AKKÖK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.akkok.com.tr

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Ülke içinde öncelikle ihtiyaç duyulan alanlara yatırım yaparak, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunan Akkök Holding A.Ş., hedeflerine ulaşmak için gereken ortamları kendi içindeki potansiyel ve ülke gelişim trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturmayı sorumluluk olarak görmektedir.

Akkök çatısı altında toplanan sanayi şirketleri ağırlıklı olarak tekstil, kimya ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Ticari şirketlerin faaliyetleri ise pazarlama, ihracat ve hizmet sektörleri olarak özetlenebilir.

Yeni çağımızda hızla değişen ekonomik ve sosyal yapıya uyumlu bir gelişim gösteren Grup Şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin gelişiminde, önemli paya sahiptirler. Geleceği hep daha farklı, insanlığa daha faydalı bir yaklaşım içinde profesyonelce karşılayan Grup, sinerjik yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerinde ciddi bir rekabet gücüne sahiptir.

Girişimci ve paylaşımcı bir anlayışa sahip olan kurum kimliğimiz içinde çağdaş gelişimin en önemli özelliği İnsan Kaynakları Çalışmalarında gösterdiğimiz titizlik ve özendir. Grubumuz, çalışanlarına tanımış olduğu maddi imkanların yanısıra, kariyer planlama konusunda da vermiş olduğu destekle çalışanlarının iş hayatlarının sağlıklı gelişimine önemli katkıda bulunmaktadır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular "Aday Personel Havuzu"nda toplanmaktadır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun adaylar seçilerek, İnsan Kaynakları temin prosedürülerine göre mülakata alınmaktadır.

İşbaşı yapan personelimizin şirkete kısa sürede uyumu amacıyla oryantasyon programı uygulanmaktadır.AKKÖK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 36
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Energy Trading Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Energy Trading Assistant SpecialistAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Our company seeks an Energy Trading Assistant Specialist  to work as an asset dispatcher within the Energy Trading Department.The canditate will join a team of dispatchers that have their own flexibility in optimizing the generation of Akenerji power plants with a total capacity of 1224 MW. He/She will be responsible to extract value from various electricity markets with the target to over-perform day ahead perfect dispatch. The candidate will gain a broad experience in optimizing hydroelectric and natural gas fired power plants.  Bachelors degree in Mechanical, Industrial, Electrical Engineering or Business  Administration, Strong verbal & written communication skills in English,  Able to take risk  and responsability supported with technical analysis. Must be proficient in  Excel and preferably  demonstrate understanding of advanced functionality, Analytical minded, creative, open to changes, and good communication skills, Able to work under pressure for fast-paced, time sensitive environment and reporting  deadlines (flexible hours    required), Preferably knowledgeable in Turkish power and energy market regulations,  Able to work with employees from different cultures.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Elektrik TeknisyeniAkyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezimizde görev almak üzere;Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksekokullarının Elektrik bölümünden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl AVM, Rezidans ve Otel Teknik Servisinde deneyimli,Elektrik ve teknik bilgi konularına hakim, Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Esenyurt-Avcılar civarında  ikamet eden Çalışma arkadaşı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Teknisyeni İstanbul(Avr.) Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Mekanik TeknisyeniAkyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Yüksekokul  veya meslek liselerinin Makine ve/veya İklimlendirme-Soğutma , Sıhhi tesisat , Torna tesviye , Metal işleri bölümlerinden mezun,Benzer pozisyonda en az 2 yıl AVYM, Rezidans ve Otel Teknik Servisinde deneyimli ,Vardiyalı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Esenyurt-Avcılar Civarında  ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Muhasebe Uzman YardımcısıAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Şirketimiz Genel Merkezi'nde bulunan Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Muhasebe konusunda kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen 2 yıl tecrübeli, Yoğun çalışma temposuna uyum gösterecek, İyi derecede ingilizce bilen, MS Office  programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen Oracle bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Stratejik Planlama Uzmanı / Uzman YardımcısıAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Şirketimiz Genel Merkezi'nde bulunan Stratejik Planlama ve Risk Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere STRATEJİK PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI/ UZMANI aranmaktadır.Dört yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Stratejik planlama ve fizibilite çalışmaları konusunda minimum 1 yıl tecrübeli,Tercihen enerji sektörü hakkında bilgi sahibi, Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Microsoft Office programlarını (özellikle powerpoint ve excel) ileri düzeyde kullanabilen,Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişimi kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Elemanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Mekanik Bakım ElemanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş Yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumundadır. Şirketimiz Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir.502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.Aksa Akrilik, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) 25 milyon dolar ve üstü ihracat yapanlara verdiği Platin Ödüller'de 42 şirketi geride bırakarak, birinciliğin sahibi oldu. Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Aksa Akrilik’i yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategoride değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notunu “AA (Trk)”, görünümünü “Stabil” olarak belirledi. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 44’üncü olan şirket, Fortune 500 listesinde de 96’ncı sırada yer aldı.5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir.Yalova'da kurulu fabrikamızın Bakım Üniteleri'nde görev alacak Mekanik Bakımcı pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız; MYO Makina veya ilgili teknik lise bölümlerinden mezun, Bakım ünitesinde en az 2 yıl tecrübeye sahip, Bakım onarım arıza giderme konularında deneyim sahibi, Askerliğini tamamlamış,  Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget & Controlling Senior Specialist İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Budget & Controlling Senior SpecialistAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
University degree in Economy, Business Administration or Engineering,Proficiency in written and spoken English,Excellent computer skills in MS Office applications,Minimum 6 years of relevant experience is needed,Knowledge of IFRS reporting and consolidation is a must,Knowledge on financial analysis and control is a must,Having ability of analytical thinking, coordination and communication with the other departments in the company,Team player, result oriented,Excellent skills with attention to detail and accuracy,Keep up with flexible working hours,Male candidates must have fulfilled their military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Operatörü Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Üretim OperatörüAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş Yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumundadır. Şirketimiz Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir.502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.Aksa Akrilik, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) 25 milyon dolar ve üstü ihracat yapanlara verdiği Platin Ödüller'de 42 şirketi geride bırakarak, birinciliğin sahibi oldu. Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Aksa Akrilik’i yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategoride değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notunu “AA (Trk)”, görünümünü “Stabil” olarak belirledi. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 44’üncü olan şirket, Fortune 500 listesinde de 96’ncı sırada yer aldı.5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir.Yalova'da kurulu fabrikamızın üretim sahalarında Üretim Operatörü pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.        Meslek Yüksekokulu,Meslek lisesi ve düz lise mezunu,         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,         Askerliğini tamamlamış,         Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/ edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Muhasebe Elemanı (Engelli) İstanbul(Avr.) Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Muhasebe Elemanı (Engelli)Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Minimum önlisans mezunu, Muhasebe alanında 2 - 4 yıl tecrübeli, İletişim becerileri güçlü, MS Office uygulamalarına ve muhasebe programlarına hakim, İş takibi ve zaman yönetiminde başarılı, İşbirliği ve ekip çalışmasına değer veren, Faturalama süreçleri ve ön muhasebe konusunda bilgi sahibi, Tercihen Avrupa Yakasında Bahçeşehir ve Esenyurt civarında ikamet eden, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, Türkiye İş Kurumuna kayıtlı,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Assistant Legal Counsel İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Assistant Legal CounselAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Graduated from reputable law faculties, Max. 2 years of experience, Knowledge in writing, reviewing and executing business contracts is a plus, Knowledge of specific legal requirements such as Energy, Commercial, Administrative and Labor is an asset,High command in verbally and written in both Turkish and English, Good command in MS Office, Able to communicate in multicultural business environment, Litigation practice is an asset, Dynamic and teamwork oriented, Multitasking and analytical personality, Result oriented and ability to work under time restriction, Completion of apprenticeship, No restrictions for travelling, No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Operatörü Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Bakım OperatörüDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın Bakım ve Yardımcı İşletmeler Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere;En az Meslek Lisesi (Mekanik, Metal İşleri, Torna-Tesviye vb.) mezunu, tercihen Meslek Yüksek Okulu (Makina vb.) mezunu,Mekanik Atölye uygulamalarına (Torna, Freze, Kaynak..vb.) hakim,Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,Arıza ve problem çözme yeteneği gelişmiş Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/edebilecek,Bakım (Mekanik) Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Teknik Satınalma UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş Yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumundadır. Şirketimiz Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır. Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir. 502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.Aksa Akrilik, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) 25 milyon dolar ve üstü ihracat yapanlara verdiği Platin Ödüller'de 42 şirketi geride bırakarak, birinciliğin sahibi oldu. Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Aksa Akrilik’i yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategoride değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notunu “AA (Trk)”, görünümünü “Stabil” olarak belirledi. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 44’üncü olan şirket, Fortune 500 listesinde de 96’ncı sırada yer aldı.5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir.Yalova’da faaliyet gösteren fabrikamızdaki Satınalma Müdürlüğü'nde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahipTeknik Satınalma Uzmanı aramaktayızÜniversitelerin Örgün öğretim veren İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun,2-5 yıl benzer pozisyonda çalışmış ERP programı uygulama deneyimine sahip (Tercihen Oracle ya da SAP uygulamalarına hakim),Temel seviyede muhasebe bilgisine sahip, İngilizce, Türkçe sözleşme deneyimi olan, Milyon USD'lik yatırım sözleşmeleri konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere becerileri gelişmiş, yeniliğe açık Problem Çözme ve iletişim yeteneği yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip, Yalova veya Gölcük güzergahında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses ve Ürün Geliştirme Mühendisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Proses ve Ürün Geliştirme MühendisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding şirketlerinden Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş Yüzde 100 Türk sermayesiyle kuruldu. Aksa Akrilik, 315.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle dünyanın en büyük, Türkiye’nin tek akrilik elyaf üreticisi konumundadır. Şirketimiz Türkiye'deki akrilik elyaf talebinin yaklaşık yüzde 69’unu, dünyadaki akrilik elyaf pazarının yaklaşık yüzde 17’sini karşılamaktadır.Aksa Akrilik, halıdan döşemeliğe, süveterden çoraba, iplikten el örgüsüne, kadifeden kilim, battaniye, tente ve endüstriyel filtrelere kadar çok çeşitli alanlara tekstil ve teknik tekstil hammaddesi tedarik etmektedir.502 bin metrekarelik bir alanda kurulu Aksa Akrilik, 2017 yılının ilk 6 ayında pek çok kurumsal başarıya imza attı. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin düzenlediği 7’nci Kurumsal Yönetim Ödülleri’nde zirvenin sahibi oldu. Türkiye’nin önde gelen bağımsız kurumsal derecelendirme şirketi Saha’nın yaptığı çalışmada Kurumsal Yönetim Derecelendirme Notu’nu 9,60’a çıkaran Aksa Akrilik, 50 şirketi geride bırakarak, Kurumsal Yönetim Endeksi’nde en yüksek nota sahip 1’inci şirket oldu.Aksa Akrilik, İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) 25 milyon dolar ve üstü ihracat yapanlara verdiği Platin Ödüller'de 42 şirketi geride bırakarak, birinciliğin sahibi oldu. Uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating, Aksa Akrilik’i yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategoride değerlendirerek, Uzun Vadeli Ulusal Notunu “AA (Trk)”, görünümünü “Stabil” olarak belirledi. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesinde 44’üncü olan şirket, Fortune 500 listesinde de 96’ncı sırada yer aldı.5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracat yapan Aksa, uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle dünya liderliği konumunu sürdürecektir.Yalova'da kurulu fabrikamızda Proses ve Ürün Geliştirme Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Proses ve Ürün Geliştirme Mühendisleri aramaktayız. Genel NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği Lisans veya Yüksek Lisans bölümlerinden mezun, Üretim / Proses ve Ürün geliştirme alanlarında en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen akıcı konuşabilen), Askerliğini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, gerek ekip üyesi gerek ekip lideri olarak çalışabilecek,İletişime açık ve iletişimi kuvvetli, Yalova veya Gölcük civarında  ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Electrical & Instrumentation Specialist Engineer Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Electrical & Instrumentation Specialist EngineerDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa , an international indirect joint venture between the Dow Chemical Company and Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş., established in 2012, is providing and selling high quality carbon fiber and carbon fiber reinforced advanced composite solutions by applying science, world class manufacturing capabilities and technical knowledge, to the industrial clients.  DowAksa is selling to diversified industrial market areas. End users are;Wind EnergyPressurised Vessels Infrastructure Automotive The company is offering the role of a Electrical & Instrumentation Specialist EngineerThe candidate should have:Bachelor’s degree in Electric & Electronic Engineering,Preferably 3 – 5 years of work experience in related areas ,Proficiency in written and spoken English,Excellent communication and coordination skills, competent in teamwork, strong analytical approach, analytical mind set from problem definition to problem solving,Advanced level of Ms Office applications,Residing or to be residing in Yalova or Karamürsel,Having no obstacle for travelling  inland or abroad,No military service obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Makine Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Makine MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Yatırım Bölüm Yöneticiliği bünyesinde, "Mekanik Tasarım Mühendisi" unvanı ile görev yapacak;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proje alanında en az 2-3 yıl sanayi tesislerindeki işlerde, projelerde ya da şantiyelerde deneyimli,Tercihen Autocad, üç boyutlu borulama, çelik, ekipman tasarımı, hesap programları ve MS Office programları bilgisine sahip,Çözüm ve sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek, 30 yaşını aşmamış, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Budget & Controlling Assistant Manager İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Budget & Controlling Assistant ManagerAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
University degree in Economy, Business Administration or Engineering, Proficiency in written and spoken English, Excellent computer skills in MS Office applications, 8 years of relevant experience is needed, Knowledge of IFRS reporting and consolidation is a must, Knowledge on financial analysis and control is a must, Having ability of analytical thinking, coordination and communication with the other departments in the company,Team player, result oriented, Excellent skills with attention to detail and accuracy, Keep up with flexible working hours, Male candidates must have fulfilled their military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Üretim MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Fabrika ve Yatırım Direktörlüğü, Üretim Bölüm Yöneticiliği (Temel Kimyasallar) bünyesinde, "Mühendis- Üretim " unvanı ile görev yapacak;Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Üretim Mühendisliği alanında min. 1 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yalova veya Karamürsel’de ikamet eden/edebilecek, Değişime açık, problem çözme ve analiz yeteneğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Hatay Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Elektrik MühendisiAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Enerji Sektörünün öncülerinden olan şirketimizin Hatay Erzin bölgesindeki 904 MW Doğalgaz Çevrim Santrali Projesinde görevlendirilmek  üzere, Elektrik Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezunTercihen Doğalgaz Santralleri, Kömür Santralleri, LNG Projelerinin İşletme ve Periyodik Bakım alanında en az 3 yıl deneyimi olan,154/380 kV şalt ekipmanları bakım ve işletme deneyimine sahip,AG ve OG Elektrik Bilgisine sahip, Elektrik Devre Şeması okuyabilen, DCS ve SCADA hakkında bilgi sahibi, CMMS bilgisayarlı bakım yönetimi sistemi kullanmışYoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, dinamik,Sürekli gelişmeye açık, Ekip çalışması ve işbirliğine duyarlı,Yaratıcı ve yenilikçi, Özgüven sahibi, Sonuç Odaklı, İyi derecede İngilizce bilen, Erzin-Dörtyol (Hatay) bölgesinde ikamet eden / edebilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Genel BaşvuruDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa İleri Kompozit Malzemeler Sanayi Limited Şirketi  ailesine katılmak için özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek Genel Başvuruda bulunabilirsiniz.Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. İleride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilmeye alınarak niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.DowAksa İleri Kompozit Malzemeler Sanayi Limited Şirketi 'nde oluşabilecek boş pozisyonların ilanlarını yine kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Borulama Uzmanı Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Borulama UzmanıDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır. Şirketimizin Yalova Fabrikası’nda bulunan Prosess Teknolojileri ve Mühendislik Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin Makine Mühendisliği ve/veya ilgili bölümlerden mezun, İlgili alanda minimum 3 yıl tecrübe sahibi, Saha uygulamalarında deneyimli, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişim ve koordinasyon becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, analitik yönü güçlü ve problem çözme yetisine sahip,Yalova veya Karamürsel’de ikamet eden/edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Borulama Uzmanı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam (Mekanik) Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Ressam (Mekanik)Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden mezun,•         En az 3 yıl tecrübesi olan,•         İyi derecede AutoCAD çizim programlarına hakim,•         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,•         Raporlama ve analitik becerileri kuvvetli,•         Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen; teknik resim okuyabilen ve çizebilen,•         Projelerin zamanında ve doğru olarak tamamlanmasını sağlayacak iş disiplinine, planlama yeteneğine sahip,•         Ekipman design Sketch ve imalat projeleri çizebilen,•         Borulama planları ve izometrilerini çıkartıp malzeme listeleri hazırlayabilen,•         Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•         Yenilikçi ve sorumluluk almaya istekli,•         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,•         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•         Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/ edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE Takım Lideri Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE Takım LideriAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Ar-Ge Direktörlüğüne bağlı olarak görev yapacak;Üniversitelerin Kimya veya Kimya Mühendisliği bölümlerinde doktorasını tamamlamış,En az 6 yıl endüstriyel Ar-Ge tecrübesine sahip ve ekip yönetmiş, Analitik, organik ve inorganik kimya bilgisine sahip, Proje yönetimi ve ArGe teşvik&muafiyetleri alanlarında bilgi ve deneyim sahibiİyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek olan, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Bakım Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Bakım MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Su Çözümleri Teknik Direktörlüğü bünyesinde, "Bakım Mühendisi" unvanı ile görev yapacak;Üniversitelerin Mekatronik, Elektrik, Elektronik veya Makine Mühendisliği Bölümü mezunu,Bakım & onarım alanında en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik, elektronik, mekanik sistem tasarım bilgisi ve tecrübesi olan, Tercihen üretim tesislerinde, bakım, proje ve montaj işlerinde çalışmış, Makine otomasyonu hakkında bilgi / tecrübe sahibi, PLC (tercihan OMRON) programlama ve servomotor sistemleri hakkında bilgi ve tecrübe sahibi,Düzenli ve programlı çalışma alışkanlığı olan, Uluslararası teknik ve “Yönetim Sistemleri” standartları hakkında bilgi sahibi,Bilgisayarı ve ilgili mühendislik programlarını etkin kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen, 35 yaşını aşmamış, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Yeniliğe açık, yaratıcı ve gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru - Operatör Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Genel Başvuru - OperatörDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın farklı bölümlerinde operatör pozisyonunda çalışmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip arkadaşlar başvuruda bulunabilirler. Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksekokulu Kimya, Proses, Petrokimya, Makine, Elektrik, Elektronik, Tekstil, İplik, Dokuma vb. bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe tecrübe kazanmış, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE Operatörü Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
AR-GE OperatörüDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın Yeni Ürün ve Proses Geliştirme Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere; Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinden mezun olan (Kimya, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Rafineri ve Petrokimya, Kağıt ve Selüloz, Lastik ve Plastik, Kontrol ve Otomasyon, Laboratuvar vb.),Pilot üretim hattında görev yapabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/edebilecek,Ar-Ge Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sağlık Emniyet Çevre Operatörü Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Sağlık Emniyet Çevre OperatörüDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın Kalite & SEÇ Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere; Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği” veya “Sivil Savunma ve Yangın Güvenliği” bölümlerinden mezun,İş sağlığı ve güvenliği ile tercihen çevre yasal mevzuatlar hakkında bilgisi olan,Yangınla mücadele ve ilkyardım konularında sertifika sahibi,MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek,Sağlık Emniyet Çevre (SEÇ) Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Operatörü Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Üretim OperatörüDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın Üretim Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere;Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksekokulu bölümlerinden mezun olan (Kimya, Proses, Petrokimya, Makine, Elektrik, Elektronik),Takım çalışmasına yatkın,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek, Üretim Operatörü aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip“Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Ön lisans veya Lisans Bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen, Telefonda iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün ve müşteri odaklı, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, 7/24 vardiyalı çalışma düzenine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Gebze’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Satış Uzman YardımcısıAkiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
• Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun,• Gayrimenkul sektöründe en az 1-2 yıl deneyimli,• Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip,• Microsoft Office programlarını kullanabilen,• Aktif sıcak satış yapabilen, ekip çalışmasına inanan, sorumluluk sahibi,• Prezantabl, diksiyonu düzgün, güler yüzlü, görünümüne önem veren, insan ilişkilerinde başarılı, dışa dönük kişilik özelliklerine sahip,• Müşteri odaklı, problem çözme ve ikna kabiliyeti yüksek,• Planlama, organizasyon, raporlama, takip becerilerine sahip,• Şirket prensip ve kurallarına uyum sağlayabilecek, temsil yeteneğine sahip,• Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış,• Sürücü ehliyeti sahibi,• Tercihen sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Danışma GörevlisiAkyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akasya Alışveriş Merkezi Danışma ekibinde görev almak üzere;En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm & Otelcilik bölümlerinden mezun,Tercihen Otel, Rezidans, Avm vb. yerlerde benzer bir pozisyonda çalışmış Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen sigara kullanmayan Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pazarlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama Uzman YardımcısıAk Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık İletişim Fakültelerinden mezun En az 2 yıl benzer iş deneyimine sahip (Tercihen digital medya alanında tecrübe sahibi)Çok iyi derecede İngilizce bilen  Yazılı ve sözlü iletişim becerisi çok kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek MS Office Programlarını etkin bir şekilde kullanabilen İleride Pazarlama veya Halkla İlişkiler alanında kariyer yapmak isteyen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakasında Bahçeşehir ve Esenyurt civarında ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Full Stack Developer İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Full Stack DeveloperAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir. Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojileri alanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Yeni iş fikirlerini projelendirerek, bunların yazılım ve geliştirmesini yapacak ardından “Aktek Made” ürüne dönüştürme sürecinde görev alacak ‘’FULL STACK DEVELOPER’’arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği)Yazılım ve geliştirme konusunda en az 4 yıl tecrübeli, ürünleştirme konusunda deneyimli,Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Matematiksel düşünme ve analiz yeteneğine sahip, tercihen istatistiksel analiz bilgisi olan,Sabırlı, yenilikçi, yaratıcı, meraklı ve araştırmacı, Çok boyutlu düşünme ve çalışma becerisi olan, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
Üst Düzey Yönetici AsistanıAkkök Holding A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Kurumsal bir şirkette benzer bir pozisyonda en az 1 yıl deneyim sahibi İyi derecede İngilizce bilen ve MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü Planlama ve organizasyon becerisine sahip Zaman yönetimi konusunda başarılı ve sonuç odaklı  Enerjisi yüksek ve diksiyonu düzgün
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mali İşler Uzmanı İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
Mali İşler UzmanıAkkök Holding A.Ş.
Akkök Holding A.Ş.’de Mali İşler ve Vergi Yönetimi Koordinatörlüğü Bölümü’nde, Mali İşler ve Vergi Yönetimi Koordinatörü’ne bağlı olarak görev alacak çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin İşletme, İktisat ve benzeri bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında en az 5 yıllık tecrübeye sahip, Tercihen SMMM belgesine sahip, Güncel vergi mevzuat ve uygulamalarını takip eden, ERP programları hakkında bilgi sahibi (Oracle sistem bilgisi tercih nedenidir)MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Genel Muhasebe ilke ve kurallarına ile e-uygulamalara hakim, İletişim becerileri kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Hasar Yetkilisi İstanbul(Asya) Dinkal Sigorta
Hasar YetkilisiDinkal Sigorta
Genel nitelikler:Türkiye'nin güçlü ve seçkin markası Akkök Şirketler Grubu bünyesinde, yüksek prim üretim hacmi ile 'Kurumsal Acente' olarak faaliyet gösteren şirketimize, Tercihen sigorta şirketi veya broker tecrübesi olan, en az 2 yıldeneyim sahibi, İleri düzeyde office programlarına hakim,İnsan ilişkilerinde güçlü,Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortamlara uyumlu,Problem çözme, takipçilik, sorgulama, analitik düşünme becerilerine sahipİngilizce bilgisine hakim Prezantabl ve disiplinli, Ekip çalışmasına yatkın, Seyahate engeli olmayan, Üniversite veya sigorta meslek yüksekokulu mezunu, Azami 30 yaşında, Tercihen Nakliyat Hasarları bilgisine sahip Kurumsal ve bireysel tüm sigorta branşlarının işlemlerinde, sigorta şirketleri, müşteriler ve eksperler arasındaki etkin diyaloğu yürütebilecek ve sözkonusu iş alanında geniş bilgi sahibi 'Hasar Yetkilisi' aranmaktadır
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Yetkili İstanbul(Avr.) Dinkal Sigorta
Teknik YetkiliDinkal Sigorta
Türkiye'nin güçlü ve seçkin markası Akkök Şirketler Grubu bünyesinde, yüksek prim üretim hacmi ile 'Kurumsal Acente' olarak faaliyet gösteren şirketimize, Tercihen broker deneyimli, Elementer Kurumsal sigortalarda bilgi sahibi, özellikle yangın&mühendislik&sorumluluk branşlarında İleri düzeyde office programlarına hakim,  İnsan ilişkilerinde güçlü, Prezantable, Ekip çalışmasına yatkın Disiplinli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Seyahate engeli olmayan,  Sigara kullanmayan,  Üniversite veya sigorta meslek yüksekokulu mezunu, Azami 30 yaşında, Tercihen İngilizce bilen Elementer Kurumsal sigorta branşlarının işlemlerinde, sigorta şirketleri ile etkin diyaloğu yürütebilecek ve söz konusu iş alanında geniş bilgi sahibi 'Teknik Yetkili' aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı