NWG Servis Hizmetleri 

Şirket Bilgileri

http://www.nwg.com.tr

NWG Servis Hizmetleri

Şirket Profili   

Türk ve Alman sermaye yapısı üzerine kurulu bir hizmet firması olan NWG Service  (Nord West Gebaeudereinigung), profesyonel kadrosu, 3.500 çalışanı ve  bölge müdürlüğü sistemli organizasyon yapısı ile 1996 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde servis hizmetleri sunmaktadır.

Sahip olduğu ISO 9001:2000, OHSAS Belgeleri ve TSE Belgeleri ile tescillenmiş olduğu kalitesini; teknolojik donanım ve dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli ve güçlü hale getirmektedir. NWG Service ve NVG Güvenlik bilinç düzeyi yüksek çalışanları, sonuç odaklı yaklaşımları ve detaydan başlayarak bütünü kavrayan çözüm politikasıyla, müşterilerine sürekli memnuniyet garantisi vermektedir.


Misyonumuz

Hizmetlerimizi, stratejik çözüm ortaklığı anlayışı içinde en üst standartlarda sağlayarak; proaktif bir düşünce yapısıyla hizmet sektöründe portföy ve iştirak yatırımını hızla geliştiren, güvenilir ve ölçülebilir bir şirket olarak liderliği kalıcı kılmak.


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu daima göz önünde tutarak; değişimin gerekliliğini benimseyip, Türkiye ve dünyadaki sektörel yenilikleri yakalamak, insan ve kalite odaklı hizmet anlayışını yaygınlaştırarak toplum için değer yaratan bir şirketler topluluğu olacak şekilde genişleyerek dönüşümünü sağlamak.NWG Servis Hizmetleri İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ofis Elemanı (Engelli) İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Ofis Elemanı (Engelli)NWG Servis Hizmetleri
Koşuyolu'ndaki merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere; "Ofis işlerinde görev almak üzere bay eleman aramaktayız."
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiNWG Servis Hizmetleri
· En az lise mezunu,· Tercihen benzer pozisyonlarda en az 1 yıl çalışmış,· Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,· Diksiyonu düzgün,· Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,· Ms Office programlarına hakim,· Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı İstanbul(Avr.), ... NWG Servis Hizmetleri
Hasta BakıcıNWG Servis Hizmetleri
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Avr.) NWG Servis Hizmetleri
Depo ElemanıNWG Servis Hizmetleri
Hizmet verdiğimiz lojistik firmasının Kıraç deposunda çalıştırılmak üzere;Tercihen lise mezunu,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,18-40 yaş arası,Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,Bay.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Destek Elemanı İstanbul(Avr.), ... NWG Servis Hizmetleri
Satış Destek ElemanıNWG Servis Hizmetleri
•Üniversite mezunu,•Gıda ve hızlı tüketim sektörlerinde tecrübesi bulunan,•İkna kabiliyeti ve iletişim becerileri güçlü,•Dış görünüşüne özen gösteren,•İş disiplinine sahip,•B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,•İstanbul'da ikamet eden,•Bay/Bayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.), ... NWG Servis Hizmetleri
Temizlik GörevlisiNWG Servis Hizmetleri
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Elemanı İstanbul(Asya) NWG Servis Hizmetleri
Depo ElemanıNWG Servis Hizmetleri
Tuzla-Tepeören'de ve Gebze Akse Mahallesi'nde hizmet verdiğimiz otomotiv yedek parça deposu için; Vardiyalı çalışabilecek, G sınıfı ehliyetli, Forklift ve reachtruck kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, Bay çalışma arkadaşları alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) NWG Servis Hizmetleri
Temizlik GörevlisiNWG Servis Hizmetleri
Esenyurt / Kıraç'ta yer alan depomuzda görevlendirilmek üzere,* Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan* Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli,* Ekip Çalışmasına Yatkın* İşini sahiplenen,* İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.,* Bay
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı