Son Arama SonuçlarıMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2012


MITSUBISHI ELECTRIC TURKEY A.Ş
 
 
Mitsubishi Electric Corporation
Mitsubishi Electric Corporation, 95 yıllık tecrübesi ve 120 binden fazla çalışanı ile 43 ülkede faaliyet gösteriyor. Mitsubishi Electric, bilgi işlem ve iletişim sistemleri, uzay geliştirme ve uydu iletişimleri, tüketici elektroniği cihazları, sanayi teknolojileri, enerji, nakliye ve inşaat makinelerinde kullanılan elektrikli ve elektronik donanımların üretimi, pazarlaması ve satışında dünya liderinden biri olarak kabul ediliyor. Mitsubishi Electric Corporation, 1 Nisan 2014 - 31 Mart 2015 tarihlerini kapsayan 2015 mali yılında 4 trilyon 323 milyar yen (36 milyar dolar) konsolide net satış düzeyine ulaştı.
 
Mitsubishi Electric’in aynı zamanda 100. yıldönümü olan 2021 yılına denk gelen uzun dönemli çevresel yönetim vizyonu “Çevre Vizyonu 2021” çerçevesinde; çevresel duyarlılığı teşvik etmek, düşük karbon salımı ve geri dönüşüm konularındaki bilinci artmış bir toplum yaratmak Mitsubishi Electric’in temel hedefleri arasında yer alıyor. Her zaman “Daha İyisi İçin Değişim” (Changes for the Better) felsefesini önde tutan Mitsubishi Electric, sadece ürünlerinin teknolojisi, güvenilirliği ve kalitesiyle değil, çevre duyarlılığı konusunda da fark yaratıyor.

Mitsubishi Electric Türkiye
Mitsubishi Electric, öncelikli pazar olarak gördüğü Türkiye’de, 2012 yılı sonunda operasyonunu kurdu. Türkiye’de temelde fabrika otomasyonu, ileri robot teknolojileri ve klima sistemlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdüren Mitsubishi Electric Türkiye, bu faaliyetlerinin yanı sıra uydular, asansör, görsel veri sistemleri, güç kaynakları ve ulaştırma bağlantılı altyapı işlerine de destek veriyor. Mitsubishi Electric, Türkiye’de özellikle Marmaray projesi ile Türksat 4A ve 4B uyduları ile tanınıyor. 
 
Türkiye operasyonunu kurduktan kısa bir süre sonra fabrika otomasyonu alanındaki distribütörü Genel Teknik Sistemler (GTS) ile birleşen ve 2014’te klima distribütörü olan KlimaPlus’ı satın alan Mitsubishi Electric Türkiye, hızla gelişen Türk endüstrisinin ileri teknoloji ile donatılmış fabrika otomasyonuna ve enerji verimli teknolojilere olan ihtiyacının artacağına inanıyor ve bu zorlu göreve adres olarak kendi teknolojisini gösteriyor.
Avrupa’nın en büyük üçüncü nüfusuna ve yüksek Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) büyüme oranına sahip Türkiye’nin, hızlı büyüme potansiyeline güvenen Mitsubishi Electric, yüksek kaliteye sahip ürün ve sistemleri ile ileri teknolojisini Türkiye’ye getirerek ekonominin gücüne güç katmayı, Türkiye’nin belirlediği yüksek ekonomik hedeflerine ulaşması için gerekli teknoloji ve bilgi kullanımını aktarmayı hedefliyor. Mitsubishi Electric, enerji verimli, çevreci, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle, büyüyen Türkiye’nin gelişimine ortak olmaya ve Türk halkı için yatırım yapmaya devam etmeyi planlıyor.

Fabrika Otomasyon Sistemleri
Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri otomotiv, gıda, paketleme, metal işleme makineleri, PVC işleme makineleri gibi Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarının bulunduğu alanlarda hizmet veriyor. Mitsubishi Electric Türkiye’de istihdam edilen Türk mühendislerin dizayn, projelendirme, yazılım ve devreye alma çalışmalarıyla birleştirilerek sunulan fabrika otomasyonu ürünleri, Türk sanayisine yüksek kaliteli hizmet sunuyor..

Klima Sistemleri
Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri, mühendislik yaklaşımından taviz vermeyen kaliteli hizmetleri ile bireysel ve kurumsal her türlü ihtiyaca ürün ve çözüm sunuyor.
Sezonsal Verimlilik Kriterleri, çevre duyarlılığı konusunda öncü bir marka olan Mitsubishi Electric’in üzerinde hassasiyetle durduğu konulardan biri. Tüm Mitsubishi Electric klimalar A, A+, A++, A+++ enerji sınıfında yer alıyor.
Evdeki klimanın uzaktan bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon kullanılarak internet üzerinden kontrolüne yönelik yeni bulut tabanlı çözüm MELCloud, Mitsubishi Electric’in yeni teknolojilerinden biri. Mitsubishi Electric Türkiye Klima Sistemleri’nin Keşfetteam adını verdiği hizmet kapsamında geliştirdiği yazılım ile sadece keşfe giden kişinin uzmanlığı ve tecrübesine dayanan geleneksel keşif yöntemlerinin yerine mekanın ısıl ihtiyaçlarını göz önünde tutan daha detaylı bir hesaplama yapılması sağlanıyor ve sadece iç değil dış ortam koşulları da hesaplamaya dahil ediliyor.


 
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Elektrik & Elektronik,Isıtma, Havalandırma ve Klima,Otomasyon,Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve HVAC

Firma web sitesi: www.mitsubishielectric.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
Prim
Kaza SigortasıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Destek Uzmanı / Otomasyon Sistemleri İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Satış Destek Uzmanı / Otomasyon SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Otomasyon Sistemleri alanında operasyonel ve destek birimlerinde deneyim sahibi,Tercihen SAP programını bilen, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Dosyalama, raporlama ve takip yeteneği olan, Sözlü-yazılı iletişim becerisine sahip, yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen,Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Pozisyon, proje bazlı 1 yıllık belirli sürelidir.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
HomeOffice Satış Müh. / İST.AVR. / Otomasyon Sist. İstanbul(Avr.) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
HomeOffice Satış Müh. / İST.AVR. / Otomasyon Sist.Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
·        Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Robotik, Endüstriyel Otomasyon sistemleri ve hareket kontrol sistemleri satışında deneyimli,·        İstanbul Avrupa yakası, tercihen Beylikdüzü civarında ikamet eden,·        İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip.·        MS Office programlarına hakim,·        Sürücü belgesi (Aktif sürücü) olan,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·        Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek,·        Takım başarısı bilinci ile çalışan, öğrenmeye açık,·        En az 2 yıl tecrübeli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik ve Satınalma Uzmanı/ Otomasyon Sistemleri İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Lojistik ve Satınalma Uzmanı/ Otomasyon SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun, Lojistik ve Satınalma süreçleri konusunda en az 2 yıl tecrübesi olan, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Askerliğini tamamlamış, SAP ve MS Office programlarını kullanabilen,  Takım başarısı bilinci ile çalışan, öğrenmeye açık. İyi derecede İngilizce bilen,                      ' Lojistik ve Satınalma Uzmanı' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru / Engelli İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Genel Başvuru / EngelliMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin Lisans ya da Mühendislik Fakültelerinden mezun, İleri derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen,                                                                Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bölge Satış Müdür Yardımcısı/Otomasyon Sistemleri İstanbul(Avr.), ... Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Bölge Satış Müdür Yardımcısı/Otomasyon SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
·        Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Kontrol Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Robotik, Endüstriyel Otomasyon ve Hareket Kontrol sistemleri satışında deneyimli,·        İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·        MS Office programlarına hakim,·        Sürücü belgesi (Aktif sürücü) olan,·        Seyahat engeli olmayan,·        Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·        Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, ikna kabiliyeti yüksek,·        Takım başarısı bilinci ile çalışan,·        En az 5 yıl tecrübeli,·        HomeOffice çalışmaya uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İdari İşler Asistanı İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
İdari İşler AsistanıMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin İktisat, İletşme vb. lisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarını etkin kullanabilen,  Tercihn İngilizce bilen,         SAP bilgisi olan,                                                        Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği güçlü, İş-Kur'a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Operasyon Uzmanı / Klima Sistemleri İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Teknik Destek Operasyon Uzmanı / Klima SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Tercihen İklimlendirme ve Soğutma bölümü mezunu,  İklimlendirme, soğutma ve klima konularında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirebilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen SAP bilgisi bulunan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı / Klima Sistemleri İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Satış Destek Uzmanı / Klima SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin lisans ve İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri bölümlerinden mezun,İletişim becerileri gelişmiş, ekip çalışmasına yatkın,Problem çözme yeteneğine sahip, SAP kullanımı konusunda deneyimli, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Destek Uzmanı / Otomasyon Sistemleri İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Teknik Destek Uzmanı / Otomasyon SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
·        Tercihen üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Mekatronik veya Kontrol & Otomasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,·        Otomasyon Sistemleri alanında, teknik destek bölümlerinde deneyim sahibi,·        ISO 9001 kalite yönetim sistemi konusunda bilgisi olan,·        MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,·        İyi düzeyde İngilizce bilen,·        Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,·        İletişim becerisine sahip, yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen,·        Müşteri odaklı ve insan ilişiklerinde başarılı,·        Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Risk Kontrol Uzman Yard. / Klima Sistemleri İstanbul(Asya) Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Satış Risk Kontrol Uzman Yard. / Klima SistemleriMitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun, Tercihen 4 yıla kadar deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office bilgisi olan ve özellikle Excel’i iyi kullanabilen, Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilme yetisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Mühendisi / Klima Sistemleri (İzmir) İzmir Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Satış Destek Mühendisi / Klima Sistemleri (İzmir)Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,Klima sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,SAP ve Autocad bilen, İletişim becerisine sahip, yeniliklere açık ve sürekli kendisini geliştirebilen,İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı