Öztaş İnşaat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.oztas.com.tr

Öztaş Şirketler Grubu

 • ÖZTAŞ Şirketler Grubu'nun lider firması ÖZTAŞ İnşaat, İnşaat Malzemeleri  Ticaret A.Ş. sektörde 25 yıldan daha fazla süreden beri faaliyet gösteren bir şirkettir.

 • Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖZTAŞ, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye' de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 • ÖZTAŞ, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar, 10.000' e yakın konutu, yurt binalarını, otelleri, askeri tesisleri, ticaret ve kültür merkezlerini, altyapıları da dahil olmak üzere tamamlamıştır.

 • Endüstriyel tesisler, yol inşaatları, atık su arıtma tesisleri, boru hattı inşaatları da ÖZTAŞ'ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

 • İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden, ülkeler arası ilişkilerin gelişiminde taahhüt sektörünün önemine inanan ÖZTAŞ, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmaktadır.

 • Finans gücünü, Topluluk içerisindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ÖZTAŞ, taahhüt sektörünün yanı sıra turizm ve imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

 • Yirmi beş yıldan fazla geçmişinde yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçemeyeceği "güven" ilkesi ve "kaliteden herkes sorumludur" anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşıma kararlılığındaki ÖZTAŞ, gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.

 • Turizm yatırımları ile hizmet yelpazesini genişleten ÖZTAŞ, kendi yatırımı olarak inşa ettiği 5 oteli, yine kendi iştirakleri olan turizm yatırım ve işletme şirketleri ile turizm sektöründe yerini almıştır.
 •  1988 yılında Kemer’de ilk projesini gerçekleştiren ÖZTAŞ, yöredeki eski medeniyetlerin mitolojik sembollerinde olan “PEGASOS” adını marka olarak seçerek hizmete başlamıştır.

 • Pegasos Oteller Zincirini sürekli olarak büyüten ÖZTAŞ, bugün sahibi olduğu otelleriyle sektörünün lokomotifi olmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla yapılan otellerimiz;

 Alanya;

 • Pegasos İncekum Resort Otel ve Kongre Merkezi
 • Pegasos Royal Resort Otel
 • Pegasos Club Otel

Side;

 • Pegasos World Otel 

Kemer;

 • Pegasos Beach Otel

 • Tüm otellerimiz mavi bayraklı plajları ve eğitimli personel kadrosu ile turizm alanındaki faaliyetlerini 12 ay boyunca sürdürmekte; hizmet kalitesinin, müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak amacıyla yapımına devam edilen 6. otelimiz ile Pegasos Oteller Zinciri halkalarını genişleterek kendini yenilemektedir.


Öztaş İnşaat A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şantiye Şefi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
Şantiye ŞefiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Şanlıurfa Siverek İlçesinde Bulunan İçmesuyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek Üzere  Üniversielerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun  Tercihen en az 10 yıl iş tecrübesi olan Alt yapı porjelerinde görev almış İdare nezdinde temsil yeteneği güçlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Autocad, ms office ve ilgili yazılımları ileri derece de kullanabilen  Şantiye işleyişi ve iş koordinasyonu konusunda yetenekli Metraj ve hakediş kontrollerini yapabilecek Merkez ofis ve şantiye arasındaki kollektif uyumu yaratabilecek Şantiye Şefi Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Görevlisi Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
Santral GörevlisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Tercihen Üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik gibi ilgili bölümlerinden mezun,Tercihen min. 3 yıl deneyimli, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek  Firmaya gelen / giden telefon fax trafiğini yönetebilecek Misafir memnuniyeti odaklı  MS Office programlarını etkin biçimde kullanabilen Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Pozitif ve güler yüzlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
Makam ŞoförüÖztaş İnşaat A.Ş.
En az lise mezunu, Makam şoförlüğü tecrubesine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek, Dış görünümüne özen gösteren, B sınıf sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Şehirler arası sürüş tecrübesi bulunan Kişisel bakımına özen gösteren İleri sürüş tekniklerine hakim İlave olarak kendisine verilecek ofis işlerini eksiksiz olarak tamamlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Müdür Antalya Öztaş İnşaat A.Ş.
Teknik MüdürÖztaş İnşaat A.Ş.
Antalya Side ve İncekum Bölgesinde Bulunan Otellerimizde Görevlendirilmek Üzere * Üniversitelerin İnşaat veya Makine Mühendisliği Bölümünden Mezun,* Otel, Hastane veya AVM'lerde Teknik Müdürlük Görevini Üstlenmiş,* Raporlama ve Planlama Kabiliyeti Yüksek,* Esnek Çalışma Saatlerine Uyumlu,* Tadilat ve Yenileme Projelerinde Aktif Rol Alabilecek, Teknik Müdür Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı