Canliyayin.com 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2015


Canlıyayın.com, canlı yayın ve prodüksiyon hizmetlerinde uzman bir kuruluştur. Her sektörden, Türkiye'nin en büyük firmalarına Canlı yayın, Prodüksiyon ve İnternet Yayıncılığı konularında hizmet vermektedir. 

Türkiye’de geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ve en yüksek kaliteyi hedefleyen canlı yayın hizmetlerimiz ile kurumsal müşterilerimizin, kendi müşterileriyle olan iletişimini kuvvetlendirmek ve kurum içi iletişimlerini güçlendirmek istiyoruz. Müşterilerimizin dijital iletişimde yenilikçi bir bakış açısı kazanmalarında önemli bir misyonu üstleniyoruz.

Geliştirdiğimiz birçok canlı yayın odaklı teknoloji, alanında uzman kadromuz ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımımız ile sektörümüzün öncü kuruluşu olurken, gelecek yıllarda da aynı hızla üreteceğiz. Türkiye’de gerçekleştirilen her türlü etkinlikte canlı yayın olana dek ve tüm canlı yayınlar kurumumuzun imzasını taşıyana kadar çok çalışmaya devam edeceğiz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bilişim,İnternet,Basım - Yayın,Medya,Prodüksiyon

Firma web sitesi: www.canliyayin.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Canliyayin.com İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Paylaş İnteraktif Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.
Kurumsal Müşteri YöneticisiPaylaş İnteraktif Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.
Canliyayin.com, canlı yayın ve prodüksiyon hizmetlerinde uzman bir kuruluştur. Her sektörden, Türkiye'nin en büyük kurumlarına Canlı yayın, Prodüksiyon ve İnternet Yayıncılığı konularında hizmet vermektedir.Satış departmanımızda görev almak üzere kurumsal satış, müşteri ilişkileri ve proje yönetimi konusunda uzman, hırslı, disiplinli bir çalışma sistemiyle çalışacak, Kurumsal Müşteri Yöneticileri aramaktayız. Kurumsal Satış ve Müşteri Yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli,Hedeflerini başarmak hatta aşmak için yüksek motivasyonlu, İletişim kurmayı seven, her zaman pozitif, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına uygun, iş disiplinine sahip, Aktif araç kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Head Of Production (Prodüksiyon Departman Müdürü) İstanbul(Asya) Paylaş İnteraktif Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.
Head Of Production (Prodüksiyon Departman Müdürü)Paylaş İnteraktif Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.
Canliyayin.com, canlı yayın ve prodüksiyon hizmetlerinde uzman bir kuruluştur. Her sektörden, Türkiye'nin en büyük firmalarına, Canlı yayın, Prodüksiyon ve İnternet Yayıncılığı konularında hizmet vermektedir.Prodüksiyon departmanımızı yönetmek üzere, video prodüksiyon sektöründe yüksek deneyime sahip, televizyon ve internet yayıncılığına hakim, Türkiye geneli prodüksiyon ekibimizi yönetecek yöneticimizi arıyoruz.  Üniversite mezunu, Prodüksiyon sektöründe en az 10 yıl deneyimli, eski ve yeni tüm teknolojilere, cihazlara hakim,Ekip yönetimi konusunda tecrübeli, İleri seviyede İngilizce'ye hakim, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş yapış kültürüne sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı