NANOTAM NanoTeknoloji Araştırma Merkezi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2003


Bilkent Üniversitesi bünyesinde yer alan Nanoteknoloji Araştırma Merkezi; nanoteknoloji ve nanobilim konularında; kendini kavramsal ve deneysel araştırmaya adamış olan, eğitim ve ARGE konularında öncü olan bir kurumdur. 
Merkezimizde disiplinler arası araştırma olanakları bulunmaktadır. NANOTAM, nanoteknoloji ile ilgili araştırma çalışmaları için hem fen fakültesine, hem de mühendislik fakültesine ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’de ilgili konularda araştırma yapan üniversitelere de aynı zamanda kapılarını açık tutmaktadır.

NANOTAM'ın kuruluşundan bu yana yapmış olduğu araştırmaların neticesinde üretim faaliyetlerine hız kazandırma için Bilkent Üniversitesi - Aselsan  işbirliğinde AB MikroNano şirketi kurumuştur.

AB MikroNano, Aselsan ve Bilkent Üniversitesi ortaklığında kurulan Türkiye’nin ilk çip fabrikası özelliğini taşımaktadır.

Türkiye, 2016 yılında seri üretim faaliyetlerine başlayacak olan AB MikroNano’da üretilecek GaN temelli çipler sayesinde bir çok stratejik teknoloji üretebilen dünyanın 4. ülkesi pozisyonuna yükselecektir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,Savunma Sanayi

Firma web sitesi: www.nanotam.bilkent.edu.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Kreş
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Yemekhane
Tam Gün Sağlık HizmetleriNANOTAM NanoTeknoloji Araştırma Merkezi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yüksek Teknoloji Aygıt Üretim Teknikeri Ankara Bilkent Üniversitesi Nanotam Nano Tek.Araş.Mrkz.
Yüksek Teknoloji Aygıt Üretim TeknikeriBilkent Üniversitesi Nanotam Nano Tek.Araş.Mrkz.
Silisyum Tabanlı Yüksek Teknoloji Elektronik Aygıt Üretim TeknikeriBilkent Üniversitesi NANOTAM Nanoteknoloji Araştırma Merkezi bünyesinde yürütülen projelerde ve üretim faaliyetlerinde çalışmak üzere ekip arkadaşları arıyoruz.  Elektronik bölümlerinin 2 yıllık ön lisans bölümlerinden mezun, Tercihen mikro-nano fabrikasyon tecrübe veya bilgi sahibi, Aşındırıcı ve korozif kimyasallarla çalışabilecek, El becerisi yüksek, Tercihen Temiz Oda deneyimi bulunan ve/veya Temiz Oda ortamında uzun süre çalışabilecekHızlı öğrenen, gelişime açık ve istekli, Dikkatli ve sabırlı, Zaman yönetim becerileri gelişmiş, Analiz ve analitik düşünme yetkinliklerine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim kabiliyeti yüksek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen en az 2 yıl iş tecrübesine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı