Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriPolyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.


Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Laboratuvar Görevlisi Tekirdağ Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.
Laboratuvar GörevlisiPolyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.
Polyplex Group having manufacturing facilities in India, Thailand,USA and Turkey.
 The Company is engaged in the manufacture and marketing of Biaxially Oriented Polyester (BOPET) Film and is amongst the top 4 Polyester film manufacturing companies in the world.
 Polyplex products have gained wide acceptance in the global markets such as USA,Europa,South America and Australia.With the Group's strategy to establish a global footprint by diversifying geographically,Polyplex has implemented a Polyester Film project and with backward integration a Polyester Chips Production Plant at Avrupa Serbest Bölgesi (Free Zone), Çorlu in2005.
Polyplex Group which is supporting continuous improvement has taken a decision for new investment as a part of strategic development plans in PET Resins sector in Turkey.
 
To support our growth plans and to strengthen the existing team of professionals, we require an Chemist - (Laboratory) Specialist to be located at our plant in Çorlu:
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kazan Operatörü Tekirdağ Polyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.
Kazan OperatörüPolyplex Europa Polyester Film San. ve Tic. A.Ş.
Polyplex Europa Polyester  Film Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Hindistan, Tayland ve Türkiye' de üretim tesisleri bulunan 28 yaşındaki Polyplex Grubu'nun bir parçasıdır. Firma BOPET(Biaxially Oriented Polyester) Film üretimi yapmakta olup, dünyanın en büyük 4 polyester film üreticisinden biridir. Grubun coğrafi çeşitlilik stratejisi çerçevesinde Polyplex, Çorlu Avrupa Serbest Bölgesi'nde polyester film üretimi yapmakta olup ,   en son teknolojilerle donatılmış olan polyester cips-hammadde üretim tesisimiz de üretim faaliyetini sürdürmektedir.
Çorlu'daki fabrikamıza, büyüme planımıza destek olacak ve profesyonellerden oluşan mevcut takımımızı güçlendirecek KAZAN OPERATÖRÜ aramaktayız:
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net