AKKÖK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.akkok.com.tr

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Ülke içinde öncelikle ihtiyaç duyulan alanlara yatırım yaparak, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunan Akkök Holding A.Ş., hedeflerine ulaşmak için gereken ortamları kendi içindeki potansiyel ve ülke gelişim trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturmayı sorumluluk olarak görmektedir.

Akkök çatısı altında toplanan sanayi şirketleri ağırlıklı olarak tekstil, kimya ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Ticari şirketlerin faaliyetleri ise pazarlama, ihracat ve hizmet sektörleri olarak özetlenebilir.

Yeni çağımızda hızla değişen ekonomik ve sosyal yapıya uyumlu bir gelişim gösteren Grup Şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin gelişiminde, önemli paya sahiptirler. Geleceği hep daha farklı, insanlığa daha faydalı bir yaklaşım içinde profesyonelce karşılayan Grup, sinerjik yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerinde ciddi bir rekabet gücüne sahiptir.

Girişimci ve paylaşımcı bir anlayışa sahip olan kurum kimliğimiz içinde çağdaş gelişimin en önemli özelliği İnsan Kaynakları Çalışmalarında gösterdiğimiz titizlik ve özendir. Grubumuz, çalışanlarına tanımış olduğu maddi imkanların yanısıra, kariyer planlama konusunda da vermiş olduğu destekle çalışanlarının iş hayatlarının sağlıklı gelişimine önemli katkıda bulunmaktadır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular "Aday Personel Havuzu"nda toplanmaktadır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun adaylar seçilerek, İnsan Kaynakları temin prosedürülerine göre mülakata alınmaktadır.

İşbaşı yapan personelimizin şirkete kısa sürede uyumu amacıyla oryantasyon programı uygulanmaktadır.AKKÖK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 39
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Satış UzmanıAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Satış Bölüm Yöneticiliği (Yapı Kimyasalları) bünyesinde, Bölüm Yöneticisi’ne bağlı olarak görev yapacak;Lisans mezunu tercihen İnşaat mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun, Yapı Kimyasalları sektöründe özellikle Beton Katkıları alanında 2-3 yıl tecrübesi olan,Beton ve beton katkıları hakkında teknik bilgiye sahip, ilgili standartlara hakim,İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen Yeniliğe açık, yaratıcı ve gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Muhasebe UzmanıAkyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akasya Alışveriş Merkezimizin muhasebe bölümüne, aşağıdaki özelliklere sahip iki ekip arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Muhasebe), En az beş yıllık deneyim sahibi, Tercihen Oracle programını kullanmış, Tercihen tahsilat deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve takipçiliği yüksek, Planlama kabiliyeti güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kompozit Laboratuvar Operatörü Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Kompozit Laboratuvar OperatörüDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır. Şirketimizin Yalova Fabrikası’nda bulunan Kalite Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere;İlgili Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinden mezun olan (Kimya, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Rafineri ve Petrokimya, Kağıt ve Selüloz, Lastik ve Plastik, Kontrol ve Otomasyon, Laboratuvar vb. )Tercihen 0-2 yıl iş tecrübesi olan, Tercihen Kompozit Malzemelerin Mekanik, Fiziksel ve Kimyasal testlerinde çalışmış olan,MS Office programları bilgisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli, Askerliğini tamamlamış, Esnek ve vardiya çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/ edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru - Operatör Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Genel Başvuru - OperatörDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın farklı bölümlerinde operatör pozisyonunda çalışmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip arkadaşlar başvuruda bulunabilirler. Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksekokulu Kimya, Proses, Petrokimya, Makine, Elektrik, Elektronik, Tekstil, İplik, Dokuma vb. bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe tecrübe kazanmış, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yöneticisi Bursa Sepaş Enerji
Satış YöneticisiSepaş Enerji
Üniversitelerin iktisadi idari bilimler veya Teknik bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 3 yıl tecrübeli ve Potföy Yönetimi yapabilen, Müşteri odaklı çözümler oluşturma konusunda ve yönetici düzeyinde iç ve dış müşterilerle çalışma konusunda tecrübeli,Tercihen ingilizce bilgisine sahip, Temsil yeteneği olan, iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, çok yönlü süreçleri takip edebilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yöneticisi Samsun Sepaş Enerji
Satış YöneticisiSepaş Enerji
Üniversitelerin iktisadi idari bilimler veya Teknik bölümlerinden mezun, Satış alanında en az 3 yıl tecrübeli ve Potföy Yönetimi yapabilen, Müşteri odaklı çözümler oluşturma konusunda ve yönetici düzeyinde iç ve dış müşterilerle çalışma konusunda tecrübeli,Tercihen ingilizce bilgisine sahip, Temsil yeteneği olan, iletişim yönü güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, çok yönlü süreçleri takip edebilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Operasyon SorumlusuAk Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun Temizlik ve güvenlik operasyonlarını yürütebilecek Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak Organizasyon ve yönetim becerisi kuvvetli İngilizce bilen AVM Operasyon, AVM İdari İşler, Tesis Yönetimi, İdari İşler gibi iş alanlarında en az 3 yıl tecrübeliEsenyurt/Bahçeşehir civarında ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama YöneticisiAk Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık İletişim, İşletme Fakültelerinden mezun En az 7 yıl benzer iş deneyimine sahip Tercihen Alışveriş merkezi sektöründe deneyimli Çok iyi derecede İngilizce bilen Yazılı ve sözlü iletişim becerisi çok kuvvetli Ekip çalışmasına yatkın, ekip yönetim deneyimi olan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek MS Office Programlarını etkin bir şekilde kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Tercihen Avrupa Yakası Bahçeşehir-Esenyurt bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer - Tedarik Zinciri Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Uzun Dönem Stajyer - Tedarik ZinciriDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadırŞirketimizin Yalova Fabrikası’nda bulunan Tedarik Zinciri Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinde okuyan 3./4. sınıf öğrencileri (mezun olmamış)  veya yüksek lisans öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Haftada en az 3 gün zaman ayırabilen (Yaz tatili döneminde 5 gün) Yalova ve/veya yakın çevresinde ikamet edebilen, Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, sonuç odaklı Uzun Dönem Stajyer adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer - Satış Operasyon İstanbul(Avr.) DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Uzun Dönem Stajyer - Satış OperasyonDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Şirketimizin İstanbul Gümüşsuyu’nda bulunan Merkez ofisinde Satış Müdürlüğü departmanında çalışmak üzere;Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik , Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinde okuyan 3./4. sınıf öğrencileri veya yüksek lisans öğrencisi,İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Haftada en az 3 gün zaman ayırabilen (Yaz tatili döneminde 5 gün) Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, sonuç odaklı Uzun Dönem Stajyer adaylarının başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Bayi Kanal Satış Temsilcisi Antalya Sepaş Enerji
Bayi Kanal Satış TemsilcisiSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz Sepaş Enerji bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Bayi Kanal Satış Temsilcisi” aranmaktadır.Üniversitelerin iktisadi idari bilimler veya mühendislik bölümlerinden mezun,Bayi yönetimi özellikle Kanal Satış alanında en az 2 yıl tecrübeli, Müşteri odaklı çözümler oluşturma konusunda ve yönetici düzeyinde iç ve dış müşterilerle çalışma konusunda tecrübeli,Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Temsil yeteneği olan, iletişim yönü güçlü, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, prezantbl B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Danışma Görevlisi İstanbul(Asya) Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Danışma GörevlisiAkyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Akasya Alışveriş Merkezi Danışma ekibinde görev almak üzere;En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm & Otelcilik bölümlerinden mezun,Tercihen Otel, Rezidans, Avm vb. yerlerde benzer bir pozisyonda çalışmış Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip, MS Office programlarına hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, misafir memnuniyeti ve hizmet odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen sigara kullanmayan Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Ressam (Mekanik) Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Ressam (Mekanik)Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Makine –Resim-Konstrüksiyon, Makine bölümlerinden mezun,•         En az 3 yıl tecrübesi olan,•         İyi derecede AutoCAD çizim programlarına hakim,•         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,•         Raporlama ve analitik becerileri kuvvetli,•         Standartlara uygun olarak teknik resim hazırlayabilen; teknik resim okuyabilen ve çizebilen,•         Projelerin zamanında ve doğru olarak tamamlanmasını sağlayacak iş disiplinine, planlama yeteneğine sahip,•         Ekipman design Sketch ve imalat projeleri çizebilen,•         Borulama planları ve izometrilerini çıkartıp malzeme listeleri hazırlayabilen,•         Profesyonel çalışma ilişkilerini benimsemiş, yeniliklere ve gelişime açık,•         Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği zamansal esnekliğe sahip,•         Yenilikçi ve sorumluluk almaya istekli,•         Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,•         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,•         Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/ edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
EHS Lead Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
EHS LeadDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa , an international indirect joint venture between the Dow Chemical Company and Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş., established in 2012, is providing and selling high quality carbon fiber and carbon fiber reinforced advanced composite solutions by applying science, world class manufacturing capabilities and technical knowledge, to the industrial clients.  DowAksa is selling to diversified industrial market areas.End users are;Wind EnergyPressurised Vessels Infrastructure Automotive The company is offering the role of a EHS LeadThe candidate should have;BSc degree in areas of Engineering, preferably Chemical Engineering Preferably M.S. degree in related departments or MBA degree, Minimum ten years EHS work experience in similar industries, A-Level Safety Certificate from Ministry of Labor and Social Security, Expert level know-how on EHS Management systems and risk assessment methodologiesExperience in Auditing OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9001 Proficiency in written and spoken English, Residing or to be residing in Yalova or Karamürsel Having no obstacle for travelling  inland or abroad, No military obligation for male candidates. Excellent communication and coordination skills, leadership skills, strong analytical approach,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Genel BaşvuruDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa İleri Kompozit Malzemeler Sanayi Limited Şirketi  ailesine katılmak için özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek Genel Başvuruda bulunabilirsiniz.Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. İleride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilmeye alınarak niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.DowAksa İleri Kompozit Malzemeler Sanayi Limited Şirketi 'nde oluşabilecek boş pozisyonların ilanlarını yine kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hammadde Satınalma Uzmanı İstanbul(Avr.) Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Hammadde Satınalma UzmanıAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Mühendislik bölümlerinden mezun,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         Kimyasal hammadde satınalma konusunda en az 2 yıl deneyimli,·         Temel seviyede muhasebe/finans bilgisine sahip,·         MS Office uygulamalarına hakim,·         ERP deneyimine sahip (Tercihen Oracle ya da SAP uygulamalarına hakim),·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,·         İstanbul’da ikamet eden/edebilecek,·         30 yaşını aşmamış,·         Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip,·         İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere becerileri gelişmiş,·         Yeniliğe açık, yaratıcı, araştırma becerileri gelişmiş ve gelişim odaklı adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operations & Maintenance Specialist Assistant İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Operations & Maintenance Specialist AssistantAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
University degree in Mechanical Electrical or Industrial Engineering,  Proficiency in written and spoken English, Excellent computer skills in MS Office applications, 1-3 years of relevant experience is needed, Having ability of analytical thinking, coordination and communication with the other departments in the company,Team player, Excellent skills with attention to detail and accuracy, Keep up with flexible working hours, Male candidates must have fulfilled their military service.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Gelişim Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Kurumsal Gelişim UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızda Kurumsal Gelişim Müdürlüğünde  görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahipKurumsal Gelişim Uzmanı  aramaktayız.Üniversitelerin 4 yıllık örgün öğretim veren bölümlerinden mezun, Tercihen yönetim sistemleri alanında 2-3 yıllık deneyimli, Yönetim sistemleri ile ilgili eğitim gereksinimlerini tespit, planlama ve karşılama yetkinliğine sahip,Analitik, araştırmayı ve üretmeyi seven, yeniliğe ve gelişime açık, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Yalova-Gölcük arasında ikamet edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Planlama İş ve Metod Etüdü Mühendisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Planlama İş ve Metod Etüdü MühendisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın Planlama ve Mamul Ambar Müdürlüğünde Planlama İş ve Metod Etüdü Mühendisi pozisyonunda görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip yeni bir ekip arkadaşı aramaktayız. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümleri' nden mezun,  Üretim sektöründe planlama alanında en fazla 2 (iki) yıl tecrübeli veya planlama metodolojisi konusunda bilgili,Proje ve iş akışı bilgisi olan, Analiz ve raporlama yeteneği güçlü, İş etüdü uygulamalarında tecrübeli, Ms Office konusunda yetkin, özellikle Excel’e iyi derecede hakim, İngilizce (Pre-intermediate) bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Gölcük güzergahında ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses ve Ürün Geliştirme Mühendisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Proses ve Ürün Geliştirme MühendisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızda Proses ve Ürün Geliştirme Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahipProses ve Ürün Geliştirme Mühendisleri aramaktayız. Genel NiteliklerÜniversitelerin Kimya Mühendisliği Lisans veya Yüksek Lisans bölümlerinden mezun, Üretim / Proses ve Ürün geliştirme alanlarında en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen (tercihen akıcı konuşabilen), Askerliğini tamamlamış, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, gerek ekip üyesi gerek ekip lideri olarak çalışabilecek,İletişime açık ve iletişimi kuvvetli, Yalova veya Gölcük civarında  ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Sahaları Üretim Operatörü Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Kimya Sahaları Üretim OperatörüAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızın kimya sahalarında Üretim Operatörü pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.    İlgili Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinden mezun olan (Kimya, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Rafineri ve Petrokimya, Kağıt ve Selüloz, Lastik ve Plastik, Kontrol ve Otomasyon, Laboratuvar vb. )        Tercihen en az 2 yıl iş tecrübesi olan,             Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,         Askerliğini tamamlamış,         Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/ edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Budget and Controlling Specialist - Temporary İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Budget and Controlling Specialist - TemporaryAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
This is a temporary position to fill the vacancy for maximum 1 year period.University degree in Economy, Business Administration or Engineering,  Proficiency in written and spoken English, Excellent computer skills in MS Office applications, 2-3 years of relevant experience is needed, Knowledge of IFRS reporting and consolidation is a plus, Knowledge on financial analysis and control is a must, Having ability of analytical thinking, coordination and communication with the otherdepartments in the company,Team player, Excellent skills with attention to detail and accuracy, Keep up with flexible working hours, Male candidates must have fulfilled their military service.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Güvenliği Uzmanı Bolu, Kocaeli, ... Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
İş Güvenliği UzmanıSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “İş Güvenliği Uzmanı” aranmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik Fakülteleri’nden, Elektrik veya Elektrik-Elektronik Mühendislikleri’ nden mezun,En az B sınıfı iş güvenliği uzmanı olan ve elektrik dağıtım sektöründe çok tehlikeli sınıfta çalışabilecek,İş sağlığı ve güvenliği konusunda mevzuat, yönetmelik ve saha uygulamalarına hâkim,Saha uygulaması ve teknik eğitim tecrübesine sahip, Tercihen OHSAS 18001 ve ISO 14001 uygulamaları konusunda deneyimli, iç denetçi ya da baş denetçi sertifikasına sahip,İletişim becerileri yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü belgesi olup, aktif araç kullanabilen, Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce illerinden birinde ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip“Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Ön lisans veya Lisans Bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen, Telefonda iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Diksiyonu düzgün ve müşteri odaklı, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, 7/24 vardiyalı çalışma düzenine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Gebze’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdür Asistanı İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Genel Müdür AsistanıAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Şirketimizin Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip Genel Müdür Asistanı arayışımız bulunmaktadır.Üniversitelerin lisans veya önlisans programlarından mezun, Kurumsal bir şirkette benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Temsil ve iletişim yönü güçlü olan, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Zaman yönetimi konusunda başarılı ve sonuç odaklı çalışabilen, Enerjisi yüksek, diksiyonu düzgün.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Satış Destek UzmanıAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir. Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojilerialanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Satış Destek Uzmanı aramaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Bilgi teknolojileri, yazılım donanım ve danışmanlık hizmetlerinin satışı konusunda en az 4 yıl deneyimli,Proaktif çalışan ve analitik düşünce yapısına sahip,Kurumsal satış alanında kariyer hedefleyen, Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlama yeteneğine sahip,Sorumluluk almaktan çekinmeyen, İyi derecede İngilizce bilen, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon becerisi yüksek,Üst yöneticilerle yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, çözüm odaklı çalışabilecek,Müşteriler, tedarikçiler ve üreticiler ile yapıcı ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek,MS Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni Hatay Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde Hatay – Erzin 900 MW Kombine Çevrim Doğalgaz Santrali bünyesinde görevlendirilmek üzere Elektrik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  Meslek Lisesi / Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümlerinden mezun, Doğalgaz  Santralleri veya Kömür Santrallerinde görev yapmış,  Gaz türbinleri, buhar türbinleri, atık ısı kazanları, elektrik sistemleri, elektriksel bakımları ve arıza bulma konularında 5 yıl ve üstü deneyim sahibi,AG, OG ve YG elektrik bilgisine sahip, Elektrik projelerini okuma bilgisine sahip (trafo, kesici, motor, röle, sürücü vb. hakkında bilgi sahibi),CMMS bilgisayarlı  bakım  yönetim  sistemleri hakkında bilgi sahibi, Elektrik piyasası yönetmelikleri ve uygulamaları konularında deneyimli, EKAT belgesine sahip, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Hatay Erzin / Dörtyol bölgesinde ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
AvukatAkkök Holding A.Ş.
Hukuk Fakültesi Mezunu En az 4 yıl tecrübeli Avukatlık belgesine sahip Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip Esnek çalışma saatlerine uyumlu Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Muhasebe Personeli Türkiye Dinkal Sigorta
Sigorta Muhasebe PersoneliDinkal Sigorta
Yüksek üretim hacmine sahip kurumsal sigorta acenteliğimize, Sigorta Brokerliği veya acenteliği deneyimli,iyi düzeyde office programlarına ve muhasebe mevzuatına hakim, İnsan ilişkilerinde güçlü, prezantable, ekip çalışmasında başarılı ve disiplinli,Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Seyahate engeli olmayan, Sigara kullanmayan, Üniversite veya Meslek Yüksekokulu Mezunu, Azami 30 yaşında Sigorta Muhasebe personeli aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıAkmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Mali İşler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere “Bütçe ve Raporlama Uzmanı” aranmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl denetim tecrübesine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce, analiz yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın ve detaycı,MS Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint) son derece hâkim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme lisanslarını almış olmak tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Dinkal Sigorta
Satış YetkilisiDinkal Sigorta
Türkiye'nin güçlü ve seçkin markası Akkök Şirketler Grubu bünyesinde, yüksek prim üretim hacmi ile 'Kurumsal Acente' olarak faaliyet gösteren şirketimize, Üniversite mezunu veya Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu Elementer Sigortacılık ve/veya Bireysel Emeklilik,Hayat  Sigortaları sektöründe min. 1 yıl deneyimliTercihen portföy sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezentablOffice programlarına hakim Planlama ve analiz becerisi yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada enaz iki yıl tecilli Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şirket değerlerimize -güvenilirlik, performans, sürekli gelişim ve takım çalışması - tam uyum sağlayabilecekSatış Yetkilileri  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Audit Assistant Manager İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
Audit Assistant ManagerAkkök Holding A.Ş.
University degree or equivalent in Business Management, Finance, Economics, Business Engineering and other related fields from a reputable universityMinimum 5 years of professional experience in tax auditing Ability to travel in Turkey (mostly Marmara Region) Good command of MS Office applications Fluent in English Problem solution, conflict resolution and negotiation skills Team player with excellent interpersonal and communication skills Understanding business and keeping up to date with industry and regulatory changes and proffessional standards
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Adana Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Elektrik MühendisiAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
•    Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden      mezun,•    Hidroelektrik Santrallerinin bakım ve işletmesi konusunda en az 3 yıl deneyimli,•    İyi derecede İngilizce bilen,•    Araştırmacı ve bilgi edinmeye hevesli,•    Sürekli gelişmeye açık,•    Ekip çalışması ve işbirliğine duyarlı,•    Müşteriye duyarlı, •    Yaratıcı ve yenilikçi,•    Özgüven sahibi,•    Sonuç Odaklı,•    Adana / Kozan bölgesinde ikamet eden / edebilecek,•    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Teknikeri İstanbul(Avr.) Üçgen Bakım ve Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Elektrik TeknikeriÜçgen Bakım ve Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik veya Elektrik/Elektronik bölümünden mezun,Alanında en az 3 yıl deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın, Askerliğini tamamlamış Yüksekte çalışma sağlık raporu alabilecek, Temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip, (tercihen AutoCAD bilgisine sahip)Takipçi, dinamik ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecekVardiyalı çalışma sistemine uyabilecek, Elektrik ve otomasyon projelerini okuma ve anlamak için yeterli bilgi ve alt yapı sahibi,AG dağıtım tesisatı, elektrik panoları, kumanda panoları hakkında bilgi sahibi. Kurulum, devreye alma, arıza tespiti ve bakım yapabilecek,Zayıf akım sistemleri hakkında ilgili ve tecrübe sahibi. Bina otomasyon sistemleri (Yangın algılama, HVAC Otomasyonu, Aydınlatma, Sayaç okuma), CCTV, Data, Telefon, TV altyapılarında arıza tespiti ve onarım yapabilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Satış MüdürüAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir.Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojilerialanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Satış Müdürü/Yöneticisi aramaktadır.·         Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,·         Minimum 10 yıl sektör deneyimine sahip ( tercihen 2 yıl satış ekip liderliği yapmış),·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,·         İkna kabiliyeti yüksek, ·         Etkin iletişim ve sunum becerilerine sahip,·         İlişki yönetimi kuvvetli,·         Sonuç odaklı çalışan,·         Değişim yönetimi ve ekip liderliği konusunda tecrübe sahibi,·         Seyahat engeli bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Mühendisi İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Sistem MühendisiAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir. Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojilerialanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Sistem Mühendisi aramaktadır. Genel Nitelikler:Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Problem çözme ve analitik düşünme becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Audit Specialist İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
Audit SpecialistAkkök Holding A.Ş.
University degree or equivalent in Business Management, Finance, Economics, Business Engineering and other related fields from a reputable university3-5 years of professional experience in auditing Candidates from Big 4 will be preferred Ability to travel in Turkey (mostly Marmara region) Good command of MS Office applications Fluent in English Demonstrated level of proficiency in problem solving and analytical thinking and negotiation skillsTeam player with excellent interpersonal and communication skills Understanding business and keeping up to date with industry and regulatory changes and proffessional standards
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Audit Specialist İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
Audit SpecialistAkkök Holding A.Ş.
University degree or equivalent in Business Management, Finance, Economics, Business Engineering and other related fields from a reputable university2-4 years of professional experience as independent auditor Candidates from Big 4 will be preferred Ability to travel in Turkey (mostly Marmara region) Good command of MS Office applications Fluent in English Demonstrated level of proficiency in problem solving and analytical thinking and negotiation skillsTeam player with excellent interpersonal and communication skills Understanding business and keeping up to date with industry and regulatory changes and professional standards
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Audit Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Akkök Holding A.Ş.
Audit Assistant SpecialistAkkök Holding A.Ş.
University degree or equivalent in Business Management, Finance, Economics, Business Engineering and other related fields from a reputable university1-3 years of professional experience in auditing Candidates from Big 4 will be preferred Ability to travel in Turkey (mostly Marmara region) Good command of MS Office applications Fluent in English Demonstrated level of proficiency in problem solving and analytical thinking and negotiation skillsTeam player with excellent interpersonal and communication skills Understanding business and keeping up to date with industry and regulatory changes and proffessional standards
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı