NETAŞ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1967Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimle iş verimliliğinin artışı için çalışan Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip yeni nesil ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.

Netaş, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü olmak vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor.

Cisco’nun 2013 yılında “Kurumsal Pazarda Dünya Çapında Yılın İş Ortağı” büyük ödülünü kazanan Netaş, Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi araştırmasında, son 7 yılda 3 kez “Yazılım İhracatı Şampiyonu” oldu. Yine aynı araştırmada, 2013 satış gelirleriyle "Sistem Entegrasyonu", “Ağ Donanımı” ve “Yazılım İhracatı” kategorilerinde sistem entegratörleri arasında lider oldu. Türk Patent Enstitüsü tarafından yayınlanan ‘2013 Yılında En Çok Yerli Patent Başvurusu Yapan Firmalar’ listesinde, Netaş 34 patent başvurusu ile Telekom sektöründe 2., Türkiye çapında ise 7. sırada yer aldı. Netaş aynı zamanda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın, en az 2 yıl faaliyet gösteren 69 ArGe merkezi arasında yaptığı 2012 yılı performans endeksi değerlendirmesi sonucunda, “Telekomünikasyon sektöründe en başarılı ArGe Merkezi” seçildi.

Son 7 yılda, ciro bazında, yıllık ortalama büyüme oranı (CAGR) % 23 olan Netaş; müşterilerine network, güvenlik, tümleşik iletişim, sanallaştırma, bulut bilişim, savunma teknolojileri, kamu güvenliği, genişbant mobil erişim, optik ve taşıyıcı Ethernet, GSM-R, IT entegrasyonu, stratejik dış kaynak kullanımı ve özgün yazılım geliştirme konularında çözüm sunuyor. Netaş, teknoloji danışmanlığından satış sonrası desteğe kadar, Türkiye’nin yanı sıra Asya-Pasifik ülkeleri, Bağımsız Devletler Topluluğu ile Kuzey Afrika’daki kurumlara, kamu ve savunma sanayisine hizmet veriyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Açıklama: Genel Müdürlük binası dışında çalışma saatleri lokasyona göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık HizmetleriNETAŞ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 44
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Konya Sistem Destek Teknisyeni Konya BDH
Konya Sistem Destek TeknisyeniBDH
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Microsoft İşletim Sistemleri,PC,Notebook ve yazıcı desteği verebilecek,Aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan,Printer tamiratında deneyimli,Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Network alt yapısı arıza tespit, UTP kablo sonlandırma konularında tecrübeli,Modem, Switch, Router gibi network ürünlerine bağlanıp verilen konfigürasyon bilgilerini girebilecek,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için) takım arkadaşı arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Haberleşme teknolojileri alanında kendini akademik olarak geliştirmiş, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, enerjisi yüksek, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin yazılı ve sözlü iletişim kurup geliştirebilecek, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POS Saha Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... Bilişim Destek Hizmetleri
POS Saha TeknisyeniBilişim Destek Hizmetleri
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde 'Pos Saha Teknisyeni' olarak görevlendirilmek üzere;· Tercihen Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümleri Yüksekokul mezunu veya Meslek/Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,· Tercihen POS cihazları ile ilgili işlemler konusunda deneyim sahibi ve takım çalışmasına yatkın,· B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,· Esnek çalışma saatlerine ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli,· Askerliğini tamamlamış,· Pos cihazlarına yerinde destek veren ekibimizde yer alacak tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İzmir Sistem Destek Teknisyeni Aydın, Denizli... BDH
İzmir Sistem Destek TeknisyeniBDH
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu, En az orta seviyede Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım ve network  bilgisine sahip, Bilişim sektöründe tecrübeli, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için), Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Product Line Manager İstanbul(Asya) NETAŞ
Product Line ManagerNETAŞ
Doctorate Degree in Computer Science or related discipline, Minimum of 5 years of experience in Software leadership, product management and/or strategy, project management; specifically, software areas of expertise related to Mobile, Web, VoIP and Network Security.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Mühendisi Kayseri Bilişim Destek Hizmetleri
Network MühendisiBilişim Destek Hizmetleri
Tercihen üniversitelerin Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun Analitik düşünme yeteneğine sahip, problem çözme konusunda yetenekli, yaratıcı, sonuç ve çözüm odaklı Etkin zaman yönetimi ile yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Aşağıdaki alanlarda minimum 3 yıl deneyime sahip BÇO yönetimi ve organizasyonu New Site, Site Replacement ve rework Rollout Site bakım ve işletim GSM/3G sistemleri altyapısı Operasyon Yönetim Merkezi Takım çalışmasına önem veren İletişim ve koordinasyon yeteneği kuvvetli Sunum ve raporlama becerisi yüksek MS Office programlarını çok iyi kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
.NET Yazılım Mimarı İstanbul(Asya) NETAŞ
.NET Yazılım MimarıNETAŞ
Netaş ARGE bünyesinde mevcut yazılım ve yenilikçi yeni ARGE projelerinin geliştirmesinde görev almak üzere .NET Yazılım Mimarı aramaktayız. Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Daha önce B2C ve / veya B2B Internet sitelerinin geliştirilmesinde sorumluluk almış, İyi derecede İngilizce bilen, İletişim becerileri yüksek, Ekip çalışmasına yatkın ve daha önce takım projelerinde rol almış, Literatürü ve yeni trendleri takip edip kendini sürekli geliştiren, Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, Yazılım ekiplerini yönlendirebilecek,Teknik Nitelikler; Çok iyi derecede C# , ASP.NET MVC, ASP.NET Web Forms, Windows Forms, WPF, WCF bilgisine sahip, Microsoft .NET teknolojileri ve C# konusunda minimum 5 yıl tecrübeli, Nesneye dayalı tasarım ve programlamaya ileri düzeyde hakim, HTML5, CSS3, Javascript, Jquery, XML, Json gibi web kavramları hakkında bilgisi olan, MS Sql Server ya da benzeri bir ilişkisel veri tabanı ile çalışmış, SQL konusunda tecrübeli, Veri yapıları, algoritmalar ve tasarım kalıpları (Design Patterns) konusunda oldukça deneyimli, RESTful servisler ve SOAP tabanlı web servisler gibi kavramları bilen, Scrum hakkında bilgi sahibi olan, Tercihen bir Source Control yazılımı (GIT, SVN, CVS, SourceSafe, TFS) kullanarak proje geliştirmiş, IIS, Active Directory, DNS yükleme konularında bilgi sahibi olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
.NET SOFTWARE DEVELOPER İstanbul(Asya) NETAŞ
.NET SOFTWARE DEVELOPERNETAŞ
Netaş is Turkey’s Leader R&D Center serving globally with 40 years of R&D experience. Netas serveswide span of technology services to Global and Local Vendors, Operators & Enterprises with its 700+highly qualified & agile engineer resource profile. Now We are seeking software engineers to work with oneof our technology partners as a consultant. If you're interested in the experience of end to end softwaredevelopment cycle, come and join us! Requirements needed in three or more of the following areas below: ·         Bachelor or above degree in Computer Science/Engineering or relevant areas·         Profound understanding of object oriented concept·         Minimum 2 years hands on programming experience with Microsoft .NET, C# and other .NET languages.·         Having knowledge at software development experience with MSSQL, Oracle, Sybase, MySQL databases·         Having experience at Website, Console Application, Windows Forms, WCF Services, WPF, Class Library projects·         Having experience at Cross cutting concerns (logging, exception management, role management, dependency injection), design patterns,·         Having experience at Core .NET development (network/socket programming, text process/parsing, memory management, multi-thread development, distributed programming)·         Having experience at GSM enterprise applications·         Excellent teamwork and problem-solving skills.·         Good analytical skills, and being eager to develop and take on responsibility·         Excellent command of both written and spoken English·         Java programming experience would be an asset
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G / LTE-Advanced Baz İstasyonu Gömülü Yazılım İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G / LTE-Advanced Baz İstasyonu Gömülü YazılımNETAŞ
Üniversitelerin Telekomünikasyon, Haberleşme veya Bilgisayar Mühendisliği mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen İyi düzeyde Haberleşme Teorisini bilen İyi düzeyde Optimizasyon Problemleri Teorisini bilen İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olan Tercihen MultiCore CPU veya DSP İşlemcilerde gömülü yazılım geliştirmiş olan Tercihen SysBios veya RT-Linux İşletim Sistemleri üzerinde geliştirme yapmış Tercihen OFDM, 4G LTE, 4.5G LTE-Advanced, CDMA veya SDR konularında yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmış Tercihen IPv4 / IPv6 ve ilgili katman protokollerinde yazılım geliştirme çalışması ve proje yapmış Tercihen Radyo Kaynak Yönetimi konusunda yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmış Haberleşme ve Optimizasyon Problemleri teorilerinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahip Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm ve ürün odaklı Sıfırdan ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yoğun ve disiplinli takım çalışması ortamına uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Güvenlik ve Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Bilgi Teknolojileri Güvenlik ve Yazılım UzmanıNETAŞ
Üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Haberleşme Mühendisliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun, Bilişim sistemleri güvenliği alanında en az 2 sene aktif tecrübeye sahip, Kablolu ve kablosuz ağ teknolojileri, web tabanlı uygulamalar, veri tabanları, işletim sistemleri ve sosyal mühendislik gibi alanlarda aktif sızma testi deneyimi olan, Tercihen Unix benzeri işletim sistemleri ve betik kodlama (python,perl, ruby v.s.) konusunda deneyimli, Backtrack / Kali Linux, Nessus, Burpsuite Pro, Netsparker, Acunetix gibi test araçlarına hâkim, Tercihen CEH, OSCP, CHFI, LPT ve benzeri güvenlik sızma testi alanında sertifika sahibi, Güvenlik Süreçleri ve Teknolojileri hakkında bilgi ve tecrübesi olan (Erişim Kontol, Açık Anahtar Altyapısı, SIEM, DAM, DLP, Saldırı Önleme Sistemleri, Zafiyet Tarama Sistemleri...vb) ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda bilgi ve tecrübeli, Yazılım geliştirme ve güvenli kod yazma konusunda bilgili (C, C++, Java, Python vb.) ve mentorluk yapabilecek nitelikte Bilgi güvenliğine ilişkin güncel tehditleri izleyip sistemler üzerindeki etkilerini değerlendirebilen, Analitik düşünme ve sonuç odaklı çalışma özelliklerine sahip İyi seviyede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Çözümleri Uzmanı İstanbul(Avr.), ... BDH
Servis Çözümleri UzmanıBDH
  Üniversite mezunu Servis çözümleri konusunda deneyimli IT sektöründe proje, dış kaynak ve kontrat yönetimi konularında deneyimli İletişim ve sunum becerileri kuvvetli Müşteri odaklı İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnternet / Web Açık Bankacılık Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
İnternet / Web Açık Bankacılık Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bankacılık Uygulamaları Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Bankacılık Uygulamaları Test MühendisiNETAŞ
Netaş, 40 yıllık ARGE tecrübesi ile Türkiye’nin öncü ARGE merkezidir. Netaş, farklı konularda profesyonelleşmiş700 üzeri mühendis kadrosu ile gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışındaki sayısız iş ortağına teknoloji hizmetleri sunmaktadır.Bankacılık sektöründe çalışmak üzere yazılım test ve test otomasyon konusunda deneyimli test mühendisleriaranmaktadır. Pozisyon için beklentilerimiz aşağıdaki gibidir :  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Daha önce kurumsal bir şirkette minimum 1-3 yıl iş tecrübesi olan Tercihen bankacılık sektöründe veya bankacılık sektörüne destek veren firmalarda çalışmış, bankacılık ürünleri konusunda bilgi sahibi Yazlım test süreçlerinde deneyimli SQL , temel yazılım ve analiz konularında bilgi sahibi olan Sorun çözme ve müşteri odaklı yaklaşıma sahip Bir takım oyuncusu olup iç ve dış müşteriler ile uyum içinde sorun çözme konusunda istekli ve self motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli İletişim yönü güçlü Değişime, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Tercihen Selenium, HP Quality Center, Load Runner, QTP , Silk Central Test Manager veya SilkTest gibi test ya da test otomasyon araçlarının kullanımında deneyimli İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil İntegro Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Mobil İntegro Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Bankacılık Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Mobil Bankacılık Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Krediler Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Bankacılığı Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Çağrı Merkezi Bankacılığı Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ATM Bankacılığı Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
ATM Bankacılığı Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Erzurum Sistem Destek Teknisyeni Erzurum Bilişim Destek Hizmetleri
Erzurum Sistem Destek TeknisyeniBilişim Destek Hizmetleri
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip,Tercihen Üretici Firma İşletim Sertifika sahibi,PC, Notebook,Network,Printer ürün grubu ve çevre birimlerine teknik destek verebilecek şekilde yazılım donanım bilgisine sahip,İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip,Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,Benzer görevi minimum 2 yıldır tecrübeli,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için),Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Specialist İstanbul(Asya) NETAŞ
Sales SpecialistNETAŞ
We are currently looking for a Sales Specialist - General Industry to be a part of our growing Sales team based in İstanbul University degree 5+ years business sales experience with medium to large customers in general industry (especially in Microsoft and Cisco products) Proven track record of significant over quota achievement and demonstrated career stability Having customer portfolio in market segment is an asset Demonstrates excellent verbal and written skills Comforting an excellent self expression around executives Effective negotiating and closing skills and ability to influence others Hunter approach to finding opportunities and bringing them through the sales cycle Strong customer service with excellent follow up Fluency in both written and spoken English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G / LTE – A Baz İstasyonu L3 Yazılım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G / LTE – A Baz İstasyonu L3 Yazılım MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Telekomünikasyon, Elektronik-Haberleşme veya Bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun İyi düzeyde ingilizce bilen İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olan Gerçek zamanlı işletim sistemleri üzerinde gömülü yazılım geliştirme tecrübesi olan Yüksek hacimli yazılım kütüphanesine hakimiyet sağlayabilecek altyapıya sahip, mevcut yazılıma hızlı adapte olup algoritma ve özellik geliştirebilecek Tercihen 3GPP standartlarına hakim Tercihen 2G, 3G, LTE ve LTE-A bilgisi ve/veya tecrübesi olan Tercihen hücresel haberleşme sistemleri L2 / L3 katmanlarında yazılım, tasarım geliştirme tecrübesi olan Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, çabuk öğrenebilen ve uygulayabilen Analitik düşünebilen ve detaylı analiz yeteneğine sahip Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm ve ürün odaklı, takım çalışmasına yatkın Sıfırdan ve ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yüksek motivasyona sahip, yoğun ve disiplinli çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
4.5G Baz İstasyonu Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G Baz İstasyonu Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik&Haberleşme ve Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, Grubumuz elemanı olarak konularımızda çalışmayı en az 3 yıl boyunca kendine 1. öncelik kabul edecek, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın,matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Enerjisi ve dinamizmi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Proaktif yaklaşım sergileyebilen, büyük resmi görerek etkili yönlendirme yapabilen, Seyahat ve saha çalışması engeli olmayan,   Tercihen askerliğini yapmış ve ehliyet sahibi erkek aday,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni Nesil ICT Teknolojileri Araş. Geliştirme Müh. İstanbul(Asya) NETAŞ
Yeni Nesil ICT Teknolojileri Araş. Geliştirme Müh.NETAŞ
Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık, Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Tercihen üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru - Engelli Personel İstanbul(Asya) NETAŞ
Genel Başvuru - Engelli PersonelNETAŞ
Şirketimizin çeşitli bölümlerinde, Engelli çalışma arkadaşları aramaktayız. En az Önlisans, tercihen üniversitelerin mühendislik bölümü mezunu, İŞKUR'a kayıtlı olan ve yasa gereği Engelli Personel kadrosuna uygun olan, Analiz etme, yorumlama ve problem çözme becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden adaylar.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Software Developer – C / C++ İstanbul(Asya) NETAŞ
Software Developer – C / C++NETAŞ
We are seeking influential software developers to shape NETAŞ’s state of the art mission critical systems platform. If you are interested in taking part in building this platform for our innovative products then join us please !  This is role is NOT for a faint-hearted though!  It is ONLY for those that are willing to compete in global arena with the world-class system/software designers.  Take the chance to transform yourself into an expert in the field of cyber security as a bonus! University degree in Computer Science or related fields Strong interpersonal skills Proactive approach for task Analytic thinking Strong R&D focus Linux/Unix  Systems knowledge Strong knowledge in  C ( data structures, algorithms) Strong C++  knowledge (  templates, STL ) System programming  ( particularly in Linux/Unix domain  ) Shell scripting  (/bash /python /perl/ ) Performance focus in design Testable  component design  approach Strong unit test  focus Reuse-oriented  design practices Secure coding  practices Formal  SDLC  exposure Exposure to  technical documentation  (Detailed Design, Test Strategy Document ) Fluency in English (both verbal and written
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru İstanbul(Asya) NETAŞ
Genel BaşvuruNETAŞ
Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimle iş verimliliğinin artışı için çalışan Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, güçlü bir birikime sahip yeni nesil ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.Netaş, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler ile Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü olmak vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor. Firmamız bünyesinde ilgili pozisyonlarda değerlendirilmek üzere; Üniversite mezunu, Yüksek Lisans mezunu veya öğrenci, Doktora mezunu veya öğrenci, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, İletişim becerisi yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Problem çözmek konusunda yetkin, yeniliklere açık, Sorumluluk alabilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış ya da tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sinyal İşleme ve Yazılım Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Sinyal İşleme ve Yazılım Tasarım MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik, Bilgisayar, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Kariyerini, haberleşme, sinyal  işleme, radar, navigasyon, telsiz  haberleşme gibi ileri teknolojiler barındıran ürün tasarımlarında geliştirmek isteyen,   C programlama dilini iyi düzeyde bilen ve yazılım geliştirme tecrübesi olan, MATLAB programlama dili ile algoritma geliştirme bilgisine sahip, FPGA ve/veya DSP işlemciler ile sinyal işleme konusunda tecrübeli, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, çabuk öğrenebilen ve uygulayabilen, Matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, algoritma tasarımına yatkın, Yoğun çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, motivasyonu yüksek, Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
4.5G/LTE Baz İstasyonu Uygulama Yazılım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G/LTE Baz İstasyonu Uygulama Yazılım MühendisiNETAŞ
• Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun • Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın • İyi düzeyde ‘C’ ve/veya ‘Java’ programlama dillerini bilen, gömülü ve/veya ticari platformlarda yazılım projeleri geliştirmiş olan • Haberleşme teorisinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahip • İyi düzeyde İngilizce bilen • İleri teknoloji milli bir ürün geliştirmekten keyif alacak • Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek takım arkadaşları arıyoruz    
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Yazılım Geliştirme MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve ilgili diğer mühendislik bölümlerinden mezun Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, çabuk öğrenebilen ve uygulayabilen Matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, algoritma tasarımına yatkın Yoğun çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, motivasyonu yüksek İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olan Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip İyi düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RF Donanım Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
RF Donanım Tasarım MühendisiNETAŞ
• Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun • RF konusunda teorik bilgi altyapısına sahip, bu konularda kendisini geliştirmiş• RF donanım tasarımı konusunda çalışmak için çok istekli• İyi düzeyde İngilizce bilen• Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın • Matematiksel düşünme, mühendislik bakış açısı ve analiz yeteneğine sahip • Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Destek Teknisyeni Adana, Ankara, ... BDH
Sistem Destek TeknisyeniBDH
Tercihen EML veya MYO Elektrik Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,PC yazılım donanım bilgisine sahip,Network ve elektrik kablolama bilgisi olan,Mekanik parça değişimi yapabilecek,Turnike,kamera bakım ve onarımında görev alacak,İleri düzeyde MS işletim sistemleri bilgisine sahip,Minimum 1 yıl tecrübeli,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için), Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyabilecek,haftasonu çalışabilecek,Aktif olarak araç kullanabilen,Seyahat engeli olmayan,   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Voice Uzmanı İstanbul(Avr.) BDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Network Voice UzmanıBDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
         Network konusunda tecrübeli          Tercihen CCNA sertifikasına sahip          VOIP konusunda 1 yıllık deneyime sahip ya da yetiştirilmek üzere          İyi derecede ingilizce bilen          Elektronik Haberleşme ve dengi üniversite bölümlerinden mezun
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Voice Uzmanı İstanbul(Avr.) BDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Network Voice UzmanıBDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer bir pozisyonda minimum 3 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Teknik dökümantasyon okuyabilecek ve yorumlayabilecek düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Cisco ürün ailesi ile çalışmış ve aşağıdaki spesifik teknik yetkinliklere sahipCisco Unified CommunicationCisco Unity ConnectionCisco IM&PresenceCisco Contact Center ExpressCisco Voice GatewayCisco Video Konferans çözümleri 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Uzmanı İstanbul(Avr.) BDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Network UzmanıBDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
• Routing, Switching, Wireless,VoIP konularında tecrübeli• Kritik sistemleri analiz edebilecek ve sistemin iyileştirilmesinde önerilerde bulunabilecek• Tercihen CCNP veya CCIE sertifikasına sahip olan• Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli• Tercihen üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme,Matematik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun• Konusunda en az 5 yıl deneyimli• İyi seviyede İngilizce bilgisi olan• Çalışma saatleri konusunda esnek• Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Developer İstanbul(Asya) NETAŞ
Web DeveloperNETAŞ
·         Minimum of 3 years’ experience in JavaScript, HTML5, CSS3, SASS and LESS  ·         Solid understanding of  MV* frameworks like AngularJS.·         Experience in building responsive interface implementation·         Good knowledge of Git and experienced in working with source code repositories such as Bitbucket, GitHub etc.·         Experience with automation tools like Grunt or Gulp ·         Interest in sharing technical knowledge and experience ·         Understand agile methodology.·         Solid English language skills ·         Bachelor Degree on Computer Engineering or other related fields 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
.NET Software Developer Ankara NETAŞ
.NET Software DeveloperNETAŞ
•        2-7 years experience in C#, ASP.NET, ASP.NET MVC and Web services (REST/SOAP)•        Knowledge on client side technologies like Bootstrap, AngularJS•        Knowledge on Microsoft SQL Server•        Good command of written and spoken English•        Passion for quality and continuous improvement of processes and software•        Strong debugging skills and the proven ability to quickly understand other developers' code•        Ability to reuse, refactor and maintain existing/legacy codes•        Demonstrated ability to meet tight deadlines, follow development standards and to work independently•        Outstanding organizational, interpersonal and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
Senior Software EngineerNETAŞ
·         University degree in computer engineering or related fields.·         Enterprise application development experience in JAVA platform.·         Understanding of encryption and security concepts·         Good command of spring and jpa·         Good grasp of object oriented design principles and patterns·         Understanding of web services·         Knowledge of software life cycle and methodologies·         Fluency in  English (both verbal and written)·         Excellent teamwork and problem-solving skills·         No military service obligation for male candidates or deferred at least two years·         Strong technical documentation and verbal/written communication skills 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer for Mobile Development İstanbul(Asya) NETAŞ
Senior Software Engineer for Mobile DevelopmentNETAŞ
·         University degree in computer engineering or related fields.·         Mobile application development experience in iOS platform and/or Android platform.·         Understanding of encryption and security concepts·         Good grasp of object oriented design principles and patterns·         Understanding of web services·         Knowledge of software life cycle and methodologies·         Fluency in  English (both verbal and written)·         Excellent teamwork and problem-solving skills·         No military service obligation for male candidates or deferred at least two years·         Strong technical documentation and verbal/written communication skills 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Kayseri Bilişim Destek Hizmetleri
İş Güvenliği UzmanıBilişim Destek Hizmetleri
·         Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·         Kayseri’de ikamet eden,·         Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanan,·         İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olan,·         Esnek çalışma saatlerine uygun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim,·         İş Güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,·         Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olan,·         Hedef belirleme ve planlama becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Yurt içinde seyahat engeli olmayan,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli,·         En az Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, tercihen B sınıfı sertifikaya sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Android Yazılım Mühendisi Ankara NETAŞ
Android Yazılım MühendisiNETAŞ
Bilgisayar Mühendisliği veya ilişkili bir bölümden lisans derecesine sahip Android uygulamaları geliştirme konusunda en az 3 yıl deneyimli Profesyonel olarak native Android uygulaması geliştirmiş Markette yayında Android uygulamalarına sahip olan veya bu projelerde yer almış Mobil proje uygulama geliştirme süreçleri ve araçları konusunda bilgili Tercihen iOS uygulaması da geliştirmiş Java ve nesneye yönelik programlama konusunda tecrübe sahibi Web servisleri konusunda tecrübesi olan Tasarım şablonları konusunda bilgi sahibi olan Android SDK sına hakim olan ve özel bileşenler yazabilen Kendi başına araştırma, geliştirme yapabilen ve sorumluluk alıp sorumluluklarını yerine getirebilen Yeniliklere açık, mobil teknolojiler konusunda gelişmeleri takip eden İletişim becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az iki yıl askere gitme zorunluluğu bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Antenna Design Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
Antenna Design EngineerNETAŞ
* Bachelor of Science Degree in Electronics & Communications Engineering or related discipline, post graduate education is preferred.* 2+ years working experience in antenna design.* Design experience of antenna arrays and aperture antennas.* Strong understanding of electromagnetic theory.* Experienced in software simulation programs for antennas and electromagnetics (CST MWS and Antenna Magus is a plus).* Knowledge in Electronically Steerable Antennas is a plus.* Good English skills.* Excellent communication skills, both verbally and in writing.* Good team player in a multidisciplinary team. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RF/Microwave Design Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
RF/Microwave Design EngineerNETAŞ
* Bachelor of Science Degree in Electronics & Communications Engineering or related discipline, post graduate education is preferred.* 2+ years working experience as an RF Engineer, System Engineer, Application Engineer, etc.* Experience working with RF, satellite systems, antenna systems, etc.* Good English skills.* Excellent communication skills, both verbally and in writing.* Good team player in a multidisciplinary team. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem ve Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Sistem ve Test MühendisiNETAŞ
Tercihen üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Grubumuz elemanı olarak konularımızda çalışmayı en az 3 yıl boyunca kendisine 1. öncelik kabul edecek, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Proaktif yaklaşım sergileyebilen, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARGE Gömülü Sistemler Donanım Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
ARGE Gömülü Sistemler Donanım Tasarım MühendisiNETAŞ
• Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun• İyi düzeyde İngilizce bilen• İyi düzeyde sayısal kart donanım tasarımı tecrübesine sahip• Tercihen Cadence, ORCAD vb şematik geliştirme araçları ile kart tasarımı yapmış• Tercihen Allegro vb. layout araçları ile PCB tasarımı yapmış• Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın• Matematiksel düşünme, mühendislik bakış açısı ve analiz yeteneğine sahip• Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı• Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı