AKKÖK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.akkok.com.tr

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Ülke içinde öncelikle ihtiyaç duyulan alanlara yatırım yaparak, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunan Akkök Holding A.Ş., hedeflerine ulaşmak için gereken ortamları kendi içindeki potansiyel ve ülke gelişim trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturmayı sorumluluk olarak görmektedir.

Akkök çatısı altında toplanan sanayi şirketleri ağırlıklı olarak tekstil, kimya ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Ticari şirketlerin faaliyetleri ise pazarlama, ihracat ve hizmet sektörleri olarak özetlenebilir.

Yeni çağımızda hızla değişen ekonomik ve sosyal yapıya uyumlu bir gelişim gösteren Grup Şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin gelişiminde, önemli paya sahiptirler. Geleceği hep daha farklı, insanlığa daha faydalı bir yaklaşım içinde profesyonelce karşılayan Grup, sinerjik yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerinde ciddi bir rekabet gücüne sahiptir.

Girişimci ve paylaşımcı bir anlayışa sahip olan kurum kimliğimiz içinde çağdaş gelişimin en önemli özelliği İnsan Kaynakları Çalışmalarında gösterdiğimiz titizlik ve özendir. Grubumuz, çalışanlarına tanımış olduğu maddi imkanların yanısıra, kariyer planlama konusunda da vermiş olduğu destekle çalışanlarının iş hayatlarının sağlıklı gelişimine önemli katkıda bulunmaktadır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular "Aday Personel Havuzu"nda toplanmaktadır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun adaylar seçilerek, İnsan Kaynakları temin prosedürülerine göre mülakata alınmaktadır.

İşbaşı yapan personelimizin şirkete kısa sürede uyumu amacıyla oryantasyon programı uygulanmaktadır.AKKÖK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Yöneticisi Samsun Sepaş Enerji
Satış YöneticisiSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz Sepaş Enerji bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Satış Yöneticisi” aranmaktadır. Üniversite ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu, Saha satış ve bayi satış alanında en az 3 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Stres altında çalışma becerisine sahip, Yoğun ve aktif çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Hedef ve sonuç odaklı, prezantabl ve şirketi temsil yeteneğine sahip, Analitik düşünebilen, gelişime ve değişime açık, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Adıyaman... Sepaş Enerji
Genel BaşvuruSepaş Enerji
Bu ilan, Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz Sepaş Enerji bünyesinde ileride oluşabilecek idari kadro pozisyonları için değerlendirilmeye alınmak üzere yayınlanan Genel Başvuru ilanıdır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen, İlgili pozisyonlar için çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişimi güçlü, takım çalışmasına yatkın Vizyoner, sonuç odaklı ve gelişime açık Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kimya Mühendisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Kimya MühendisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızdaki uygun bölümlerde değerlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kimya Mühendisleri aramaktayız. Genel Nitelikler Üniversitelerin Kimya Mühendisliği Lisans veya Yüksek Lisans bölümlerinden mezun,  Üretim / Proses ve Ürün geliştirme alanlarında en az 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, Yalova veya Gölcük civarında  ikamet eden/edebilecek. MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, gerek ekip üyesi gerek ekip lideri olarak çalışabilecek, İletişime açık ve iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Mühendisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Mekanik Bakım MühendisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın Enerji Bakım Müdürlüğün’ de Mekanik Bakım Mühendisi pozisyonunda aşağıdaki niteliklere sahip yeni bir ekip arkadaşı aramaktayız. Genel Nitelikler Üniversitelerin  Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun,  Mekanik bakım konusunda en az 2 yıl deneyimli, Tercihen kazan ve yardımcı sistemler konusuna vakıf, Bakım faaliyetlerinin belirlenmesi, önceliklerinin tayin edilmesi, organize edilmesi, uygulanması ve takibinin sağlanması, İyileştirme çalışmalarında bulunacak, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Gölcük civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sales Manager İstanbul(Avr.) DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Sales ManagerDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa , an international indirect joint venture between the Dow Chemical Company and Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş., established in 2012, is providing and selling high quality carbon fiber and carbon fiber reinforced advanced composite solutions by applying science, world class manufacturing capabilities and technical knowledge, to the industrial clients.  DowAksa is selling to diversified industrial market areas. End users are;Wind EnergyPressurised Vessels Infrastructure Automotive The company is offering the role of a   Sales Manager The candidate should have: University or Master degree from related departments, Min 7 years experience in sales , Exceptional customer service and organizational skills, Good knowledge in international trade terms and process, Very good communication and leadership skills, Be result orientated and self motivated to reach the company goals, Excellent command of both Turkish and English, Having no obstacle for travelling  inland or abroad, Good knowledge in MS Office applications,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Santral Operatörü Bursa Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Santral OperatörüAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde Bursa-Uluabat bölgesindeki santralimizde görevlendirilmek üzere Santral Operatörü aranmaktadır. Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik Bölümü ya da Hidroelektrik Santral MYO mezunu, HES İşletmesi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Yüksek Gerilim Altında Çalışma Belgesi (EKAT) sahibi, PLC S7 ve Wincc bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Makine Mühendisi Adana Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Makine MühendisiAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Şirketimizin Üretim Genel Müdür Yardımcılığı bünyesinde Adana-Feke bölgesindeki santralimizde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi pozisyonu ile ilgili aranılan nitelikler aşağıdaki gibidir;  Dört yıllık üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Minimum dört yıl tecrübe sahibi olan, Hidroelektrik Santral yapım veya işletme tecrübesi bulunan, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, Analitik düşünebilen, veri analizi, raporlama ve dokümantasyon becerileri yüksek, Seyahat engeli bulunmayan, Sürücü ehliyeti olan, İletişim ve temsil yeteneği güçlü, Ekip çalışması ve işbirliğine duyarlı, Özgüven sahibi, Sonuç odaklı, Kozan’da ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Tasarım MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Mühendislik ve Tasarım Bölümü bünyesinde, "Mekanik Tasarım Mühendisi" unvanı ile görev yapacak; Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proje alanında tercihen 2-3 yıl deneyimli, Autocad, üç boyutlu borulama, çelik ekipman dizaynı hesap programları ve MS Office programları bilgisine sahip, Çözüm ve sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, adaylar aranmaktadır. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kontrol Sistemleri Tasarımı Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Kontrol Sistemleri Tasarımı MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Mühendislik ve Tasarım Bölümü bünyesinde, "Kontrol Sistemleri Tasarımı Mühendisi" unvanı ile görev yapacak; Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Proses otomasyonu ve saha enstrüman konularında tercihen 2 yıl deneyimli, Otomasyon ve alçak gerilim elektrik sistem ve ekipmanları konusunda tecrübeli, PLC ve DCS ürünleri konusunda deneyimli, AC ve DC sürücüler hakkında bilgi ve deneyim sahibi, HMI/SCADA yazılımlarını bilen, ATEX ve SEVESO direktifleri hakkında bilgi sahibi, Çözüm ve sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kontrol Uzmanı Kocaeli Sepaş Enerji
Kontrol UzmanıSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz  SEPAŞ Enerji (Sakarya Elektrik Perakende A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kontrol Uzmanı” aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen 2 yıl bütçe planlama ve raporlama deneyimi olan (enerji sektörü) veya bütçe ve raporlama alanında kariyer hedefleyen yeni mezun, İyi derecede sözlü/yazılı İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarını ileri seviyede kullanan, tercihen SAP bilgisi olan, Sayısal verilerle çalışma konusunda yetenekli, Detaylara önem veren ve sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Analitik düşünen, çözüm odaklı,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Kocaeli'de ikamet eden veya çalışabilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Personel Kocaeli, Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Engelli PersonelAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova'da  kurulu fabrikamızda Engelli İstihdamı sağlamak üzere aşağıdaki niteliklere sahip yeni ekip arkadaşları aramaktayız. En az Lise mezunu, En az 1 yıl deneyimli, Öğrenmeye açık ve ekip çalışmasına yatkın, İŞKUR kaydı olan, sağlık raporu ile belgelenmiş % 40 ve üzerinde engel raporu bulunan Yalova veya Gölcük civarında ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Teknik Satınalma Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Teknik Satınalma UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  44 yıldır sektörde lider konumundayız. Yaklaşık  1 milyar dolarlık ciro ile  dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2014 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,22 olarak açıklanmıştır.Yalova’da faaliyet gösteren fabrikamızdaki Satınalma Müdürlüğün de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Teknik Satınalma Uzmanı aramaktayız.  Üniversitelerin (Örgün öğretim veren) İşletme veya Mühendislik bölümlerinden mezun, En - Direk Satınalma konusunda en az 2 yıl deneyimli, (Tercihen En-Direk satınalma  (Teknik yedekparça alımları, yatırım alımları) yapmış olan, ERP programı uygulama deneyimine sahip (Tercihen Oracle ya da SAP uygulamalarına hakim), Temel seviyede muhasebe bilgisine sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, müzakere becerileri gelişmiş, yeniliğe açık MS Office uygulamalarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve B sınıfı sürücü belgesine sahip, 30 yaşını aşmamış, Yalova veya Gölcük güzergahında ikamet eden/edebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avukat Kocaeli Sepaş Enerji
AvukatSepaş Enerji
• Üniversitelerin Hukuk bölümlerinden mezun olmak ve Avukatlık Stajını tamamlamış olmak. • Analitik düşünce yeteneği • Yaratıcılık, liderlik vasıflarına sahip • İnisiyatif kullanabilme • Proaktif yaklaşım • Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş • Takım çalışmasına yatkın • Planlama ve organizasyon becerisine sahip • İyi derecede İngilizce bilgisi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
StajyerAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
AKENERJİ staj imkanlarından yararlanmak için genel staj başvurusunda bulunabilirsiniz.Başvurunuz, departmanların stajyer talepleri doğrultusunda değerlendirilmeye alınarak, niteliklerinize uygun staj pozisyonları oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.AKENERJİ'ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Dinkal Sigorta
Satış YetkilisiDinkal Sigorta
Türkiye'nin güçlü ve seçkin markası Akkök Şirketler Grubu bünyesinde, yüksek prim üretim hacmi ile 'Kurumsal Acente' olarak faaliyet gösteren şirketimize,  Üniversite mezunu veya Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu Elementer Sigortacılık ve/veya Bireysel Emeklilik,Hayat  Sigortaları sektöründe min. 1 yıl deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezentabl Office programlarına hakim Planlama ve analiz becerisi yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada enaz iki yıl tecilli Ehliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şirket değerlerimize -güvenilirlik, performans, sürekli gelişim ve takım çalışması - tam uyum sağlayabilecekSatış Yetkilileri  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.) Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Kurumsal Müşteri TemsilcisiAktek Bilgi İletişim Teknolojisi San.ve Tic.A.Ş.
Akkök Holdinge  bağlı olan Aktek; Akkök Holding şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ilerleyen yıllarda katma değerli bilgi birikimini grup dışındaki firmalara da taşıyan bir teknoloji firması haline gelmiştir.  Tüm müşterilerine Kurumsal Kaynak Planlaması (Oracle ERP) ,Otomatik Sayaç Okuma Sistemleri (ASOS) , İş Zekası ve Bilgi Teknolojileri alanında katma değer sağlayarak yol göstermek, fizibiliteler yapmak, projelendirmek ve bu projeleri uygun maaliyetlerle hayata geçirmek amacıyla hizmet veren Aktek; 2013 yılında, Sistem Entegratörü genel sıralamasında 23. Sırada yerini almıştır. Aktek Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta hizmet vermektedir. Aşağıdaki niteliklere sahip Kurumsal Müşteri Yöneticisi aramaktadır.·      Bilgi teknolojileri sektöründe satış konusunda en az 4 yıl deneyimli,·      Proaktif çalışan ve analitik düşünce yapısına sahip,·      Yeni teknoloji ve uygulamalara hızla uyum sağlayabilme yeteneğine sahip,·      Sorumluluk almaktan çekinmeyen,·      İyi derecede İngilizce bilen,·      Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·      Seyahat engeli bulunmayan, ·      Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun·      Bilgi teknolojileri yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetlerinin satışında yaratıcı yenilikler getirebilecek,·      Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip, çözüm odaklı çalışacak,·      Müşterilerle ve diğer çalışanlarla yapıcı ve işbirliğine yönelik ilişkiler kurabilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı