Renesola Turkey Güneş Enerjisi Teknoloji Hiz. Ve T 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2005


2005'te kurulan ve 2008'de New York Menkul Kıymetler Borsası'na kote olan ReneSola (NYSE:SOL), yeşil enerji ürünlerinin uluslararası seviyede öncü bir üreticisi ve tedarikçisidir. Küresel mevcudiyetini 16'dan fazla ülkede bulunan ofisleri ve depolarıyla ve de pahalı üretim tesisleri ve satış ağıyla güçlendiren ReneSola, dünya etrafındaki EPC, yükleyiciler ve yeşil enerji projeleri için en yüksek kalite yeşil enerji ürünleri ve zamanında hizmetler sağlama alanında oldukça iyi bir konumdadır. Bu işi neden yapıyoruz? Neden uğraşıyoruz? Çünkü bu önemli. ReneSola'da üretim verimliliğine odaklanıyoruz. Aynı zamanda da yeşil enerji olanaklarımızı içeren portföyümüze ek değer katmak için sürekli olarak yeni ürün grupları geliştiriyoruz; diğer ürün kategorilerinin yanında enerji depolama çözümleri ve enerji tasarruflu ışıklandırma alanlarına doğru da genişledik. Birinci sınıf ürünlerden oluşan güçlü portföyümüz bize küresel pazarlarda rekabet üstünlüğü sağlıyor. Tam vaktinde olan hizmetimiz ve nakliyatımız sayesinde müşterilerimiz verimliliği arttırıyor. Müşterilerimiz ve yatırımcılarımız güvenli ve uzun dönemli bir yatırım olması açısından ReneSola'ya güveniyor.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Aydınlatma,Elektrik Üretim ve Dağıtımı,Enerji

Firma web sitesi: tr.renesola.com


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.00


Sosyal ve Yan Haklar
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
PrimÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 5000-5999


Renesola Turkey Güneş Enerjisi Teknoloji Hiz. Ve T İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
PART TIME MUHASEBE ELEMANI İstanbul(Asya) Renesola Turkey - Solar Energy
PART TIME MUHASEBE ELEMANIRenesola Turkey - Solar Energy
Merkez Ofisimiz Kavacık'ta görevlendirilmek üzere;* Part time haftanın 3 günü aktif çalışabilecek,* Konusunda en az 2 yıl deneyimli,* Logo Tiger Muhasebe programını kullanmış olan,* Genel muhasebe bilgisine sahip,* Hesap planına vakıf,* Dinamik, dikkatli, sorumluluk sahibi,* Kavacık ve çevresinde ikamet eden,
Yarı zamanlı / Part Time         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER İstanbul(Asya) Renesola Turkey - Solar Energy
BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERRenesola Turkey - Solar Energy
-Strong knowledge of the solar industry, solar tariffs, and rate schedule modeling;-Ability to communicate concepts to interested customers;-Successful track record in a complex technical and financial environment (solar, technical, construction and/or financial products with mid-to-long sales cycles);-Strong relationship building, lead generation and closing skills;-Self-motivated;-Ability to thrive under pressure;-Ability to interface effectively with cross-functional departments;-Tenacious problem solver;-Familiarity with formal project management methodologies,-Appropriate academic education,-Fluent business English, other languages skills welcome.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı