Rayon Tekstil 

Şirket Bilgileri

http://rayon.com.tr

Rayon Tekstil


Rayon Tekstil İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Avukat İstanbul(Avr.) Rayon Tekstil
AvukatRayon Tekstil
Rayon Tekstil Sanayi 1989 yılından bugüne dokuma ve örgü kumaşlar üreten ve geliştiren, konusunda ülkemizin lider firmasıdır. Tekirdağ Çorlu bölgesinde tekstil boya, apre, terbiye konusuyla iştigal etmekte olup, İstanbul Merter ofisinde ise ticari faaliyetlerini yürütmektedir.Firmamızın İstanbul Merter Ofisinde görevlendirilmek üzere avukat arkadaşlar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tekstil Mühendisi Tekirdağ Rayon Tekstil
Tekstil MühendisiRayon Tekstil
RAYON TEKSTİL SANAYİ 1989 YILINDAN BUGÜNE DOKUMA VE ÖRME KUMAŞLAR ÜRETEN VE GELİŞTİREN KONUSUNDA ÜLKEMİZİN LİDER FİRMASIDIR.TEKSTİL BOYA, BASKI, APRE, TERBİYE İŞLETMEMİZDE GÖREVLENDİRMEK ÜZERE KONUSUNDA DENEYİMLİ, VARDİYA SORUMLULUĞU TAŞIYABİLECEK MÜHENDİSLER ARANMAKTADIR.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kartela Elemanı İstanbul(Avr.) Rayon Tekstil
Kartela ElemanıRayon Tekstil
Rayon Tekstil Sanayi 1989 yılından bugüne dokuma-örme kumaşlar üreten ve geliştiren konusunda ülkemizin lider firmasıdır.Merter Merkez Ofisimizde görevlendirilmek üzere,+ Kartela ve arşivleme konusunda pratik ve bilgili,+ Tercihen tekstil meslek lisesi mezunu,+ Bilgisayar kullanabilen,+ Bakırköy, Güngören ve çevresinde ikamet eden,+ Askerliğini yapmış Bay elemanlar alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı