AKKÖK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.akkok.com.tr

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Ülke içinde öncelikle ihtiyaç duyulan alanlara yatırım yaparak, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunan Akkök Holding A.Ş., hedeflerine ulaşmak için gereken ortamları kendi içindeki potansiyel ve ülke gelişim trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturmayı sorumluluk olarak görmektedir.

Akkök çatısı altında toplanan sanayi şirketleri ağırlıklı olarak tekstil, kimya ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Ticari şirketlerin faaliyetleri ise pazarlama, ihracat ve hizmet sektörleri olarak özetlenebilir.

Yeni çağımızda hızla değişen ekonomik ve sosyal yapıya uyumlu bir gelişim gösteren Grup Şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin gelişiminde, önemli paya sahiptirler. Geleceği hep daha farklı, insanlığa daha faydalı bir yaklaşım içinde profesyonelce karşılayan Grup, sinerjik yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerinde ciddi bir rekabet gücüne sahiptir.

Girişimci ve paylaşımcı bir anlayışa sahip olan kurum kimliğimiz içinde çağdaş gelişimin en önemli özelliği İnsan Kaynakları Çalışmalarında gösterdiğimiz titizlik ve özendir. Grubumuz, çalışanlarına tanımış olduğu maddi imkanların yanısıra, kariyer planlama konusunda da vermiş olduğu destekle çalışanlarının iş hayatlarının sağlıklı gelişimine önemli katkıda bulunmaktadır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular "Aday Personel Havuzu"nda toplanmaktadır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun adaylar seçilerek, İnsan Kaynakları temin prosedürülerine göre mülakata alınmaktadır.

İşbaşı yapan personelimizin şirkete kısa sürede uyumu amacıyla oryantasyon programı uygulanmaktadır.AKKÖK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Akkök Yeni Mezun İstanbul(Avr.), ... Akkök Holding A.Ş.
Akkök Yeni MezunAkkök Holding A.Ş.
Kimya, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Akkök Holding bünyesinde, biri yurt dışında olmak üzere faaliyet gösteren 17 sanayi ve ticaret şirketinin İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova bölgelerindeki farklı fonksiyonlarında değerlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi İdari Bilimler fakültelerinden 2016 yılında mezun olan veya 3 yıla kadar deneyimli; İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Araştırmacı ve bilgi edinmeye hevesli Sürekli gelişmeye açık Ekip çalışması ve işbirliğine önem veren Müşteriye duyarlı Yaratıcı/Yenilikçi Özgüven sahibi Sonuç odaklı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da minimum 2 yıl tecilli  adaylar aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Geliştirme Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
İş Geliştirme Yöneticisi/YönetmeniAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Bachelor’s Degree in Mechanical Engineering from an accredited university Minimum of 4-5 years of experience,Sales experience is a plus Strong skills in relationship management and time management Ability to adapt himself/herself to strategies and skills to ensure full implementation of plans, Strong written and electronic (e-mail, powerpoint, etc.) communication skills (both English and Turkish) Determined with significant persistence and self motivation: Energy Efficiency Project and/or Team Management experience is a plus HVAC working experience is preferred Ability to effectively manage a matrix team/organization Strong skills in customer relationship building, facilitation and matrix management
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Business Development Specialist Assistant İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Business Development Specialist AssistantAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Bachelor’s Degree in Mechanical Engineering from an accredited university Sales experience is a plus Sense of urgency in dealing with issues and tasks Strong skills in relationship management and time management Ability to adapt himself/herself to strategies and skills to ensure full implementation of plans, Strong written and electronic (e-mail, powerpoint, etc.) communication skills (both English and Turkish) Determined with significant persistence and self motivation Energy Efficiency Project experience is a plus
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enerji Ticareti Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Enerji Ticareti Uzman YardımcısıAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Our company seeks an Energy Trading Assistant Specialist  to work as an asset dispatcher within the Energy Trading Department.The canditate will join a team of dispatchers that have their own flexibility in optimizing the generation of Akenerji power plants with a total capacity of 1211 MW. He/She will be responsible to extract value from various electricity markets with the target to over-perform day ahead perfect dispatch. The candidate will gain a broad experience in optimizing hydroelectric and natural gas fired power plants. Bachelors degree in Mechanical, Industrial, Electrical Engineering or Business Administration, Preferably completed military service for male candidates, Strong verbal & written communication skills in English, Able to take risk  and responsability supported with technical analysis. Must be proficient in Excel and pr demonstrateoven understanding of advanced functionality, Analytical minded, creative, open to changes, and good communication skills, Able to work under pressure for fast-paced, time sensitive environment and reporting deadlines (flexible hours required), Preferably knowledgeable in Turkish power and energy market regulations, Able to work with employees from different cultures.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Business Modelling Specialist İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Business Modelling SpecialistAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
University degree preferably in economy, statistics, maths or engineering fields, Minimum 3 years of professional experience, preferably in energy sector, investment banking or project financing, Proficiency in written and spoken English,  Advanced level of MS-Office applications (especially Excel), Analytical mind set from problem definition to problem solving,  Ability to follow and develop  detailed financial and economic analyses, to formulate business cases, Ambition to become an expert in energy sector and its regulatory framework, Ability to perform under and meet tight deadlines, Excellent communication and presentation skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Pazarlama Bölge Yöneticisi / Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Satış Pazarlama Bölge Yöneticisi / UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızda Satış ve Pazarlama (Akrilik Elyaflar) Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Satış ve Pazarlama (Akrilik Elyaflar) Bölge Yöneticisi / Uzmanı aramaktayız.  Üniversitelerin örgün öğretim veren ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tercihen iki (2) yıl tekstil ve/veya kimya sektöründe dış piyasa satış ve pazarlama alanlarında deneyimli, Araştırmacı, yaratıcı ve yenilikçi, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, müşteri ve sonuç odaklı, problemlere bütünsel yaklaşabilen, inisiyatif kullanabilen, etkin iletişim ve ikna becerisine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen (yazılı, sözlü), tercihen ikinci dil olarak Fransızca, İtalyanca, dillerinden birini bilen (yazılı, sözlü) MS Office programlarına hakim, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası, Yalova veya Gölcük civarında ikamet eden/edebilecek,Not: 01.01.2017 Tarihine kadar çalışma yeri Gümüşsuyu / Taksim sonrasında Yalova olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Maliyet Muhasebesi Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Bütçe ve Maliyet Muhasebesi UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızda Bütçe ve Maliyet Muhasebesi Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Bütçe ve Maliyet Muhasebesi Uzmanı aramaktayız. • Üniversitelerin örgün eğitim veren İşletme, İktisat, Endüstri / İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,• Üretim şirketinde benzer pozisyonlarda görev almış (Tercihen)• Tercihen ERP veya bütçe programı (Oracle, SAP, Cognos vb.) kullanabilen• MS Office programlarına hakim• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış• Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden / edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Teknik Satınalma UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova’da faaliyet gösteren fabrikamızdaki Satınalma Müdürlüğün de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Satınalma Uzmanı aramaktayız.  Üniversitelerin (Örgün öğretim veren) İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun, En - Direk Satınalma konusunda en az 5 yıl deneyimli, (Tercihen En-Direk satınalma  (Teknik yedekparça alımları, yatırım alımları) yapmış olan, ERP programı uygulama deneyimine sahip (Tercihen Oracle ya da SAP uygulamalarına hakim), Temel seviyede muhasebe bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere becerileri gelişmiş, yeniliğe açık MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip, 30 yaşını aşmamış, Yalova veya Gölcük güzergahında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Özlük Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
İnsan Kaynakları Özlük UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızda İnsan Kaynakları Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Özlük Uzmanı aramaktayız. • Üniversitelerin örgün öğretim veren okulların Maliye, İşletme, İktisat, v.b. idari lisans bölümlerinden veya Endüstri Mühendisliğinden mezun, • İnsan Kaynakları özlük süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli,• Çalışma Hayatı Mevzuatı ile ilgili (İş Hukuku, SGK vs) bilgi sahibi,• Analitik ve muhakeme becerisi olan,• Araştırmacı, yaratıcı ve yenilikçi, ekip çalışması ve işbirliğine yatkın, • ERP ve MS Office uygulamalarına vakıf, • İngilizce bilen,• Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,• Yalova veya Gölcük mevkiinde ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Sorumlusu Kocaeli Sepaş Enerji
Çağrı Merkezi SorumlusuSepaş Enerji
Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Çağrı Merkezi alanında min. 5 yıl tecrübe sahibi, İş ve sonuç odaklı, Hizmet yönlendirme becerileri ve etkili iletişim becerilerine sahip Problem çözme becerisi olan ve analitik düşünebilen, Ekip yönetimi ve iş birliğine yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden veya edebilecek. Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Müdürü Kocaeli Sepaş Enerji
Müşteri Hizmetleri MüdürüSepaş Enerji
Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Müşteri hizmetleri yönetimi alanında en az 7 yıl deneyimli ve yöneticilik tecrübesi bulunan, Microsoft Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, İyi derecede yazılı ve sözlü ingilizce bilgisine sahip, Yönetim raporlama sistemleri konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, İş ve sonuç odaklı, Hizmet yönlendirme becerileri ve etkili iletişim becerilerine sahip, Problem çözme becerisi olan ve analitik düşünebilen, Ekip yönetimiyle ilgili bilgi sahibi ve iş birliğine yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden veya edebilecek. Seyahat engeli olmayan Aktif olarak araç kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Adıyaman... Sepaş Enerji
Genel BaşvuruSepaş Enerji
Bu ilan, Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz Sepaş Enerji bünyesinde ileride oluşabilecek idari kadro pozisyonları için değerlendirilmeye alınmak üzere yayınlanan Genel Başvuru ilanıdır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, İlgili pozisyonlar için çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın Vizyoner, sonuç odaklı ve gelişime açık Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avukat Kocaeli Sepaş Enerji
AvukatSepaş Enerji
Üniversitlerin Hukuk fakültelerinden mezun En az 5 sene tecrübeye sahip Güçlü iletişim, yazılı ve sözlü ifade yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ticaret ve Tüketici Hukuk alanlarında dava takip, duruşma tecrübesi olan, Mevzuat değişikliklerini takip edebilecek, Tercihen iyi derecede YTS ve UYAP kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Uzmanı Kocaeli Sepaş Enerji
Kalite UzmanıSepaş Enerji
·         Üniversitelerin Çevre Mühendisiliği Bölümlerinden mezun,·         Çevre, İSG ve Kalite Yönetim Sistemleri konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sertifikasına sahip ve Tercihen en az 1 yıl bu görevi sürdürmüş olması,·         Çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         QDMS/EnsembleYazılımlarını kullanabilen, SAP MM Modülü temel bilgilerine sahip,·         ISO 9001:2015 İç Denetçi Sertifikasyonu(Tercihen Başdenetçi Sertifikası olan),·         ISO 9001, ISO 10002 ve ISO 27001 Yönetim Sistemleri hakkında bilgi sahibi·         İş ve sonuç odaklı,·         Hizmet yönlendirme becerileri ve etkili iletişim becerilerine sahip·         Problem çözme becerisi olan ve analitik düşünebilen,·         Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden veya edebilecek.·         Seyahat engeli olmayan,·         Aktif olarak araç kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri/IT Uzmanı Kocaeli Sepaş Enerji
Bilgi Teknolojileri/IT UzmanıSepaş Enerji
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden mezun,·         Bilişim Teknolojisi hizmetlerinde ve idamesinde 4-5 yıl deneyimli,·         İş ve sonuç odaklı,·         Hizmet yönlendirme becerileri ve etkili iletişim becerilerine sahip·         Problem çözme becerisi olan ve analitik düşünebilen,·         Ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden veya edebilecek.·         Seyahat engeli olmayan,·         Aktif olarak araç kullanabilen. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Regülasyon Uzmanı Kocaeli Sepaş Enerji
Regülasyon UzmanıSepaş Enerji
-    Üniversitelerin Elektrik/ Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,-    Tercihen 3 yıl tecrübeli,-    İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,-    Çok iyi derecede MS Office programlarını kullanabilen,-    Takip ve raporlama yönü güçlü, -    Detaycı ve çözüm odaklı, -    İletişim kabiliyeti yüksek, -    Aktif araç kullanabilen, seyahat engeli bulunmayan,-    Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Faturalandırma Görevlisi Kocaeli Sepaş Enerji
Faturalandırma GörevlisiSepaş Enerji
*Üniversitelerin sayısal bölümlerinden mezun (Tercihen İstatistik, Matematik bölümü mezunu),*İleri derece Excel, Powerpoint, SQL, Makro/Proglama bilgisi olan,*Analiz etme, planlama takip ve raporlama yönü güçlü,*Sistematik, detaycı ve dikkatli, analitik düşünebilen,*Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına ve iş birliğine yatkın,*Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,*Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,*Kocaeli'de ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Bölüm Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Hizmetleri Bölüm YöneticisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörlüğü bünyesinde, "Müşteri Hizmetleri Bölüm Yöneticisi" unvanı ile görev yapacak; Üniversitelerin Endüstri, İşletme veya Kimya Mühendislikleri mezunu, Müşteri Hizmetleri konusunda min. 5 yıl deneyimli ve yöneticilik tecrübesine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, İkna kabiliyeti yüksek, proje yönetimi, iletişim, ekip yönetimi, planlama ve organizasyon yetkinlik ve tecrübesine sahip, İstanbul ve Yalova’da ikamet eden/edebilecek, Yeniliğe açık, yaratıcı ve gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır.  Üniversitelerin Ön lisans veya Lisans Bölümlerinden mezun, Tercihen Çağrı Merkezi operasyon süreçlerinde tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen, Telefonda iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün ve müşteri odaklı, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, 7/24 vardiyalı çalışma düzenine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gebze’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kalite ve Çevre Uzmanı Sakarya Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Kalite ve Çevre UzmanıSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kalite ve Çevre Uzmanı” arıyoruz. Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerinden mezun, İlgili alanda en az 2 yıl deneyimi olan, ISO 9001, 14001, 27001, 10002 ve OHSAS 18001 sistemlerinin uygulamalarına hakim, Çevre ve İSG Mevzuatına hakim, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Planlama takip ve raporlama yönü güçlü, Sistematik ve detaycı ve çözüm odaklı, İletişim ve ikna kabiliyeti yetkinlikleri gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sakarya ve çevresinde ikamet eden, edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Kurumsal Müşteri YöneticisiAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir.  Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojileri alanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Kurumsal Müşteri Yöneticisi aramaktadır.·      Bilgi teknolojileri sektöründe satış konusunda en az 4 yıl deneyimli,·      Proaktif çalışan ve analitik düşünce yapısına sahip,·      Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme yeteneğine sahip,·      Sorumluluk almaktan çekinmeyen,·      İyi derecede İngilizce bilen,·      Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·      Seyahat engeli bulunmayan, ·      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·      Bilgi teknolojileri yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetlerinin satışında yaratıcı yenilikler getirebilecek,·      Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, çözüm odaklı çalışacak,·      Müşterilerle ve diğer çalışanlarla yapıcı ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Oracle Yazılım Mühendisi İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Oracle Yazılım MühendisiAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir.  Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP), Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS), İş Zekası ve Bilgi Teknolojileri alanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Oracle Yazılım Mühendisi aramaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ( Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği), Minimum 2 yıl iş deneyimi olan, İngilizce dil bilgisine sahip, Proaktif çalışan ve analitik düşünce yapısına sahip, Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip çözüm odaklı çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk almaktan çekinmeyen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Ankara, ... Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Genel BaşvuruAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Akenerji ailesine katılmak için özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek genel başvuruda bulunabilirsiniz. Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. İleride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilmeye alınarak niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.'de oluşabilecek boş pozisyonların ilanlarını yine kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz. Akenerji'ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı