Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2016 listesinde 53. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 28 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
ŞİRKET AVUKATI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ŞİRKET AVUKATIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
• Üniversitelerin Hukuk Fakülteleri'nden mezun, • Tercihen inşaat alanında faaliyet gösteren şirketlerin hukuk departmanlarında veya saygın hukuk bürolarında 5-6 yıllık tecrübe sahibi,• Sözleşmeler hukuku, ticaret hukuk, gayrimenkul hukuku ve kat mülkiyet kanunu konularında tecrübeli, • Adli ve idari yargı mercilerinde şirket tüzel kişiliğini temsil edebilecek,• İletişimi iyi, iş takibi ve zaman yönetimi konularında yetkin, •  İyi derecede İngilizce bilen,• Dava ve icra takibinde yardımcı ofis ve mevzuat programlarını bilen, MS Office programlarına hakim,• Seyahate engeli olmayan• Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI (GAZİANTEP)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tedarik Zinciri Direktörlüğü Üretim Planlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Üretim Planlama Uzman Yardımcısı aranmaktadır. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, Tercihen Üretim Planlama konusunda minimum 1 Yıl deneyimli, MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyi derecede kullanabilen,Tercihen SAP PP programı bilgisine sahip,  İleri seviyede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı,  Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan,  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager – International Marketing İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand Manager – International MarketingŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our International Marketing Team located at Güneşli responsible from international markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications: Experience of 5 years brand management career in the FMCG industry,University graduate from one of the top universities, MBA will be an asset,Having Strong and authentic business sense with ethical principles,Result oriented personality with high energy level and flexibility,Demonstrated leadership and team skills, Self-initiative, Passionate, Curious, Customer oriented,Strong analytical skills, interpersonal skills and creative pursuit.No obligation of travelling, Excellent command of written and spoken English. Second language would be an asset.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Services Specialist İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Customer Services SpecialistŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Customer Services Specialist to join our International Business Unit located at Silivri responsible from international markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. University graduate from one of the top universities, Strong communication skills - verbal and written, Ability to communicate effectively to varied audiences, Having strong and authentic business sense with ethical principles, Result oriented personality with high energy level and flexibility, Self-initiative, Passionate, Curious, Customer oriented, Experience with SAP or similar ERP system preferred, Highly competent with MS Office applications, Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (İstanbul)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi (Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım Mühendisi (Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Müdüre bağlı olarak çalışacak Elektrik Bakım Mühendisi aranmaktadır. Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen, Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Silivri ve civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AR-GE UZMAN YARDIMCISI Gaziantep, İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Müdürlüğü’ne (Gaziantep ve Silivri) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzman Yardımcıları aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen Ar-Ge çalışmalarında 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi,Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Üretim Uzman Yardımcısı (İstanbul_Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üretim Uzman Yardımcısı (İstanbul_Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Vardiyalı çalışabilen ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.  Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi (Mersin) Mersin Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Yöneticisi (Mersin)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi (İzmir) İzmir Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Yöneticisi (İzmir)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi (Zonguldak-Bartın) Zonguldak Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Yöneticisi (Zonguldak-Bartın)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Brand Manager İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Brand ManagerŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Brand Manager to join our Marketing Team who’ll be responsible from local markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. Qualifications                                                    ·         B.A. or B.Sc. degree from a reputable university. MA/MSc/MBA will be a plus·         Min. 4 years of marketing experience preferably in FMCG sector·         Good teamplayer, hardworking, dynamic and highly motivated personality·         Analytical mind with strong planning and organizational skills·         High interpersonal & excellent communication skills·         Ability to work in a fast-moving and dynamic environment·         Excellent command of written and spoken English·         She/he can reside European side of İstanbul
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
GRAFİKER İstanbul(Avr.), ... Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
GRAFİKERŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Pazarlama Direktörlüğü'ne bağlı olarak Güneşli lokasyonumuzda çalışacak Grafiker aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında 3-5 yıl tecrübeli, Photoshop, İllüstratör, Corel gibi pixel ve vektör bazlı tasarım programlarına hakim,3dmax program bilgisine sahip, Ambalaj baskı ön hazırlık deneyimi olan, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, istikrarlı ve düzenli, Takım çalışmasına yatkın, aktif ve sorumluluk sahibi, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Proaktif ve enerjisi yüksek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL) İstanbul(Asya) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SAHA SATIŞ YÖNETİCİSİ (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Tercihen üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÜTÇE RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
BÜTÇE RAPORLAMA UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Güneşli'de bulunan genel merkezinde, Bütçe Raporlama Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak yetiştirilmek üzere "Bütçe Raporlama Uzman Yardımcısı" aranmaktadır.Üniversitelerin İstatistik, Matematik, Ekonometri, İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezun,MS Office programlarına hakim, özellikle iyi derecede excel bilen, Analitik yönü güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Erkek Adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Avrupa yakasında ikamet eden, edebilecek olan adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM UZMAN YARDIMCISI (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Gaziantep lokasyonunda ikamet eden veya ikamet edebilecek,Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı