Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Ti 

Şirket Bilgileri

http://www.monomimarlik.net 

MONO MİMARLIK

Mono Mimarlık, 1991 yılında Mimar Şahin ÖZCAN ve İnşaat Mühendisi Hulusi ZEREN tarafından kuruldu. Kuruluşundan bugüne kadar Türkiye'nin en önemli projelerine imza atan firma, mimarlık ve inşaat konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermiştir. Alanında projelendirme ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, kamu idarelerinde ve özel sektörde başarılı inşaat taahhüt işlerine adını yazdırdı.

Mono Mimarlık, kuruluşundan bu yana kurumsal yapıların öncüsü oldu. Özellikle market sektöründe GIMA, MIGROS gibi lider firmaların hem kaba inşaat, hem de tadilat ve dekorasyon işlerinde görev aldı. Şile, Büyükçekmece, Çorlu, Kurtköy bölgelerinde, tüm finansmanın kendisine ait olduğu toplu konut projeleri gerçekleştirdi. 

Mono imzasını taşıyan en önemli projelerden olan ve Çorlu'da 25.000 m2'lik alan üzerine kurulan Orion Alışveriş Merkezi; Trakya'nın en büyük alışveriş merkezidir; Orion; sadece Çorlu için değil, tüm Trakya için önemli bir yaşam merkezi haline gelmiştir.

Mono Mimarlık ele aldığı projelerde, tasarım ve imalatla ilgili her konuda, işin kontrolünü elinden bırakmayan, küçük ve detaylı işler kadar, büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Marka bu hizmet anlayışıyla; tasarım sürecinin başından, projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlar.


Mono Mimarlık, hizmet verirken iki önemli ilkeyi benimser: Firma, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakla işe başlar, daha sonra müşteri memnuniyeti ile sürekliliği sağlayan özgün sistemiyle kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti verir.

Misyon: Mimarlık alanında en iyiyi üretmeye çalışmak ve bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamaktır. İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekânlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak tasarımlarımıza yön veriyoruz. Her çalışmayla artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmaya yansıtarak devamlı öğrenebilmeyi; bunun sonucunda da devamlı gelişmeyi sağlayıp her zaman dinamik kalmak bizim en temel ilkemizdir.

Vizyon: Geleneksel mimariden elde edilen deneyimleri analiz edip değerlendirerek, modern mimariye aktarmak; çağdaş yaşamın gerektirdiği mekân kurgusu ve biçimlerini en iyi şekilde tasarlamaktadır. Bu, bize bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, daha kalıcı ve estetik değerleri yüksek yapılar yapma imkânı vermektedir. 
Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Ti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teklif ve İhale Mühendisi İstanbul(Asya) MONO MİMARLIK İnş.Taahhüt Dekor. San.Tic.Ltd.Şti.
Teklif ve İhale MühendisiMONO MİMARLIK İnş.Taahhüt Dekor. San.Tic.Ltd.Şti.
Şirketimizin Kadıköy’deki merkez ofis bünyesinde görevlendirilmek üzere;·       Üniversitelerin Mimarlık, İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun,·       Teklif hazırlama, ihale, iş geliştirme ve teknik ofis konularında deneyimli,·       Teknik malzeme ve detay bilgisine sahip,·       Keşif, metraj, iş programı hazırlama konularına hâkim,·       Gerektiğinde Hakediş (Kesin Hesap) birimine destek verebilecek,·       Tercihen İngilizce bilen,·       Autocad ve MS Office Programlarına hâkim,·       Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek,·       Araştırma ve geliştirmeye açık, sonuç odaklı, dinamik, ·      Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,·      Seyahat engeli olmayan,·      Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu,·      Sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen,·      Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·      30-40 yaş aralığında olanAdayların fotoğraflı özgeçmişlerini bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kesin Hesap Uzmanı İstanbul(Asya) MONO MİMARLIK İnş.Taahhüt Dekor. San.Tic.Ltd.Şti.
Kesin Hesap UzmanıMONO MİMARLIK İnş.Taahhüt Dekor. San.Tic.Ltd.Şti.
Üniversitelerin Mimarlık bölümlerinden mezun, MS Office ve Auto CAD programlarını çok iyi derecede kullanan, Tercihen İngilizce bilen, En az 4 yıl ilgili alanda deneyimi olan (Tercihen nitelikli inşaat projelerinde çalışmış olmak),Teknik ofis konusunda tecrübeli, Keşif, ihale hazırlığı ve hak ediş alanlarında çalışmış, İş güvenliği normlarına ve çalışma prensiplerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Esnek çalışma saatleri konusunda uyumlu, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, 30-40 yaş aralığında olan Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı