Mızraklı Oto Kiralama Bil.Tem.Pey.Ltd.Şti.-Çizgi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 1990 yılında kurulan Çizgi Rent a Car, Türkiye çapında 20’yi aşkın lokasyonda, yılda 100 binden fazla rezervasyonla araç kiralama hizmeti veren Türkiye’nin en büyük araç kiralama şirketlerinden biridir. Güçlü teknik alt yapısı ve profesyonel çağrı merkezi ile bireysel müşterilerine havayolu ve turizm iş ortakları ile yaratıcı çözümler sunmaktadır. Firmamız ISO 9001 Kalite Belgesine sahip ender kiralama şirketleri arasında yer almaktadır.
Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Çizgi Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile düz/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri, no-smoking seçeneklerine uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Hizmet,Oto Kiralama

Firma web sitesi: www.cizgirentacar.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 00.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 00.00 - 00.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar): 00.00 - 00.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 100-149


Mızraklı Oto Kiralama Bil.Tem.Pey.Ltd.Şti.-Çizgi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Temsilcisi - Teslimat Görevlisi Ankara, İstanbul(Asya) Mızraklı Oto Kiralama
Satış Temsilcisi - Teslimat GörevlisiMızraklı Oto Kiralama
Tercihen araç kiralama başta olmak üzere, otomotiv, turizm veya hizmet sektöründe büro deneyimine sahip, En az Lise mezunu,Başlangıç ve Orta düzeyde İngilizce bilen,Tercihen havalimanı çevresinde ikamet eden,Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Genç, dinamik, sorumluluk sahibi, güler yüzlü ve motivasyonu yüksek,İletişim becerileri kuvvetli,Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren,Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Personel adaylarının başvurularını bu ekran üzerinden yapması beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı