Su Yapı Müh. ve Müş. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

http://www.suyapi.com.tr 

Su-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş

 

 

Su-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., 1964 yılında kurulmuş bulunan, bağımsız bir mühendislik ve müşavirlik kuruluşudur.

 

Kuruluşundan günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında, çeşitli mühendislik branşlarında, 500'ü aşan proje üzerinde çalışan Su-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., bu hizmetlerin bir kısmını Türk ve yabancı mühendislik ve müşavirlik firmaları ile müştereken gerçekleştirmiştir.

 

İşverenlerin ihtiyaçlarını, yüksek kalitede, süratle ve en düşük maliyet düzeyinde karşılamayı amaç edinmiş olan Su-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., çalışmalarını 280 kişiye ulaşan, her disiplinden mühendis, mimar, ekonomist, işletmeci, sosyolog, teknisyen ve idari personelden oluşan güçlü ve kalifiye kadrosu ile yürütmektedir.

 

Ulusal kuruluşların olduğu kadar, Dünya Bankası ve FIDIC gibi uluslararası kuruluşların prosedür ve

şartnameleri konusunda da büyük bir uygulama tecrübesine sahip olan Su-Yapı Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., Avrupa'nın en büyük 200 mühendislik ve müşavirlik firması içinde yer almaktadır.

 


 Su Yapı Müh. ve Müş. A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
HRVenue
İş görüşmesinin yeni yolu
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2015 Kariyer.net