Renesola Turkey Güneş Enerjisi Teknoloji Hiz. Ve T 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


2005'te kurulan ve 2008'de New York Menkul Kıymetler Borsası'na kote olan ReneSola (NYSE:SOL), yeşil enerji ürünlerinin uluslararası seviyede öncü bir üreticisi ve tedarikçisidir. Küresel mevcudiyetini 16'dan fazla ülkede bulunan ofisleri ve depolarıyla ve de pahalı üretim tesisleri ve satış ağıyla güçlendiren ReneSola, dünya etrafındaki EPC, yükleyiciler ve yeşil enerji projeleri için en yüksek kalite yeşil enerji ürünleri ve zamanında hizmetler sağlama alanında oldukça iyi bir konumdadır. Bu işi neden yapıyoruz? Neden uğraşıyoruz? Çünkü bu önemli. ReneSola'da üretim verimliliğine odaklanıyoruz. Aynı zamanda da yeşil enerji olanaklarımızı içeren portföyümüze ek değer katmak için sürekli olarak yeni ürün grupları geliştiriyoruz; diğer ürün kategorilerinin yanında enerji depolama çözümleri ve enerji tasarruflu ışıklandırma alanlarına doğru da genişledik. Birinci sınıf ürünlerden oluşan güçlü portföyümüz bize küresel pazarlarda rekabet üstünlüğü sağlıyor. Tam vaktinde olan hizmetimiz ve nakliyatımız sayesinde müşterilerimiz verimliliği arttırıyor. Müşterilerimiz ve yatırımcılarımız güvenli ve uzun dönemli bir yatırım olması açısından ReneSola'ya güveniyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Aydınlatma,Elektrik Üretim ve Dağıtımı,Enerji

Firma web sitesi: tr.renesola.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Renesola Turkey Güneş Enerjisi Teknoloji Hiz. Ve T İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SAHA SATIŞ SORUMLUSU-TÜRKİYE GENELİ Ankara, Bursa, ... Renesola Turkey - Solar Energy
SAHA SATIŞ SORUMLUSU-TÜRKİYE GENELİRenesola Turkey - Solar Energy
LED Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamız için yurt içi saha satış bölümünde (İstanbul,Denizli,Bursa, Ankara, Konya, Eskişehir, İzmir) bölgelerinde “Saha Satış Sorumlusu” olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip deneyimli takım arkadaşları aramaktayız.•  Elektrik ve Aydınlatma sektöründe minimum 3 yıl saha satışında görev yapmış, •  Üniversitelerin, yüksek okulların ilgili bölümlerinden(tercihen elektrik&elektronik) mezun,• LED / Aydınlatma ürünleri satışı konusunda deneyimli,• Hedef ve sonuç odaklı,ikna,etkili iletişim, sunum becerileri konusunda yetkin,• Analitik düşünebilen,raporlama konusunda deneyimli,• Prezantabl, dinamik, disiplinli, araştırmacı ve çözüm odaklı,• İş birliği,takım çalışmasına yatkın,• Aktif araç kullanan ve seyahat engeli olmayan,• Askerliğini tamamlamış,• (İstanbul,Denizli,Bursa, Ankara, Konya, Eskişehir, İzmir) bölgelerinde ikamet eden/edebilecek olanAktif Saha Satış Temsilcileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
KEY ACCOUNT MANAGER-LED İstanbul(Avr.), ... Renesola Turkey - Solar Energy
KEY ACCOUNT MANAGER-LEDRenesola Turkey - Solar Energy
• Minimum of 5 years’ experience in Lighting / LED industry,• University degree preferably in Electric&Electronic,• Good command of English ,• Ability to convince and result oriented,• Proficient sales and promotion skills,• Well networked with local distributors and wholesalers (electrical appliances, lighting, building material, furniture),• Good at negotiation skills,• Good understanding and knowledge on Lighting / LED products;• Adapt to frequent travel.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Site Manager- İzmir İzmir Renesola Turkey - Solar Energy
Project Site Manager- İzmirRenesola Turkey - Solar Energy
We are looking for a SITE MANAGER for our project in İzmir.Required qualifications are: Minimum 3 years experience as site manager for construction of large scale ground mounted PV plants preferable.University degree in Electrical Engineering, Understanding of DC/AC LV and HV SLDs and wiring diagrams, Knowledge of international standards and Turkish related to PV power plant, Knowledge of distribution network operator and Tedas requirements, Fluency in English, Strong communication and teambuilding skills, Proficiency in MS Office applications, Good at reporting and organization skills, Active driver, No military obligation for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Project Business Development- Lawyer İstanbul(Asya) Renesola Turkey - Solar Energy
Project Business Development- LawyerRenesola Turkey - Solar Energy
Knowledge of the energy industry, energy tariffs and regulations; Excellent English and communication abilities; Strong relationship building, Self-motivated;
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe ve Finans Uzmanı İstanbul(Asya) Renesola Turkey Güneş Enerjisi Teknoloji Hiz.Ltd.
Muhasebe ve Finans UzmanıRenesola Turkey Güneş Enerjisi Teknoloji Hiz.Ltd.
Muhasebe uzmanı olarak en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve LOGO-Tiger Plus muhasebe programlarını etkin kullanabilen, Üniversitelerin Muhasebe, İşletme, İktisat, İstatistik, Maliye lisans bölümlerinden mezun, İyi derece İngilizce dil bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, analitik düşünebilen ve takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Detaylara önem veren, Hızlı çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Kavacık / Beykoz çevresine yakın veya bu bölgeye ulaşımda sıkıntısı olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı