Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


 

Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.
Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.
Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 
MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Neolife Tıp Merkezi             
Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mol-Image Moleküler Görüntüleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Capintec
Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş.  
Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   
Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemler Sanayi ve Tic. A.Ş.  
Solentek Solar Enerji Teknolojileri ve Metal Sanayi A.Ş.           
Globus Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.                    
Tünel Residence
Bozlu Art Project
DDD Diagnostic
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Medikal Fizik Uzmanı Tokat MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Medikal Fizik UzmanıMNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Bölümün'de görevlendirmek üzere;·         Medikal Fizik  alanında yüksek lisans derecesine sahip,·         Radyasyon Onkolojisinde en az  1 yıl  deneyimli,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı. ·         Tokat’ta ikamet eden ya da edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ PAZARLAMA UZMANI / İstanbul İstanbul(Avr.), ... MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ PAZARLAMA UZMANI / İstanbulMNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
MNT SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş., BOZLU HOLDİNG KURULUŞUDUR.Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir.MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır.MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir. GENEL NİTELİKLERMNT SAĞLIK SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇALIŞMAK ÜZERE; Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 sene deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim,             Saha Satış Pazarlama Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Satış Pazarlama UzmanıMNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe ihale evrakları hazırlama konusunda deneyimli, Kamu İhale Mevzuatına hakim, MS Office programlarına hakim, En az 5 yıl ihale deneyimine sahip, İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZM/UZM.YRD. İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZM/UZM.YRD.Bozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İK uygulamaları ( işe alım, eğitim, performans değerlendirme, bütçe çalışmaları, ÇMA, ücret vb.)  konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sabırlı, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Seyahat engeli olmayan, En az orta düzeyde İngilizce bilen,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul Levent’e ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Acil Tıp Teknisyeni-İstanbul İstanbul(Avr.) MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Acil Tıp Teknisyeni-İstanbulMNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir.MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır.MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir.           NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;·         Sağlık Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,·         Nükleer Tıp konusunda gelişimi hedefleyen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Dinamik,·         Gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİBozlu Holding A.Ş.
Şirket Tanıtımı:Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir.·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,·         Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli,·         İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış,·         İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
STAJYER MÜHENDİS İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
STAJYER MÜHENDİSBozlu Holding A.Ş.
Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinde öğrenci,Tercihen zorunlu stajı bulunan, İngilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,Gelişime açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi.
Stajyer        İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER / İSTANBUL AVR. İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
TIBBİ SEKRETER / İSTANBUL AVR.Bozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP YA DA RADYASYON ONKOLOJİSİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;Meslek Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl,  İstanbul Avrupa Yakası'nda çalışabilecek Tıbbi Sekreter arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT SERVİS MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Varinak A.Ş
IT SERVİS MÜHENDİSİVarinak A.Ş
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl benzer bir pozisyonda iş deneyimine sahip,·         Teknik literatürü takip edecek ve yurtdışı ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen,·         Bilgisayarla ilgili sorunlara destek verebilecek, müşterilere alanıyla ilgili sorulan sorulara cevap verebilecek,·         Sunucu ve Donanım konularında deneyimli, Windows server kurulum, destek ve bakımını yapabilecek,·         Network ve TCP/IP konusunda bilgi sahibi olan,·         Sanal sunucu konusunda bilgi sahibi olan,·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip·         Disiplinli çalışabilecek,·         Kendini geliştirmeye açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi,·         Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip,·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Varinak A.Ş.
PAZARLAMA UZMAN YARDIMCISIVarinak A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir. Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yılında %100 Varinak A.Ş. iştiraki ile kurulmuştur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bölgede satış-servis hizmetleri vermektedir.Aranan NiteliklerMühendislik Fakültelerinden mezun (Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği , Biyomedikal Mühendisliği veya Fizik Mühendisliği ),İyi derece İngilizce bilen, Sağlık teknolojileri alanında bilgi / tecrübe sahibi, İhale süreçleri hakkında bilgi sahibi, Müşteri ve kalite odaklı, takım oyuncusu, insiyatif alabilen, İletişim becerileri kuvvetli, B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı