İbrahim Polat Holding A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1982


www.polatholding.com

İbrahim Polat Holding A.Ş

İbrahim Polat Holding A.Ş., 43 yıllık istikrarı,saygınlığı ve güvenirliğiyle Türk ekonomisinde hakettiği yeri almıştır. Polat Grubu, inşaat sektörüyle başladığı faaliyetlerine 14'ü yurtiçinde 9'u yurtdışında olmak üzere toplam 23 şirketle devam etmektedir. Polat Grubu'na dahil olan her şirketin hedefi, kendi sektöründe çağdaş ve öncü projeler üretmektir.

Polat Grubu şirketlerinin ödenmiş sermayesi, 39 Trilyon TL'dır. Holding şirketlerinin faaliyet gösterdiği alanlar; iş merkezleri ve lüks konut inşaatları, gari menkul yatırımı, inşaat, seramik ve vitrifiye gereçleri üretimi ve bu üretilen mamullerin yurtiçi / yurtdışı pazarlaması, maden üretimi uluslararası otel işletneciliği, sağlık ve güzellik klinikleri işletmeciliğidir. Sanayi şirketlerinin en önemlilerinden biri olan Ege Seramik'in hisse senetleri, İstanbul Menkul Kıymetler Borsa'sında işlem görmektedir.

Türk ekonomisinde gerek sanayi, gerekse hizmet sektöründe çağdaş ve akılcı yönetimiyle etkin bir rol oynayan İ.Polat Holding A.Ş., Dünya pazarlarında da varlık kanıtlamıştır. İsviçre, Almanya, Fransa, Macaristan, Rusya, Ukrayna, Lüksemburg ve ABD'de pazarlama şirketleri bulunan İ.Polat Holding A.Ş., ülkemizde kazandığı başarılarına yurtdışındaki girişimleriyle yenilerini eklemiştir.

Polat Grubu, sürekli kendini yenileme ve geliştirme tutkusuyla 2000'li yıllarda da varolacak, Türkiye'ye ve Türk insanına hizmet sunmayı sürdürecektir.

Polat Turizm Otelcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Polat Turizm Otelcilik, İstanbul'un en seçkin beş yıldızlı otellerinden biri olan 28 katlı, 383 odalı Polat Renaissance İstanbul Hotel'in sahibi ve işletmecisidir. Marriot Hotel Grubu'yla yapılan franchising anlaşmasına göre işletilmektedir

İstanbul'un en gözde semtlerinden Yeşilyurt'ta, Marmara Denizi kıyısında yeralan otel, havaalanına 4 km,şehir merkezine ise 18 km uzaklıktadır. Hem şehir merkezinin karmaşasından uzak olması, hem de şehre bu kadar yakın olması nedeniyle "şehir ve tatil oteli" olma özelliklerini taşıyan Otelimiz,havaalanına ve Dünya Ticaret Merkez'ine yakınlığı ile de özellikle yurt içi ve yurtdışı konaklamaların tercih edilen mekanı durumundadır.

Polat Renaissance Istanbul Hotel, profesyonel ve modern yöneticilik anlayışı,deneyimli personeli,geleneksel Türk konukseverliği ve sunduğu olanaklarla, yerli ve yabancı pek çok misafirini, modern ve konforlu atmosferinde konuk etmektedir.

EGE SERAMİK

1972 yılında kurulmuş olan Ege Seramik, kısa sürede dünya çapında yer ve duvar seramikleri üreten ve pazarlayan bir kuruluş haline gelmistir. Bugün sektöründe dünyanın ilk 20 üretici firmasi arasinda yeralan Ege Seramik 1997'de %16'lik pazar payıyla Türkiye'nin de 2. en büyük üreticisi olmuştur. Her yil üretim kapasitesini artıran Ege Seramik, 1997 yılında 10.165.441 m2 yer karosu, 8.847.085 m2 duvar karosu, 1.429.546 m2 duranite ve 234.420 m2 aksesuar üretimi gerçekleştirmiştir. Globalleşme hedefine doğru emin adımlarla ilerleyen Ege Seramik 1997 yılında 27 milyon ABD Doları ihracat geliri sağlamıştır.

1997 yılında Ege Seramik bünyesinde başlayan "Değişim Projesi" ile, şirketin gelişme hızına ayrı bir ivme kazandırılmıştir. Bu kapsamda uluslararası pazarlama faaliyetlerinde hızlı ve kaliteli hizmet sunabilme prensibiyle "Global Pazarlama Bölümü" olusturulmuştur. Böylece uluslararası kalite standartlarıyla uyumlu üretim, dünya pazarlarında yüksek kurum ve marka imajı, pazar kosullarına uygun kaliteli ürünler ve taleplere hızlı yanıt verme olanakları genişletilmiştir.

Ege İnşaat Malzemeleri Pazarlama A.Ş.

Ege Pazarlama, Ege Seramik ve Ege Vitrifiye ürünlerinin yurtiçi pazarlama ve satış etkinliklerini yürütmek amacıyla, 1982 yılında kurulmuştur.

Satış ve dağıtım sistemini, 1997 yılına kadar 9 bölge müdürlüğü, depoları ve 450 yetkili satıcısı ile yürüten firma, 1997 yılından itibaren başlattığı globalleşme sürecinde, dünyada uygulanan modern satış ve dağıtım akımlarının doğrultusunda, söz konusu bölge yöneticiliği ile Kuzey-Güney Bölge Yöneticiliği sistemini uygulamaya geçmiştir. Sistemi daha dinamik hale getirmek için yetkili satıcı sayısı düşürülmüştür. Ege Pazarlama bütün bu sistem değişikliğini yaparken de, son derece etkin ve dinamik; bilgi-işlem, iletişim ve ulaşım sistemleri altyapısı oluşturmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, kaliteyi en hizlı şekilde önce yetkili satıcılara daha sonra da tüketiciye ulaştırmayı hedefleyen Ege Pazarlama, bugün 18 bölge yöneticisi ve Kuzey-Güney Bölge Yöneticileri ile, sabit bir büroya bağlı olmaksızın, söz konusu alt yapı ile ve mobilize bir şekilde dağıtım kanalına hizmet vermektedir.

Ege Pazarlama, bu yeniden yapılanma ve globalleşme sürecini başarıyla sürdürerek, sunduğu hizmetin kalitesini artırmış ve verimliliğini maksimum hale getirmiştir.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Seramik - Porselen,Turizm,İnşaat


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 25-49


İbrahim Polat Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
OTEL SPA TERAPİSTİ İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
OTEL SPA TERAPİSTİRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel

Have University degree in related fields
Certificate in Spa Therapist
Preferably foreign national
Experience in a Hotel, Health Club knowledge
Be flexible with your schedule
Fluent in English both spoken and wtitten
Computer MS Office Program knowledge
Uphold the standards of Marriott International & Renaissance Hotels
Pleasant appearance, Effective social skills,
Handle guest’s questions and concerns professionally and courteously
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GENERAL APPLICATION İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GENERAL APPLICATIONRenaissance Polat Istanbul Hotel
“All applications will be replied in written format within 6 days”
Our 5 star hotel that is one of the most successful Marriott Hotels chain and Renaissance Hotels group adopts guest satisfaction as a lifestyle and it keeps to serve as a respectful brand in tourism industry guaranteed in Polat Holding with international quality and rich national properties.
 
Under this roof, our hotel ensures the team members continual improvement opportunities as well as balancing their professional and social life with humanistic working hours, and it supports their individual trainings in addition to occupational ones.
 
By adopting employee motivation and satisfaction as a principle, keeping your social rights, and with our permanently growing organization structure; we would like to see you here among us.
 
We look to forward to get applications from the candidates at least graduated from Hotel Management and Tourism Vocational High School, stayed in European side (or be able to stay in this side).
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANIRenaissance Polat Istanbul Hotel

Üniversitelerin İktisat, İstatistik, Maliye veya Ekonomi bölümlerinden mezun,
Otelcilik sektöründe, aynı pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,
Ms Office programlarını özellikle Excel'i ileri düzeyde kullanabilen,
Tercihen İngilizce bilen,
Tercihen Netsis programının Muhasebe modülünü kullanabilen,
Mali tabloları IFRS’e uygun olarak hazırlayabilen,
UFRS standartları ve raporlamalarına hakim,
Nakit akışı, risk yönetimi, mali ve finansal tablolar, gelir tabloları ve belirli periyotlarda kar&zarar bilanço bütçelerinin hazırlanması, vergi mevzuatı, temel muhasebe standartları konusunda bilgi sahibi,
Mesleği ile ilgili güncel gelişmeleri yakından takip eden; bu gelişmelerin çalıştığı kuruma adapte edilmesine yardımcı olabilecek,
Sayısal Analiz, Raporlama ve Sunum becerileri gelişmiş,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Avrupa Yakası’nda ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
GENEL BAŞVURURenaissance Polat Istanbul Hotel
“Tüm başvurular 6 gün içinde yanıtlanacaktır.”
International Marriott oteller zincirinin ve Renaissance Hotels grubun en başarılı halkalarından biri olan beş yıldızlı otelimiz; misafir memnuniyetini yaşam tarzı edinmiş, uluslararası kalite ve zengin ulusal özellikleriyle turizm sektöründe saygın bir marka olarak hizmet vermeye Polat Holding güvencesiyle devam etmektedir.
 
Bu çatı altında otelimiz, çalışanlarına sosyal hayatı destekleyen çalışma saatleriyle beraber sürekli gelişim olanakları sağlıyor ve mesleki eğitimlerin yanında bireysel eğitimleriyle de çalışanlarımızı destekliyor.
 
Çalışan motivasyon ve memnuniyetini ilke edinmiş, sosyal haklarınızı koruyan ve sürekli büyüyen organizasyon yapımızla, sizleri aramızda görmek isteriz.
 
En az Turizm Otelcilik Meslek Lisesi Mezunu ve Avrupa Yakası'nda ikamet eden ya da edebilecek olan tüm adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
BULAŞIKHANE ENGELLİ PERSONEL İstanbul(Avr.) Renaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
BULAŞIKHANE ENGELLİ PERSONELRenaissance İstanbul Polat Bosphorus Hotel
GENEL BAŞVURU - ENGELLİ PERSONEL
En az 1 yıl otel tecrübesi olan
İşkur'a kayıtlı olan ve yasa gereği engelli personel kadrosuna uygun olan
İstanbul Avrupa Yakasın'da ikamet eden
Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup, otelimiz bünyesinde uygun pozisyonlar için değerlendirilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü İzmir Ege Seramik
Fabrika MüdürüEge Seramik
İzmir Kemalpaşa'da bulunan Ege Seramik Fabrikamızda görevlendirilmek üzere Fabrika Müdürü arayışımız bulunmaktadır.
Üniversitelerin Endüstri, Kimya, Makina, Elektrik, Seramik Mühendisliği bölümlerinden mezun,
Seramik sektöründe fabrika ve tesis kurulumu dahil olmak üzere orta ve büyük ölçekli işletmelerde minimum 10 yıl “Fabrika Yöneticiliği” tecrübesine sahip,
Seramik üretimi ile ilgili tüm süreçlere hakim ve Dünya seramik sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden,
Teknolojik araştırma ve geliştirme, stok planlama ve sevkiyat,malzeme tedariği, fabrika içi bakım ve onarım konularında tecrübeli,
İç ve dış pazar dinamiklerine hakim,
İleri seviyede İngilizce dil bilgisine sahip,
Tercihen ERP sistemleri (Oracle) kullanım tecrübesi olan.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel ve İdari İşler Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Personel ve İdari İşler YetkilisiEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden -tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler- mezun olan,
Üretim yapan şirketlerin Personel ve İdari İşler veya İnsan Kaynakları bölümlerinde en az 2 en çok 5 yıl çalışmış,
İş Hukuku, Toplu İş Sözleşmesi ve İş Güvenliği mevzuatlarında bilgi sahibi olan,
Puantaj ve tahakkuk geçmişi bulunan,
Eğitim planlama, denetim süreçleri, Kalite Yönetim Sistemleri ve işe alımlar konusunda merakı olan,
Öğrenmeye açık, disiplinli ve düzenli çalışan,
Orta düzey İngilizce bilgisi bulunan, sosyal,
25-32 yaş arası,Adayların başvurusu değerlendirilecektir.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme Ambarı Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Malzeme Ambarı YetkilisiEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.

Üniversitelerin Meslek Yüksek Okulları’ndan mezun,
Stok Kontrol ve MRP konularında yeterli bilgiye sahip olan,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
2 – 5 yıl arası tecrübeli,
İzmir veya Manisa’da ikamet eden,
B sınıfı ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ar-Ge Yetkilisi İzmir Ege Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge YetkilisiEge Vitrifiye Sağlık Gereçleri San. ve Tic. A.Ş.

Üniversitelerin Metalurji, Malzeme, Seramik veya Kimya Mühendisliği bölümünden mezun,
İyi derecede İngilizce bilen,
Üretim sektöründe Ar-Ge departmanında stajını yapmış veya en fazla 5 yıla kadar tecrübesi olan,
Endüstriyel ortamda çalışabilecek, öğrenmeye ve gelişime açık,
22-30 yaş arası bayan,
İzmir'de veya Manisa'da ikamet eden,Adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı