Soysal 

Şirket Bilgileri

 

 

SOYSAL

SOYSAL, perakende ve hizmet konusunda uzmanlaşmış eğitim ve danışmanlık kuruluşu olarak,
28 yıllık deneyim birikimiyle; hem Türkiye çapında hem de uluslararası alana yönelik çalışmalar yürütüyor.

Suat Soysal'ın kurucusu olduğu bu eğitim, gelişim ve bilgi merkezi; eğitmen ve uzman kadrosuyla perakende sektörüne hizmet veriyor.

 

 

PERAKENDE GÜNLERİ

Perakende Günleri, Türkiye'nin en büyük iş dünyası organizasyonudur. Her yıl düzenlenen, hem Türkiye'den hem de dünyadan binlerce üst düzey yöneticinin katıldığı Perakende Günleri şemsiyesi altında; Türkiye'den ve dünyadan uzman konuşmacılar; son trendleri, yeni uygulamaları ve perakende dünyasının en yeni boyutlarını gündeme getiriyor.

"İki gün" boyunca farklı görüşleri buluşturan, sektörde bilgi paylaşımını hedefleyen bu dev organizasyon sırasında; 

  • Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı gerçekleştiriliyor.
  • İstanbul Perakende Fuarı düzenleniyor.

Perakende Günleri’nin ikinci akşamı farklı bir mekânda gerçekleştirilen Perakende Güneşi Ödülleri Töreni’nde ise perakende sektörünü aydınlatanların büyük ödülleri sahiplerini buluyor.


PERAKENDE LİDERLER KONFERANSI

Türkiye perakende dünyasının 110 üst düzey ismi, genel müdürler, yönetim kurulu başkanları ve şirket sahipleri, her yıl yurtdışında Soysal'ın düzenlendiği Perakende Liderler Konferansı'nda bir araya geliyor. Perakende Liderler Konferansı, birinci sınıf bir organizasyon olarak, üst düzeye yönelik vizyon geliştirici içeriği, sınırsız network ve iletişim olanaklarıyla katılımcıları kaynaştıracak sıcak bir ortam sağlıyor. Perakende Liderler Konferansı, sadece sektörün değil, Türkiye'nin en prestijli organizasyonlarından biri olarak geçtiğimiz yıllarda Zürih, Lizbon, Berlin ve Cannes’da gerçekleşti.

 

 

SOYSAL PERAKENDE OKULU

"Perakendede Her Şey İnsan®" sloganını ilke edinen Soysal Perakende Okulu, başta mağaza, market ve alışveriş merkezleri olmak üzere satış elemanlarından saha yöneticilerine, görsel sorumlulardan pazarlama yöneticilerine ve üst düzey yöneticilere kadar sektörün tüm kadrolarına eğitim veren bir kurum.

 

Artan rekabet ortamında, fark yaratacak hizmet kalitesini geliştirmeye çalışan şirketlere, yetkin insan gücü yetiştirmede destek olan Soysal Perakende Okulu genel katılıma açık ve kurumların gereksinim ve istekleri doğrultusunda kurumlara özel eğitimler veriyor.

 

İnsan kaynakları, perakende stratejileri, AVM eğitimleri, kurumsallaşma, kategori ve stok yönetimi, altyapı, bayilik sistemleri, görsel mağazacılık, işletme modeli ve kadrolar arası iletişim konusunda danışmanlık çalışmaları yürüten Soysal Perakende Okulu, kendi deneyimli eğitmenlerinin yanı sıra akademisyenler ve konuların uzmanlarından oluşan zengin bir eğitmen kadrosuna sahip. 

 

 

 SOYSAL YAYINLARI

 

 MERHABA

Türkiye perakende sektörüne 10 yıldır yön veren Merhaba dergisi, SOYSAL'ın yılda dört kez yayımladığı ve sektörün 4.500 üst düzey yöneticisine ücretsiz abone sistemiyle ulaştırılan bir dergi. Sektörün gündemini belirleyen ve bilgi paylaşımı sağlayan rehber bir kaynak olan Merhaba, objektif yaklaşımıyla; perakende sektöründe rekabet ve büyümeye katkıda bulunmayı hedefliyor.

 Soysal İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Content Manager İstanbul(Avr.) Soysal
Content ManagerSoysal
Bachelor's degree  At least 5-6 years job experience Fluency in English; almost native English speaker written and verbally Advanced written & verbal communication capabilities Always eager to learn and develop him/herself  Excellent organizational and planning skills Computer skills in Microsoft Word and Excell are required Has no obstacle to travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) Soysal
Satış TemsilcisiSoysal
Perakende ve hizmet konusunda uzmanlaşmış eğitim ve danışmanlık kuruluşu olarak, 30 yıllık deneyim ve birikimiyle; hem Türkiye çapında hem de uluslararası alana yönelik çalışmaları olan şirketimizin Satış Ekibi’ne katılacak ''Satış Temsilcisi'' aramaktayız.MYO veya üniversite mezunu, Satış veya pazarlama konusunda minimum 1–2 yıl deneyimli,Outbound arama deneyimi olan, Satış odaklı, işini takip eden, Etkili iletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün,İkna kabiliyeti ve iletişim yeteneği yüksek, ekip çalışmasına yatkın,Satışta kariyer hedefi olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen ve tercihen CRM programı kullanmış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Müdürü İstanbul(Avr.) Soysal
Satış MüdürüSoysal
Perakende ve hizmet konusunda uzmanlaşmış, hem Türkiye çapında hem de uluslararası alana yönelik çalışmaları olan şirketimize Satış Müdürü aramaktayız.Üniversite mezunu, Minimum 10 yıl aktif satış tecrübesi bulunan, Tercihen perakende sektöründe veya perakendeye hizmet veren kuruluşlara satışta deneyimli,İletişim becerileri güçlü, iş takibi ve sonuçlandırılmasında yetkin, sonuç odaklı,Temsil yeteneği yüksek, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Tercihen İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
İçerik Yöneticisi İstanbul(Avr.) Soysal
İçerik YöneticisiSoysal
Üniversite mezunu İş hayatında en az 5-6 yıl deneyimli İngilizce'yi ana diline yakın düzeyde konuşup, yazabilen, İngilizce metin oluşturabilen, yazılı ve sözlü ifade yeteneği gelişmişİletişim kabiliyeti yüksek,sosyal ilişkileri güçlü ve araştırmacı İş takibi kuvvetli ve organizasyon yeteneği olan Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını etkin kullanabilen (Word, Excel ve Powerpoint’e hakim),Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı