S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kardeselektrik.com.tr

S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 

Ülkemizde 1962 yılından bu yana, MEGA markası altında Schmidthammer Elektrokohle GmbH (Almanya) işbirliği ile KARDEŞ Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de üretimini sürdürdüğümüz, endüstriye yönelik karbon fırça imalatını bundan böyle aynı adreste kurulan S.K.C. KARBON Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketi’nde devam ettirmekteyiz.
S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketi, KARDEŞ Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Ünal KARDEŞ A.Ş.’nin yan kuruluşu olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak amacı ile yıllardır sürdürdüğümüz MEGA markasına ek olarak, 90 ülkede temsilciliği / organizasyonu ve 25’den fazla üretim tesisleri bulunan, karbon ve grafit mamullerinde dünya çapında lider bir kuruluş olan SGL CARBON GROUP (Almanya) ürünlerini pazarlamak/üretmek amacı ile 1999 yılında faaliyete geçmiştir.
Makina Mühendisliği, Metalurji, Kimya Sanayi, Enerji Üretimi, Çevre Teknolojisi, Ulaştırma, Yarı İletken Teknolojisi, Tıp ve Laboratuar Teknolojisi, Cam / Seramik Sanayi, SGL CARBON GROUP ürünlerinin hitap ettiği sektörlerden bazılarıdır.
S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Kalite Kontrol Elemanı İstanbul(Avr.) SKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Kalite Kontrol ElemanıSKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Teknik lise, Meslek Lisesi veya MYO mezunu, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm ekipmanları ve mastarları konusunda bilgi sahibi olan ve iyi bir şekilde kullanabilen,3 boyutlu ölçüm cihazı (CMM) kullanabilen (Tercihen Mitutoyo),Giriş, proses ve final kontrolleri konularına hakim, görsel kontrol tecrübesi  olan,Tercihen 3D CAD-CAM Programlarına hakim, En az 3 yıl benzer pozisyonda görev almış, * Firmamız Küçükçekmece-Beşyol'da faaliyet göstermekte olup, yakın zamanda Hadımköy lokasyonundaki yeni fabrikamıza taşınma söz konusu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Torna Operatörü İstanbul(Avr.) SKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Cnc Torna OperatörüSKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Teknik lise, Meslek Lisesi veya MYO mezunu, Talaşlı imalat ve CNC torna operatörlüğünde tecrübeli, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm cihazları kullanımında deneyimli. Mazak ve Siemens kontrol ünitelerine hakim. En az 3 yıl iş deneyimi olan, Herhangi bir CAM veya tercihen Esprit CAM Programı kullanabilen CNC Torna operatörü.Tercihen 25-40 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Firmamız Küçükçekmece-Beşyol'da faaliyet göstermekte olup, yakın zamanda Hadımköy lokasyonundaki yeni fabrikamıza taşınma söz konusu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Freze Operatörü İstanbul(Avr.) SKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Cnc Freze OperatörüSKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Teknik lise, Meslek lisesi veya MYO mezunu, Talaşlı imalat ve CNC freze operatörlüğü konusunda tecrübeli, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm cihazları kullanımında deneyimli. 5 eksen işleme merkezinde tecrübeli, Fanuc ve Siemens kontrol ünitelerine hakim, En az 3 yıl iş deneyimi olan, Herhangi bir CAM veya tercihen Esprit CAM Programını 3 eksen ve 5 eksen olarak iyi derecede bilen.Tercihen 25-40 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, * Firmamız Küçükçekmece-Beşyol'da faaliyet göstermekte olup, yakın zamanda Hadımköy lokasyonundaki yeni fabrikamıza taşınma söz konusu olacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı