İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 8
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
CORPORATE SALES EXECUTIVE İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
CORPORATE SALES EXECUTIVERenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
University degree in Tourism and Hotel Management Experience in 5 star hotels (international hotel experience preferred) Advanced English communication skills Usage of Opera system and strong computer skills Able to develop and execute sales focused projects Strong organization, planning and communication skills, excellent pronunciation Ability in following up daily and long term agendas Result oriented ,  strong persuasion skills Team player Creative and able to follow job literature, news and applications No restrictions to travel abroad, B type active driving license No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ziyafet Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Ziyafet Satış TemsilcisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversite veya Yüksek okul mezunu (Satış-Pazarlama, Turizm ve Otelcilik, İşletme) Uluslararası 5 yıldızlı bir otelde eşdeğer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli Yazılı, sözlü iyi derece de İngilizce bilgisine sahip MS Office ve Otel Opera programlarını kullanabilen Çalışma saatleri konusunda esnek Kişisel motivasyonu yüksek, müşteri ve sonuç odaklı Prezantabl, iletişim, ikna ve organizasyon becerileri kuvvetli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Acente Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Acente Satış YetkilisiRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Üniversitelerin Turizm Otelcilik ya da Satış Pazarlama bölümlerinden mezun, Tercihen uluslararası bir otelde ve benzer pozisyonda minimum iki yıl deneyimli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Opera programını kullanabilen, Satış ağırlıklı iletişim, organizasyon ve planlama yetkinliklerine sahip, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa Yakası'nda ikamet eden / edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Krediler Uzmanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Krediler UzmanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
 Üniversitelerin işletme, iktisat bölümlerinden mezun,  Otelcilik sektöründe benzer pozisyonda 1 yıl görev almış, Kredi tahsis, istihbarat  konularında deneyim sahibi, Otel muhasebe ve cari hesapların takibi konularında deneyim sahibi, Opera, Netsis, MS Office programlaına hakim, E-fatura, E-arşiv faturası uygulamalarına hakim, Tercihen ingilizce bilen, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip, Misafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
OTEL SPA TERAPİSTİ İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
OTEL SPA TERAPİSTİRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Have University degree in related fields Certificate in Spa Therapist Preferably foreign national Experience in a Hotel, Health Club knowledge Be flexible with your schedule Fluent in English both spoken and written Computer MS Office Program knowledge Uphold the standards of Marriott International & Renaissance Hotels Pleasant appearance, Effective social skills, Handle guest’s questions and concerns professionally and courteously
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finans Yetkilisi İstanbul(Avr.) Ege Seramik
Finans YetkilisiEge Seramik
. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Dış Ticaret ve benzeri bölümlerinden mezun,• İhracat alacak ve borçlar muhasebesi, finansman operasyon işlemlerinde en az 3 yıl tecrübeli,• Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatlarını bilen,• Askerlik ile ilişkisi bulunmayan (erkek adaylar için),• MS Office uygulamalarını ve ORACLE işletim sistemini kullanabilen,• Takım çalışmasında uyumlu, detaylara özen gösteren, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Garson Erzurum POLAT
GarsonPOLAT
Turizm faaliyet gösteren şirketimizin Polat Erzurum Resort Hotel bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘Garson’ aramaktayız.• En az lise mezunu, tercihen Turizm Otelcilik ve Meslek Lisesi mezunu,• Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyime sahip,• Dinamik, dikkatli ve titiz çalışma disiplinine sahip,• Hijyen kurallarına özen gösteren,• VIP masa düzeni ve servisi alanında deneyim sahibi,• Bay,• Erzurumda İkamet eden
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Ege Seramik
İhracat Operasyon UzmanıEge Seramik
• Üniversitelerin İşletme, İktisat, Dış Ticaret ve benzeri bölümlerinden mezun,• İhracat operasyon işlemlerinde en az 3 yıl tecrübeli,• Dış Ticaret ve Gümrük mevzuatlarını bilen,• Askerlik ile ilişkisi bulunmayan (erkek adaylar için),• MS Office uygulamalarını ve Oracle işletim sistemini kullanabilen,• Takım çalışmasında uyumlu, detaylara özen gösteren,• İngilizce bilen 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı