Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2013 listesinde 49. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 25 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 19
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
YEDEK PARÇA DEPO SORUMLUSU İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
YEDEK PARÇA DEPO SORUMLUSUŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü' ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Yedek Parça Depo Sorumlusu aranmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Silivri ve civarında ikamet eden veya edebilecek,   adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ŞİRKET AVUKATI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ŞİRKET AVUKATIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
·         Üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun,·         10 yıllık avukatlık deneyimi,.          Hukuk bürosu geçmişi olan,·         Özellikle Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku konularında tecrübe sahibi, ·         İyi derecede İngilizce bilen ve Türkçe-İngilizce raporlama-yazışma dili gelişmiş olan,·         Ofis programlarına hakim, ·         Analitik düşünce yapısına sahip, sorumluluk bilinci yüksek, takipçi,·         Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri ve iletişim yeteneği güçlü,·         Planlama ve organizasyon yeteneği ile zaman yönetimi becerileri gelişmiş,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
AKILLI DEPO TEKNİKERİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AKILLI DEPO TEKNİKERİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Meslek Yüksek Okullarının Mekatronik, Elektrik, Mekanik bölümünden mezun,Teknikerlik alanında tercihen 1-2 yıl deneyimli, Tercihen orta seviyede İngilizce, İletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temizlik Görevlisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Temizlik GörevlisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Güneşli Balance ofisimizde görevlendirilmek üzere  temizlik görevlisi alınacaktır.İlköğretim veya tercihen Lise Mezunu  İşine ve Hijyen Kurallarına özen gösteren Benzer bir görevde daha önce görev yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrolör İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Finansal KontrolörŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
4  yıllık üniversitelerin, İşletme, İktisat, endüstri mühendisliği ve diğer ilişkili bölümlerinden mezun olmak,Tercihen uluslararası bir endüstriyel girişimde veya bağımsız denetim firmasında finans ve finansal denetim konularında deneyim sahibi olmak,Üretim maliyet süreçlerinde iyi düzeyde bilgi sahibi olmak, Tüm yönetsel ve idari hususlar hakkında genel bir kavrayışa, bilgiye ve anlayışa sahip olmak,Tercihen IFRS, VUK raporlama deneyimine ve temel muhasebe bilgisine sahip olmak,Proje yönetim deneyimine sahip olmak, Yapısal ve analitik bir çalışma üslubuna sahip olmak, Metodolojik ve kavramsal becerilere sahip olmak, Liderlik vasıflarına ve organizasyonel becerilere sahip olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için), İyi düzeyde İngilizce bilmek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
BÜTÇE RAPORLAMA UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Güneşli'de bulunan genel merkezinde, Bütçe Raporlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bütçe ve Raporlama Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Ekonometri, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,Bütçe ve finansal raporlama ve kontrol alanında en az 2 yıl deneyimli, İyi derecede SAP BPC / BW / PA / FI modüllerini bilen, MS Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede excel bilen, Analitik yönü güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden, edebilecek olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bütçe ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bütçe ve Raporlama YöneticisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Güneşli'de bulunan genel merkezinde, Bütçe Raporlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak "Bütçe ve Raporlama Yöneticisi" aranmaktadır.Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme bölümlerinden mezun,Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe; Bütçe ve Raporlama alanında minimum 6 yıl deneyimli, tercihen 2 yıl yöneticilik tecrübesi olan,Dönemsel mali tablo ve raporlarının,aylık ve yıllık faaliyet raporlarının hazırlanması ve analiz edilmesi konusunda tecrübeli,Dinamik, titiz, disiplinli ve dikkatli çalışabilen; gizlilik ilkesini benimsemiş,İyi derecede İngilizce bilen,Çok iyi seviyede SAP kullanabilen, Analitik düşünce yapısına sahip, takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our Marketing Team who’ll be responsible from local markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications                                                    ·         B.A. or B.Sc. degree from a reputable university. MA/MSc/MBA will be a plus·         Min. 4 years of marketing experience preferably in FMCG sector·         Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality·         Analytical mind with strong planning and organizational skills·         High interpersonal & excellent communication skills·         Ability to work in a fast-moving and dynamic environment·         Excellent command of written and spoken English·         She/he can reside European side of İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım MühendisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdüre bağlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen, Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
GRAFİKERŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Pazarlama Direktörlüğü'ne bağlı olarak Güneşli lokasyonumuzda çalışacak Grafiker aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 3-5 yıl tecrübeli, Photoshop, İllüstratör, Corel gibi pixel ve vektör bazlı tasarım programlarına hakim,3dmax program bilgisine sahip, Ambalaj baskı ön hazırlık deneyimi olan, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, istikrarlı ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, aktif ve sorumluluk sahibi, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Proaktif ve enerjisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi (Hatay) Hatay Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Yöneticisi (Hatay)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama YöneticisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Güneşli ofisimizde çalışmak üzere;Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezunFMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim,Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi (Zonguldak-Bartın) Zonguldak Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Yöneticisi (Zonguldak-Bartın)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Bakım Ustası İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Mekanik Bakım UstasıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik liselerin ilgili bölümlerinden mezun, Mekanik bakım alanında 2-3 yıl deneyimli, Tercihen ambalaj makinelerinin bakım sürecinde bulunmuş,  İletişim becerisi güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Tercihen 'Boğaz Hattı' tecrübesine sahip, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Mühendisi (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Mühendisi (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü'ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Mühendisi  aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, İyi derece de İngilizce bilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım (EBA) Uzmanı İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Yazılım (EBA) UzmanıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Proje Müdürlüğü'ne bağlı olarak Güneşli lokasyonumuzda çalışacak Yazılım (EBA) Uzmanı aranmaktadır.Üniversitelerin Bilgisayar yada Mühendislik bölümlerinden mezun, Yazılım geliştirme konusunda en az 4 yıl deneyimli,  Yazılım proje yönetimi ve proje yönetim metodolojileri konularına hakim, Net ortamında C# ile yazılım geliştirme yapabilen, Object Oriented konularında bilgi sahibi, Tercihen SAP ERP, Work Flow Management Programlama ve MS SQL Server,TSQL,Entity Framework konularında tecrübeli,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış. Güneşli lokasyonunda çalışabilecek. adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SATINALMA UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma Müdürlüğü'ne (Güneşli) bağlı olarak çalışacak Satınalma Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun, Tercihen Hızlı tüketim sektöründe satınalma pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli,Analitik düşünebilen, yönetsel becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen SAP tecrübesi olan, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Güneşli lokasyonunda çalışabilecek. adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı (İstanbul_Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Uzman Yardımcısı (İstanbul_Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Vardiyalı çalışabilen ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı