SAS AUTOMOTIVE  

Şirket BilgileriBÜLENT EREN-SAS OTO

SAS Automotive is a dynamically growing joint venture between Continental and Faurecia. As an innovative system partner of the international automobile industry, we develop and produce complex cockpit modules with trendsetting methods at our sites all over the world. 
SAS AUTOMOTIVE İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 9
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Stajyer Kocaeli SAS OTO SİSTEM TEKN.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
StajyerSAS OTO SİSTEM TEKN.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
Gölcük / Kocaeli'de kurulu olan fabrikamız için aşağıdaki niteliklere sahip, STAJYERLER alınacaktır.Üniversitelerin Mühendislik/ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin 4 yıllık bölümlerinde 3./4. sınıf öğrencisi olan,Otomotiv sektöründe kariyer hedefi olan, Uzun yada kısa dönem haftanın 5 günü çalışabilecek, Öğrenmeye açık, analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına uygun, Tercihen İlgilizce dil bilgisi olan, Kocaeli' de ikamet eden.
Stajyer        İlan Detayı
İdari İşler Elemanı Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
İdari İşler ElemanıSAS AUTOMOTIVE
* Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite Mezunu,* İdari işler konusunda en az 2 yıl deneyimli,* Aktif araç kullanabilen,* Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,* MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,* Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,* Organizasyon ve yönetim becerisine sahip,* İş takibi yüksek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Process Engineer Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
Process EngineerSAS AUTOMOTIVE
In order to strengten our assembly team in our plant in Gölcük / Kocaeli, we are immediately looking for a PROCESS ENGINEER with;Engineering Degree preferably ,mechanical,industrial. 5 years of experience in Automotive Spare Materials&Parts  Sector Strong negotiation and planning skills for manufacturing issues with a good knowledge of maintenanceAbility to propose creative and pro-active problem solving An analytical mind with result oriented work style Good command of written & spoken English Team player, ability to manage a team Conceptual and planning skills Excellent communication skills Excellent business applications (eg: Microsoft Office programmes including Microsoft Access)Strong organizational and administrative skills Resident in İzmit or nearby locations
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Uzmanı Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
İnsan Kaynakları UzmanıSAS AUTOMOTIVE
Gölcük Kocaeli’ de kurulu fabrikamızın insan kaynakları departmanında görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İşletme, İktisat, Çalışma Ekonomisi, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun.Konusunda en az 2 yıl deneyimli. Microsoft Office uygulamalarını iyi derece kullanabilen. Takım çalışmasına yatkın , iletişim becerileri gelişmiş. Raporlama yapabilecek. İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip. 35 yaşını aşmamış. Kocaeli’ de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Operatör Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
OperatörSAS AUTOMOTIVE
Gölcük / Kocaeli'de kurulu olan fabrikamız için aşağıdaki niteliklere sahip, üretim hattında çalışacak OPERATÖRLER alınacaktır.En az lise mezunu, tercihen Otomotiv/ Makina, Elektrik & Elektronik vb. teknik bölümlerden mezun,Tercihen otomotiv veya otomotiv yan sanayi sektör deneyimi olan, Tercihen MYK Otomotiv Montajcısı Seviye 3 sertifikası yada Forklift Ehliyeti olan,Üretim hattına ve ürüne dönük kalite bilgisine sahip, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına uygun, Kocaeli'de ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Forklift Operatörü Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
Forklift OperatörüSAS AUTOMOTIVE
Gölcük / Kocaeli'de kurulu olan fabrikamız için aşağıdaki niteliklere sahip, forklift operatörleri alınacaktır.* Forklift Operatörlük sertifikası veya ehliyeti olan,* Otomotiv sektöründe forklift ve reachtruck kullanımı konusunda en az 2 yıl tecrübeli,* Vardiyalı çalışma yapabilecek,* Sistemli, ekip çalışmasına yatkın, disiplinli ve dinamik,* Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu,* Askerlik hizmetini tamamlamış ve 35 yaşını aşmamış,* Derince, İzmit Merkez, Başiskele, Gölcük, Karamürsel ilçelerinde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Plc Teknikeri Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
Plc TeknikeriSAS AUTOMOTIVE
Gölcük / Kocaeli'de kurulu olan fabrikamız için aşağıdaki niteliklere sahip, üretim hattında çalışacak "PLC Teknikeri" alınacaktır.En az Teknik Lise mezunu, tercihen Teknik Liselerin/ Meslek Yüksek Okullarının PLC& Otomasyon, Otomotiv, Makina, Elektrik & Elektronik,  vb. teknik bölümlerinden mezun.Tercihen otomotiv veya otomotiv yan sanayi sektör deneyimi olan. WinCC Flex uygulama bilgisine sahip. S7300 PLC yazılım bilgisine sahip. PLC'ler arası veri taşıma (Profibus, MPI, Ethernet haberleşme) sistemleri uygulama ve deneyimine sahip.PLC ile server, printer, scanner, kamera, vidalayıcı ve özel cihazların haberleşme protokollerini uygulamış.Her türlü analog giriş-çıkış ekipmanlarının ayar bağlantı ve programlama bilgisine sahip.Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan Ekip çalışmasına uygun. B sınıfı ehliyeti olup aktif olarak araç kullanabilen. Kocaeli'de ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Vardiya Amiri Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
Vardiya AmiriSAS AUTOMOTIVE
Gölcük / Kocaeli'de kurulu olan fabrikamız için aşağıdaki niteliklere sahip VARDİYA AMİRİ arıyoruz.Makina, elektrik & elektronik, teknik öğretmenlik bölümü mezunuOtomotiv veya otomotiv yan sanayi sektör deneyimliBakım ve ürün bilgisi olan Üretim hattı ve ürüne dönük kalite bilgisine sahipAnalitik düşünen ve sonuç odaklı çalışanOrta seviyede İngilizce bilgisine sahipMicrosoft Office uygulamalarına hakimEkip ruhu ile çalışacak Kocaeli'de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Operatör Kocaeli SAS AUTOMOTIVE
Engelli OperatörSAS AUTOMOTIVE
Gölcük / Kocaeli'de kurulu olan fabrikamız için aşağıdaki niteliklere sahip, üretim hattında çalışacak OPERATÖRLER alınacaktır.Tercihen lise mezunu, Tercihen otomotiv veya otomotiv yan sanayi sektör deneyimi olan, Tercihen MYK Otomotiv Montajcısı Seviye 3 sertifikası yada Forklift Ehliyeti olan,Üretim hattına ve ürüne dönük kalite bilgisine sahip, Analitik düşünen ve sonuç odaklı çalışan, Ekip çalışmasına uygun, Kocaeli'de ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı