Pera 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2013Pera
İstanbul’un gözbebeği Pera'nın ilk 5 yıldızlı oteli Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera büyüleyici Haliç manzaralı odaları, %100 misafir memnuniyetini garanti eden uluslararası standartlardaki hizmet anlayışı, donanımlı toplantı odaları, Bali’li masaj terapistleri ile hizmet veren bölgenin en büyük  SPA ve fitness merkezi ve unutulmayacak lezzetler sunan restoranları ile İstanbul'un ruhunu yakından hissetmek isteyen misafirlerini bekliyor.
 
İstanbul’un kültür ve sanat merkezi ile iç içe bir konumda nefes kesici şehir ve liman manzarası bulunan otel, Pera bölgesinde açılan ilk uluslararası zincire ait 5 yıldızlı otel olma özelliğini taşıyor.
 
Radisson Blu Hotel İstanbul Pera’nın odaları tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor
Radisson Blu Hotel, İstanbul Pera’nın odalarında ücretsiz kablolu/kablosuz internet bağlantısı, çay-kahve servisi için su ısıtıcı ya da kahve makinası, ütü ve ütü masası, SPA’ya ücretsiz giriş hakkı, kasa; business class odalarda ise ayrıca 2 parça ücretsiz ütü hizmeti bulunuyor.
 
Ünlü yönetmenler Radisson Blu Hotel Pera’da
İstanbul’da kalan işadamları için mükemmel bir seçim olan Radisson Blu Hotel Pera, çok amaçlı kullanılabilen ve “sinema” konseptiyle hazırlanmış 7 toplantı salonu ile konuklarının tüm beklentilerini karşılamaya hazır bulunuyor. Spielberg, Tarantino, Hitchcock, Fellini ve Coppola’nın isimlerini taşıyan odalar, Yes I Can! hizmet konsepti ile toplantı misafirlerinin beklentilerini yüksek tecrübeli çalışanlarıyla karşılıyor.
 
Istan'bull Pera Steak N More, Luna Lounge
Muhteşem Haliç manzaralı,Türkiye’deki en iyi yerli ürünleri kullanılarak benzersiz tatlar sunan Steak N More İstan’bull, Türk peynirleri, etleri ve şaraplarından oluşan zengin bir menüyü; yalın bir şıklıkla sunuyor.Lezzetli, sağlıklı ve doyurucu menüsü ile misafirlerine Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini sunuan Steak N More, Pera bölgesinin 800 şişelik kavıyla en büyük kavına sahip, misafirlerine yerli ve yabancı 150 çeşit şarap sunabiliyor. Dileyen misafirler ödüllü someliyenin tavsiyelerinden de yararlanabiliyor.

Luna Lounge ise şehrin kültür-sanat noktalarına yakınlığı, şehir ve liman manzarası, aydınlık ve hoş ortamı ile gece-gündüz misafirlerine canlı piyano eşliğinde keyifli zamanlar sunuyor.
 
Botanica Spa ile tazelenin…
Botanica Spa & Fitness Center masaj terapi odaları, buhar odası, sauna, Türk hamamı, jakuzi, kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi gibi rahatlama ve sağlıklı yaşam alanlarını içinde barındırmasının yanı sıra, kişiye özel programların da dahil olduğu ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Şehrin merkezinde stresten arınmak, sağlıklı bir hayata adım atmak için Radisson Blu Hotel İstanbul Pera konuklarını bekliyor.
 Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):

Haftasonu Çalışma Saatleri (Pazar):


Sosyal ve Yan Haklar
YemekhanePera İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Ön Muhasebe Elemanı İstanbul(Avr.) Radisson Blu Hotel Pera
Ön Muhasebe ElemanıRadisson Blu Hotel Pera
Şirket/İş TanımıUluslararası 5 yıldızlı zincir otelimizde Mali İşler departmanında değerlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı arayışımız mevcuttur.  ·         Otellerin Ön Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,·         Fatura/irsaliye işlemleri ile ilgilenecek ve stok programından muhasebe programına aktarımların kontrolünügerçekleştirebilecek yetkinliği olan,·         Kredi kartlarının günlük kontrolünü ve banka ile mutabakatını yapabilecek·         Tercihen, Material Contol (MC), Opera ve Netsis programlarının kullanımı konusunda bilgi sahibi,·         Arşivleme ve sınıflandırma işlemleri ile ilgilenen ön muhasebe bölümünde yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek ve özenli kişiler,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Cost Controller İstanbul(Avr.) Dilek Holding A.Ş.
Cost ControllerDilek Holding A.Ş.
Şirket/İş TanımıUluslararası 5 yıldızlı zincir otelimizde Muhasebe departmanında değerlendirilmek üzere Cost Controller arayışımız mevcuttur. Cost Control alanında en az 2 yıl deneyim sahibi,Otel içerisindeki tüm departmanların maliyetlerini çıkarabilecek ve raporlamasını gerçekleştirebilecek yetkinliği olan,Material Contol (MC) ve Micros programlarının kullanımı konusunda deneyimli,Muhasebe maliyet fişini oluşturabilecek bilgiye ve donanıma sahip,Stok kartları ve reçete oluşturma sistemine hakim,Ay soyu sayımları ve sayım raporlamaları yapabilecek,Satınalma girdi fiyatlarının kontrolünü gerçekleştirebilen,Min. ve Max. Stok uygulamasını bilen,Operasyonel ve yatırım malzemelerinin kontrolünü ilgili periyotlarda düzenli olarak yapan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı