S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.kardeselektrik.com.tr

S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 

Ülkemizde 1962 yılından bu yana, MEGA markası altında Schmidthammer Elektrokohle GmbH (Almanya) işbirliği ile KARDEŞ Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de üretimini sürdürdüğümüz, endüstriye yönelik karbon fırça imalatını bundan böyle aynı adreste kurulan S.K.C. KARBON Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketi’nde devam ettirmekteyiz.
S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş Şirketi, KARDEŞ Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Ünal KARDEŞ A.Ş.’nin yan kuruluşu olup, gelişen teknolojiye ayak uydurmak amacı ile yıllardır sürdürdüğümüz MEGA markasına ek olarak, 90 ülkede temsilciliği / organizasyonu ve 25’den fazla üretim tesisleri bulunan, karbon ve grafit mamullerinde dünya çapında lider bir kuruluş olan SGL CARBON GROUP (Almanya) ürünlerini pazarlamak/üretmek amacı ile 1999 yılında faaliyete geçmiştir.
Makina Mühendisliği, Metalurji, Kimya Sanayi, Enerji Üretimi, Çevre Teknolojisi, Ulaştırma, Yarı İletken Teknolojisi, Tıp ve Laboratuar Teknolojisi, Cam / Seramik Sanayi, SGL CARBON GROUP ürünlerinin hitap ettiği sektörlerden bazılarıdır.
S.K.C. Karbon Sanayi ve Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Mühendisi İstanbul(Avr.) SKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Satış MühendisiSKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Üniversitelerin tecihen Makina Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği bölümlerinden mezun,En az 3 yıl teknik satış pozisyonlarında görev almış, İyi düzeyde İngilizce bilen, MS Ofis uygulamalarına hakim, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Kurumsal temsil kabiliyeti olan, Genç, dinamik, iletişim yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Cnc Freze Operatörü İstanbul(Avr.) SKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Cnc Freze OperatörüSKC KARBON SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Teknik lise, Meslek lisesi veya MYO mezunu, Talaşlı imalat ve CNC freze operatörlüğü konusunda tecrübeli, İyi derecede teknik resim okuyabilen, Ölçüm cihazları kullanımında deneyimli. 3 eksen işleme merkezinde tecrübeli, Fanuc ve Siemens kontrol ünitelerine hakim, En az 3 yıl iş deneyimi olan, Herhangi bir CAM veya tercihen Esprit CAM Programını 3 eksen olarak iyi derecede bilen.Tercihen 25-40 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Askerliğini tamamlamış, Arnavutköy, Hadımköy, Esenyurt veya Beylikdüzü'nde ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı