Öztaş İnşaat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.oztas.com.tr

Öztaş Şirketler Grubu

 • ÖZTAŞ Şirketler Grubu'nun lider firması ÖZTAŞ İnşaat, İnşaat Malzemeleri  Ticaret A.Ş. sektörde 25 yıldan daha fazla süreden beri faaliyet gösteren bir şirkettir.

 • Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖZTAŞ, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye' de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 • ÖZTAŞ, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar, 10.000' e yakın konutu, yurt binalarını, otelleri, askeri tesisleri, ticaret ve kültür merkezlerini, altyapıları da dahil olmak üzere tamamlamıştır.

 • Endüstriyel tesisler, yol inşaatları, atık su arıtma tesisleri, boru hattı inşaatları da ÖZTAŞ'ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

 • İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden, ülkeler arası ilişkilerin gelişiminde taahhüt sektörünün önemine inanan ÖZTAŞ, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmaktadır.

 • Finans gücünü, Topluluk içerisindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ÖZTAŞ, taahhüt sektörünün yanı sıra turizm ve imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

 • Yirmi beş yıldan fazla geçmişinde yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçemeyeceği "güven" ilkesi ve "kaliteden herkes sorumludur" anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşıma kararlılığındaki ÖZTAŞ, gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.

 • Turizm yatırımları ile hizmet yelpazesini genişleten ÖZTAŞ, kendi yatırımı olarak inşa ettiği 5 oteli, yine kendi iştirakleri olan turizm yatırım ve işletme şirketleri ile turizm sektöründe yerini almıştır.
 •  1988 yılında Kemer’de ilk projesini gerçekleştiren ÖZTAŞ, yöredeki eski medeniyetlerin mitolojik sembollerinde olan “PEGASOS” adını marka olarak seçerek hizmete başlamıştır.

 • Pegasos Oteller Zincirini sürekli olarak büyüten ÖZTAŞ, bugün sahibi olduğu otelleriyle sektörünün lokomotifi olmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla yapılan otellerimiz;

 Alanya;

 • Pegasos İncekum Resort Otel ve Kongre Merkezi
 • Pegasos Royal Resort Otel
 • Pegasos Club Otel

Side;

 • Pegasos World Otel 

Kemer;

 • Pegasos Beach Otel

 • Tüm otellerimiz mavi bayraklı plajları ve eğitimli personel kadrosu ile turizm alanındaki faaliyetlerini 12 ay boyunca sürdürmekte; hizmet kalitesinin, müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak amacıyla yapımına devam edilen 6. otelimiz ile Pegasos Oteller Zinciri halkalarını genişleterek kendini yenilemektedir.


Öztaş İnşaat A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Genel Başvuru Ankara, Antalya... Öztaş İnşaat A.Ş.
Genel BaşvuruÖztaş İnşaat A.Ş.
Genel Başvuru niteliğinde olan ilan, belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular ilerde doğabilecek pozisyon açıklarında değerlendirilmeye alınacaktır.Öztaş Ailesinin  bir üyesi olmak isterseniz, çalışmak istediğiniz alanı/bölümü/ili önyazıda belirtirek bu ilana başvuru yapabilirsiniz.Başvurunuz uygun görüldüğü takdirde sizinle temas kurulacaktır. Yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca e-posta veya fax ile başvuru yapılmamasını rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofisinde Görevlendirilmek ÜzereLisans mezunu, tercihen yönetim bilimlerinde yüksek lisans yapmış, Özlük işleri, işe alım, performas süreçleri alanlarında en az 5 yıl tecrübeli,Bordro yapmış ve teşvikler hakkında bilgi sahibi, Çalışma mevzuatları hakkında bilgi sahibi Link personel programına hakim, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama bilgisi gelişmiş,analitik yönü güçlü, Seyahat engeli bulunmayan, İnsan Kaynakları Uzmanı Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı Antalya Öztaş İnşaat A.Ş.
Muhasebe UzmanıÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Antalya Manavgat ve İncekum Bölgesinde Bulunan Otellerinde Görevlendirilmek Üzere,* Üniversitelerin İşletme veya İktisat Bölümünden Mezun,* Konusunda en az 5 yıllık tecrübeye sahip,* Logo Tiger Muhasebe programını iyi derecede kullanabilen,* Esnek çalışma saatlerine uyumlu,* Tercihen Manavgat veya Side bölgesinde ikamet eden,* Erkek Adaylar İçin Askerlikle ilişiği olmayan.Muhasebe Uzmanı Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Müdürü Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
Satınalma MüdürüÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofisinde Görevlendirilmek ÜzereÜniversitelerin tercihen Makine, İnşaat ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,Son 5 yılı yönetici olmak kaydıyla inşaat sektöründe en az 10 yıl deneyim sahibi,Yüksek bütçeli satın alma süreçlerini yönetme deneyimi bulunan,Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Maliyetleri kontrol ve raporlama becerisinde yetkinliğe sahip,Problem çözme, karar alma becerileri yüksek, Çözüm odaklı çalışabilen, Çok iyi derecede ingilizce dil bilgisine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,Ekip kurup, ekibini yönetibilecek, Satınalma Müdürü Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Uzmanı Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
Finans UzmanıÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofisinde Görevlendirilmek ÜzereÜniversitelerin İşletme, Ekonomi veya Finans bölümlerinden mezun, Tercihen inşaat sektörü olmak üzere benzer bir pozisyonda en az 5 yıl deneyime sahip,MS Office programlarına hakim, özellikle excel'i etkin olarak kullanabilen Finansal operasyonların yönetimine hakim, Analitik düşünebilien, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak Finans Uzmanı Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Müdür Yardımcısı Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
Muhasebe Müdür YardımcısıÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofisinde Görevlendirilmek Üzere-  Üniversitelerin İktisat, işletme veya Maliye bölümlerinden mezun,- İnşaat sektöründe deneyimli ,- En az 5 yılı ekip yöneticiliği olmak üzere minimum 10 yıllık muhasebe deneyimi olan,- Muhasebe ve vergi uygulamalarına hakim, Genel muhasebe ve tek düzen hesap planı konusunda bilgi sahibi,- Muhasebe alanında tam yetkinliğe sahip, tercihen SMMM belgesine sahip olan,- Maliyet muhasebesi deneyimine sahip,- Dış ticaret muhasebesi deneyimi olan,- KDV iade işlemlerine hakim,- Bordro uygulamalarına vakıf olan,- Resmi muhasebe konusunda deneyimli,- Tercihen Logo Tıger muhasebe paket programını kullanabilen, MS Office Uygulamalarına hakim,- Yöneticilik vasfı ve problem çözme becerisi olan, - İletişimi ve insan ilişkileri güçlü, zaman ve iş yönetiminde iyi, disiplinli iş anlayışı olan, PrezantablVergiden Sorumlu Muhasebe Müdür Yardımcısı Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Konya Öztaş İnşaat A.Ş.
Maden MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Konya Hadim ilçesinde yapımı devam etmekte olan yamaç arazileri sulama projesi kapsamında istihdam edilmek üzere;Kazı faaliyetleri öncesi delme ve patlatma sürecini yönetecek, Altyüklenici koordinasyonu ve patlama ekibini organize edecek, Çevre, çalışan ve imalat güvenliği konusunda sorumluluk alacak, Entegre kalite sistemleri yönetiminde bilgi sahibi, Tercihen b sınıfı ateşleyici yeterlilik belgesine sahip, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, Tercihen iş sağlığı ve güvenliği uzmanlık belgesine sahip, Tercihen daha önce DSİ projesinde görev almış, Şantiyede tek kişilik banyolu odada konaklayabilecek veya bölgede ikamet eden,Ankara’ da bulunan Genel Merkezimiz ile koordineli çalışacak, Askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
Şantiye ŞefiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Şanlıurfa Siverek İlçesinde Bulunan İçmesuyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek Üzere  Üniversielerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun  Tercihen en az 10 yıl iş tecrübesi olan Alt yapı porjelerinde görev almış İdare nezdinde temsil yeteneği güçlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Autocad, ms office ve ilgili yazılımları ileri derece de kullanabilen  Şantiye işleyişi ve iş koordinasyonu konusunda yetenekli Metraj ve hakediş kontrollerini yapabilecek Merkez ofis ve şantiye arasındaki kollektif uyumu yaratabilecek Şantiye Şefi Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı