İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Üretim Mühendisi İzmir Ege Seramik
Üretim MühendisiEge Seramik
Ege Seramik Üretim Tesislerimizde görevlendirilmek üzere ÜRETİM MÜHENDİSİarayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Seramik/Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Gelişime açık yeni mezun, Ekip çalışmasına uyumlu ve yönetim becerisine sahip, Üretim süreçlerinde yer alacak, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sonuç odaklı ve inisiyatif kaullanabilecek, İngilizce bilen, Askerliğini yapmış, Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAID İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAIDRenaissance Polat Istanbul Hotel
Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Tercihen en az lise mezunu, Güleryüzlü, misafir memnuniyetini önemseyen Akşam vardiyasında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında otelimiz servis güzergahlarına uygun bölgelerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Resepsiyon Müdürü İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Resepsiyon MüdürüRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Tercihen lise ya da üniversitelerin turizm ve otelcilik bölümlerinden mezun,Tercihen uluslararası zincir bir otelde en az 5 yıl deneyimli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Brand standartlarının uygulanması, kontrolü, denetimi konularında tecrübeli,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Güler yüzlü, dinamik, proaktif, Misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı , Gece vardiyasında da çalışabilen, Nöbetçi müdürlükte yapabilen, Empati yeteneği güçlü, disiplinli, prezentabl, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Microsoft Uygulamalarına ve otel yazılımına hakim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT TEMİZLİK GÖREVLİSİ (MAID) İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
KAT TEMİZLİK GÖREVLİSİ (MAID)Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Benzer pozisyonda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip En az Ortaöğrenim veya lise mezunu Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dış görünüşüne önem veren Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Alan Temizlik Görevlisi-Gece İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Genel Alan Temizlik Görevlisi-GeceRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Benzer pozisyonda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip En az ortaöğrenim veya lise mezunu Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden Vardiya sisteminde çalışacak Dış görünüşüne önem veren Takım çalışmasına yatkın Gece çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
TRAVEL TRADE MANAGER İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
TRAVEL TRADE MANAGERRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
University degree in Tourism and Hotel Management Experience in 5 star hotels (international hotel experience preferred) Advanced English communication skills Usage of Opera system and strong computer skills Able to develop and execute sales focused projects Strong organization, planning and communication skills, excellent pronunciationAbility in following up daily and long term travel agencies Result oriented ,  strong persuasion skills Team player Creative and able to follow job literature, news and applications No restrictions to travel abroad, B type active driving license Residing at European site of Istanbul No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Güvenlik GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Lİse veya dengi okullardan mezun, Otelcilik sektörü güvenlik operasyonunda en az 1 yıl deneyimi olan, En az 2 yıl güvenlik sektör deneyimi, 5188 sayılı Güvenlik Yasası’na hakim ve yasa gereği Özel Güvenlik (silahlı veya silahsız) sertifikası olan,Tercihen ilkyardım ve yangın eğitim sertifikası sahibi Prezentabl, kişisel motivasyonu yüksek, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen,Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen,Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Guest Services (DTS) Clerk İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Guest Services (DTS) ClerkRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Beş yıldızlı bir otelde (tercihen uluslararası) deneyimli, İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Opera sistemini bilen ve ileri seviyede bilgisayar bilgisine sahip, Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, Günlük ve uzun süreli iş takibinde yetkin, Sonuç odaklı ve yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uyumlu, İşi ile ilgili literatürü, haberleri ve uygulamaları takip eden, Avrupa yakasında oturan, Akşam ve gece çalışacak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
MEKANİK TEKNİSYENİRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Teknik veya Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Teknik Lise'nin Motor,Tesisat, Torna Tesfiye bölümünü bitirmiş Tercihen turizm sektöründe, en az 5 yıl iş tecrübesi olan Vardiyalı çalışma düzenine uyumlu İş Sağlığı Güvenliği  ve yangın konularına hakim Takım çalışmasına yatkın Askerliğini yapmış 35 yaşını geçmemiş
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GENEL BAŞVURURenaissance Polat Istanbul Hotel
International Marriott oteller zincirinin ve Renaissance Hotels grubun en başarılı halkalarından biri olan beş yıldızlı otelimiz; misafir memnuniyetini yaşam tarzı edinmiş, uluslararası kalite ve zengin ulusal özellikleriyle turizm sektöründe saygın bir marka olarak hizmet vermeye Polat Holding güvencesiyle devam etmektedir. Bu çatı altında otelimiz, çalışanlarına sosyal hayatı destekleyen çalışma saatleriyle beraber sürekli gelişim olanakları sağlıyor ve mesleki eğitimlerin yanında bireysel eğitimleriyle de çalışanlarımızı destekliyor. Çalışan motivasyon ve memnuniyetini ilke edinmiş, sosyal haklarınızı koruyan ve sürekli büyüyen organizasyon yapımızla, sizleri aramızda görmek isteriz. En az Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Mezunu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da edebilecek olan tüm adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Şefi İstanbul(Avr.) Ege Seramik
Muhasebe ŞefiEge Seramik
. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Dış Ticaret ve benzeri bölümlerinden mezun,• Tek Düzen Hesap Planına hakim, alacak ve borçlar muhasebesi işlemlerinde en az 3 yıl tecrübeli,• Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatlarını bilen,• Askerlik ile ilişkisi bulunmayan (erkek adaylar için),• MS Office uygulamalarını ve ORACLE işletim sistemini kullanabilen,• Takım çalışmasında uyumlu, detaylara özen gösteren,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Servis ElemanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl garsonluk  deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Micros Programını kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Şefi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Kat ŞefiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Tercihen  turizm otelcilik yüksek okul mezunu, Benzer sektör ve pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Temizlik, hijyen ve sanitasyon bilgilerine sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip,Kimyasal ürünler ve teknik cihazlar hakkında gerekli bilgiye sahip, İşini yapmak için bedensel engeli olmayan Personel eğitimi ve motivasyonunu sağlama konularında bilgili, Müşteri ve sonuç odaklı, iletişim yeteneği yüksek, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, problem çözücü, Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE ELEMAN/UZMAN YARDIMCISI/UZMAN İstanbul(Avr.), ... İbrahim Polat Holding A.Ş.
MUHASEBE ELEMAN/UZMAN YARDIMCISI/UZMANİbrahim Polat Holding A.Ş.
HOLDİNG'E BAĞLI ŞİRKETLERİMİZDE MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KADROLARINDAÇALIŞTIRILMAK ÜZERE Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Genel/Ticari/Otel  muhasebe uygulamalarında en az 2-5 yıl deneyime sahip, Yasal beyanname ve formların düzenlenmesinde bilgi sahibi, Netsis  muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünüm ve diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        MUHASEBE ELEMAN/UZMAN YARDIMCISI/UZMAN arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İç Denetçi İstanbul(Avr.) İbrahim Polat Holding A.Ş.
İç Denetçiİbrahim Polat Holding A.Ş.
Holding'e Bağlı Şirketlerin operasyonel ve mali yönlerden denetimi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı