Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

 

                                       

Şirket 

: Tamek Gıda ve Konsantre Sanayii ve Ticaret A.Ş.

 

Kuruluş Tarihi

: 31.03.1955

 

Sektör

: Gıda

 

İnternet Adresi

: www.tamek.com.tr

 

Personel Sayısı

: Daimi : 367, Geçici : 529 (ortalama)

Yaş

: 35 Yaş ve altı % 45

Çalışanların Dağılımı

: Satış/Pazarlama : 80  Üretim :  215  Destek Hizmetleri :   72

Ortalama Kıdem Süresi

: 6,75 yıl

Çalışanların Eğitim Düzeyi

: Yüksek lisans  % 2
   Lisans            % 25
   Ön lisans        % 11
   Lise                % 40
   Diğer              % 22

 

Vizyonumuz

Üretim, satış, pazarlama, finans ve insan kaynakları alanlarında her yıl daha iyiye giderek Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Bunu; müşteri tatmini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak başaracağımıza inanırız.

 

Hedeflerimiz

·         Kaliteli ürünler

·         Kazanan müşteriler

·         Güçlü ve güvenilir markalar

·         Başarılı bir şirket

·         Çalışanlarımıza daha iyi gelecek

·         İnsana, ülkemize, doğaya katkı

Faaliyetlerimiz

En gelişmiş teknolojileri kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK, 1955 yılında kurulmuştur.

Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli'de bulunan fabrikalarında üretilen domates ve biber ürünleri, salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagiller, reçel, marmelat, meyve suyu, meyve suyu konsantreleri başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde dış pazara ihraç edilmekte, aynı zamanda yurt içinde her yörede, her satış noktasında tüketicinin takdirlerine sunulmaktadır.

İnsan Kaynakları

Beklentilerimiz : potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, başarı tutkunu olmaktır.

 

İstediğimiz Yetkinlikler : Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

 

İşe Alım

Yıl içinde oluşabilecek kadro gereksinimleri, atamalar, organizasyonel değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan Yıllık İnsangücü Planı ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre şirketimizin insangücü gereksinimi belirlenir.

 

Şirket içi ve dışı kaynaklar kullanılarak değerlendirmeler; TAMEK işe alım kriterlerine göre yapılır. Başvurularınız mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür.

 Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
İş Sağlığı ve Güvenliği UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı arayışımız mevcuttur.  Üniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, C sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanlık sertifikası sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamındaki güncel kanun ve yönetmeliklere hakim olmak, İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamalarında en az 3 yıl deneyim sahibi, Tercihen Çevre Görevlisi Belgesine sahip, ÇED, Çevre Denetimi ve diğer Çevre Mevzuatları konusunda bilgi sahibi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Operasyon Uzmanı İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Satış Operasyon UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Türkiye’nin hızlı tüketim sektörünün öncü ve lider kuruluşları arasında yer alan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş., Satış Operasyon Şefliği / İstanbul Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere Satış Operasyon Uzmanı aranmaktadır.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen Hızlı Tüketim sektöründe yer alan kurumsal yapıların Satış/Operasyon bölümlerinde en az 2 yıl çalışmış, Raporlama deneyimi olan, analitik bakış açısına sahip, MS Office programlarına hâkim, ileri düzeyde Excel kullanabilen, Sonuç ve çözüm odaklı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Uzmanı Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Otomasyon UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Otomasyon Uzmanı arayışımız mevcuttur. MYO Teknik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Elektrik Otomasyon, Pnomatik, Hidrolik deneyimlerine sahip, Elektrik proje okuma tecrübesine sahip, En az 3 yıl otomasyon uygulama deneyimi olan tercihen s7 1200 /s7 300-400/s7 1500, Step 7 / Tia portal programlarına hakim, Microsoft ofis programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı