Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


 

Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.
Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.
Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 
MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Neolife Tıp Merkezi             
Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mol-Image Moleküler Görüntüleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Capintec
Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş.  
Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   
Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemler Sanayi ve Tic. A.Ş.  
Solentek Solar Enerji Teknolojileri ve Metal Sanayi A.Ş.           
Globus Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.                    
Tünel Residence
Bozlu Art Project
DDD Diagnostic
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 11
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİBozlu Holding A.Ş.
Aranan Özellikler :Üniversitelerin mühendislik (Tercihen Fizik veya Nükleer Enerji Mühendisliği) bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, En az 2 yıl iş deneyimiz olan, Tercihen Nükleer Tıp alanında deneyimli, Tercihen Autocad, solidworks  veya benzeri  programları kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek, Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Saha Satış Pazarlama YetkilisiBozlu Holding A.Ş.
* NEOLIFE TIP MERKEZİ, BOZLU HOLDİNG KURULUŞUDUR. Kanser tanı ve tedavisinde; üst düzey teknoloji ve yetkin ekibi bir araya getiren, multidisipliner bakış açısı ile çağdaş sağlık hizmeti sunanNeolife Tıp Merkezi2010 yılı sonunda hizmete girmiştir.Onkolojik uygulamalarda; ulusal, uluslararası kalite standartlarında, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde hizmet veren referans bir kurum olma vizyonu ile çıktığımız yolda 2011 yılında ISO 9001-2008, 2013 yılında ise JCI akreditasyon sertifikalarını alarak sunduğumuz sağlık hizmetinde kalitemiz tescillenmiştir. Merkezimiz 2016 yılında yapılan JCI denetimi ile yeniden akredite edilmiştir.Uluslararası Hasta Hizmetleri bölümümüz farklı ülkelerden gelen hastaların konaklama, tercüme, transfer gibi ihtiyaçları için 7/24 hizmet sunmaktadır.İstanbul Neolife modelinin Türkiye’de ulaşmış olduğu başarılı profil ile 2013 yılı sonunda Romanya Bükreş’te ikinci Neolife Tıp Merkezi açılmış, 2016 yılında ise Romanya Yaş'ta Neolife Vital adını verdiğimiz yeni merkezimiz hizmete girmiştir. Hedefimiz; ulaşılmış olan başarının, hizmet kalitesinin ve elde edilen hasta-hekim memnuniyetinin artırılarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda (tercihen onkoloji alanında) en az 2 sene deneyimli,Tercihen İngilizce bilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti gelişmiş, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İstanbul'da ikamet eden,       Saha Satış Pazarlama Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DÖNEMSEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMAN YARDIMCISIBozlu Holding A.Ş.
Aranan NiteliklerÜniversite ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, 5 ay dönemsel, Windows işletim sistemleri ve sunucu platformları konularında bilgi ve deneyim sahibi,Active Directory, Domain Controller ve Exchange Server üzerinde kullanıcı oluşturma, yetkilendirme ve problem giderme işlemlerine hakim,Genel network ve yapısal kablolama konularına hakim, Ağ cihazlarını tanıyan (Switch, Firewall, Router) ve yönetimi konusunda giriş seviye bilgi sahibi,Helpdesk iş süreçlerini yürütebilen (son kullanıcı notebook, PC, printer, işletim sistemi, donanım ve yazılım sorunlarına çözüm sağlanması),MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerileri gelişmiş ve proaktif, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl muaf olan,
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SPA TERAPİSTİ İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
SPA TERAPİSTİTÜNEL RESIDENCE
Beyoğlu/Şişhane’de bulunan otelimizde çalışmak üzere aşağıdaki özelliklere sahip SPA Terapisti aramaktayız.En az 1 yıl tecrübeli, İletişim becerileri ve iş takibinde kuvvetli, Çeşitli masajlar konusunda bilgi sahibi, İlgili yasal sertifikalara sahip, Bay ve bayan misafirlere servis sunabilen, Prezantabl, Ekip çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ UZMANIBozlu Holding A.Ş.
Aranan NiteliklerÜniversite ve Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, İngilizce bilen, Office 365 ve SharePoint yönetimi (İnfopath, Visual Studio, Sharepoint designer)  hakkında bilgi sahibi,Tercihen, kurumsal web sayfalarının güncel tutulması için PHP, MYSQL, HTML5, CSS3, JQUERY, BOOTSTRAP, JAVA SCRIPT, AJAX dillerine hakim,Windows Sunucu işletim sistemleri ile AD, DNS, DHCP, IIS, SQL Server, Exhange Server gibi uygulama ve veri tabanı sunucularının kurulum, yönetim, yedekleme ve yedekten dönme süreçleri konusunda tecrübe sahibi,Hyper-V ve VMWare sanallaştırma platform yönetiminde tecrübe sahibi, Rack Server donanım mimarisine hakim, Yedekleme, yedekten dönüş ve veri koruma stratejileri konusunda tecrübe sahibi,Network mimarileri ve network cihazlarının (switch, wi-fi, router, firewall vb.) konfigürasyonları hakkında bilgi sahibi,Sistem, network, kullanıcı desteği alanlarında tecrübe sahibi, İletişim becerileri gelişmiş ve proaktif, Tercihen aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DESTEK HİZMETLER ELEMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DESTEK HİZMETLER ELEMANIBozlu Holding A.Ş.
Bozlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Neolife Tıp Merkezimiz için;Bay, En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik Destek Hizmetler Elemanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TIBBİ SEKRETER/HASTA DANIŞMANI - İzmir İzmir Bozlu Holding A.Ş.
TIBBİ SEKRETER/HASTA DANIŞMANI - İzmirBozlu Holding A.Ş.
MNT SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş., BOZLU HOLDİNG KURULUŞUDUR.Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir.MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır.MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir.İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ İZMİR TEPECİK EĞT. ARŞ. HASTANESİ, NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;Meslek Yüksekokulu veya Üniversite mezunu, İzmir Tepecik'e ulaşım sorunu olmayan, Tercihen sağlık sektöründe deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Prezantabl
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) TÜNEL RESIDENCE
RESEPSİYONİSTTÜNEL RESIDENCE
·         Meslek Yüksel Okulu ve Üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun,·         En az 2 yıl tecrübe sahibi,·         İyi derecede yabancı dil bilen, ( Tercihen İngilizce veya Arapça )·         MS Office programlarını kullanabilen,·         Opera ön büro programına hakim,·         Vardiyalı sistemde çalışabilecek,·         İletişimi güçlü ve güleryüzlü,·         Diksiyonu düzgün ve prezantabl,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
STERİLİZASYON HİZMETLERİ OPERASYON SORUMLUSU Ankara Bozlu Holding A.Ş.
STERİLİZASYON HİZMETLERİ OPERASYON SORUMLUSUBozlu Holding A.Ş.
Bilkent Şehir Hastanesi Projemiz için Ankara’da ikamet edecek Sterilizasyon Hizmetleri Operasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun olmak, Alanında en az 7 yıl deneyime sahip olmak, Analitik ve problem çözme yeteneğine sahip olmak, Yeniliklere ve gelişime açık olmak, Ekip çalışmasına ve ruhuna uygun hareket etme becerisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
LABORATUVAR HİZMETLERİ OPERASYON SORUMLUSU Ankara Bozlu Holding A.Ş.
LABORATUVAR HİZMETLERİ OPERASYON SORUMLUSUBozlu Holding A.Ş.
Bilkent Şehir Hastanesi Projemiz için Ankara’da ikamet edecek Laboratuvar Hizmetleri (Biyokimya, İmmunoloji, Mikrobiyoloji, Parazitoloji, Genetik ve Patoloji) Operasyon Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır;Üniversitelerin ilgili ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun olmak Alanında en az 7 yıl deneyime sahip olmak, Analitik ve problem çözme becerisine sahip olmak, Yeniliklere ve gelişime açık olmak, Ekip çalışmasına ve ruhuna uygun hareket etme becerisine sahip olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
IT SERVİS MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Varinak A.Ş
IT SERVİS MÜHENDİSİVarinak A.Ş
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl benzer bir pozisyonda iş deneyimine sahip,·         Teknik literatürü takip edecek ve yurtdışı ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen,·         Bilgisayarla ilgili sorunlara destek verebilecek, müşterilere alanıyla ilgili sorulan sorulara cevap verebilecek,·         Sunucu ve Donanım konularında deneyimli, Windows server kurulum, destek ve bakımını yapabilecek,·         Network ve TCP/IP konusunda bilgi sahibi olan,·         Sanal sunucu konusunda bilgi sahibi olan,·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip·         Disiplinli çalışabilecek,·         Kendini geliştirmeye açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi,·         Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip,·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı