İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Seramik - Porselen,Turizm,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sağlık Kulübü Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Sağlık Kulübü Satış TemsilcisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin turizm - otelcilik, spor akademisi-beden eğitimi veya Pazarlama bölümlerinden mezun,  Spor tesislerinde resepsiyon, misafir karşılama ve/veya satışında yetiştirilmek üzere, İngilizce bilen, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hâkim, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği güçlü Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Elektrik TeknisyeniRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
1. Meslek Liselerinin veya Yüksekokulların Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun,2. Benzer sektörde 3 yıl deneyim sahibi,3. Çevre ve iş sağlığı güvenliği konularına ve mevzuatına hakim.4. İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,5. Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, dinamik, proaktif,6. Misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı,7. Empati yeteneği güçlü, disiplinli, prezentabl, kişisel motivasyonu yüksek. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Servis ElemanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen 5 yıldızlı otellerde Min. 2 yıl garsonluk  deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Micros Programını kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Güvenlik GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Lİse veya dengi okullardan mezun, Otelcilik sektörü güvenlik operasyonunda en az 1 yıl deneyimi olan, En az 2 yıl güvenlik sektör deneyimi, 5188 sayılı Güvenlik Yasası’na hakim ve yasa gereği Özel Güvenlik (silahlı veya silahsız) sertifikası olan, Tercihen ilkyardım ve yangın eğitim sertifikası sahibi Prezentabl, kişisel motivasyonu yüksek, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve İdari İşler Sorumlusu İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Personel ve İdari İşler SorumlusuEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden -tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler- mezun olan, Üretim yapan şirketlerin Personel ve İdari İşler veya İnsan Kaynakları bölümlerinde en az 2 en çok 5 yıl çalışmış, İş Hukuku, Toplu İş Sözleşmesi ve İş Güvenliği mevzuatlarında bilgi sahibi olan, Puantaj ve tahakkuk geçmişi bulunan,bordro ve alt süreçlerinin kontorolünü ve takibini yapabilen, Eğitim planlama, denetim süreçleri, Kalite Yönetim Sistemleri ve işe alımlar konusunda merakı olan, Öğrenmeye açık, disiplinli ve düzenli çalışan, MS Office proğramlarını iyi derecede kullanabilen, Orta düzey İngilizce bilgisi bulunan, sosyal, 25-32 yaş arası,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Analist Programcı İzmir Polat Holding
Analist ProgramcıPolat Holding
Ege Seramik fabrikamızın Bilgi Teknolojileri departmanında değerlendirilmek üzere, Uluslararası geçerliliği olan üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun Oracle PL/SQL, forms, reports programlama araçlarını bilen, Tercihen Oracle ERP uygulamalarında tecrübeli, İşin kapsamı ile bağlantılı teknik bilgi ve becerilere sahip, Sözlü ve yazılı olarak iyi düzeyde İngilizce bilen, Askerliğini yapmış,(erkek adaylar için zorunludur). Etkin iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Stres altında çalışabilen, esnek çalışma saatlerine uyabilecek, analitik düşünme yeteneğine sahip, teknoloji ve iş birikimini geliştirmeyi hedefleyen 'Analist Programcı' takım arkadaşları arıyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı