Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik Ltd. 

Şirket Bilgileri

http://www.netatrans.com.tr

Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik Ltd.

NETA, deniz ticaret hatlarındaki rekabet ortamında müşterilerine en uygun fiyatları sunabilmek için DAMCO global ağının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

NETA olarak ithalat ve ihracatlarınızda, müşteri odaklı özel çözümler önermek üzere uzmanlaşmış bir kadro ve özmal TIRlarımız ile hizmet vermekteyiz. Felsefemiz, her bir müşterimize iş ortağı mantığı ile yaklaşarak, karşılıklı anlayışa dayalı etkin çözümler üretmektir.

Müşteri memnuniyetinin tam olarak gerçekleştirilebilmesi için konusunda uzmanlaşmış personelimiz yükleme esnasında gözetim hizmeti verebilmektedir. İthalat ve ihracat taşımalarında güvenilir, birinci sınıf acenteler kullanılmaktadır. Piyasadaki her türlü özel ekipman talep olması durumunda bulunabilmektedir.

Şirketimiz ayrıca "BATI AFRİKA" limanlarına ihracat yüklemelerinde "LINEA SETRAMAR" ın Türkiye acenteliğini yapmaktadır.Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru İstanbul(Asya) NETA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK DEN. VE TİC LTD ŞTİ
Genel BaşvuruNETA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK DEN. VE TİC LTD ŞTİ
Şirketimiz bünyesinde yetiştirmek üzere yeni personeller ve stajyerler alınacaktır.  Batı Afrikaya ihracat yapan firmalara yükleme sertifikası düzenleyen, Türkiye'nin tek yetkili firmayız. Türkiye ve Orta Doğu'daki ihracatçıların dış ticaret evraklarını inceleyip yükleme sertifikası düzenleyecek, hesapları takip edecek, raporlama yapabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.3 sektörde iş yapmaktayız. Her sene yeni şubeler açarak büyüyoruz. Şu anda İSTANBUL'da 6 şubemiz var. Bulunduğumuz sektörler: Deniz taşımacılığı (NETA), Servisli ofis kiralama (KAMARA OFİS), Afrika ülkelerine sertifika. (SCK TEMSİLCİLİK)Başvuru öncesinde size çok basit birkaç soru soracağız. Cevaplarınızı bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı