Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 37
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Güvenlik Görevlisi Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü' ne bağlı Belek projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM VE AĞ YÖNETİCİSİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SİSTEM VE AĞ YÖNETİCİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Sistem ve Ağ Yöneticisi aramaktayız. Aradığımız nitelikler;• Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olmak• Microsoft Sunucu Ailesi (2008, 2012) Active Directory Yönetimi ve Sorun giderme konusunda tecrübeli• VMware Sanallaştırma platformu hakkında bilgi sahibi• UNIX ve Linux platformlarında tecrübe sahibi olmak• Yedekleme sistemleri hakkında bilgi sahibi• TCP/IP, LAN, WAN, VPN, Switching, Routing, Network Monitoring, Firewall konularında bilgi sahibi• Microsoft DNS ve DHCP servislerini yönetmiş• Microsoft Sertifika Sunucu (CA)  kurulumları yapmış ve yönetmiş• Sunucu ve çevre birimi donanımları hakkında tecrübe sahibi olmak• Microsoft Ürünleri (Active Directory, SQL, Exchange ve Hyper-V) hakkında bilgi sahibi olmak• B Sınıfı sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen• Bilgi güvenliği sistemleri yönetiminde tecrübeli (DLP, SIEM, DAM vb)• ISO 27001 konusunda bilgi sahibi• Tercihen Bilgi güvenliği sertifikasyonu çalışmalarında bulunmuş olmak  (CISSP, CEH vb)• Linux İşletim sistemlerine kurulum (Redhat, Centos, Debian, Ubuntu) , konfigürasyon ve yönetim seviyesinde bilgi sahibi• Linux scripting konusunda bilgi sahibi• İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip• Yeni teknolojileri takip eden• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Güvenliği Uzmanı aramaktayız.Aradığımız Nitelikler;Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği bölümlerinden mezun,İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip,Network güvenlik sistemlerini yönetmiş ve/veya konsepte hakim (Firewall,IPS vb)Bilgi güvenliği sistemleri yönetiminde tecrübeli (DLP,SIEM,DAM vb)Bilgi güvenliği yönetim sistemleri ve standartları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi (ISO 27001, PCI DSS, COBIT vb)Tercihen genel bilgi güvenliği sertifkasyonuna sahip (CISSP, CEH vb)Güvenlik duvarı yönetimi, bilişim güvenliği mimarileri, saldırı önleme/tespit sistemleri, güvenlik açık testleri, ağ/sistem güvenlik testleri,log yönetim sistemleri, web ve e-posta sunucu sistemleri yönetimi konularının en az üçünde yeterli bilgiye sahip,Bilgi güvenliği bakış açısıyla risk değerlendirmesi yapabilen,Sektörün bilgi güvenliği özelinde yasal gereksinimleri bilen ya da öğrenmeye istekli,Yazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik duvarı yönetimi, güvenlik analizi bilgisine sahip,Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, araştırmacı, öğrenmeye ve gelişime açık,Sonuç odaklı, ikna kabiliyeti yüksekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa İl ve İlçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ALİAĞA İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ALİAĞASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeAliağa projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız. Adayları başvuru ve görüşme için 09:00-17:00 saatleri arasında ofisimize bekliyoruz. Detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüTelefon:02324251588 / 05305492676 / 05303213587 /05306949785Adres: Beşe İş Merkezi Şair Eşref Bulvarı No:34 Kat:4 Çankaya İzmir
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Müdürü Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeGAZİANTEP ilinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip İyi Seviyede İngilizce bilen Güvenlik Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ Hatay Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde HATAY/İSKENDERUN ilinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahipGüvenlik Proje Müdürü aramaktayız.Güvenlik yönetimi alanında deneyimli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Deniz Harp Okulu mezunuTercihen Silahlı Kuvvetler veya Deniz Emniyet Teşkilatında üst düzey görevlerde deneyim kazanmışGüvenlik yönetiminde uluslararası vizyona sahipFinansal yönetim konusunda bilgi sahibiLiderlik ve yöneticilik becerileri gelişmişTercihen iyi seviyede İngilizce bilen MS Office Programlarını etkin kullanabilenEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilenB sınıfı sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahipErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışİskenderun'da yaşayan ya da yaşayabilecekAdayların başvurularıı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL BÖLGE MUHASEBE ASİSTANI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
DÖNEMSEL BÖLGE MUHASEBE ASİSTANI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Dönemsel Bölge Muhasebe Asistanı aramaktayız. Ön Lisans Mezunu (Tercihen Muhasebe Bölümü),Muhasebe alanında 2 yıl deneyim sahibi, Dönemsel olarak görev alabilecek, Ön muhasebe ve kayıt işlemlerinde bilgi sahibi, Kasa işlemleri, kayıt kontrol ve raporlama konusunda bilgili,Microsoft Office uygulamalarını ve Microsoft Axapta'yı iyi seviyede kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Seyahate engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul- Avrupa yakasında ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE MUHASEBE ASİSTANI_GÜZELYALI Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BÖLGE MUHASEBE ASİSTANI_GÜZELYALISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Bölge Muhasebe Asistanı aramaktayız. Ön Lisans Mezunu (Tercihen Muhasebe Bölümü),Muhasebe alanında 2 yıl deneyim sahibi, Kasa işlemleri konusunda bilgili, Ön muhasebe ve kayıt işlemlerinde bilgi sahibi, Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli, Personel ve özlük işlerinde deneyim kazanmış, ilgili kanun ve yönetmeliklere hakim,Bordro tahakkuk işlemleri ve hesaplamaları konusunda bilgi sahibi,Microsoft Office uygulamalarını ve Microsoft Axapta'yı iyi seviyede kullanabilen,Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi ve disiplinli, Seyahate engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden, Güzelyalı/ Pendik'e ulaşım sağlayabilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İtfaiye Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İtfaiye GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüze bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip İtfaiye Görevlisi / Yangın Müdahale Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DESTEK UZMANI_ KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ DESTEK UZMANI_ KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere;  Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Teknolojileri Destek Uzmanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Ön Lisans Mezunu (Tercihen Üniversitelerin Bilişim Teknolojileri ile ilgili bölümlerinden mezun)Teknik destek, bilgisayar programları kurulumu alanında deneyim sahibiMS Office Programlarını ve Microsoft Axapta'yı iyi seviyede kullanabilenTercihen İngilizce dil bilgisi iyi seviyede olan Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek B sınıfı sürücü belgesi olan ve İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenSeyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden (Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek) veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Silahlı Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Silahlı Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Silahlı Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE MÜDÜR YARDIMCISI_ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜR YARDIMCISI_ANADOLU YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli,Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli,Ms Office programlarını etkin kullanabilenAnaliz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,İstanbul'da ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_ANADOLU YAKASI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_ANADOLU YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli,Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş, B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen,Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_ANADOLU YAKASI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_ANADOLU YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'de görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip"Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun)İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma)İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenİstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Birim Amiri Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Birim AmiriSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğümüze bağlı Alanya - Otel projemizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip ''Birim Amiri'' aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  En az Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversite mezunu,5188 Sayılı Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahipTercihen Emekli subay veya astsubayOtel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl Müdürlük,Şeflik veya Birim Amirliği deneyimli,Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli,Ms Office programlarını etkin kullanabilen,Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş,Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış,Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen,Alanya’da  ikamet eden ve ya lojmanda ikamet edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Mersin Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Mersin ve İlçelerindeki lokasyonlarımızda görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Mersin'de ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE GECE MÜDÜR YARDIMCISI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE GECE MÜDÜR YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Gece Müdür Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Yalova Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesindeYalova İlinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Şefi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik ŞefiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunanOtel projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipGüvenlik Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Amiri Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Proje AmiriSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde Bursa'nın Gemlik ilçesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipProje Amiri  aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL UZMAN YARDIMCISI İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Securitas Türkiye Ege Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Personel Uzman Yardımcısı aramaktayız.•Meslek Yüksek Okulları’nın ilgili bölümlerinden mezun, tercihen üniversite mezunu•Personel özlük işlerinde en az 3 yıl tecrübeli•İş Kanunu, Vergi Usül Kanunu ve SGK mevzuatına hakim•MS Office programlarını etkin kullanabilen•Tercihen Microsoft Axapta kullanabilen•Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip•Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın•Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek,•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış•İzmir ilinde ikamet eden veya edebilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DÖNEMSEL PERSONEL ASİSTANI_GÜZELYALI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
DÖNEMSEL PERSONEL ASİSTANI_GÜZELYALISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Dönemsel Personel Asistanı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun  Personel Özlük İşleri alanında 2 yıl deneyim sahibiDönemsel olarak görev alabilecek İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim Bordro tahakkuk işlemleri ve hesaplamaları konusunda bilgi sahibiMicrosoft Office uygulamalarına hakim Tercihen Microsoft Axapta kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi ve disiplinliSeyahat engeli bulunmayan Tercihen B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden, Pendik- Güzelyalı civarına ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK VARDİYA AMİRİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK VARDİYA AMİRİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüzbünyesinde Göztepe lokasyonundaki projemizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Vardiya Amirleri aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahipAsgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahipEsnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecekVardiya düzeninde çalışma engeli olmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışSektörde en az 3 yıl deneyimli ve kariyer yapma istekliliğine sahipKişisel hijyen ve imajına dikkat edenMüşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve YardımseverGöztepe'ye ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ_ ÇERKEZKÖY Tekirdağ Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ_ ÇERKEZKÖYSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz, Çorlu Şube Müdürlüğü bünyesinde Çerkezköy'de bulunan projemizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahipGÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM, SERVİS VE BAKIM UZMANI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÜRETİM, SERVİS VE BAKIM UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza Katılmak üzere İstanbul ilinde görev alacak Üretim Bakım ve Servis Uzmanı aramaktayız.Aradığımız nitelikler:·        Tercihen Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun,·         Elektronik güvenlik sistemlerinin kurulum ve montajı konularında en az 3 yıl deneyime sahip,·         Elektronik güvenlik sistemi ekipman bilgisine sahip,·         Autocad vb. çizim uygulamalarında deneyim sahibi,·         Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli,  ·         İyi seviyede İngilizce bilen,        ·         Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,·         İletişimi güçlü, sonuç ve müşteri odaklı,·         Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, takım oyuncusu,·         B sınıfı ehliyet sahibi·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,·         İstanbul’un Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek    ·         Seyahat engeli bulunmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  GÖZTEPE'DE bulunan projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahipSaha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahipEsnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Göztepe'ye ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdürü aramaktayız.İŞ TANIMIAradığımız nitelikler: 5188 Sayılı Yasa gereği geçerli Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibiGüvenlik Yöneticiliği ve operasyon yürütülmesi alanında en az 5 yıl tecrübeliMS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Tespit, takip ve raporlama becerileri gelişmiş Müşteri odaklı, insan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkınRisk, Kriz, Kalite ve Performans yönetimi konularında deneyimliEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PERSONEL ASİSTANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL ASİSTANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Personel Asistanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler:•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun•İlgili alanda en az 1 yıl deneyim edinmiş•Personel özlük işlerinde tecrübeli•Tercihen muhasebe işlemlerinde bilgi sahibi•MS Office programlarını etkin kullanabilen•Tercihen Microsoft Axapta kullanabilen•Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın•Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış•Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI ASİSTANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI ASİSTANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Asistanı aramaktayız.Aradığımız nitelikler:•Üniversitelerin İ.İ.B.F. bölümlerinden, tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezunu•Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına katılmış•İnsan Kaynakları süreçlerinin İşe Alım-İşten Çıkış, Eğitim ve Özlük İşleri süreçlerinde deneyim sahibi•MS Office programlarını etkin kullanabilen•Tercihen İngilizce bilen•Raporlama ve takip becerisi gelişmiş•Çözüm odaklı•Seyahat engeli bulunmayan•Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış•Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen•Ankara ilinde ikamet eden veya edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Entegre Güvenlik Çözümleri Uzmanı Samsun Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Entegre Güvenlik Çözümleri UzmanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahipEntegre Güvenlik Çözümleri Uzmanı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz'de görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip"Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun)İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma)İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, seyahat engeli olmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenİstanbul'da ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; İç  Anadolu Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız.Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun)İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan  Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen Ankara'da ikamet eden/edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesindegörevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Lisans mezunu (İlgili Üniversitelerin İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat gibi bölümlerinden) İlgili alanda en az 5 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları Departamanına bağlı; Seçme& Yerleştirme, Eğitim, Performans Yönetimi bölümlerinde aktif görev almışRaporlama ve takip becerisi gelişmiş Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına katılmışİyi seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma)MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilenEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İstanbul ilinde ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uzman Yardımcısı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Eğitim Uzman YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Securitas Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Eğitim Uzman Yardımcısı aramaktayız.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri mezunu)İyi derecede İngilizce bilen, Eğitim alanında 2  yıl deneyimli ve  bu alanda kariyer hedefleyen Adobe Flash programı kullanarak  iki boyutlu çizimler ve animasyon yapabilen, Adobe Photoshop uygulamalarına hakim,Ses-görüntü senkronizasyonu sağlama konusunda bilgisi olan, Video Çekim, montaj konularında bilgisi olan, İleri seviyede MS Office bilgisine sahip olan, Sürekli öğrenmeye açık ve öğrendiğini paylaşabilen Yenilikleri takip eden, araştıran, bilgiye ulaşabilen E-learning alanında çalışmaya istekli Erkek adaylar için, askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı