PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ  

Şirket Bilgileri

http://www.proyapi.com

        PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ .

Etüd, Proje Mühendislik, Müşavirlik ve Kontrolluk Hizmetleri yapmak ve bu hizmet alanlarında faaliyet göstermek amacı ile 1994 yılında kurulan PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, 1998 yılında gene mühendis olan sahiplerinden devralınmıştır. Firmanın ortakları Murat KORU ve Akif AYGEN’dir.

PRO-YAPI Proje İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin devrini müteakip, İnşaat Mühendisliği Proje Mühendislik ve Planlama Hizmetleri kapsamı genişletilmiş ve özellikle Karayolu, Demiryolu, Metro, Otoyol, Köprü, Tünel v.b. proje hizmetleri PRO-YAPI’nın Mühendislik Hizmetleri kapsamına ilave edilmiştir. Ayrıca Arıtma–İçmesuyu, Arıtma Tesisleri, Kanalizasyon, Yağmursuyu Drenaj, Çevre, Katı Atık Depolama (deponi) v.b. altyapı tesislerinin planlanması projelendirilmesi, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve işletmeye alınması aşamalarıda gelecekte PRO-YAPI’nın hedeflediği faaliyetleridir.

Tecrübeli uzman mühendislerden oluşan ve ülkemizdeki önemli büyük projelerden bir kısmını gerçekleştiren  PRO-YAPI, yurt içinde ve dışında kendi alanında söz sahibi bir firma olmayı başarmış bulunmaktadır. Yukarıda açıklanan hizmetleri, proje ve şantiye yönetimini, müşavirlik ve kontrolluk hizmetlerini deneyimli  uzman teknik elemanlar ile en son teknolojik imkanlar ve standartlar kapsamında yüksek kalitede üretmek PRO-YAPI’nın ilkesidir. Bu kapsamda en son bilgisayar, sistem, donanım ve yazılımlara sahip olup, bünyesinde önemli program ve uygulamaları da bulundurmaktadır.

Bütün bu teknolojik imkanların yanısıra işveren kuruluşlar ile uyumlu bir çalışma ortamı sağlanarak, hizmetler işveren kuruluşların memnuniyet ve taleplerini sağlama garantisi altında yürütülmektedir.
 

 
PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK ANONİM ŞİRKETİ İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 10
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Topoğraf Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
TopoğrafPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 2 yıl alet operatörü veya topoğraf olarak görev yapmış, 60 yaşından gün almamış,Total Station kullanabilen,En az lise mezunu, Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Mühendisi Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Kalite Kontrol MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
En az 3 yıllık mesleki deneyimi olan, Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 2 yıl görev yapmış, 55 yaşından gün almamış olan, Tercihen Konya, Karaman veya Afyon ilinde ikamet eden,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapım Kontrol Mühendisi Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Yapım Kontrol MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
En az 7 yıllık mesleki deneyimi olan, Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 5 yıl görev yapmış, 55 yaşından gün almamış olan, Tercihen Konya, Karaman veya Afyon ilinde ikamet eden,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Sanat Yapıları Kontrol Başmühendisi Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Sanat Yapıları Kontrol BaşmühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
En az 10 yıllık mesleki deneyimi olan, Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 5 yıl görev yapmış, 60 yaşından gün almamış olan, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Yol Üstyapı Kontrol Başmühendisi Konya PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Yol Üstyapı Kontrol BaşmühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
En az 15 yıllık mesleki deneyimi olan, Otoyol, devlet yolu veya il yolu yapım, yapım kontrollük hizmetinde en az 5 yıl görev yapmış, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 15 yıl tecrübe İlan Detayı
Basın ve Halkla İlişkiler Uzmanı İstanbul(Avr.), ... PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Basın ve Halkla İlişkiler UzmanıPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İstanbul (Merkez)'da görevlendirilmek üzere; İnşaat Kontrol ve Müşavirliği alanlarında çalışacak,Basın ve Halkla İlişkiler uzmanı (en az 5 yıl deneyimli) 1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak2. İstenilen deneyimlere sahip olmak3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak4. Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, inşaat aşamalarını takip ederek raporlayabilecek, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.), ... PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İnşaat Kontrol MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İstanbul (Merkez)'da görevlendirilmek üzere; İnşaat Kontrol ve Müşavirliğialanlarında çalışacak,  Alt Yapı İnşaat işleri konusunda deneyimli (en az 6 yıl) İnşaat Kontrol Mühendisi1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak2. İstenilen deneyimlere sahip olmak3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak4. İstenilen konularda kontrollük alanında çalışmış olmak5. Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, inşaat aşamalarını takip ederek raporlayabilecek, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Geoteknik Mühendisi İstanbul(Avr.), ... PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
Geoteknik MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İstanbul (Merkez)'da görevlendirilmek üzere; İnşaat Kontrol ve Müşavirliğialanlarında çalışacak,Deniz dolgusu ve kazıklı yol konusunda deneyimli (en az 6 yıl) Geoteknik Uzmanı İnşaat Mühendisi1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak2. İstenilen deneyimlere sahip olmak3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak4. İstenilen konularda kontrollük alanında çalışmış olmak5. Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, inşaat aşamalarını takip ederek raporlayabilecek, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.), ... PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İnşaat Kontrol MühendisiPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İstanbul (Merkez)'da görevlendirilmek üzere; İnşaat Kontrol ve Müşavirliğialanlarında çalışacak,Deniz dolgusu ve kazıklı yol konusunda deneyimli (en az 6 yıl) İnşaat Kontrol  Mühendisi1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak2. İstenilen deneyimlere sahip olmak3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak4. İstenilen konularda kontrollük alanında çalışmış olmak5. Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, inşaat aşamalarını takip ederek raporlayabilecek, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İnşaat Teknikeri İstanbul(Avr.), ... PROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İnşaat TeknikeriPROYAPI MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş.
İstanbul (Merkez)'da görevlendirilmek üzere; İnşaat Kontrol ve Müşavirliğialanlarında çalışacak,Alt Yapı İnşaat işleri konusunda deneyimli (en az 3 yıl) İnşaat Teknikeri1. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak2. İstenilen deneyimlere sahip olmak3. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi olmamak4. İstenilen konularda kontrollük alanında çalışmış olmak5. Çözüm odaklı, sorumluluk sahibi, inşaat aşamalarını takip ederek raporlayabilecek, ilgili birimlerle koordinasyon ve uyum içinde çalışabilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı