NETAŞ 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1967Netaş Telekomünikasyon A.Ş.

Küresel standartlarda çalışan, Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı sistem entegratörü…
 
Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu yetkinlik, geniş bilgi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğinin artışı için çalışan
Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, ArGe biriminin katkılarıyla sürdürüyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli bir rol oynuyor.
 
Netaş, Türkiye’nin ve bölgenin dijital dönüşümünde önemli bir role sahip olma doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanma ihtiyacı doğrultusunda, küresel teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yapıyor, 200’den fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor.
 
Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketi araştırmasında,  2014 satış gelirleriyle “Sistem Entegrasyonu”, “Ağ Donanımı”
ve “Yazılım İhracatı” kategorilerinde sistem entegratörleri arasında lider oldu.
 
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Türk Patent Enstitüsü tarafından 2015 yılında En İyi Çıkış Yapan 3. Firma seçildi.
 
Netaş aynı zamanda, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında, performans endeksi değerlendirmesi sonucunda “Telekomünikasyon sektöründe en başarılı ArGe Merkezi” seçildi ve ArGe Personel İstihdamı” dalında da birinci oldu.
 
Son 7 yılda, ciro bazında, yıllık ortalama büyüme oranı (CAGR) %25 olan Netaş; müşterilerine odak teknolojileri olan mobil geniş bant, siber güvenlik, bulut bilişim, iş uygulamaları ve büyük veri konularında çözüm sunuyor.
 
Netaş, Asya-Pasifik ülkelerinden Bangladeş, Pakistan ve Nepal’e; Türki Cumhuriyetlerden Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan’a; Kuzey Afrika’da Tunus, Cezayir, Fas ve diğer taraftan Suudi Arabistan gibi ülkelerdeki kurumlara teknoloji danışmanlığı, satış sonrası desteği gibi uçtan uca katma değerli çözümler sunuyor. 
 
 
Netaş'ın %100 iştiraki olan BDH (Bilişim Destek Hizmetleri) bilgi teknolojileri alanında marka bağımsız olarak küçük ölçekli firmalardan büyük kurumlara ve kamu kuruluşlarına kadar danışmanlık, stratejik dış kaynak kullanımı, donanım ve destek hizmetleri sağlıyor.
 
Netaş, A grubu hisselerini satın aldığı Kron firması ile büyük operatörler ve servis sağlayıcı şirketler için kişiselleştirilmiş çözüm ve ürünler geliştiryor ve sistem entegrasyonu alanındaki yetkinliklerini daha da güçlendirip, Türkiye ve bölgedeki müşterilerine çok daha geniş bir yelpazede uçtan uca çözümler sunmayı sürdürüyor.
 
Hisselerinin yüzde 36.04’ü Borsa İstanbul’da (BIST) işlem gören şirketin başlıca ortakları arasında, yüzde 48.96 payla OEP (One Equity Partners) Turkey Tech B.V. ve yüzde 15 payla Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yer alıyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00

Açıklama: Genel Müdürlük binası dışında çalışma saatleri lokasyona göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Tam Gün Sağlık HizmetleriNETAŞ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Full Stack Developer (JAVA) İstanbul(Asya) NETAŞ
Full Stack Developer (JAVA)NETAŞ
EssentialUniversity degree in computer sciences or related fields Knowledge of Object Oriented concepts and technologies Experience in HTML5/JavaScript and CSS web technologies Experience in Java EE, Design Patterns Experience in Database Design In depth hands-on experience in Angular or React Understanding of responsive web design and cross platform design Experience in maven and gradle knowledge Understanding of SOAP, REST, JSON and XML Fluency in  English (both verbal and written) Knowledge of software life cycle and methodologies Excellent teamwork and problem-solving skills No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsStrong technical documentation and verbal/written communication skills PreferredFamiliarity with the whole web stack, including protocols and web server optimization techniques.Proficiency designing and implementing UIs for complex workflows and datasetsUnderstanding of all major browsers and the special considerations. Mobile web development experience is a plus Experience with prototyping, product releases, and change control. Developing and an understanding of the principles of accessibility Familarity with Agile principles and Scrum Framework Using Photoshop, Illustrator, and other design related software.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Montaj Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... BDH
Montaj TeknisyeniBDH
Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Minimum 3 yıl tecrübeli,Data Center montaj tecrübesi olan (şasi,switch,storage vb.)Access Point hakkında bilgi sahibi ve montajı konusunda deneyimliKonusu ile alakalı elektrik bağlantılarını yapabilecek düzeyde bilgi sahibi.Sahada montaj konusunda fiilen aktif çalışan ya da çalışmış.Altyapı Proje deneyimi olup Terminasyon, Test, Proje Okuma ve İşleme yapabilen.Teknik Konulara ve sahada projeye hakim, Planlı ve Ekip Çalışmasına Uyumlu.Kablolama yapabilen (Cat5-Cat6)Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Network ve Güvenlik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... BDH
Kıdemli Network ve Güvenlik MühendisiBDH
Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda en az 5 yıl tecrübe sahibi, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Çok iyi düzeyde sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, Problem çözme, analiz etme, planlama ve takip yeteneği olan, NOC bünyesinde izleme ve sorun çözmek için kullanılan araçlarda deneyimli, Tercihen CCNP veya muadili sertifikasına sahip, DataCenter, WAN, LAN, Wireless, WAN Optimizasyon konularında bilgili ve uygulama deneyimli,MPLS, BGP, OSPF gibi routing protokolleri ile çalışmış, güvenlik mimarisi ve teknolojilerinde bilgili ve deneyimli,(Firewall, VPN, SSL, IPSEC, 802.1x, AAA)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Web Arayüz Geliştirici İstanbul(Avr.), ... BDH
Web Arayüz GeliştiriciBDH
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da kişisel gayretiyle mesleki yetkinlik elde etmiş.Yazılım geliştirme konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Javascript, Html ve CSS ile arayüz geliştirmesi konusunda tecrübe sahibi. Angular.js, JQuery v.s. gibi bilinen javascript kütüphanelerine hakim. Projelerinde görsel düzene önem veren Sonlanan, canlıya alınmış projelerde görev almış Tercihen Node.js konusunda bilgi / tecrübe sahibi Tercihen IONIC Framework konusunda bilgi / tecrübe sahibi. Photoshop v.b. programları kullanabilen. .Net C# konusunda bilgi / tecrübe sahibi. Teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilen,  Öğrenme ve kendini geliştirme konusunda hevesli, yeni teknolojileri takip eden,Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın; yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmiş,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Front-End Developer İstanbul(Asya) NETAŞ
Front-End DeveloperNETAŞ
EssentialUniversity degree in computer sciences or related fieldsKnowledge of Object Oriented concepts and technologiesIn-depth and hands-on experience with web technologies such as XHTML/HTML5, CSS/CSS3, JavaScript/JQuery, AJAX, XML, JSON, REST based APIs and other relevant technologies.Strong hands-on experience in Angular or React Understanding of all major browsers, responsive web design and cross platform designExperience in Photoshop or other design related softwareFluency in  English (both verbal and written) Knowledge of software life cycle and methodologies Excellent teamwork and problem-solving skills No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsStrong technical documentation and verbal/written communication skillsPreferredBack-end experience (Node.js) is an advantage Experience writing Javascript Unit Test Understanding of site performance best practices, analytics and SEOMobile web development experience is a plus Experience with Prototyping Developing and an understanding of the principles of usabilityFamilarity with Agile principles and Scrum Framework
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Technical Support Engineer(GTS) İstanbul(Asya) NETAŞ
Technical Support Engineer(GTS)NETAŞ
We are looking for new team members to provide worldwide customer support for Genband’s Call Servers, Application Servers, SBCs, Media Gateways and complementary 3rd party products in IMS solution.  Bachelor or above degree in Telecommunications, Electronics Engineering or Computer ScienceKnowledge on TCP/IP and/or VoIP protocols like SIP, MEGACO Good command of English; fluency in verbal English is must Good communication skills; ability to build trust and influence Personal drive and ambition to work well and achieve results Fast troubleshooting and decision-making skills Ability to manage changes and to adapt in dynamically changing environments Good analytical skills, and being eager to develop and take on responsibilityCompleted military service or deferred at least 2 years(for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
A2 Platform Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
A2 Platform EngineerNETAŞ
University degree in computer sciences or related fields Having experience in following areas:Overall knowledge on UNIX/LINUX environment and Database technologies (Oracle 11g preferred)Security knowledge on UNIX/Linux environment VoIP, SIP, SDP, RTP, TCP/IP and 3GPP protocol knowledge Network programming on UNIX/Linux environment (preferably RedHat Linux) Linux scripting knowledge OO programming, Java, Perl, C, C++ languages and shell scripting Hashing algorithms Fluency in  English (both verbal and written) Knowledge on Virtualization (VMware, KVM, Openstack), Cloud Computing and NFV technologiesExcellent teamwork and problem-solving skills No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsStrong technical documentation and verbal/written communication skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Application Server Senior Developer İstanbul(Asya) NETAŞ
Application Server Senior DeveloperNETAŞ
Minimum 3 years of development experience in Java/J2EE applications and telecom call processing projectsKnowledge and experience with SIP protocol University degree in computer sciences, electronics engineering or related fieldsHaving knowledge and experience in the following:VoIP, SIP, SDP, RTP, TCP/IP protocols and 3GPP specifications. Advanced Java/J2EE, C, C++ and JNI. Java Profiling:Memory usage, garbage collectior, CPU usage and thread usage analysis and optimization.Tools like JVisualVM. Capacity and performance testing. Web Services (SOAP, REST). Web user interface knowledge with Javascript, JSP, JSF, CSS. Fluency in English (both verbal and written) – required for attending international video conferences.Knowledge of agile design methodology Strong technical documentation and verbal/written communication skills No military service obligation for male candidates or deferred at least two years
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Uzmanı // EMC İstanbul(Avr.), ... BDH
Sistem Uzmanı // EMCBDH
•           Üniversitelerin 2 veya 4 yıllık teknik bölümlerinden mezun,•           Storage Sistemleri tercihen EMC VNX, HP 3par hakkında tecrübeli,•           SAN konusun da bilgi sahibi•           İyi derecede İngilizce bilen,•           Storage sistemleri yönetiminde tecrübeli,•           Tercihen üretici sertifikalarına sahip,•           Yoğun iş temposu, Yurtdışı projeler ve ekip çalışmasına yatkın•           Teknolojiyi çok yakından takip ederek, gelişmelere kendini hızlıca adapte edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Merkezi ve Altyapı Çözümleri Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Veri Merkezi ve Altyapı Çözümleri UzmanıNETAŞ
Tercihen üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Haberleşme, Matematik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Seyahat engeli olmayan, Tercihen Uptime Institute ATD (Accredited Tier Designer) sertifikasına sahip,Konusunda en az 5 yıl deneyimli, İyi seviyede İngilizce bilgisi olan, Autocad bilen, Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetim Sistemleri Çözüm Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Yönetim Sistemleri Çözüm UzmanıNETAŞ
Asagidaki urun, cozum ve sorumluluk alanlarinda calismak uzere uretici firma, teknoloji bilgisi bulunan ekip arkadasi aranmaktadir.  Network Monitoring Systems (NMS) urunleri IT Service Management urunleri Sunucu, Istemci Yonetim Cozumleri Yazilim Entegrasyon Teknolojileri (Web Service, Rest API)Is Akisi Yonetimi (Work Force Management) CozumleriNetwork Yonetim Araclari (Cisco Prime, Huawei eSight, HPE Network Automation, Kron Single Connect) Cozumleri,Sunucu, Network, Istemci (Client) Otomasyonu CozumleriITIL Surec Yonetimine Hakim
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile Application Developer İstanbul(Asya) NETAŞ
Mobile Application DeveloperNETAŞ
EssentialKnowledge of Object Oriented concepts Experience in iOS and Android mobile technologies Experience in Swift programming language Experience in Java programming language Understanding of RESTful web services Fluency in  English (both verbal and written) Knowledge of software life cycle and methodologies Excellent teamwork and problem-solving skills No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsStrong technical documentation and verbal/written communication skills PreferredCyber security related experience Knowledge of low-level C-based libraries is preferred Familiarity with continuous integration Fluency in English (both verbal and written)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Quality Assurance & Software Test Automation İstanbul(Asya) NETAŞ
Quality Assurance & Software Test AutomationNETAŞ
Bachelors Degree in Electrical Engineering, Computer Engineering or equivalent technical Degree; or equivalent combination of education and experience.Solid knowledge of QA methodologies and tools.Ability to create test plans, define testing strategies, uncovering  hard-to-find bugs.Working knowledge of Security principles, techniques and technologies.Good understanding of network protocols, design and operations.Ability to spot flaws and inconsistencies.Detail oriented and ability to analyze complicated data sets.Excellent analytical skills.High level of initiative with ability to self-manage.Strong interpersonal skills with ability to work both independently and as part of a team.Strong communication and collaboration skills.Excellent written and verbal communication skills. PreferredPrior software quality assurance experience in a product development environmentExperience with test automation frameworks and tools is a plus ( Robot FW, Redwood HQ , Selenium, Sahi, Ranorex, Appium, Test Studio ,Wati)Proven 2+ years of experience in Software Quality Assurance and/or DevOps position is a major plus.Experience with Jenkins, Jira , Zephyr strongly preferred.Programming experience in a Linux/Unix environment , knowledge of C  , C++ , Java and Python is a plus.Vulnerability and threat management experience is a plus.Experience with various security tools and products (Fortify, AppScan, etc…)Knowledge and experience in software configuration, release management and continuous integration (CI).Knowledge and experience in SCRUM, Agile processes.Experience in administration (Linux, Windows), virtualization (VMWare), container-based virtualization (Docker) is preferred.Excitement and passion for cyber security. We’re cool; we hope you are too.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Graphic/Web Designer İstanbul(Asya) NETAŞ
Graphic/Web DesignerNETAŞ
Associates or Bachelor’s Degree in Graphic Design, Visual Design or related field preferredMinimum 3-5 years experience in web design Professional experience in the UI / UX environment Design of web-based or mobile applicationsStrong CSS/HTML knowledge Be able to demonstrate portfolio of previous work completed Lean UX Visual design tools (like Photoshop, Illustrator) Have an eye for a clean design and strong sensibility to details Understanding of responsive web design and cross platform design Creating wireframes and prototypes to bring design ideas No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsNice to HaveSASS, LESS or SCSS JavaScript JavaScript Frameworks such as Angular, React, Ember or Knockout will be an advantage
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Developer – C / C++ İstanbul(Asya) NETAŞ
Software Developer – C / C++NETAŞ
University degree in Computer Science or related fieldsStrong interpersonal skills Proactive approach for task Analytic thinking Strong R&D focus Linux/Unix  Systems knowledge Strong knowledge in  C (  data structures, algorithms) Strong C++  knowledge (  templates, STL , C++11, C++14 ) System programming  ( particularly in Linux/Unix domain  )Shell scripting  ( /bash /python /perl/  )Performance focus in design Testable  component design  approach Strong unit focus Automated functional testing  with scripting Reuse-oriented  design practices Secure coding  practices Formal  SDLC  exposure Exposure to  technical documentation  (Detailed Design, Test Strategy Document )Fluency in English (both verbal and written)  PreferredCyber security related experience Experience in web application programming ( J2EE / php/.NET…)Web related protocols knowledge ( TCP, HTTP, SSL/TLS, etc. )
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HCS Network Voice Specialist İstanbul(Avr.), ... BDH
HCS Network Voice SpecialistBDH
CCIE or CCNP Collaboration certified expectedExperience in LAN/WAN Networking, specifically on Cisco Platforms (routers, switches).Have very good troubleshooting and analytical skills.Have clear understanding of Cisco Voice network deployment models and should understandfunctioning of voice network devices.Have strong hands-on experience on Cisco Unified communication products:-Cisco Unified Communication Manager (CUCM)-Cisco Unified Communication Manager Express (CUCME)-Cisco Unity Connection (CUC)-Cisco Unity Express (CUE)-Cisco Unified Contact Center Express (CUCCX)-Cisco Unified Presence Server (CUPS)Have In-Depth knowledge and STRONG Hands-On Experience on Cisco Voice Gateways/VoiceSignaling protocols like (H.323, MGCP, SIP and SCCP).Have clear understanding on Telecom infrastructure protocols like (ISDN/T1/E1/BRI, Analogsignaling, CCS/CAS).No travel restrictions, both domestic and international travel, having an international sense of business.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Test Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
Yazılım Test MühendisiNETAŞ
·         Üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Haberleşme, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun·         Daha önce kurumsal bir şirkette minimum 1 yıl test tecrübesi olan·         Mobil uygulamaların test süreçlerinde minimum 6 ay çalışmış·         Yazılım test süreçlerinde deneyimli·         Uygulamanın sunucu tarafındaki testleri de koşturabilecek şekilde         - Minimum 1 yıl aktif olarak SQL kullanmış         - Minimum 1 yıl aktif olarak Linux kullanmış·         Sorun çözme ve müşteri odaklı yaklaşıma sahip·         Bir takım oyuncusu olup iç ve dış müşteriler ile uyum içinde sorun çözme konusunda istekli ve motivasyonu yüksek·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli·         İletişim yönü güçlü·         Değişime, yeni teknolojilere ve gelişmeye açık·         Tercihen HP Quality Center, JIRA gibi test yönetimi araçlarının kullanımında deneyimli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Design Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
Software Design EngineerNETAŞ
• Knowledge on C/C++, Linux Operating System, Network, TCP/IP Protocol (preferred), Signaling (preferred),  and shell scripting (preferred)• Good analytical skills and being eager to develop and take on responsibility• Excellent teamwork and problem-solving skills, being result oriented and an effective communicator• Ability to work in a deadline oriented environment• Callp and SIP knowledge would be an asset• English language skills (both verbal and written)• Completed military service or deferred at least 2 years (for male candidates)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
DevOps Mühendisi İstanbul(Avr.), ... BDH
DevOps MühendisiBDH
Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun Bilgi Teknolojileri alanında en az 3 yıl tecrübe edinmiş .Net ortamında geliştirilen yazılım projelerinde, geliştirici olarak yer almışMS-SQL Server konusunda bilgi sahibi Yazılımların geliştirme ortamından, canlıya çıkış süreçlerini yönetmiş Yazılımların CI süreçlerini yürütmüş IIS konusunda deneyimli Source Control araçları(TFS/Git) konusunda deneyimli, projelerin source control de barındırılması ve yönetilmesi gibi çalışmaları yürütmüşOrchestrator (Tercihen MS-Orchestrator) araçları üzerinde, yazılım entegrasyon ve otomasyon projeleri gerçekleştirmişTercihen kurumsal projelerde görev almış Teknik dokümantasyonu takip edebilecek seviyede İngilizce bilen Araştırmayı seven, ekip çalışmasına yatkın; yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmişErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Siber Güvenlik Çözüm Mimarı İstanbul(Asya) NETAŞ
Siber Güvenlik Çözüm MimarıNETAŞ
·         BT Güvenlik çözümleri konularında müşterilere yönelik en az 7 yıl güvenlik danışmanlığı veya satış destek veya teknik destek tecrübesi·         Projelerde insiyatif almakta aktif, güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerisi.·         Ağ güvenliği, uygulama güvenliği, son kullanıcı güvenliği alanlarında global alanda etkin firmalardan en az bir tanesinin üst düzey uzman sertifikasına sahip olmak·         Dışa dönük ve sosyal iletişimi kuvvetli olmak, takipçi olmak ve sorumluluk almayı sevmek·         Birden fazla projeyi / görevi aynı anda koordine etme ve son başvuru tarihlerini karşılama konusunda güçlü organizasyon becerileri Tercih Edilen Nitelikler:CCNA, CEH, CHFI, CISSP, GSEC, GCED, GPPA, GPEN, Security+, SSCP sertifikalarından en az bir tanesine sahip olmak tercih sebebidir.Üniversitelerin Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak tercih sebebidirErkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmakİyi seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G / LTE Gömülü Sinyal İşleme AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G / LTE Gömülü Sinyal İşleme AR-GE MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Telekomünikasyon veya Elektronik-Haberleşme Mühendisliği mezunuİyi düzeyde İngilizce bilen İyi düzeyde Haberleşme Teorisini bilen İyi düzeyde ‘C’ ve ‘MATLAB’ programlama dillerini bilen ve bu diller ile proje geliştirmiş olanTercihen hücresel haberleşme sistemlerinde yazılım tasarım geliştirme tecrübesi olanTercihen yeni nesil MultiCore DSP işlemcilerde gömülü yazılım geliştirmiş olanTercihen OFDM, 4G LTE, 4.5G LTE-Advanced, 2G, 3G sistemlerinde yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmışTercihen Haberleşme teorilerinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahipAraştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkınSıfırdan ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yoğun ve disiplinli takım çalışması ortamına uyum sağlayabilecekSorumluluk almaktan kaçınmayan, çabuk pes etmeyen, çözüm ve ürün odaklı Ürün geliştirmekten keyif alacak takım arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Uzmanı İstanbul(Avr.), ... BDH
Sistem UzmanıBDH
Üniversitelerin 4 yıllık teknik bölümlerinden mezun, System Center Ailesi (SCOM, SCCM,SCSM, Orchestrator), Azure Servisleri (EMS,OMS vb.) ve  Windows Servisleri (Active Directory, DNS, CA, vb.) hakkında tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen Microsoft dışında da monitoring ve management tool ları ile çalışmış.Tercihen Powershell Scripting konusunda bilgi sahibi, Tercihen üretici sertifikalarına sahip, Yoğun iş temposu, Yurtdışı projeler ve ekip çalışmasına yatkın  Teknolojiyi çok yakından takip ederek, gelişmelere kendini hızlıca adapte edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Ekip Lideri Adana BDH
Sistem Destek Ekip LideriBDH
Üniversite mezunu Sağlık sektöründe IT tecrübesi bulunan Konusunda en az 4 yıl deneyimli En az 3 yıl ekip yönetim becerisine sahip Analitik düşünebilen İnsan ilişkilerinde başarılı,serinkanlı,güleryüzlü Prosedürlere bağlı olarak çalışabilen Yapılan çalışmaların kayıt altına alınması konusunda hassas Sıkı iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE Gömülü Sistemler Donanım Tasarım Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
ARGE Gömülü Sistemler Donanım Tasarım MühendisiNETAŞ
• Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun• İyi düzeyde İngilizce bilen• İyi düzeyde sayısal kart donanım tasarımı tecrübesine sahip• Tercihen Cadence, ORCAD vb şematik geliştirme araçları ile kart tasarımı yapmış• Tercihen Allegro vb. layout araçları ile PCB tasarımı yapmış• Araştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkın• Matematiksel düşünme, mühendislik bakış açısı ve analiz yeteneğine sahip• Sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı• Yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SAP BASIS Uzmanı İstanbul(Avr.), ... BDH
SAP BASIS UzmanıBDH
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Dinamik ve çözüm odaklı bir ekibin parçası olacak,Problem çözme ve yeni fikirler geliştirme becerisine sahip,İyi derecede İngilizce bilen,Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektronik Kart ve Sistem Test Teknisyeni İstanbul(Asya) NETAŞ
Elektronik Kart ve Sistem Test TeknisyeniNETAŞ
Meslek Yüksek Okullarının; Elektronik, Elektrik, Bilgisayar veya Haberleşme bölümlerinden mezunElektronik devre arıza takibi, tamir ve test yapabilenEkip çalışmasına uyum sağlayabilen Öğrenmeye ve gelişime açık Tercihen Windows, Word, Excel, Powerpoint kullanabilenTercihen aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Senior Software Design Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
Senior Software Design EngineerNETAŞ
SIP ve SS7 Uygulama katmanı protokolleri (ISUP, MAP,vb.) bilgisi,         Java veya diğer Nesne Tabanlı Programlama (OOP) dilleriyle yazılım geliştirme deneyimi,         Oracle DB ve SQL deneyimi,          Diameter bilgisi tercih nedenidir,          NETAŞ’ı müşteri lokasyonlarında temsil edebilecek,          Kuvvetli analitik ve iletişim yeteneği,          Kendini geliştirmeye ve sorumluluk almaya istekli,          Çok iyi takım çalışması ve problem çözme yeteneği.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
5G Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Elektronik ve Haberleşme, Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,Haberleşme teknolojileri alanında kendini akademik olarak geliştirmiş, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık,Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, enerjisi yüksek, çabuk öğrenebilen, esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı,Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin yazılı ve sözlü iletişim kurup geliştirebilecek,Seyahat engeli olmayan,   İyi düzeyde İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Krediler Test Mühendisi Kocaeli NETAŞ
Krediler Test MühendisiNETAŞ
·         Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden mezun·         40 yaşını aşmamış·         Minimum 2 yıllık bankacılık alanında test tecrübesine sahip olan·         Tercihen Minimum 2 yıllık analiz tecrübesine sahip olan·         Test süreçlerine hakim·         Tercihen Krediler domaininde kredi takip izleme alanında bilgisi ve test deneyimi olan·         Analitik düşünce yapısına sahip olan·         Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrübeye sahip·         Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip·         Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek·         Business Objects raporlama aracı bilgisine sahip·         Değişime ve öğrenmeye istekli·         Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın·         Esnek mesai saatlerini kabul eden·         Gerektiğinde 2-3 işi takip edebilecek·         Şekerpınar lokasyonunda çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Siber Güvenlik Operasyonları Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Siber Güvenlik Operasyonları UzmanıNETAŞ
Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik veya Haberleşme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Siber Güvenlik Operasyonları süreçlerinde tecrübeli ya da tecrübe kazanmak isteyen,Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık,Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı,Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, 7/24 vardiya ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen,Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,Proaktif yaklaşım sergileyebilen, İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Siber Güvenlik Operasyonları Teknisyeni İstanbul(Asya) NETAŞ
Siber Güvenlik Operasyonları TeknisyeniNETAŞ
Tercihen üniversitelerin Siber Güvenlik, Bilgisayar Programcılığı bölümlerden mezun,Siber Güvenlik Operasyonu süreçlerinde tecrübeli, Yeni teknolojileri araştırma ve öğrenme konularında çok istekli ve gelişime açık,Ekip çalışmasına yatkın, matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, sorumluluk almaktan kaçınmayan, çözüm odaklı,Zaman baskısı altında etkin çalışabilen, çabuk öğrenebilen, 7/24 vardiya ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilen,Şirket içi birimler ve müşteriler ile etkin iletişim kurup geliştirebilen,Enerjisi yüksek, meraklı, etkin yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip,Proaktif yaklaşım sergileyebilen, İyi düzeyde İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
R&D Software Developer (WEB) İstanbul(Asya) NETAŞ
R&D Software Developer (WEB)NETAŞ
Essential- University degree in computer sciences or related fields- Minimum 2 year experience web application development with Javascript, HTML5 and CSS3 - Minimum 2 year experience in AngularJS, React, jQuery libraries- Understanding of SOAP, REST, JSON and XML- Cordova APIs usage experience- Fluency in  English (both verbal and written)- No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsPreferred- iOS/Android application development experience- Having a basic knowledge on VOIP and telecommunication networks- Implementing automated system and unit tests
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
R&D Software Developer (Front End) İstanbul(Asya) NETAŞ
R&D Software Developer (Front End)NETAŞ
Essential - University degree in computer sciences or related fields - Minimum 2 year experience in responsive web and mobile application design - Minimum 2 year experience in front end development with Javascript, HTML5 and CSS3 - Minimum 2 year experience in UI/UX - At least one of the following css library know-how: Bootstrap, Foundation, Skeleton, HTML5 Boilerplate  - Fluency in  English (both verbal and written) - No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsPreferred- Understanding of SOAP, REST, JSON and XML- Photoshop experience- iOS/Android application development experienc- AngularJS development experience- Cordova usage experience
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ankara Mobil ( IOS & Android ) Yazılım Geliştirici Ankara NETAŞ
Ankara Mobil ( IOS & Android ) Yazılım GeliştiriciNETAŞ
- Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri veya ilgili bölümlerden mezun,- Nesneye yönelik programlama ve tasarım örüntüleri konularına hakim,- Scrum, Sprint proje süreçlerini bilen,- Git, Jira gibi uygulamalara hakim olan,- Native mobil (iOS/Android) yazılım geliştirme bilgi ve tecrübesine sahip olan,- iOS ve Android mobil uygulama geliştirme konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,- Swift 3 ve Java (Android SDK) dillerinde uzman olan,- Mobil guidelinelar ve UX bilgisine sahip olan (iOS UI Guidelines, Android Material Design),- Uçtan uca mobil uygulama yaşam döngüsüne (store yayınlamak dahil) hakim,- Responsive tasarım ile geliştirme konusunda bilgi ve deneyim sahibi olan,- Xcode ve Android Studio'ya hakim olan,- Apple Store ve Google Play Store'da şahsi veya şirket adına uygulamaları olan,- JSON, Web servisler ve REST API’lar konusunda bilgi sahibi olan,- Tercihen BDD bilen,- Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve problem çözme yeteneği gelişmiş, takım çalışmasına yatkın,- İyi derecede İngilizce bilen,- Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
4.5G / LTE Gömülü Yazılım AR-GE Mühendisi İstanbul(Asya) NETAŞ
4.5G / LTE Gömülü Yazılım AR-GE MühendisiNETAŞ
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen İyi düzeyde Haberleşme Teorisini bilen İyi düzeyde ‘C’ programlama dilini bilen ve bu dil ile proje geliştirmiş olanTercihen hücresel haberleşme sistemlerinde yazılım tasarım geliştirme tecrübesi olanTercihen yeni nesil MultiCore ARM işlemcilerde gömülü yazılım geliştirmiş olanTercihen 3GPP standartlarında OFDM, 4G LTE, 4.5G LTE-Advanced, 2G, 3G sistemlerinde yazılım geliştirme çalışması veya proje yapmışTercihen Haberleşme ve Optimizasyon Problemleri teorilerinin kavranabilmesi için gereken matematiksel analiz bilgisi ve yeteneğine sahipAraştırmacı, teorik bilgileri hızlı öğrenip uygulayabilen, teknolojik değişime ve ekip çalışmasına yatkınSıfırdan ileri teknoloji ürün geliştirmenin gerektirdiği yoğun ve disiplinli takım çalışması ortamına uyum sağlayabilecekSorumluluk almaktan kaçınmayan, çabuk pes etmeyen, çözüm ve ürün odaklı Ürün geliştirmekten keyif alacak takım arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yatırım Test Uzmanı İstanbul(Asya) NETAŞ
Yatırım Test UzmanıNETAŞ
Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerinden tercihen matematik, istatistik ve mühendislik fakültelerinden mezun         40 yaşını aşmamış          Analitik düşünce yapısına sahip olan          Tercihen minimum 2 yıllık test veya analiz tecrübesine sahip olan         Sorumluluk alanıyla ilgili dokümantasyonu yapabilecek ve yönetebilecek beceri ile tecrubeye sahip         Güçlü iletişim becerileri ve organizasyon yeteneğine sahip         Değişime ve öğrenmeye istekli          Bir takım oyuncusu olup self motivasyonu yüksek         Stresli iş ortamında çalışmaya yatkın          İleri seviye SQL kullanabilen          Tercihen bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibii         Esnek mesai saatlerini kabul eden          Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Java Software Support Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
Java Software Support EngineerNETAŞ
University degree in computer sciences or related fields Knowledge of Object Oriented concepts and technologies Java development or software support experience is a plus Having a basic knowledge on VOIP and telecommunication networks TCP/IP, SIP and 3GPP, IMS protocol knowledge is a plus Fluency in  English (both verbal and written) Good communication skills, ability to build trust and influence Action oriented working style and strong customer focus Excellent teamwork, analytical and problem-solving skills No military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsStrong technical documentation and verbal/written communication skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Global Product Support/Deployment Engineer İstanbul(Asya) NETAŞ
Global Product Support/Deployment EngineerNETAŞ
University degree in computer sciences or related fieldsHaving a basic knowledge and experience on VOIP and telecommunication networksTCP/IP, SIP and 3GPP, IMS protocol knowledge and experience is a plusKnowledge and experience in Java/C++ software development or software support is a plusFluency in  English (both verbal and written) Extraordinary communication skills, collaborative and cooperative approach, ability to build trust and influenceAction oriented working style and strong customer focusExcellent teamwork, analytical and problem-solving skillsNo military service obligation for male candidates or deferred at least two yearsFlexible to travel abroad Strong technical documentation and verbal/written communication skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Destek Teknisyeni Adana BDH
Sistem Destek TeknisyeniBDH
Tercihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu,Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip,Tercihen Üretici Firma İşletim Sertifika sahibi,İleri düzeyde MS Ürün Bilgisine bilgisine sahip,Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,Benzer görevde minimum 2 yıldır tecrübeli,Askerlik yükümlülüğü bulunmayan veya en az 3 yıl tecilli (erkek adaylar için),Microsoft ofis uygulamalarına hakim olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı