OKAN Üniversitesi 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


“İş Yaşamına En Yakın Üniversite” sloganıyla 1999 yılında kurulan Okan Üniversitesi, 85 öğrencisiyle başladığı eğitim yolculuğunda bugün 21 bin öğrencinin kaliteli eğitimle buluştuğu dev bir bilim yuvası haline gelmiştir.

16 Fakülte, Yüksekokul, Meslek Yüksekokulu, Enstitü ve Konservatuvarında faaliyetlerini sürdüren üniversite, güçlü akademik kadrosu ve eşsiz altyapı özellikleriyle fark yaratmaktadır. 

Fakültelerimiz; 
Tıp Fakültesi,
Diş Hekimliği Fakültesi,
Eğitim Fakültesi,
Hukuk Fakültesi,
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi,
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,
Güzel Sanatlar Fakültesi,
İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi 

Yüksekokullarımız; 
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu,
Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu

Meslek Yüksekokullarımız;
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu,
Meslek Yüksekokulu 

Tuzla Kampüsümüz, Sabiha Gökçen Havaalanı'na, F1 Pisti'ne yakınlığıyla da  farklı imkanlar sunmaktadır. Sosyal Merkezimizde cep sineması, sauna,  kafeteryalar,  kokteyl salonu, alış veriş merkezi, kulüp odaları bulunmaktadır. Ayrıca kampüsümüzde 400 kişilik spor salonu, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol, voleybol, futbol sahaları yer almaktadır.

Türkiye’de ilk kez başlattığı “Girişimcilik Dersi”, İngilizcenin yanı sıra Çince, Rusça ve Arapça ikinci yabancı dil eğitimi, Kariyer ve Yaşam Programı kapsamındaki “Happy Life” ve daha birçok ilke imza atan Okan Üniversitesi’nin Tuzla’daki ana kampüsünün yanı sıra Kadıköy ve Mecidiyeköy’de kampüsleri yer almaktadır.

Mecidiyeköy Kampüsü’ndeki Okan Üniversitesi Diş Hastanesi ve Tuzla’da yakın zamanda hizmete girmesi planlanan 260 yataklı Okan Üniversitesi Hastanesi ile sağlık alanında da fark yaratan üniversite, zengin yurtdışı eğitim işbirlikleri ve Miami’de ABD yasalarına göre kurulan Okan International University ile de global bir eğitim anlayışını benimsemektedir.

Toplam öğrenci sayısının yüzde 97’sine ulaşan burs olanaklarıyla “başarıyı destekleyen” Okan Üniversitesi, ülkemizi çağdaş yarınlara taşıyacak mezunlar yetiştirmek üzere var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üniversiteler

Firma web sitesi: www.okan.edu.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 750-999

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


OKAN Üniversitesi İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 57
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Resepsiyon Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Resepsiyon GörevlisiOkan Üniversitesi
Okulumuzun Spor Merkezinde Resepsiyon bölümünde görevlendirilmek üzere;Tercihen üniversite mezunu, Misafir memnuniyeti bakış açısına sahip, motivasyonu yüksek ve ekip çalışmasının gücüne inanan,İnsan ilişkileri güçlü, iletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, 20-30 yaş aralığında, Tercihen Kurtköy, Pendik, Tuzla civarında ikamet eden, "Resepsiyon Görevlisi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kan Alma Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Kan Alma HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl kan alma deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Kan Alma Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Üniversitelerin tercihen İletişim Fakültelerinden mezun,·         MS Office programlarına hakim,·         Sosyal medya hesaplarının yönetilmesi konusunda deneyimli,·         Fotoğraf, video ve çekim tecrübesi olan,·         Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına uyumlu, sosyal ve girişken,·         Araştırmacı, meraklı ve yaratıcı,·         Proaktif, takipçi ve zaman yönetimi güçlü,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,“Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fizik Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Fizik ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Fizik Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fen Bilimleri Bölüm Başkanı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Fen Bilimleri Bölüm BaşkanıOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Koleji'nde görevlendirilmek üzere; ·         MEB tarafından alanına atanmaya yetkin,·         Branşında en az 5 yıl deneyimli, bölüm başkanlığı konusunda tecrübeli,·         Tercihen fizik öğretmenliği yapmış,·         Alanıyla ilgili gelişmeleri takip edip kişisel ve mesleki anlamda kendini geliştirmeye açık,·         Öğrenci - veli iletişimi güçlü, ·         İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş, "Fen Bilimleri Bölüm Başkanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eczacı Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Eczacı TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;En az Lise, tercihen üniversitelerin Eczane Hizmetleri bölümünden mezun,Hastane eczanesinde en az iki yıl çalışmış,Hastane eczanesi tecrübesine sahip,Ekip çalışmasına önem veren, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerisi yüksek,Organizasyon ve planlama becerisine sahip,“Eczane Teknikeri” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tercüman İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
TercümanOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Gürcüce, Rusça, Romence, Sırpça, Kürtçe, Arapça, Almanca dillerinden en az birini sözlü ve yazılı ileri düzeyde kullanabilen,Tercihen tıbbi terminolojiye hakim İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, "Tercüman" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Elektrik TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,   Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere bina işletme alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Elektirik Teknisyeni" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Biyomedikal Cihaz Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Biyomedikal Cihaz TeknikeriOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin "Biyomedikal Cihaz Teknolojisi" bölümlerinden mezun,   Sağlık sektöründe en az 1 yıl deneyimli,   Biyomedikal cihaz bakımı ve onarımında tecrübeli,   Gelişime açık ve sorumluluk sahibi,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Biyomedikal Cihaz Teknikeri" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi
Eğitim Geliştirme ve Pazarlama UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Beyoğlu Kampüsü'nde Pazarlama Birimi'nde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, İletişim, temsil, organizasyon ve sunum becerileri gelişmiş, Yaratıcı düşünme yeteneklerine sahip ve araştırmacı, Yeni eğitim programlarının geliştirilmesi, satış ve pazarlamasında etkin rol oynayacak,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış "Eğitim Geliştirme ve Pazarlama Uzmanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şoför İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
ŞoförOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsünde İdari İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak,En az ilköğretim mezunu, Minimum10 yıllık sürücü belgesine sahip, Kurumsal bir firmada en az 2 yıl şoförlük yapmış, Esnek çalışma saatlerine uyan, Seyahat engeli olmayan, İstanbul'u çok iyi tanıyan, Prezantabl, Güvenilir, dürüst ve sorumluluk sahibi, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Askerlik hizmetini tamamlamış, ''Şoför” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Kıdemli İnsan Kaynakları UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İnsan Kaynakları akademik işe alım konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Eğitim sektöründe ve/veya üniversitelerde çalışmış, 2547 sayılı YÖK kanunu mevzuatına hakim, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış  'Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; ·         Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun,·         Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan,·         Deneyimli veya yeni mezun,·         Etik ve sonuç odaklı çalışan,·         Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,·         İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek,·         Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,"Hemşire" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hasta Danışmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta DanışmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; En az lise, tercihen ön lisans veya lisans mezunu, Tercihen hastane deneyimi olan ve tıbbi terminolojisi iyi, Tercihen tıbbi sekreterlik, faturalandırma, müşteri ilişkileri alanında en az 1 yıl deneyimli,Tercihen hastane otomasyon sistemlerine hakim, Hasta memnuniyeti ve hasta güvenliğine önem veren, Hasta ve hasta yakınları ile etkin iletişim kurabilen, temsil yeteneği güçlü,Ekip çalışmasına yatkın, Takipçi, problemleri etkin ve hızlı çözebilme yeteneğine sahip, Prezantabl, kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,  "Hasta Danışmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dental Asistan İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Dental AsistanOkan Üniversitesi Hastanesi
Üniversitemizin Tuzla'da açılacak olan Diş Hekimliği Fakültesi Eğitim ve Uygulama Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Tercihen Yüksekokulların Ağız ve Diş Sağlığı bölümlerinden mezun, Diş hekimi asistanlığı pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli, Hasta ve yakınlarıyla etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Problem çözme ve alternatif çözüm yolları üretme yeteneğine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, “Dental Asistan” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ebe Hemşire İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ebe HemşireOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Ebelik bölümlerinden mezun; Tercihen 2 yıl Ebelik deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, “Ebe Hemşire” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ingilizce Bölüm Başkanı İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
ingilizce Bölüm BaşkanıOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Koleji'nde görevlendirilmek üzere; MEB tarafından alanına atanmaya yetkin,Türk Adaylarda : Üniversitelerin İngilizce öğretmenliği bölümlerinden mezun veya ilgili diğer bölümlerinden mezun olup da Pedagojik Formasyona sahip olması,Native Adaylarda : TESOL, TEFL, DELTA ya da CELTA sertifikalarından en az birine sahip olmasıBranşında en az 5 yıl deneyimli, bölüm başkanlığı konusunda tecrübeli, Alanıyla ilgili gelişmeleri takip edip kişisel ve mesleki anlamda kendini geliştirmeye açık,Öğrenci - veli iletişimi güçlü,  İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş,  "İngilizce Bölüm Başkanı" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Yöneticisi İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İnsan Kaynakları YöneticisiOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Okan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen Psikoloji, Sosyoloji,  Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat)İnsan Kaynakları Yönetimi alanında en az 5 yıl, tercihen eğitim sektörü deneyimli,İşe alım ve Organizasyonel Gelişim alanında tecrübeli, Akademik işe alım süreçlerine ve MEB mevzuatına hakim, Bordro süreci ve yasal mevzuat konusunda bilgili, İş Hukuku ve SGK Mevzuatına hakim, İletişim ve sunum becerileri gelişmiş, temsil yeteneği güçlü, Raporlama ve planlama becerileri gelişmiş, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, Tercihen ileri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden,  “İnsan Kaynakları Yöneticisi” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İspanyolca Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İspanyolca ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,İspanyolca Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Native Speakers of English İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Native Speakers of EnglishOkan Eğitim Kurumları
OKAN Private Education Institutions For the 2017-2018 academic year,We are looking for Native Speakers of English  to work at our kindergarten, primary, secondary and high schools in İstanbul  - Bachelor’s Degree preferably in a related field- Qualification in English Language Teaching ( e.g. CELTA, TESOL, TEFL certification )- A minimum of 3 years teaching experience- Willing to work with young children or teenagers energetic and has a positive attitude- Experienced in using MS office programs- Preferably can use smart boards
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Depo Görevlisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Depo GörevlisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise mezunu,   Hastane depo, malzeme konusunda en az 6 ay tecrübeli,   Tıbbi sarf malzeme bilgisine hakim,   Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Vardiyalı çalışabilecek,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Depo Görevlisi" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Türk Dili ve Edebiyatı ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Bilgi, birikim ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’ndagörevlendirilmek üzere; MEB tarafından alanına atanmaya yetkin, Branşında en az 3 yıl deneyimli, Alanıyla ilgili gelişmeleri takip edip kişisel ve mesleki anlamda kendini geliştirmeye açık,Öğrenci - veli iletişimi güçlü,  İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş, TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ  arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İngilizce Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
İngilizce ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Koleji'ndegörevlendirilmek üzere; MEB tarafından alanına atanmaya yetkin,Türk Adaylarda : Üniversitelerin İngilizce öğretmenliği bölümlerinden mezun veya ilgili diğer bölümlerinden mezun olup da Pedagojik Formasyona sahip olmasıNative Adaylarda : TESOL, TEFL, DELTA ya da CELTA sertifikalarından en az birine sahip olmasıBranşında en az 3 yıl deneyimli, Alanıyla ilgili gelişmeleri takip edip kişisel ve mesleki anlamda kendini geliştirmeye açık,Öğrenci - veli iletişimi güçlü,  İletişim ve koordinasyon becerisi gelişmiş,  İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasta Bakıcı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hasta BakıcıOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;En az lise mezunu, Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, Titiz, Enefeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Hasta Bakıcı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hakediş Ve Bütçe Raporlama Yetkilisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Hakediş Ve Bütçe Raporlama YetkilisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Hastanelerin hakediş birimlerinde en az 6 yıl tecrübe kazanmış, Hakediş yönetimi konusunda deneyimli, Ms Office Programlarını ileri düzeyde kullanabilen, İleri seviyede excel kullanabilen ve raporlama yapabilen, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk bilinci yüksek, Operasyonu ve zaman yönetimi kuvvetli, Raporlama yeteneği gelişmiş, Analitik düşünme yapısına sahip, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış, "Hakediş ve Bütçe Raporlama Yetkilisi" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Sorumlusu İstanbul(Asya) Okan İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma SorumlusuOkan İnşaat San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Tuzla'da bulunan merkezimizde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Min. 5 Yıl tecrübeli, tercihen "Eğitim Sektörü" tecrübesi olanSatınalma bütçesi ve envanter yönetimi konusunda tecrübeliMalzeme fiyat ve kalite analizi konusunda tecrübeli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, İş takibi ve sonuçlandırma odaklı çözümler üretebilenAraştırmacı, planlama yeteneği güçlü, Müzakere becerileri gelişmiş, Özgüveni ve İkna kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Muhakeme yeteneğine sahip,İletişim becerisi gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Satın Alma Uzmanı/Sorumlusu arayışımız mevcuttur.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Oral Diagnoz ve Radyoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Oral Diagnoz ve Radyoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Oral Diagnoz ve Radyoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Endodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Endodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Endodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Endodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Ağız, diş ve çene cerrahisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pedodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Pedodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Pedodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Pedodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Restoratif Diş Tedavisi UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Restoratif diş tedavisi alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Restoratif Diş Tedavisi Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ortodonti Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Ortodonti UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Ortodonti alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Ortodonti Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Periondontoloji Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Periondontoloji UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Periodontoloji alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Periodontoloji Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Diş Hekimi Protez Uzmanı İstanbul(Avr.) Okan Üniversitesi Hastanesi
Diş Hekimi Protez UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, Protez alanında doktora ya da uzmanlığını yapmış, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. “Protez Uzmanı” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzman Diş Hekimi İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi Hastanesi
Uzman Diş HekimiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Diş Hastanesi'nde (Mecidiyeköy ve Tuzla lokasyonlarında) görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Diş Hekimliği fakültelerinden mezun, En az 3 yıl deneyim sahibi, İletişimi becerileri gelişmiş, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Etik ve sonuç odaklı çalışabilen, Tam zamanlı/yarı zamanlı çalışabilecek, Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.  “Öğretim Üyesi ve Uzman Diş Hekimi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Öğrenci İşleri Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Öğrenci İşleri UzmanıOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde yer alan Öğrenci İşleri Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere; • Üniversite mezunu,• Tercihen eğitim sektöründe olmak üzere konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,• MS Ofis programları ve özellikle Excel kullanımına hakim,• İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın ve prezantabl,• Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,• Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 'Öğrenci İşleri Uzmanı' arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organ Nakli Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Organ Nakli HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da bulunan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Organ Nakli Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurt Danışma Personeli İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Yurt Danışma PersoneliOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsünde görevlendirilmek üzere;Minimum lise mezunu, İnsan ilişkileri güçlü, iletişim becerisi yüksek, güler yüzlü, Dış görünüşüne önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Sigara kullanmayan, Tercihen Maltepe, Pendik, Kurtköy bölgesinde ikamet eden, "Yurt Danışma Personeli" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sertifikalı Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Sertifikalı Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 5 yıl yoğunbakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Yoğunbakım Hemşireliği sertifikasına sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yoğubakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Pratisyen Hekim İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Pratisyen HekimOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzlada bulunan "Okan Üniversitesi Hastanesi" nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl acil servis hekimliği tecrübesi olan, Yasal mevzuata hakim, Hasta memenuniyeti odaklı, Tam zamanlı hizmet verebilecek, "Pratisyen Hekim" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Yeri Hekimi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
İş Yeri HekimiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzlada bulunan "Okan Üniversitesi Hastanesi" nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Tıp Fakültelerinden mezun, İş yeri hekimliği sertifikasına sahip Yasal mevzuata hakim, İş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli eğitimleri verebilecek, Tam zamanlı hizmet verebilecek, "İş Yeri Hekimi" aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Mekanik TeknisyeniOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;  En az lise tercihen ön lisans (İklimlendirme-Soğutma, Makina vb. bölümlerden) mezunu,  Tercihen sağlık sektöründe olmak üzere alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  Bina otomasyon sistemleri konusunda tecrübeli,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Mekanik Teknisyeni" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Laboratuvar Teknikeri İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Laboratuvar TeknikeriOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla kampüsünde bulunan Tıp Fakültesi'nde görevlendirilmek üzere;Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Laboratuvar Teknolojisi bölümünden mezun,Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Problem çözme, planlama organizasyon yetkinliklerine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “LaboratuvarTeknikeri” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sekreter İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
SekreterOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Tercihen önlisans veya lisans mezunu, Alanında tecrübe sahibi, Çok iyi derecede MS Ofis programlarını kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposunda zaman yönetimini etkin yapabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,   ''Sekreter" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hastane Staj ve Uygulama Koordinatörü İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Hastane Staj ve Uygulama KoordinatörüOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla Kampüsü'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik veya diğer Sağlık alanlarıyla ilgili bölümlerinden mezun,Konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Ofis programları kullanımına hakim, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış , Hastane staj uygulamalarını takip edip yazışmaları koordine edecek, Eğitim hemşiresi ve müdürlüklerle iletişim halinde iş takibi yapacak, Bölümle ilgili oluşacak sorunları giderecek, “Staj ve Uygulama Koordinatörü ” arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
International Office Specialist İstanbul(Avr.), ... Okan Üniversitesi
International Office SpecialistOkan Üniversitesi
We are seeking to recruit an “International Office Specialist” to join our University in Tuzla Campus,University degree from a reputable university Min 2 years of experience in education field, preferably in an international office department of an universityExcellent command of verbal and written English Ability to use MS Office applications: e.g. Word, Excel, Power Point No obligation for travel abroad Being self-reliant of planning and coordinating skills Completing military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknopark Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Teknopark UzmanıOkan Üniversitesi
İstanbul Teknopark'ta bulunan Okan Tekno Ofisi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede MS ofis programlarını kullanabilen, İleri düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına inanan, Analitik düşünce yapısına sahip, planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, "Teknopark Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi
Elektrik TeknisyeniOkan Üniversitesi
Üniversitemizin Tuzla kampüsünde bulunan Yapı ve Teknik Hizmetleri Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin veya meslek liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun,   Alçak akım ve zayıf akım sistemleri konusunda tecrübeli,  İletişim becerileri gelişmiş,  Ekip çalışmasına yatkın,  Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi,  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Kampüs içi tüm fakülte ve sahalarda elektrik konusunda bakım ve arızalardan sorumlu olacak,"Elektirik Teknisyeni" arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla’da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;·         Ön lisans, lisans veya 4 yıllık eğitim veren okullarda öğrenim gören üniversite öğrencisi veya mezunu,·         MS Office programlarını ve interneti kullanabilen,·         Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek,·         Diksiyonu düzgün,·         Müşteri odaklı çalışabilecek,·         Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen,·         İletişim becerisi yüksek ve sabırlı,·         Gündüz ve akşam vardiyasında dönüşümlü çalışabilecek,·         Esnek çalışma saatlerine uyumlu,“Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Depo Uzmanı İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Depo UzmanıOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;   En az lise, tercihen önlisans mezunu,   Hastane depo, malzeme ve stok yönetimi konusunda 1 yıl tecrübeli,   Tıbbi sarf malzeme bilgisine hakim,   Sarf malzeme siparişlerinin stoklarını kontrol edebilen, gerekli ürünleri stoklardan çeken ve sevkiyat içinhazırlayabilen,  Otomasyon, stok takip ve MS Ofis programlarını aktif kullanan,   Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,   Yoğun ve dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek,   Vardiyalı çalışabilecek,   İletişim becerileri gelişmiş,   Ekip çalışmasına yatkın,   Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. "Depo Uzmanı" alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl Yeni Doğan Yoğun Bakım deneyimi olan, NCPR Sertifikası olan (Yenidoğan Canlandırma), Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Servis HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl servis/cerrahi servis deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Servis Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Poliklinik Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Poliklinik HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen 1 yıl Poliklinik Hemşireliği deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Poliklinik Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Ataşehir Okul Yöneticisi İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Ataşehir Okul YöneticisiOkan Eğitim Kurumları
Okan Üniversitesi'nden Aldığı Bilgi Birikimi ve Tecrübesi ile BüyüyenOkan Koleji Ataşehir'de!2018-2019 Yılı Eğitim ve Öğretim Yılında Ataşehir'de açılacak kampüsümüz için;Eğitim ve Öğretime Liderlik Yapabilecek, Ekip Çalışmasına Yatkın, Araştırıcı ve Yenilikçi, En az 5 Yıl Özel veya Vakıf Okullarında Müdürlük Deneyimine Sahip, Gücümüze Güç Katacak Yenilikçi "Okul Yöneticileri" arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yoğun Bakım Hemşiresi İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yoğun Bakım HemşiresiOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Hemşirelik bölümlerinden mezun, Tercihen en az 2 yıl yoğun bakım deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Deneyimli veya yeni mezun, Etik ve sonuç odaklı çalışan, Eğitim ve gelişime açık, mesleği ve branşı ile ilgili yenilikleri takip eden,İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamında kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, "Yoğun Bakım Hemşiresi” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yardımcı Sağlık Personeli İstanbul(Asya) Okan Üniversitesi Hastanesi
Yardımcı Sağlık PersoneliOkan Üniversitesi Hastanesi
Tuzla'da açılan Okan Üniversitesi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere;Tercihen 1 yıl hasta bakımı deneyimi olan, Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışan, Dikkatli, titiz, enfeksiyon prosedürüne hakim, İletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Tam zamanlı/vardiyalı çalışabilecek, Dinamik çalışma ortamına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, “Yardımcı Sağlık Personeli” alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Müzik Öğretmeni İstanbul(Asya) Okan Eğitim Kurumları
Müzik ÖğretmeniOkan Eğitim Kurumları
Okan Koleji’nde Geleceği Yetiştirelim !Okan Üniversitesi’nin bilgi birikimi ve tecrübesiyle kurulan ve yaratıcılıklarıyla çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayanOkan Eğitim Kurumları’nda  görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli,Eğitim teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen,MS Office programlarına hakim,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen,Takım çalışmasına yatkın, yeniliklere açık, enerjik ve iletişimi kuvvetli,Milli Eğitim tarafından Özel Öğretim Kurumlarına ataması yapılabilecek durumda olan,Müzik Öğretmenleri arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı