Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


 

Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.
Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.
Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 
MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Neolife Tıp Merkezi             
Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mol-Image Moleküler Görüntüleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Capintec
Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş.  
Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   
Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemler Sanayi ve Tic. A.Ş.  
Solentek Solar Enerji Teknolojileri ve Metal Sanayi A.Ş.           
Globus Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.                    
Tünel Residence
Bozlu Art Project
DDD Diagnostic
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 29
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teknik Ressam Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Teknik RessamBozlu Holding A.Ş.
Teknik Eğitim Fakültesi Mezunu, En az 2 yıl tecrübeli, Solidworks programına hakim, Kaynaklı imalat konusunda tecrübeli, Problem çözme yeteneği kuvvetli, İnisiyatif alabilen ve sorumluluk duygusu yüksek, Dönemsel yoğun çalışma tempolarına uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Mühendisi Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Tasarım MühendisiBozlu Holding A.Ş.
Makine Mühendisliği bölümünde lisans veya yüksek lisans eğitimini tamamlamış, Yoğun regülasyonlu(demiryolu, havacılık, tıbbi cihazlar gibi) sektörlerde en az 4 yıl tecrübeli, Kaynaklı imalat konusunda tecrübeli, Problem çözme yeteneği kuvvetli, İnisiyatif alabilen ve sorumluluk duygusu yüksek, Uluslararası teknik standartları çevirebilecek seviyede teknik İngilizce bilen, Dönemsel yoğun çalışma tempolarına uyum sağlayabilecek, İyi derecede parametrik katı modelleme  bilen, tercihen Solidworks
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAĞLIK GRUBU RESEPSİYON GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
SAĞLIK GRUBU RESEPSİYON GÖREVLİSİTÜNEL RESIDENCE
Beyoğlu/Şişhane’de bulunan otelimizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Sağlık Grubu Resepsiyo Görevlisi aramaktayız?. En az lise mezunu, En az 1 yıl benzer pozisyonda deneyimi olan, Orta derecede İngilizce bilen, Çözüm odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dış görünüşüne özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Kişisel gelişimine önem veren, Uzun soluklu bir çalışma ortamı arayan, Misafir memnuniyetini ve kaliteyi üst düzeyde tutan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SALES SPECIALIST İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
SALES SPECIALISTBozlu Holding A.Ş.
University degree, Good command of written and spoken English, Experienced in the structuring of sales and dealers, Preferably experienced in quality management issues, No military service restriction for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SOFTWARE ENGINEER İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
SOFTWARE ENGINEERBozlu Holding A.Ş.
         Bachelor's Degree in Computer Science, Computer Engineering,          Electronics Engineering or relevant Departments,          Software development ability in Java  Standard Edition, or C/C++          Knowledge of Object Oriented Design concepts,          Experience in Linux operating system,             Willing to work on Medical Robotic Systems          Good command of written and spoken English,          Proven analytical skills and willingness to take responsibility,          No military service restriction for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Satış MühendisiBozlu Holding A.Ş.
Şirket Tanıtımı:Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir.Şirketimizde, 'Satış Mühendisi' pozisyonunda çalışacak kişide aranan özellikler şöyledir; Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış konusunda en az 3 yıl deneyimli, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, İstanbul'da ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İŞ ANALİSTİBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Dinamik ve hızlı büyüyen ekibimizde yer almak üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “İş Analisti” aramaktayız.  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun, Veri analizi ve İş Zekası (Oracle BI) alanlarında tecrübesi olan, SQL bilgisi (PL/SQL, T-SQL) sahibi olan , Jira kullanmayı bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İletişim konusunda başarılı, Yaratıcı ve çözüm odaklı, Sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İş analisti olarak en az 2 sene deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansman ve Risk Yönetimi Yöneticisi İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Finansman ve Risk Yönetimi YöneticisiBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Dinamik ve hızlı büyüyen ekibimizde yer almak üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “Finansman ve Risk Yönetimi Yöneticisi'  aramaktayız.Aranan Nitelikler:          Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi ve ilgili bölümlerinden mezun,          UFRS ve Tek Düzen Hesap Planına ileri derecede hakim,          Finansal analiz ve simülasyonlar çerçevesinde projeksiyonlar yapabilen,          Hazine ve türev işlemleri konusunda bilgili,          Finansal ürünleri ve dış ticaret ödeme şekillerine hakim,          İyi derecede İngilizce bilen,          MS Office, ERP, Oracle Programlarını etkin kullanabilen,          Analitik düşünebilen, iletişim becerisi güçlü, ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Spa Terapisti İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
Spa TerapistiTÜNEL RESIDENCE
Beyoğlu/Şişhane’de bulunan otelimizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip SPA Terapisti aramaktayız. En az 1 yıl tecrübeli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Çeşitli masajlar konusunda bilgi sahibi, İlgili yasal sertifikalara sahip, Bay ve bayan misafirlere servis sunabilen, Prezantabl, iyi bir ekip çalışanı, Diğer departman ve çalışma arkadaşlarıyla uyumlu.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Epsilon Elektronik A.Ş.
SATIŞ ASİSTANIEpsilon Elektronik A.Ş.
Şirket Tanıtımı:Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir. ''Satış Asistanı'' pozisyonunda çalışacak kişide aranan özellikler şöyledir. Yüksekokul mezunu, Tercihen ihale dosyası hazırlamada deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Müşteri ilişkileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış Yoğun çalışma temposunda çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ofis Asistanı Ankara Bozlu Holding A.Ş.
Ofis AsistanıBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Dinamik ve hızlı büyüyen ekibimizde yer almak üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “Ofis Asistanı"  aramaktayız.Aranan Nitelikler-       En az Meslek Yüksekokulu mezunu,-       Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,-       MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen,-       İngilizce bilen,-       Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, diksiyonu düzgün,-       Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip,-       Erkek adaylar için askerliğini yapmış/muaf,-       Ankara'da ikamet eden/ edebiliecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Klinik Mühendislik Hizmetleri Saha Yöneticisi Ankara Bozlu Holding A.Ş.
Klinik Mühendislik Hizmetleri Saha YöneticisiBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Grubumuzun Klinik Mühendislik projelerinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “Klinik Mühendislik Hizmetleri Saha Yöneticisi” aramaktayız.Aranan Nitelikler Üniversitelerin Biyomedikal, Elektronik, Elektrik-Elektronik veya Tıp Mühendisliği  bölümlerinden mezun, Klinik Mühendislik ve Hastane teknolojileri alanlarında tecrübesi olan, Klinik Mühendislik konusunda 3 yıl deneyimli JCI, ISO 9001 ve Sağlık Bakanlığı Kalite standartlarına ve gerekli dokümantasyona aşina, Tıbbi cihazların Kalibrasyonu konusunda tecrübeli, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, sorumlu olduğu ekibe liderlik yapabilecek, İletişim konusunda başarılı, Yaratıcı ve çözüm odaklı, Sorumluluk sahibi, Ankara'da ikamet eden/ edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ UZMANI Ankara Varinak A.Ş.
SATIŞ UZMANIVarinak A.Ş.
1998 yılında kurulan Varinak,  medikal teknoloji alanında Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Moldova’da alanlarında en üstün teknolojilere sahip markalar ile büyümeye ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Varinak, her biri sektörünün lideri olan markaları, dürüst ve ilkeli satış prensipleri, müşteri memnuniyeti odaklı hızlı ve güçlü teknik servis hizmetleri ile bünyesindeki markalara değer katmakta, hizmet verdiği sağlık kuruluşları nazarındaki teknolojik çözüm ortağı konumunu gün geçtikçe pekiştirmektedir.Kuruluşundan bugüne radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olarak hizmet veren Varinak, 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. Varinak, 2009 yılında hızlı bir yurtdışı açılımına imza atarak Romanya’da ve Bulgaristan’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Varinak Europe SRL‘nin merkezi Bükreş’te, Varinak Bulgaria LTD’nin merkezi ise Sofya’da bulunmaktadır. Varinak A.Ş., 2013 yılında dünyanın teknoloji devi olan Samsung Electronics Co ’ nun Türkiye temsilciliğini alarak görüntüleme alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. İş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda her biri sektöründe lider olan, BrainLab AG, DDD Diagnostic, Zeihm Imaging, Neurologica, Xstrahl, VisionRT, EPIdos gibi firmaların ürünlerini ürün portföyüne katarak iş ortaklarına sunduğu değer zincirini güçlendirmiştir. Varinak, 15 yılı bulan yükseliş trendi ile radyoterapi, radyocerrahi, radyoloji ve nükleer tıp alanlarında sağlık kuruluşlarının çözüm ortağı olarak, deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Varinak iş ortaklarının yüksek kalite ve kesintisiz hizmet sunmalarını sağlamak amacıyla, Teknik personelin kadrosunu genişletmekte ve üretici eğitimleri ile daima güncel tutmakta. Sistemlerin çalışabilirlik sürelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Varinak, parça sevkiyatını hızlandırmak amacıyla geniş bir parça stoku ile hizmet vermektedir. Aranan Nitelikler          En az önlisans mezunu          En az 2 yıl medikal sektöründe ultrason cihazı satışı alanında  tecrübeli,          İngilizce bilgisine sahip,          MS Office Uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,          İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, uyumlu, ekip çalışmasına yatkın,          Analitik düşünebilen,          B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,          Seyahat engeli olmayan,          Erkek adaylar için askerliğini yapmış,          Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.) Varinak A.Ş.
Satış UzmanıVarinak A.Ş.
1998 yılında kurulan Varinak,  medikal teknoloji alanında Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Moldova’da alanlarında en üstün teknolojilere sahip markalar ile büyümeye ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Varinak, her biri sektörünün lideri olan markaları, dürüst ve ilkeli satış prensipleri, müşteri memnuniyeti odaklı hızlı ve güçlü teknik servis hizmetleri ile bünyesindeki markalara değer katmakta, hizmet verdiği sağlık kuruluşları nazarındaki teknolojik çözüm ortağı konumunu gün geçtikçe pekiştirmektedir.Kuruluşundan bugüne radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olarak hizmet veren Varinak, 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. Varinak, 2009 yılında hızlı bir yurtdışı açılımına imza atarak Romanya’da ve Bulgaristan’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Varinak Europe SRL‘nin merkezi Bükreş’te, Varinak Bulgaria LTD’nin merkezi ise Sofya’da bulunmaktadır. Varinak A.Ş., 2013 yılında dünyanın teknoloji devi olan Samsung Electronics Co ’ nun Türkiye temsilciliğini alarak görüntüleme alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. İş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda her biri sektöründe lider olan, BrainLab AG, DDD Diagnostic, Zeihm Imaging, Neurologica, Xstrahl, VisionRT, EPIdos gibi firmaların ürünlerini ürün portföyüne katarak iş ortaklarına sunduğu değer zincirini güçlendirmiştir. Varinak, 15 yılı bulan yükseliş trendi ile radyoterapi, radyocerrahi, radyoloji ve nükleer tıp alanlarında sağlık kuruluşlarının çözüm ortağı olarak, deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Varinak iş ortaklarının yüksek kalite ve kesintisiz hizmet sunmalarını sağlamak amacıyla, Teknik personelin kadrosunu genişletmekte ve üretici eğitimleri ile daima güncel tutmakta. Sistemlerin çalışabilirlik sürelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Varinak, parça sevkiyatını hızlandırmak amacıyla geniş bir parça stoku ile hizmet vermektedir. Aranan Nitelikler          En az önlisans mezunu          En az 2 yıl medikal sektöründe ultrason cihazı satışı alanında  tecrübeli,          İngilizce bilgisine sahip,          MS Office Uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,          İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, uyumlu, ekip çalışmasına yatkın,          Analitik düşünebilen,          B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,          Seyahat engeli olmayan,          Erkek adaylar için askerliğini yapmış,          İstanbul'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HİZMETLİ - İSTANBUL İstanbul(Asya) MNT Sağlık Hizmetleri
HİZMETLİ - İSTANBULMNT Sağlık Hizmetleri
Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir. MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır. MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir. HİZMET ALIMINI YAPTIĞIMIZ HASTANELERİN NÜKLEER TIP / RADYOTERAPİ BÖLÜMLERİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE;  En az ilköğretim mezunu, Hijyen ve düzen kurallarına önem veren, Müşteri odaklı, İletişim becerileri gelişmiş,Hizmetli / Temizlik Görevlisi aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tıbbi Sekreter / İstanbul İstanbul(Avr.), ... Bozlu Holding A.Ş.
Tıbbi Sekreter / İstanbulBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP YA DA RADYASYON ONKOLOJİSİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, İstanbul Avr. Yakası ve Anadolu Yakası olarak, duruma göre her iki bölgede de çalışabilecek, Seyahat engeli olmayan Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
APLİKASYON UZMANI Ankara Varinak A.Ş.
APLİKASYON UZMANIVarinak A.Ş.
1998 yılında kurulan Varinak,  medikal teknoloji alanında Türkiye, Romanya, Bulgaristan ve Moldova’da alanlarında en üstün teknolojilere sahip markalar ile büyümeye ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Varinak, her biri sektörünün lideri olan markaları, dürüst ve ilkeli satış prensipleri, müşteri memnuniyeti odaklı hızlı ve güçlü teknik servis hizmetleri ile bünyesindeki markalara değer katmakta, hizmet verdiği sağlık kuruluşları nazarındaki teknolojik çözüm ortağı konumunu gün geçtikçe pekiştirmektedir.Kuruluşundan bugüne radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olarak hizmet veren Varinak, 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. Varinak, 2009 yılında hızlı bir yurtdışı açılımına imza atarak Romanya’da ve Bulgaristan’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Varinak Europe SRL‘nin merkezi Bükreş’te, Varinak Bulgaria LTD’nin merkezi ise Sofya’da bulunmaktadır. Varinak A.Ş., 2013 yılında dünyanın teknoloji devi olan Samsung Electronics Co ’ nun Türkiye temsilciliğini alarak görüntüleme alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır. İş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda her biri sektöründe lider olan, BrainLab AG, DDD Diagnostic, Zeihm Imaging, Neurologica, Xstrahl, VisionRT, EPIdos gibi firmaların ürünlerini ürün portföyüne katarak iş ortaklarına sunduğu değer zincirini güçlendirmiştir. Varinak, 15 yılı bulan yükseliş trendi ile radyoterapi, radyocerrahi, radyoloji ve nükleer tıp alanlarında sağlık kuruluşlarının çözüm ortağı olarak, deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Varinak iş ortaklarının yüksek kalite ve kesintisiz hizmet sunmalarını sağlamak amacıyla, Teknik personelin kadrosunu genişletmekte ve üretici eğitimleri ile daima güncel tutmakta. Sistemlerin çalışabilirlik sürelerinin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Varinak, parça sevkiyatını hızlandırmak amacıyla geniş bir parça stoku ile hizmet vermektedir. Aranan Nitelikler:·         En az önlisans mezunu,·         En az 2 yıl Ultrason Cihazları konusunda deneyimli,·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat edebilecek,·         MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen,·         B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış,·         Ankara'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ MÜHENDİSİ Ankara Epsilon NDT A.Ş.
SATIŞ MÜHENDİSİEpsilon NDT A.Ş.
Şirket TanıtımıBozlu Holding şirketler gurubunun bir parçası olan Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1993 yılından beri Tahribatsız Muayene Uygulamaları (NDT- Non Destructive Testing)  alanında uzman; tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla, kaliteden ödün vermeden bilimsel çalışmalarına devam etmektedir.Bu alanda teknolojinin en uç uygulamalarının yapıldığı havacılık, askeri uygulamalar, demir yolları, otomotiv, petrol ve doğalgaz hatları, rafineri tesisleri, demir çelik ve döküm endüstrisi gibi alanlarda, kısacası üretimin olduğu tüm sektörlerde, standartların gerektirdiği kalite denetiminde gerekli cihaz, donanım ve müşteri odaklı özel çözümleri sağlamaktadır.Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2004 yılı sonu itibarı ile ürün grubuna Demiryolu alanında kullanılan cihaz ve ekipmanları da eklemiş bulunmaktadır.Bu alanda kullanılan ultrasonik tekerlek ve aks kontrol sistemleri, profil ölçüm cihazları, tekerlek, aks, GE, GM lokomotif yedek parçalarını ürün yelpazesi içerisindedir.Aranan Nitelikler• Üniversitelerin Mühendislik (tercihen Metalurji, Malzeme, Elektrik, Makine Mühendisliği) bölümlerinden mezun• Tercihen Tahribatsız Muayene ( NDT - Non Destructive Testing ) alanında tecrübeli• Satış konusunda deneyimli• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip • Ekip çalışmasına yatkın• MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen• B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen• Seyahat engeli olmayan ve nadiren yurtdışı, genelde yurtiçi seyahat edebilecek• Erkek adaylar için askerliğini yapmış• Ankara' da ikamet eden / edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ Kocaeli Bozlu Holding A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİBozlu Holding A.Ş.
Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir.Aranan Özellikler : Üniversitelerin mühendislik (Tercihen Fizik veya Nükleer Enerji Mühendisliği) bölümlerinden mezun, Tercihen Autocad, solidworks  veya benzeri  programları kullanabilen, Üretim deneyimi olan, Gebze veya yakın lokasyonlarda ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Klinik Biyokimya Uzmanı (Ankara) Ankara Bozlu Holding A.Ş.
Klinik Biyokimya Uzmanı (Ankara)Bozlu Holding A.Ş.
KLİNİK BİYOKİMYA UZMANI Synevo Tıbbi Laboratuvarları  Uluslararası bir laboratuvar zinciri olarak Türkiye'de, İstanbul, Ankara, İzmir merkez laboratuvarları, şubeleri ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da IMD Laboratuvarları, Orta ve Doğu Avrupa’da 12 ülkede geniş bir yelpazede ileri laboratuvar tanı hizmetleri  vermektedir.Yüksek kalitede müşteri odaklı  sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiye'de genişleyen operasyonumuz kapsamında,  Ankara Laboratuvarlarımız için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip  Part Time “Biyokimya Uzmanı Hekim” aramaktayız.·         Tıp Fakültesi mezunu·          Biyokimya uzmanlığını tamamlamış,·         En az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         İnsan ilişkilerinde başarılı·         Kişisel disiplin ve çalışma azmine sahip,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Kurumsal bir firmada çalışma isteğinde olan,·         Mesleğine bağlı,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,·         Ankarada ikamet eden / edebilecek, 
Yarı zamanlı / Part Time         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Patoloji Teknikeri (Ankara) Ankara Bozlu Holding A.Ş.
Patoloji Teknikeri (Ankara)Bozlu Holding A.Ş.
 Synevo Tıbbi Laboratuvarları  Uluslararası bir laboratuvar zinciri olarak Türkiye'de, İstanbul, Ankara, İzmir merkez laboratuvarları, şubeleri ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da IMD Laboratuvarları, Orta ve Doğu Avrupa’da 12 ülkede geniş bir yelpazede ileri laboratuvar tanı hizmetleri  vermektedir.Yüksek kalitede müşteri odaklı  sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiye'de genişleyen operasyonumuz kapsamında,  Ankara Laboratuvarlarımız için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip  “Patoloji Laboratuvar Teknikeri” aramaktayız.Üniversitelerin Tıbbi Patoloji  Bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Patolji laboratuvar çalışma tecrübesine sahip, Makroskopi çalışması yapmış, Hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlama odaklı çalışmayı prensip edinmiş, Tıbbi terminolojiye hâkim, iletişim yeteneği yüksek, Takım çalışmasına inanan, Mesleki etik ve disipline sahip, Dinamik bir ortamda çalışmak isteyen, Ankara' da  ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,     
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tıbbi Patoloji Uzmanı Ankara Bozlu Holding A.Ş.
Tıbbi Patoloji UzmanıBozlu Holding A.Ş.
Synevo Tıbbi Laboratuvarları  Uluslararası bir laboratuvar zinciri olarak Türkiye'de, İstanbul, Ankara, İzmir merkez laboratuvarları, şubeleri ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da IMD Laboratuvarları, Orta ve Doğu Avrupa’da 12 ülkede geniş bir yelpazede ileri laboratuvar tanı hizmetleri  vermektedir.Yüksek kalitede müşteri odaklı  sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiye'de genişleyen operasyonumuz kapsamında,  Ankara Laboratuvarlarımız için gelişmeleri takip eden, yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın, aşağıdaki özelliklere sahip  “Patolojİ Uzmanı” aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sekreter Bursa Bozlu Holding A.Ş.
SekreterBozlu Holding A.Ş.
En az lise mezunu (Tercihen Büro Yönetimi Sekreterlik mezunu) Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim yeteneği kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren ve güleryüzlü, MS Office programlarını kullanabilen, Tercihen orta seviyede İngilizcesi bilgisi olan, Disiplinli, işini severek yapan, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, Bayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Gazaltı Kaynak Operatörü Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Gazaltı Kaynak OperatörüBozlu Holding A.Ş.
Tercihen Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümünden mezun, Gazaltı kaynağı konusunda deneyimli, Teknik resim okumasını bilen, Ürün kalitesinin sorumluluğunu üstlenebilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzman yardımcısı Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Satınalma Uzman yardımcısıBozlu Holding A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının tercihen Makine bölümünden mezun, Satın alma konusunda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarına hakim, İletişim ve müzakere becerisi yüksek, Planlama, takip ve raporlama konularında yetenekli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İnsan Kaynakları YöneticisiBozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek olması, ileri teknoloji gerektirmesi ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiş olup hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır.Dinamik ve hızlı büyüyen ekibimizde yer almak üzere aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip “İnsan Kaynakları Yöneticisi'  aramaktayız.   İnsan kaynaklarında özellikle seçme ve yerleştirme,  eğitim ve geliştirme, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücret ve yan haklar yönetimi fonksiyonlarında, tercihen sağlık sektöründe en az 5 yıllık deneyim sahibi, Yöneticilik becerilerine sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli, Üniversitelerin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme, İktisat, Psikoloji, Endüstri İlişkileri vb. bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Cari Hesap Elemanı İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Cari Hesap ElemanıBozlu Holding A.Ş.
Synevo Tıbbi Laboratuvarları  Uluslararası bir laboratuvar zinciri olarak Türkiye'de, İstanbul, Ankara, İzmir merkez laboratuvarları, şubeleri ve ülke genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da IMD Laboratuvarları, Orta ve Doğu Avrupa’da 12 ülkede geniş bir yelpazede ileri laboratuvar tanı hizmetleri  vermektedir.Yüksek kalitede müşteri odaklı  sağlık hizmeti sunan ve en son teknolojiyi kullanan güçlü ve profesyonel bir şirket olarak değer yaratma ekibimizin ana oyuncusu olabilmeniz için kişisel gelişiminizi ve deneyim kazanmanızı en üst düzeyde destekleyeceğiz.Türkiye'de genişleyen operasyonumuz kapsamında,  İstanbul Laboratuvarlarımız için Sözlü ifadesi akıcı, diksiyonu düzgün, telefonda etkili iletişim kurabilen, enerjik, pozitif, iç motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın, sosyal becerileri güçlü, hedef odaklı, 25-35 yaş arası takım arkadaşı arıyoruz.  Üniversitelerin muhasebe, iktisat, işletme, ev ekonomisi gibi ilgili fakülte ya da meslek yüksek okullarından mezun, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tahsilat ve ödeme planları ve raporlamasını yapabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Seyahat engeli olmamak ve sürücü ehliyeti sahibi olmak., Okmeydanı-Perpa çevresine ulaşım sorunu olmaması.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER / KONYA Konya Bozlu Holding A.Ş.
TIBBİ SEKRETER / KONYABozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP YA DA RADYASYON ONKOLOJİSİ BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE; Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, Tercihen Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümünden mezun, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl,  Konya'da ikamet eden / edebilecekçalışma arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DÖNEMSEL ACİL TIP TEKNİSYENİ - İSTANBUL İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DÖNEMSEL ACİL TIP TEKNİSYENİ - İSTANBULBozlu Holding A.Ş.
  Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir. MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır. MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir.            NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;·         Sağlık Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,·         Nükleer Tıp konusunda gelişimi hedefleyen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Dinamik,·         Gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı