Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş. 

Şirket Bilgileri

www.takosan.com.tr

Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.

 

Takosan bir Nursanlar Grup firmasıdır.

1970 başlarından itibaren, Nursanlar Grubu, kurulmakta olan Türk Otomotiv Sanayine, gelişmiş parça grupları sağlayarak önemli bir katkıda bulunmuştur.

Bugün Nursanlar grubunun Otomotiv Sanayine yönelik geniş faaliyet alanı içinde TAKOSAN, en güncel makine, donanım ve montaj tekniklerini kullanarak otomobil göstergeleri, yakıt şamandıraları, plastik enjeksiyon parçaları, zaman saatleri, elektronik takograf, taksimetre ve çeşitli müşirler üretimi konularında ihtisaslaşmıştır.

Ayrıca hem iç piyasa için hem de ihracata yönelik plastik enjeksiyon kalıpları yapmaktadır. 10000m² kapalı alan üzerinde aşağıda belirtilen bölümlerde üretim yapılmaktadır.

Gösterge montaj hattı (Binek araçlar için)
Gösterge montaj hattı (Ticari araçlar için)
Yakıt şamandşrası montaj hattı
Plastik enjeksiyon bölümü
Serigrafi hattı
Kalıphane
Tamir-bakım ünitesi
Ayrıca Kalite Kontrol Bölümü, Ar-Ge ve ürün geliştirme birimleri bu sisteme sürekli destek vermektedir.

TAKOSAN KALİTE POLİTİKASI

Takosan, Türk Otomotiv Gösterge sanayindeki öncü ve lider olma özelliğini teknolojik yeniliklere açık olarak sürdürecektir.

Çalışmalarımızda Toplam Kalite'nin temini için sürekli gelişme içerisinde olmak esastır.

" Kalite ve Güvenilirlik, Fiyat ve Temin süresi bakımından müşterilerimizi koşulsuz olarak tatmin etmek hareket noktamızdır.

Toplam Kalite'ye ulaşmak tasarımdan başlayarak üretim ve satış sonrasına kadar bütün safhalarda bu amaç doğrultusunda bütün bölümlerin işbirliği içerisinde çalışmaları ile mümkündür.

" Bu hedefin gereği olarak Kalite El Kitabı, Kalite sistemimizin temeli kabul edilmiştir ve uygulanması her bölümün sorumluluğu altındadır.

" Yıllık Kalite Planları ile ürün arzı, kalite-güvenilirlik, verimlilik alanlarında hedefler ve sorumluluklar belirlenerek Kalite Sistemimiz somutlaştırılacaktır.

" Kalite sistemimizin temel unsuru olan insan kaynaklarımız uzmanlık alanları ve çağdaş kalite yöntemleri konularında sürekli iyileşmeyi şirket kültürü olarak benimseyecek şekilde eğitileceklerdir.

" TAKOSAN, iç ve dış müşterileri, çalışanları, yan sanayi ve tüm ortakları ile bir Aile olup, doğal çevreyle de uyumlu olarak daima toplumsal görevinin bilinci içerisinde olacaktır.

" Ürünün çalışanlara, müşterilere, kullanıcılara ve çevreye zarar vermeyecek şekilde tasarlanarak üretilmesi Takosan'ın önde gelen amacıdır.

 


Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektronik AR-GE Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Elektronik AR-GE MühendisiTakosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Firmamızın uluslararası alanda otomotiv elektroniği konusunda üretim yapan firmamız için " Elektronik Ar&Ge Mühnesisi (Software / Hardware Specialist )" arıyoruz.Üniversitelerin elektrik – elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, CPU destekli elektronik devre tasarımı ve yazılımı konusunda bilgili ve deneyimli,Tercihen 8/16/32 BIT Freescale, Renesas, Spansion/Fujitsu ailesi ile yazılım deneyimi olan,Unix/Linux, Rtos bilgisi olan, Buildroot, Yocto platformlarını kullanabilen, C / C++ / C# Programlama dillerinden en az birine hâkim, Çok İyi derecede İngilizce bilen, MS-Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, İyi bir takım çalışanı olma özelliğine sahip, İletişim becerileri güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli Gebze- Çayırova bölgesinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Elemanı Kocaeli, İstanbul(Asya) Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Muhasebe ElemanıTakosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Firmamızın, TOSB Organize Sanayi Bölgesi –Şekerpınar-Çayırova tesisinde çalışacak, aşağıdaki özelliklere sahip‘‘Muhasebe Elemanı’’ arıyoruz. Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun, Mesleği ile ilgili güncel değişiklikleri düzenli takip eden,MS Office programlarına iyi düzeyde kullanabilen, İngilizce bilen, Tercihen konusunda 2 - 3 yıl deneyimli, Analitik düşünme becerisine sahip, İletişim becerileri güçlü, Takım çalışmasına yatkın,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,  İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli Gebze- Çayırova bölgesinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Proje MühendisiTakosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Uluslararası alanda otomotiv elektroniği konusunda üretim yapan Ar&Ge  merkezinde görevlendirilmek üzere‘‘Proje Mühendisi’’ arıyoruz.Genel NiteliklerÜniversitelerin Elektronik / Bilgisayar / Yazılım Mühendisliği vb. bölümlerinden mezun,Mühendislik formasyonu güçlü, Analitik düşünce yapısına sahip, Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen, Etkili yazılı ve sözlü iletişim kurabilen, İnsan ilişkileri kuvvetli, Sözlü, yazılı ve görsel olarak sunum yapma becerisine sahip İyi bir takım çalışanı olma özelliğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ISO 16949 Kalite Yönetim Sistemine ve/veya APQP / FMEA sürecinlerinden birine e vakıf,Süreç (CMMI / AUTOMOTIVE SPICE ) yönetim sistemlerinden en az birine hâkim, Yurt içi-yurt dışı seyahat engeli olmayan. Mesleğinde 3-5 yıl tecrubeli. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, B Sınıfı Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli Gebze- Çayırova bölgesinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Proje Mühendisi Kocaeli, İstanbul(Asya) Takosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Proje MühendisiTakosan Otomobil Göstergeleri San. ve Tic. A.Ş.
Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Firmamızın uluslararası firmalarla ortak projelerde görevlendirmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Proje Mühendisi" arıyoruz.  GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği),Otomotiv sektöründe proje yönetimi konusunda deneyimli, Özellikle Renault ve Fiat projelerinde deneyimli, Alanında en az 5 yıl tecrübeli, Çok İyi derecede İngilizce bilen, MS-Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Stres ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Planlama – önceliklendirme, organizasyon ve iletişim yeteneklerine sahip, İyi bir takım çalışanı olma özelliğine sahip, İletişim becerileri güçlü, Tercihen TS16949, APQP, ANPQP, PPAP süreçlerinde bilgili, Plastik parça dizaynı, üretilebilirliği, parça analizleri ve kalıp yapım aşamalarında bilgi,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yurtdışı ve yurtiçi seyahat engeli bulunmayan, B Sınıfı Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli Gebze- Çayırova bölgesinde ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı