POLAT 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


Polat markası, yarım asrı aşkın geçmişi ile Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer almaktadır. Polat, bugün başta gayrimenkul olmak üzere, enerji, turizm ve seramik sektörlerinde faaliyet göstermektedir.
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ülke açısından her biri gurur kaynağı olan yatırımlar hayata geçiren Polat çatısı altında 10’u aşkın şirket yer almaktadır. Polat’ın temel ilkesini tüm yatırım alanlarında hem ülke için en katma değerli projelerin hayata geçirilmesi hem de sorumlulukların kalite, doğruluk ve güvenden taviz vermeksizin yerine getirilmesi oluşturmaktadır.
2015 yılında 60. Yılını kutlayan Polat, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte ve Türkiye ekonomisine olan katma değerini her geçen yıl artırarak sürdürmektedir.
Polat, çatısı altında yer alan ve 2012 yılında kurulan Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme Yatırımı ve Ticaret A.Ş ile  son dönemde özellikle gayrimenkul sektöründeki yatırımlarına hız vermiştir. Bu doğrultuda, Piyalepaşa Gayrimenkul, Polat markasının 60 yıllık inşaat tecrübesini, ‘kentsel dönüşüm’ alanına aktarmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Şirket, İstanbul’un en eski ve göz alıcı semtlerinden Piyalepaşa’da Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel dönüşüm projesi “Piyalepaşa İstanbul”u hayata geçirmektedir.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Turizm,İnşaat,Emlak Geliştirme

Firma web sitesi: www.piyalepasa.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi):


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 25-49

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 75-99


POLAT İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 6
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Şirket Avukatı İstanbul(Avr.) POLAT
Şirket AvukatıPOLAT
·         Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun,·         Staj dönemi hariç en az 3 yıl Avukat olarak çalışmış,·         Özellikle Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Enerji Hukuku konularında tecrübe sahibi, ·         İleri derecede İngilizce bilen, İngilizce sözleşme ve yazışmaları yapabilecek olan,·         Ofis programlarına hakim, ·         Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,Polat Holding Hukuk Müşavirliği biriminde  “Avukat” pozisyonunda görev alacak takım arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) POLAT
GÜVENLİK GÖREVLİSİPOLAT
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, Özel güvenlik kimlik kartı sahibi, Tercihen ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, Misafir memnuniyetine önem veren, güleryüzlü İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yönetmeni İstanbul(Avr.) POLAT
Satış YönetmeniPOLAT
Gayrimenkul sektöründe tercihen konut ve ofis satışında en az 5 yıl deneyimli,Tercihen İngilizce yada Arapça bilen, Haftasonu çalışabilecek, Müşteri odaklı olmayı benimsemiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sonuç odaklı, İletişim ve ikna etme becerisi yüksek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, çalışma arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri İlişkileri Uzmanı İstanbul(Avr.) POLAT
Müşteri İlişkileri UzmanıPOLAT
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezunTercihen iyi derecede İngilizce bilen Benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimli Tercihen çağrı merkezi deneyimi olan Organizasyon becerisi yüksek  İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın Güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip Hızlı aksiyon alabilen, çözüm ve sonuç odaklı MS Office programlarına hakim, özellikle excel ve powerpoint’i etkin kullanabilenRaporlama konusunda tecrübeli Pozitif, yüksek enerjiye sahip Analitik, problem çözme konusunda yetenekli Kriz yönetimi yapabilen Tercihen CRM programı kullanmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Misafir Hizmetleri (DTS) Memuru İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
Misafir Hizmetleri (DTS) MemuruRenaissance Polat Istanbul Hotel
En az lise, kariyer ve gelişim planlaması için tercihen üniversite mezunu, İyi derecede ingilizce bilen, Otelcilik sektöründe kariyer hedefleyen, İletişim ve hızlı karar verme yetkinliğine sahip, Avrupa yakasında ikamet eden, Sosyal hayatı destekleyen vardiya düzeninde çalışabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Barmen/Barmaid İstanbul(Avr.) Renaissance Polat Istanbul Hotel
Barmen/BarmaidRenaissance Polat Istanbul Hotel
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans derecesinde veya Turizm M.Y.O mezunuTurizm sektöründe ve tercihen beş yıldızlı otellerde en az 2 yıl barmen/barmaid olarak çalışmışUluslararası ve yerel içki/menü bilgisine sahip, Alkollü, alkolsüz içecek ve kokteyllerin hazırlanmasında teorik ve pratik olarak bilgi sahibi,Soğuk ve sıcak içecekler, alkollü içkiler konusunda temel bilgisi bulunan, bar düzenine hakimYiyecek içecek alanında kariyer hedefi olan, öğrenmeye ve yeniliklere açıkEkip çalışmasına yatkın, enerjik, güler yüzlü, Misafir ilişkilerinde başarılı ve iletişim becerisi yüksek, çözüm odaklıDış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, dinamik, İyi derecede sözlü ve yazılı İngilizce yabancı dil bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı