Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1989
Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
 

Tüketicilerin ihtiyaçlarını ve damak zevklerini anlayarak onların isteklerine göre önceliklerini belirleyen  Şölen;  Biscolata, Milango, Ozmo, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalara sahiptir.
 
Cesur ve yenilikçi yapısından aldığı ilhamla, benzersiz ve lezzetli ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan Şölen’in atıştırmalık, lisanlı ürünler, çocuk ürünleri ve ikramlık ürünler kategorilerinde 200’ün üzerinde çeşidi bulunuyor. Tutkuyu ve fark yaratmayı stratejisinin kalbine koyarak, kendi sektöründe hem Türkiye’de hem de dünyada başarı basamaklarını hızla tırmanmaya devam eden Şölen bugün 100’ü aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.
 
İhracat odaklı başlayan faaliyetlerini zamanla iç pazarda yarattığı güçlü markalarla ileri bir noktaya taşıyan ve 2007 yılında ilk kez Turquality Programı’na seçilen Şölen, TİM verilerine göre Türkiye’nin en fazla çikolata ve çikolatalı ürün ihracatı yapan firmasıdır. Şölen ayrıca dünyanın şekerleme alanındaki en önemli listelerinden biri olan Candy Industry Top 100’ün 2016 listesinde 53. sırasında yer alıyor.
 
Şölen’in 28 yılı bulan başarı öyküsünde değerlerine bağlı, yüzü daima ileriye ve yenilikçiliğe dönük, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak cesur, enerji dolu, yeni tatları keşfetmeye hazır yapısının izleri vardır.  
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.solen.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00

Açıklama: Çalışma saatleri bölümlere göre farklılık göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Araba
Özel Sağlık Sigortası
Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard vb.)
Prim
YemekhaneÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 1000-1499


Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 16
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proses Kontrol Teknikeri (İstanbul Silivri)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (Silivri)'ne bağlı olarak çalışacak Proses Kontrol Teknikeri aranmaktadır.Meslek Yüksek Okullarının Gıda Teknolojisi, Biyoloji, Kimya bölümlerinden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Silivri civarında ikamet eden / edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Ticari Pazarlama Yöneticisi İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ticari Pazarlama YöneticisiŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
İstanbul Güneşli ofisimizde çalışmak üzere;Üniversitelerin mezunu, tercihen Mühendislik veya İstatistik bölümlerinden mezunFMCG sektöründe 2-3 yıl ticari pazarlama alanında tecrübe sahibi, Ürün karlılık analizleri, fiyat süreçleri, raporlama, nielsen, ve ticari pazarlama konularına hakim,Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Raporlama becerisi yüksek, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
SATINALMA UZMANI İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
SATINALMA UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Satınalma Müdürlüğü'ne (Güneşli) bağlı olarak çalışacak Satınalma Uzmanı aranmaktadır. Üniversitelerin Mühendislik ve İşletme fakültelerinden mezun, Tercihen Hızlı tüketim sektöründe satınalma pozisyonunda en az 2 yıl tecrübeli,Analitik düşünebilen, yönetsel becerileri gelişmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, MS Office uygulamalarına hâkim, Tercihen SAP tecrübesi olan, Tercihen İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Güneşli lokasyonunda çalışabilecek. adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÜRETİM UZMANI (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
ÜRETİM UZMANI (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümlerinden mezun, Gıda İşletmelerinde 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Gaziantep lokasyonunda ikamet eden veya ikamet edebilecek,Adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Müşteri Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Cari Hesaplar Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü'ne bağlı olarak çalışacak Müşteri Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı aranmaktadır.·         Üniversite mezunu,·         FMCG sektöründe alanında 2 yıl tecrübe sahibi,·         Cari Hesap Yönetimi, Banka, Çek-Senet Yönetimi gibi finansal süreçlere hakim,·         Analitik düşünebilen, sonuç odaklı,·         Raporlama becerisi yüksek,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim,·         İyi seviyede SAP kullanabilen,·         Seyahat engeli bulunmayan,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
BT OPERASYON UZMANI Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
BT OPERASYON UZMANIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Şirketimizin Gaziantep lokasyonunda istihdam edilmek üzere, sistem yönetiminde görev alacak,Bilgi Teknolojileri Operasyon Uzmanı arayışımız bulunmaktadır. ·        Üniversitelerin meslek yüksek okulu yada mühendislik fakültelerinden mezun,·        Min. 5 yıl tecrübe sahibi,·        Network, Firewall, VPN konularında ileri seviyede bilgi sahibi,·        Microsoft sistemlerin yönetiminde ileri düzeyde bilgi sahibi,·        ISO27001 Bilgi Güvenliği Sistemi uygulamalarına hakim,·        İş takibi yapabilen, sonuç odaklı,·        Analitik düşünme yeteneğine sahip,·        İletişim kabiliyeti yüksek, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,·        Problem çözme ve zaman yönetiminde etkin,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kalite Kontrol Laborantı (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Kontrol Laborantı (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Müdürlüğü (Gaziantep)'ne bağlı olarak çalışacak Kalite Kontrol Laborantı aranmaktadır.Kimya bölümlerinden mezun, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Mikrobiyoloji kuralları, ISO 9000 ve HACCP (ISO 22000) sistemleri konularına hakim,MS Office uygulamalarını etkin derecede kullanabilen, Dikkatli ve hızlı çalışabilen, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Güçlü iletişim becerisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AR-GE UZMAN YARDIMCISI Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
AR-GE UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ar-Ge Müdürlüğü’ne (Gaziantep) bağlı olarak çalışacak Ar-Ge Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen Ar-Ge çalışmalarında 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Tercihen Autocad ve SAP uygulamaları hakkında bilgi sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen, araştırmacı ve yeniliklere açık, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi - Gaziantep Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Elektrik Bakım Mühendisi - GaziantepŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik/ Elektronik/ Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun,Omron, Siemens, Allen braddly PLC'lerin en az biriyle programlama yapabilen, Makine otomasyonu bakım arıza konularında min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
MEKANİK BAKIM UZMAN YARDIMCISI Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
MEKANİK BAKIM UZMAN YARDIMCISIŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Makine ya da Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen gıda sektöründe en az 1-2 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office, Autocad, Solidworks ve SAP uygulamalarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Gaziantep'te ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Proje Yönetimi Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Proje Yönetimi Uzman YardımcısıŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversitelerin Gıda, Endüstri veya Kimya Mühendisliği bölümlerinden mezun,Çok iyi seviyede İngilizce bilen,Proje Yönetimi alanında 1 yıl deneyim sahibi,Tercihen PMP ve MS Project Eğitimi almışTakım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü,Dikkatli ve hızlı çalışabilen,Dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek,Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı,Seyahat engeli bulunmayan,Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
LOJİSTİK UZMAN YARDIMCISI (İSTANBUL)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü'ne (İstanbul) bağlı olarak çalışacak Lojistik Uzman Yardımcısı aranmaktadır.Üniversitelerin ilgili bölümlerinden, tercihen Endüstri Mühendisi ve ya Lojistik bölümlerinden mezun,MS Office programlarını özellikle Excel programını çok iyiderecede kullanabilen,Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve iletişimi kuvvetli, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Silivri civarında ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Customer Services Specialist İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Customer Services SpecialistŞölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
We are looking for a Customer Services Specialist to join our International Business Unit located at Güneşli responsible from international markets of Şölen Çikolata Gıda San ve Tic AS. University graduate from one of the top universities, Strong communication skills - verbal and written, Ability to communicate effectively to varied audiences, Having strong and authentic business sense with ethical principles, Result oriented personality with high energy level and flexibility, Self-initiative, Passionate, Curious, Customer oriented, Experience with SAP or similar ERP system preferred, Highly competent with MS Office applications, Excellent command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
YEDEK PARÇA DEPO SORUMLUSU (SİLİVRİ) İstanbul(Avr.) Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
YEDEK PARÇA DEPO SORUMLUSU (SİLİVRİ)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Lojistik Müdürlüğü' ne (Silivri) bağlı olarak çalışacak Yedek Parça Depo Sorumlusu aranmaktadır.En az lise mezunu, Tercihen benzer pozisyonda 1-2 yıl tecrübeli, İyi düzeyde bilgisayar bilgisine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri güçlü, Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Silivri ve civarında ikamet eden veya edebilecek,   adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Yöneticisi (Aydın-İzmir) Aydın Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Saha Satış Yöneticisi (Aydın-İzmir)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Üniversite mezunu, Distribütör sistemi hakkında 3 - 5 yıl deneyime sahip olan, Ekip kurma ve yönetmede deneyimli, Raporlama becerisi yüksek, Analitik düşünebilen, iletişim yönü kuvvetli, sonuç odaklı, Microsoft Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış  adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Teknik Satın Alma Uzmanı (Gaziantep) Gaziantep Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Teknik Satın Alma Uzmanı (Gaziantep)Şölen Çikolata Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Gaziantep'te bulunan fabrikamızda görev almak üzere "Teknik Satınalma Uzmanı" aranmaktadır.Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen satınalma alanında en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı