İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Akşamcı Kat Şefi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Akşamcı Kat ŞefiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Tercihen  turizm otelcilik yüksek okul mezunu, Benzer sektör ve pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Temizlik, hijyen ve sanitasyon bilgilerine sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip,Kimyasal ürünler ve teknik cihazlar hakkında gerekli bilgiye sahip, İşini yapmak için bedensel engeli olmayan Personel eğitimi ve motivasyonunu sağlama konularında bilgili, Müşteri ve sonuç odaklı, iletişim yeteneği yüksek, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, problem çözücü, Tercihen İngilizce bilen, Akşam vardiyasında çalışacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Yetkilisi İzmir Ege Seramik
Satın Alma YetkilisiEge Seramik
Ege Seramik A.Ş. fabrikamızda Satınalma Yetkilisi olarak görevlendirilecek ekip arkadaşı aramaktayız,Üniversitelerin İktisat, İşletme, Dış Ticaret bölümlerinden mezun,Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip,İyi derecede ingilizce bilgisi olan,En az 3 yıl satınalma tecrübesi bulunan,Tercihen ithalat işlemlerine hakim,Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen Oracle bilgisi olan,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zaman esnekliğine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık,Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Sonuç odaklı, titiz, sabırlı ve analitik düşünebilen,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST İstanbul(Avr.) Ege Seramik
RESEPSİYONİSTEge Seramik
Tercihen, üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,Benzer sektörde, aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi,İngilizce bilen, İletişim yeteneği yüksek, prezantabl, takım çalışmasına yatkın,Vardiyalı düzende çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, Avrupa yakasında oturan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Barmen İstanbul(Avr.), ... Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
BarmenRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Experienced in a similar position in five star hotels, Very good command of English both written and verbal, Good communication skills, Able to take responsibility, Residing at European side of İstanbul, No military obligation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMANI İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
MUHASEBE UZMANIRenaissance Polat Istanbul Hotel
Üniversitelerin 4 yıllık İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerinden mezunTercihen SMMM belgesine sahip, Muhasebe  alanında son 2 yılı uzman olmak üzere en az 5 yıl tecrübeli,Netsis ve Ms Office uygulamalarını etkin kullanabilen,Genel Muhasebe, vergi mevzuatı, beyanname düzenleme, finans ve dönem sonu işlemlerine hakim,Takım çalışmasına yatkın  ve analitik düşünen, İş motivasyonu yüksek ve sözel iletişimi kuvvetli Tercihen İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.İstanbul \ Avrupa yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
GARSON İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GARSONRenaissance Polat Istanbul Hotel
• En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu,• Minimum iki yıl deneyimli,• Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen,• Tercihen İngilizce bilen,• Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü• İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,• Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GENEL BAŞVURURenaissance Polat Istanbul Hotel
“Tüm başvurular 6 gün içinde yanıtlanacaktır.”International Marriott oteller zincirinin ve Renaissance Hotels grubun en başarılı halkalarından biri olan beş yıldızlı otelimiz; misafir memnuniyetini yaşam tarzı edinmiş, uluslararası kalite ve zengin ulusal özellikleriyle turizm sektöründe saygın bir marka olarak hizmet vermeye Polat Holding güvencesiyle devam etmektedir. Bu çatı altında otelimiz, çalışanlarına sosyal hayatı destekleyen çalışma saatleriyle beraber sürekli gelişim olanakları sağlıyor ve mesleki eğitimlerin yanında bireysel eğitimleriyle de çalışanlarımızı destekliyor. Çalışan motivasyon ve memnuniyetini ilke edinmiş, sosyal haklarınızı koruyan ve sürekli büyüyen organizasyon yapımızla, sizleri aramızda görmek isteriz. En az Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Mezunu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da edebilecek olan tüm adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Servis ElemanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl garsonluk  deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Micros Programını kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Restaurant Karşılama Hostesi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Restaurant Karşılama HostesiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
En az Turizm Meslek Lisesi, tercihen Turizm-Otelcilik MYO mezunu Tercihen 1 yıl benzer görevde 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, İyi derecede İngilizce bilen, Dış görünüşüne önem veren, İletişimi becerisi kuvvetli, güler yüzlü Misafir memnuniyet odaklı çalışan, Temsil yeteneğine sahip, Yoğun ve esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAID İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAIDRenaissance Polat Istanbul Hotel
Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Tercihen en az lise mezunu, Güleryüzlü, misafir memnuniyetini önemseyen Akşam vardiyasında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında otelimiz servis güzergahlarına uygun bölgelerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı