Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


Türkiye gıda sektörünün öncülerinden TAMEK, 31 Mart 1955 tarihinde Bursa-Demirtaş’ta kuruldu. TAMEK, Türk Alman Meyve Ekstreleri Kumpanyası sözcüklerinin baş harflerinden oluşuyor.
Sanayi gelişiminin hızlandığı 1950’li yıllarda, hazır gıda ürünlerinin üretiminde beklenen verimliliğe ulaşılamamıştı. Modern üretim teknolojilerinin kullanılmadığı bu dönemde, Alman’larla yapılan teknolojik işbirliği ile beraber TAMEK, Mehmet Sipahioğlu tarafından kuruldu. TAMEK’in Alman ortağı bir yıl sonra ayrıldı ve TAMEK %100 Türk menşeli bir gıda üreticisi olarak sektörde yerini aldı.  
MİSYONUMUZ
Doğanın insana en büyük armağanlarından meyve ve sebzenin besleyiciliği ve yararlarından ödün vermeden tüketicilerin aradığı lezzeti TAMEK güvencesi altında sunmak, farklı çeşit ve formlarda en güvenli, kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerimize ulaştırmak ve onların farklı ellerde farklı lezzetlere dönüşmelerine ilham kaynağı olmaktır.
VİZYONUMUZ
Türkiye’nin gıda alanında en sevilen ve tercih edilen markası olarak, köklü tarihimizden ve geleneklerimizden aldığımız güç ve edindiğimiz tecrübelerimizle dünya markası haline gelebilmektir.
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
Ailenin kutsallığını ve sıcaklığını kurumsal seviyede yaşamayı önemseriz.
Çiftçilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve tüketicilerimiz ile birlikte büyük bir aileyiz. Kurulduğumuz günden bu yana oluşturduğumuz, paylaştığımız değerlerle birlikte anılan, büyüğü ve küçüğü ile arasındaki sevgi ve saygı ilkelerine inanan geniş bir aileyiz. 
İş ahlakı, dürüstlük, şeffaflık ve yasalara saygı vazgeçilmez prensiplerimizdir. 
Geleneklerimizden ve köklerimizden gelen etik duruş ve ahlaki değerlerimizi iş yapışımızın merkezine taşırız. Yasalara uymak, dürüstlük, onur ve başkalarına saygı vazgeçilmezlerimizdir. 
Çalışanlarımız en değerli sermayemizdir.
Çalışanlarımızın fikirlerine değer verir, olgunlaşması ve hayata geçmesi için destekleriz. İçimizdeki yeteneklerin büyümesi ve gelişimi için en ideal ortamı sunarız. Kurumsal girişimciliği her aşamada destekleriz.
Kurumsal vatandaşlık bilinciyle toplumsal sorumluluklarımızı her zaman yerine getiririz.
Yarım asırdan fazla bir süredir üreten ve hizmet sunan bir marka olarak çevreye, yaşadığımız topluma ve tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızın farkındayız. İş yapış biçimimiz, sürdürülebilirlik ilkesine bağlıdır. 
TAMEK Kalitesi’ni korumayı ve sürdürmeyi borç biliriz.
1955’den bu yana aynı kalite ve doğallıkta ürünleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz, iş yapışımız ve çalışanlarımız TAMEK kalite anlayışının bir yansımasıdır. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.tamek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Vardiyalı çalışan personelimiz için çalışma saatleri değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza Sigortası
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
İnsan Kaynakları StajyeriTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, İnsan Kaynakları Müdürlüğü /  İstanbul - Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere Uzun Dönem Stajyer arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin  ilgili bölümlerinde lisans veya yüksek lisans eğitimine devam eden,İnsan Kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen, Hafta içi en az 3 tam gün staja devam edebilecek, Office programlarını kullanabilen, Yeniliğe ve öğrenmeye açık, İletişim becerileri güçlü, planlama ve organizasyon becerileri yüksek.
Stajyer        İlan Detayı
Elektrik Elektronik Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Elektrik Elektronik MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’nin, Bursa/Karacabey fabrikası Mühendislik ve Teknik Yatırımlar Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere Elektrik/Elektronik Mühendisi arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Makine, Elektrik, Elektrik – Elektronik mühendislikleri bölümlerinden mezun,Bakım - Onarım konularında en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hidrolik, pnömatik, plc ve otomasyon konularında tecrübeli, Askerlik görevini tamamlamış, Bursa, Karacabey ,Mustafakemalpaşa  ve çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Export Area Sales Manager İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Export Area Sales ManagerTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Our company Tamek Food & Concentrate Ind. and Trade Inc. Co. is a leading FMCG company operating in the food and beverage industry. For our Foreign Trade department, we are looking for an Export Area Sales Manager.University degree, Minimum 6 – 8 years of experience in export sales and sales development, Experience of export operations, Proven track record in developing new Export markets in FMCG industry, Knowledge of Turkish Foreign Trade Regulations export operations, Fluency in written & spoken French and English, Strong communication, cooperation and organizational skills, Willingness to travel, No military obligations for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı