Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Ti 

Şirket Bilgileri

http://www.monomimarlik.net 

MONO MİMARLIK

Mono Mimarlık, 1991 yılında Mimar Şahin ÖZCAN ve İnşaat Mühendisi Hulusi ZEREN tarafından kuruldu. Kuruluşundan bugüne kadar Türkiye'nin en önemli projelerine imza atan firma, mimarlık ve inşaat konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermiştir. Alanında projelendirme ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra, kamu idarelerinde ve özel sektörde başarılı inşaat taahhüt işlerine adını yazdırdı.

Mono Mimarlık, kuruluşundan bu yana kurumsal yapıların öncüsü oldu. Özellikle market sektöründe GIMA, MIGROS gibi lider firmaların hem kaba inşaat, hem de tadilat ve dekorasyon işlerinde görev aldı. Şile, Büyükçekmece, Çorlu, Kurtköy bölgelerinde, tüm finansmanın kendisine ait olduğu toplu konut projeleri gerçekleştirdi. 

Mono imzasını taşıyan en önemli projelerden olan ve Çorlu'da 25.000 m2'lik alan üzerine kurulan Orion Alışveriş Merkezi; Trakya'nın en büyük alışveriş merkezidir; Orion; sadece Çorlu için değil, tüm Trakya için önemli bir yaşam merkezi haline gelmiştir.

Mono Mimarlık ele aldığı projelerde, tasarım ve imalatla ilgili her konuda, işin kontrolünü elinden bırakmayan, küçük ve detaylı işler kadar, büyük ölçekli projeleri de esnek organizasyon kabiliyeti sayesinde profesyonelce ve kolaylıkla yürütüp yöneten bir yapıya sahiptir. Marka bu hizmet anlayışıyla; tasarım sürecinin başından, projenin son aşamasına kadar verilen hizmet kalitesinde devamlılık sağlar.


Mono Mimarlık, hizmet verirken iki önemli ilkeyi benimser: Firma, müşterilerinin gereksinimleri ile hedeflerini doğru olarak anlamakla işe başlar, daha sonra müşteri memnuniyeti ile sürekliliği sağlayan özgün sistemiyle kapsamlı bir tasarım ve uygulama hizmeti verir.

Misyon: Mimarlık alanında en iyiyi üretmeye çalışmak ve bugünden geleceğe aktarabileceğimiz yüksek standartlara sahip yapılar tasarlamaktır. İnsan ile yaşayan ve gerektiğinde onun ihtiyaçlarına göre değişebilen, doğayla dost mekânlar kurgulayabilmenin öneminin bilincinde olarak tasarımlarımıza yön veriyoruz. Her çalışmayla artan heyecan ve kararlılığımızla, elde ettiğimiz deneyimlerimizi bir sonraki çalışmaya yansıtarak devamlı öğrenebilmeyi; bunun sonucunda da devamlı gelişmeyi sağlayıp her zaman dinamik kalmak bizim en temel ilkemizdir.

Vizyon: Geleneksel mimariden elde edilen deneyimleri analiz edip değerlendirerek, modern mimariye aktarmak; çağdaş yaşamın gerektirdiği mekân kurgusu ve biçimlerini en iyi şekilde tasarlamaktadır. Bu, bize bugünün ve yarının ihtiyaçlarına cevap verebilecek, daha kalıcı ve estetik değerleri yüksek yapılar yapma imkânı vermektedir. 
Mono Mimarlık İnşaat Taahhüt Dekorasyon San. ve Ti İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şantiye Şefi İstanbul(Asya) MONO MİMARLIK İnş.Taahhüt Dekor. San.Tic.Ltd.Şti.
Şantiye ŞefiMONO MİMARLIK İnş.Taahhüt Dekor. San.Tic.Ltd.Şti.
Üniversitelerin Mimarlık (tercihen YTÜ, İTÜ) bölümlerinden mezun, MS Office ve Auto CAD programlarını iyi derecede kullanan, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, En az 5 yıl şantiye deneyimi olan (İnce inşaat ağırlıklı, nitelikli projelerde çalışmış olmak tercih sebebidir),Teknik ofis kadrosunda görev yapmış, Şantiyelerde gerekli tüm planlama evraklarını, bütçelerini ve hak edişlerini hazırlayarak, üst yönetime sunabilecek,Keşif, metraj ve kontrol alanlarında çalışmış, İş güvenliği normlarına ve çalışma prensiplerine sahip Raporlama ve sözleşme yönetimi yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Koordinasyon ve iletişim becerisi yüksek, Sorunlara çözüm getirebilen, sorumluluk alabilen, özverili, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen 30 yaş ve üzeri. Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat ve konaklama engeli olmayan, belirli sürelerde farklı il ve lokasyonlardaki şantiyeleri yönetebilecek.Mimar Şantiye Şefi aramaktayız.**Başvuran adaylarla görüşmeler Kadıköy’deki merkez ofiste  yapılacak; görev alınacak proje İstanbul dışında olacaktır.**
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı