Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://

Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Pantera Group, 2001 yılından beri Avrupa’nın önde gelen çeşitli markaların “Active Sports” ve “Outdoor” ürün gruplarını üretip ihraç etmektedir.
 
Tasarımı, kalıbı, kullanılan kumaş, baskı ve malzemeleriyle fonksiyonel hazır giyim üretimi yapan firmamızda 2014 yılı itibarıyla 500 kişi çalışmaktadır.
 
Firmamızın faaliyet alanı her ne kadar konfeksiyon olsa da, verdiği hizmetlerle kendi alanında Avrupa’nın bir servis şirketi olarak markalaşmayı başarmıştır.
 
Tüm departmanlarımız sistematik planlama mantığıyla hareket etmektedir.
 
Grubumuza ait “Mert ilkem” firması üretim ve ithalat işlemlerini gerçekleştirirken; “Pantera” firması pazarlama, satış ve ihracat operasyonlarından sorumludur.Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Güvence Uzmanı İstanbul(Avr.) Mert İlkem Konfeksiyon Tekstil San. ve Tic.A.Ş.
Kalite Güvence UzmanıMert İlkem Konfeksiyon Tekstil San. ve Tic.A.Ş.
2001 yılından beri Avrupa'nın önde gelen markalarının ''active sports'' ve ''outdoor'' grupları için teknik performans mamüllerini üreten firmamızın ''Üretim - Dikim Departmanı''ında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aranmaktadır.En az lise mezunu (Tercihen 2 yıllık üniversitelerin Tekstil bölümlerinden veya Meslek lisesi tekstil bölümlerinden mezun)Konfeksiyon üretimi yapan firmalarda Kalite Güvence konusunda en az 5 yıl deneyimliÜretim, teknik ve kalıp bilgisi olan Dikim ve final kontrollerinin tüm üretim süreçlerine hakim MS Offie uygulamalarını kullanabilen Raporlama yapabilen Takip gücü kuvvetli ve analitik düşünme yeteneğine sahip Disiplinli, dikkatli, görsel hafızası kuvvetli Bayan adayların müracaatlarını bekliyoruz İş yerimiz Mahmutbey - Bağcılar'dadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı