Ömür Matbaacılık A.Ş.-Ömür Etiket Ambalaj A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1981


Ömür Matbaacılık A.Ş.-Ömür Etiket Ambalaj A.Ş.

Ömür Matbaacılık A.Ş. 1981 yılında Cağaloğlu’nda kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana her geçen yılı kendine bir tecrübe yılı olarak kabul eden firmamız, gençlik heyecanı ve dinamizmine, bu tecrübeyi ve deneyimlerini de ilave edip, sektöründeki konumunu güçlendirerek ülke sanayine hizmet etmektedir.

Üretimini; broşür, katalog, kuşe çıkartmalar, dönkartlar, ayaklı panolar, afiş, kağıt poşetler, takvim, ajandalar, dosya, bloknot, kurumsal kimlik evrakları vb. ürünler üzerine yoğunlaştıran Ömür Matbaacılık A.Ş.’de ayrıca; UV baskı sistemi ile PVC malzemeye de baskı yapılmaktadır.

Kazancını kendi iş kolundaki yatırımlara yönelterek büyümeyi ilke edinen firmamız, 2000 yılında rulo etiket alanında faaliyet gösteren Ömür Etiket Ambalaj A.Ş.’yi kurmuştur. Son teknoloji makine yatırımları ile yapışkanlı, yapışkanlı her türlü etiket ve giydirme ambalaj üretiminde hizmet veren firma, sektörde önemli bir yer edinmiştir. 2006 yılında Haramidere Beysan Sanayi Sitesine taşınılmasıyla ofset baskı ve rulo etiket üretimi tek çatı altına toplanmıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Ambalaj,Matbaacılık


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 13.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 50-74

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Ömür Matbaacılık A.Ş.-Ömür Etiket Ambalaj A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Ömür Matbaacılık A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıÖmür Matbaacılık A.Ş.
-Üretim sektöründe en az 2 yıl bordro ve özlük işlemler tecrübesine sahip-Üniversite ya da MYO mezunu-Ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen-Disiplinli, düzenli, yoğun tempo çalışabilecek-Avrupa yakasında ikamet eden-Askerlikle ilişiği olmayan-Sürücü belgesi olan ve aktif olarak araç kullanabilen -Tercihen 30 yaşını aşmamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı