Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ GÖZTEPE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ GÖZTEPESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  GÖZTEPE'DE bulunan plaza projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Göztepe'ye ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdürü aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK ELEMANI_İSTANBUL AVRUPA YAKASI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK ELEMANI_İSTANBUL AVRUPA YAKASISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Proje Müdürü Hatay Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Proje MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde HATAY/İSKENDERUN ilinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Orta Düzey Yönetici aramaktayız. Güvenlik yönetimi alanında deneyimli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Deniz Harp Okulu mezunu Tercihen Silahlı Kuvvetler veya Deniz Emniyet Teşkilatında üst düzey görevlerde deneyim kazanmış Güvenlik yönetiminde uluslararası vizyona sahip Finansal yönetim konusunda bilgi sahibi Liderlik ve yöneticilik becerileri gelişmiş Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen MS Office Programlarını etkin kullanabilen Temel seviyede ERP program bilgisi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen B sınıfı sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İskenderun'da yaşayanAdayların başvurularıı bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Müdürü Balıkesir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Proje MüdürüSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Balıkesir'in Sındırgı ilçesinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdürü aramaktayız. Güvenlik yönetimi alanında deneyimli Lisans veya Önlisans mezunu Güvenlik yönetiminde uluslararası vizyona sahip Finansal yönetim konusunda bilgi sahibi Liderlik ve yöneticilik becerileri gelişmiş Tercihen iyi seviyede İngilizce bilen MS Office Programlarını etkin kullanabilen Temel seviyede ERP program bilgisi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen B sınıfı sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan 5188 Sayılı Yasa gereği Silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Balıkesir'in Sındırgı İlçesinde ikamet eden yada edebilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
PROJE MÜDÜRÜ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PROJE MÜDÜRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüze bağlı bulunan projemizde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Proje Müdürü aramaktayız.İŞ TANIMIAradığımız nitelikler:  5188 Sayılı Yasa gereği geçerli Özel Güvenlik Kimlik Kartı sahibi Güvenlik Yöneticiliği ve operasyon yürütülmesi alanında en az 5 yıl tecrübeli MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Tespit, takip ve raporlama becerileri gelişmiş Müşteri odaklı, insan ilişkileri kuvvetli ve ekip çalışmasına yatkın Risk, Kriz, Kalite ve Performans yönetimi konularında deneyimli Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ALARM İZLEME OPERATÖRÜ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ALARM İZLEME OPERATÖRÜSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; aşağıdaki niteliklere sahip Alarm İzleme Operatörü aramaktayız. Aradığımız nitelikler: En az Lise mezunu 5188 Kimlik Kartı Sahibi En az 1 yıl Alarm İzleme Operatörü veya benzer pozisyonlarda tecrübeli Diksiyonu düzgün, sözlü ifadesi kuvvetli Aktif olarak bilgisayar kullanabilen Telefonda iletişim becerisi gelişmiş Vardiyalı çalışma sistemine açık Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara’da ikamet eden veya edebilecek Dürüst, Dikkatl, YardımseverAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Proje Müdürü-Çorum Çorum Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Proje Müdürü-ÇorumSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde ÇORUM İlinde ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Çorum Çorum Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik Görevlisi ÇorumSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde ÇORUM ilindeki AVM PROJEMİZDE görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Silahlı Güvenlik Kimlik Kartı’na sahipAsgari Lise mezunuSaha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip (Min 1.75 boy)Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahipKişisel hijyen ve imajına dikkat edenMüşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgünEsnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecekVardiya düzeninde çalışma engeli olmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışDürüst, Dikkatli ve YardımseverÇorum ilinde ikamet eden veya edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL UZMAN YARDIMCISI_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL UZMAN YARDIMCISI_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Securitas Türkiye Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Personel Uzman Yardımcısı aramaktayız.  En az Meslek Yüksek Okulu mezunu Personel ve Özlük işlerinde en az 2 yıl tecrübeli İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim Bordro tahakkuk işlemleri ve hesaplamaları konusunda bilgi sahibi MS Ofis uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen Temel ERP bilgisine sahip  Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul'da ikamet eden veya edebilecek, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ Samsun Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:   Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun Özel Güvenlik Sektöründe en az 3 yıl deneyimli Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı sürücü belgesi olan,  aktif araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Samsun'da ikamet eden,  Adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMANI Samsun Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ENTEGRE GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Entegre Güvenlik Çözümleri Uzmanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Tercihen Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Elektronik Güvenlik Sistemlerinin Projelendirme ve Satışı konusunda en az 3 yıl deneyime sahip, Elektronik güvenlik sistemi ekipman bilgisine sahip, Autocad vb. çizim uygulamalarında deneyim sahibi, Bilgisayar donanımı konusunda tecrübeli,   İyi seviyede İngilizce bilen,         Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, İletişimi güçlü, sonuç ve müşteri odaklı, Sorumluluk bilinci yüksek, dinamik, araştırmacı, takım oyuncusu, B sınıfı ehliyet sahibi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Samsun'da ikamet eden/ edebilecek     Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SOSYAL MEDYA UZMAN YARDIMCISI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SOSYAL MEDYA UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin; İşletme, Görsel İletişim Tasarımı ve İletişim Fakülteleri'nin ilgili bölümlerinden mezun Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl tecrübeli Takım çalışmasına yatkın ve pozitif çalışma atmosferine katkı sağlayabilecek Securitas kurumsal değer ve kültürünü benimseyebilecek ve iş hayatında uygulayabilecek İyi seviyede İngilizce bilen MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator programlarına hakim Google Analytics datalarını analiz edebilen ve sorumlu olduğu alanlarda bu verileri kullanarak fırsatları değerlendirebilen Sorumlu olduğu alandaki esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ankara’da ikamet eden veya edebilecek  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ATAŞEHİR İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ATAŞEHİRSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  ATAŞEHİR'DE bulunan plaza projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, ATAŞEHİR'e ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KÜÇÜKYALI İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_KÜÇÜKYALISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  KOZYATAĞI'NDA bulunan plaza projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden,  Küçükyalı e-5 güzergahına ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ_PENDİK İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİ_PENDİKSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:   En az Meslek Yüksek Okulu mezunu Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan, Erkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul'da ikamet eden, Güzelyalı'ya ulaşım sağlayabilecekk, Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZE Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı GEBZE'de bulunan projelerimizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Gebze ve bölgesinde ikamet eden 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'de görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip "Satış ve İş Geliştirme Uzmanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun) İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum yapma becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen İstanbul'da ikamet eden, Dudullu'ya ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI_BURSA Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
MUHASEBE UZMAN YARDIMCISI_BURSASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI_OKMEYDANI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI_OKMEYDANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Lojistik Uzman Yardımcısı aramaktayız. İlgili alanda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Lojistik ERP modüllerini bilen/ kullanan, B sınıfı ehliyeti olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Seyahate engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul’da ikamet eden, Okmeydanı'na ulaşım sağlayabilecek.        Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI_ İSTANBUL İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI_ İSTANBULSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa ve Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Üst Düzey Yönetici Asistanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversite mezunu, İlgili alanda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen yönetici asistanlığı/ sekreterlik sertifikasına sahip, İngilizce dil bilgisi ileri seviyede olan (okuma, yazma, konuşma), Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahate engeli olmayan, İstanbul ilinde ikamet eden, Okmeydanı ve Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro Uzman Yardımcısı Gaziantep Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Bordro Uzman YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;Çukurova Bölge Müdürlüğü Gaziantep ofisinde'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Bordro Uzman Yardımcısı aramaktayız. Üniversite Mezunu Personel özlük işlerinde en az 3 yıl iş tecrübesi bulunan Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli, MS Office programlarını etkin kullanabilen ve temel seviyede ERP bilgisine sahip İlgili kanun ve yönetmeliklere hakim Tercihen ön muhasebe kayıt kontrol ve işlemlerinde bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Sorumluluk sahibi ve disiplinli Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın Tercihen B sınıfı sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen Seyahate engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Gaziantep'te ikamet eden, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı