Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.roketsan.com.tr

Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.

ROKETSAN A.Ş., Savunma Sanayii İcra Kurulu kararı ile “ülkemizde roket ve füze tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konularında lider bir kuruma sahip olunması” amacı ile 1988 yılında kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda; Stinger Avrupa Ortak Üretim Programı” kapsamında ikinci en büyük endüstriyel iş payını alarak başladığı faaliyetlerini, uluslararası çeşitli programlara katılarak ve özgün tasarım ürünlerini Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine katarak başarılı bir çizgide sürdürmektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde Roketsan, üstlendiği misyonu gereği tasarım ve teknoloji altyapısı geliştirme projeleri, ürün geliştirme ve üretim programları ile fırlatma platformu ve komuta üniteleri de dahil olmak üzere roket/füze sistemlerini ihtiyaçlar doğrultusunda milli olarak tasarlama, üretme, kullanıcı personeli eğitme ve silah sistemlerinin lojistik destek ihtiyacını karşılama yeteneğini kazanmıştır. Bu yeteneklere ulaşmada roket/füze sistemlerinin, ilgili tüm unsurlarını dikkate alacak şekilde, sistem seviyesinde ele alınmasını sağlayan sistem mühendisliği yaklaşımı kilit rol oynamıştır. Bu amaçla Roketsan’da bir roket/füze sisteminin tasarımı için gerekli olan iç balistik, yakıt teknolojisi, yapısal-termal-dinamik analiz, malzeme teknolojisi, aerodinamik, yapı teknolojisi, uçuş mekaniği, test teknolojisi, güdüm mühendisliği, sensör teknolojisi, kontrol mühendisliği, kontrol-tahrik teknolojisi, silah sistemi mühendisliği, harp başlığı teknolojisi, yazılım mühendisliği gibi disiplinlerin tümü sistem mühendisliği anlayışı ile entegre edilmişlerdir. Bununla birlikte Roketsan, roket motor gövdelerinin üretimi ve yalıtımı, her türlü mekanik ve plastik parçaların üretimi, çağımızın en kritik konularından birini oluşturan kompozit malzemelerin hazırlanması ve işlenmesi gibi pek çok üretim yeteneğine de sahiptir.

1988 yılında Ankara/Elmadağ’da kurulan Roketsan bugün, ileri teknoloji uygulamalarında yer alan, havacılık/uzay endüstrisinin standartlarına uyum sağlayabilen, kabiliyetlerini ve yaratıcılığını ulusal savunma gücünün hizmetine sunmaktan heyecan duyan yaklaşık 800 kişilik nitelikli kadrosu ile birlikte sınırlarımızı aşan, kendi teknoloji alanındaki NATO programlarına katılan, ürünlerini Türk Silahlı Kuvvetleri yanında dost ülkelerin de hizmetine sunabilen bir kuruluş haline gelmiştir.Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Sistem Modelleme ve Benzetim Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Sistem Modelleme ve Benzetim MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
T.C. vatandaşı olmak, Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya benzeri disiplinlerdeki diğer mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmak; Herhangi bir iş deneyimi olmayan adaylar için en az 3.00/ 4.00 ortalamaya sahip olmak İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak ve bilgisini TOEFL, YDS vb sınavlarla belgelendirmek; Dinamik sistemlerin modelleme, benzetimi ve kontrolü konularında yetkin olmak, Kontrol Teorisi, Klasik ve Modern Kontrol Sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe  sahibi olmak; Matlab/ Simulink, Octave, Scilab/ XCOS yazılımlarından en az birini iyi derecede bilmek ve bu araçlardan birini kullanarak modelleme çalışması ve kontrolcü tasarımı yapmış olmak; İletişim yeteneği kuvvetli olmak; Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak veya uzun süreli tecile sahip olmak Karmaşık sistemleri çözümleyebilme, iyileştirebilme, kontrol edebilme yeteneğine sahip olmak, Seyahat engeli olmamak, Mesai saatleri dışında çalışmaya engeli olmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknoloji & Yenilikçilik Sistemi Yönetim Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Teknoloji & Yenilikçilik Sistemi Yönetim MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
T.C. vatandaşı olmak,  Tercihen üniversitelerin Uçak, Havacılık, Uzay, Makina, Elektrik Elektronik, Sistem, Mekatronik, Bilgisayar, Jeoloji, Fizik, Kontrol, Kimya, Metalürji-Malzeme, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. Tercihen ilgili alanda Yüksek Lisans yapmış veya yapıyor olmak,  İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, YDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek,  MS Office programlarını ve alanı ile ilgili özel mühendislik programlarını kullanabiliyor olmak,  Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl askerlikle ilişiği olmamak,  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme Destek Programları Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Araştırma Geliştirme Destek Programları MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
T.C. vatandaşı olmak,  Tercihen üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay / Uçak, Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Malzeme, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,  Tercihen ilgili alanda Yüksek Lisans yapmış veya yapıyor olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, YDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek,  MS Office programlarını ve alanı ile ilgili özel mühendislik programlarını kullanabiliyor olmak,  Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl askerlikle ilişiği olmamak,  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
UÇUŞ MEKANİĞİ MÜHENDİSİ Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
UÇUŞ MEKANİĞİ MÜHENDİSİRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
  Üniversitelerin Havacılık / Uzay, Uçak, Uzay, Makine veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden en az 3.00/4.00 ortalama ile mezun olmak İyi derecede Matlab / Simulink kullanabiliyor olmak Uçuş ve yörünge mekaniği, uzay / uçuş ortamı modelleme, yörünge planlama araçları, yörünge transferleri konularında modelleme ve benzetim faaliyetlerini yürütecek seviyede bilgi ve yetenek sahibi olmak İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak ve TOEFL, YDS vb sınavlarla belgelendirmek Ekip çalışmasına yatkın olmak İletişim yeteneği kuvvetli olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıl tecilli olmak Adaylarda Tercih Sebebi olacak Özellikler; En az 3 yıl uçuş mekaniği / modelleme & benzetim alanlarında tecrübe sahibi olmak En az bir tasarım/geliştirme projesinde uçuş mekaniği / modelleme & benzetim konularında görev almış olmak FORTRAN, C++, Java vb programlama dillerinden en az birine hakim olmak DATCOM, XFOIL, vb programlara hakim olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Fikri Sınai Haklar Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Fikri Sınai Haklar MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
T.C. vatandaşı olmak,  Tercihen üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay / Uçak, Mekatronik, Elektrik-Elektronik, Endüstri, Malzeme, Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak,  Tercihen ilgili alanda Yüksek Lisans yapmış veya yapıyor olmak,  Fikri ve Sınai hakların korunmasına ilişkin süreçlerde bilgi ve tecrübe sahibi olmak Tercihen Patent vekili olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, YDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek,  MS Office programlarını ve alanı ile ilgili özel mühendislik programlarını kullanabiliyor olmak,  Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl askerlikle ilişiği olmamak,  Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yeni Nesil Güç Kaynakları Geliştirme Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Yeni Nesil Güç Kaynakları Geliştirme MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
İleri teknoloji ürünlerde (uydu fırlatma sistemleri, yeni nesil silah sistemleri ve mühimmatlar) kullanılacak yüksek güç ve enerji yoğunluklu pil / bataryaların tasarım, geliştirme, karakterizasyon ve testlerinde görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.   T.C. vatandaşı olmak Üniversitelerin (ODTÜ, Hacettepe, Bilkent, Sabancı, Koç, Ankara Üniversitesi, İTÜ, Boğaziçi) Metalürji, Malzeme, Nanoteknoloji Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Enerji Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya bölümlerinden mezun olmak (?2.75/4.00) Tercihen Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Kimya, Metalürji, Malzeme, Nanoteknoloji Mühendisliği bölümlerinde yüksek lisans/doktora yapmış/yapıyor olmak İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak Tercihen BMS (Battery Management System) geliştirme konusunda bilgili / tecrübeli olmak Pil / batarya geliştirme alanında en az 4 yıl tecrübeli olmak. Pellet ve hücre katmanları geliştirme alanında tecrübeli olmak. Hücre üretim ekipmanlarının (reaktör, mikser, pres, fırın, vb.) kullanımı konusunda tecrübeli olmak. Pil / batarya test sistemleri ve test senaryoları konusunda bilgili / tecrübeli olmak. Yüksek enerji yoğunluklu, yüksek ısıya dayanıklı dielektrikler konusunda bilgili / tecrübeli olmak. Kapasitör metalizasyon ve kaplama prosesleri konusunda bilgili / tecrübeli olmak. Ankara’da ikamet etmek ya da edebilecek olmak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak ya da en az 4 yıl tecil ettirmiş olmak Dinamik, yaratıcı, inovasyona açık, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olmak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Hidrolik Sistemler Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Hidrolik Sistemler MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
  T.C. Vatandaşı olmak, Tercihen üniversitelerin Mekatronik / Makine / Havacılık / Uzay / Otomotiv Mühendisliği Bölümlerinden mezun olması ( ? genel not ortalaması 3.00 /4.00 ), Akışkan gücü ve kontrolü konusunda YL ve DR çalışmaları yapıyor / yapmaya istekli olmak, Akışkan gücü ve kontrol sistemleri hakkında bilgi sahibi olmak, Havacılık ve uzay uygulamalarında kullanılan tahrik sistemleri ve eyleyiciler hakkında çalışmaya istekli olmak, İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, Dinamik, yaratıcı, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olmak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Ankara’da ikamet etmek veya edebilecek olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak ya da en az 3 yıl askerlikle ilişiği bulunmamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZEL MALZEME TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSİ Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
ÖZEL MALZEME TEKNOLOJİLERİ MÜHENDİSİRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
T.C. vatandaşı olmak Üniversitelerin Kimya bölümü ve Metalurji ve Malzeme Mühendisliği’nden mezun olmak Tercihen polimer ve/veya polimer kompozit malzemeler, uygulamaları ve üretim metotları konularında Yüksek Lisans ve/veya Doktora çalışmaları yapmış olmak Laboratuvar ve atölye ortamlarında çalışabilecek olmak İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak ve bunu TOEFL, YDS gibi sınavlarla belgeleyebilmek Ekip çalışmasına yatkın olmak İletişim yeteneği kuvvetli olmak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aviyonik Sistem Tasarım/Aviyonik Sistem Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Aviyonik Sistem Tasarım/Aviyonik Sistem MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Füze Sistemleri projelerinde kullanılacak olan aviyonik sistemlerin ve alt sistemlerin tasarım sürecinde “Aviyonik Sistem Tasarım Mühendisi / Aviyonik Sistem Mühendisi” olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  T.C. vatandaşı olmak Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya benzeri disiplinlerdeki diğer mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmak Aviyonik alt-sistemlerin (füze bilgisayarı, güç dağıtım birimi, telemetre sistemi, bataryalar vb.) veya benzer donanım / yazılım içeren elektronik ekipmanların tasarım, geliştirme ve test aşamalarında aviyonik sistem mühendisi veya tasarımcı olarak görev almış olmak İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak ve bunu TOEFL, YDS gibi sınavlarla belgeleyebilmek Karmaşık sistemleri çözümleyebilme, iyileştirebilme, kontrol edebilme yeteneğine sahip olmak Ekip çalışmasına yatkın olmak İletişim yeteneği kuvvetli olmak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Test ve Değerlendirme Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Sistem Test ve Değerlendirme MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Füze Sistemleri tasarım sürecinde “Sistem Test ve Değerlendirme Mühendisi” olarak görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.  T.C. vatandaşı olmak Üniversitelerin Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği veya benzeri disiplinlerdeki diğer mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmak Sistem seviyesi test ekipmanlarının (tümleşik test ekipman(lar)ı, döngüde donanım test ekipmanı vb.) veya benzer donanım / yazılım içeren ekipmanların tasarım, geliştirme ve test aşamalarında aviyonik sistem mühendisi veya tasarımcı olarak görev almış olmak İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak ve bunu TOEFL, YDS gibi sınavlarla belgeleyebilmek Karmaşık sistemleri çözümleyebilme, iyileştirebilme, kontrol edebilme yeteneğine sahip olmak Ekip çalışmasına yatkın olmak İletişim yeteneği kuvvetli olmak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM MÜHENDİSİ Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
SİSTEM MÜHENDİSİRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
  Üniversitelerin Makina, Havacılık ve Uzay / Uçak, Mekatronik, Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Tercihen sistem mühendisliği alanında minimum 2 yıl tecrübe sahibi olmak, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, KPDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek, MS Office programlarını ve alanı ile ilgili özel mühendislik programlarını kullanabiliyor olmak, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış olmak veya en az 2 yıl askerlikle ilişiği olmamak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Silah Sistemleri Tasarım Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Silah Sistemleri Tasarım MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Tasarım ve ürün geliştirme konularına ilgili olmak, Bilgisayar ile kontrol edilebilir sistemlerde çalışmaya istekli olmak Sistem mühendisliği süreçlerine uygun çalışma konusunda bilgili olmak, Mikroişlemci ve mikrodenetleyici mimarileri konusunda bilgi sahibi olmak C/C++ ile gömülü yazılım geliştirme konusunda bilgi sahibi olmak İyi derecede İngilizce bilmek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak, MS Office programlarını en az orta seviyede kullanabiliyor olmak, Erkek adaylar en az 3 yıl askerlikle ilişiği olmamak (Tercihen askerliğini tamamlamış),   Adaylarda Tercih Sebebi Olacak Özellikler: Servo Motor-Sürücü sistemleri ve kontrol algoritmaları konusunda bilgi sahibi olmak Kara Navigasyon Sistemleri (GPS, Ataletsel Navigasyon Sistemi) konusunda bilgi sahibi olmak SPI, I2C, RS232/RS422/RS485, Ethernet (UDP, TCP/IP), CanBus, vb. haberleşme veriyolları hakkında bilgi sahibi olmak Gerçek zamanlı işletim sistemi üzerinde uygulama geliştirmiş olmak DSP yazılımları geliştirme konusunda tecrübesi olmak C4I (Command, Control, Communication, Computer and Intelligence) konusunda bilgi sahibi olmak Haberleşme Sistemleri (Telsiz, modem, santral vb.) konusunda bilgi sahibi olmak C/C++/C# yazılım geliştirme konusunda bilgi sahibi olmak
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güç Sistemi ve Kablaj Tasarım Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Güç Sistemi ve Kablaj Tasarım MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik / Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Güç kaynakları, Jeneratör, Güç Elektroniği ve Güç Dağıtım Sistemleri konularında çalışmaya istekli olmak, Kablaj tasarımı konusuna ilgili olmak, Tasarım ve ürün geliştirme konularına ilgili olmak, Bilgisayar ile kontrol edilebilir sistemlerde çalışmaya istekli olmak Sistem mühendisliği süreçlerine uygun çalışma konusunda bilgili olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmamak, MS Office programlarını en az orta seviyede kullanabiliyor olmak, Erkek adaylar en az 3 yıl askerlikle ilişiği olmamak (Tercihen askerliğini tamamlamış),
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Füze Aviyonikleri Gömülü Sistem Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Füze Aviyonikleri Gömülü Sistem MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Yürütmekte olduğumuz projeler kapsamında, arayıcı, ataletsel ölçüm birimi, elektromekanik tahrik sistemi, atış/ateşleme kontrol sistemi vb. aviyonik sistem tasarımlarında görev alacak farklı tecrübe düzeylerinde mühendisler istihdam edilecektir.Adaylardan, başvurulan pozisyonun referans kodu ile birlikte, tecrübe alanlarını ve hedeflerini ön yazılarında açıklamaları beklenmektedir. Adaylarda aranacak ön koşullar:  T.C. vatandaşı olmak Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, KPDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış/muaf olmak veya en az 3 yıl askerlikle ilişiği olmamak Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak Yeni mezun ve ilgili konuda tecrübesi olmayan adaylarda not ortalaması ve ALES, GMAT, GRE vb. sınav sonuçları dikkate alınacaktır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Platform Yazılımları Yazılım Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Platform Yazılımları Yazılım MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
  Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak Nesne tabanlı analiz, tasarım konusunda tecrübeli olmak ve UML kullanarak nesne tabanlı yazılım tasarımı gerçekleştirmiş olmak İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bu bilgiyi TOEFL, IELTS, YDS, vb. sınavlarla belgelendirebilmek Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış/muaf olmak veya en az 3 yıl askerlikle ilişiği olmamak Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mekatronik Mühendisi Ankara Roketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
Mekatronik MühendisiRoketsan Roket San. ve Tic. A.Ş.
  T.C. Vatandaşı olmak Tercihen üniversitelerin Mekatronik/ Makine/ Elektrik – Elektronik/ Havacılık ve Uzay/ Otomotiv Mühendisliği Bölümlerinden mezun olmak ( ? genel not ortalaması 3.00 /4.00), Üç boyutlu modelleme yazılımı (tercihen CATIA) kullanabiliyor olmak, Tercihen Matlab yazılımını (Simulink dahil) kullanabiliyor olmak, Elektro-mekanik sistemlerin tasarımı ve testleri konularında araştırma yapmaya istekli olmak, Makina Dinamiği ve Kontrol Teorisi konularına ilgi duymak, İyi derecede İngilizce bilgisine (okuma, konuşma, yazma) sahip olmak MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, Dinamik, yaratıcı, insan ilişkileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın olmak Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak, Ankara’da ikamet etmek veya edebilecek olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak ya da en az 3 yıl askerlikle ilişiği bulunmamak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı