AKKÖK HOLDİNG A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.akkok.com.tr

AKKÖK HOLDİNG A.Ş.

Ülke içinde öncelikle ihtiyaç duyulan alanlara yatırım yaparak, ülkemizin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılarda bulunan Akkök Holding A.Ş., hedeflerine ulaşmak için gereken ortamları kendi içindeki potansiyel ve ülke gelişim trendlerini göz önünde bulundurarak oluşturmayı sorumluluk olarak görmektedir.

Akkök çatısı altında toplanan sanayi şirketleri ağırlıklı olarak tekstil, kimya ve enerji sektörlerinde faaliyette bulunmaktadır. Ticari şirketlerin faaliyetleri ise pazarlama, ihracat ve hizmet sektörleri olarak özetlenebilir.

Yeni çağımızda hızla değişen ekonomik ve sosyal yapıya uyumlu bir gelişim gösteren Grup Şirketleri faaliyet gösterdikleri sektörlerin gelişiminde, önemli paya sahiptirler. Geleceği hep daha farklı, insanlığa daha faydalı bir yaklaşım içinde profesyonelce karşılayan Grup, sinerjik yapısıyla, yurtiçi ve yurtdışı ticari faaliyetlerinde ciddi bir rekabet gücüne sahiptir.

Girişimci ve paylaşımcı bir anlayışa sahip olan kurum kimliğimiz içinde çağdaş gelişimin en önemli özelliği İnsan Kaynakları Çalışmalarında gösterdiğimiz titizlik ve özendir. Grubumuz, çalışanlarına tanımış olduğu maddi imkanların yanısıra, kariyer planlama konusunda da vermiş olduğu destekle çalışanlarının iş hayatlarının sağlıklı gelişimine önemli katkıda bulunmaktadır.

Şirketimize yapılan tüm başvurular "Aday Personel Havuzu"nda toplanmaktadır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun adaylar seçilerek, İnsan Kaynakları temin prosedürülerine göre mülakata alınmaktadır.

İşbaşı yapan personelimizin şirkete kısa sürede uyumu amacıyla oryantasyon programı uygulanmaktadır.AKKÖK HOLDİNG A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 27
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stajyer İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
StajyerAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
AKENERJİ 2017 kış / yaz dönemi staj imkanlarından yararlanmak için genel staj başvurusunda bulunabilirsiniz.Başvurunuz, departmanların stajyer talepleri doğrultusunda değerlendirilmeye alınarak, niteliklerinize uygun staj pozisyonları oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.Zorunlu veya Gönüllü staj kapsamında sigortası okul tarafından karşılanan, Lisans öğrencisi, Öğrenmeye ve gelişime açık, MS Office Programlarına hakim, 'Stajyer'  arayışımız bulunmaktadır.AKENERJİ'ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Kocaeli Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiSakarya Elektrik Dağıtım A.Ş
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip“Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” aranmaktadır. Üniversitelerin Ön lisans veya Lisans Bölümlerinden mezun,Tercihen Çağrı Merkezi operasyon süreçlerinde tecrübe sahibi,MS Office uygulamalarına hâkim ve hızlı klavye kullanabilen,Telefonda iletişim ve ikna yeteneği gelişmiş,İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen,Diksiyonu düzgün ve müşteri odaklı, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, 7/24 vardiyalı çalışma düzenine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Gebze’de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal İletişim Uzmanı Kocaeli Sepaş Enerji
Kurumsal İletişim UzmanıSepaş Enerji
Enerji sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimiz  SEPAŞ Enerji (Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş.) bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip “Kurumsal İletişim Uzmanı”aranmaktadırÜniversitelerin İletişim, Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji vb. bölümlerinden mezun,Benzer iş tanımında kurumsal firmada çalışmış ya da gazetecilik alanında en az 3 yıl deneyim sahibi,Basınla iletişim konusunda deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,MS Office programlarını çok iyi kullanabilen,Stratejik ve analitik düşünebilen, teknolojiyi takip eden,Raporlama ve sunum becerilerine sahip,Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,Organizasyon ve iletişim becerisine sahip,Takım çalışmasına yatkın, temsil becerisi olan,İkna yeteneği yüksek ve sonuç odaklı çalışabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.) Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Bütçe ve Raporlama UzmanıAkmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'de Mali İşler Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere “Bütçe ve Raporlama Uzmanı” aranmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 yıl denetim tecrübesine sahip, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce, analiz yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın ve detaycı,MS Office programlarına (Word, Excel, Powerpoint) son derece hâkim, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmayan. Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 ve Kurumsal Yönetim Derecelendirme lisanslarını almış olmak tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya) Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Muhasebe UzmanıAkiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Akasya Alışveriş Merkezimizin muhasebe bölümüne, aşağıdaki özelliklere sahip iki ekip arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme, İktisat, Muhasebe), En az beş yıllık deneyim sahibi, Tercihen Oracle programını kullanmış, Tercihen tahsilat deneyimi olan, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve takipçiliği yüksek, Planlama kabiliyeti güçlü, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uzun Dönem Stajyer Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Uzun Dönem StajyerAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Kariyeriniz için en büyüğünden bir ilk adım ! Dünyanın en büyük Akrilik Elyaf Üreticisi AKSA, 19 Haziran – 15 Eylül tarihlerinde görevlendirilmek üzere Uzun Dönemli Stajyerler arıyor.Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır. Üniversitelerin Kimya, Makine, Elektrik, Endüstri, Tekstil Mühendisliği bölümleri ile İşletme, İktisat, Ekonometri, İstatistik Lisans bölümünde okuyan 3./4. sınıf öğrencileri (mezun olmamış),Daha önce staj deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, tercihen 2. Yabancı dil bilen, Takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye açık, sonuç odaklı, Not ortalaması (3.00/4 ve ya 4.00/5 üstü), Tercihen Yalova veya Gölcük de ikamet eden /edebilecek.  Son Başvuru Tarihi 22 Şubat 2016
Stajyer        İlan Detayı
Yatırım Mekanik Mühendisi Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Yatırım Mekanik MühendisiAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla 45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17, Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızda Yatırım ve Mühendislik Müdürlüğünde  görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahipYatırım Mekanik Mühendisi  aramaktayız. GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun; Konularında uzmanlaşmış,  Yatırım projelerinde; projelerinin tasarım ve uygulamalarında, montaj ve devreye alma çalışmalarında görev almış, ulusal ve uluslararası standartların takibi ve uygulanması konusunda bilgili ve deneyimli, Proje Yönetimi ve MS Project konusunda bilgi ve deneyim sahibi,  En az 4-5 yıl benzer sanayi kuruluşlarında kendi branşı ile ilgili proje deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen,  Erkek aday için askerliğini tamamlamış,  Takım çalışmasına yatkın,  Yalova veya Gölcük civarında ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Uzmanı İstanbul(Asya) Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Tahsilat UzmanıAkiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Akasya Alışveriş Merkezimizin muhasebe bölümüne, aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşı aramaktayız.Üniversitelerin tercihen İktisadi İdari bölümlerinden mezun Tahsilat konusunda en az 4 yıl deneyimli Müzakere yetkinlikleri gelişmiş İletişim ve temsil yeteneğine sahip İleri seviyede MS Office uygulamalarını kullanabilen Analitik/sistematik düşünebilen, raporlama yeteneğine sahip Proaktif, sonuç odaklı ve detaylara önem veren Tercihen Oracle uygulamaları konusunda deneyimli B sınıfı ehliyeti olan, aktif olarak araç kullanan Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kimya Sahaları Üretim Operatörü Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Kimya Sahaları Üretim OperatörüAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da kurulu fabrikamızın kimya sahalarında Üretim Operatörü pozisyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ekip arkadaşları aramaktayız.    İlgili Meslek Yüksek Okulu Bölümlerinden mezun olan (Kimya, Makine, Elektrik, Endüstriyel Elektronik, Rafineri ve Petrokimya, Kağıt ve Selüloz, Lastik ve Plastik, Kontrol ve Otomasyon, Laboratuvar vb. )        Tercihen en az 2 yıl iş tecrübesi olan,            Ekip çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği kuvvetli,        Askerliğini tamamlamış,         Yalova veya Karamürsel civarında ikamet eden/ edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon Sorumlusu İstanbul(Avr.) Ak Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
Operasyon SorumlusuAk Yön Yönetim ve Bakım Hizmetleri A.Ş.
·         Üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun·         Temizlik ve güvenlik operasyonlarını yürütebilecek·         Esnek ve yoğun iş temposuna uyum sağlayacak·         Organizasyon ve yönetim becerisi kuvvetli·         İngilizce bilen·         AVM Operasyon, AVM İdari İşler, Tesis Yönetimi, İdari İşler gibi iş alanlarında en az 3 yıl tecrübeli·         Esenyurt/Bahçeşehir civarında ikamet eden·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Yalova Aksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıAksa Akrilik Kimya Sanayi A.Ş.
Akkök Holding bünyesine bağlı olan Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş. dünya akrilik bazlı tekstil ve teknik elyaf sektörünü yönlendirmek, paydaşlarımıza değer yaratmak ve yarattığımız değeri sürdürülebilir bir şekilde yarınlara taşımak misyonuyla 1968 yılında Yalova'da kurulmuştur. Aksa Akrilik olarak teknolojimize yatırım yaparak operasyonel mükemmeliyeti en yüksek düzeye taşımak, Akrilik Elyaf için yeni kullanım alanları bulmak, yeni ürünler ya da stratejik işbirlikleri yoluyla büyümek vizyonuyla  45 yıldır sektörde lider konumundayız. Dünyada %17,  Türkiye’de ise %72’lik pazar payına sahip olup, ISO'nun Türkiye'nin 500 Sanayi Şirketi sıralamasında her yıl ilk 40'da yer almaktayız.2014 Sürdürülebilirlik Raporu ile Aksa Akrilik GRI G4 standardı seviyesine ulaşmıştır. Kurumsal yönetim ilkelerine olan bağlılığımıza ve uyumumuza özel önem gösterme anlayışımızın bir sonucu olarak 2016 yılında Yönetim İlkelerine Uyum derecelendirmesinde notu 10 üzerinden 9,6 olarak açıklanmıştır.Yalova'da  kurulu fabrikamızda SEÇ Müdürlüğü İSG Biriminde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahipA Sınıfı İSG Uzmanı  aramaktayız.Üniversitelerin Kimya, Makine ve Elektrik Mühendisliği bölümleri'nden mezun, İSG alanında en az 3 (üç) yıl Acil Durum ve Yangın Güvenliği konularında saha deneyimi olan,A Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Sertifikasına sahip, İSG mevzuatına, uluslararası - ulusal norm ve standartlara hakim, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasında çalışmış,Çok iyi derecede İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Executive Assistant İstanbul(Avr.) DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Executive AssistantDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa , an international indirect joint venture between the Dow Chemical Company and Aksa Akrilik Kimya Sanayii A.Ş., established in 2012, is providing and selling high quality carbon fiber and carbon fiber reinforced advanced composite solutions by applying science, world class manufacturing capabilities and technical knowledge, to the industrial clients. DowAksa is selling to diversified industrial market areas.End users are;Wind EnergyPressurised Vessels Infrastructure Automotive The company is offering the role of a Executive AssistantThe candidate should have;Associate degree in secretary and office management, preferably bachelor’s degree in a related departments,Proficiency in English, Preferably 2 years of experience in a similar position in global companies, Office management practices and procedures experienced, Good communication and coordination skills, organization and planning, competent in teamwork and handle high-level confidential information,Good knowledge Ms Office applications, Having no obstacle for travelling inland or abroad, No military obligation for male candidates. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Resepsiyonist İstanbul(Avr.) Üçgen Bakım ve Yönetim Hizmetleri A.Ş.
ResepsiyonistÜçgen Bakım ve Yönetim Hizmetleri A.Ş.
·         Yüksekokul veya Üniversite mezunu (Turizm ve Otelcilik Bölümü tercih sebebidir)·         İyi derecede İngilizce bilen·         Aktif olarak bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen·         Vardiyalı çalışabilecek (07:00-15:00, 10:00-18:00, 14:00-22:00)·         İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, müşteri odaklı·         Detaycı, proaktif, dinamik·         Erkek adaylar
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü Bursa Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Santral OperatörüAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
GENEL NİTELİKLERAkenerji Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde Bursa-Uluabat bölgesindeki santralimizde görevlendirilmek üzere Santral Operatörü aranmaktadır.Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik Bölümü ya da Hidroelektrik Santral MYO mezunu,HES İşletmesi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Yüksek Gerilim Altında Çalışma Belgesi (EKAT) sahibi, PLC S7 ve Wincc bilgisine sahip MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü Hatay Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Santral OperatörüAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
GENEL NİTELİKLERAkenerji Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde Hatay – Erzin 900 MW Kombine Çevrim Doğalgaz Santrali bünyesinde görevlendirilmek üzere Santral Operatörü arayışımız bulunmaktadır.  Meslek Lisesi / Meslek Yüksekokulu Elektrik bölümlerinden mezun, Doğalgaz  Santralleri veya Kömür Santrallerinde görev yapmış,  Gaz türbinleri, buhar türbinleri, atık ısı kazanları, elektrik sistemleri, yardımcı sistemler ve soğutma sistemleri konularında 3 yıl ve üstü deneyim sahibi,AG, OG ve YG elektrik bilgisine sahip, Elektrik projelerini okuma bilgisine sahip (trafo, kesici, motor, röle, sürücü vb. hakkında bilgi sahibi),Kontrol sistemleri hakkında bilgi sahibi (SCADA, DCS, Şalt Kontrol Sistemleri),Elektrik piyasası yönetmelikleri ve uygulamaları konularında deneyimli, EKAT belgesine sahip, Su şartlandırma ve atık ısı kazanları işletmesi konularında bilgi sahibi,  MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, vardiyalı çalışma düzeninde çalışabilecek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Hatay Erzin / Dörtyol bölgesinde ikamet eden / edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Tasarım MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Mühendislik ve Tasarım Bölümü bünyesinde, "Mekanik Tasarım Mühendisi" unvanı ile görev yapacak;Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Proje alanında tercihen 2-3 yıl deneyimli,Autocad, üç boyutlu borulama, çelik ekipman dizaynı hesap programları ve MS Office programları bilgisine sahip,Çözüm ve sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,30 yaşını aşmamış, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Enstruman Tasarım Mühendisi Yalova Ak-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Enstruman Tasarım MühendisiAk-Kim Kimya San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimiz Mühendislik ve Tasarım Bölümü bünyesinde, "Enstruman Tasarım Mühendisi" unvanı ile görev yapacak;Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Proses otomasyonu ve saha enstrüman konularında tercihen 2 yıl deneyimli,Otomasyon ve alçak gerilim elektrik sistem ve ekipmanları konusunda tecrübeli,PLC ve DCS ürünleri konusunda deneyimli,AC ve DC sürücüler hakkında bilgi ve deneyim sahibi,HMI/SCADA yazılımlarını bilen, ATEX ve SEVESO direktifleri hakkında bilgi sahibi,Çözüm ve sonuç odaklı, analitik düşünme yetkinliğine sahip,İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın,Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan,Yalova, Karamürsel veya Değirmendere'de ikamet eden/edebilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,30 yaşını aşmamış, adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Energy Trading Assistant Specialist İstanbul(Avr.) Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Energy Trading Assistant SpecialistAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Our company seeks an Energy Trading Assistant Specialist  to work as an asset dispatcher within the Energy Trading Department.The canditate will join a team of dispatchers that have their own flexibility in optimizing the generation of Akenerji power plants with a total capacity of 1211 MW. He/She will be responsible to extract value from various electricity markets with the target to over-perform day ahead perfect dispatch. The candidate will gain a broad experience in optimizing hydroelectric and natural gas fired power plants.  Bachelors degree in Mechanical, Industrial, Electrical Engineering or Business  Administration, Strong verbal & written communication skills in English,  Able to take risk  and responsability supported with technical analysis. Must be proficient in  Excel and preferably  demonstrate understanding of advanced functionality, Analytical minded, creative, open to changes, and good communication skills, Able to work under pressure for fast-paced, time sensitive environment and reporting  deadlines (flexible hours    required), Preferably knowledgeable in Turkish power and energy market regulations,  Able to work with employees from different cultures.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Mühendisi Adana Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Elektrik MühendisiAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
•    Üniversitelerin Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden      mezun,•    Hidroelektrik Santrallerinin bakım ve işletmesi konusunda en az 3 yıl deneyimli,•    İyi derecede İngilizce bilen,•    Araştırmacı ve bilgi edinmeye hevesli,•    Sürekli gelişmeye açık,•    Ekip çalışması ve işbirliğine duyarlı,•    Müşteriye duyarlı, •    Yaratıcı ve yenilikçi,•    Özgüven sahibi,•    Sonuç Odaklı,•    Adana / Kozan bölgesinde ikamet eden / edebilecek,•    Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Santral Operatörü Adana Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Santral OperatörüAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde Adana-Feke bölgesindeki santralimizde görevlendirilmek üzere Santral Operatörü aranmaktadır.·         Endüstri Meslek Lisesi veya MYO Elektrik Bölümü ya da Hidroelektrik Santral MYO           mezunu,·         HES İşletmesi konusunda en az 3 yıl tecrübeli,·         Askerlik görevini tamamlamış,·         Yüksek Gerilim Altında Çalışma Belgesi (EKAT) sahibi,·         Kozan’da ikamet eden/edebilecek adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Teknisyeni Adana Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Mekanik Bakım TeknisyeniAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Akenerji Elektrik Üretim A.Ş. bünyesinde Adana bölgesindeki Hidroelektrik Santrallerinde görevlendirilmek üzere, Mekanik Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır. Meslek Lisesi / Meslek Yüksekokulu Makine vb. bölümlerinden mezun, En az 5 yıl Hidroelektrik Santrali tecrübesi bulunan, MS Office programlarını kullanabilen, Ekip çalışmasına uyumlu, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adana / Kozan bölgesinde ikamet eden / edebilecek adayların başvurularını beklemekteyiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Sorumlusu Kocaeli Sepaş Enerji
Çağrı Merkezi SorumlusuSepaş Enerji
Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden Mezun, Çağrı Merkezi alanında min. 5 yıl tecrübe sahibi, İş ve sonuç odaklı, Hizmet yönlendirme becerileri ve etkili iletişim becerilerine sahipProblem çözme becerisi olan ve analitik düşünebilen,Ekip yönetimi ve iş birliğine yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden veya edebilecek.Seyahat engeli olmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Muhasebe Uzman YardımcısıAkiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş
Akasya Alışveriş Merkezimizin muhasebe bölümüne, aşağıdaki özelliklere sahip ekip arkadaşı aramaktayız.·         Üniversitelerin Muhasebe, İşletme, Maliye ve benzeri bölümlerinden mezun,·         Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli,·         MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,·         Tercihen Oracle programını bilen,·         Ekip çalışmasına yatkın,·         Hızlı, dikkatli ve sonuç odaklı çalışabilen·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Başvuru Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Genel BaşvuruDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
DowAksa İleri Kompozit Malzemeler Sanayi Limited Şirketi  ailesine katılmak için özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek Genel Başvuruda bulunabilirsiniz.Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. İleride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilmeye alınarak niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.DowAksa İleri Kompozit Malzemeler Sanayi Limited Şirketi 'nde oluşabilecek boş pozisyonların ilanlarını yine kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru - Operatör Yalova DowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Genel Başvuru - OperatörDowAksa İleri Kompozit Malzemeler San. Ltd. Şti.
Türk mühendislerinin başarısı sonucunda kendi teknolojik altyapısını geliştirerek 2009 yılında karbon elyaf pazarına giren Aksa , 2012 yılında The Dow Chemical Company’nin iştiraki Dow Europe Holding B.V. ile %50’lik eşit hisseye dayalı ortak girişim DowAksa’yı kurmuştur. Böylece, DowAksa, karbon elyaf ve karbon elyaf ara malları üretiminde liderliğe oynayan en güçlü adaylardan biri olmuştur.Uluslararası ölçekli bir ortaklık niteliğindeki DowAksa girişimi; küresel çapta gelişen enerji, taşımacılık, altyapı alanlarında rekabeti artıran entegre çözümlere ağırlık vermeyi ve toplam maliyetlerin düşürülmesine yönelik çözümler geliştirerek karbon elyaf ve türevi ürünlerin kullanıldığı hedef sektörlerde daha geniş bir uygulama alanı yaratmayı planlamaktadır. Ayrıca hızla büyüyen karbon elyaf kompozit endüstrisine zengin ürün çeşitliliği sunmayı amaçlamaktadır.Yalova'da  kurulu fabrikamızın farklı bölümlerinde operatör pozisyonunda çalışmak isteyen aşağıdaki niteliklere sahip arkadaşlar başvuruda bulunabilirler. Meslek Lisesi ve / veya Meslek Yüksekokulu Kimya, Proses, Petrokimya, Makine, Elektrik, Elektronik, Tekstil, İplik, Dokuma vb. bölümlerinden mezun, Tercihen üretim sektöründe tecrübe kazanmış,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,Takım çalışmasına yatkın, Yalova veya Karamürsel civarında  ikamet eden/edebilecek adaylar aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Dinkal Sigorta
Satış YetkilisiDinkal Sigorta
Türkiye'nin güçlü ve seçkin markası Akkök Şirketler Grubu bünyesinde, yüksek prim üretim hacmi ile 'Kurumsal Acente' olarak faaliyet gösteren şirketimize, Üniversite mezunu veya Bankacılık ve Sigortacılık MYO mezunu Elementer Sigortacılık ve/veya Bireysel Emeklilik,Hayat  Sigortaları sektöründe min. 1 yıl deneyimliTercihen portföy sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim kurabilen, diksiyonu düzgün, prezentablOffice programlarına hakim Planlama ve analiz becerisi yüksek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada enaz iki yıl tecilliEhliyeti olan, aktif araç kullanabilen Şirket değerlerimize -güvenilirlik, performans, sürekli gelişim ve takım çalışması - tam uyum sağlayabilecekSatış Yetkilileri  aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Başvuru Adana, Ankara, ... Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Genel BaşvuruAkenerji Elektrik Üretim A.Ş.
Akenerji ailesine katılmak için özgeçmişinizde gerekli güncellemeleri gerçekleştirerek genel başvuruda bulunabilirsiniz.Bu bir GENEL BAŞVURU ilanıdır, belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. İleride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilmeye alınarak niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.'de oluşabilecek boş pozisyonların ilanlarını yine kariyer.net üzerinden takip edebilirsiniz.Akenerji'ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı