Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 15
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜMRANİYE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜMRANİYESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  ÜMRANİYE'DE bulunan banka genel müdürlük projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, Ümraniye'ye ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ_KARAKÖY İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜ_KARAKÖYSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüze bağlı Beyoğlu - Karaköy lokasyonunda bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KOZYATAĞI BANKA İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KOZYATAĞI BANKASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  KOZYATAĞI'NDA bulunan Banka projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, Kozyatağı e-5 güzergahına ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Lisans mezunu (İlgili Üniversitelerin İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat gibi bölümlerinden)  İlgili alanda en az 5 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları Departamanına bağlı; Seçme& Yerleştirme, Eğitim, Performans Yönetimi bölümlerinde aktif görev almış Raporlama ve takip becerisi gelişmiş Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına katılmış İyi seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İstanbul ilinde ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
RİXOS-THE LAND OF LEGENDS HOTEL-GÜVENLİK GÖREVLİSİ Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RİXOS-THE LAND OF LEGENDS HOTEL-GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü' ne bağlı BELEK-KADRİYE bölgelerindeki RİXOS-THE LAND OF LEGENDS otel projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.Aradığımız nitelikler: 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip, Ortaokul yada Lise Mezunu, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, Diksiyonu düzgün, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever.Adayların başvurularını bekliyoruz.NOT: Antalya'ya servis vardır.Başvurularınız için 0 242 244 38 00 nolu telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KOZYATAĞI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KOZYATAĞISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  KOZYATAĞI'NDA bulunan plaza projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, Kozyatağı e-5 güzergahına ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ANTALYA TURİZM BELDELERİ-GÜVENLİK GÖREVLİSİ Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ANTALYA TURİZM BELDELERİ-GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü' ne bağlı Side, Alanya, Kemer, Kundu, Belek, Manavgat bölgelerindeki otel projelerimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.Aradığımız nitelikler: 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip, Ortaokul yada Lise Mezunu, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, Diksiyonu düzgün, Lojmanda konaklayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever.Adayların başvurularını bekliyoruz.Başvurularınız için 0 242 244 38 00 nolu telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZE Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı GEBZE'de bulunan projelerimizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Gebze'de ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ_MARMARİS Muğla Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİ_MARMARİSSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Muğla’nın Köyceğiz,Ortaca,Dalaman İlçesindeki projelerden sorumlu olacak Şube Şefi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ_BALIKESİR GÖNEN Balıkesir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİ_BALIKESİR GÖNENSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde BALIKESİR'in Gönen ve Bandırma İlçesindeki projelerden sorumlu olacak Şube Şefi aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST_GEBZE Kocaeli Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı Gebze Şube Müdürlüğümüzde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans mezunu, Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 2 yıl iş tecrübesi bulunan, Lojistik departmanına destek verecek, MS Ofis programlarına etkin kullanabilen, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Dürüst, Dikkatli, Yardımsever, Kocaeli- Gebze'de ikamet eden/ edebilecekBay/Bayan adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde değerlendirmeye alınacak aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans mezunu, Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 2 yıl iş tecrübesi bulunan, Lojistik departmanına destek verecek MS Ofis programlarına etkin kullanabilen, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Dürüst, Dikkatli, Yardımsever, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek, Kağıthane bölgesine ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST-KOZYATAĞI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST-KOZYATAĞISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde, Kozyatağı'nda bulunan plaza projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız.En az Lise mezunuResepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 1 yıl iş tecrübesi bulunanOrta seviyede İngilizce dil bilgisine sahipMS Office programlarını etkin kullanabilenPlanlama ve organizasyon kabiliyetine sahipYazılı ve sözlü iletişimi kuvvetliDiksiyonu düzgünKişisel hijyen ve imajına dikkat edenDürüst, Dikkatli, YardımseverKozyatağı civarında ikamet eden veya kolay ulaşım sağlayabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KARACABEY Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KARACABEYSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Karacabey'de bulunan projelerimizde  görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK GÖREVLİLERİ aramaktayız.  5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Karacabey'de ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_BİLECİK Bilecik Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_BİLECİKSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bilecik ve İlçelerindeki lokasyonlarımızda görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız.  5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Bilecik ve ilçelerinde  ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı