Niğtaş A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1986


http://www.nigtasmikronize.com

1986 yılında bir şahıs firması olarak kurulduk. Yoğun emekler neticesinde 1996 yılında Niğtaş Ltd. şirketi adı altında çalışmalarımızı daha kapsamlı yürütmeye başladık. Gerek kullandığımız ham maddenin kalitesinin gerekse yüksek kapasitemizin sağladığı avantaj ile pazar payımızı arttırmak üzere 2004 yılı itibariyle mikronize kalsit (doğal kalsiyum karbonat) imalatına başladık. Zamanla artan talebi karşılayabilmek üzere 2006 Yılında Niğtaş'ın kardeş şirketi Mikrokal Ltd. Şti'yi, 2007 yılında Rusya'da diğer bir kardeş şirket olan Interkarb'ı ve Kırıkkale'de Mikrokal'in ikinci üretim tesisini faaliyete geçirdik. 2010 yılında nanometrik kalsit ve hidrofobik özellikli nanometrik kalsit üretimimiz, 2011 yılında yüzey kaplama tesisimiz ve 2012 yılında arttırdığımız granül kapasitemizle bugün itibariyle boya, plastik, kağıt, yapı kimyasalları gibi çeşitli sektörlere güçlü lojistik imkanlarımızla birlikte hizmet vermekteyiz.

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler,Madencilik - Metalurji

Firma web sitesi: www.nigtas.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.00 - 13.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 100-149

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 750-999


Niğtaş A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Maden Mühendisi Niğde NİĞTAŞ A.Ş.
Maden MühendisiNİĞTAŞ A.Ş.
Üniversitelerin Maden Mühendisliği Bölümlerinden mezun olmak raporlama yapabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Maden kanunu mevzuatına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan, Niğde’de ve Kırıkkale de ikamet eden veya edebilecek olan, Tercihen İngilizce bilen, Daimi Nezaretçilik görevini üstlenebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç Denetçi Niğde NİĞTAŞ A.Ş.
İç DenetçiNİĞTAŞ A.Ş.
·         Üniversitelerin İktisat-İşletme-Maliye-Ekonometri bölümlerinden mezun,·         Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku konularına hakim,·         Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Yoğun çalışma programına uyum sağlayabilecek,·         Analitik düşünme, detaylara inme ve problem çözme yönleri güçlü,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış,·         Niğde'de ikamet eden veya ikamet edebilecek olan·         B sınıfı ehliyete sahip olan ve aktif araç kullanabilen,·         Tercihen Tiger Enterprise programı kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Sorumlusu Niğde NİĞTAŞ A.Ş.
Maliyet Muhasebesi SorumlusuNİĞTAŞ A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, Ekonometri, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Maliyet muhasebesi alanında en az 5 yıl deneyimli, Üretim sektöründe tecrübe sahibi, ERP süreçlerine ve raporlamalarına hakim, Tercihen Logo Tiger Enterprise bilen, MS Office programlarına hakim (çok iyi derecede excel bilen), Analitik düşünce yeteneğine, planlama ve organizasyon becerisine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi güçlü, Askerlik görevini tamamlamış, Niğde'de ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği ve Çevre Sorumlusu Niğde NİĞTAŞ A.Ş.
İş Güvenliği ve Çevre SorumlusuNİĞTAŞ A.Ş.
Endüstriyel Mineral üreten fabrikamızda iş güvenliği ve çevre sorumlusu olarak görev alacak,NİĞDE de ikamet eden veya edebilecek olan,Bakanlıkça yetkilendirilmiş  A veya B  sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı sertifikasına sahip,OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemi konusunda bilgi sahibi,İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri verebilecek,İleri düzeyde MS Office bilgisine sahip olan,Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen,Mevzuat, denetim, raporlama alanlarında bilgisi olanİş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlara hakim, saha uygulamaları konusunda deneyimli,Tercihen Maden sektöründe tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı