgang mit MS Office und transportspezifischen IT-Anwendungen- WirtschaftlichesVerständnis, hoheAuffassungsgabe undImprovisationsfähigkeit- Hohesoziale kommunikativeKompetenz im Umgang mitKollegen,Spediteur undLieferant. Einsatzbereitschaft, Teamfähigkeit,Überzeugungsstärke,belastbare,verantwortungsbewussteund flexiblePersönlichkeit sowieeine effizienteund selbstständigeArbeitsweise
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Basis Unit Manager İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
SAP Basis Unit ManagerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Ausbildung: Abgeschlossenes Hochschulstudium der Informatik oder ein vergleichbares Studium,Kompetente Führungserfahrung z.B. als Teamleiter eines Technology Teams (BASIS Vorteil),Erfahrung im Outsourcing, Transition-Management, Transformation-Management,Tiefgehende Erfahrung im Enterprise Architecture Management und in gängigen Betriebssystemen für den IT-Betrieb (Linux, Windows, etc.) und  in Hardwarelösungen und Komponenteneinsatz (HP, IBM, etc.), Mindestens 10 Jahre Berufserfahrung im SAP bzw. Enterprise Architecture Umfeld, Tool-Kenntnisse im Bereich UNIX/LINUX, Oracle, SAP BASIS, IT SecurityAnalytisches Denkvermögen und zielorientiertes Handeln, Hohe Kommunikationsfähigkeit  und Präsentationsgeschick (Erstreckt sich vom Management bis zur operativ untersten Ebene), Reisebereitschaft, Teamfähigkeit,Konversationssichere Sprachkenntnisse in Deutsch und Englisch
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT- Performance Management Unit Manager İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
IT- Performance Management Unit ManagerMercedes-Benz Türk A.Ş.
Bachelor's degree or above in Engineering, Informatics, Information Management and/or Business AdministrationWorking experience for at least 5 years, team management will be considered as an assetProcess know-how in Finance, Controlling and Accounting Analytic, able to deal with complex problems and find a win-win solution Strong interpersonal skills, team player, willing to lead and take initiativeFluent in written & spoken English (German is an asset) Intercultural competency Able to work in a rapidly evolving environment, innovative
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
İş Güvenliği UzmanıMercedes-Benz Türk A.Ş.
•Min. C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı sertifikasına sahip,•Üniversitelerin Kimya mühendisliği bölümünden mezun,•Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,•Çok iyi derecede Almanca ve / veya İngilizce (tercihen) dil bilgisine sahip,•Min. B sınıfı sürücü belgesine sahip,•MS Office programlarını etkin kullanabilen,•Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen, ,•İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve  takım çalışmasını benimsemiş,•Analitik, detaylara hakim, sebep sonuç ilişkilerini yorumlayabilen, problem çözme becerisi gelişmiş•Tercih nedeni olan diğer özellikler :•OHSAS 18001 sistem bilgisi•Ergonomi bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tesis Elektrik İşletim Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Tesis Elektrik İşletim Bakım MühendisiMercedes-Benz Türk A.Ş.
•Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunu•İyi derecede İngilizce dilbilgisi (ek olarak Almanca bilgisi tercih sebebidir)•İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip(MS Office uygulamaları)•İletişim becerileri yüksek & takım çalışmasına yatkın•Uzman seviyesinde Siemens Endüstriyel Otomasyon Bilgisine sahip adaylararamaktayız.•Enerji Yöneticisi Belgesi ve / veya Yüksek Gerilim tesislerinde işletme sorumluluğu belgesi tercihsebebidir.•Erkek adayların askerlik görevinitamamlamış olması gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Truck R&D - Homologation Engineer Regelwerk İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Truck R&D - Homologation Engineer RegelwerkMercedes-Benz Türk A.Ş.
You have…a B.Sc. or M.Sc. degree in Engineering (Mechanical, Automotive, Mechatronics, Materials, Aerospace, Control….).a good knowledge of English and German, both written and spoken. Good German level is a must.job experience of several years in automotive industry (whole vehicle truck knowledge is an asset).the ability of reading, analysing and interpreting long legislative texts. good communicative skills (both internal and external with authorities) and confidence in front of authorities.capability of individual and objective oriented working, intercultural competence and outstanding teamwork.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru / Mavi Yaka Çalışan Aksaray Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel Başvuru / Mavi Yaka ÇalışanMercedes-Benz Türk A.Ş.
Meslek Yüksek Okulu, Endüstri Meslek Lisesi ve Teknik Liselerin Otomotiv sanayine uygun bölümlerinden mezun (Otomotiv, E/E, Metal, Lojistik, vb.),Oto boya/kaporta mesleğinde Ustalık/Kalfalık belgesi olan, Tercihen konusunda ve/veya alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi olan,Birimlerimizde vardiyalı çalışabilecek, Ekip çalışmasına ve dayanışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Avr.) Mercedes-Benz Türk A.Ş.
Genel BaşvuruMercedes-Benz Türk A.Ş.
Şirketimizde istihdam gerçekleştirilecek pozisyonun iş tanımı doğrultusunda adaylarımızda bulunması gereken nitelikleri belirlemekteyiz. Bu sayede doğru işe doğru insan felsefesi ile bağdaşan bir süreç yürüterek uzun vadeli hem aday hem de şirket için verimli ve etkin bir kazan-kazan ilişkisi oluşmasını sağlamayı amaçlamaktayız."Genel Başvuru" ilanımız ise ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yöneliktir. Bu sebeple bu ilana yapacağınız başvurular için çalışmak istediğiniz alanı/bölümü belirten bir önyazı eklemeniz gerekmektedir. Genel Başvuru ilanımıza yapılacak başvurularda aranan niteliklere örnek vermek gerekir ise; başarılı bir 4 yıllık üniversite öğrenim geçmişi, iyi düzeyde bir veya iki yabancı dil bilgisi (Almanca-İngilizce), gelişmiş sosyal yetkinlikler aradığımız önemli ortak kriterlerdir.        Tüm adaylarımızda aradığımız bir diğer koşul ise şirketimize ve çalışmak istenilen fonksiyona ilgi ve motivasyonunun yüksek olmasıdır. Adayların şirketimizin global kimliği hakkında farkındalık sahibi olması ve dürüstlük,tutku,saygı ve disiplin olarak tanımladığımız ana değerlerimiz ile oluşan yüksek performans kültürümüze uygun davranış ve tutuma sahip olması en öncelikli beklentimizdir.Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz. Tüm başvurular, başvuruların gizliliği ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı