AKKÖK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.akkok.com.tr

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Ülke içinde öncelikle ihtiyaç duyulan alanlara yatırım yaparak, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunan Akkök Holding A.Ş., hedeflerine ulaşmak için gereken ortamları kendi içindeki potansiyel ve ülke gelişim trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturmayı sorumluluk olarak görmektedir.

Akkök çatısı altında toplanan sanayi şirketleri ağırlıklı olarak tekstil, kimya ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Ticari şirketlerin faaliyetleri ise pazarlama, ihracat ve hizmet sektörleri olarak özetlenebilir.

Yeni çağımızda hızla değişen ekonomik ve sosyal yapıya uyumlu bir gelişim gösteren Grup Şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin gelişiminde, önemli paya sahiptirler. Geleceği hep daha farklı, insanlığa daha faydalı bir yaklaşım içinde profesyonelce karşılayan Grup, sinerjik yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerinde ciddi bir rekabet gücüne sahiptir.

Girişimci ve paylaşımcı bir anlayışa sahip olan kurum kimliğimiz içinde çağdaş gelişimin en önemli özelliği İnsan Kaynakları Çalışmalarında gösterdiğimiz titizlik ve özendir. Grubumuz, çalışanlarına tanımış olduğu maddi imkanların yanısıra, kariyer planlama konusunda da vermiş olduğu destekle çalışanlarının iş hayatlarının sağlıklı gelişimine önemli katkıda bulunmaktadır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular "Aday Personel Havuzu"nda toplanmaktadır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun adaylar seçilerek, İnsan Kaynakları temin prosedürülerine göre mülakata alınmaktadır.

İşbaşı yapan personelimizin şirkete kısa sürede uyumu amacıyla oryantasyon programı uygulanmaktadır.AKKÖK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kontrol Sistemleri Tasarımı Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Kontrol Sistemleri Tasarımı MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Mühendislik ve Tasarım Bölümü bünyesinde, "Kontrol Sistemleri Tasarımı Mühendisi" unvanı ile görev yapacak; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proses otomasyonu ve saha enstrüman konularında tercihen 2 yıl deneyimli, Otomasyon ve alçak gerilim elektrik sistem ve ekipmanları konusunda tecrübeli, PLC ve DCS ürünleri konusunda deneyimli, AC ve DC sürücüler hakkında bilgi ve deneyim sahibi, HMI/SCADA yazılımlarını bilen, ATEX ve SEVESO direktifleri hakkında bilgi sahibi, Çözüm ve sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Dinkal Sigorta
Satış YetkilisiDinkal Sigorta
Türkiye'nin güçlü ve seçkin markası Akkök Şirketler Grubu bünyesinde, yüksek prim üretim hacmi ile 'Kurumsal Acente' olarak faaliyet gösteren şirketimize,  Üniversite mezunu veya Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu Elementer Sigortacılık ve/veya Bireysel Emeklilik,Hayat  Sigortaları sektöründe min. 1 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezentabl Office programlarına hakim Planlama ve analiz becerisi yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada enaz iki yıl tecilli Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şirket değerlerimize -güvenilirlik, performans, sürekli gelişim ve takım çalışması - tam uyum sağlayabilecekSatış Yetkilileri  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticaret Destek ve Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Ticaret Destek ve Operasyon UzmanıAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Şirketimiz Ticaret Genel Müdür Yardımcılığı’na bağlı Satış Destek ve Operasyon Müdürlüğü bünyesinde  görevlendirilmek üzere Ticaret Destek ve Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.     Dört yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen Mühendislik bölümleri), Minimum 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen enerji sektörü hakkında bilgi sahibi, Tercihen EPDK Elektrik piyasası mevzuatlarına hakim olan, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli, Ekip çalışması ve işbirliğine duyarlı, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Uzun Dönem StajyerAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Kariyeriniz için en büyüğünden bir ilk adım ! Dünyanın en büyük Akrilik Elyaf Üreticisi AKSA, 20 Haziran – 9 Eylül tarihlerinde görevlendirilmek üzere Uzun Dönemli Stajyerler arıyor.Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır. •           Üniversitelerin Kimya, Makine, Elektrik -Elektronik, Endüstri Mühendisliği bölümleri ile Kimya, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler, İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik, Bankacılık Finans Lisans bölümünde okuyan 3./4. sınıf öğrencileri,•           Daha önce staj deneyimi olan,•           Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. Yabancı dil bilen,•           Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, sonuç odaklı,•           Not ortalaması (3.00/4 ve ya 4.00/5 üstü),•           Tercihen Yalova veya Gölcük de ikamet eden /edebilecek. Son Başvuru Tarihi 30 Nisan 2016
Stajyer        İlan Detayı
Engelli Personel Kocaeli, Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Engelli PersonelAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova'da  kurulu fabrikamızda Engelli İstihdamı sağlamak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni ekip arkadaşları aramaktayız. En az Lise mezunu, En az 1 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık ve ekip çalışmasına yatkın, İŞKUR kaydı olan, sağlık raporu ile belgelenmiş % 40 ve üzerinde engel raporu bulunan Yalova veya Gölcük civarında ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ürün Yöneticisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Ürün YöneticisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova’da faaliyet gösteren fabrikamızdaki Pazarlama ve Satış Müdürlüğü (Teknik Elyaflar)’da  görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Ürün Yöneticisi aramaktayız.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler v.b. bölümlerinden mezun, Kurumsal Pazarlama alanında deneyimli, (Tekstil endüstrisi tercih sebebi) Satış tecrübesi olan, İletişimi kuvvetli, sonuç odaklı, temsil yeteneği güçlü, yeniliklere açık İngilizce yazılı sözlü iletişimi çok iyi, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Yalova veya Gölcük civarında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Teknik Satınalma UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova’da faaliyet gösteren fabrikamızdaki Satınalma Müdürlüğün de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Satınalma Uzmanı aramaktayız.  Üniversitelerin (Örgün öğretim veren) İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun, En - Direk Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyimli, (Tercihen En-Direk satınalma  (Teknik yedekparça alımları, yatırım alımları) yapmış olan, ERP programı uygulama deneyimine sahip (Tercihen Oracle ya da SAP uygulamalarına hakim), Temel seviyede muhasebe bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere becerileri gelişmiş, yeniliğe açık MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip, 30 yaşını aşmamış, Yalova veya Gölcük güzergahında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive & Department Assistant (Temporary) İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Executive & Department Assistant (Temporary)Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Graduated from related faculties of the universities, Having at least 3 years experience in a similar position, experience in assistance to Expat Managers will be an asset, Excellent command of written and spoken English, Good command of MS Office programs, Multi-task oriented by having good organization, coordination and planning skills, Trustful, presentable, reliable, dynamic, patient and cheerful personality, Success about time management and being result-oriented, Able to work with flexible working hours, No obstacle to travel abroad.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İhracat Uzmanı İstanbul(Avr.) Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
İhracat UzmanıAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Satış ve Pazarlama Direktörlüğü bünyesinde görev yapacak; Lisans mezunu (Tercihen Kimya Mühendisliği) Kimya sektöründen İhracat konusunda en az 4 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen (Tercihen Arapça, Rusça ve Fransızca dillerinden birini iyi derecede bilen), MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Yurtdışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Satış yetkinlik ve tecrübesine sahip, Yeni Pazar yaratma ve acente/bayi/distribütör yönetimi konusunda deneyimli adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrol Uzmanı Kocaeli Sepaş Enerji
Kontrol UzmanıSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz  SEPAŞ Enerji (Sakarya Elektrik Perakende A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kontrol Uzmanı” aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl bütçe planlama ve raporlama deneyimi olan (enerji sektörü) veya bütçe ve raporlama alanında kariyer hedefleyen yeni mezun, İyi derecede sözlü/yazılı İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarını ileri seviyede kullanan, tercihen SAP bilgisi olan, Sayısal verilerle çalışma konusunda yetenekli, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Analitik düşünen, çözüm odaklı,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden veya çalışabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Kocaeli Sepaş Enerji
AvukatSepaş Enerji
• Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun olmak ve Avukatlık Stajını tamamlamış olmak. • Analitik düşünce yeteneği • Yaratıcılık, liderlik vasıflarına sahip • İnisiyatif kullanabilme • Proaktif yaklaşım • Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş • Takım çalışmasına yatkın • Planlama ve organizasyon becerisine sahip • İyi derecede İngilizce bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Enerji Tedarik Sorumlusu Kocaeli Sepaş Enerji
Enerji Tedarik SorumlusuSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz Sepaş Enerji bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Enerji Tedarik Sorumlusu” aranmaktadır.  Üniversitelerin İşletme, Matematik, Mühendislik bölümlerinden mezun, Enerji sektörünün Ticaret ve Fiyatlandırma alanında deneyimli veya en az 3 yıl kurumsal firma deneyimi olan, Enerji piyasaları hakkında bilgi sahibi MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Analiz ve raporlama becerisine sahip, Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın, EPDK mevzuatları hakkında bilgi sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama ve Kontrol Müdürü Kocaeli Sepaş Enerji
Planlama ve Kontrol MüdürüSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz  SEPAŞ Enerji (Sakarya Elektrik Perakende A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Planlama ve Kontrol Müdürü” aranmaktadır. Ekonomi, İşletme veya Maliye bölümlerinden mezun, tercihen ilgili alanda yüksek lisans yapmış, Bütçe Yönetimi konusunda 4 yıl deneyimli, MS Ofis uygulamalarını ileri seviyede kullanan, tercihen SAP bilgisi olan, İyi derecede sözlü/yazılı İngilizce bilgisine sahip, Sayısal verilerle çalışma konusunda yetenekli, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Analitik düşünen, çözüm odaklı,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden ya da çalışabilecek olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Adıyaman... Sepaş Enerji
Genel BaşvuruSepaş Enerji
Bu ilan, Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz Sepaş Enerji bünyesinde ileride oluşabilecek idari kadro pozisyonları için değerlendirilmeye alınmak üzere yayınlanan Genel Başvuru ilanıdır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, İlgili pozisyonlar için çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın Vizyoner, sonuç odaklı ve gelişime açık Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
StajyerAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
AKENERJİ staj imkanlarından yararlanmak için genel staj başvurusunda bulunabilirsiniz.Başvurunuz, departmanların stajyer talepleri doğrultusunda değerlendirilmeye alınarak, niteliklerinize uygun staj pozisyonları oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.AKENERJİ'ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Pazarlama Uzmanı İstanbul(Avr.) AKBATI AVYM
Pazarlama UzmanıAKBATI AVYM
Üniversitelerin 4 yıllık İletişim, İşletme Fakültelerinden mezun En az 3 yıl benzer iş deneyimine sahip Tercihen AVM sektöründe deneyimli  Çok iyi derecede İngilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi çok kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek MS Office Programlarını etkin bir şekilde kullanabilen İleride Pazarlama veya Halkla İlişkiler alanında kariyer yapmak isteyen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakasında Bahçeşehir ve Esenyurt civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Kurumsal Müşteri TemsilcisiAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir.  Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojileri alanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Kurumsal Müşteri Yöneticisi aramaktadır.·      Bilgi teknolojileri sektöründe satış konusunda en az 4 yıl deneyimli,·      Proaktif çalışan ve analitik düşünce yapısına sahip,·      Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme yeteneğine sahip,·      Sorumluluk almaktan çekinmeyen,·      İyi derecede İngilizce bilen,·      Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·      Seyahat engeli bulunmayan, ·      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·      Bilgi teknolojileri yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetlerinin satışında yaratıcı yenilikler getirebilecek,·      Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, çözüm odaklı çalışacak,·      Müşterilerle ve diğer çalışanlarla yapıcı ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) AK-PA Tekstil İhracat Pazarlama A.Ş.
Mali İşler UzmanıAK-PA Tekstil İhracat Pazarlama A.Ş.
Akkök Holding A.Ş.'nin Dış Ticarete Açılan PenceresiAk-Pa,  1976 yılında Akkök Holding şirketlerinin yurt dışı pazarlama ve ihracat faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur.  Türkiye’nin tekstil alanındaki en güçlü ihracatçı şirketlerinden biri olarak Türkiye piyasası yanısıra beş kıtada  70’den fazla ülkeye kuruluşundan bugüne 6,3 Milyar USD ihracat gerçekleştirmiştir.Akkök Holding Şirketleri, Aksa Akrilik, Ak-Kim Kimya ve DowAksa’nın  akrilik elyaf, karbon elyaf, kimyasal ürünleri  ve yarı mamul iplik ürünleri, dünyanın büyük ve orta ölçekli sanayi kuruluşlarınca kullanılmaktadır. Ak-Pa, üretici kardeş firmalar ile kurduğu sinerji ile ulusal piyasanın yanı sıra dünya piyasalarını da yakından takip  ederek  sektörel tecrübesi, hizmet kalitesi ve Holding’den aldığı güç ile paydaşlarına değer yaratmaktadır. İstenen Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili lisans bölümlerinden (Tercihen  İşletme, İktisat, Muhasebe vb.) mezun, Muhasebe ve finansman alanında minumum 4 yıl deneyimli, Tercihen SMMM belgesine sahip veya stajyerliğini başlatmış, Tercihen Oracle ERP programı konusunda bilgi ve deneyim sahibi, KDV iade süreçleri hakkında bilgi sahibi, MS office uygulamalarına hakim, Sözlü ve yazılı iletişimi  kuvvetli Takım çalışması ve işbirliğine yatkın Erkek Adayların askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı