Öztaş İnşaat A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.oztas.com.tr

Öztaş Şirketler Grubu

 • ÖZTAŞ Şirketler Grubu'nun lider firması ÖZTAŞ İnşaat, İnşaat Malzemeleri  Ticaret A.Ş. sektörde 25 yıldan daha fazla süreden beri faaliyet gösteren bir şirkettir.

 • Kuruluşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen ÖZTAŞ, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye' de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

 • ÖZTAŞ, insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar, 10.000' e yakın konutu, yurt binalarını, otelleri, askeri tesisleri, ticaret ve kültür merkezlerini, altyapıları da dahil olmak üzere tamamlamıştır.

 • Endüstriyel tesisler, yol inşaatları, atık su arıtma tesisleri, boru hattı inşaatları da ÖZTAŞ'ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.

 • İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden, ülkeler arası ilişkilerin gelişiminde taahhüt sektörünün önemine inanan ÖZTAŞ, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklarla ve sürdürdüğü başarılı projelerle iz bırakmaktadır.

 • Finans gücünü, Topluluk içerisindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren ÖZTAŞ, taahhüt sektörünün yanı sıra turizm ve imalat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

 • Yirmi beş yıldan fazla geçmişinde yakalamış olduğu büyüme ivmesini, iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçemeyeceği "güven" ilkesi ve "kaliteden herkes sorumludur" anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşıma kararlılığındaki ÖZTAŞ, gelecekteki başarılarını ülkesi insanı ile paylaşmayı hedeflemektedir.

 • Turizm yatırımları ile hizmet yelpazesini genişleten ÖZTAŞ, kendi yatırımı olarak inşa ettiği 5 oteli, yine kendi iştirakleri olan turizm yatırım ve işletme şirketleri ile turizm sektöründe yerini almıştır.
 •  1988 yılında Kemer’de ilk projesini gerçekleştiren ÖZTAŞ, yöredeki eski medeniyetlerin mitolojik sembollerinde olan “PEGASOS” adını marka olarak seçerek hizmete başlamıştır.

 • Pegasos Oteller Zincirini sürekli olarak büyüten ÖZTAŞ, bugün sahibi olduğu otelleriyle sektörünün lokomotifi olmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla yapılan otellerimiz;

 Alanya;

 • Pegasos İncekum Resort Otel ve Kongre Merkezi
 • Pegasos Royal Resort Otel
 • Pegasos Club Otel

Side;

 • Pegasos World Otel 

Kemer;

 • Pegasos Beach Otel

 • Tüm otellerimiz mavi bayraklı plajları ve eğitimli personel kadrosu ile turizm alanındaki faaliyetlerini 12 ay boyunca sürdürmekte; hizmet kalitesinin, müşteri memnuniyetinin devamını sağlamak amacıyla yapımına devam edilen 6. otelimiz ile Pegasos Oteller Zinciri halkalarını genişleterek kendini yenilemektedir.


Öztaş İnşaat A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Mühendisi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
Makine MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Şanlıurfa Siverek İlçesinde Bulunan İçmesuyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek Üzere  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümden mezun  Tercihen en az 5 yıl tecrübesi olan İş makinaları konusunda teknik altyapıya sahip Ms Office Autocad  ve mesleki yazılımlarını kullanabilen Teknik resim okuyabilen Şantiye hayatına ve işleyişine aşina  Birim Amiri ve Üst Yönetimi ile iletişim kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına uyumlu ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Makine Mühendisi Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
Elektrik Elektronik MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şanlıurfa Siverek İçme Suyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek ÜzereÜniversitelerin  Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisliği  bölümlerinden mezun,En az 5 yıl Elektrik & Elektrik-Elektronik Mühendisi olarak çalışmış, Proses otomasyon sistemlerine hakim MS Office ve ilgili programları etkin şekilde kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna,esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın Elektrik-Elektronik Mühendisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çevre Mühendisi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
Çevre MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şanlıurfa Siverek İçme Suyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek ÜzereÜniversitelerin Çevre Mühendisliği / İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun Tercihen en az 5 yıl tecrübesi olan Bakanlık onaylı  İş Güvenliği Sertifikasına sahip, İnşaat sektöründe çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi ve uygulamaları ile ilgili en az 3 yıl deneyimli,Kalite Standartlarına hakim, İstatistiksel veri analiz ve raporlama yapabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Şantiye hayatı ve işleyişi konusunda deneyim sahibi Birim amiri ve üst yönetimi ile iletişimi kuvvetli Çevre Mühendisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
Şantiye ŞefiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Şanlıurfa Siverek İlçesinde Bulunan İçmesuyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek Üzere  Üniversielerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun  Tercihen en az 10 yıl iş tecrübesi olan Alt yapı porjelerinde görev almış İdare nezdinde temsil yeteneği güçlü Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Autocad, ms office ve ilgili yazılımları ileri derece de kullanabilen  Şantiye işleyişi ve iş koordinasyonu konusunda yetenekli Metraj ve hakediş kontrollerini yapabilecek Merkez ofis ve şantiye arasındaki kollektif uyumu yaratabilecek Şantiye Şefi Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Mühendisi Şanlıurfa Öztaş İnşaat A.Ş.
İnşaat MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şanlıurfa Siverek İçme Suyu İsale Hattı Projesinde Görevlendirilmek ÜzereÜniversitenin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun  En az 5 yıl tecrübesi olan  Tercihen alt yapı projelerinde deneyimli Autocad, ms office pororamlarını ileri derece de kullanabilen Keşif, metraj ve hakediş konularında deneyim sahibi Şantiye hayatına ve şartlarına uyum sağlayabilecek Üstlendiği işleri zamanında ve eksiksiz olarak tamamlayabilecek Sağlık engeli bulunmayan Şantiyenin ekip çalışmasını sevk ve idare edebilecek Askerlik görevini yerine getirmiş Günlük-haftalık ve aylık raporları hazılayabilecek Birim amiri ve üst yönetimi ile iletişim becerileri yüksek İnşaat Mühendisi Aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Konya Öztaş İnşaat A.Ş.
Makine MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Konya-Göksu / Hadim İlçesinde Bulunan Göksu Havzası Yamaç Arazileri Sulanması Projesinde Görevlendirilmek Üzere  Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümden mezun  Tercihen en az 5 yıl tecrübesi olan İş makinaları konusunda teknik altyapıya sahip Ms Office Autocad  ve mesleki yazılımlarını kullanabilen Teknik resim okuyabilen Şantiye hayatına ve işleyişine aşina  Birim Amiri ve Üst Yönetimi ile iletişim kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına uyumlu ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Makine Mühendisi Aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Harita Mühendisi Konya Öztaş İnşaat A.Ş.
Harita MühendisiÖztaş İnşaat A.Ş.
Şirketimizin Konya-Göksu / Hadim İlçesinde Bulunan Göksu Havzası Yamaç Arazileri Sulanması Projesinde Görevlendirilmek Üzere  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen en az 5 yıl tecrübesi olan Alt yapı projelerinde şantiye deneyimi olan Ms Office Autocad  Natcad  ve mesleki yazılımlarını ileri derece de kullanabilenSaha aplikasyonu ve uygulamalarını yapabilen Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Şantiye hayatına ve işleyişine aşina  Mesleki ölçüm cihazlarını ileri derece de kullanabilen  Birim Amiri ve Üst Yönetimi ile iletişim kabiliyeti yüksek Takım çalışmasına uyumlu ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Harita Mühendisi Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Ankara Öztaş İnşaat A.Ş.
AvukatÖztaş İnşaat A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, En az 8 yıl deneyimli,  Tüm dava süreçlerini yönetebilecek mesleki bilgi ve tecrübeye sahip, İcra ve UYAP Programlarını kullanmayı bilen, Takım çalışmasını seven,yazılı ve sözlü güçlü bir ifade yeteneğine sahip, Esnek çalışma saatlerine ve yüksek tempolu çalışma ortamına ayak uydurabilecek,Avukat Aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı