İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Bütçe ve Raporlama UzmanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
1. Üniversitelerin İktisat, İşletme,İstatistik  vb gibi bölümlerinden mezun, 2. Bütçe-raporlama konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi,3. Mali tabloları yorumlayabilen ve sunum yeteneği güçlü,4. Tercihen otelcilik tecrübesi olan,5. İyi derecede İngilizce bilen,6. MS Office ve Netsis programlarına özellikle excel programına hakim,7. Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,8. Gelişmeye ve yeniliklere açık, analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve detaycı,9. Organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın,10. Yoğun iş temposuna  ve gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.11. Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması12. Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Şefi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Krediler ŞefiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin işletme, iktisat bölümlerinden mezun,  Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda 1 yıl görev almış, Kredi tahsis, istihbarat  konularında deneyim sahibi, Otel muhasebe ve cari hesapların takibi konularında deneyim sahibi, Opera, Netsis, MS Office programlaına hakim, E-fatura, E-arşiv faturası uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip,Misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Elemanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Servis ElemanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun iyi derecede İngilizce bilen 5 yıldızlı otellerde min. 2 yıl garsonluk  deneyimine sahip, MS Office programlarına hakim, tercihen Micros Programını kullanabilen İletişim becerileri gelişmiş, güleryüzlü ve dinamik Misafir memnuniyeti odaklı Planlama ve organizasyon becerileri yüksek Empati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanan ve disiplinli Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Memuru İstanbul(Avr.), ... Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Krediler MemuruRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Tercihen üniversitelerin işletme, iktisat bölümlerinden mezun, Tercihen otelcilik sektöründe benzer pozisyonda 1 yıl görev almış, Kredi tahsis, istihbarat ve mali analiz konularında deneyim sahibi, Otel muhasebe ve cari hesapların takibi konularında deneyim sahibi, Opera, Netsis, MS Office programlarına hakim, İngilizce bilen, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip,Misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı İstanbul(Avr.) İbrahim Polat Holding A.Ş.
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanıİbrahim Polat Holding A.Ş.
İbrahim Polat Holding A.Ş. Gurup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun "Bilgi Teknolojileri Uzmanı" aramaktayız. • Tercihen Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulları’nın Bilgi Teknolojileri bölümlerinden mezun,• Bilişim Teknolojileri  / Sistem / Network teknolojileri konusunda bilgi sahibi,• Server ve PC donanımları, Microsoft Server / Pc işletim sistemleri konusunda deneyimli,• Microsoft Active Directory domain konusunda tecrübeli,• TCP/IP, DNS, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, gibi temel Network bilgisine sahip,• Yedekleme sistemlerini izleyecek, gerektiğinde müdahale edebilecek,• Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli, teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• 22-33 yaşlarında.• Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sevkiyat Memuru İzmir Ege Seramik
Sevkiyat MemuruEge Seramik
Fabrikamız Lojistik ve Satış Planlama Müdürlüğü'ne bağlı İhracat Sevkiyat Yetkilisi pozisyonu için aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Lojistik tecrübesi bulunan, MYO ilgili bölümlerden mezun, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bilgisayar bilgisi özellikle excel bilgisi olan ve kullanabilen, Oracle konusunda tercihen tecrübeli, Tercihen yabancı dil olarak ingilizce seviyesi iyi derecede olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı