Pantera İç Ve Dış Tic. / Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


http://

2001 yılında kurulan Pantera / Mert İlkem Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. profesyonel yönetimi, kurumsal yapısı ve insan kaynağına verdiği önemle ülkemizde hazır giyim sektöründe önde gelen kuruluşlardan birisi olmuştur.

Active sports ve outdoor ürün gruplarında fonksiyonel giysi üretiminde uzmanlaşan kuruluşumuz, kusursuz kalite hedefi ile üretilen ürünleri ile Avrupa'nın önde gelen markaları için kendi tesislerinde üretim yapmakta, gücünü ise 600'ü aşkın çalışanına verdiği değerden almaktadır.

Kaliteli, zamanında ve doğru maliyette üretim prensibini benimseyerek temel mühendislik kavramları ile yönetilen süreçleri sayesinde servis markası olan ve daima müşterilerinin yanında olan kurumumuzda dürüstlük, güven ve devamlılık ilkeleri esastır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil

Firma web sitesi: www.panteratex.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bireysel EmeklilikPantera İç Ve Dış Tic. / Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dikim Bant İçi Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) Pantera Group
Dikim Bant İçi Kontrol ElemanıPantera Group
2001 yılından beri Avrupa'nın önde gelen markalarının ''active sports'' ve ''outdoor'' grupları için teknik performans mamüllerini üreten firmamızın ''Kalite Güvence Departmanı''ında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır.En az lise mezunu (Tercihen 2 yıllık üniversitelerin Tekstil bölümlerinden veya Meslek lisesi tekstil bölümlerinden mezun)Konfeksiyon üretimi yapan firmalarda Kalite Güvence - Bant içi ara kontrol konusunda en az 1 yıl deneyimliTercihen dikiş, teknik ve kalıp bilgisi olan Raporlama yapabilen Takip gücü kuvvetli ve analitik düşünme yeteneğine sahip Disiplinli, dikkatli, görsel hafızası kuvvetli Bayan adayların müracaatlarını bekliyoruz İş yerimiz Mahmutbey - Bağcılar'dadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Gerber Operatörü İstanbul(Avr.) Mert ilkem Konf. / Pantera
Gerber OperatörüMert ilkem Konf. / Pantera
En az lise mezunu, Gerber sistemi kullanımında en az 5 yıl deneyimli, Güleryüzlü iletişimi ve ekip çalışmasını benimsemiş, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden (İş yerimiz Mahmutbey-Bağcılar'dadır.)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kumaş Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Pantera Group
Kumaş Planlama UzmanıPantera Group
Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile ülkemiz hazır giyim sektöründe Foksiyonel giysi üretiminde öncü, Avrupa'nın önde gelen markalarına ihracat yapan ve bir servis markası olan firmamızın ''kalite üreten'' dinamik ekibine, aşağıdaki özellikleri taşıyan, konusunda uzmanlaşmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.     Eğitim                       : Tekstil Mühendisi veya Endüstri Mühendisi mezunu,          Bilgisayar Bilgisi     : MS Office programlarından özellikle Excel'e ileri derecede hakim                                        tercihen MRP veya ERP kullanmış,               İş Tecrübesi            : Kumaş bilgisine sahip, Hazır giyim ihracat firmalarının planlama ve                                        satınalma bölümlerinde en az 2 yıl çalışmış olmak ve kesinlikle kumaş bilgisine sahip olmak,                    Yabancı Dil              : İngilizce bilgisi tercih sebebidir.      Genel Özellikler      : Ekip çalışmasını benimsemiş, Erkek adaylarında askerlik hizmetini                                        tamamlamış,     Avrupa yakasında ikamet eden (İş yerimiz Basın Express yolu üzerindedir).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Baskı-Nakış Fason Takip Sorumlusu İstanbul(Avr.) Mert ilkem Konf. / Pantera
Baskı-Nakış Fason Takip SorumlusuMert ilkem Konf. / Pantera
2001 yılından beri Avrupa'nın önde gelen markalarının ``active sports`` ve ``outdoor`` grubuna uygun teknik giyim üretimi yapan firmamıza  ''Baskı-Nakış Fason Takip Sorumlusu'' aranmaktadır.  En az lise mezunu, Baskı-Nakış-Baskı Süblime -Lazer vs. işlem ve takibi konusunda en az 5 yıl tecrübeli,Detaylara önem veren takip yeteneği güçlü, İhracat kalite anlayışını benimsemiş, sonuç odaklı çalışan, Aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. İş yerimiz Bağcılar - Mahmutbey'dedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı