Santa Farma İlaç San. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

Santa Farma

SANTA FARMA İLAÇ SANAYİİ A.Ş.

 Web: www.santafarma.com.trSanta Farma İlaç San. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 13
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YAZILIM GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
YAZILIM GELİŞTİRME YÖNETİCİSİSanta Farma İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Matematik bölümlerinden mezun, SAP CO/FI ve MM modüllerinde tecrübeli ve ABAP ile geliştirme yapmış, Tercihen SAP kullanıcı yönetimi ve yetkilendirme konularında deneyimli, Analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE DESTEK ELEMANI Kocaeli Santa Farma İlaç San. A.Ş.
AR-GE DESTEK ELEMANISanta Farma İlaç San. A.Ş.
Gebze-Dilovası’nda yeni kurulan Üretim ve AR-GE Tesisimizde görevlendirilmek üzere , "AR-GE Destek Elemanı" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen Lise Mezunu, İlaç firması benzer pozisyonda tecrübeli, Tercihen Laboratuvar alanlarında deneyimli, Farmasötik teknoloji alanında ekipmanları kullanabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE PLANLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
BÜTÇE PLANLAMA UZMANISanta Farma İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, Maliye vb. bölümlerinden mezun, Üretim firmalarında bütçe, maliyet muhasebesi, masraf yeri muhasebesi, karlılık  ve finansal raporlama konularında en az 4 yıl deneyimli, SAP BPC, CO, FI ve BW modüllerinde iyi düzeyde kullanım deneyimine sahip;  PP,SD ve MM modülleri hakkında bilgi sahibi, MS Office uygulamalarına hakim, özellikle Excel ve Powerpoint programlarını ileri düzeyde kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, ekip çalışmasına yatkın, sonuç odaklı, İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRÜN MÜDÜRÜ (OTC) İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
ÜRÜN MÜDÜRÜ (OTC)Santa Farma İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe OTC alanında  en az 3 yıl Ürün Müdürlüğü deneyimi olan, İletişimi güçlü ve ikna becerisi yüksek, Stratejik ve Analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, Yaratıcılık yönü gelişmiş  ve iyi bir takım oyuncusu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ASİSTAN ÜRÜN MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
ASİSTAN ÜRÜN MÜDÜRÜSanta Farma İlaç San. A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimi olan, İletişimi güçlü ve ikna becerisi yüksek, Stratejik ve Analitik düşünebilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Hedef, çözüm ve sonuç odaklı, Yaratıcılık yönü gelişmiş  ve iyi bir takım oyuncusu, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEDİKAL MÜDÜR/UZMAN İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
MEDİKAL MÜDÜR/UZMANSanta Farma İlaç San. A.Ş.
  Üniversitelerin Tıp veya Eczacılık Fakültelerinden mezun, Tercihen ilaç sektöründe medikal/pazarlama bölümlerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünebilen, problem çözme odaklı, Etkili iletişim ve sunum becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
EXPORT SPECIALIST İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
EXPORT SPECIALISTSanta Farma İlaç San. A.Ş.
Bachelors Degree in Management or a related field is required, Min. 2 yrs experience in similar positions, Good command of MS Office, Excellent command of English both in written and spoken, Russian, Arabic or any European one  is a plus, Ability to work effectively in a team enviroment, Strong analytical and problem solving skills, Flexibility for fequent travelling abroad, Driving license required, Military service must be completed for male candidates,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE FORMÜLASYON UZMANI İstanbul(Avr.), ... SANTA FARMA İLAÇ SANAYİİ A.Ş.
AR-GE FORMÜLASYON UZMANISANTA FARMA İLAÇ SANAYİİ A.Ş.
AR-GE Merkezimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Formülasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Eczacılık, Kimya Mühendisliği veya Kimya bölümlerinden mezun, İlaç sektöründe benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, GMP ve GLP kurallarına hakim, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına iyi derecede hakim, Analitik düşünme becerisine sahip, çözüm odaklı, Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, dinamik, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ KADROSU İstanbul(Avr.) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
GENEL BAŞVURU-ENGELLİ KADROSUSanta Farma İlaç San. A.Ş.
Şirketimizde çalışacak, aşağıda belirtilen niteliklere uygun ve engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere takım arkadaşları aranmaktadır; Engellilik derecesi en az %40 olan, En az lise mezunu, İletişim becerisi kuvvetli, prezentabl Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Merkez ofisimiz Şişli/Çağlayan'da yer almaktadır. (Servis imkanımız bulunmamaktadır.)
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE FARMASÖTİK ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
AR-GE FARMASÖTİK ANALİTİK GELİŞTİRME UZMANISanta Farma İlaç San. A.Ş.
Gebze-Dilovası’nda yeni kurulan Üretim ve AR-GE Tesisimizde görevlendirilmek üzere , "AR-GE Analitik Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Ar-Ge yeni ürün analitik geliştirme süreçlerinde tecrübeli, EU, TR Regulasyonlarına hakim(Tercihen US' de olabilir), İlgili analitik ekipmanlar hakkında bilgi sahibi, Sorun çözme ve metod geliştirme ile ilgili bilgi sahibi, Tercihen QbD konusunda deneyimli, Yeni ürün analitik geliştirme - stabilite süreçleri konusunda yorum yapabilecek, Tercihen EU/US proje geliştirme konusunda bilgili, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MAKİNE BAKIM TEKNİSYENİ Kocaeli Santa Farma İlaç San. A.Ş.
MAKİNE BAKIM TEKNİSYENİSanta Farma İlaç San. A.Ş.
Gebze - Dilovası Üretim ve AR-GE tesisimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklerde Makine Bakım Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.  Tercihen Meslek Yüksek Okulu veya Meslek Liselerinin Mekanik, Torna Tesviye ve ilgili bölümlerinden mezun; Üretim sektöründe özellikle Solid üretim makinelerinin (Granülasyon makineleri,Film Kaplama Makineleri,Tablet Baskı Makineleri) bakımı ve onarımı konusunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen ilaç veya gıda sektöründe deneyimli, Elektrik konusunda temel düzeyde bilgi sahibi, Tercihen SAP PM modülü kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Analitik düşünme, problem çözme yetkinliğine sahip, İstanbul Anadolu Yakası' nda, Kocaeli' nde ikamet eden veya edebilecek olan, Askerlik görevini tamamlamış, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GENEL BAŞVURU ** Tüm Türkiye SANTA FARMA İLAÇ SANAYİİ A.Ş.
GENEL BAŞVURUSANTA FARMA İLAÇ SANAYİİ A.Ş.
Bu bir Genel Başvuru ilanıdır; belli bir pozisyonu doldurmak amacıyla yayınlanmamıştır. Şirketimize başvurmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alanda yayınlanmış bir ilanımız yoksa, başvurunuza (staj başvuruları da dahil) çalışmak istediğiniz bölüm, pozisyon ve ili belirten bir ön yazı ekleyiniz. Başvurular, ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle temasa geçilecektir.  Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE CMC UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) Santa Farma İlaç San. A.Ş.
AR-GE CMC UZMANISanta Farma İlaç San. A.Ş.
Gebze-Dilovası’nda yeni kurulan Üretim ve AR-GE Tesisimizde görevlendirilmek üzere , "AR-GE CMC Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır. Üniversitelerin Kimya ve Kimya Mühendisliği veya Eczacılık bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl Ar-Ge geliştirme süreçlerinde tecrübeli, Problem çözme ve karar alma-verme, ölçme ve değerlendirme yetisine sahip, Tercihen Proje, Ruhsat gereklilikleri, Kalite sistemleri konusunda, EU - CTD konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Office uygulamalarına hakim, İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı