NETAŞ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1967Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü…
 
Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğinin artışı için çalışan
Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.
 
Netaş, Türkiye’nin ve bölgenin dijital dönüşümünde önemli bir role sahip olma doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor.
 
Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi araştırmasında,  2014 satış gelirleriyle “Sistem Entegrasyonu”, “Ağ Donanımı”
ve “Yazılım İhracatı” kategorilerinde sistem entegratörleri arasında lider oldu.
 
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türk Patent Enstitüsü tarafından 2015 yılında En İyi Çıkış Yapan 3. Firma seçildi.
 
Netaş aynı zamanda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında, performans endeksi değerlendirmesi sonucunda “Telekomünikasyon sektöründe en başarılı ArGe Merkezi” seçildi ve ArGe Personel İstihdamı” dalında da birinci oldu.
 
Son 7 yılda, ciro bazında, yıllık ortalama büyüme oranı (CAGR) %25 olan Netaş; müşterilerine odak teknolojileri olan mobil geniş bant, siber güvenlik, bulut bilişim, iş uygulamaları ve büyük veri konularında çözüm sunuyor.
 
Netaş, Asya-Pasifik ülkelerinden Bangladeş, Pakistan ve Nepal’e; Türki Cumhuriyetlerden Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan’a; Kuzey Afrika’da Tunus, Cezayir, Fas ve diğer taraftan Suudi Arabistan gibi ülkelerdeki kurumlara teknoloji danışmanlığı, satış sonrası desteği gibi uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor. 
 
 
Netaş'ın %100 iştiraki olan BDH (Bilişim Destek Hizmetleri) bilgi teknolojileri alanında marka bağımsız olarak küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar danışmanlık, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım ve destek hizmetleri sağlıyor.
 
Netaş, A grubu hisselerini satın aldığı Kron firması ile büyük operatörler ve servis sağlayıcı şirketler için kişiselleştirilmiş çözüm ve ürünler geliştiryor ve sistem entegrasyonu alanındaki yetkinliklerini daha da güçlendirip, Türkiye ve bölgedeki müşterilerine çok daha geniş bir yelpazede uçtan uca çözümler sunmayı sürdürüyor.
 
Hisselerinin yüzde 36.04’ü Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören şirketin başlıca ortakları arasında, yüzde 48.96 payla OEP (One Equity Partners) Turkey Tech B.V. ve yüzde 15 payla Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Açıklama: Genel Müdürlük binası dışında çalışma saatleri lokasyona göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık HizmetleriNETAŞ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
4.5G Baz İstasyonu Sistem Test ve Saha Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G Baz İstasyonu Sistem Test ve Saha MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik&Haberleşme ve Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun,Grubumuz elemanı olarak konularımızda çalışmayı en az 3 yıl boyunca kendine 1. öncelik kabul edecek,İyi düzeyde İngilizce bilen, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın,matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı,Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Enerjisi ve dinamizmi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,Proaktif yaklaşım sergileyebilen, büyük resmi görerek etkili yönlendirme yapabilen,Seyahat ve saha çalışması engeli olmayan,   Tercihen askerliğini yapmış ve ehliyet sahibi erkek aday,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
.Net Developer İstanbul(Asya) NETAŞ
.Net DeveloperNETAŞ
Netaş is Turkey’s Leader RnD Center serving globally with 40 years of R&D experience. Netas serves wide span of technology services to Global and Local Vendors, Operators & Enterprises with its 700+ highly qualified & agile engineer resource profile. Now we are seeking new software engineers to extent our work force. If you're interested in the experience of end to end software development cycle, come and join us!Technical Qualifications:    Bachelor or above degree in Computer Science/Engineering or relevant areas.   Profound understanding of object oriented concept,    Minimum 2 years hands on programming experience with ASP .NET, C# and other .NET technologies.   Having software development experience in Microsoft SQL Server (View, Stored Procedure, SQL/TSQL)   Having knowledge in HTML, XHTML,CSS, XML, JavaScript, AJAX,    Having experience at Cross cutting concerns (logging, exception management, role management, dependency injection), design patterns,   Having experience at Core .NET development (network/socket programming, text process/parsing, memory management, multi-thread development, distributed programming)   Excellent teamwork and problem-solving skills.    Good analytical skills, and being eager to develop and take on responsibility   Excellent command of both written and spoken English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Bilen Sistem Destek Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... BDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
İngilizce Bilen Sistem Destek TeknisyeniBDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım ve temel seviyede network bilgisine sahip,Temel seviyede sunucu ve yedekleme/depolama cihazları konusunda sistem ve donanım bilgisi bulunan,Tercihen Üretici Firma İşletim Sertifika sahibi,Sözlü ve yazılı, iyi derecede ingilizce bilen,İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip,Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,Benzer görevi minimum 2 yıldır tecrübeli,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için),Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Mobil Yazılım UzmanıNETAŞ
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, Mobil yazılım geliştirme konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Android / IOS tablet ve telefonlar için Native uygulama geliştirmiş, Android / IOS arayüz tasarım kurallarına hakim, Object Oriented programlama konusuna hakim ve servis tabanlı uygulama geliştirebilen,Sonlanan, canlıya alınmış projelerde görev almış, Tercihen, Beacon Teknolojileriyle bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen mobile indoor navigation konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen Sanal Gerçeklik konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Tercihen, mobil text to speach ve speach to text konularında bilgi ve tecrübe sahibi,Teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilen, Öğrenme ve kendini geliştirme konusunda hevesli, yeni teknolojileri takip eden,Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın; yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sinyal İşleme ve Yazılım Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Sinyal İşleme ve Yazılım Tasarım MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik, Bilgisayar, Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Kariyerini, haberleşme, sinyal  işleme, radar, navigasyon, telsiz  haberleşme gibi ileri teknolojiler barındıran ürün tasarımlarında geliştirmek isteyen,  C programlama dilini iyi düzeyde bilen ve yazılım geliştirme tecrübesi olan, MATLAB programlama dili ile algoritma geliştirme bilgisine sahip, FPGA ve/veya DSP işlemciler ile sinyal işleme konusunda tecrübeli, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, çabuk öğrenebilen ve uygulayabilen,Matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, algoritma tasarımına yatkın,Yoğun çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, motivasyonu yüksek,Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, İyi düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dijital Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Dijital Tasarım UzmanıNETAŞ
Üniversitelerin bilişim teknolojileri, güzel sanatlar, grafik tasarım, görsel iletişim tasarımı veya benzeri bölümlerinden mezunEn az 2 yıllık grafik ve web tasarım tecrübesi olan Dijital tasarım referansları bulunan (web, mobil uygulama, banner, sunum vb.)Yazılım geliştirme pozisyonunda olmamakla birlikte, HTML, CSS ve JavaScript gibi mobil ve web teknolojilerinin yetenekleri ve kısıtlamaları konusunda bilgi ve deneyime sahip,Tercihen yazılım geliştirme ortamlarına aşina, Illusturator, Photoshop ve diğer yardımcı tasarım programlarını kullanma konusunda yetkinliği bulunan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
JAVA DEVELOPER İstanbul(Avr.) NETAŞ
JAVA DEVELOPERNETAŞ
WebLogic uygulama sunucular üzerinde ile intranet uygulama geliştirme, Oracle ilişkisel veritabanı üzerinde geliştirilen uygulamaların veritabanı tasarımı, geliştirilmesi, yönetimi,Bu veritabanlarında PL/SQL (versiyon 10g ve üzeri) dili ile iş mantığı programlaması, hata ayıklama ve diğer işlemler,Sistemler arasında entegrasyon tasarımı, DWH ETL (extract-transform-load) sürecinde sorumlu kişiye destek, veri diyagramını ve ETL entegrasyon tasarımını sunma,Java/J2EE; Web Services(Restful, SOAP), JPA, JMS, XML bilgisi, JSP /JSF (+ Primefaces)/ JavaScript ve Spring  ile dinamik web uygulaması geliştirme tecrübesi,Eclipse IDE, SVN, Maven, Jenkins tecrübesi, Tercihen ESB ya da SOA tecrübesi, Kurumsal uygulama tasarım, implemantasyon, test, performans izleme, dokümantasyon tecrübesi,Güvenli ve test kontrollü kod geliştirme bilgisi. Minimum 2 sene JAVA tabanlı uygulama geliştirme tecrübesi Sorun çözme odaklı ve müşteri odaklı yaklaşım sahibi. Bir takım oyuncusu olup iç ve dış müşteriler ile uyum içinde sorun çözme konusunda istekli ve motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmakİletişim yönü güçlü Değişime, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Test Engineer Ankara NETAŞ
Software Test EngineerNETAŞ
Netas is Turkey’s Leader RnD Center serving globally with over 40 years of R&D experience. Netas serves wide span of technology services to Global and Local Vendors, Operators & Enterprises with its 700+ highly qualified & agile engineer resources profile. Now we are seeking new software test engineers to extend our workforce. If you are interested in the experience of end to end software development cycle come and join us! • University Degree preferably in Telecommunications, Computer or Electronics Engineering• Minimum 2-3 years' experience in software testing or development• Test Management Tool experience (preferably with Quality Center)• Experience in testing methodologies or software development• Basic PL/SQL knowledge• Basic Object Oriented Programming (Java/C#) knowledge• Analytical thinking skills• Excellent communication and documentation skills• Good command of English
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Bilgi Teknolojileri UzmanıNETAŞ
Üniversitelerin Bilgisayar/Yazılım/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunSistem yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli İyi derecede Shell scripting bilgisine sahip SOLARIS/LINUX işletim sistemi konusunda deneyimli Veritabanı ve sistem yedeklemeleri konusunda deneyimli Tercihen Clearcase, JIRA, web tasarım konularında deneyimli Takım çalışmasına yatkın, disiplinli, insiyatif alabilecek Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip Esnek çalışma saatlerine uyumlu İyi derecede İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİBER GÜVENLİK DANIŞMANI Ankara, İstanbul(Asya) NETAŞ
SİBER GÜVENLİK DANIŞMANINETAŞ
BT Güvenlik çözümleri konularında müşterilere yönelik en az 7 yıl güvenlik danışmanlığı veya satış destek veya teknik destek tecrübesiKamu kurumlarına yönelik projelerde çalışmaya istekli, insiyatif almakta aktif, güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerisi.Ağ güvenliği, uygulama güvenliği, son kullanıcı güvenliği alanlarında global alanda etkin firmalardan en az bir tanesinin üst düzey uzman sertifikasına sahip olmakDışa dönük ve sosyal iletişimi kuvvetli olmak, takipçi olmak ve sorumluluk almayı sevmekErkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak Birden fazla projeyi / görevi aynı anda koordine etme ve son başvuru tarihlerini karşılama konusunda güçlü organizasyon becerileri Tercih Edilen Nitelikler:CCNA, CEH, CHFI, CISSP, GSEC, GCED, GPPA, GPEN, Security+, SSCP sertifikalarından en az bir tanesine sahip olmak tercih sebebidir.Fransızce ve Arapça dillerinden en az bir tanesine hakim olmak tercih sebebidir.Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar Bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞ ANALİSTİ İstanbul(Avr.) NETAŞ
İŞ ANALİSTİNETAŞ
Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Daha önce kurumsal bir şirkette minimum 5 yıl test/yazılım tecrübesi olan Tercihen 1-2 yıl yazılım projeleri üzerine İş Analistliği tecrübesine sahip ve iş analizi temel prensiplerine hakim olan,Yazlım süreçlerinde deneyimli SQL , temel yazılım ve analiz konularında bilgi sahibi olan Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, yenilikçi, sonuç,çözüm ve müşteri odaklı, inisiyatif alabilenErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli İletişim yönü güçlü Tercihen Selenium, HP Quality Center, Load Runner, QTP gibi test yönetimi ya da test otomasyon araçlarının kullanımında deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SOC Manager İstanbul(Asya) NETAŞ
SOC ManagerNETAŞ
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Security Operation Center (SOC) kurulumu ve işletilmesinde tecrübeli Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık,Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı,Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Proaktif yaklaşım sergileyebilen, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G / LTE Gömülü Sinyal İşleme AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G / LTE Gömülü Sinyal İşleme AR-GE MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Telekomünikasyon veya Elektronik-Haberleşme Mühendisliği mezunuİyi düzeyde İngilizce bilen İyi düzeyde Haberleşme Teorisini bilen İyi düzeyde ‘C’ ve ‘MATLAB’ programlama dillerini bilen ve bu diller ile proje geliştirmiş olanTercihen hücresel haberleşme sistemlerinde yazılım tasarım geliştirme tecrübesi olanTercihen yeni nesil MultiCore DSP işlemcilerde gömülü yazılım geliştirmiş olanTercihen OFDM, 4G LTE, 4.5G LTE-Advanced, 2G, 3G sistemlerinde yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmışTercihen Haberleşme teorilerinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahipAraştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkınSıfırdan ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yoğun ve disiplinli takım çalışması ortamına uyum sağlayabilecekSorumluluk almaktan kaçınmayan, çabuk pes etmeyen, çözüm ve ürün odaklı Ürün geliştirmekten keyif alacak takım arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SIEM Architect İstanbul(Asya) NETAŞ
SIEM ArchitectNETAŞ
Education and Experience4+ years professional experience managing and maintaining at least one of the SIEM systems including HP Arcsight, IBM Qradar, RSA Security Analytics, McAfee ESM, AllienVault, LogSign.2-3 years professional experience working with networks and system architecture.3+ year professional experience writing SIEM content, correlation rules. College degree or equivalent training with experience working in a Security Operations Center, Managed Security, or client network environment.Intermediate level information security knowledge in one or more areas such as Next Generation Firewalls, APTs, E-Mail and Web Gateways, Web Application Firewalls.Understanding of network and system architecture and implementation is a must; ideal candidate will have worked with network security analysis.Excellent time management, reporting, and communication skills. Superior IT problem-solving skills. Experience with common operating systems such as Windows and Linux (Strong Linux background preferred).Experience with various scripting/programming languages, such as Javascript, Python, Ruby, and/or bash desired.Experience working with ticketing and knowledge management systems Experience with ITIL concepts and practices Information security certifications such as ISSAP, CISSP, CISM, CEH, GIAC, etc.Shift flexibility, including the ability to provide on call support when needed
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Haberleşme teknolojileri alanında kendini akademik olarak geliştirmiş, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık,Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, enerjisi yüksek, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı,Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin yazılı ve sözlü iletişim kurup geliştirebilecek,Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mobil İntegro Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Mobil İntegro Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahipGüçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Krediler Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahipGüçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cezayir Projesi Kapsamında Mühendis İstanbul(Asya) NETAŞ
Cezayir Projesi Kapsamında MühendisNETAŞ
Haberleşme temelli tasarladığımız cihazlar konusunda donanımsal ve/veya yazılımsal olarak gömülü tasarımlar konusunda meraklı, özveri ile çalışacak, hızlı öğrenecek,İnsan ilişkileri ve sunumu kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Analiz ve sentez tarafı güçlü, Teknik ve müşteri odaklı, ARM Tabanlı İşlemciler, Integrity gibi gerçek zamanlı işletim sistemleri (RTOS), C (gibi gömülü programlama dilleri), dokunmatik ekran gibi GUI tasarımları, Sürücü tasarımları, SIP, IP Protokolleri gibi Ürün Tasarımı konularında çalışmaya istekli,Cadence, Clearcase, Multi Integrated Development Environment, Compiler, Debugger gibi tasarım araçları konusunda bilgili/meraklı,Bizimle en az 3 sene çalışma niyeti ve Askerlik durumu uygun olan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı