Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1990


 

Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.
Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 
Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.
Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 
MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş.
Neolife Tıp Merkezi             
Eczacıbaşı - Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Mol-Image Moleküler Görüntüleme Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Capintec
Varinak Onkoloji Sistemleri Satış ve Servis A.Ş.  
Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.   
Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemler Sanayi ve Tic. A.Ş.  
Solentek Solar Enerji Teknolojileri ve Metal Sanayi A.Ş.           
Globus Yapı Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.                    
Tünel Residence
Bozlu Art Project
DDD Diagnostic
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Sağlık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar

Diğer: .


Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İNSAN KAYNAKLARI UZM/UZM.YRD. İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZM/UZM.YRD.Bozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurulmasıyla atılmıştır. Sağlık ve sağlık teknolojisi, endüstriyel muayene, enerji gibi teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan birçok ilk Bozlu Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İK uygulamaları ( işe alım, eğitim, performans değerlendirme, bütçe çalışmaları, ÇMA, ücret vb.)  konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı ve sabırlı, Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu, Seyahat engeli olmayan, En az orta düzeyde İngilizce bilen,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen İstanbul Levent’e ulaşım sorunu olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
FİNANS UZMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
FİNANS UZMANIBozlu Holding A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, Ekonomi gibi Muhasebe ve Finansla ilgili bölümlerinden mezun,Finansal kurumlarının Mali Analiz Birimlerinde, Denetim şirketlerinde veya Muhasebe Departmanında minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip,Uluslararası Finansal Raporlama Sistemine hâkim, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Analitik düşünme stiline sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul'da, tercihen Avrupa yakasında, ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KIDEMLİ MALİ İŞLER UZMANI İstanbul(Asya) Epsilon Elektronik A.Ş.
KIDEMLİ MALİ İŞLER UZMANIEpsilon Elektronik A.Ş.
·        Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,·        Mali İşler alanında en az 5 yıl deneyimli, ·        ERP Muhasebe Programına ve uygulamalarına  ileri derecede hakim ( Enterprise Programı ),·        E- fatura ve e- defter uygulamalarına hakim,·        Yasal mevzuatı yakından takip eden, Vergi, SGK ve Beyanname süreçlerine hakim,·        Microsoft Office programını iyi derecede kullanabilen,·        Orta derecede sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip,·        Raporlama becerileri gelişmiş,·        Ayrıntıya önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinen,·        Mesleğinin önemine ve ciddiyetine inanan, düzenli titiz ve sorumluluk sahibi, ·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·        Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek, ( Tercihen Yeditepe Üniversitesi, Ferhatpaşa, Yedpa mevkii )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.), ... Bozlu Holding A.Ş.
ÜRETİM MÜHENDİSİBozlu Holding A.Ş.
Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir.Aranan Özellikler :Üniversitelerin mühendislik (Tercihen Fizik veya Nükleer Enerji Mühendisliği) bölümlerinden mezun,Tercihen Autocad, solidworks  veya benzeri  programları kullanabilen,Üretim deneyimi olan, Tercihen Nükleer Tıp alanında deneyimli,İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya edebilecek,Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACCOUNTING MANAGER İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
ACCOUNTING MANAGERBozlu Holding A.Ş.
Qualifications:• University degree in Business Administration, Finance, Economics and Statistics in reputable universities,• Minimum 7 years of accounting experience including at least 2 year of a managerial role,• Advance knowledge and experience in  IFRS and reporting standards,• Good command of written and spoken English,• Strong knowledge on Turkish GAAP, tax legislation and cash flow,• Ability to interpret TCC within the context of responsibilities,• Advance budget, planning, consolidation and management reporting knowledge,• Ability to prepare and analyze financial reports, projections, costing and strategic scenarios,• Ability to work in project mode and to manage a project,• Analytical thinking, proactive and willingness to take initiative,• Excellent teamwork and collaboration skills,• Advanced user of MS Office,• No military service restriction for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Uzm. Yrd. İstanbul(Asya) Bozlu Holding A.Ş.
Operasyon Uzm. Yrd.Bozlu Holding A.Ş.
Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır. Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.  Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır. Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısına kavuşmuştur.Bozlu Holding şirketlerinden Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş. 'de'Operasyon Uzman Yardımcısı" pozisyonunda çalışacak kişide aranan özellikler şöyledir;30 yaşını aşmamış bayan, Önlisans veya lisans mezunu, Ofis işlerinde çalışmış ya da yeni mezun, Ofis programlarını etkin kullanabilen, Tercihen ihale ve muhasebe konusunda deneyimli, Tercihen İngilizce bilen, Ataşehir çevresinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAHA SATIŞ PAZARLAMA UZMANI / İstanbul İstanbul(Avr.), ... Bozlu Holding A.Ş.
SAHA SATIŞ PAZARLAMA UZMANI / İstanbulBozlu Holding A.Ş.
MNT SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş., BOZLU HOLDİNG KURULUŞUDUR.Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren ellinin üzerinde merkeze yükseltmiştir.MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır.MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir. GENEL NİTELİKLERMNT SAĞLIK SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ÇALIŞMAK ÜZERE; Yüksekokul veya Üniversite mezunu, Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 3 sene deneyimli, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Müşteri odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, MS Office programlarına hakim,             Saha Satış Pazarlama Uzmanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MALİ İŞLER UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.), ... Epsilon Elektronik A.Ş.
MALİ İŞLER UZMAN YARDIMCISIEpsilon Elektronik A.Ş.
Epsilon Elektronik 1993 yılında tıp elektroniğinde satış, pazarlama, onarım faaliyetleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Bozlu Holding grup firmalarından biri olan Epsilon Elektronik faaliyetlerini satış, üretim  ve teknik hizmet vererek sürdürmektedir.Tıbbi cihaz imalat ve ithalatı sektöründe faaliyet gösteren firmamızın muhasebe birimi için aranan nitelikler;·        En az önlisans mezunu,·        Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli, ·        ERP Muhasebe Programına ve uygulamalarına  ileri derecede hakim ( Enterprise Programı ),·        E- fatura uygulamalarını bilen,·        Yasal mevzuatı yakından takip eden, Vergi, SGK ve Beyanname süreçlerine hakim,·        Microsoft Office programını iyi derecede kullanabilen,·        Ayrıntıya önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinen,·        Mesleğinin önemine ve ciddiyetine inanan, düzenli titiz ve sorumluluk sahibi, ·        Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ·        Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek, ( Tercihen Yeditepe Üniversitesi, Ferhatpaşa, Yedpa mevkii )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İstanbul Teknik Servis Mühendisi İstanbul(Avr.), ... Varinak A.Ş.
İstanbul Teknik Servis MühendisiVarinak A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği veya Biyomedikal Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen radyoterapi tıbbi cihazlar alanında)·         Hastane yönetimi, klinik mühendislik ve tıbbi cihazlar konusunda bilgi sahibi,·         İyi derece İngilizce bilen,·         MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen·         İletişim becerileri kuvvetli,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,·         B sınıfı ehliyeti olan,·         İstanbul’ da ikamet eden,·         Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
IT SERVİS MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) Varinak A.Ş
IT SERVİS MÜHENDİSİVarinak A.Ş
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun,·         En az 2 yıl benzer bir pozisyonda iş deneyimine sahip,·         Teknik literatürü takip edecek ve yurtdışı ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen,·         Bilgisayarla ilgili sorunlara destek verebilecek, müşterilere alanıyla ilgili sorulan sorulara cevap verebilecek,·         Sunucu ve Donanım konularında deneyimli, Windows server kurulum, destek ve bakımını yapabilecek,·         Network ve TCP/IP konusunda bilgi sahibi olan,·         Sanal sunucu konusunda bilgi sahibi olan,·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip·         Disiplinli çalışabilecek,·         Kendini geliştirmeye açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi,·         Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip,·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ - EGE BÖLGE Afyon, İzmir, ... Bozlu Holding A.Ş.
NÜKLEER TIP TEKNİKERİ - EGE BÖLGEBozlu Holding A.Ş.
MNT Sağlık Hizmetleri olarak İşletmeciliğini yapmış olduğumuz Hastanelerin Nükleer Tıp Birimi'nde görevlendirilmek üzere ihtiyacımız bulunmaktadır.Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji veya Sağlık Meslek Yüksekokullarının Radyoloji / Tıbbi Görüntüleme Teknikleri / Nükleer Tıp bölümlerinden mezun,Teknolojik gelişmelerden haberdar olup yetkinliğini Nükleer Tıp alanında artırmak isteyen,Takım çalışmasına yatkın, Dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, Gelişime açık.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DESTEK HİZMETLER ELEMANI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DESTEK HİZMETLER ELEMANIBozlu Holding A.Ş.
Bozlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren Neolife Tıp Merkezimiz için;Bay, En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda deneyimli, İletişimi gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik Destek Hizmetler Elemanı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ACİL TIP TEKNİKERİ - EGE BÖLGE Afyon, İzmir, ... Bozlu Holding A.Ş.
ACİL TIP TEKNİKERİ - EGE BÖLGEBozlu Holding A.Ş.
MNT Sağlık Hizmetleri olatak İşletmeciliğini yaptığımız Hastanelerin Nükleer Tıp Birimlerimizde değerlendirilecektir.·         Sağlık Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,·         Nükleer Tıp konusunda gelişimi hedefleyen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Dinamik,·         Gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı