İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Seramik - Porselen,Turizm,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
BULAŞIKHANE GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
BULAŞIKHANE GÖREVLİSİRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
En az ilköğretim, tercihen lise mezunu 5 yıldızlı otellerde benzer pozisyonda deneyimi olan Genel görünüş ve temizliğine özen gösteren Misafir memnuniyetine önem veren İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek Ekip çalışmasına yatkın Hijyen ve kimyasallar konusunda bilgi sahibi Vardiyalı düzende çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Kulübü Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Sağlık Kulübü Satış TemsilcisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin turizm - otelcilik, spor akademisi-beden eğitimi veya Pazarlama bölümlerinden mezun,  Spor tesislerinde resepsiyon, misafir karşılama ve/veya satışında yetiştirilmek üzere, İngilizce bilen, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hâkim, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği güçlü Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Rezervasyon Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Rezervasyon Müdür YardımcısıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin en az 2 yıllık İşletme, Ekonomi veya Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun, Uluslararası zincir bir otelde en az 3 yıl yöneticilik deneyimi, İyi derecede İngilizce bilen, Elektronik Rezervasyon Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, MS Office uygulamalarına ve otel yazılımına hakim. Güleryüzlü, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Etkin liderlik vasıflarına ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Reservation Agent-Rezervasyon Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Reservation Agent-Rezervasyon GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
University degree from Tourism and Hospitality field, Minimum 1 years of experience in similar position in five star hotels, Excellent command of both written and spoken English and a second Language is preferred, Very good knowlodge of Ms Office applications,usage of opera system, To have a sales technique, good customer service, communications skills, and attention to detail, Outstanding listening and problem solving skills required, Excellent organizational skills required, Flexible to a changing schedule, No military obligation for male candidates .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Servis ElemanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen 5 yıldızlı otellerde Min. 2 yıl garsonluk  deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Micros Programını kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Güvenlik GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Lİse veya dengi okullardan mezun, Otelcilik sektörü güvenlik operasyonunda en az 1 yıl deneyimi olan, En az 2 yıl güvenlik sektör deneyimi, 5188 sayılı Güvenlik Yasası’na hakim ve yasa gereği Özel Güvenlik (silahlı veya silahsız) sertifikası olan, Tercihen ilkyardım ve yangın eğitim sertifikası sahibi Prezentabl, kişisel motivasyonu yüksek, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cluster Revenue & Reservation Manager İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
Cluster Revenue & Reservation ManagerRenaissance Polat Istanbul Hotel
Experience & Qualifications 2 - 4 years of hands-on Hotel Revenue Management experience. A strong command of both written and spoken Turkish & English are required. Bachelors or Masters Degree in Hotel Management, Tourism or Economic Studies. Must be Turkish Citizen or in possession with Turkish work visa. Highly computer literate with a high level command of Excel. Knowledgeable of hotel technology: PMS, OPERA, MARSHA, Channel Manager, GDS, CRS, ExtranetsCore Job Responsibilities & Duties Oversee revenue management and distribution strategy of the hotel and manage day to day yield operations. Daily pick-up analysis, strategy adjustments and reporting. Perform competitive benchmark studies and follow market trends. Create and maintain a 12 month rolling demand calendar. Create and develop pricing strategies in conjunction with the individuality of each hotel. Provide weekly dynamic forecast of expected results, variances and budget comparisons. Manage and oversee strategy for all 3rd party distribution Responsible for assessing, analysing and pricing group business strategies Analyze overall monthly hotel performance and provide summary report with recommendations to improve long term strategies. Ensure all related systems are configured correctly, validated and working to full capacity Oversee and audit the standards and operations of the reservations department. Ensure web site booking process is maintained up-to-date and functional. Ensure hotel personnel is fully competent in the use of all systems Work in liaison with hotel sales and reservations departments as a team. Regularly check the input and the quality of data (segmentation, denials tracking, etc…) points. Conduct quarterly property performance review and develop strategic and tactical action Responsible for best practice standards to include: competitor analysis; environmental scanning; market modeling; distribution yield management; business mix yield management; length of stay yield management; inventory availability by channel; pricing control and new pricing concepts Evaluate performance of distribution partners and contracted rates (OTA, FIT, tour operator, corporate, consortia, crew, groups, etc…). Reduce the cost of distribution by finding new less expensive means of delivering business Prepare outline for and support the annual revenue budget process. Inspire Hotel’s HODs to further embed a revenue management culture. Advice and coach the client in other operational areas. Visit the hotels to get first-hand knowledge of all revenue management issues and other key areas. Any other reasonable requests made by management.Personality Business Development DNA and commercial minded. Strong sense of need for achievement of goals and success. Sound ability and knowledge to develop standards of operations and strategic processes Good analytical and numeric skills for fast data crunching. Ability to work under own initiative in a highly pressured environment. Good listening skills and the ability to anticipate business needs. Able to develop relationships with 3rd parties and the hotel teams. Capacity to read situation, understand environments and respond accordingly Capable of prioritizing between revenue generating actions and time consuming tasks with low yield impact. Ability to work under highly pressured environment. Well developed interpersonal, adaptive influencing and supervisory management skills. Willingness to travel and ability to interact professionally with other cultures. Mentality of client service and taking responsibility beyond direct duties. High level of motivation, determination and commitment.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Hizmetleri (DTS) Memuru İstanbul(Avr.) Ege Seramik
Misafir Hizmetleri (DTS) MemuruEge Seramik
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GÜVENLİK GÖREVLİSİRenaissance Polat Istanbul Hotel
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Tercihen ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satınalma Yetkilisi İzmir Ege Seramik
Satınalma YetkilisiEge Seramik
Ege Seramik A.Ş. fabrikamızda Satınalma Yetkilisi olarak görevlendirilecek ekip arkadaşı aramaktayız,Üniversitelerin İktisat, İşletme, Dış Ticaret bölümlerinden mezun,Satınalma teknikleri ve piyasa bilgisine sahip,İyi derecede ingilizce bilgisi olan,En az 3 yıl satınalma tecrübesi bulunan,Ms office programlarını iyi derecede kullanabilen,Tercihen Oracle bilgisi olan,Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zaman esnekliğine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişime açık,Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,Sonuç odaklı, titiz, sabırlı ve analitik düşünebilen,Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmayan ekip arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve İdari İşler Sorumlusu İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Personel ve İdari İşler SorumlusuEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden -tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler- mezun olan, Üretim yapan şirketlerin Personel ve İdari İşler veya İnsan Kaynakları bölümlerinde en az 2 en çok 5 yıl çalışmış, İş Hukuku, Toplu İş Sözleşmesi ve İş Güvenliği mevzuatlarında bilgi sahibi olan, Puantaj ve tahakkuk geçmişi bulunan, Eğitim planlama, denetim süreçleri, Kalite Yönetim Sistemleri ve işe alımlar konusunda merakı olan, Öğrenmeye açık, disiplinli ve düzenli çalışan, Orta düzey İngilizce bilgisi bulunan, sosyal, 25-32 yaş arası,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sağlık Kulübü Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Sağlık Kulübü Satış TemsilcisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin turizm - otelcilik, spor akademisi-beden eğitimi veya Pazarlama bölümlerinden mezun,  Spor tesislerinde resepsiyon, misafir karşılama ve/veya satışında yetiştirilmek üzere, İngilizce bilen, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hâkim, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği güçlü Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye
Muhasebe YetkilisiEge Vitrifiye
       Ege Vitrifiye A.Ş. fabrikamızın Mali İşler departmanında değerlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Genel/Ticari muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl deneyime sahip, Yasal beyanname ve formların düzenlenmesinde bilgi sahibi, Oracle muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünüm ve diksiyonu düzgün, İzmir’de ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       Ticari Muhasebe Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İzmir Ege Vitrifiye
Kalite Güvence UzmanıEge Vitrifiye
Üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan fimamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden veya Fen Fakültelerinden mezun (Tercihen Çevre ve Kimya Mühendisi),Kalite, Çevre ve Müsteri Memuniyeti Yönetim Sistemleri ile ilgili pozisyonlarda  en az 2 yıl görev almış,ISO 9001 KYS, ISO 14001 ÇYS, ISO 10002 MMYS yönetim sistemleri konusunda eğitim ve tecrübe sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim,Kalite Güvence Yetkilisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı