Le Méridien Istanbul Etiler 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Istanbul'un lüks, popüler ve görkemli semtlerinden biri Etiler'de yer alan Le Méridien Istanbul Etiler, Bebek ve Boğaz içine yakın konumuyla seçkin barlara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafededir. Avrupa ile Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan eşsiz şehir Istanbul; renkli hayatı, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerini büyülüyor. Le Méridien İstanbul Etiler, Uluslararası ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzet kombinasyonları ile, La Torre Restoran'da eşsiz bir yemek deneyimi sunuyor. 34. katta yer alan L'Eclipse Bar; Istanbul'un 2 köprüsünü de içine alan nefes kesen bir Boğaz manzarası sunuyor. Sizleri de eşsiz Boğaz manzarasına karşı enfes kokteylleri deneyimlemek üzere L'Eclipse Bar'a davet ediyoruz.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.00

Açıklama: İdari ofisler için Cumartesi yarım gün, operasyon departmanları içinde haftada 1 off gün olacak şekilde düzenlenmiştir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bayram Yardımı

Diğer: Servis imkanı sadece operasyon departmanlarına sunulmaktadır.


Le Méridien Istanbul Etiler İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 5
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Mekanik Bakım TeknisyeniLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokul mezunu (Tercihen Motor-Makina-Metal İşleri bölümlerinden mezun)•Mekanik, Hidrolik ve pnomatik bakım konusunda 3-5 yıl deneyimli•Arıza onarımı ve takibi yapabilecek,•Fabrika ihtiyaçları doğrultusunda verilecek eğitimlere yatkın,•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,•Askerlik hizmetini tamamlamış,•Güleryüzlü ve ekip çalışmasına yatkın,•Teknik arızalar gerçekleştiğinde sorumluluk alan,•Otelcilik sektöründe deneyim kazanmış adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Spa Müdürü İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Spa MüdürüLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Make it personal. Go the extra step. Play as a team. Do what’s right!Le Méridien Istanbul Etiler invites you to unlock a better way to experience the world with a new perspective. As Starwood Hotels & Resorts, we are looking for a Spa ManagerSPECIFIC JOB KNOWLEDGE, SKILLS AND ABILITIES•Minimum of 3 years of experience in same position or Spa Departmet•Fluent in English required•Analytical skills required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Servis Personeli İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Servis PersoneliLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Marriott International bünyesindeki otelimiz Le Méridien Istanbul Etiler'de istihdam edilmek üzere, "On Call" çalışabilecek, aşağıdaki özellikleri taşıyan  takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.Üniversite / Yüksek Lisans öğrencisi (Turizm Eğitimi tercih sebebidir), Tercihen benzer işletmelerde aynı pozisyonda çalışmış, Servis deneyimi olan, İngilizce bilen, Çağrı üzerine çalışabilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Kişisel bakımına özen gösteren, Prezentabl, Bay / Bayan
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Kat Hizmetleri GörevlisiLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Marriott International bünyesindeki otelimiz Le Méridien Istanbul Etiler'de "Kat Hizmetleri Görevlisi ” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan  takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.•Tercihen Lise Mezunu,•En az 3 yıl 5 yıldızlı otellerde benzer görevlerde bulunmuş,•Çözüm odaklı çalışabilen,•Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu,•Güler yüzlü,•Başarının takım Çalışması ile yakalanacağına inanan kat hizmetleri görevlisi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kat Hizmetleri Şefi İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Kat Hizmetleri ŞefiLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Dünyanın en büyük uluslararası otel zinciri olan Marriott International bünyesindeki otelimiz Le Méridien Istanbul Etiler'de "Kat Şefi ” pozisyonunda istihdam edilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan  takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.Tercihen Önlisans Mezunu, En az 3 yıl benzer görevde bulunmuş, 25-30 yaş aralığında, İyi derecede İngilizce bilen, Güleryüzlü, dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Prezentabl, Çözüm odaklı, Vardiyalı çalışma sistemine uyumlu çalışabilen, Başarının takım Çalışması ile yakalanacağına inanan, Bay/Bayan Kat Şefi aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı