Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriPolyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.


Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Mühendisi Tekirdağ POLYPLEX
Mekanik Bakım MühendisiPOLYPLEX
Polyplex Europa Polyester Film Sanayi Ve Ticaret A.Ş. is a part of 30 years old Polyplex Group having manufacturing facilities in India,Thailand,Turkey and USA.The company is engaged in the manufacture and marketing of Biaxially Oriented Polyester (BOPET) Film and is amongst the top 5 polyester film manufacturing companies in the world. Polyplex products have gained wide acceptance in the global markets such as USA, Europe, South-East Asia, South America and Australia. With the group’s strategy to establish a global footprint by diversifying geographically, Polyplex has implemented a Polyester Film project and with backward integration a Polyester Chips Production Plant at Avrupa Serbest Bölgesi (Free Zone), Çorlu.
 
To support our growth plans and to strengthen the existing team of professionals, we require an Mechanical Maintenance Engineer to be located at our plant in Çorlu.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satınalma ve Lojistik Uzmanı Tekirdağ Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma ve Lojistik UzmanıPolyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.
Polyplex Europa Polyester  Film Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Hindistan, Tayland ve Türkiye' de üretim tesisleri bulunan 30 yaşındaki Polyplex Grubu'nun bir parçasıdır. Firma BOPET(Biaxially Oriented Polyester) Film üretimi yapmakta olup, dünyanın en büyük 4 polyester film üreticisinden biridir. Grubun coğrafi çeşitlilik stratejisi çerçevesinde Polyplex, Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi'nde polyester film üretimi yapmakta olup ,   en son teknolojilerle donatılmış olan polyester cips-hammadde üretim tesisimiz de üretim faaliyetini sürdürmektedir. Sürekli gelişim politikasıyla faaliyet gösteren şirketimizin, stratejik büyüme planları doğrultusunda, 80 milyon dolarlık yeni yatırım kararı almıştır., bu proje kapsamında bizlerle çalışacak ve profesyonellerden oluşan takımımızı güçlendirecek Satın Alma ve Lojistik Uzmanı arıyoruz.
 
 
Üniversitelerin ilgili departmanlarından mezun ,
İyi derecede İngilizce bilen ,
Lojistik , ithalat , satın alma işlemlerinde en az 4 yıl deneyimli ,
Microsoft Office uygulamalarını ve tercihen Netsis programını kullanabilen ,
Çorlu - Çerkezköy - Saray ve Tekirdağ civarında ikamet eden ,
(Erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış ,
Takım çalışmasına yatkın, uyumlu, öğrenmeye açık , iletişim ve koordinasyon gücü yüksek
Pazarlık ve ikna yeteneği yüksek , sonuç odaklı  
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
GENEL BAŞVURU Tekirdağ POLYPLEX EUROPA
GENEL BAŞVURUPOLYPLEX EUROPA
Polyplex Europa Polyester  Film Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ABD , Hindistan, Tayland ve Türkiye’ de üretim tesisleri bulunan 28 yaşındaki Polyplex Grubu'nun bir parçasıdır. Firma BOPET (Biaxially Oriented Polyester) Film üretimi yapmakta olup, dünyanın en büyük 4 polyester film üreticisinden biridir. Grubun coğrafi çeşitlilik stratejisi çerçevesinde Polyplex, Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi'nde polyester film üretimi yapmakta olup ,   en son teknolojilerle donatılmış olan polyester cips-hammadde üretim tesisimiz de üretim faaliyetini sürdürmekte olup 2008 yılı içerisinde ikinci polyester film hattını da devreye almıştır.
 
 
Üretim kapasitesini arttırarak sürekli gelişim ve değişim prensipleriyle  pazardaki konumunu güçlendirmeyi hedefleyen şirketimizin gelecekteki  büyüme planları içerisinde yer almayı istiyorsanız bizlere başvurularınızla buradan ulaşabilirsiniz....
Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.
 
Polyplex Europa
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme