Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 

    Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.

Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.

Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 

MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş

Nükleer Tıp İşletmeciliğinde Türkiye'de ilk olan, ileri ve kaliteli düzeyde Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi hizmeti veren MNT, uzun yıllar içinde edindiği tecrübesi ve bilgi birikimiyle sağlık sektöründe danışmanlık, fizibilite, tasarım ve eğitim hizmetleri vermekte; cihazı, personeli ve radyofarmasötiği sağlayarak '' Komple Nükleer Tıp Bölümü İşletmeciliği'' çözümleri sunmakta ve sektörde üretken ve kalıcı sağlık politikalarının oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır. Türkiye’de alanında bir çok ilki gerçekleştiren MNT, elde ettiği tecrübe ve birikimini yurtdışı açılımları ile Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Ön Asya'da değerlendirmeyi hedeflemektedir.

 

  

MNTLAB Laboratuvar Hizmetleri

2007 yılında kurulan ve Holding’e 2009 yılında katılan MNTLAB Laboratuvar Hizmetleri, 1600 m2'lik merkez laboratuvarı ve şubeleri ile uluslararası normlarda kurumsal ve bireysel kullanıcılara hizmet vermektedir. MNTLAB, klinik kimya, immünoloji, hematoloji, mikrobiyoloji, enfeksiyon immünolojisi, patoloji, sitogenetik ve genetik alanlarında ülke çapında referans bir tıbbi analiz laboratuvarı olacak şekilde sürekli yenilenen çağdaş teknolojik alt yapı ve yetkin personeliyle, tıbbi tahlil, analiz ve danışmanlık hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır.  

 

 

Neolife Tıp Merkezi

Neolife Tıp Merkezi, gelişmiş teknolojik donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Levent’te bulunan merkez, gerek radyasyon onkolojisi gerekse de medikal onkolojide sunduğu tedavi programları ile Türkiye ve çevre ülkelerin referans onkoloji merkezi olmayı hedeflemektedir.
 

 

Synevo Laboratuvar Hizmetleri


Nükleer tıp alanında bir bölge firması olmayı hedefleyen Eczacıbaşı-Monrol, konusunda uzman  çalışanları ve bayileri ile Türkiye'deki nükleer tıp merkezlerine PET çekimlerinin yapılabilmesi için kullanılan F18 FDG de dahil olmak üzere Nükleer Tıp alanında kullanılan radyofarmasötik üreten ilk Türk firmasıdır. 2010 yılında moleküler ve mekatronik tıp konusunda yürüttüğü araştırma, geliştirme, inovasyon ve üretim faaliyetleriyle dikkati çeklen MOL-IMAGE firmasını bünyesine katan Eczacıbaşı-Monrol, başarılarını bölge ülkelerinde de sürdürmektedir.

 

Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.


1993 yılında kurulan ve tıp elektroniğinde dünya liderlerinin distribütörlüğünü yapan Epsilon Elektronik tıp satış, pazarlama ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Epsilon Elektronik, ürün gamındaki nükleer tıpta kullanılan, kalibrasyon ve kalite kontrol radyoizotopları ile ekipmanlarının yanı sıra radyoterapi cihazları ile radyasyon onkolojisinde kullanılan dozimetre sistemleri, hasta pozisyonlama ve sabitleme sistemleri gibi ürünlerle anahtar teslim çözümler sunabilmektedir.
 

 

Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.

Teknolojideki gelişmelere ışığında tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de medikal ve endüstriyel alanda radyasyon giderek daha sık kullanılmaktadır. Epsilon Landauer, artan ihtiyaç çerçevesinde mesleki ve çevresel radyasyonun ölçülmesine yönelik hizmet vermektedir. Alanında dünya lideri olan Landauer Inc ile ortak girişim olarak kurulan firma Türkiye’de profesyonel olarak kişisel dozimetri hizmeti veren ilk özel firma olarak, üstün teknolojiye sahip OSL dozimetreler ile güvenilir doz ölçümü hizmetleri sunmaktadır.

&Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Radyoterapi Teknikeri İstanbul MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Radyoterapi TeknikeriMNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
*Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoterapi Bölümü mezunu,
*Ekip çalışmasına yatkın,
*İnsan ilişkilerinde başarılı,
*Öğrenmeye istekli,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Tıbbi Sekreter İstanbul(Avr.) Synevo MNTLab Laboratuvar Hizmetleri
Tıbbi SekreterSynevo MNTLab Laboratuvar Hizmetleri
Uluslararası normlara uygunluğu, sürekli güncellenen modern teknolojik alt yapısı ve yetkin personeliyle, kaliteli ve güvenilir tıbbi laboratuar hizmetini son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemekte olan Laboratuarımız için aşağıdaki özelliklere sahip eleman aramaktayız.
En az lise mezunu,
Tercihen Sağlık sektöründe Çağrı Merkezi işleyişi veya müşteri hizmetleri konusunda en az 1-2 yıllık deneyimi olan,
Telefonda iletişim,  ikna  ve problem çözme becerisi gelişmiş, ifade yeteneği güçlü,
Diksiyonu düzgün,
Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil edilmiş,
istanbul Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıBozlu Holding A.Ş.

Üniversitelerin tercihen İletişim, İşletme, Halkla İlişkiler, Basın-Yayın veya ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Sağlık sektöründe ajans, kurumsal iletişim konularında tecrübeli
Yazılı, görsel ve dijital medya ilişkileri konusunda deneyime sahip, şirketin bu alandaki iletişim çalışmalarını yürütebilecek,
MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 
İyi derecede İngilizce bilen,
Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, sunum becerileri güçlü,
Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, yaratıcı, yenilikçi, problem çözme yeteneği olan, detaylara önem veren,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek. 
   “KURUMSAL İLETİŞİM UZMAN YARDIMCISI” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Balıkesir, Bursa... Bozlu Holding A.Ş.
RADYOLOJİ TEKNİKERİBozlu Holding A.Ş.
Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren elliye yakın merkeze yükseltmiştir. MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır. MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir.
 
Radyoloji Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji bölümlerinden mezun,
Teknolojik gelişmelerden haberdar olup yetkinliğini Nükleer Tıp alanında artırmak isteyen,
Takım çalışmasına yatkın,
Dinamik,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Gelişime açık.
Nükleer Tıp alanında kendini geliştirmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Hemşire İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
HemşireBozlu Holding A.Ş.
Synevo Ataşehir Tıbbi Laboratuvarlarımız için aşağıdaki özelliklere sahip dinamik 'Mobil Hizmet Hemşiresi' arayışımız bulunmaktadır:
 
Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,
Bebeklerden, yaşlılardan kan alımında deneyimli,
Gündüz mesai saatleri içerisinde 08:30-18:00  arasında çalışabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Dinamik,
Gelişime açık,
Aktif olarak araç kullanabilen,
Mobil hemşirelik konusunda deneyimli,
Ön muhasebe ve ön büro konusunda deneyimli
Anadolu yakasında ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TIBBİ SEKRETER Balıkesir, Hatay... Bozlu Holding A.Ş.
TIBBİ SEKRETERBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;
Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu,
Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,
MS Office programlarını kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Ekip çalışmasına yatkın,
Prezantabl, 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Teknisyeni Ankara Synevo Laboratuvar Hizmetleri
Laboratuvar TeknisyeniSynevo Laboratuvar Hizmetleri
Birçok ülkede pazar lideri konumunda olan Synevo Tıbbi Laboratuvarları  sektörün referans noktası olmak üzere İstanbul Ankara ve İzmir de merkez laboratuvarı, şubeleri ve Türkiye genelinde hastane işletmeleri ile Synevo Laboratuvar Hizmetleri  adıyla hizmet sunmaktadır.
Synevo, Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da IMD Laboratuvarları, Orta ve Doğu Avrupa’da 10 ülkede geniş bir yelpazede ileri laboratuvar tanı hizmetleri sunmaktadır.
 Ankara Merkez Laboratuvarımız için aşağıdaki özelliklere sahip Laboratuvar Teknisyeni aramaktayız.
 
Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar bölümlerinden mezun,
En az 2 yıl tıbbi laboratuvarın biyokimya bölümünde çalışma tecrübesine sahip,
Takım çalışmasına inanan,
Mesleki ve etik disipline sahip,
Dinamik bir ortamda çalışmak isteyen,
Ankara’ da ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Teknik Servis Mühendisi İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
Teknik Servis MühendisiBozlu Holding A.Ş.
Şirket Tanıtımı
Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir.
Aranan Nitelikler
•Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,
•Medikal cihaz montaj ve servis alanında minimum 2 yıl tecrübeli,
•Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
•Her türlü elektronik ölçüm cihazını kullanabilen,
•İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip,
•Takım çalışmasına yatkın,
•Seyahat engeli olmayan,
•B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanan,
•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
•İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
BİLGİSAYAR MÜHENDİSİBozlu Holding A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.
Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.
Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.
Şirketimizde Sistem ve Network alanlarında yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde takım arkadaşı aramaktayız.
Aranan Nitelikler
·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun,
·         En az 1 yıl iş tecrübeli,
·         Teknik literatürü takip edecek ve yurtdışı ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen,
·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,
·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
·         Takım çalışmasına yatkın,
·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi,
·         Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip,
·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip
·         Disiplinli çalışabilecek,
·         Kendini geliştirmeye açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,
·         Askerlik tamamlamış veya muaf,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Application Specialist Ankara, İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
Application SpecialistBozlu Holding A.Ş.
Bozlu Holding is composed of 10 brands and 18 companies each of which is a leader in its own field. The dynamic and fast paced Bozlu Holding consists of companies each of which is a leader in its own field. All companies abide by the principle of providing quick, high quality and customer oriented services via utilizing the newest technology in accordance with a common vision; and have gained the trust of Turkish and international markets with their long-standing background especially in healthcare and technology fields.
One of the Bozlu Holding brand DDD-Diagnostic develops, provides and markets Nuclear Medicine imaging solutions and after-sales services to our customers worldwide. DDD-Diagnostic is the recognized global center of excellence for diagnostic solutions based on nuclear medicine technology.
DDD Diagnostic Clinical Education Organization has overall responsibility for providing the on-site technical training for SPECT and Gamma Camera Systems at our customer's medical facilities.
In this role you will take the lead to ensure that the Clinical Education training on SPECT and Gamma Camera systems and components is facilitated to provide expert technical training, deliver customer excellence, and represent DDD Diagnostic with professionalism and a focus on delivering a positive customer experience
 
BS/BA in related discipline or equivalent combination of education and experience
Experience on SPECT and Gamma Camera Systems
Experience in CT a plus
Previous Application Specialist experience preferred
Ability to utilize problem-solving, critical thinking and priority-setting skills
Strong communication skills, both written and verbal required, with proven examples of presentations
Fluency in English
Excellent computer skills needed, to include Microsoft Office products
Teaching experience in a clinical environment preferred
Ability to travel extensively (internationally)
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Organizasyonel Gelişim Yöneticisi İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
Organizasyonel Gelişim YöneticisiBozlu Holding A.Ş.
Şişli'de bulunan Genel Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere, Şirketimizin Kurumsal İnsan Kaynakları Departmanında  Eğitim ve Gelişim konusundaki süreçlerinden sorumlu olarak görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip 'Organizasyonel Gelişim Yöneticisi' aramaktayız
 •Üniversitelerin İletişim, Eğitim, İİBF veya Mühendislik Bölümlerinden mezun,
•Kurumsal ve büyük ölçekli firmalarda özellikle Eğitim Planlama, Bütçeleme, İhtiyaç Analizi, Eğitim Operasyon konularında en az 5 yıl tecrübe kazanmış,
•e-learning ve/ya elektronik öğrenme sistemlerini bilen
•Kurumsal Yetkinlik sözlüğü hazırlamış
•Analitik düşünme becerisine sahip ve raporlama becerileri üst seviyede,
•Organizasyon, planlama ve paralel düşünebilme konusunda hızlı ve yetkin,
•İletişim becerileri ve ilişki yönetimi konusunda yetkin,
•Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinci yüksek, adaptasyonu hızlı,
•İyi derecede İngilizce bilen,
•Erkek adaylar için askerik görevini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
Muhasebe UzmanıBozlu Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun
Genel muhasebe süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli
İnşaat muhasebesi konusunda deneyimli,
Tek Düzen Hesap Planının  hâkim,
Cari hesap takibatı, mutabakat ve raporlama yapabilen
KDV, Muhtasar, K.G.V Beyannamesi . Kurumlar beyannamesi, Ba-Bs  hazırlayacak
Askerlik görevini yerine getirmiş (Erkek Adaylar için),
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniBozlu Holding A.Ş.

Tercihen üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar Bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl tıbbi laboratuvar çalışma tecrübesine sahip,
Kan alım tecrübesine sahip ;bebek, çocuk, yaşlı hasta ve evden bakımı sağlanan hastalardan kan alabilen,
Hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlama odaklı çalışmayı prensip edinmiş,
Tıbbi terminolojiye hâkim, iletişim yeteneği yüksek,
Takım çalışmasına inanan,
Mesleki etik ve disipline sahip,
Dinamik bir ortamda çalışmak isteyen,
İstanbul Anadolu ve ya Avrupa yakasında ikamet eden,
B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Büyümekte olan yapımız içinde kariyer hedefi olan,
Alman Laboratuvar zincirinin parçası olmak isteyen,
Kişisel gelişim eğitimleriyle ,gelişime açık.
Ön muhasebe bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Laboratuvar Teknisyeni İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Laboratuvar TeknisyeniBozlu Holding A.Ş.
Synevo Tıbbi Laboratuvarları İstanbul Ankara ve İzmir merkez laboratuvarları, şubeleri ve Türkiye genelinde laboratuvar işletmeleri ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Almanya’da IMD Laboratuvarları, Orta ve Doğu Avrupa’da 10 ülkede geniş bir yelpazede ileri laboratuvar tanı hizmetleri sunmaktadır.
Laboratuvarımızın işletmesini gerçekleştirdiği Bağcılar Tekden  Hastanesi laboratuvar bölümünde  görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı  aramaktayız.
 
 
Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar  Bölümlerinden mezun,
En az 3 yıl tıbbi laboratuvar çalışma tecrübesine sahip,
Bebek, çocuk, yaşlı  hastalardan kan alabilen,
Hasta ve hasta yakını memnuniyetini sağlama odaklı çalışmayı prensip edinmiş,
Tıbbi terminolojiye hâkim, iletişim yeteneği yüksek,
Takım çalışmasına inanan,
Mesleki etik ve disipline sahip,
Dinamik bir ortamda çalışmak isteyen,
İstanbul  Avrupa yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SANTRAL ELEMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
SANTRAL ELEMANIBozlu Holding A.Ş.

En az lise mezunu,
Tercihen aynı pozisyonda sağlık sektöründe deneyimi olan,
İletişim becerileri gelişmiş, sözlü ve yazılı ifade yeteneği güçlü,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Mf Office programlarına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ACİL TIP TEKNİSYENİ Balıkesir Bozlu Holding A.Ş.
ACİL TIP TEKNİSYENİBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;
·         Sağlık Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,
·         Nükleer Tıp konusunda gelişimi hedefleyen,
·         Ekip çalışmasına yatkın,
·         İnsan ilişkilerinde başarılı,
·         Dinamik,
·         Gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı Ankara Bozlu Holding A.Ş.
Muhasebe UzmanıBozlu Holding A.Ş.
Sağlık sektörünün önde gelen uluslararası şirketlerinden Synevo Laboratuvarları’nın büyüyen Türkiye organizasyonunda  görev almak üzere  Muhasebe Uzmanı arıyoruz.   Doğrudan İstanbul merkezimizde bulunan Mali İşler Müdürüne raporlama  yapacak,  şirket hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak anahtar kişi olacaksınız.
Avrupa çapındaki organizasyonumuzla  müşterilerimize en son teknoloji imkanlarla  yüksek kalitede profesyonel sağlık hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimizin sağlıklı bir hayat sürdürmelerine ve hekimlerimizin hastalarını en iyi şekilde tedavi etmelerine olanak sağlıyoruz.
Sürekli öğrenmeyi  ve gelişimi arzulayan , genç ve enerjik  profesyonel arıyoruz. Bu süreçte değer zincirimizin bir parçası olacaksınız. Tecrübe kazanmanızda ve gelişiminizde size her zaman destekçi olacağız.
 
Birçok ülkede pazar lideri olan şirketimizin Ankara Laboratuvarında görev almak üzere 'Muhasebe Uzmanı' aramaktayız.
 
Üniversitelerin İşletme,İktisat,  Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun,
Muhasebe programları hakkında bilgi sahibi,
Ms Office programlarına hakim, (iyi derecede Excel bilgisi),
Ön muhasebe, genel muhasebe konusunda en az 4 yıl tecrübeli,
Raporlama, planlama ve organizasyon bilgisine sahip,
İletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,
Erkekler adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan,
Ankara' da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
YÖNETİCİ ASİSTANIBozlu Holding A.Ş.

Üniversite mezunu,
En az 2 yıl benzer pozisyonda, tercihen sağlık sektöründe tecrübesi olan,
Tercihen İngilizce bilen,
MS Office uygulamalarına hakim,
İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net