İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Reservation Agent-Rezervasyon Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Reservation Agent-Rezervasyon GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
University degree from Tourism and Hospitality field, Minimum 1 years of experience in similar position in five star hotels, Excellent command of both written and spoken English and a second Language is preferred,Very good knowlodge of Ms Office applications,usage of opera system, To have a sales technique, good customer service, communications skills, and attention to detail,Outstanding listening and problem solving skills required, Excellent organizational skills required, Flexible to a changing schedule, No military obligation for male candidates .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen İstanbul(Avr.), ... Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
BarmenRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Experienced in a similar position in five star hotels, Very good command of English both written and verbal, Good communication skills, Able to take responsibility, Residing at European side of İstanbul, No military obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
OTEL SPA TERAPİSTİ İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
OTEL SPA TERAPİSTİRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Have University degree in related fields Certificate in Spa Therapist Preferably foreign national Experience in a Hotel, Health Club knowledge Be flexible with your schedule Fluent in English both spoken and written Computer MS Office Program knowledge Uphold the standards of Marriott International & Renaissance Hotels Pleasant appearance, Effective social skills, Handle guest’s questions and concerns professionally and courteously
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Alan Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Genel Alan Temizlik GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Benzer pozisyonda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip En az Ortaöğrenim veya lise mezunu Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden Sadece akşam vardiyasında çalışacak Dış görünüşüne önem veren Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Memuru İstanbul(Avr.), ... Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Krediler MemuruRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Tercihen üniversitelerin işletme, iktisat bölümlerinden mezun, Tercihen otelcilik sektöründe benzer pozisyonda 1 yıl görev almış, Kredi tahsis, istihbarat ve mali analiz konularında deneyim sahibi, Otel muhasebe ve cari hesapların takibi konularında deneyim sahibi, Opera, Netsis, MS Office programlarına hakim, İngilizce bilen, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip,Misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTEL KAT GÖREVLİSİ (MAID) İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
OTEL KAT GÖREVLİSİ (MAID)Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Benzer pozisyonda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahipEn az Ortaöğrenim veya lise mezunu Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat edenYoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecekDış görünüşüne önem veren Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Satış Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Satış YetkilisiEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Yurtdışı satış & pazarlama alanında en az 2 yıl deneyimli,Dış ticaret uygulamaları hakkında bilgili,Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci yabancı dil artıdır),Yurt içi ve yurt dışı seyahat yapmaya engeli olmayan,Sürücü belgesine sahip olup aktif araç kullanan,Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olması,İzmir'de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İhracat Operasyon Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
İhracat Operasyon YetkilisiEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen (ikinci yabancı dil olarak Almanca artıdır) İhracat işlemleri ve mevzuatı konusunda tercihen deneyimli / bilgi sahibi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat yapmaya engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip olup aktif araç kullanan, 9001 KYS, 10002 MMYS, 27001 BGYS ile ilgili eğitimi / bilgisi olan,Adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tasarım Sorumlusu İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Tasarım SorumlusuEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
İzmir / Kemalpaşa ' da kurulu fabrikamız EGE VİTRİFİYE SAĞLIK GEREÇLERİ SAN.VE TİC.A.Ş. ' de görevlendirilmek üzere " TASARIM SORUMLUSU" arıyoruz.Endüstri Ürünleri Tasarımı veya eş değer bölüm mezunu olmak,Seramik Sağlık Gereçleri ( Vitrifiye ) sektöründe tasarım / dizayn konusunda en az 5 (Beş) yıllık tecrübesi olan,Model, Kalıplama ve Reçine Kalıp konularında bilgi sahibi,Pro/ENGINEER programını ve/veya eş değer tasarım programlarını çok iyi kullanabilen, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan,Analitik yönü kuvvetli ve sonuç odaklı çalışan,İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, İzmir ' de ikamet eden veya edebilecek olan,Askerlik görevini tamamlamış, Bay,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Ege Seramik
GÜVENLİK GÖREVLİSİEge Seramik
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Tercihen ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GÜVENLİK GÖREVLİSİRenaissance Polat Istanbul Hotel
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Yeşilköy bölgesine ulaşım sıkıntısı olmayan. Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) İbrahim Polat Holding A.Ş.
Üst Düzey Yönetici Asistanıİbrahim Polat Holding A.Ş.
Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,·         Üst düzey yönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli,·         Konuşma ve yazma düzeyinde çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan,·         Ms Office programlarını etkin olarak kullanabilen,·         Sözlü ve yazılı iletişim kabiliyeti gelişmiş,·         Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren,·         Yoğun çalışma temposuna sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı