Son Arama SonuçlarıSunar Mısır Entegre Tesisleri San. Ve Tic A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985


http://www.sunarmisir.com 
1985 yılında faaliyete geçen ve Türkiye'nin en kıdemli nişasta fabrikası olan Sunar Mısır, nişasta ve standart glikoz üretimi ile başladığı serüvende bugün; gıda, tekstil, kağıt, oluklu mukavva, kimya sanayi ve endüstriyel uygulamalar için geniş bir yelpazede, yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.

Türkiye’de ilkleri başaran ve sektöre getirdiği yeniliklerle ön plana çıkan Sunar Mısır; glikoz ve izoglikoz şurupları, doğal nişastalar, modifiye nişastalar, dekstrinler, mısır kepeği, mısır özü , mısır glüteni gibi ürünlerin yanı sıra Sorbitol ve Maltitol ürünleri arz etmektedir. Tekstil ve kağıt sektörünün gelişmesine paralel olarak modifiye nişasta üretim tesisini devreye alan Sunar Mısır, buna ilaveten izoglikoz tesisini ve son olarak sorbitol tesisini tamamlayarak uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan bir entegre tesis haline gelmiştir.

Ürettiği ürünlerle Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarındaki müşterilerine Ar-Ge desteğiyle özel çözümler de sunan Sunar Mısır, ihracattaki lider konumunu yenilikçi ürünlerle pekiştirmeyi hedefliyor.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Üretim / Endüstriyel Ürünler

Firma web sitesi: sunarmisir.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.30 - 17.30

Haftasonu Çalışma Saatleri (Cumartesi): 08.30 - 14.30


Sosyal ve Yan Haklar
ServisSunar Mısır Entegre Tesisleri San. Ve Tic A.Ş. İş İlanları

Firmanın yayında ilanı bulunmamaktadır.