Pantera İç Ve Dış Tic. / Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1996


http://

2001 yılında kurulan Pantera / Mert İlkem Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. profesyonel yönetimi, kurumsal yapısı ve insan kaynağına verdiği önemle ülkemizde hazır giyim sektöründe önde gelen kuruluşlardan birisi olmuştur.

Active sports ve outdoor ürün gruplarında fonksiyonel giysi üretiminde uzmanlaşan kuruluşumuz, kusursuz kalite hedefi ile üretilen ürünleri ile Avrupa'nın önde gelen markaları için kendi tesislerinde üretim yapmakta, gücünü ise 600'ü aşkın çalışanına verdiği değerden almaktadır.

Kaliteli, zamanında ve doğru maliyette üretim prensibini benimseyerek temel mühendislik kavramları ile yönetilen süreçleri sayesinde servis markası olan ve daima müşterilerinin yanında olan kurumumuzda dürüstlük, güven ve devamlılık ilkeleri esastır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Tekstil

Firma web sitesi: www.panteratex.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 19.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bireysel EmeklilikPantera İç Ve Dış Tic. / Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Merchandiser / Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Pantera Group
Merchandiser / Pazarlama UzmanıPantera Group
Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile ülkemiz hazır giyim sektöründe Foksiyonel giysi üretiminde öncü, Avrupa'nın önde gelen markalarına ihracat yapan ve bir servis markası olan firmamızın ''kalite üreten'' dinamik ekibine, aşağıdaki özellikleri taşıyan, konusunda uzmanlaşmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz.Eğitim                         : Üniversite, tercihen Tekstil Mühendisliği mezunuYabancı Dil                : İleri derecede İngilizce bilen, (Okuma,Yazma ve Konuşma)Deneyim                     : Sektörde benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış,Bilgisayar Bilgisi        : MS Office programlarından özellikle Excel'e ileri derecede hakim,Genel Özellikler        :Takım çalışmasına açık , zamanı ve iletişimi yönetebilen,  Sektörel estetik ve ticari gözü olan, Gelişime açık,  bayan adayların müracaatlarını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı