Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006 

 

Saya Grup iç Dış Tic. ve San. A.Ş.

Saya Grup; ilaç ve kozmetik dağıtım sektöründen inşaat sektörüne, perakende sektöründen enerji ve maden sektörüne, elektrik motorlarından kalıp sanayine kadar birçok iş alanında hizmet vermektedir. Deneyimli kadrosu ve müşteriyi merkeze alan yaklaşımıyla, iş dünyasında söz sahibi olan Saya Grup, ülkemizin en büyük ihtiyacı olan ihracat, istihdam ve AR-GE alanlarında yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

www.sayagrup.com.tr
 

Folkart Yapı San.Tic. A.Ş.

“Hayat Buna Değer” sloganıyla, insanların yaşam kalitesini arttırmak ve yatırımcılarına değeri sürekli artan özgün eserler kazandırmak üzere “FOLKART” 2006 yılında inşaat sektöründe
faaliyete başladı. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik, çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mekanlar inşa edip halkımızın kullanımına sunmaya devam edecektir.
Folkart, ilk projede Avrupa’nın en iyi proje ödülünü aldı.  Şu anda Avrupa’nın 5. Türkiye’nin 1. en yüksek ikiz kulelerinin  inşaatına devam etmektedir.

www.folkart.com.tr
 

Pharmactive İlaç San. ve Tic. A.Ş.

Pharmactive,  “Sağlığınız İçin Aktif” sloganıyla, dağıtım kanallarındaki deneyim ve kazanımlarını aynı sektörde değerlendirmek üzere cGLP & cGMP kurallarına uygun üretim tesislerinde kendi ürünlerini üretmek ve sektördeki diğer firmalara üretim, pazarlama hizmeti vermek üzere ilaç sektöründe yatırımlara başladı.
Pharmactive, İlaç üretim tesisleri tamamlandığında toplam 76.000 m² kapalı alanı ile Türkiye’deki en büyük sağlık kompleksi olacaktır. Üretime başladığı ilk 5 yıl içerisinde Türkiye’deki ilk 5 jenerik ilaç firmasından biri olmayı hedeflemektedir. Türkiye’de üretim yeri bulunmayan yurtiçi ve yurtdışı ilaç üreticilerine “ticari ahlak kuralları çerçevesinde” fason üretim hizmeti vererek ilaç sektörüne ve ülkemize katma değer sağlamaya devam edecektir.
 
www.pharmactive.com.tr
 
 
 

Volt Elektrik Motorları San. ve Tic. A.Ş.

Volt Elektrik, İhracat ve istihdama katkı sağlamak amacıyla, endüstriyel sektörün en büyük ihtiyacı olan elektrik motorları üreten, sektörün en saygın ve önde gelen firmalarından biridir. 16.000 m² si kapalı olmak üzere 25.000 m² alana sahip Kemalpaşa tesislerinde modern üretim teknikleri ve ileri teknoloji ile ürettiği ürünleri ile sadece yurtiçinde değil yurt dışında da Türkiye’yi temsilen çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün ürün yelpazesini geliştirdiği monofaze ve trifaze elektrik motorları ile müşterilerinin çözüm ortağı olma yolundaki ilerleyişlerine devam etmektedir.

www.voltmotor.com.tr
 

Livamine Yapı San. ve Tic. A.Ş. 

Livamine markası ile Saya Grup şirketlerine 2010 yılında katılan Madencilik şirketimiz 2016 yılında yine Livamine markası ile Bursa Harmancık da bulunan Krom işletmesi ile yatırımlarına devam etmektedir. “Önce İnsan” felsefesi ile yolan çıkan firmamız “İşçi Güvenliği ve Sağlığı” başta olmak üzere “Çevre ve Doğal Güzelliklerin Korunmasına” da ayrıca değer vermektedir. Türk maden rezervlerini ileri madencilik bilgi ve teknolojisi ile maksimimum katma değer sağlayarak üretmeyi ve ihracat yapmayı hedeflemektedir.      

www.livamine.com

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Topluluklar,Holding / Şirketler Grubu


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 38
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. ve Tic. AŞ. bünyesinde, ‘Makine Teknikeri’ olarak şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere;• Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,• Saha çalışmalarında bulunmuş ve en az 5 yıl deneyimli,• Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,• Makine tesisatları ve malzeme bilgisine sahip,• Sıhhi tesisat, yangın, ısıtma, soğutma, havalandırma projelerinde deneyimli,• Konut projelerinde deneyimi olan,• Dikkatli, kuralcı, titiz ve sorumluluk bilinci yüksek,• Kontrolcü ve takipçi,• Takip ettiği işlerde raporlama yapabilecek,• Askerliğini tamamlamış,• Sigara kullanmayan, 'Makine Teknikeri ' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan    Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şantiye Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Şantiye ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'deki şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,• İmar Kanunu ve İskân Kanunu’na hâkim,• 6331 sayılı İSG Kanunu’nu ve ilgili yönetmelikleri bilen,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde üst yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• İleri düzeyde MS Project ve Adobe; iyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,‘’Şantiye Şefi” olarak görev yapmak üzere alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Satınalma UzmanıPharmactive İlaç San.ve Tic.A.Ş.
Merkez lokasyounumuzda görevlendirilmek üzere, fabrika genelinde kullanılan tüm teknik- idari malzeme ve hizmetlerin (elektrik malzemeleri, hırdavat malzemeleri, yedek parça, makine ,cihaz alımları, bakım onarım sözleşmeleri vb.) satın alımlarını gerçekleştirecek ve Yatırım kapsamında alınan makine ve cihazlar için teşvik süreçlerine hakim aşağıdaki özelliklere sahip‘Satınalma Uzmanı’ takım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proses Kalite Operatörü İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Proses Kalite OperatörüVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR  SAN. TİC. A.Ş.’de  görevlendirilmek üzere ;  Meslek Lisesi veya MYO'nun ilgili bölümlerinden mezun, Kalite süreçleri konusunda tecrübeli (ISO 9001, TS 16949, Proses FMEA, Yalın üretim konusunda daha önce eğitim almış ve uygulamış olmak tercih sebebidir)Teknik resim okuma/anlama ve toleranslandırma konusunda deneyimli Kumpas, mikrometre, mihengir, geçer-geçmez mastar gibi ölçüm aletlerini sorunsuz kullanabilen ve doğrulamasını yapabilenMS Office uygulamalarını kullanabilen (Özellikle Microsoft Excel)  Üretimde iyileştirme faaliyetlerinin tespiti ve çözümünde aktif rol alabilecek,Analitik düşünebilen ve etkili iletişim kurabilen, Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Vardiyalı çalışabilecek Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Engelli PersonelPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz bünyesinde Bağcılar'da olan merkezimizi için ve Tekirdağ Çerkezköy'de olan fabrikamız için 4857 sayılı İş Kanunu'nun 30. maddesine istinaden 'Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu' kapsamında görevlendirilecek;Türkiye İş Kurumu ' na kayıtlı, % 40 ve üstü engelli derecesi olan Lise veya önlisans mezunu Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İnce İşler Şefi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İnce İşler ŞefiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova’da yer alan Time şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik – Mimarlık Fakültelerinin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun,İnce İşler alanında konut bitirme tecrübesi olan ve en az 7 yıl tecrübesi bulunan,Ms Office, AutoCAD ve tercihen Revit programlarına hâkim, A segment projelerde ve ince işler imalatında aktif görev almış, İnce imalat aşamalarında görev alacak teknik personel ve paydaşların sevk ve idaresini sağlayacak,Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerisi güçlü, Sistemli, disiplinli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 'İnce İşler Şefi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Onarım Sistem Teknisyeni Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bakım Onarım Sistem TeknisyeniPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikamızda görevlendirmek üzere Bakım Onarım Sistem Teknisyeni alınacaktır.* Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Makine, Makine Ressamlığı,   Makine Resim Kontrüksiyon, Makine Teknolojileri bölümlerinden mezun* Teknik resim çizim konularında en az 2 yıl deneyimli* Autocad programını iyi seviyede kullanabilen,* Teknik resim oluşturabilen ve teknik resim kontrolleri yapabilen,* MS Office programlarını kullanabilen* Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış* Çorlu, Çerkezköy,Kapaklı'da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bakım UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İlaç sektöründe yurt içinde ve yurt dışında sürdürdüğümüz faaliyetlerle  büyümeye devam ediyoruz. Bu büyümeye katkı sağlayacak “Bakım Uzmanı” takım arkadaşı arıyoruz.Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Çerkezköy veya Çorlu bölgesinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan, Makine bakım-onarım/ Teknik Projeler yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen ilaç sektöründe çalışmış, GMP bilgisi olan, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Teknik resim bilgisi olan, MS Office, SAP, AutoCAD programlarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Bütçeleme Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Planlama ve Bütçeleme MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği veya Mimarlık bölümlerinden mezun, Tercihen proje yönetimi üzerine yüksek lisans yapmış Büyük ölçekli üstyapı projelerinde, tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, İş programlama ve planlama bilgisine & becerisine sahip Bütçe ve planlama bilgisine sahip olmak Bütçe hazırlık,konsolide ve kontrolünde gerekli çalışmaları yürütebilmek/takip edebilmek için bütçe kalemleri hakkında detay bilgiye sahip olmakMetraj bilgisine sahip olmak, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Planlama ve Bütçe Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP UZMANI İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
SAP UZMANISaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, Ekonomi veya Enformatik vb. bölümlerinden mezun,SAP FI modülünde; danışman, modül desteğinden sorumlu veya anahtar kullanıcı olarak en az 3 yıllık deneyime sahip,Tercihen SAP CO, FM modüllerinde bilgi sahibi, En az 1 tam zamanlı SAP projesinde görev almış, Sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, SAP'nin genel kabul görmüş proje metodolojisine hakim, Problem çözme, karar alma ve planlama becerisine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlikle ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebesi Uzmanı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Maliyet Muhasebesi UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Lisans mezunu (tercihen Endüstri veya İşletme Mühendisliği, İşletme veya İktisat Fakülteleri),Endüstriyel üretim şirketlerinde maliyet muhasebesi konularında en az 5 yıl deneyimli,SAP ERP sisteminde tecrübeli, Maliyet muhasebesi uygulama ve tekniklerine hâkim, üretim süreci maliyet sistemi kurulması konusunda bilgili, mali tablo analizleri yapabilen,Mali işler mevzuatları konusunda bilgili, İleri düzeyde excel bilgisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sap Lojistik Modüller Uzmanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Sap Lojistik Modüller UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Beşeri İlaç  sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Çerkezköy/ Kapaklı Fabrika lokasyonunda  görevlendirilmek üzere,Sap Lojistik Modüller Uzmanı istihdam edilecektir.·         Üniversitelerin 4 yıllık mühendislik eğitimi veren ilgili fakültelerinden mezun,·         SAP PP modülünde uzman, MM & WM & PP& QM & SD modüllerinde de bilgi sahibi ve          en az  3 yıl tecrübeli,·         SAP projelerinde Kavramsal Tasarım, Uyarlama, Eğitim,Canlıya geçiş ve destek            aşamalarında görev almış,·         Üretim sektöründe deneyim sahibi,·         Tercihen maliyet muhasebesi bilgisine sahip,·         Analitik düşünebilen ve problem çözme becerisi yüksek,·         Ekip için çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemiş,·         Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık,·         Güçlü iletişim yetkinliğine sahip,·         İngilizce bilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Çerkezköy’de ikamet eden ve/veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Uzmanı İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Proses UzmanıVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de Faaliyet Göstermekte Olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR SAN. TİC. A.Ş.’de  Görevlendirilmek Üzere Aşağıdaki Niteliklerde Belirlenen; Üniversitelerin Makina, Elektrik ve Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyime sahip, Talaşlı İmalat, CNC tezgahları konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Araştırmacı,dinamik ve gelişime açık, Analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş, Sonuç odaklı,takip ve raporlama yönü kuvvetli, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İzmir'de ikamet eden/edebilecek durumda olan, Çalışma arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Kurumsal İletişim UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
Saya Grup bünyesinde faaliyet göstermekte olan Şirketimiz de görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip "Kurumsal İletişim Uzmanı" arıyoruz. Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun (tercihen işletme veya iletişim fakültelerinin basın-yayın, reklam, halkla ilişkiler, pazarlama bölümleri),Tercihen ilaç sektöründe benzer görevde en az 2 yıl deneyimi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Medya, araştırma şirketi, reklam ajansları ile çalışma deneyimine sahip, Promosyon ve medya ürünleri konusunda deneyimli, Seyahat engeli olmayan, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE FORMÜLASYON GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE FORMÜLASYON GELİŞTİRME UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge Formülasyon Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği ve Eczacılık fakültelerinden mezun İlaç sektöründe AR-GE kapsamındaki yeni ürün formülasyon geliştirme çalışmalarında tercihen en az 1-3 yıl deneyim sahibiGMP ve GLP kurallarına hakim Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Lab Scale, Pilot üretim ekipmanlarının kullanımı konusunda bilgi - deneyim sahibiRisk bazlı ürün değerlendirme konusunda deneyim sahibi Tercihen çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip MS Office uygulamalarını çok iyi düzeyde kullanabilen İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Araştırmacı ruha sahip, inisiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecekAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Makinesi Operatörü Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim Makinesi OperatörüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Üretim Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Üretim Makinesi Operatörleri arayışımız bulunmaktadır.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe üretim makinelerinde deneyimli Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Çorlu, Ergene, Silivri, İstanbul Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece servislerimiz vardır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Elemanı Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Üretim ElemanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Üretim Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Üretim Elemanları arayışımız bulunmaktadır.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Çorlu, Ergene, Silivri, İstanbul Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece servislerimiz vardır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ambalaj Makinesi Operatörü Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Ambalaj Makinesi OperatörüPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Üretim Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Ambalaj Makinesi Operatörleri arayışımız bulunmaktadır.En az Lise mezunu (Tercihen Meslek Lisesi veya Ön Lisans mezunu) İlaç sektöründe ambalaj makinelerinde deneyimli Vardiyalı düzende çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Çerkezköy, Kapaklı, Saray, Çorlu, Ergene, Silivri, İstanbul Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece servislerimiz vardır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Elektrik MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Çeşme şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;• Üniversitelerin Elektrik ve/veya Elektrik - Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,• Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,• Elektrik İmalat süreçleri ve proseslerine hâkim, aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları),• İyi düzeyde MS Office, Autocad bilgisine sahip,• Çözüm odaklı ve analitik;• İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, • İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi,• Seyahat engeli olmayan,• Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),• Sigara kullanmayan,'Elektrik Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
PHARMACTIVE İLAÇ GENEL BAŞVURUPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş
BİRLİKTE BAŞARALIM !Pharmactive ilaç olarak SAYA Grup bünyesinde, ilaç sektöründe yeni bir başlangıca imza atıyoruz.Çeşitli fonksiyonlarda gündeme gelecek pozisyonlar için aşağıda belirttiğimiz özellikler ışığında başvurularınızı iletebilirsiniz. Görev almak istediğiniz spesifik pozisyon ve/veya bölümleri başvurunuza ekleyeceğiniz “önyazı” da belirtebilirsiniz.    İletilen başvurular pozisyonlar gündeme geldiğinde titizlikle analiz edilerek uygun pozisyonlar için sizlerle bağlantıya geçilerek görüşme süreci başlatılacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam İzmir Volt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Teknik RessamVolt Elektrik Motor San.Tic. A.Ş.
Grubumuzun İzmir’de faaliyet göstermekte olduğu VOLT ELEKTRİK MOTOR  SAN. TİC. A.Ş.’de  Üretim Mühendisliği bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Asgari Endüstri Meslek Lisesi Makina Ressamlığı Bölümü Mezunu İmalat resimlerinde ölçülendirme, tolerans standartları vb. konularda tecrübeliTercihen Think Design ve SAP programını bilen Solidworks kullanabilen Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, anatilik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan           Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
SATINALMA UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şirketimizin Merkez Ofis Satınalma Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Satınalma Uzmanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 2-3  yıl deneyimli İthalat ve gümrük mevzuatına hakim MS Office uygulamalarına hakim Tercihen SAP programını kullanabilen Çok iyi seviyede İngilizce bilen Tercihen Avrupa yakasında ikamet eden İletişimi kuvvetli, yeni gelişmeleri takip eden, takım çalışmasına yatkın Sonuç odaklı başarma arzusu yüksek, Müzakere yeteneği kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kalite Güvence MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi  ve tercihen İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun,Kalite Entegre Yönetimi ile ilgili inşaat firmalarında en az 3 yıl, diğer sektörlerde en az 5 yıl görev yapmış,"Kalite Entegre Yönetim Sistemi" çalışmalarını yürütebilecek, (ISO 9001, 14001, OHSAS 18001)MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Eğitim verme konusunda deneyimli, sunum becerisi yüksek, "Baş Denetçi" belgesine sahip (tercihen), Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için), Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Kalite Müdürlüğü bünyesinde ve Kalite Müdürüne raporlama yapacak, "Kalite Güvence Mühendisi" alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI / UZMAN YARDIMCISI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ÜRETİM UZMANI / UZMAN YARDIMCISIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Üretim Müdürlüğü'müzün Ambalaj Bölümünde görev almak üzere Üretim Uzmanı/Uzman Yardımcısı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun, Sonuç odaklı ve analitik düşünce yapısına sahip, Dışa dönük, yaratıcı, iletişim becerileri güçlü, Sistemli ve düzenli çalışan, organizasyon becerileri yüksek,  Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Üretim ekipmanlarının verimlilik analizlerini yapabilecek, Üretim/Ambalaj proseslerinin, personelinin yönetimini ve takibini üstlenebilecek,İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İleri derecede MS Office programlarını kullanabilen, Çorlu, Çerkezköy, Saray, Kapaklı, Ergene, Silivri,İstanbul Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece servislerimiz vardırİlaç üretiminde benzer pozisyonlarda tecrübe, tercih nedenidir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Mimarı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Saha MimarıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Çeşme'dekişantiyelerimizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık- Mühendislik Fakültesi, Mimarlık Bölümlerinden mezun,Saha tecrübesine sahip; konut, hotel vb. yapıların inşaat sürecinde  en az 5 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit, Autocad, MS Office ve BIM program bilgisine sahip, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Farklı projelerde eş zamanlı çalışabilecek, proaktif, Seyahat engeli olmayan, Askerliğini yapmış (erkek adaylar için), Sigara Kullanmayan, Çeşme'de ikamet eden, edebilecek olan.'Saha Mimarı' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞME İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı - ÇEŞMEFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde, 'Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na bağlı olarak; Çeşme         Şantiyelerimizde görev yapmak üzere;Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden lisans derecesi ile mezun olmak, "B" veya "C" sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği Belgesine sahip olmak; 6331 sayılı İSG Kanunu’na ve ilgili yönetmeliklere hakim olmak, İş Hukuku, Sosyal Sigortalar Kanunu ve ilgili yönetmelikler” hakkında bilgi sahibi olmak,Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak. 'İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı' olarak görev yapmak üzere personel alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mimarı İzmir Folkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Teknik Ofis MimarıFolkart Yapı San. Tic. A.Ş.
Proje ve Teknik İşler Genel Müdür Yardımcılığımız bünyesinde; Çeşme Şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Saha tecrübesine sahip; konut vb. yapıların inşaat sürecinde en az 2 yıl deneyimli,Mimari, mekanik, elektrik ve altyapı superpoze çalışmalarına hâkim, Revit ve Autocad programlarına hakim, Aktüel malzeme ve detay bilgisine sahip (sistem ve uygulama detayları), Mimari detay çözümlerine hakim, Proaktif, dinamik ve sonuç odaklı, İletişim ve ifade yeteneği güçlü, iş koordinasyon ve planlama becerisi yüksek, İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan, Esnek çalışma saatlerine yatkın, Seyahat engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 'Teknik Ofis Mimarı' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Saya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
Bütçe ve Raporlama UzmanıSaya Grup İç Dış Tic. ve San. Anonim Şti.
·         Üniversitelerin İktisat, Ekonomi, İşletme , Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,·         Tercihen denetim firmasında çalışmış ve bütçe, raporlama ve planlama, maliyet muhasebesi konularında 3  yıl deneyimli,·         Masraf merkezi, kâr merkezi muhasebesi ve raporlamaları ile ilgili teorik bilgi ve deneyim sahibi,·         MS Office programlarına hakim özellikle Excel ve Powerpoint programlarını çok iyi derecede kullanabilen,·         Sayısal analiz yeteneği gelişmiş, analitik düşünebilen, problem çözme yetkinliğine sahip,·         Hedef ve sonuç odaklı, ·         Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş,·         Sunum becerileri gelişmiş,·         Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek,·         Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya muaf durumda olan.·         Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Teknikeri İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kalite Kontrol TeknikeriFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulu "İnşaat" bölümünden mezun,İnşaat sektöründe en az 10 yıl sahada ve ince işler alanında çalışmış ve/veya en az3 yıl kalite kontrol alanında aktif görev almış, Nitelikli üst yapı projelerinde ve özellikle ince imalat işlerinin uygulama ve kontrolünde deneyimli,Erkek adaylar için askerliğini tmamlamış, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Etkin iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı. "Kalite Kontrol Teknikeri" alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
PRODUCT MANAGER İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
PRODUCT MANAGERPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Satış ve Pazarlama Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Product Manager arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun İlaç sektöründe en az 2 yıl Ürün Müdürlüğü deneyimi olan İyi derecede İngilizce bilen İletişim becerileri güçlü, analitik düşünme becerisine sahip, sunum becerileri yüksekAktif araç kullanabilen Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Makine MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde ve Bornova şantiyelerimizde görevlendirmek üzere;·         Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Saha tecrübesine sahip; farklı konseptlerde yapıların inşaat sürecinde en az 7 yıl deneyimli,·         Mekanik imalat süreçleri ve proseslerine hakim, malzeme ve ekipman bilgisine sahip,·         Soğutma, ısıtma, yangın, tesisat ve havalandırma konularına hâkim,·         İyi düzeyde MS Office, Autocad, tercihen Revit bilgisine sahip,·         Çözüm odaklı ve analitik,·         İş programlama, koordinasyon becerisi yüksek, zaman yönetimi yapabilen, ·         İnsan ilişkileri ve ifade yeteneği iyi, takım çalışmasına yatkın,·         Askerliğini yapmış (erkek adaylar için),·         Sigara kullanmayan,'Makine Mühendisi' alımı yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ACCOUNT MANAGER İstanbul(Avr.), ... Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ACCOUNT MANAGERPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Pharmactive is looking for an Account Manager to join its fast growing International Sales and Marketing Team Who we are:Pharmactive Pharmaceuticals has been founded in December of 2010 with more than 200 million dollars investment and has one of the biggest and highest quality production facilities not only in Turkey but also in Europe.  GMP certified production facility on the area of 108.000 sqm has capacity of producing 330 million units on liquid, semi solid and solid lines. Our R&D center (PharmAr-Ge) within our modern facility on 3.200sqm has been approved by Turkish Ministry of Science, Industry and Technology. Pharmactive is growing both in Turkish and International Markets via wide range of products. We are strategic partner of a number of global pharmaceutical companies. Based on its founders’ more than 50 years of experience in pharma industry, its core values and assertive targets, Pharmactive is taking firm steps forward. The right candidate has:Minimum 2 years of experience in Pharmaceuticals sales and marketing in international marketsDegree in Pharmacy, Business Administration, Economics, Chemistry or Medicine.Candidates with MBA Degree will be preferred. Excellent command of English language both written and verbal No military obligation ( for male candidates) Previous product management and/or business development experience in pharmaceuticals sector will be preferrred.No restriction for international business travel Excellent presentation skills, experienced in MS programs, SAP Excellent communication skills, strong cultural awareness Enthusiasm , ‘positive’ - ‘can do’ attitude and result focus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
ARGE ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.Arge Müdürlüğü'müzde görev almak üzere Arge Analitik Geliştirme Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl deneyimli GMP ve GLP kurallarına hakim Analitik metot geliştirme, metot validasyonu konusunda deneyimli Tercihen EU ve US marketler için ürün geliştirmiş, regülasyonlarına hakim Microsoft Office programlarına hakim İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın Araştırmacı ruha sahip, inisiyatif kullanabilen, çözüm ve sonuç odaklı Tercihen Çorlu, Çerkezköy, Silivri, Büyükçekmece, Beylikdüzü bölgelerinde ikamet eden/edebilecekAskerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Uzmanı İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Kalite Kontrol UzmanıFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Üniversitelerin "İnşaat Mühendisliği" ve "Mimarlık" bölümlerinden mezun,İnşaat sektöründe ve en az 3 yıl Kalite Kontrol Departmanının ilgili süreçlerinde aktif görev almış,Nitelikli üst yapı projelerinde ve özellikle ince imalat işlerinin uygulama ve kontrolünde deneyimli,MS Office programlarını -özellikle excel- iyi seviyede kullanabilen, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, (tercihen), Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Raporlama becerisi yüksek, Etkin iletişim kurabilen, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı. "Kalite Kontrol Mühendisi" ve "Kalite Kontrol Mimarı" alımı yapılacaktır. Tüm başvurular İnsan Kaynakları tarafından ve gizlilik ilkesi içinde değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KALİTE GÜVENCE UZMANI Tekirdağ Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
KALİTE GÜVENCE UZMANIPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız, Verimlilik Odaklıyız ve Pozitifiz…Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur. Üniversitelerin Kimya, Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümü mezunu  Tercihen İlaç sektöründe benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübesi bulunan Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilen İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip Yoğun çalışmaya uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, analitik düşünme özelliklerine sahipErkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Çerkezköy ve civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Ofis Mühendisi İzmir Folkart Yapı San Tic.AŞ.
Teknik Ofis MühendisiFolkart Yapı San Tic.AŞ.
Folkart Yapı San. Tic. A.Ş. bünyesinde; Bornova'daki şantiyemizde görevlendirmek üzere;Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık bölümlerinden mezun, Büyük ölçekli üstyapı projelerinde tecrübesi bulunan, AVM, Otel, Konut vb. projelerinde çalışmış ve tamamlamış, Revit, Primavera, Ms Project programını iyi düzeyde bilen, Sözleşme hazırlama ve yürütme konusunda deneyimli, Sistemli, ekip çalışmasını organize edebilen, disiplinli ve dinamik, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İzmir'de ikamet eden/edebilecek, Sigara kullanmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  'Teknik Ofis Mühendisi' olarak alım yapılacaktır. Tüm başvurular gizlilik ilkesi içinde ve İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Bordro ve Özlük İşleri UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.İnsan Kaynakları Bölümü'müzde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip Bordro Özlük İşleri Uzmanı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda en az 3 yıl deneyimli Tercihen ilaç sektöründe tecrübeli Bordrolama ve Özlük işlemleri süreçlerine hakim 4857 Sayılı İş Kanunu, 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar Kanunu ve mevzuatları hakkında bilgi ve tecrübe sahibiİletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.) Pharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
İnsan Kaynakları UzmanıPharmactive İlaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Hızlıyız…Çünkü daha sağlıklı bir Türkiye için kaybedecek zamanımız yok.Verimlilik odaklıyız…Çünkü rekabetin yeni dinamiklerine uyum sağlayan firmaların fark yaratacağını düşünüyoruz.Pozitifiz…Çünkü hayata pozitif bakanların başarılı olacağına inanıyoruz. ***Saya Grup, ilaç sektöründe elde ettiği tecrübe ve birikimleri ile Kasım 2010 tarihinde, ”Sağlığınız İçin Aktif” sloganı ve “Ne mutlu bir derde derman olana” anlayışı ile Pharmactive firmasını kurmuştur.İnsan Kaynakları Bölümü'müzde görev almak üzere aşağıdaki özelliklere sahip İnsan Kaynakları Uzmanı arıyoruz.Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun İşe alım, eğitim,  performans, yetenek ve kariyer yönetimi konularında en az 3 yıl deneyim sahibiTercihen ilaç sektörü deneyimi bulunan İyi derecede İngilizce bilen Sorumluluk alabilecek, iletişimi güçlü, sonuç odaklı ve takım çalışmasına yatkınTercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı