Le Méridien Istanbul Etiler 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 2011


Istanbul'un lüks, popüler ve görkemli semtlerinden biri Etiler'de yer alan Le Méridien Istanbul Etiler, Bebek ve Boğaz içine yakın konumuyla seçkin barlara, restoranlara ve alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafededir. Avrupa ile Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan eşsiz şehir Istanbul; renkli hayatı, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerini büyülüyor. Le Méridien İstanbul Etiler, Uluslararası ve Akdeniz mutfağının eşsiz lezzet kombinasyonları ile, La Torre Restoran'da eşsiz bir yemek deneyimi sunuyor. 34. katta yer alan BOAZ Bar; Istanbul'un 2 köprüsünü de içine alan nefes kesen bir Boğaz manzarası sunuyor.
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Konaklama ve Otelcilik


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 09.00 - 13.00

Açıklama: İdari ofisler için Cumartesi yarım gün, operasyon departmanları içinde haftada 1 off gün olacak şekilde düzenlenmiştir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Yemekhane
Bayram YardımıLe Méridien Istanbul Etiler İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 7
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Waiter İstanbul(Avr.) Le Méridien Istanbul Etiler /
WaiterLe Méridien Istanbul Etiler /
Rising 34 stories in Istanbul’s prestigious Etiler district, Le Meridien Istanbul Etiler will be one of the city’s most impressive contemporary landmarks. Featuring a modern design with panoramic views of the Bosphorous and the city, the hotel is conveniently located along the TEM Motorway and Fatih Sultan Mehmet Bridge. 259 rooms including 21 Long Stay Suites of sophistication and elegance with f loor-to-ceiling windows that frame breathtaking views of the cityscape and Bosphorus. A club lounge on the 14th ƒloor provides comfort and luxury. The hotel's restaurant promises the ultimate dining and the Roof Bar puts you on top of Istanbul. Seven stylish meeting rooms, two VIP boardrooms and a Ballroom with private foyer feature among Le Meridien Istanbul Etiler's more than 2000 square metres of conference space.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kat Hizmetleri Görevlisi İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Kat Hizmetleri GörevlisiLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Istanbul'un lüks semti Etiler'de 34 kat üstünde yükselen Le Méridien Istanbul Etiler, çevresine kalıcı ve üstün bir değer katarak, şehrin saygın imgelerinden biri olmaya aday.Fark yaratan hizmet kalitesi ve çağdaş stil ile dekore edilmiş konaklama odaları ile, Le Méridien Istanbul Etiler Istanbul'un iş hayatına yeni bir bakış açısı getiriyor. Oda kapılarını açmaktan daha fazla işe yarayan bir anahtar. Bu düşüncelerin de kapısını açabilir. Damak zevkiniz gelişirken yeni keşiflere olanak veren bir lezzet durağı. Varış yerinizde ve seyehatiniz boyunca etrafınızda gördüğünüz herşeye yeni bakış açısıyla yaklaşan bir otel.Keşfetmeniz için sizi davet ediyoruz. Le Méridien Istanbul Etiler'e hoşgeldiniz!
 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mekanik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.) LE MERİDİEN ETİLER İSTANBUL & SHERATON ADANA
Mekanik Bakım TeknisyeniLE MERİDİEN ETİLER İSTANBUL & SHERATON ADANA
•Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksekokul mezunu (Tercihen Motor-Makina-Metal İşleri bölümlerinden mezun)
•Mekanik, Hidrolik ve pnomatik bakım konusunda 3-5 yıl deneyimli
•Arıza onarımı ve takibi yapabilecek,
•Fabrika ihtiyaçları doğrultusunda verilecek eğitimlere yatkın,
•Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
•Askerlik hizmetini tamamlamış,
•Güleryüzlü ve ekip çalışmasına yatkın,
•Teknik arızalar gerçekleştiğinde sorumluluk alan,
•Otelcilik sektöründe deneyim kazanmış adaylar arıyoruz.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Area Director of Sales İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN ISTANBUL ETİLER
Area Director of SalesLE MERIDIEN ISTANBUL ETİLER
Overall responsibility is to maximize all revenue opportunities for Lé Meridien İstanbul Etiler Hotel an all other managed Starwood Turkey Hotels, through the use of industry tools, strong leadership, understanding of the market and all relevant market segments and the creation of more business opportunities. Drive strategy by effectively partnering with the Hotel Teams to maximize revenue and deliver results.
•A self-starter who is highly driven, persistent and adaptable to change.
•Highly organized individual who has a strong ability to multi-task
•Excellent communication skills and networking abilities
•Collaborative leader with a strategic and analytical focus
•Influencing abilities that span beyond their immediate direct reports
•Demonstrate sound decision making skills and good judgment
•Hospitality with a mix of segment experience preferred 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 6 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Spa Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Spa Temizlik GörevlisiLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Istanbul’un lüks semti Etiler’de 34 kat üstünde yükselen Le Méridien Istanbul Etiler, çevresine kalici ve üstün bir deger katan, sehrin saygın imgelerinden biri. Bogaziçi ve kentin essiz manzarasını modern mimarisiyle bütünlestiren otel, TEM Otoyolu’nun Fatih Sultan Mehmet köprüsüyle birlestirici bölgede bulunmaktadır. Sofistike bir incelikle sık dekore edilmis 259 konuk odası – uzun süreli konaklamalar için – farklı donatılmıs 18 adet rezidans suit mevcut. Bütün odalar yerden tavana kadar uzanan pencereleriyle Bogaziçi’nin ve kentin nefes kesici, doyumsuz manzarasını misafirlerine sunmaktadır. Otelin 14'üncü katında bulunan Club Lounge lüks ve konforu birarada yasatmaktadır. La Torre Restoran'da birbirinden lezzetli yemekler hazırlanırken, Boaz Bar sizi Istanbul’un en tepe noktasında agırlayacaktır. Yedi adet toplantı salonu, iki adet VIP toplantı odası ve bir Balo Salonu Le Méridien Istanbul’un 2,000 metre kareden fazla konferans ve sergi alanı içinde yer almaktadır.
 
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Oda Servisi Garsonu İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Oda Servisi GarsonuLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Bu pozisyonun amacı, misafirler tarafından verilen siparişleri, otel standart operasyon prosedürleri çerçevesinde odalarında servis vermek.
Minimum 2 yıl otelcilik tecrübesi olan,
İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
Ekip çalışmasına yatkın,
Askerlik görevini tamamlamış,
Prezentable.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Spa Receptionist İstanbul(Avr.) LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Spa ReceptionistLE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER
Rising 34 stories in Istanbul’s prestigious Etiler district, Le Méridien Istanbul Etiler is one of the city’s most impressive contemporary landmarks. Featuring a modern design with panoramic views of the Bosphorous and the city, the hotel is conveniently located along the TEM Motorway and Fatih Sultan Mehmet Bridge. 259 rooms including 18 Residential Suites of sophistication and elegance with floor-to-ceiling windows that frame breathtaking views of the cityscape and the Bosphorus. The Club Lounge on the 14th f loor provides comfort and luxury. La Torre Restaurant promises the ultimate dining and Boaz Bar at the roof puts you on top of Istanbul. Seven stylish meeting rooms, two VIP boardrooms and a Ballroom with private foyer feature among Le Méridien Istanbul Etiler's more than, 2.000 square metres of conference space.
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme