Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proje Amiri Yalova Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Proje AmiriSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde Yalova ili ve ilçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Proje Amiri  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MUHASEBE MÜDÜRÜ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
MUHASEBE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük Finans Koordinatörlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Müdürü aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, tercihen İşletme bölümünden mezunİlgili alanda en az 10 yıl deneyimli Tercihen denetim firmalarında en az 3 yıl görev yapmış IFRS raporlama sistemine hakim Tekdüzen hesap planı, beyannameler, mali tablolar, genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçleri hakkında bilgi sahibiKamu kurumları vb. gibi kuruluşlarda ilişki yönetimi deneyimi olan İyi seviyede İngilizce bilen MS Office programlarını kullanabilen (Word, Excel, PowerPoint) Tercihen MS Dynamix Axapta ERP programını kullanabilen  Takvime bağlı olarak çalışabilen ve ekip çalışmasına yatkın Sorumluluk sahibi ve disiplinli Analitik düşünme yeteneği ve sayısal becerileri güçlü Muhakeme yetenekleri gelişmiş, detay odaklı çalışabilen, inisiyatif alabilen İletişim becerisi gelişmiş Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Sorumlusu Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Proje SorumlusuSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde Bursa'nın Gemlik ilçesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Proje Sorumlusu  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK DENETİM ELEMANI_GEBZE Kocaeli Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK DENETİM ELEMANI_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Kocaeli lokasyonundaki projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Denetim Elemanı aramaktayız.Tercihen Ön Lisans Mezunu Tercihen Endüstriyel Tesis tecrübesi bulunan, İş Sağlığı ve Güvenliği prosedür ve talimatlarına hakimDenetleme raporlarını gerçekleştirecek  Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahipEsnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Kocaeli ilinde, Gebze, Çayırova ve Darıca lokasyonlarında ikamet eden ve Gebze Organize Sanayi Bölgesine (GOSB) kolay ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi - Beşiktaş - AVM İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Görevlisi - Beşiktaş - AVMSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL MEDYA UZMAN YARDIMCISI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SOSYAL MEDYA UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin; İşletme, Görsel İletişim Tasarımı ve İletişim Fakülteleri'nin ilgili bölümlerinden mezunBenzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın ve pozitif çalışma atmosferine katkı sağlayabilecek Securitas kurumsal değer ve kültürünü benimseyebilecek ve iş hayatında uygulayabilecekİyi seviyede İngilizce bilen MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator programlarına hakim Google Analytics datalarını analiz edebilen ve sorumlu olduğu alanlarda bu verileri kullanarak fırsatları değerlendirebilenSorumlu olduğu alandaki esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara’da ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
UZMAN GÜVENLİK PERSONELİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
UZMAN GÜVENLİK PERSONELİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
5188 Sayılı yasa gereği tercihen silahlı kimlikliE.G.M. Özel harekat dairesinden emekli/ayrılanE.G.M. T.E.M. şubeden emekli/ayrılan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİSTSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Güvenlik Teknolojileri bünyesinde görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Ön Lisans mezunu,Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 2 yıl iş tecrübesi bulunan,MS Office programlarını ve büro makinelerini (faks, fotokopi, scanner) etkin kullanabilen,İngilizce dil bilgisi olan, temel seviyede yazılı ve sözlü iletişim kurabilen,Müşteri odaklı ve takım çalışmasına yatkın,Diksiyonu düzgün, etkin iletişim becerilerine sahip,Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden,Dürüst, Dikkatli, Yardımsever,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Ankara'da ikamet eden/edebilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISI İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE MÜDÜR YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek ve projemizden sorumlu olacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Müdür Yardımcısı aramaktayız.Harp Okulu ya da Polis Akademisi'nden mezun, Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma veya Emniyet Genel Müdürlüğü'nden emekli olmuş,Tercihen (Özel) Güvenlik sektöründe deneyimli, Tercihen komando, özel harekat ve koruma birliklerinde en az 10 yıl görev yapmış,Silahlı Özel Güvenlik sertifikasına sahip, Sözleşme yönetimi konusunda deneyimli, Denetim ve raporlama becerisi gelişmiş, Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen, MS Office programları ve ERP uygulamalarına hakim, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Seyahat engeli olmayan, İzmir'in Aliağa ilçesinde ikamet eden/edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_iSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_iSTANBUL AVRUPA YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Güvenliği Uzmanı aramaktayız.Aradığımız Nitelikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Network güvenlik sistemlerini yönetmiş ve/veya konsepte hakim (Firewall,IPS vb)Bilgi güvenliği sistemleri yönetiminde tecrübeli (DLP,SIEM,DAM vb)Bilgi güvenliği yönetim sistemleri ve standartları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi (ISO 27001, PCI DSS, COBIT vb)Tercihen genel bilgi güvenliği sertifkasyonuna sahip (CISSP, CEH vb)Güvenlik duvarı yönetimi, bilişim güvenliği mimarileri, saldırı önleme/tespit sistemleri, güvenlik açık testleri, ağ/sistem güvenlik testleri,log yönetim sistemleri, web ve e-posta sunucu sistemleri yönetimi konularının en az üçünde yeterli bilgiye sahip,Bilgi güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmesi yapabilen,Sektörün bilgi güvenliği özelinde yasal gereksinimleri bilen ya da öğrenmeye istekli,Yazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik duvarı yönetimi, güvenlik analizi bilgisine sahip,Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE AĞ YÖNETİCİSİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SİSTEM VE AĞ YÖNETİCİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Sistem ve Ağ Yöneticisi aramaktayız. Aradığımız nitelikler;• Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak• Microsoft Sunucu Ailesi (2008, 2012) Active Directory Yönetimi ve Sorun giderme konusunda tecrübeli• VMware Sanallaştırma platformu hakkında bilgi sahibi• UNIX ve Linux platformlarında tecrübe sahibi olmak• Yedekleme sistemleri hakkında bilgi sahibi• TCP/IP, LAN, WAN, VPN, Switching, Routing, Network Monitoring, Firewall konularında bilgi sahibi• Microsoft DNS ve DHCP servislerini yönetmiş• Microsoft Sertifika Sunucu (CA)  kurulumları yapmış ve yönetmiş• Sunucu ve çevre birimi donanımları hakkında tecrübe sahibi olmak• Microsoft Ürünleri (Active Directory, SQL, Exchange ve Hyper-V) hakkında bilgi sahibi olmak• B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen• Bilgi güvenliği sistemleri yönetiminde tecrübeli (DLP, SIEM, DAM vb)• ISO 27001 konusunda bilgi sahibi• Tercihen Bilgi güvenliği sertifikasyonu çalışmalarında bulunmuş olmak  (CISSP, CEH vb)• Linux İşletim sistemlerine kurulum (Redhat, Centos, Debian, Ubuntu) , konfigürasyon ve yönetim seviyesinde bilgi sahibi• Linux scripting konusunda bilgi sahibi• İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip• Yeni teknolojileri takip eden• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
VIP GÜVENLİK UZMANI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
VIP GÜVENLİK UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip VIP Güvenlik Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMIAradığımız nitelikler: Emniyet ya da Türk Silahlı Kuvvetleri'nden emekli, Güvenlik sektöründe tecrübeli, Aktif araç kullanan ve kendi aracı olan, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_İZMİR İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_İZMİRSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Adayları başvuru ve görüşme için 09:00-17:00 saatleri arasında ofisimize bekliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen,Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 / 05305492676 / 05303213587 /05306949785Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE GECE MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE GECE MÜDÜR YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Gece Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI_OKMEYDANI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI_OKMEYDANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip"Üst Düzey Yönetici Asistanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:İlgili alanda en az 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen,Tercihen yönetici asistanlığı/ sekreterlik sertifikasına sahip,İngilizce dil bilgisi ileri seviyede olan (okuma, yazma, konuşma)Planlama ve organizasyon becerisine sahip,Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,Seyahate engeli olmayan, İstanbul ilinde ikamet eden, Okmeydanı'na ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Amiri Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Proje AmiriSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde Bursa'nın Gemlik ilçesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Proje Amiri  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:   En az Meslek Yüksek Okulu mezunu Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan Erkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İstanbul'da ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_ANADOLU YAKASI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_ANADOLU YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'de görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun) İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen İstanbul'da ikamet eden, Dudullu'ya ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ_ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİ_ANADOLU YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:   En az Meslek Yüksek Okulu mezunu Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan, Erkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Silahlı Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Silahlı Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Silahlı Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ATAŞEHİR İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ATAŞEHİRSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  ATAŞEHİR'DE bulunan projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Ataşehir'e ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MARMARA BÖLGELER İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
MARMARA BÖLGELER İNSAN KAYNAKLARI UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Bölge Müdürlükleri bünyesinde Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü’ne bağlı görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ” Marmara Bölgeler İnsan Kaynakları Uzmanı” aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Endüstri Mühendisliği veya Psikoloji bölümlerinden mezunSeçme ve yerleştirme, eğitim ve gelişim, performans yönetimi ve özlük işlemleri konularında tercihen en az 5 yıl deneyimliİyi seviyede ERP HR Modülü (tercihen Microsoft Axapta) bilgisi sahibiMicrosoft Office uygulamalarına iyi derecede hakim Tercihen İngilizce bilen Ekip yönetimi konusunda deneyim sahibi Sorumluluk sahibi, takipçi ve disiplinli Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş B sınıfı sürücü belgesi bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul- Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Şube Şefi - Antalya Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Şube Şefi - AntalyaSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  ·         En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun,·         Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli,·         Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,·         5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili·         Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli,·         Ms Office programlarını etkin kullanabilen,·         Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş,·         Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan,        ·         35 yaşını geçmemiş,·         Erkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış,·         Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,·         Antalya’da ikamet eden,    Adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Personel Özlük İşleri Uzman YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;Çukurova Bölge Müdürlüğü Gaziantep Ofisinde'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip adaylar aramaktayız. Üniversite Mezunu Tercihen Silahlı Kuvvetlerde Personel ve/veya Maliye sınıfında görev yapmış Güvenlik sektöründe tecrübe sahibi Personel özlük işlerinde en az 3 yıl iş tecrübesi bulunan Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen ve temel seviyede ERP bilgisine sahip İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim Tercihen ön muhasebe kayıt kontrol ve işlemlerinde bilgi sahibi Sorumluluk sahibi ve disiplinli Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın B sınıfı sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen Seyahate engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Gaziantep'te ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı