Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 26
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
LOJİSTİK ASİSTANI_GÜZELYALI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
LOJİSTİK ASİSTANI_GÜZELYALISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Lojistik Asistanı aramaktayız.İlgili alanda en az 2 yıl deneyimli, Ön Lisans Mezunu (tercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun)Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen Microsoft Axapta ERP programını kullanabilecek,B sınıfı ehliyeti olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahate engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, Güzelyalı'ya ulaşım sağlayabilecek.        Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK MÜDÜR YARDIMCISI_AVRUPA İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK MÜDÜR YARDIMCISI_AVRUPASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Müdür Yardımcısı" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Alarm İzleme Operatörü Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Alarm İzleme OperatörüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız.En az MYO mezunu 5188 Kimlik Kartı Sahibi En az 1 yıl Alarm İzleme Operatörü veya benzer pozisyonlarda tecrübeli Diksiyonu düzgün, sözlü ifadesi kuvvetli Aktif olarak bilgisayar kullanabilen Telefonda iletişim becerisi gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine açık Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek Dürüst, Dikkatli, Yardımsever Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ Hatay Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Hatay/İskenderun'da görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.·         5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip·         Polis Akademisi veya Harp Okulu mezunu·         Tercihen Türk Silahlı Kuvvetleri ve/veya Emniyet Teşkinlatında yönetici görevlerini üstlenmiş·         Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu·         Projede Müdürü olarak çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip·         Risk, Kriz, Kalite ve Performans yönetimi konularında deneyimli·         Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip, takım çalışmasına yatkın, ekip yönetiminde tecrübeli·         Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden·         Diksiyonu düzgün·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış·         Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever·         Hatay/İskenderun'da ikamet eden ya da ikamet edebilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Muğla Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde;Bodrum'daki daimi projelerimizde NET MAAŞ + YEMEK + KONAKLAMA imkanları ile 12 / 24 çalışma düzeninde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde gününkahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız. Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 3 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen Microsoft Axapta ERP programını kullanabilen,Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul'da ikamet eden/ ikamet edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Securitas İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.•En az önlisans, tercihen lisans mezunu,•İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Harp Okulu veya Polis Akademisi’nden mezun,•İlgili alanda en az 3 yıl deneyim edinmiş,•5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, 4857 sayılı yasa konusunda bilgi sahibi,•MS Office programlarını etkin kullanabilen,•Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş,•Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen,•Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın,•Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,•B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,•Seyahat engeli olmayan,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK MÜDÜR YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan AVM projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTA DÜZEY YÖNETİCİ Trabzon Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ORTA DÜZEY YÖNETİCİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğü Trabzon Şube Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Orta Düzey Yönetici" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Lisans mezunu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Polis Akademisi mezunu)Güvenlik yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimli Finansal süreçlerin yönetiminde tecrübeli Sözleşme yönetimi konusunda deneyimli Denetim ve raporlama becerisi gelişmiş Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen B sınıfı ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Seyahat engeli olmayan Trabzon'da ikamet eden/ edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Silahlı Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Tekirdağ Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ ÇERKEZKÖY FABRİKA PROJESİSecurıtas Güvenlik Hizmetleri A. Ş.Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?GÜVENLİK GÖREVLİSİ Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz, Trakya Şube Müdürlüğü bünyesinde Çerkezköy bölgesindeki fabrika projelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Güvenlik Görevlileri" aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Proje Müdürü Nevşehir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Proje MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Nevşehir İlinde ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜNALAN İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ÜNALANSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AVM GÜVENLİK YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
AVM GÜVENLİK YÖNETİCİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz Alışveriş Merkezlerinde de güvenlik uzmanıyız. Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip AVM Güvenlik Yöneticisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ - KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ - KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Stajyeri aramaktayız.
Stajyer        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Silahlı Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeAliağa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Adayları başvuru ve görüşme için 09:00-17:00 saatleri arasında ofisimize bekliyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 / 05305492676 / 05303213587 /05306949785Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun)İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen İzmir ilinde ikamet eden/edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Lojistik Yöneticisi Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Lojistik YöneticisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz. Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Ankara ilinde görev alacakLojistik Yöneticisiaramaktayız.Aradığımız nitelikler:• Lisans Mezunu• İlgili alanda en az 7 yıl deneyimli ve yöneticilik pozisyonlarında en az 3 yıl görev yapmış• Malzeme Planlaması, Depo ve Stok Yönetimi süreçlerine hakim• ERP Programlarını kullanabilen (Tercihen Microsoft, Axapta)• Pazar analizi ve Raporlama becerisi gelişmiş• İyi derecede yabancı dil bilgisi (Tercihen İngilizce)• MS Ofis Programlarına hakim (Word,Excel, PowerPoint) • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek• Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış• Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek   Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
VARDİYA AMİRİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
VARDİYA AMİRİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüzbünyesindeki projelerde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahipVardiya Amirleri aramaktayız. Aradığımız nitelikler: 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari lise mezunu Güvenlik sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul’da ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa İl ve İlçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Güvenlik Görevlisi-MANİSA Manisa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Özel Güvenlik Görevlisi-MANİSASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeManisa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
X-RAY OPERATÖRÜ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
X-RAY OPERATÖRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipX-Ray Operatörü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipEntegre Güvenlik Çözümleri Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezunElektronik Güvenlik Sistemlerinin Projelendirme ve Satışı konusunda en az 3 yıl deneyime sahipElektronik güvenlik sistemi ekipman bilgisine sahip Autocad vb. çizim uygulamalarında deneyim sahibi Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli   İyi seviyede İngilizce bilen         Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen İletişimi güçlü, sonuç ve müşteri odaklı Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, takım oyuncusu, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek B sınıfı ehliyet sahibi, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek     Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi, 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Müdür Yardımcısı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Pazarlama Müdür YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz. Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Pazarlama Müdür Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversitelerin İşletme, Pazarlama ve Reklamcılık bölümlerinden mezun Hizmet sektöründe pazarlama alanında 8 yıl deneyimli Hizmet sektöründe aktif saha satışı konusunda 2 yıl deneyimli Çok iyi seviyede İngilizce bilen Şirket Satış/Pazar hedef ve stratejilerine uygun olarak pazarlama operasyonlarını yönetecek,Marka ve ajans yönetimi konusunda tecrübeli Dijital medya alanındaki gelişmeleri takip eden, Müşteri davranışları ve rakip analizi konusunda bilgili Yeni ürün ve hizmet Geliştirme süreçlerinde aktif rol almış Pazarlama bütçesi ve bütçe stratejisi oluşturabilecek Planlama ve organizasyon becerisi yüksek MS Office uygulamalarına hakim Yaratıcı ve çözüm odaklı Pratik ve analitik düşünebilen Yöneticilik becerileri gelişmiş Yenilikçi, enerjik, pozitif Ankara ve/veya İstanbul illerinde ikamet edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı