Poelsan Plastik San ve Tic. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1994


Poelsan Dünya Firmalarıyla Rekabet Ediyor... 

Poelsan, 1994 yılında henüz ülkemizde üretimi yapılmadığı için ithal edilen Polietilen Kangal Boru Bağlantı Adaptörlerini, kendi tesisinde üreterek piyasaya ilk süren firma olmuştur. 2010 yılından itibaren damla sulama sektöründe de faaliyet göstererek Damla Sulama Sistemleri ürünlerini de üretmeye başlamıştır. 

Ürünlerimiz, başta peyzaj sektörü olmak üzere, içme suyu şebekelerinde, tarım alanlarında, seralarda, damla sulama sistemlerinde… vb. güvenle kullanılabilmektedir. 

Poelsan, 52.000 m2 alanda üretim yapmakta ve yıllık 8000 ton plastik işleme kapasitesiyle yurt içi talebinin tamamını karşılayabilecek konumdadır. Bayilik sistemiyle çalışan Poelsan, yurt içinde tüm illere yayılmış 400 bayi ile çalışmakta ve hali hazırda 33 ülkeye ihracat yapmaktadır. 

Poelsan, 1500’ün üzerinde ürün çeşidine sahiptir ve sektördeki yeniliklere bağlı olarak mevcut ürün çeşidini sürekli olarak arttırmayı ve sektöründe bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Plastik ve Ürünleri

Firma web sitesi: www.poelsan.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bayram YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 0-24

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 150-199


Poelsan Plastik San ve Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalıp Tasarım Uzmanı Samsun Poelsan Plastik San ve Tic. A.Ş
Kalıp Tasarım UzmanıPoelsan Plastik San ve Tic. A.Ş
Plastik boru bağlantı elemanları üretimi yapmakta olan firmamızda, tasarım departmanında, kalıp tasarımı konusunda çalışacak deneyimli Kalıp Tasarımı Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi veya MYO mezunu,Tercihen plastik sektöründe deneyimli, İyi seviyede ingilizce bilgisine sahip, Minimum 3 yıl sektör tecrübesine sahip, Kalıbın modellemesini yapabilen, imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takibini yapabilen,Bricscad, ZW3D, Cadcom, Espritcom, Moldflow ve Autodesk programlarından en az birine tam olarak hakim,Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay  çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı