POLAT 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


Polat markası, yarım asrı aşkın geçmişi ile Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer almaktadır. Polat, bugün başta gayrimenkul olmak üzere, enerji, turizm ve seramik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ülke açısından her biri gurur kaynağı olan yatırımlar hayata geçiren Polat çatısı altında 10’u aşkın şirket yer almaktadır. Polat’ın temel ilkesini tüm yatırım alanlarında hem ülke için en katma değerli projelerin hayata geçirilmesi hem de sorumlulukların kalite, doğruluk ve güvenden taviz vermeksizin yerine getirilmesi oluşturmaktadır.
2015 yılında 60. Yılını kutlayan Polat, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte ve Türkiye ekonomisine olan katma değerini her geçen yıl artırarak sürdürmektedir.
Polat, çatısı altında yer alan ve 2012 yılında kurulan Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme Yatırımı ve Ticaret A.Ş ile  son dönemde özellikle gayrimenkul sektöründeki yatırımlarına hız vermiştir. Bu doğrultuda, Piyalepaşa Gayrimenkul, Polat markasının 60 yıllık inşaat tecrübesini, ‘kentsel dönüşüm’ alanına aktarmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, İstanbul’un en eski ve göz alıcı semtlerinden Piyalepaşa’da Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul”u hayata geçirmektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,İnşaat,Emlak Geliştirme

Firma web sitesi: www.piyalepasa.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


POLAT İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
RESTORAN KAPTANI İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
RESTORAN KAPTANIRenaissance Polat Istanbul Hotel
Turizm Meslek Lisesi veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunTercihen beş yıldızlı otellerde benzer pozisyonda en az 3 yıllık  deneyime sahipİyi derecede İngilizce bilgisi olan, aktif kullanabilenİletişim becerileri gelişmiş, yüksek tempoda çalışırken güleryüzlü ve dinamik yapısını koruyan,Misafir memnuniyeti  ve çözüm odaklı,Pozitif yaklaşıma sahip ve prezentabl,Planlama ve organizasyon becerileri yüksekEmpati yeteneği güçlü, takım çalışmasına inanarak ekip yönetebilecek iş disiplinine sahip,İstanbul Avrupa yakasında ikamet edenErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya ilişiği bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) POLAT
GÜVENLİK GÖREVLİSİPOLAT
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Tercihen ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı