PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ  

Şirket Bilgileri

http://www.proyapi.com

        PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ .

Etüd, Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Kontrolluk Hizmetleri yapmak ve bu hizmet alanlarında faaliyet göstermek amacı ile 1994 yılında kurulan PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1998 yılında gene mühendis olan sahiplerinden devralınmıştır. Firmanın ortakları Murat KORU ve Akif AYGEN’dir.

PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin devrini müteakip, İnşaat Mühendisliği Proje Mühendislik ve Planlama Hizmetleri kapsamı genişletilmiş ve özellikle Karayolu, Demiryolu, Metro, Otoyol, Köprü, Tünel v.b. proje hizmetleri PRO-YAPI’nın Mühendislik Hizmetleri kapsamına ilave edilmiştir. Ayrıca Arıtma–İçmesuyu, Arıtma Tesisleri, Kanalizasyon, Yağmursuyu Drenaj, Çevre, Katı Atık Depolama (deponi) v.b. altyapı tesislerinin planlanması projelendirilmesi, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve işletmeye alınması aşamalarıda gelecekte PRO-YAPI’nın hedeflediği faaliyetleridir.

Tecrübeli uzman mühendislerden oluşan ve ülkemizdeki önemli büyük projelerden bir kısmını gerçekleştiren  PRO-YAPI, yurt içinde ve dışında kendi alanında söz sahibi bir firma olmayı başarmış bulunmaktadır. Yukarıda açıklanan hizmetleri, proje ve şantiye yönetimini, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerini deneyimli  uzman teknik elemanlar ile en son teknolojik imkanlar ve standartlar kapsamında yüksek kalitede üretmek PRO-YAPI’nın ilkesidir. Bu kapsamda en son bilgisayar, sistem, donanım ve yazılımlara sahip olup, bünyesinde önemli program ve uygulamaları da bulundurmaktadır.

Bütün bu teknolojik imkanların yanısıra işveren kuruluşlar ile uyumlu bir çalışma ortamı sağlanarak, hizmetler işveren kuruluşların memnuniyet ve taleplerini sağlama garantisi altında yürütülmektedir.
 

 
PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Harita Mühendisi İstanbul(Avr.), ... PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Harita MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İstanbul (Asya Yakası )’da görevlendirilmek üzere; İnşaat Kontrol ve Müşavirliği alanlarında çalışacak, aşağıdaki kriterlere uygun:Alt ve  Üst Yapı imalatlarında deneyimli (en az 4 yıl) Harita Mühendisi    aranmaktadır.1.Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak2. İstenilen deneyimlere sahip olmak3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak4. İstenilen konularda kontrollük alanında çalışmış olmak5. Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, inşaat aşamalarını takip ederek raporlayabilecek, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sürveyan Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
SürveyanPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 2 yılSürveyan olarak görev yapmış,60 yaşından gün almamış, En az Lise, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu olan
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı