İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Seramik - Porselen,Turizm,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Reservation Agent-Rezervasyon Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Reservation Agent-Rezervasyon GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
University degree from Tourism and Hospitality field, Minimum 1 years of experience in similar position in five star hotels, Excellent command of both written and spoken English and a second Language is preferred, Very good knowlodge of Ms Office applications,usage of opera system, To have a sales technique, good customer service, communications skills, and attention to detail, Outstanding listening and problem solving skills required, Excellent organizational skills required, Flexible to a changing schedule, No military obligation for male candidates .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Servis ElemanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen 5 yıldızlı otellerde Min. 2 yıl garsonluk  deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Micros Programını kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Güvenlik GörevlisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Lİse veya dengi okullardan mezun, Otelcilik sektörü güvenlik operasyonunda en az 1 yıl deneyimi olan, En az 2 yıl güvenlik sektör deneyimi, 5188 sayılı Güvenlik Yasası’na hakim ve yasa gereği Özel Güvenlik (silahlı veya silahsız) sertifikası olan, Tercihen ilkyardım ve yangın eğitim sertifikası sahibi Prezentabl, kişisel motivasyonu yüksek, Güleryüzlü, iletişimi kuvvetli, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Organizasyon, planlama ve iletişim becerileri kuvvetli, Sektördeki yeniliklere ve değişen koşullara göre stratejik planlama yapabilen, Esnek çalışma saatleri konusunda kısıtlı olmayan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını kullanabilen,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTEL SPA TERAPİSTİ İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
OTEL SPA TERAPİSTİRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Have University degree in related fields Certificate in Spa Therapist Preferably foreign national Experience in a Hotel, Health Club knowledge Be flexible with your schedule Fluent in English both spoken and wtitten Computer MS Office Program knowledge Uphold the standards of Marriott International & Renaissance Hotels Pleasant appearance, Effective social skills, Handle guest’s questions and concerns professionally and courteously
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Rezervasyon Müdür Yardımcısı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Rezervasyon Müdür YardımcısıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin en az 2 yıllık İşletme, Ekonomi veya Turizm ve Otelcilik Bölümlerinden mezun, Uluslararası zincir bir otelde en az 3 yıl yöneticilik deneyimi, İyi derecede İngilizce bilen, Elektronik Rezervasyon Sistemleri konusunda bilgi sahibi, Hedef kitle analizi ve buna bağlı pazarlama stratejilerini uygulayabilecek, MS Office uygulamalarına ve otel yazılımına hakim. Güleryüzlü, misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Yeni fikir ve uygulamaları araştırarak geliştiren, kendi ve şirket gelişimi için sorumluluk üstlenen, Etkin liderlik vasıflarına ve organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Hizmetleri (DTS) Memuru İstanbul(Avr.) Ege Seramik
Misafir Hizmetleri (DTS) MemuruEge Seramik
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GÜVENLİK GÖREVLİSİRenaissance Polat Istanbul Hotel
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Tercihen ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Revenue Manager İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
Revenue ManagerRenaissance Polat Istanbul Hotel
University degree in Sales and Marketing or Tourism and Hotel Management Experience in 5 star hotels as a Revenue Manager (international hotel experience preferred) Advanced English communication skills Leadership skills Usage of Opera system and strong computer skills Able to develop and execute sales focused projects Strong organization, planning and communication skills Ability in following up daily and long term agendas Result oriented, strong persuasion skills Ability to quickly adapt to a constantly changing market with a revenue positive effect Analytical approach to problem solving and demonstrated ability to "think out side of the box" Ability to analyze financial statements and market data Creative and able to follow job literature, news and applications Residing at European site of Istanbul No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Ege Seramik
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİEge Seramik
Avrupa yakasında otelimiz servis güzergahlarına uygun bölgelerde ikamet eden, Güleryüzlü, En az lise mezunu, Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe çalışmış, Vardiyalı çalışabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GENERAL APPLICATION İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GENERAL APPLICATIONRenaissance Polat Istanbul Hotel
“All applications will be replied in written format within 6 days”Our 5 star hotel that is one of the most successful Marriott Hotels chain and Renaissance Hotels group adopts guest satisfaction as a lifestyle and it keeps to serve as a respectful brand in tourism industry guaranteed in Polat Holding with international quality and rich national properties. Under this roof, our hotel ensures the team members continual improvement opportunities as well as balancing their professional and social life with humanistic working hours, and it supports their individual trainings in addition to occupational ones. By adopting employee motivation and satisfaction as a principle, keeping your social rights, and with our permanently growing organization structure; we would like to see you here among us. We look to forward to get applications from the candidates at least graduated from Hotel Management and Tourism Vocational High School, stayed in European side (or be able to stay in this side). 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GENEL BAŞVURURenaissance Polat Istanbul Hotel
“Tüm başvurular 6 gün içinde yanıtlanacaktır.”International Marriott oteller zincirinin ve Renaissance Hotels grubun en başarılı halkalarından biri olan beş yıldızlı otelimiz; misafir memnuniyetini yaşam tarzı edinmiş, uluslararası kalite ve zengin ulusal özellikleriyle turizm sektöründe saygın bir marka olarak hizmet vermeye Polat Holding güvencesiyle devam etmektedir. Bu çatı altında otelimiz, çalışanlarına sosyal hayatı destekleyen çalışma saatleriyle beraber sürekli gelişim olanakları sağlıyor ve mesleki eğitimlerin yanında bireysel eğitimleriyle de çalışanlarımızı destekliyor. Çalışan motivasyon ve memnuniyetini ilke edinmiş, sosyal haklarınızı koruyan ve sürekli büyüyen organizasyon yapımızla, sizleri aramızda görmek isteriz. En az Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Mezunu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da edebilecek olan tüm adaylarımızın başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Kulübü Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Sağlık Kulübü Satış TemsilcisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin turizm - otelcilik, spor akademisi-beden eğitimi veya Pazarlama bölümlerinden mezun,  Spor tesislerinde resepsiyon, misafir karşılama ve/veya satışında yetiştirilmek üzere, İngilizce bilen, İletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetine önem veren, Prezantabl, dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hâkim, Ekip çalışmasına uyumlu, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Temsil yeteneği güçlü Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İzmir Ege Seramik
Elektrik Bakım TeknisyeniEge Seramik
Ege Seramik A.Ş. Şirketimizin Enerji Santrali bünyesinde görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni aranmaktadır.   Meslek Lisesi/MYO Elektrik / Elektronik Bölümü Mezunu   YG/OG ve AG elektrik ekipmanları bilgisine sahip,   Ölçü kontrol sistemleri ve enstrüman bilgisine sahip,   Tercihen EKAT belgesine sahip   Tercihen enerji santral tecrübesi olan,   MS Office uygulamalarını kullanabilen,   Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,   İzmir'de ikamet eden / edebilecek,   Askerlik hizmetini tamamlamış,  adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Maliyet Muhasebe Yetkilisi İzmir Ege Seramik
Maliyet Muhasebe YetkilisiEge Seramik
Ege Seramik A.Ş.'de Mali İşler Müdürlüğü'ne bağlı  Bütçe ve Maliyet Muhasebesi Yetkilisi olarak   görevlendirilmek üzere Bütçe ve Maliyet Muhasebesi  konularına vakıf; Üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun, Bütçe ve Maliyet uygulamalarında deneyim sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen Oracle ERP sistemini bilen, Tercihen SMMM belgesine sahip, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, İzmir' de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışBütçe ve Maliyet Muhasebe Yetkilisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye
Muhasebe YetkilisiEge Vitrifiye
       Ege Vitrifiye A.Ş. fabrikamızın Mali İşler departmanında değerlendirilmek üzere;  Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Genel/Ticari muhasebe uygulamalarında en az 2 yıl deneyime sahip, Yasal beyanname ve formların düzenlenmesinde bilgi sahibi, Oracle muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünüm ve diksiyonu düzgün, İzmir’de ikamet eden, 30 yaşını aşmamış, B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       Ticari Muhasebe Yetkilisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
- En az 1 yıl üretim sektöründe mekanik bakım ve/veya yardımcı işletmeler tecrübesi olan,- Endüstri meslek liselerinin metal işleri, motor, kaynak, torna tesviye, tesisat vb. bölümlerinden mezun,- 22-28 yaş arası,- Askerlik görevini yerine getirmiş,Bay adayların başvuruları değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Güvence Uzmanı İzmir Ege Vitrifiye
Kalite Güvence UzmanıEge Vitrifiye
Üretim sektöründe faaliyet göstermekte olan fimamızda görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden veya Fen Fakültelerinden mezun (Tercihen Çevre ve Kimya Mühendisi),Kalite, Çevre ve Müsteri Memuniyeti Yönetim Sistemleri ile ilgili pozisyonlarda  en az 2 yıl görev almış,ISO 9001 KYS, ISO 14001 ÇYS, ISO 10002 MMYS yönetim sistemleri konusunda eğitim ve tecrübe sahibi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,İyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim,Kalite Güvence Yetkilisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
İzmir Kemalpaşa'da faaliyet göstermekte olan fabrikamız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Seramik, Malzeme-Metalurji ya da Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Robot bakım ve programları hakkında bilgi sahibi, Vardiya düzeni sağlayabilecek, TYS ile ilgili çalışmaları yürütebilecek, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS-Office programlarını iyi derecede bilen, Analitik yönü kuvvetli ve sonuç odaklı çalışan, Takım çalışmasında başarılı, İletişim yönü güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Üretim Mühendisi arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı