İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Guest Services (DTS) Clerk İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Guest Services (DTS) ClerkRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,Beş yıldızlı bir otelde (tercihen uluslararası) deneyimli,İleri seviyede İngilizce bilgisine sahip, Opera sistemini bilen ve ileri seviyede bilgisayar bilgisine sahip,Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, diksiyonu düzgün,Günlük ve uzun süreli iş takibinde yetkin, Sonuç odaklı ve yaratıcı, ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına uyumlu, İşi ile ilgili literatürü, haberleri ve uygulamaları takip eden,Avrupa yakasında oturan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen İstanbul(Avr.), ... Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
BarmenRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Experienced in a similar position in five star hotels,Very good command of English both written and verbal,Good communication skills, Able to take responsibility, Residing at European side of İstanbul,No military obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
ENGELLİ PERSONELRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı, Engellilik raporu en az %40 ve üzeri olan, Çevre ve İş Sağlığı konularında duyarlı, Güler yüzlü, misafir memnuniyetine önem veren, Avrupa yakasında ikamet eden. Kat hizmetleri departmanında Ofis Sorumlusu ve Genel Alan Temizlik Görevlisialınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı İstanbul(Avr.) Polat Holding
Bilgi Teknolojileri/IT UzmanıPolat Holding
İbrahim Polat Holding A.Ş. Gurup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun "Bilgi Teknolojileri Uzmanı" aramaktayız. • Tercihen Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulları’nın Bilgi Teknolojileri bölümlerinden mezun,• Bilişim Teknolojileri  / Sistem / Network teknolojileri konusunda bilgi sahibi,• Server ve PC donanımları, Microsoft Server / Pc işletim sistemleri konusunda deneyimli,• Microsoft Active Directory domain konusunda temel bilgisi  olan,• TCP/IP, DNS, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, gibi temel Network bilgisine sahip,• Yedekleme sistemlerini izleyecek, gerektiğinde müdahale edebilecek,• Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli, teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• 22-30 yaşlarında.• Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GRUP SATIŞ ŞEFİ İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GRUP SATIŞ ŞEFİRenaissance Polat Istanbul Hotel
Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun,Turizm ve otelcilik sektöründe benzer pozisyonda minimum üç yıl tecrübeli,İyi derecede ingilizce bilen, Satış ağırlıklı iletişim, organizasyon ve planlama yetkinliklerine sahip,Opera ve Marsha rezervasyon programını hakim,Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GRUP SATIŞ MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GRUP SATIŞ MÜDÜRÜRenaissance Polat Istanbul Hotel
Üniversitelerin Turizm Otelcilik veya Satış Pazarlama bölümlerinden mezun,Turizm ve otelcilik sektöründe benzer pozisyonda minimum beş yıl tecrübeli,İyi derecede ingilizce bilen, Satış ağırlıklı iletişim, organizasyon ve planlama yetkinliklerine sahip,Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen,Güleryüzlü, misafir memnuniyeti yüksek ve sonuç odaklı,Etkin liderlik vasıflarına sahip, takım çalışmasına yatkın,Opera ve Marsha rezervasyon programına hakim,Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GARSONRenaissance Polat Istanbul Hotel
• En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu,• Minimum iki yıl deneyimli,• Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen,• Tercihen İngilizce bilen,• Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,• Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BELLBOY İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
BELLBOYRenaissance Polat Istanbul Hotel
Turizm otelcilik Meslek Lisesi veya Üniversitelerin turizm otelcilik bölümlerinden mezun,Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen,İngilizce bilen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü,Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek,İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,Askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAID İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAIDRenaissance Polat Istanbul Hotel
Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe benzer pozisyonda görev almış,Tercihen en az lise mezunu, Güleryüzlü, misafir memnuniyetini önemseyenAkşam vardiyasında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Avrupa yakasında otelimiz servis güzergahlarına uygun bölgelerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
REZERVASYON VE GELİRLER UZMANI İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
REZERVASYON VE GELİRLER UZMANIRenaissance Polat Istanbul Hotel
Üniversitelerin İşletme, Turizm Otelcilik veya ilgili diğer bölümlerinden mezun (tercihen yüksek lisans derecesi olan),Otelcilik sektöründe en az 5 yıl, ilgili pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli,Çok iyi derecede İngilizce ve tercihen ikinci bir yabancı dil bilen,Teknolojiyi yakından takip eden, MS Office ve Opera, tercihen Marsha (Marriott Hotel konaklama otomatik rezervasyon sistemi)  ve Oneyield programlarını kullanan, Temsil, liderlik, yöneticilik ve koordinasyon yeteneklerine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GÜVENLİK GÖREVLİSİRenaissance Polat Istanbul Hotel
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu,Özel güvenlik kimlik kartı sahibi Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Yeşilköy bölgesine ulaşım sıkıntısı olmayan.Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maden Mühendisi Aydın Polat Maden San. Tic. A.Ş.
Maden MühendisiPolat Maden San. Tic. A.Ş.
MADEN MÜHENDİSİ ÜNİVERSİTELERİN MADEN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN MADENCİLİK SEKTÖRÜNDE ÖZELLİKLE ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER ÜRETİMİNDE TECRÜBESİ OLAN (KIRMA, ÖĞÜTME, ELEME)ANALİTİK DÜŞÜNEBİLEN VE PROBLEM ÇÖZME BECERİSİNE SAHİP, ÇÖZÜM ODAKLI YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYRURABİLECEK VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK İNGİLİZCE BİLEN ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ 35 YAŞINI GEÇMEMİŞ ENAZ 3 SENE TECRÜBESİ OLAN AYDIN/ÇİNE’DE İKAMET EDEBİLECEK MADEN MÜHENDİSİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA YERİ: AYDIN/ÇİNE
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı