Panoto Radyatör Makina San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.panoto.com

PANOTO RADYATOR MAKİNA SAN VE TİC A.Ş

 

PANOTO otomotiv ve jeneratör radyatörleri üretimi konusunda Türkiye' de önde gelen firmalardan biridir. 1975' te kurulduğundan beri Türkiye ve dünya çapında otomotiv ve jeneratör üreticilerinin kaliteli radyatör ihtiyacını karşılamaktadır.

Fabrika İstanbul' da kurulu olup, 15.000 m2 kapalı alana ve 6.500 m2' lik üretim alanına sahiptir. Endüstriyel amaçlı jeneratörler ve yolcu arabaları, tır, otobüs ve diğer araçlar için bakır ve pirinç malzemeden ısıtıcılar, radyatörler imal etmekteyiz. Ayrıca "numune " olarak da radyatör yapmaktayız. 185 çalışanı ile, toplam kapasitemiz otomotiv radyatörleri için 500.000 adet/yıl, endüstriyel radyatörler için 35.000 adet/yıl' dır. Kaliteye verdiğimiz önem ve bağlılık bizim otomotiv ve endüstriyel piyasada öne çıkmamızı sağlamıştır. Kalite Yönetimi sistemimiz ISO 9001 TÜV NORD' un gerekliliklerini başarıyla gerçekleştirmiştir. Ekipmanlar için müşteri memnuniyeti ve beklentilerini karşılamayı vaat etmekteyiz.

ÜRÜNLER

Bakır şerit / pirinç tanklı radyatörler
Bakır şerit / plastik tanklı radyatörler
Bakır şerit / çelik tanklı ve civatalı radyatörler

Şimdi dünya piyasasında ortaklığımızı artırmak istiyoruz. Eğer size ve firmanıza servis verebilirsek, çok memnun olacağız.

 


Panoto Radyatör Makina San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sales Engineer İstanbul(Avr.) PANOTO RADYATÖR MAK. SAN. ve TİC. A.Ş.
Sales EngineerPANOTO RADYATÖR MAK. SAN. ve TİC. A.Ş.
We are looking for “ Sales Engineer” for our export based manufacturing company providing “Industrial Cooling Solutions ” to Genset Markets. Graduate degree in Engineering, preferably in Mechanical Engineering or related areasFluent English language (verbal and written) Only candidates with engineering or technical background  will be considered as a proper candidates for this position.2-3 years marketing & sales experience (preferably at Industrial products ) is an asset. Basic knowledge at following sciences may required ; Thermodynamics , Heat transfer , Fluid mechanics…Strong interpersonal & communication skills; self-motivated and initiative takerDynamic, hardworker, teamworker, analytical minded, goal oriented willing to make a career in this field;International travel without barriers, Having a valid driving license and active driver, Preferably 25-35 years old . Residence in European side, preferably Beylikdüzü neighbourhood Advanced user of MS Office applications, Pro-active approach, positive towards challenges, Dedicated and supportive,highly work motivation, No military obligation for male candidates. Strong time management skills and priorization skills
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Uzmanı İstanbul(Avr.) PANOTO RADYATÖR MAK. SAN. ve TİC. A.Ş.
Üretim UzmanıPANOTO RADYATÖR MAK. SAN. ve TİC. A.Ş.
Isı transferi ünitelerinde görülen global ölçekli talep artış ile birlikte kaliteli üretime ve yeni ürünlere yaptığı yatırımlarla dünyadaki sayılı soğutma sistemleri üreticilerden biri haline gelen; gerek idari, araştırma-geliştirme, mühendislik ve dizayn ekiplerindeki uzman kadrolaşmalarla birlikte Jeneratör radyatörleri için her türlü tasarım-mühendislik ve üretim hizmetleri sunabilen butik bir teknoloji fabrikası haline gelmiş Şirketimiz için;Mühendislik fakültelerinin Makine bölümünden mezun, ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sisteminin ISO 9001:2015 revizyonunda etkin rol oynayabilecek,En az 3 yıl tercihen Talaşlı İmalat Üretimi alanında deneyim sahibi Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi kuvvetli, MS Office, Autocad, Solidworks programlarını etkin olarak kullanabilen, Raporlama becerisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen,   Beylikdüzü civarında ikamet eden,  Askerlikle ilişkisi olmayan ÜRETİM UZMANI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı