Pietra Turizm  

Şirket Bilgileri


Pietra Turizm
 

1996 yılında küçük bir organizasyon için Antalya’ya gitttiğimizde, dünya bizim için değişmeye, biz dünya için dönüşmeye hazırdık !

İşimizi sevdik.. Her yeni toplantı, her yeni kongre, her yeni aktivite bizim için tek ve benzersiz oldu..
Kişi sayılarını hesaplayamayacağımız kadar çok misafire hizmet ettik, kilometre taşlarını sayamayacağımız kadar da çok yol kat ettik..
İstanbul’dan Tokyo’ya, Osaka’dan Singapur’a, Sydney’den Almaty’ye, Paris’ten Gaziantep’e kadar yaklaşık 40 ülkede, 190 farklı şehirde sayısız farklı kültür, tarih ve coğrafyada organizasyonlar gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz..
Kongre, seminer, sempozyum..
Lansman toplantısı, bayii toplantısı, sosyal veya motivasyonel amaçlı geziler..
1 kişi veya 1000 kişi..
Finlandiya veya Diyarbakır..
Her nerede olursa olsun, toplantı veya gezi içeriğinizi nasıl planlamak isterseniz isteyin bize sadece taleplerinizi anlatmanız yeterli..
En ince ayrıntısına kadar detaylandırıp, içeriğini oluşturmak ve gerçekleştirmek profesyonel ekibimiz için büyük bir mutluluk olacaktır..
Amacı tamamen müşteri memnuniyeti , hedefi sadece başarı olan ekibimiz sektördeki yeni yüzü ile hayallerinizi gerçekleştirmeyi ve beklentilerinizi kıtalar arası bölgelere taşımayı ilke edinmiştir..

 

 


 

Firma web sitesi: www.pietraorganizasyon.comPietra Turizm İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net