Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 24
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ SAHA OFİS PERSONELİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ SAHA OFİS PERSONELİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Saha Ofis Personeli aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi, 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_BEYKENT İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_BEYKENTSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğü- Beykent Şube Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI Adana Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversitelerin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri'nin tercihen Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat bölümlerinden mezunİlgili alanda en az 4 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları süreçlerinin Seçme&Yerleştirme, Eğitim ve Performans Yönetimi süreçlerinde aktif rol almışİnsan Kaynakları ERP Programlarını kullanabilen Tercihen İngilizce bilen MS Office Programlarına hakim ( Word, Excel, PowerPoint) Raporlama ve takip becerisi gelişmiş Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü Takipçi ve çözüm odaklı Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Seyahat engeli bulunmayan Tercihen aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Adana ilinde ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ-AVM ANKARA Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ-AVM ANKARASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz? Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Ankara ilinde bulunan ALIŞVERİŞ MERKEZİ PROJEMİZDE görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip GÜVENLİK PROJE MÜDÜRÜ aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİ İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SİLAHLI GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Silahlı Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ORTA DÜZEY YÖNETİCİ Trabzon Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ORTA DÜZEY YÖNETİCİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Karadeniz Bölge Müdürlüğü Trabzon Şube Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Orta Düzey Yönetici" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:Tercihen Lisans mezunu (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Polis Akademisi mezunu)Güvenlik yönetimi alanında en az 5 yıl deneyimliFinansal süreçlerin yönetiminde tecrübeliSözleşme yönetimi konusunda deneyimli Denetim ve raporlama becerisi gelişmişTercihen iyi seviyede İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilenB sınıfı ehliyeti olan aktif olarak araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayanErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilenSeyahat engeli olmayan Trabzon'da ikamet eden/ edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_BURSA Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ_BURSASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde gününkahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi,5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli,MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen Microsoft Axapta'yı kullanabilen,Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Bursa'da ikamet eden/ ikamet edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ-BODRUM Muğla Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ-BODRUMSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde;Bodrum'daki daimi projelerimizde NET MAAŞ + YEMEK + KONAKLAMA imkanları ile 12 / 24 çalışma düzeninde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzman Yardımcısı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Eğitim Uzman YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Securitas Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Eğitim Uzman Yardımcısı aramaktayız.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri mezunu)İyi derecede İngilizce bilen, Eğitim alanında 2  yıl deneyimli ve  bu alanda kariyer hedefleyen Adobe Flash programı kullanarak  iki boyutlu çizimler ve animasyon yapabilen, Adobe Photoshop uygulamalarına hakim,Ses-görüntü senkronizasyonu sağlama konusunda bilgisi olan, Video Çekim, montaj konularında bilgisi olan, İleri seviyede MS Office bilgisine sahip olan, Sürekli öğrenmeye açık ve öğrendiğini paylaşabilen Yenilikleri takip eden, araştıran, bilgiye ulaşabilen E-learning alanında çalışmaya istekli Erkek adaylar için, askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Şefi Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Şube ŞefiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Şube Şefi" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:En az Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgiliEkip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını etkin kullanabilen Tercihen Microsoft Axapta programına kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayanErkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen Antalya'da ikamet eden/edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZE Kocaeli, İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlıGEBZE'de bulunan projelerimizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Gebze ve bölgesinde ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPE İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_GÖZTEPESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  GÖZTEPE'DE bulunan projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Göztepe'ye ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ÇEŞME İzmir Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ-ÇEŞMESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Çeşme Otelleri projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.Başvuru ve detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge Müdürlüğü
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ_ÇORLU Tekirdağ Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİ_ÇORLUSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı Çorlu Şube Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Şube Şefi" aramaktayız. Aradığımız nitelikler:En az Meslek Yüksek Okulu mezunu (Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimliGüvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgiliEkip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetliMs Office programlarını etkin kullanabilen Tercihen Microsoft Axapta programına kullanabilenAnaliz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayanErkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamışEsnek çalışma saatlerine uyum gösterebilenÇorlu'da ikamet eden/edebilecek Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Denizli Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Denizli projelerimizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.Başvuru ve detaylı bilgi için iletişim bilgileri:Securitas Ege Bölge MüdürlüğüDenizli Şube Telefon:0 258 241 58 56Adres: Altıntop Mah. 837 Sok. Kızılhisar Apt. No:14/5  Denizli
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü'ne bağlı HAVALİMANI projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip BAY Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
BİRİM AMİRİ_ BAKIRKÖY İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BİRİM AMİRİ_ BAKIRKÖYSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Avrupa Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bakırköy lokasyonundaki projemizde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Birim Amirleri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Bursa Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Biz toplumu daha güvenli hale getirmek istiyoruz.Ya siz?Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.  Aradığımız nitelikler:Takımımıza katılmak üzere; Güney Marmara Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Bursa İl ve İlçelerinde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
EĞİTİM UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
EĞİTİM UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Securitas Genel Müdürlük bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Eğitim Uzmanı aramaktayız.·         Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri mezunu)·         İyi derecede İngilizce bilen·         Eğitim alanında en az 5 yıl deneyimli ve  bu alanda kariyer hedefleyen·         Adobe Flash programı kullanarak  iki boyutlu çizimler ve animasyon yapabilen, Adobe Photoshop uygulamalarına hakim·         Ses-görüntü senkronizasyonu sağlama konusunda bilgisi olan·         Eğitim içeriği hazırlama, tasarlama ve eğitim verme konularında tecrübeli·         Video Çekim, montaj konularında bilgisi olan·         İleri seviyede MS Office bilgisine sahip olan·         Sürekli öğrenmeye açık ve öğrendiğini paylaşabilen·         Yenilikleri takip eden, araştıran, bilgiye ulaşabilen·         E-learning alanında çalışmaya istekli·         Erkek adaylar için, askerliğini yapmışAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
SEÇME VE YERLEŞTİRME UZMANI Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SEÇME VE YERLEŞTİRME UZMANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere, Genel Müdürlük, İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü bünyesinde görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Seçme ve Yerleştime Uzmanıaramaktayız. Üniversitelerin İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nden mezunİnsan Kaynakları’nın Seçme ve Yerleştirme süreçlerinde en az 4 yıl tecrübeliBeyaz yaka&mavi yaka işe alım süreçlerinde aktif rol almış, yetkinlik bazlı mülakat teknikleri&kişilik envanteri uygulamalarında yetkinİşgücü, kadro planlama, oryantasyon süreçlerinde aktif rol almışİstihdam sitelerini aktif şekilde kullanabilen Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen Ms Office uygulamalarına hakim Tercihen Ms Axapta programını kullanabilen İletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİ İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜ ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans Mezunu (Tercihen  Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun)Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi, 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili,Ekip çalışmasına yatkın ve grup içi iletişimi kuvvetli, Ms Office programlarını etkin kullanabilen Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş B sınıfı ehliyeti bulunan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden/ edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Güvenlik Görevlisi Mersin Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Güvenlik GörevlisiSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Çukurova Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde Mersin ve İlçelerindeki lokasyonlarımızda görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız.5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkınDiksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever Mersin'de ikamet eden veya edebilecek  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; İç Anadolu Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olarak Ankara'da görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahipKontrol Şube Şefi aramaktayız. Aradığımız nitelikler: En az Önlisans mezunu (Tercihen üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun),Güvenlik sektöründe 3 yıl tecrübeli, Denetim ve Raporlama becerisine sahip,Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan,Bay adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Gece çalışmasına engeli olmayan, Ankara'da ikamet eden veya edebilecek, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı