Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik Ltd. 

Şirket Bilgileri

http://www.netatrans.com.tr

Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik Ltd.

NETA, deniz ticaret hatlarındaki rekabet ortamında müşterilerine en uygun fiyatları sunabilmek için DAMCO global ağının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

NETA olarak ithalat ve ihracatlarınızda, müşteri odaklı özel çözümler önermek üzere uzmanlaşmış bir kadro ve özmal TIRlarımız ile hizmet vermekteyiz. Felsefemiz, her bir müşterimize iş ortağı mantığı ile yaklaşarak, karşılıklı anlayışa dayalı etkin çözümler üretmektir.

Müşteri memnuniyetinin tam olarak gerçekleştirilebilmesi için konusunda uzmanlaşmış personelimiz yükleme esnasında gözetim hizmeti verebilmektedir. İthalat ve ihracat taşımalarında güvenilir, birinci sınıf acenteler kullanılmaktadır. Piyasadaki her türlü özel ekipman talep olması durumunda bulunabilmektedir.

Şirketimiz ayrıca "BATI AFRİKA" limanlarına ihracat yüklemelerinde "LINEA SETRAMAR" ın Türkiye acenteliğini yapmaktadır.Neta Uluslararası Taşımacılık Denizcilik Ltd. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İngilizce Bilen Dış Ticaret Hesap Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) NETA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK DEN. VE TİC LTD ŞTİ
İngilizce Bilen Dış Ticaret Hesap Muhasebe UzmanıNETA ULUSLARARASI TAŞIMACILIK DEN. VE TİC LTD ŞTİ
İngilizce konuşabilen
Sertifikasyon işlerimizde müşteri hesaplarını takip edecek, fatura / tahsilat işlerini yönetecek
Muhasebe, hesap yönetimi konusunda eğitimli / tecrübeli
Yeni mezun veya birkaç sene tecrübeli arkadaşların öğrenebileceği bir iş
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme