Randstad Türkiye 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006Randstad Türkiye
 
Randstad 4,400 şube ve 29,000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 580,300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider nsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri şirketlerinden biridir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.

Randstad, Türkiye pazarında 2006’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Bu pazarda dönemsel ve kalıcı seçme-yerleştirme hizmetleri, İK danışmanlık hizmetleri, on-site destek, değerlendirme ve geliştirme merkezi, İK proje hizmetleri ve bordroloma çözümleri sunmaktadır.

2010 yılında %250 oranında rekor bir ciro büyümesi sağlayarak Türkiye pazarında üstünlük sağlamaya devam eden Randstad Türkiye, Randstad Holding’e bağlı 43 ülkedeki 137 grup şirketi arasında yine birinci olarak 2008 ve 2009 yıllarından sonra 2010 yılında da “En Yüksek Ciro Artışı” ödülünü aldı.

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.randstad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: info@randstad.com.tr


Randstad Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pro AV Account Manager İstanbul Randstad
Pro AV Account ManagerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
We are looking for a "Pro AV Account Manager" for our international client which is operating in High Tech industry.
- analytical skills
- experience of the Pro AV Turkish market
- can do attitude
- willingness to travel
- self-motivated, Proactive and a Self-starter
- good communication skills
- PC Literate and ability to use windows Applications etc.
- experience in the high end AV / Rental / Installation market
- sales development experience
* Randstad is an authorized agency of Iskur with the license date-number: 17.10.2006-191
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Uzmanı İstanbul(Asya) Randstad
Satış UzmanıRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Avusturya menşei firmamız için satış uzmanı aramaktayız.
-iyi derecede Almanca bilen ,
-üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
-en az 3 yıl deneyimli
-tercihen satış ve bayi yönetimi tecrübesi olan,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Avr.) Randstad
Muhasebe UzmanıRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz bağımsız denetim alanında faaliyet gösteren global müşterimiz için muhasebe uzmanı aramaktayız.
- üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun,
- muhasebe alanında en az 2-3 yıl tecrübe sahibi,
- iyi derecede ingilizce bilen,
- insan ilişkilerinde başarılı,
- analitik düşünebilen,
- erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
executive assistant İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
executive assistantRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
We are looking for a “executive assistant” for our client with the following skills and the qualifications,
-bachelor's degree from a reputable university in related fields;
-minimum 8 years of experience as executive assistant in a dynamic working environment,
-initiative taker, forward-thinking, and detail-oriented attitude.
-good command of English and Turkish both written and spoken,
-excellent written and verbal communication and presentation skills,
-able to work Cevizlibag,Zeytinburnu location.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
department assistant İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
department assistantRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
Our multinational client, which operates in legal sector, is looking for a department assistant
-bachelor's degree from a reputable university in related fields
-minimum 3 years of experience as a department/office assistant in a dynamic working environment
-initiative taker, forward-thinking, and detail-oriented attitude
-good command of English and Turkish both written and spoken
-excellent written and verbal communication and presentation skills
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
recruitment consultant İstanbul Randstad Türkiye
recruitment consultantRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for a recruitment consultant at Randstad Levent Branch.
University degree,
Minimum 4 years of consultancy firm experience,
Work productively and efficiently in a team environment.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
satış temsilcisi İstanbul(Asya) Randstad
satış temsilcisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. 
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz tekstil hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren global bir müşterimiz için "satış temsilcisi" aramaktayız.
önlisans veya lisans mezunu,
iyi seviyede MS Office bilgisine sahip,
tercihen İngilizce bilgisine sahip,
tercihen satış alanında tecrübeli,
iletişimi kuvvetli,
aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Finansal Kontrolör İstanbul(Avr.) Randstad
Finansal KontrolörRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Financial Controller" arıyoruz.
- muhasebe ve Finans bilgisi olan
- en az 3 yıl deneyimli
- tercihen USGAAP bilgisi olan
- iyi derecede İngilizce yazabilen ve konuşabilen
- MS Office programlarını kullanabilen
- sunum hazırlayabilen
- tercihen ETA muhasebe programı bilen
- dinamik, dikkatli, sorumluluk bilinci yüksek, sonuç odaklı, muhakeme yeteneği kuvvetli, öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın ve özenli
- yurt içi ve yurt dışı seyahat edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
proje sorumlusu (yönetici adayı) İstanbul(Asya) Randstad
proje sorumlusu (yönetici adayı)Randstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için yetiştirilmek üzere "proje sorumlusu (yönetici adayı)" arıyoruz.
- üniversitelerin tercihen mühendislik bölümlerinden mezun,
- iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,
- tercihen Fransızca bilen,
- iletişimi kuvvetli,
- müşteri odaklı,
- analitik düşünme yeteneğine sahip,
- gelişime açık,
- askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
senior accountant İstanbul(Asya) Randstad
senior accountantRandstad
We are looking for a Senior Accountant for our multinational client specialized in medical industry
-Advanced financial/accounting education (MBA, CPA or equivalent)
-At least 5 years of cumulated experience in the area of accounting / controlling / finance in a multi-national environment, preferably having an experience working in independent and responsible finance role in a smaller subsidiary of a large multi-national company
-US GAAP knowledge is must
-Strong analytical skills, result & business orientation
-Adaptive, ability to deal with matrix environment
-Sensitivity to cultural differences and willingness to travel
- Ability to work at multifunctional role in an international company strictly following external and internal SOPs and standards
-Fluent English is a must
- Strong computer literacy: MS Office, accounting and reporting systems (preference for JDE experience)
-Knowledge of Turkish business environment and local regulations
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
istihbarat yetkilisi İstanbul(Avr.) Randstad
istihbarat yetkilisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz faktoring sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için istihbarat yetkilisi aramaktayız.
- tercihen üniversitelerin İktisat ve İşletme bölümlerinden mezun,
- firma ve çek istihbaratları konusunda, bankacılık ve faktoring sektöründe deneyimli olan, 
- çek mevzuatına hakim, 
- araştırma, takip ve çözümleme yönleri kuvvetli, 
- insan ilişkilerinde başarılı, 
- hızlı çalışma temposuna ayak uydurabilen, 
- iyi derecede Ms Office uygulamaları bilgisine sahip, 
- ekip çalışmasına uyum sağlayabilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
hasar uzmanı İstanbul(Asya) Randstad
hasar uzmanıRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "hasar uzmanı" arıyoruz.
- oto dışı hasar konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip,
- üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- çok iyi derecede İngilizce bilen
- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,
- insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına uygun,
- analitik düşünce ve problem çözme yeteneğine sahip,
- detaycı, dikkatli, takipçi
- erkek adayların askerlik görevini tamamlamış
- İstanbul'da ikamet eden/edebilecek olan,
- sonuç odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiş
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
aplikasyon ve satış uzmanı İstanbul Randstad
aplikasyon ve satış uzmanıRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz medikal alanda faaliyet gösteren müşterimiz için " aplikasyon ve satış uzmanı" arıyoruz.
- üniversite veya MYO (Hemşirelik, Sağlık) mezunu
- tercihen estetisyenlik sertifikası sahibi ve güzellik merkezlerinde 1-2 sene uygulama deneyimi olan (Tercihen PRP, lazer, radyofrekans, peeling uygulamaları deneyimi)
- iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, dinamik
- müşteri odaklı, dinamik ve pozitif
- öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık
- ekip çalışmasına yatkın, iç motivasyonu ve başarma isteği yüksek
- dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün
- intermediate İngilizce bilgisine sahip
- B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanan
- MS Office programlarına hakim
- seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
bölge satış sorumlusu Ankara, İstanbul... Randstad
bölge satış sorumlusuRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
 
- üniversite mezunu (Biyoloji mezunu olmak tercih sebebidir)
- tercihen TCESİS (Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Eğitim Sistemi) eğitimlerini tamamlamış ve Satış ve Tanıtım Elemanı belgesini almış
- minimum 5-6 yıllık aktif satış deneyimine sahip
- tercihen estetik ve plastik cerrahi, dermatokozmetoloji ve/veya güzellik merkezlerine yönelik ürünlerin tanıtım ve satışında 3-4 yıl deneyimli
- analitik düşünme yeteneğine sahip
- iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, dinamik
- ikna kabiliyeti yüksek, müşteri ve sonuç odaklı
- öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık
- ekip çalışmasına yatkın, iç motivasyonu ve başarma isteği yüksek
- dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün
- B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
- seyahat engeli olmayan (Perifer çalışılacaktır)
- MS Office programlarına hakim
- erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
operasyon yetkilisi İzmir Randstad
operasyon yetkilisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz finans sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "satış temsilcisi" arıyoruz.
- üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
- faktoring ya da banka işletme, ticari ve kurumsal pazarlama konularında deneyimli,
- MS Office uygulamalarına hakim,
- insan ilişkilerinde başarılı, dinamik ve sonuç odaklı,
- takım çalışmasına yatkın,
- erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Specialist İstanbul Randstad Professionals Türkiye
Sales SpecialistRandstad Professionals Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
we are looking for a 'sales specialist' for our multinational customer.
- university degree (preference will be given to those with engineer diploma)
- work experience more than 2 years at Import & Export in chemical field 
- strong communication and language skills (speaking/writing/reading both in English and Turkish. 
- travel extensively for overnight domestic business trips and sometimes to overseas 
- knowledge of Word, Excel and Power Point
 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
saha satış temsilcisi İstanbul, İzmir Randstad
saha satış temsilcisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sivil toplum kuruluş sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "saha satış temsilcisi" arıyoruz.
- üniversite öğrencisi
-18- 28 yaş aralığında
- takım çalışmasına uygun
- sivil toplum alanında duyarlı
- kişisel gelişime açık, yeteneklerini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı
- temsil ve ikna yeteneği gelişmiş
Yarı zamanlı / Part Time    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
sales manager İzmir Randstad
sales managerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
We are looking for a "Sales Manager" for our client which is operating in retail sector:
- university degree,
- excellent communication skills in English and French,
- advanced level of MS Office programs,
- analytical minded and structured,
- good communication and presentation skills,
- strong commercial skills in prospecting, negotiating and advice,
- no military service obligation for the male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
engineering - project roles Ankara, Ardahan... Randstad
engineering - project rolesRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
We are seeking for the positions, listed below for our multinational client which is one of the leading companies operating in power and automation technologies. The roles will be responsible for electricial equipment, signalization and instrumentation processes at  a valuable project which will take an important place in the world’s energy market 
 
- pipeline (substructure) experience 
- project and team management experience
- H&S management (must have nebosh (or equiv) and Tk Haz Class (Ministry Labour & Social Security)
- knowledge about HAZOP – HAZID process etc. 
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
arayüz grafik tasarım uzmanı İstanbul(Avr.) Randstad
arayüz grafik tasarım uzmanıRandstad
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Arayüz Grafik Tasarım Uzmanı" arıyoruz.
 
üniversitelerin yazılım geliştirme ve grafik yazılım tasarımı dersleri içeren ilgili bölümlerinden mezun,
Visual Studio.NET ile yazılım geliştirme projelerinde geliştirme ve ekran tasarım deneyimi olan,
HTML5 ve CSS3 konularında bilgili,
tercihen Bootstrap kütüphanesi kullanımında deneyim kazanmış,
disiplinli ve sonuç odaklı,
takım çalışmasına uygun, organizasyon ve güçlü iletişim becerisi olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
assistant store manager İstanbul(Avr.) Randstad
assistant store managerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
We are looking for a "assistant store manager" for our client 
-retail experienced
-strong selling skills and sales focus
-consumer Service orientated
-team orientated; motivates team colleagues
-outgoing and appealing personality; communicative
-acts on his/her own initiative
-works under pressure
-result orientated
-basic leadership/coaching experience
-reliable and trustworthy
-is able to represent company's style and image
-language: Local language excellent in understanding, speech and writing; good understanding of English in speech
-proffessional manner when interacting and consulting with people from different cultural backgrounds
-has potential to become a Boutique Manager
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
recruitment team leader - staffing division İstanbul Randstad Türkiye
recruitment team leader - staffing divisionRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s leading global HR solutions provider services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 29.000 corporate employees working from 4.400 branches, and are employing over 580.300 people. Randstad generated a revenue of 17.3 billion EUR in 2014. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.
-university degree,
-good command of English,
-minimum 5-6 years of experience in recruitment or consultancy industry,
-no military service obligation for male candidates,
-having valid driving license,active driver is must.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
bölge satış sorumlusu Adana, Bursa Randstad Professionals Türkiye
bölge satış sorumlusuRandstad Professionals Türkiye
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Tüketim Maddeleri sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Bölge Sorumlusu" arıyoruz.
- üniversitelerin Ziraat Mühendisliğinden mezun 
- sebze - tohum satışında tecrübeli
- ingilizce dil bilgisine hakim ( tercih sebebi)
- aktif araç kullanabilen
- Ms Office programların kullanabilen,
- sorumluluk sahibi,öğrenmeye açık,ekip çalışmasına yatkın,iletişim yönü güçlü,
- açık saha koşullarında çalışmaya engeli olmayan,
- esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
- erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fabrika Müdürü Eskişehir Randstad
Fabrika MüdürüRandstad
Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,
Üretim sektöründe en az 10 yıl üretim tecrübesi olan,
Üretim geliştirme, Ar-Ge yönetimi, yalın üretim konularında tecrübeli,
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 gibi üretim yönetim sistemleri konularına hakim,
Disiplinli, insan ilişkilerinde başarılı, takımlar arası koordinasyonu yönetebilen, 
Hedefler doğrultusunda ekip yönetimi yapabilen,
Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, temsil kabiliyeti yüksek,
Etkin raporlama yapabilen, hızlı ve sonuç odaklı çalışan,
İyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarını etkin kullanan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
pazarlama yöneticisi/yönetmeni İzmir Randstad
pazarlama yöneticisi/yönetmeniRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Finans sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni" arıyoruz.
 - üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 - faktoring ya da banka işletme, ticari ve kurumsal pazarlama konularında deneyimli,
 - iş takibi konusunda yetkin ve sonuç odaklı,
 - ofis dışında yoğun tempoda çalışabilecek,
 - insan ilişkileri ve temsil yeteneği güçlü,
 - ikna kabiliyeti kuvvetli,
 - takım çalışmasına yatkın,
 - B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
 - erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
satış ve tanıtım sorumlusu Bursa, İstanbul... Randstad
satış ve tanıtım sorumlusuRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük ikinci İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, Nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur.
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz İlaç sektöründe OTC ürünleriyle faaliyet gösteren müşterimiz için "Satış ve Tanıtım Sorumlusu" arıyoruz.
- sorumlu olduğu bölgede, hedeflerini gerçekleştirmek üzere düzenli olarak eczane ziyaretlerinde bulunarak ürünleri tanıtmak,
- eczaneleri satış kampanyaları hakkında bilgilendirmek, ürünlerin eczanelerdeki tüketimlerini ve stoklarını takip etmek,
- yeni müşteri (eczane) portföyü oluşturmak,
- ürünlerin bulunurluk ve satış hedeflerini realize etmek,
- ürünlere yönelik tüm tanzim, teşhir faaliyetlerini yönetmek,
- günlük, haftalık ve aylık tanıtım ve satış faaliyetlerini planlamak, uygulamak ve raporlarını hazırlamak,
- pazardaki gelişmeleri yakından takip ederek, yeni ürünler, rakip firmalar ve ürünleri, fiyat seviyeleri hakkında bilgi edinmek.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
senior PHP yazılım uzmanı İstanbul(Avr.) Randstad
senior PHP yazılım uzmanıRandstad
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Teknoloji sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "senior PHP developer" arıyoruz.?
 
web yazılımları geliştirme konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi,
OOP prensiplerini bilen, design patterns konusunda bilgi sahibi
Symfony2, CodeIgniter, Laravel vb. frameworkleri konusunda bilgi sahibi,
RESTFUL API sistemleri geliştirme konusunda tecrübesi olan,
güncel teknikleri takip eden,
versiyon kontrol sistemlerinden en az birine (tercihen GIT) hakim,
Linux / Unix dünyasına hakim,
iyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)    İlan Detayı
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul & Ankara Ankara, İstanbul Randstad
Bölge Satış Sorumlusu - İstanbul & AnkaraRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. 
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Medikal sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Bölge Satış Sorumlusu" arıyoruz.
- üniversite mezunu
- estetik ve plastik cerrahi, dermatokozmetoloji ve/veya güzellik merkezlerine yönelik ürünlerin tanıtım ve satışında en az 3 yıl deneyimli
- iletişim ve sunum becerileri kuvvetli, dinamik
- ikna kabiliyeti yüksek, müşteri ve sonuç odaklı
- öğrenmeye, yeniliklere ve gelişime açık
- ekip çalışmasına yatkın, iç motivasyonu ve başarma isteği yüksek
- dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün
- b sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanan
- MS Office programlarına hakim
- erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı