Münir Şahin Profil 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1929   Ülkemizin önde gelen ilaç firmalarından olan Münir Şahin; 1929 yılında Ecz. Münir Şahin tarafından İstanbul'da kuruldu. 1979 yılında Anonim şirket olan Münir Şahin, 1980 yılında Kartal'daki kendi tesislerine taşınmış, 1997 yılında gerçekleştirdiği ek tesis inşaatı ile faliyet alanını ve kapasitesini arttırmıştır. Münir Şahin İlaç Sanayi'nin ürün formlarını tablet, film tablet, granül, şurup, likit, süspansiyon, pomat ve jel grupları oluşturur. Üretim, dünya standartlarının kabul ettiği ve bugün Avrupa Birliği normları ile GMP kurallarına uygun en son teknoloji kullanılarak gerçekleştirilir. Yıllık üretim kapasitesi 20 milyon kutudur. Ayrıca diğer firmalara fason üretim hizmeti de verilmektedir.

   Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere hammadde ve teknoloji alanında işbirliği yapılmaktadır. Ayrıca Türki Cumhuriyetlere yapılan ihracat çalışmaları ile sağlık hizmetinin boyutu uluslararası alana taşınmış bulunmaktadır. Bu misyonun potansiyel ülkelere ulaştırılması temel hedefler arasındadır.

   Münir Şahin İlaç Sanayi günümüzün ihtiyaçlarına cevap verecek modern bir araştırma laboratuarı, dünya tıbbındaki gelişmeleri günü gününe izleyen ilmi bürosu, çağdaş sosyal tesisleri ve tüm yurt geneline yayılmış eğitimli tanıtım kadrosu ve deneyimli sevkiyat birimleriyle bu yıl 85.kuruluş yılını idrak etmektedir.

   Münir Şahin, geçmişten gelen tecrübesi ve günümüzdeki dinamizmi ile daha nice yıllar ülke sağlığına hizmet etmeyi öncelikli hedefi olarak görmektedir

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İlaç Sanayi

Firma web sitesi: www.munirsahin.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneMünir Şahin Profil İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net