Öztaş İnşaat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.oztas.com.tr

Öztaş Şirketler Grubu

 • ÖZTAŞ Şirketler Grubu'nun lider firması ÖZTAŞ İnşaat, İnşaat Malzemeleri  Ticaret A.Ş. sektörde 25 yıldan daha fazla süreden beri faaliyet gösteren bir şirkettir.

 • Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖZTAŞ, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye' de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 • ÖZTAŞ, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar, 10.000' e yakın konutu, yurt binalarını, otelleri, askeri tesisleri, ticaret ve kültür merkezlerini, altyapıları da dahil olmak üzere tamamlamıştır.

 • Endüstriyel tesisler, yol inşaatları, atık su arıtma tesisleri, boru hattı inşaatları da ÖZTAŞ'ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

 • İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden, ülkeler arası ilişkilerin gelişiminde taahhüt sektörünün önemine inanan ÖZTAŞ, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmaktadır.

 • Finans gücünü, Topluluk içerisindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ÖZTAŞ, taahhüt sektörünün yanı sıra turizm ve imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

 • Yirmi beş yıldan fazla geçmişinde yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçemeyeceği "güven" ilkesi ve "kaliteden herkes sorumludur" anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşıma kararlılığındaki ÖZTAŞ, gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.

 • Turizm yatırımları ile hizmet yelpazesini genişleten ÖZTAŞ, kendi yatırımı olarak inşa ettiği 5 oteli, yine kendi iştirakleri olan turizm yatırım ve işletme şirketleri ile turizm sektöründe yerini almıştır.
 •  1988 yılında Kemer’de ilk projesini gerçekleştiren ÖZTAŞ, yöredeki eski medeniyetlerin mitolojik sembollerinde olan “PEGASOS” adını marka olarak seçerek hizmete başlamıştır.

 • Pegasos Oteller Zincirini sürekli olarak büyüten ÖZTAŞ, bugün sahibi olduğu otelleriyle sektörünün lokomotifi olmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla yapılan otellerimiz;

 Alanya;

 • Pegasos İncekum Resort Otel ve Kongre Merkezi
 • Pegasos Royal Resort Otel
 • Pegasos Club Otel

Side;

 • Pegasos World Otel 

Kemer;

 • Pegasos Beach Otel

 • Tüm otellerimiz mavi bayraklı plajları ve eğitimli personel kadrosu ile turizm alanındaki faaliyetlerini 12 ay boyunca sürdürmekte; hizmet kalitesinin, müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak amacıyla yapımına devam edilen 6. otelimiz ile Pegasos Oteller Zinciri halkalarını genişleterek kendini yenilemektedir.


Öztaş İnşaat A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Spa Müdürü Antalya Öztaş İnşaat A.Ş.
Spa MüdürüÖztaş İnşaat A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Teknikeri Konya Öztaş İnşaat A.Ş.
Harita TeknikeriÖztaş İnşaat A.Ş.
* Teknik ofiste gorevlendirilmek uzere,* Tercihen DSİ ve sulama işlerinde çalışmış.* Netcad, Netpro, Autocad programlarini kullanabilen,* Konyadaki Santiyemizde ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Konya Öztaş İnşaat A.Ş.
İnşaat MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Üniversitelerin İnşaat Mühendislik Fakültesinden Mezun,Çelik Borulu İçmesuyu veya Sulama Projelerinde Tecrübeli,  Şantiye, Organizasyon ve Teknik Kadro Yönetiminde Tecrübeli,DSİ mevzuatına hakim,Planlama, Raporlama ve hak ediş düzenleme konularında deneyimli,Temsil yeteneği yüksek, Ekip çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine yatkın,Çok iyi derecede MS Ofis (Excel), tercihen Primavera Planlama Programı ve AutoCad bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Konya Öztaş İnşaat A.Ş.
Harita MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Üniversite mezunu, Minumum 5 yıl benzer iş tecrübesi bulunan, Askerlik görevini yerini getirmiş, Netcad ve ofis programlarını iyi derecede kullanabilen, Proje revizyonu yapabilme kabiliyetine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı