Randstad Türkiye 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2006


Randstad 4.473 şube ve 29.750 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede, toplam 597,400 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve Danışmanlık Hizmetleri şirketinden biridir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır. Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext 
Amsterdam borsasında işlem görmekte olan Randstad'ın 2015 yılı cirosu 19.2 milyar Euro'dur. 

Randstad, Türkiye pazarında 2006’dan bu yana faaliyet göstermektedir. Bu pazarda dönemsel ve kalıcı seçme-yerleştirme hizmetleri, İK danışmanlık hizmetleri, on-site destek, değerlendirme ve geliştirme merkezi, İK proje hizmetleri ve bordroloma çözümleri sunmaktadır. 

2010 yılında %250 oranında rekor bir ciro büyümesi sağlayarak Türkiye pazarında üstünlük sağlamaya devam eden Randstad Türkiye, Randstad Holding’e bağlı 43 ülkedeki 137 grup şirketi arasında yine birinci olarak 2008 ve 2009 yıllarından sonra 2010 yılında da “En Yüksek Ciro Artışı” ödülünü aldı. 

Randstad Türkiye uzmanlaştığı birimlerle profesyonel işe yerleştirme yapmaktadır. Bu alanlar,

- Mühendislik 
- Finans 
- Satış ve Pazarlama 
- Teknoloji

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Firma web sitesi: www.randstad.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: info@randstad.com.tr


Randstad Türkiye İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Long Term Human Resources Intern İstanbul(Avr.) Randstad Türkiye
Long Term Human Resources InternRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a hr intern who will be reporting to HR Director in our HR deparment,Levent branch. New graduate or master student in relevant disciplines, HR related work experience is a plus, Able to work 5 days a week, Innovative and creative thinking with analytical capabilities, Willingness to work in a dynamic environment, Good understanding, personal responsibility, flexible and eager to learn.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Long Term Marketing Intern İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
Long Term Marketing InternRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are looking for a marketing intern who will be reporting to Marketing Supervisort in our  Levent branch. New graduate or master student in relevant disciplines, Marketing related work experience is a plus, Able to work 5 days a week, Innovative and creative thinking with analytical capabilities, Willingness to work in a dynamic environment, Good understanding, personal responsibility, flexible and eager to learn.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.), ... Randstad
Üst Düzey Yönetici AsistanıRandstad
Our multinational client which is founded for Electrics  Electronics is seeking an "executive assistant" University degree, Good command of both written and spoken English, At least 5 year of relevant experience, Proficiency in MS Office applications, Effective problem solving and advanced communication skills, Strong multi-task and organization skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem İşkur Stajyeri İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
Uzun Dönem İşkur StajyeriRandstad Türkiye
Randstad 4.400 sube ve 29.000 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 580.300 kişiye istihdam sağlayan dünyanın lider İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketlerindendir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2014 yılı cirosu 17.3 milyar Euro'dur. İşkur ile yürüttüğümüz proje kapsamında,Levent ve Kozyatağı şubelerimizde insan kaynakları işe alım başta olmak üzere farklı departmanlarımızda değerlendirmek üzere "uzun dönem  stajyer" arayışımız bulunmaktadır.-Lisans bölümlerinden yeni mezun olmuş,-İyi seviyede ingilizce bilgisi bulunan,-Motivasyonu yüksek,-8 ay boyunca haftanın 5 günü tam zamanlı olarak devam gösterebilecek.(sürenin uzama ihtimali de bulunmaktadır.) 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
recruitment consultant İstanbul(Avr.), ... Randstad Türkiye
recruitment consultantRandstad Türkiye
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.Due to growth we are looking for a recruitment consultant  at Randstad Istanbul Kozyatagi and Levent branches. bachelor"s degree, minimum 3 years recruitment experience, analytical, has attention to detail, communicate effectively, customer oriented, market and technical oriented, able to manage projects, hr consultancy experience is plus, active driver.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Mühendisi İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
Kalite MühendisiRandstad Professionals Türkiye
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe yer alan müşterimiz için "Kalite Mühendisi" arıyoruz.Üniversitelerin tercihen Endüstri, Kimya veya diğer Mühendislik Bölümlerinden mezun,ISO 9001 Kalite Yönetim sisteminin kurulumu veya uygulanması ile ilgili en az 3 yıl deneyime sahip, tercihen ilaç, kimya v.b. ağır sanayide yönetim sistemlerinin kurulumu ve belgelendirilmesi sürecinde tecrübeliISO 9001 İç tetkikçi belgesine sahip, iç denetimler konusunda tecrübeliTercihen süreç yönetimi ve analizinde tecrübeliTercihen QDMS (Kalite Doküman Yönetim Sistemi) programı tecrübesi bulunan,İyi derecede İngilizce bilen,Analiz, raporlama ve sunum becerisi yüksek,İnsan ilişkileri kuvvetli, farklı fonksiyonlarla uyumlu çalışabilecek,Etkin yazılı ve sözlü İletişim yeteneğine sahip,Sonuç, çözüm ve kalite odaklı,Seyahat engeli olmayan, ekip çalışmasına yatkınErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... Randstad
Satış SorumlusuRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Uluslararası Forwarding Lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "satış sorumlusu" arıyoruz.Üniversite mezunuUluslararası nakliye satışında en az 5 yıl satış deneyimi olanForwarder firmalarda deniz, hava ve tercihen kara nakliye konusunda satış tecrübesi olanİyi derecede İngilizce bilenMicrosoft Office uygulamalarının kullanımına hakimTemsil yeteneği kuvvetli, sorumluluk sahibi,Takım çalışmasına yatkın,Organizasyon, planlama ve takip  yönü kuvvetli; analitik düşünebilen;Yoğun bir ortamda, hızlı ve sonuç odaklı çalışabilen,Seyahat engeli olmayan,İletişim gücü ve ikna kabiliyeti yüksek,Ekip çalışmasına uyumlu,Planlama ve organizasyon yeteneği güçlüErkek adaylar için askerliğini yapmışB sınıfı ehliyeti olan, aktif düz vites araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) Randstad
Satış Yöneticisi/YönetmeniRandstad
 İklimlendirme alanında faaliyet gösteren müşterimiz için " Satış  Yöneticisi " aranmaktadır.·         Tercihen iklimlendirme, mekanik, elektrik vb.. alanlarda üniversite mezunu·         Çok iyi derecede İngilizce bilen·         DX( RAC , PAC , VRF ) Klima Sistemleri  satışı konusunda en az 7 yıl aktif satış deneyimi olan·         DX( RAC , PAC , VRF ) Klima Sistemleri  sektöründe kurumsal müşteri, bayi ve servis firması portföyüne sahip·         Sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yüzyüze Proje Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... Randstad
Yüzyüze Proje YetkilisiRandstad
Minimum lise mezunu,18-28 yaşları arasında,Sivil toplum alanında duyarlı,Saha ve ekip çalışmasını seven,İletişim becerisi ve ikna yeteneğine  güvenen,Haftada tercihine göre istediği günlerde; minimum 3, maksimum 6 gün çalışabilecek,Yeteneklerini geliştirmeye ve öğrenmeye hevesli kişiler aranmaktadır. Sivil toplum alanında ücretli bir iş deneyimi kazanmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz. 
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
iş geliştirme yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Randstad
iş geliştirme yöneticisiRandstad
Randstad 4.587 sube ve 28.030 çalışan ile 5 kıtada, 39 ülkede,  toplam 567.700 kişiye istihdam sağlayan dünyanın en büyük İnsan Kaynakları ve danışmanlık hizmetleri şirketidir. Randstad Arjantin, Belçika & Lüksemburg, Kanada, Şili, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hindistan, Meksika, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsviçre ve İngiltere gibi önemli pazarlarda ilk üçte ve Avustralya ile ABD’de ise önde gelen pozisyonlarda yer almaktadır.Randstad Holding, nv’nin merkezi, Hollanda’nın Diemen kentinde olup ve hisseleri NYSE Euronext Amsterdam borsasında işlem görmekte olan bir şirketin 2013 yılı cirosu 16.6 milyar Euro'dur. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sigortacılık sektöründeki müşterimiz için aşağıdaki niteliklere uygun "iş geliştirme yöneticisi" aramaktayız.üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerden mezun, iletişim yeteneği kuvvetli, 5-8 yıl deneyimli,Intermediate seviyede İngilizce dil bilgisi,tercihen portföy sahibi ve portföyünü getirebilecek,networkü kuvvetli,planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, dinamik, analitik ve problem çözme yeteneği gelişmiş, sonuç odaklı, takip ve raporlama yönü güçlü, seyahat engeli olmayan, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, kurumsal sigortacılık satış ve pazarlama tecrübesine sahip (bireysel sigortacılık satış ve pazarlama tecrübesine sahibi olması artıdır), tercihan baz müşteri potansiyeli olan, sigorta ve/veya broker’ler bünyesinde görev yapmış tecrübeli iş geliştirme ve proje yöneticisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Lead Telecoms Transmission System Engineer Ankara Randstad
Lead Telecoms Transmission System EngineerRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded. we are seeking for “Lead Telecoms Transmission System Engineer” for our multinational client which is one of the leading companies operating in power and automation technologies. The role will be monitor Transmission System activities  at a valuable project which will take an important place in the world’s energy market. Must have a minimum of 10 years’ experience in similar role Must be an effective communicator Experience of the Oil and Gas Industry is preferred Degree qualified in a Telecoms related discipline Cisco qualification preferred CCNA/CCDA Strong knowledge of project management Strong knowledge of project planning Risk identification and mitigation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Project Specialist İstanbul(Avr.) Randstad Professionals Türkiye
IT Project SpecialistRandstad Professionals Türkiye
University degree in Computer Science Overall understanding of CS and IT Operations’ provided services and the supporting infrastructure to be able to prioritise faults, estimate fix times  Have sufficient knowledge of IT Operations understanding policy, processes, procedures and systems deployed. Good understanding of network hardware, software, disaster recovery principles, communmcation technologies and general IT Operations principles Good knowledge of the bank’s operations Advanced level of spoken and written English Familar with Database management Familiar with COBIT Familiar with BRSA’s IT-related regulations At least 4 years of related and / or cross functional experience in industry Experience of managing IT environments Crisis response and recovery experience Strong analytical skills to quickly assess situations, their impact and options for resolution. Good written and verbal communication skills Results oriented and systematic approach Ability to manage complex, multiple, concurrent projects and related activities Ability to handle multiple tasks at the same time in a dynamic environment Ability to work under pressure and deliver within limited timescales
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pneumatic Market Leader İstanbul(Asya) Randstad
Pneumatic Market LeaderRandstad
The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.We are seeking for "Pneumatic Market Leader" for our multinational customer which operating in motion & control systems. •    Creating the annual sales budget together with the Group Manager and work with distributors and OEM customers to realize it.•    Building annual business plans for distributors and following it periodically•    Working with target market leaders to develop new projects.•    Providing technical support for the relevant technologies.•    Providing trainings to distributors, internal sales force and OEM customers.•    Visiting customers to provide onsite support and to collect VOC.•    Working together with marketing team to conduct annual marketing activities.•    Managing relations with relevant divisions for business development,technical support, marketing,etc•    Building strategic market action plans to priotorize target markets and customers.•    Collecting market information and communicating inside the organization properly
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Müdürü Kocaeli Randstad
Üretim MüdürüRandstad
Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kurumsal kimlik, bina iç ve dış görselleri oluşturmada sektörün köklü firması için "Üretim Müdürü" arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin Orman Mühendisliği, Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarına hakim, Autocad ve Solidwork kullanabilen,Ahşap ve metal imalatı konusunda min. 15 sene deneyimli,Kocaeli Gebze veya İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 12 yıl tecrübe İlan Detayı