NETAŞ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1967Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü…
 
Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğinin artışı için çalışan
Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.
 
Netaş, Türkiye’nin ve bölgenin dijital dönüşümünde önemli bir role sahip olma doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor.
 
Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi araştırmasında,  2014 satış gelirleriyle “Sistem Entegrasyonu”, “Ağ Donanımı”
ve “Yazılım İhracatı” kategorilerinde sistem entegratörleri arasında lider oldu.
 
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türk Patent Enstitüsü tarafından 2015 yılında En İyi Çıkış Yapan 3. Firma seçildi.
 
Netaş aynı zamanda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında, performans endeksi değerlendirmesi sonucunda “Telekomünikasyon sektöründe en başarılı ArGe Merkezi” seçildi ve ArGe Personel İstihdamı” dalında da birinci oldu.
 
Son 7 yılda, ciro bazında, yıllık ortalama büyüme oranı (CAGR) %25 olan Netaş; müşterilerine odak teknolojileri olan mobil geniş bant, siber güvenlik, bulut bilişim, iş uygulamaları ve büyük veri konularında çözüm sunuyor.
 
Netaş, Asya-Pasifik ülkelerinden Bangladeş, Pakistan ve Nepal’e; Türki Cumhuriyetlerden Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan’a; Kuzey Afrika’da Tunus, Cezayir, Fas ve diğer taraftan Suudi Arabistan gibi ülkelerdeki kurumlara teknoloji danışmanlığı, satış sonrası desteği gibi uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor. 
 
 
Netaş'ın %100 iştiraki olan BDH (Bilişim Destek Hizmetleri) bilgi teknolojileri alanında marka bağımsız olarak küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar danışmanlık, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım ve destek hizmetleri sağlıyor.
 
Netaş, A grubu hisselerini satın aldığı Kron firması ile büyük operatörler ve servis sağlayıcı şirketler için kişiselleştirilmiş çözüm ve ürünler geliştiryor ve sistem entegrasyonu alanındaki yetkinliklerini daha da güçlendirip, Türkiye ve bölgedeki müşterilerine çok daha geniş bir yelpazede uçtan uca çözümler sunmayı sürdürüyor.
 
Hisselerinin yüzde 36.04’ü Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören şirketin başlıca ortakları arasında, yüzde 48.96 payla OEP (One Equity Partners) Turkey Tech B.V. ve yüzde 15 payla Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Açıklama: Genel Müdürlük binası dışında çalışma saatleri lokasyona göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık HizmetleriNETAŞ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 41
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yozgat Sistem Destek Teknisyeni Yozgat BDH
Yozgat Sistem Destek TeknisyeniBDH
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip,Tercihen Üretici Firma İşletim Sertifika sahibi,İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip,Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,Benzer görevde minimum 2 yıldır tecrübeli,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için),Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G / LTE Gömülü Yazılım AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G / LTE Gömülü Yazılım AR-GE MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Bilgisayar / Telekomünikasyon / Elektronik Haberleşme Mühendisliği mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen İyi düzeyde Haberleşme Teorisini bilen İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olan Yüksek hacimli yazılım kütüphanesine hakimiyet sağlayabilecek altyapıya sahip Tercihen hücresel haberleşme sistemlerinde yazılım tasarım geliştirme tecrübesi olan Tercihen MultiCore CPU veya DSP İşlemcilerde gömülü yazılım geliştirmiş olan Tercihen OFDM, 4G LTE, 4.5G LTE-Advanced, 2G, 3G sistemlerinde yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmış Tercihen IPv4 / IPv6 ve ilgili katman protokollerinde yazılım geliştirme çalışması ve proje yapmış Tercihen Radyo Kaynak Yönetimi konusunda yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmış Tercihen 3GPP standartlarına hakim Tercihen Haberleşme ve Optimizasyon Problemleri teorilerinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahip Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm ve ürün odaklı Sıfırdan ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yoğun ve disiplinli takım çalışması ortamına uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yeni Nesil ICT Teknolojileri Araş. Geliştirme Müh. İstanbul(Asya) NETAŞ
Yeni Nesil ICT Teknolojileri Araş. Geliştirme Müh.NETAŞ
Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık, Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Tercihen üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kayseri OMC Görevlisi Kayseri BDH
Kayseri OMC GörevlisiBDH
  Müşteri ve çözüm odaklı, Gelişime açık ve istekli ,mesleki ve kişisel gelişimi işinin bir parçası olarak gören, Takım çalışmasına ve etkin insan ilişkilerine yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli, 28 yaşını aşmamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Destek Teknisyeni İstanbul(Avr.) BDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Sistem Destek TeknisyeniBDH BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Tercihen İngilizce bilen,Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip,Microsoft İşletim Sistemleri Sertifika sahibi,PC, Notebook, Printer,Tablet ürün grubu ve çevre birimlerine ( ATM,TV,Kiosk ) teknik destek verebilecek şekilde yazılım donanım bilgisine sahip,Server donanım bilgisine sahip,İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip,Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,Benzer görevi minimum 4 yıldır tecrübeli,Aktif olarak araç kullanabilen,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan (erkek adaylar için),Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem ve Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Sistem ve Test MühendisiNETAŞ
Tercihen üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Grubumuz elemanı olarak konularımızda çalışmayı en az 3 yıl boyunca kendisine 1. öncelik kabul edecek, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Proaktif yaklaşım sergileyebilen, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Raporlama UzmanıNETAŞ
SAP BW, SAP Business Objects Data Services, Web Intelligence,  Dashboards konularında tecrübeli,Oracle Database, MS SQL Server üzerinden raporlama konularında tecrübeli,SAP ERP raporlanması konusunda bilgi sahibi,SQL, TSQL veya  PL/ SQL bilgisi olan,ETL proje tecrübesi olan,İyi seviyede İngilizce bilgisi olan,Takım arkadaşları aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İzmit Sistem Destek Teknisyeni Kocaeli BDH
İzmit Sistem Destek TeknisyeniBDH
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip,Tercihen Üretici Firma İşletim Sertifika sahibi,İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip,Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,Benzer görevde minimum 2 yıldır tecrübeli,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için),Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kocaeli Pos SahaTeknisyeni Kocaeli BDH
Kocaeli Pos SahaTeknisyeniBDH
· Tercihen Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümleri Yüksekokul mezunu veya Meslek/Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun· Tercihen POS cihazları ile ilgili işlemler konusunda deneyim sahibi ve takım çalışmasına yatkın· B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan· Esnek çalışma saatlerine ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli· Askerliğini tamamlamış· Pos cihazlarına yerinde destek veren ekibimizde yer alacak tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeniliklere açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bankacılık Kartlı Ödemeler Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Bankacılık Kartlı Ödemeler Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fatültelerinden mezun Minimum 2 yıllık analiz ve/veya test tecrubesine sahip olan Temel seviyede SQL kullanabilen İyi Düzeyde yazılı ve sözlü ingilizce bilgisine sahip Takım ve proje çalışmasına yatkın ve uyumlu Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ve tecrubeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Test otomasyon uygulamaları konusunda tecrube ve bilgi sahibi olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Yöneticisi İstanbul(Avr.) NETAŞ
Proje YöneticisiNETAŞ
Üniversite mezunu, tercihen üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 3 yıl Proje Yöneticiliği yapmış, Bilişim sektöründe çalışmış, yazılım projeleri yönetim tecrübesi edinmiş (Donanım kurulum, yazılım geliştirme ve yazılım kurulumu içeren sistem entegrasyon projesi yönetmiş) Proje yönetim metodolojilerine ve ilgili dokümantasyonuna hakim Planlama, organizasyon ve raporlama yapabilen, Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, proaktif, Sonuç odaklı, eşzamanlı iş yürütme becerisine sahip, Müzakere becerileri olan, Müşteri ile doğrudan iletişim kurma deneyimine sahip, Müşteri ilişkileri konusunda deneyimli, Askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerileri ve temsil yeteneği kuvvetli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bursa POS Saha Teknisyeni Bursa BDH
Bursa POS Saha TeknisyeniBDH
  Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde 'Pos Saha Teknisyeni' olarak görevlendirilmek üzere;· Tercihen Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümleri Yüksekokul mezunu veya Meslek/Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,· Tercihen POS cihazları ile ilgili işlemler konusunda deneyim sahibi ve takım çalışmasına yatkın,· B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,· Esnek çalışma saatlerine ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli,· Askerliğini tamamlamış,· Pos cihazlarına yerinde destek veren ekibimizde yer alacak tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Haberleşme teknolojileri alanında kendini akademik olarak geliştirmiş, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, enerjisi yüksek, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin yazılı ve sözlü iletişim kurup geliştirebilecek, Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
APPLICATION ADMINISTRATOR İstanbul(Avr.), ... BDH
APPLICATION ADMINISTRATORBDH
Bachelors Degree in Computer Engineering, Electronics Engineering, Information Technology or equivalent. Minimum 3 years experience Experience in Web Applications and Middleware Softwares (Microsoft IIS and CRM) in installation,management,support, monitoring and capacity- performance management Experience in Windows Operating Systems (2008 – 2012) Experience in Load Balancer management especially F5 is preferred Strong verbal and written communication skills including fluency in English Strong documentation and troubleshooting skills Ability to handle multiple tasks, be flexible and work under stress and pressure Problem solver, proactive, result oriented and analytic thinker No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G/LTE Uygulama Yazılımları AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G/LTE Uygulama Yazılımları AR-GE MühendisiNETAŞ
• Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun • Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın • İyi düzeyde ‘C’ ve/veya ‘Java’ programlama dillerini bilen, gömülü ve/veya ticari platformlarda yazılım projeleri geliştirmiş olan • Haberleşme teorisinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahip • İyi düzeyde İngilizce bilen • İleri teknoloji milli bir ürün geliştirmekten keyif alacak • Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek takım arkadaşları arıyoruz.    
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Java Developer İstanbul(Asya) NETAŞ
Senior Java DeveloperNETAŞ
University degree in Computer Science or related fields 5+ years’ experience as developer/technical lead Strong HTTP, XML, JSON, SOAP, XML-RPC, WS-Security, REST knowledge Strong J2EE, Spring, JPA, JSF and back-end programming knowledge Strong HTML, CSS, JavaScript, Angular JS and front-end programming knowledge Proficiency in an RDBMS(Oracle, MS SQL Server, MySQL, etc.) and NoSQL DB (Couchbase, Mongo, etc.) Proficiency in an object oriented programming language (Java) with strong OOP concepts knowledge Proficiency in a web application server (Weblogic, JBOSS, Tomcat, Apache,  etc.) Web application security vulnerabilities knowledge (XSS, injection, etc.) Web related low level protocols knowledge (TCP, SSL/TLS, DNS, etc.) Performance focus in design Testable component design approach Strong unit test focus Reuse-oriented design practices Secure coding practices Formal SDLC exposure/experience Experience in technical documentation  ( HLD,  Detailed Design, Test Strategy Document )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Mimarı İstanbul(Asya) NETAŞ
Yazılım MimarıNETAŞ
Netaş, 43 yıllık ARGE tecrübesi ile Türkiye’nin öncü ARGE merkezidir. Netaş, farklı konularda profesyonelleşmiş 750’den fazla mühendis kadrosu ile gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışındaki sayısız iş ortağına teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Yazılım Mimarı pozisyonu için beklentilerimiz aşağıdaki gibidir: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, 7 yıl ve üzeri J2EE tabanlı uygulama geliştirme tecrübesi olan, UML, tasarım ve mimari kalıplar (desgin & architecture patterns) gibi mimari modelleme konularına hakim olan, Analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, yenilikçi, sonuç ve çözüm odaklı ve inisiyatif alabilen, Tercihen finans ve telekom sektöründe tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Sorumluluk sahibi ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, İletişim yönü güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.Teknik Nitelikler:  Java (6 ve üzeri) bilgi ve deneyimi (Servlet,  JSP, JDBC, JPA, Multi Thread, JMS), Spring framework ve Hibernate bilgisi ve deneyimi, Maven, SVN ve genel geliştirme araçlarını kullanma deneyimi, Web Service (SOAP, REST, WS-Security, WS-Trust, WS-SecurityPolicy, XSLT, diğer WS Standartları) ve SSO konularında geliştirme deneyimi, Web teknolojileri bilgisi ve deneyimi olan (JSF ve PrimeFaces, Html, CSS, Javascript), İyi derecede standart SQL bilgisi ve Oracle PL/SQL deneyimi, Tasarım desenleri hakkında bilgi sahibi (MVC, Factory, Facade, Singleton…)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Krediler Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bankacılık Uygulamaları Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Bankacılık Uygulamaları Test MühendisiNETAŞ
Netaş, 40 yıllık ARGE tecrübesi ile Türkiye’nin öncü ARGE merkezidir. Netaş, farklı konularda profesyonelleşmiş700 üzeri mühendis kadrosu ile gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışındaki sayısız iş ortağına teknoloji hizmetleri sunmaktadır.Bankacılık sektöründe çalışmak üzere yazılım test ve test otomasyon konusunda deneyimli test mühendisleriaranmaktadır. Pozisyon için beklentilerimiz aşağıdaki gibidir :  Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Daha önce kurumsal bir şirkette minimum 1-3 yıl iş tecrübesi olan Tercihen bankacılık sektöründe veya bankacılık sektörüne destek veren firmalarda çalışmış, bankacılık ürünleri konusunda bilgi sahibi Yazlım test süreçlerinde deneyimli SQL , temel yazılım ve analiz konularında bilgi sahibi olan Sorun çözme ve müşteri odaklı yaklaşıma sahip Bir takım oyuncusu olup iç ve dış müşteriler ile uyum içinde sorun çözme konusunda istekli ve self motivasyonu yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli İletişim yönü güçlü Değişime, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen Tercihen Selenium, HP Quality Center, Load Runner, QTP , Silk Central Test Manager veya SilkTest gibi test ya da test otomasyon araçlarının kullanımında deneyimli İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnternet / Web Açık Bankacılık Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
İnternet / Web Açık Bankacılık Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobil İntegro Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Mobil İntegro Test MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun 40 yaşını aşmamış Minimum 2 yıllık test tecrübesine sahip olan Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan Analitik düşünce yapısına sahip olan Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip Tercihen bankacılık sektöründe tecrübesi olması Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip Değişime ve öğrenmeye istekli Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın Esnek mesai saatlerini kabul eden Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
POS Saha Teknisyeni Trabzon Bilişim Destek Hizmetleri
POS Saha TeknisyeniBilişim Destek Hizmetleri
Bilişim sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde 'Pos Saha Teknisyeni' olarak görevlendirilmek üzere;· Tercihen Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Bölümleri Yüksekokul mezunu veya Meslek/Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun,· Tercihen POS cihazları ile ilgili işlemler konusunda deneyim sahibi ve takım çalışmasına yatkın,· B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan,· Esnek çalışma saatlerine ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, müşteri odaklı, sorumluluk almaya istekli,· Askerliğini tamamlamış,· Pos cihazlarına yerinde destek veren ekibimizde yer alacak tecrübeli veya yetiştirilmek üzere yeniliklere açık takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Analisti İstanbul(Asya) NETAŞ
İş AnalistiNETAŞ
İş analisti olarak en az 2 yıl deneyim sahibi, Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden birinden mezun,   Yazılı/sözlü iletişim becerileri kuvvetli, Planlı, organize ve dokümantasyonu titizlikle yapabilen işini sahiplenen ve sorumluluk almaya istekli, Ayrıntılara dikkat eden, gelişim odaklı, analitik düşünce yapısına sahip İyi derecede İngilizce (okuma/yazma/konuşma) bilen, İyi derecede MS Office programları, tercihen Jira ,Confluence  araçlarını kullanmış Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış Tercihen İlişkisel veri yapıları, Oracle SQL/PLSQL  tecrübesi, Tercihen Balsamiq Mockups ya da muadili araçlar  kullanarak mockup çizimi yapmış, Tercihen önyüz tasarımı, kullanılabilirlik kavramları hakkında bilgi sahibi olmalıdır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Salesforce Yazılım Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Salesforce Yazılım UzmanıNETAŞ
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Object-Oriented programlama konusunda bilgili (Tercihen Java veya . Net platformlarında uygulama geliştirmiş), Cloud Based Applicationlar hakkında bilgi sahibi ve bu konularda kendini geliştirmek isteyen, Salesforce projelerinde Process Builder, Flow, Apex trigger, Class, VF Page geliştirilmesi yapabilecek, Relational databaselerde uygulama geliştirmiş(Tercihen Oracle, MSSQL), SQL bilgisine sahip, Web uygulamaları, Responsive tasarımlar, JS Frameworkler, Client Side Scripting konularında bilgili, HTML5, JavaScript, CSS, Jquery konularında bilgili, Webservice ile entegrasyon tecrübesi olan, Workflow uygulamalarıyla uygulama geliştirmiş, CRM veya ERP projesinde yer almış, İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, İletişim yönü güçlü.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G Baz İstasyonu Tasarım Test ve Saha Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G Baz İstasyonu Tasarım Test ve Saha MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik&Haberleşme ve Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden mezun, Grubumuz elemanı olarak konularımızda çalışmayı en az 3 yıl boyunca kendine 1. öncelik kabul edecek, İyi düzeyde İngilizce bilen, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, gelişime açık, Ekip çalışmasına yatkın,matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı, Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen, Enerjisi ve dinamizmi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Proaktif yaklaşım sergileyebilen, büyük resmi görerek etkili yönlendirme yapabilen, Seyahat ve saha çalışması engeli olmayan,   Tercihen askerliğini yapmış ve ehliyet sahibi erkek aday,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Purchasing Specialist İstanbul(Asya) NETAŞ
Purchasing SpecialistNETAŞ
University degree in Engineering, Economics, Business Administration or related fields At least 3 years of experience in purchasing/marketing department Experience in partner management Intercultural work experience Ability to learn quickly; dynamic & positive personality, pro-active Very good command of English both verbal and written Project Management skills and good team worker Analytical and  problem solving personality Proven multitasking skills and ability to work under pressure Ability to respond to, prioritize effectively and meet deadlines while maintaining the highest of standards for completeness and accuracy
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Kayseri Bilişim Destek Hizmetleri
İş Güvenliği UzmanıBilişim Destek Hizmetleri
·         Tercihen üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun,·         Kayseri’de ikamet eden,·         Microsoft Office programlarının iyi derecede kullanan,·         İyi bir takip ve dokümantasyon becerisine sahip olan,·         Esnek çalışma saatlerine uygun,·         İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuat ve yönetmeliklerine hakim,·         İş Güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilen,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan,·         Takım çalışmalarına adapte olabilecek nitelikte olan,·         Hedef belirleme ve planlama becerileri gelişmiş, analitik düşünebilen,·         Aktif olarak araç kullanabilen,·         Yurt içinde seyahat engeli olmayan,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişim becerileri kuvvetli,·         En az Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı C sınıfı iş güvenliği uzmanı sertifikasına sahip, tercihen B sınıfı sertifikaya sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Program Head İstanbul(Avr.), ... BDH
IT Program HeadBDH
Degree in Computer Science / Computer Engineering or related field of study. ITIL Expert Certification. PMP Certification. 10+ years of management experience. IT Service Management experience is considered a strong asset. Broad range of IT related solutions including management of systems, networks, and applications. Excellent leadership and team development experience. Proven ability to move a team forward by making sound and timely decisions. Strong ability to innovate and support changes needed to improve effectiveness. Efficiently able to set clear goals and expectations. Excellent speaking / writing both languages (Arabic-English) No travel restrictions, both domestic and international travel
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Service Desk Engineer İstanbul(Avr.), ... BDH
Service Desk EngineerBDH
§ Degree in Computer Science or related field of study.§ ITIL Expert Certification.§ 2+ years’ experience working Service Desk Manager.§ Ability to own tasks to completion.§ Team player, adaptable and willing to broaden skills outside core skill set.§ Ability to work under pressure.§ Must be proactive, focus on service improvements and capable of taking the lead on owninitiative.§ No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Voice Senior Engineer İstanbul(Avr.), ... BDH
Voice Senior EngineerBDH
Has a minimum of 4-5 years of experience within a Cisco Unified environment.CCNP Collaboration certifiedExperience in LAN/WAN Networking, specifically on Cisco Platforms (routers, switches).Have very good troubleshooting and analytical skills.Have clear understanding of Cisco Voice network deployment models and should understandfunctioning of voice network devices.Have strong hands-on experience on Cisco Unified communication products:-Cisco Unified Communication Manager (CUCM)-Cisco Unified Communication Manager Express (CUCME)-Cisco Unity Connection (CUC)-Cisco Unity Express (CUE)-Cisco Unified Contact Center Express (CUCCX)-Cisco Unified Presence Server (CUPS)Have In-Depth knowledge and STRONG Hands-On Experience on Cisco Voice Gateways/VoiceSignaling protocols like (H.323, MGCP, SIP and SCCP).Have clear understanding on Telecom infrastructure protocols like (ISDN/T1/E1/BRI, Analogsignaling, CCS/CAS).No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Engineer L1 İstanbul(Avr.), ... BDH
Network Engineer L1BDH
· Network+, Cisco CCNA, and/or other industry certification or equivalent work experience.· Must have 2+ years of networking experience in large scale networks· Hands on experience with Cisco campus and data center switches, routers, firewalls, Intrusionprevention, etc.· No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Storage Administrator İstanbul(Avr.), ... BDH
Storage AdministratorBDH
5 years of experience with enterprise level IT environments.2+ years of experience with file server administration, block storage administration, FC fabricadministration and Windows Server 2008 R2/2012 R2.Working experience with SAN/NAS storage subsystems.Familiar with Fiber Channel/iSCSI, NAS/CIFS, SCSI and RAID.Understanding of Snapshot, Mirroring, Remote Replication, Compression and De-duplicationtechnologies.Deep understanding of Active-Active arrays, multi-path, Windows MPIO/DSM and Linux DMP.System knowledge about how a host OS works with SAN/NAS storage subsystems.End-to-End system setup knowledge – installation of OS, drivers, FC/IP switch and storageconfiguration.Analytical and problem solving skills.Strong CLI skills.Strong documentation skills.No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Active Directory/Exchange L1 İstanbul(Avr.), ... BDH
Active Directory/Exchange L1BDH
Minimum 3 years of experience in an enterprise IT infrastructure environment.Very good knowledge and experience with following systems:-Microsoft Exchange 2010, 2013-Secure Email Gateway: Inbound/outbound email spam, malware, and contentfiltering. Experience with Symantec Messaging Gateway is a plus.-Microsoft Active directory 2008R2, 2012R2 (core knowledge of AD, GPO, scripting,including user/group creation/deletion, etc.)-MS DNS, DHCP-MCTS or equivalentBasic understanding of core IT infra setup:-Server Virtualization (VMware, Hyper-V)-Network LAN/WAN topology, Load Balancing, TCP/IP-Storage: NAS/SAN/DAS.ITIL trained and experience with ITSM tools is a plusMature, independent, well organized with excellent communication skills (written, spoken,presentations).Quick thinker and Good decision-maker.Analytical, detail -oriented and self-motivated.Tough mindset, able to work under pressure and extended hours.No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Yazılım Geliştirme MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ve ilgili diğer mühendislik bölümlerinden mezun Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konusunda istekli, çabuk öğrenebilen ve uygulayabilen Matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, algoritma tasarımına yatkın Yoğun çalışma ortamına ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, motivasyonu yüksek İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olan Etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip İyi düzeyde İngilizce bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
RF Donanım Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
RF Donanım Tasarım MühendisiNETAŞ
• Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun • RF konusunda teorik bilgi altyapısına sahip, bu konularda kendisini geliştirmiş• RF donanım tasarımı konusunda çalışmak için çok istekli• İyi düzeyde İngilizce bilen• Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın • Matematiksel düşünme, mühendislik bakış açısı ve analiz yeteneğine sahip • Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı • Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
IT Security Manager İstanbul(Avr.), ... BDH
IT Security ManagerBDH
10 years of technical experience with information security and technology.Bachelor’s degree in Business/Computer Science or equivalent.Experience in the implementation and management of both offensive and defensive security technologies in conjunction with commercial and federal information security compliance initiatives.Deep technical understanding of network, systems, application and cloud security.Excellent technical communication and analytical skills.Excellent leadership, time management and organization skills with an aptitude towards creative problem solving.Ability to simplify and report on complex technical functions and risks to senior leaders.Working knowledge and experience in compliance/remediation efforts of relevant domestic and international security standards and best practices such as PII, PCI DSS, ISO 27001/2, SSAE 16, SOX and AML.Working knowledge of and experience in policy and process creation and management.Mandatory certification in one or more of an industry recognized security certification such as CISSP, CISM, CISA, CCIE, and GSEC.No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Application Specialist - SharePoint Portal İstanbul(Avr.), ... BDH
Application Specialist - SharePoint PortalBDH
1. Bachelor’s degree in Computer Science or Engineering , A first academic degree or equivalentqualification2. Experience programming in .NET, C#, ASP.NET, T-SQL, C/C++, XLM. Experience with SharePointDesigner, InfoPath, Web Parts, and workflow creation.3. Experience as a SharePoint Developer in the analysis, design, hands-on development and deliveryof web-based applications.4. Experience with SharePoint’s application services framework including implementation,configuration, and usages of Search, Managed Metadata, and User Profile Services.5. Ability to write Stored Procedures, write complex SQL queries, and ability to analyze the SQL datais desired.6. Experience with SQL Server Reporting Services, SQL Server Analysis Services, and/or SQL ServerIntegration Services a plus.7.No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Systems Developer - Java programmer İstanbul(Avr.), ... BDH
Systems Developer - Java programmerBDH
Bachelor's degree in Management Information Systems (MIS) / Computer Science / SoftwareEngineering, or a related field.A minimum of 5 years of experience in Java and JavaScript application development.A minimum of 10 year in web and distributed development.Possess experience in Object Oriented Programming Design Patterns.Possess knowledge of UML for software design.Excellent knowledge of Relational Databases, SQL and ORM technologies (JPA2, Hibernate).Experience in developing web applications using at least one popular web framework (JSP,JSF, Wicket, GWT, and Spring MVC).Experience in test-driven development.No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Application Development Service Manager İstanbul(Avr.), ... BDH
Application Development Service ManagerBDH
Bachelor’s degree in Management Information Systems (MIS) or IT related discipline. A minimum of 5 years of experience supporting and developing applications in the higher education sector. A minimum of 8 years of experience in enterprise application development. Possess a strong leadership and technical skills. Understands and is comfortable in applying software engineering and application development methodologies in a complex multi-project environment. Experience with utilizing software development tools and best practices of the software development life cycle; i.e. source code control, unit testing, integration testing, secure code management and analysis, etc. Excellent background with one of the modern application development frameworks including Java or .NET. Understanding of enterprise architecture best practices. Experience in detailed use case scenarios, high level and low level design specifications. Experience and deep understanding of logical and physical data modeling and relational database technologies. No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Operation Manager İstanbul(Avr.), ... BDH
IT Operation ManagerBDH
Degree in Computer Science / Computer Engineering or related field of study. ITIL Expert Certification. 15+ years’ experience working in IT Service Management, including supervisory experience. Strong multi-tasking skills. Strong written and verbal communications skills. Strong demonstrated technical leadership and oversight experience. Detail oriented, including the ability to deal with situations where information is difficult to obtain, complex or ambiguous. Experience with monitoring and notification tools. Demonstrated ability to build effective teams through appropriate recruitment/selection,coaching and employee management. No travel restrictions, both domestic and international travel,having an international sense of business.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Assurance & Compliance Manager İstanbul(Avr.), ... BDH
Quality Assurance & Compliance ManagerBDH
Degree in Business Administration or related field of study. ITIL Expert Certification. 6+ years of experience in IT Service Management or Quality Management. Knowledge in applying quality frameworks like ISO9000, ISO20000. Experience in managing quality in large organization. Define and maintain documentation for all practice aligned to quality framework. Ability to work in Saudi Arabia, having an international sense of business. No travel restrictions, both domestic and international travel. 
Dönemsel / Proje bazlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı