Pietra Turizm 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 19961996 yılında küçük bir organizasyon için Antalya’ya gitttiğimizde, dünya bizim için değişmeye, biz dünya için dönüşmeye hazırdık !
İşimizi sevdik.. Her yeni toplantı, her yeni kongre, her yeni aktivite bizim için tek ve benzersiz oldu..
Kişi sayılarını hesaplayamayacağımız kadar çok misafire hizmet ettik, kilometre taşlarını sayamayacağımız kadar da çok yol kat ettik..
İstanbul’dan Tokyo’ya, Osaka’dan Singapur’a, Sydney’den Almaty’ye, Paris’ten Gaziantep’e kadar yaklaşık 40 ülkede, 190 farklı şehirde sayısız farklı kültür, tarih ve coğrafyada organizasyonlar gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz..
Kongre, seminer, sempozyum..
Lansman toplantısı, bayii toplantısı, sosyal veya motivasyonel amaçlı geziler..
1 kişi veya 1000 kişi..
Finlandiya veya Diyarbakır..
Her nerede olursa olsun, toplantı veya gezi içeriğinizi nasıl planlamak isterseniz isteyin bize sadece taleplerinizi anlatmanız yeterli..
En ince ayrıntısına kadar detaylandırıp, içeriğini oluşturmak ve gerçekleştirmek profesyonel ekibimiz için büyük bir mutluluk olacaktır..
Amacı tamamen müşteri memnuniyeti , hedefi sadece başarı olan ekibimiz, hayallerinizi gerçekleştirmeyi ve beklentilerinizi kıtalar arası bölgelere taşımayı ilke edinmiştir.. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Organizasyon ve Animasyon Hizmetleri

Firma web sitesi: www.pietraturizm.com/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Pietra Turizm İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Operasyon Proje Sorumlusu İstanbul(Avr.) Pietra Turizm ve Organizasyon Hizm. Tic Ltd.Şti
Operasyon Proje SorumlusuPietra Turizm ve Organizasyon Hizm. Tic Ltd.Şti
• Etkinlik, Seminer ve Toplantı organizasyonları konusunda deneyimli,• Toplantı dekor malzemeleri, ses-ışık görüntü sistem ve ekipmanlarını iyi tanıyan,• Yaratıcı, diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip, prezantabl,• Esnek çalışma saatlerine ve hareketli iş ortamına uyum gösterebilecek,• Dinamik ve takım çalışmasını seven,• Planlama ve organizasyon becerisine sahip,• Seyahat engeli olmayan,• MS Office uygulamalarını etkin biçimde kullanabilen,• İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı