Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.securitas.com.tr 
 

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

 

"Güvenlikte Bilgi Lideri"
 
 
 
 
Dünya' da Securitas…
 
1934 yılında İsveç'te kurulan Securitas'ın kökleri, 1850'de kurulan ve 1999'da satın alınan Amerikan Dedektiflik ve Güvenlik Şirketi Pinkerton'a kadar uzanıyor. Amerika'daki Securitas faaliyetlerinin temelini Pinkerton gibi kıymetli geleneklere sahip olan Wells & Fargo (1852), Burns (1909) ve Loomis (1925)'in gruba katılması oluşturuyor.
 
Securitas, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya' da 51 ülkede yürüttüğü operasyonel faaliyetler ile her gün fark yaratmaya devam ediyor. Dünyanın dört bir yanında küçük ve orta ölçekli işletmelerden, havaalanlarına kadar birçok farklı alanda 300.000’in üzerinde
 
çalışanı ile faaliyet gösteriyor. Güvenlik sektöründe dünyanın en büyük grubu olan Securitas, satın aldığı kuruluşların uzmanlıkları sebebiyle ihtisaslaşmış hizmetler vermektedir.
 
 
 
 
Türkiye'de Securitas…
 
1990'lı yıllarda özel güvenlik sektörü ile tanışan Türkiye'de, 1992 yılında Ankara'da kurulan DAK Güvenlik, kuruluşunun hemen ardından sektöründe güven uyandırarak hızla yükselen bir grafik izledi. Bu yükselişin ardında; sektör çok genç olmasına rağmen kendi içerisinde gerekli uzmanlık, bilgi düzeyi, prensip ve standart hizmet anlayışı ile çalışan bir kuruluş yatmaktaydı. 2002 yılının sonuna gelindiğinde Türkiye bir başka güvenlik firması ile daha tanıştı. Ankara merkezli kurulan KARE Güvenlik, özellikle uluslararası standartlara uygun normlar oluşturması ile sektörde önemli bir yere sahip oldu.
 
Türkiye'deki güvenlik sektörüne yeni ve profesyonel bir anlayış kazandıran DAK ve KARE Güvenlik firmaları, sektörün uluslararası kuruluşları arasında kısa sürede dikkat çektiler. Güvenlikte dünya lideri Securitas, Türkiye'de hızla büyüyen bu iki firmadan DAK Güvenlik'i 2006 yılı Nisan ayında, KARE Güvenlik'i ise 2006 yılı Aralık ayında satın alarak, markasını verdi ve Türkiye piyasasında liderliğe yükseldi.
 
Bugün Securitas Türkiye; Akdeniz, Çukurova, Ege, İç Anadolu, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere 7 Bölge, 77 ilde; 32 Şube, 1450 Noktada "Uzman Güvenlik
 
Hizmeti" sunuyor.
 
Türkiye pazarının bölgesel dinamiklerini, uluslararası kalite ve deneyimleri ile birleştirerek hızla büyüyen Securitas Türkiye, halen 9000’i aşkın kişiye iş imkânı sunuyor.
 
 
 
 
Değerlerimiz
 
Securitas'ın; çalışanları, hizmet verdiği kuruluşlar, meslektaşları ve toplumla olan ilişkisine rehberlik eden üç temel değeri bulunuyor. Bu üç temel değer; "Dürüst,


Dikkatli ve Yardımsever"dir. Securitas değerlerini, logosunda yer alan üç kırmızı nokta temsil ediyor. Tüm Securitas faaliyetleri "Toplum, İnsan Hakları, İş Ahlakı, Diyalog"dan oluşan davranış kuralları çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
 
 
 
 
İnsan Kaynakları İlkelerimiz
 
Securitas'ta, çalışanların geliştirilmesi; "Yeterlilik, Kariyer Yönetimi, Güvence, Yansızlık, Eşitlik, Yönetici Yetiştirme, Yönetici Geliştirme" ilkeler önderliğinde yürütülüyor. Securitas değerlerinin benimsetilmesi ve yeterliliklerin geliştirilmesi eğitim programlarının temel hedefini oluşturuyor.
 
Securitas'ın yönetim felsefesinde yer alan çalışma modeli ise; "Anlayış, Bağlılık, Basite İndirge ve Örnek Ol/Al" yapı taşlarından oluşuyor.
 
 
 
 
Sürekli Öğrenen Bir Organizasyon
 
Securitas, iletişimin giderek hızlandığı, her geçen gün yeni bilgilerle karşılaşılan ve giderek küçülen bir dünyada, yeni bilgilere ulaştıkça ve bu bilgileri kurum kültürüne kazandırdıkça başarılı olabileceğinin bilinci ile eğitime ayrı bir önem atfediyor. Securitas için amaç, sürekli öğrenmek ve öğrenen bir organizasyon olmayı başarmaktır.
 
Securitas'ta bireysel eğitim ihtiyaçları ile birlikte Eğitim Planlamaları yapılırken hizmet verdiğimiz kuruluşların beklenti ve ihtiyaçları da göz önüne alınıyor. Yapılan denetimler ve uygulanan performans değerleme kriterlerinin sonuçları da bu ihtiyacın belirlenmesi için önemli veriler içeriyor. Aynı zamanda İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili hususların belirlenmesi ve çalışanların bu konuda bilinçlendirilmesi de hassasiyetle üzerinde durulan konular arasında bulunuyor.
 
 
 
 
Çalışanlarımız için Kariyer İmkânı
 
Çalışanlarımıza Securitas içerisinde yükselme olanağı sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Çalışanların kariyer planlamalarını yaparken, başlıca ölçüt, "performans kriterleri" olarak alınıyor. Performans ölçümlerine dayalı olan kariyer planlama sistemi, iş gücü ihtiyacının özellikle iç kaynaklardan karşılanmasına özen gösteren bir sistemdir. Böylelikle, Securitas içerisinde hareketlilik sağlanarak terfi beklentisi olan çalışanlarımızın beklentileri karşılanarak onlara kariyer yapma fırsatı veriliyor.
 
Uluslararası pazarda güvenlik alanında yüksek deneyime sahip olan Securitas, güvenlik sektörünü geliştirme misyonunu da benimsiyor. Dünya çapında hizmet verdiği ülkelerde, "Güvenlikte Bilgi Lideri" sloganı ile toplumsal hayata, uzman olduğu "Güvenlik" konusunda değer kazandırmak amacıyla çalışıyor.
 
 
 
 
Bizimle birlikte toplumu daha güvenli hale getirmek ister misiniz?
 
Gelin Securitas'ta bize katılın…
Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 14
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_TUZLA İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_TUZLASecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde, Tuzla'da bulunan projelerimizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİLERİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Asgari Lise mezunu Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul- Anadolu yakasında ikamet eden, Tuzla'ya ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PERSONEL ŞEFİ_KAĞITHANE İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
PERSONEL ŞEFİ_KAĞITHANESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip  "Personel Şefi" aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Üniversite Mezunu Personel ve özlük işleri bölümünde en az 8 yıl iş tecrübesi bulunan Ekip yönetiminde tecrübeli Kayıt kontrol ve raporlama becerisi kuvvetli MS Office programlarını etkin kullanabilen ve temel seviyede ERP bilgisine sahip Tercihen ön muhasebe kayıt kontrol ve işlemlerinde bilgi sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Sorumluluk sahibi ve disiplinli Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Etkin iletişim becerilerine sahip, diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın B sınıfı sürücü belgesi bulunan, aktif olarak araç kullanabilen Seyahate engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış İstanbul- Avrupa yakasında ikamet eden/ edebilecek, Kağıthane bölgesine ulaşım sağlayabilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
RESEPSİYONİST_GEBZE Kocaeli Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
RESEPSİYONİST_GEBZESecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı Gebze Şube Müdürlüğümüzde görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Resepsiyonist aramaktayız. Aradığımız nitelikler:  Ön Lisans mezunu, Resepsiyon, karşılama hizmetleri alanında 1 yıl iş tecrübesi bulunan, Lojistik departmanına destek verecek MS Ofis programlarına etkin kullanabilen, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Dürüst, Dikkatli, Yardımsever, Kocaeli- Gebze'de ikamet eden/ edebilecekBay/Bayan adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ATAŞEHİR İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK GÖREVLİSİ_ATAŞEHİRSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'e bağlı  ATAŞEHİR'de bulunan projemizde görevlendirilecek "GÜVENLİK GÖREVLİSİ" aramaktayız. 5188 Sayılı Yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı’na sahip Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek  Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın Diksiyonu düzgün Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever İstanbul-Anadolu yakasında ikamet eden, Ataşehir'e ulaşım sağlayabilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
HAVALİMANI-GÜVENLİK GÖREVLİSİ Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
HAVALİMANI-GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü' ne bağlı Havalimanı projesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlisi aramaktayız. Aradığımız nitelikler: 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, Diksiyonu düzgün,       Antalya ilinde ikamet eden veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever.Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞUBE ŞEFİ_PENDİK İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ŞUBE ŞEFİ_PENDİKSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirmek üzere görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip Şube Şefi aramaktayız.Aradığımız nitelikler:   En az Meslek Yüksek Okulu mezunu Tercihen Üniversitelerin, Özel Güvenlik ve Koruma, İşletme, Yönetim Organizasyon vb. ilgili bölümlerinden mezun Özel Güvenlik Sektöründe en az 2 yıl deneyimli Güvenlik Operasyonunun yönetilmesi ve denetlenmesi konusunda bilgi sahibi 5188 Sayılı yasa ve yönetmeliklerine hakim, tercihen 4857 sayılı yasa konusunda bilgili Ekip çalışmasına yatkın ve Grup içi iletişimi kuvvetli Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Analiz ve raporlama becerisi gelişmiş Aktif olarak araç kullanabilen ve seyahate engeli bulunmayan, Erkek adaylar da askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, İstanbul'da ikamet eden, Güzelyalı'ya ulaşım sağlayabilecekk, Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE ORTA DÜZEY YÖNETİCİ_İSTANBUL İstanbul(Asya) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GÜVENLİK SEKTÖRÜNDE ORTA DÜZEY YÖNETİCİ_İSTANBULSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip 'Güvenlik Sektöründe Orta Düzey Yöneticiler' aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Uzmanı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Proje UzmanıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz.Genel Müdürlük Milli, Global, Mega Projeler Koordinatörlüğü bünyesinde  görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Proje Uzmanı" aramaktayız. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
BELEK-GÜVENLİK GÖREVLİSİ Antalya Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
BELEK-GÜVENLİK GÖREVLİSİSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
GENEL NİTELİKLERSecuritas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Takımımıza katılmak üzere; Akdeniz Bölge Müdürlüğü' ne bağlı Belek bölgesindeki projemizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Güvenlik Görevlileri aramaktayız.Aradığımız nitelikler: 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı'na sahip, Ortaokul yada Lise Mezunu, Saha kadrosunda çalışabilecek fiziksel yeterliliklere sahip, Diksiyonu düzgün, Belek'te ikamet eden yada lojmanda kalabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan, Sektörde çalışma ve kariyer yapma istekliliğine sahip, Kişisel hijyen ve imajına dikkat eden, Müşteri odaklı, etkin iletişim becerilerine sahip ve takım çalışmasına yatkın, Dürüst, Dikkatli ve Yardımsever.Belek'te ikamet etmeyen yada lojmanda kalamayacak adayların başvurmaması rica olunur. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim Uzman Yardımcısı Ankara Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Eğitim Uzman YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri mezunu) İyi derecede İngilizce bilen, Eğitim alanında 2  yıl deneyimli ve  bu alanda kariyer hedefleyen Adobe Flash programı kullanarak  iki boyutlu çizimler ve animasyon yapabilen, Adobe Photoshop uygulamalarına hakim, Ses-görüntü senkronizasyonu sağlama konusunda bilgisi olan, Video Çekim, montaj konularında bilgisi olan, İleri seviyede MS Office bilgisine sahip olan, Sürekli öğrenmeye açık ve öğrendiğini paylaşabilen Yenilikleri takip eden, araştıran, bilgiye ulaşabilen E-learning alanında çalışmaya istekli  Erkek adaylar için, askerliğini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Lisans mezunu (İlgili Üniversitelerin İnsan Kaynakları, Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat gibi bölümlerinden)  İlgili alanda en az 4 yıl deneyim sahibi İnsan Kaynakları Departamanına bağlı; Seçme& Yerleştirme, Eğitim, Performans Yönetimi bölümlerinde aktif görev almış Raporlama ve takip becerisi gelişmiş Tercihen İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programına katılmış İyi seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) MS Office programlarını etkin kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen İstanbul ilinde ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_İSTANBUL İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
SATIŞ VE İŞ GELİŞTİRME UZMANI_İSTANBULSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar.Size bu zorlu yeni görevi üstlenmeniz için fırsat sunuyoruz. Takımımıza katılmak üzere; Marmara Anadolu Bölge Müdürlüğümüz'de görevlendirilecek, aşağıdaki niteliklere sahip Satış ve İş Geliştirme Uzmanı aramaktayız. Aradığımız nitelikler: Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin İşletme, Pazarlama bölümlerinden mezun) İleri seviyede İngilizce Dil Bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) İlgili alanda en az 4 yıl deneyimli Sunum becerileri gelişmiş İş Geliştirme, pazarlama ve satış konularında deneyimli Takip ve raporlama becerileri gelişmiş MS Office Programlarını iyi seviyede kullanabilen Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesi olan, İstanbul trafiğinde aktif araç kullanabilen İstanbul'da ikamet eden, Güzelyalı'ya ulaşım sağlayabilecek Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI İstanbul(Avr.), ... Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANISecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere; Kuzey Marmara Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Üst Düzey Yönetici Asistanı" aramaktayız. Aradığımız nitelikler: İlgili alanda en az 3 yıl deneyimli, Üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen yönetici asistanlığı/ sekreterlik sertifikasına sahip, İngilizce dil bilgisi ileri seviyede olan (okuma, yazma, konuşma) Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahate engeli olmayan, İstanbul ilinde ikamet eden, Kağıthane'ye ulaşım sağlayabilecekAdayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Personel Özlük İşleri Uzman Yardımcısı Adana Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Personel Özlük İşleri Uzman YardımcısıSecuritas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.
Securitas’ta, bizim önemli bir misyonumuz var. Her gün, dünyanın her yerinde günün kahramanları olan çalışanlarımız insanların daha güvende hissetmelerini sağlıyorlar. Takımımıza katılmak üzere;Çukurova Bölge Müdürlüğü'nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip  Personel ve Özlük İşleri Uzman Yardımcısı aramaktayız.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı