İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 12.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemekhane

Diğer: Yol Ücreti


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Bütçe ve Raporlama UzmanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
1. Üniversitelerin İktisat, İşletme,İstatistik  vb gibi bölümlerinden mezun, 2. Bütçe-raporlama konusunda en az 3 yıl deneyim sahibi,3. Mali tabloları yorumlayabilen ve sunum yeteneği güçlü,4. Tercihen otelcilik tecrübesi olan,5. İyi derecede İngilizce bilen,6. MS Office ve Netsis programlarına özellikle excel programına hakim,7. Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,8. Gelişmeye ve yeniliklere açık, analitik düşünen, takım çalışmasına yatkın, araştırmacı ve detaycı,9. Organizasyon becerisine sahip, takım çalışmasına yatkın,10. Yoğun iş temposuna  ve gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.11. Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması12. Tercihen sigara kullanmayan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAID İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ - AKŞAM MAIDRenaissance Polat Istanbul Hotel
Tercihen turizm ve otelcilik sektöründe benzer pozisyonda görev almış, Tercihen en az lise mezunu, Güleryüzlü, misafir memnuniyetini önemseyen Akşam vardiyasında çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında otelimiz servis güzergahlarına uygun bölgelerde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Muhasebe UzmanıRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Ticaret Lisesi mezunu olup konusu ile ilgili Ön Lisans ya da Lisans eğitimi almış,Tercihen otelcilik sektöründe en az 3 yıl tecrübe sahibi, Tekdüzen muhasebe hesap bilgisine sahip, Vergi mevzuatını takip eden, Excell bilgisi iyi derecede olan, MS Office ve otel işletim sistemine hakim, Tercihen İngilizce bilen, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahipMisafir memnuniyeti ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, problem çözücü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
OTEL KAT GÖREVLİSİ (MAID) İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
OTEL KAT GÖREVLİSİ (MAID)Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
Benzer pozisyonda en az 2 yıl, 5 yıldızlı otel deneyimine sahip En az Ortaöğrenim veya lise mezunu Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren Misafir memnuniyeti odaklı çalışan Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Dış görünüşüne önem veren Takım çalışmasına yatkın
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Uzman-Şef-Sorumlu İstanbul(Avr.), ... İbrahim Polat Holding A.Ş.
Muhasebe Uzman-Şef-Sorumluİbrahim Polat Holding A.Ş.
HOLDİNG'E BAĞLI ŞİRKET VE OTELLERİMİZDE MALİ İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ KADROLARINDAÇALIŞTIRILMAK ÜZERE Üniversitelerin Lisans bölümlerinden mezun, Genel/Ticari/Otel  muhasebe uygulamalarında en az 2-5 yıl deneyime sahip, Yasal beyanname ve formların düzenlenmesinde bilgi sahibi, Netsis  muhasebe programını kullanmış, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünüm ve diksiyonu düzgün, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,       UZMAN-YETKİLİ-ŞEF-SORUMLU-MÜDÜR YARDIMCISI arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı İstanbul(Avr.) İbrahim Polat Holding A.Ş.
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanıİbrahim Polat Holding A.Ş.
İbrahim Polat Holding A.Ş. Gurup şirketlerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere uygun "Bilgi Teknolojileri Uzmanı" aramaktayız. • Tercihen Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulları’nın Bilgi Teknolojileri bölümlerinden mezun,• Bilişim Teknolojileri  / Sistem / Network teknolojileri konusunda bilgi sahibi,• Server ve PC donanımları, Microsoft Server / Pc işletim sistemleri konusunda deneyimli,• Microsoft Active Directory domain konusunda tecrübeli,• TCP/IP, DNS, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, gibi temel Network bilgisine sahip,• Yedekleme sistemlerini izleyecek, gerektiğinde müdahale edebilecek,• Yeni ürün ve teknolojileri öğrenmeye istekli, teknolojik yeniliklere kolay uyum sağlayabilen,• İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,• 22-33 yaşlarında.• Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı