Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

 

                                       

Şirket 

: Tamek Gıda ve Konsantre Sanayii ve Ticaret A.Ş.

 

Kuruluş Tarihi

: 31.03.1955

 

Sektör

: Gıda

 

İnternet Adresi

: www.tamek.com.tr

 

Personel Sayısı

: Daimi : 367, Geçici : 529 (ortalama)

Yaş

: 35 Yaş ve altı % 45

Çalışanların Dağılımı

: Satış/Pazarlama : 80  Üretim :  215  Destek Hizmetleri :   72

Ortalama Kıdem Süresi

: 6,75 yıl

Çalışanların Eğitim Düzeyi

: Yüksek lisans  % 2
   Lisans            % 25
   Ön lisans        % 11
   Lise                % 40
   Diğer              % 22

 

Vizyonumuz

Üretim, satış, pazarlama, finans ve insan kaynakları alanlarında her yıl daha iyiye giderek Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Bunu; müşteri tatmini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak başaracağımıza inanırız.

 

Hedeflerimiz

·         Kaliteli ürünler

·         Kazanan müşteriler

·         Güçlü ve güvenilir markalar

·         Başarılı bir şirket

·         Çalışanlarımıza daha iyi gelecek

·         İnsana, ülkemize, doğaya katkı

Faaliyetlerimiz

En gelişmiş teknolojileri kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK, 1955 yılında kurulmuştur.

Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli'de bulunan fabrikalarında üretilen domates ve biber ürünleri, salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagiller, reçel, marmelat, meyve suyu, meyve suyu konsantreleri başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde dış pazara ihraç edilmekte, aynı zamanda yurt içinde her yörede, her satış noktasında tüketicinin takdirlerine sunulmaktadır.

İnsan Kaynakları

Beklentilerimiz : potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, başarı tutkunu olmaktır.

 

İstediğimiz Yetkinlikler : Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

 

İşe Alım

Yıl içinde oluşabilecek kadro gereksinimleri, atamalar, organizasyonel değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan Yıllık İnsangücü Planı ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre şirketimizin insangücü gereksinimi belirlenir.

 

Şirket içi ve dışı kaynaklar kullanılarak değerlendirmeler; TAMEK işe alım kriterlerine göre yapılır. Başvurularınız mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür.

 Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 4
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Teknisyeni Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Elektrik TeknisyeniTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Teknisyeni arayışımız mevcuttur.  ·         Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümlerinden mezun,·         Endüstriyel Otomasyon alanında minimum 2 yıl tecrübeli,·         3 vardiyalı sistemde çalışabilecek,   ·          Üretim yapan fabrikada deneyimi olan,  ·         Disiplinli, takım çalışmasına yatkın, ·         Elektrik ölçü aletlerini kullanabilen,   ·         Kumanda ve güç şeması okuyabilen,  ·         Arıza bulma yeteneği gelişmiş, bakım- onarım işleri yapabilen,·         Karacabey yada  Mustafa Kemal Paşa’ da ikamet eden/edebilecek,·         Askerliğini yapmış .
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Üretim Şefi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Üretim ŞefiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından bu yana sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin,  Bursa / Karacabey’ de yer alan fabrikamızın Üretim Müdürlüğü’ nde görevlendirilmek üzere Üretim Şefi  arayışımız mevcuttur.·         Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun,·         Tercihen gıda sektöründe en az 5 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,·         İleri düzey raporlama deneyimi olan, analitik bakış açısına sahip,·         Sonuç ve çözüm odaklı,·         Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş,·         Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,·         Seyahate engeli bulunmayan,·         Karacabey veya Mustafakemalpaşa ilçelerinde ikamet edebilecek olan,·         İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli,·         Etkin bir takım üyesi olan,·         Gerekli durumlarda vardiyalı çalışabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Otomasyon Uzmanı Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Otomasyon UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Otomasyon Uzmanı arayışımız mevcuttur. MYO Teknik veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Elektrik Otomasyon, Pnomatik, Hidrolik deneyimlerine sahip, Elektrik proje okuma tecrübesine sahip, En az 3 yıl otomasyon uygulama deneyimi olan tercihen s7 1200 /s7 300-400/s7 1500, Step 7 / Tia portal programlarına hakim, Microsoft ofis programlarına hakim, Askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Araştırma Geliştirme / AR-GE Uzmanı Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Araştırma Geliştirme / AR-GE UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından bu yana sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz  TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin,  Bursa / Karacabey Fabrikası,  Ar-Ge  Müdürlüğü'nde görevlendirilmek üzere, Ar - Ge Uzmanı arayışımız mevcuttur. * Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü'nden mezun, tercihen İşletme / Pazarlama vb. bölümlerde yüksek lisans yapmış,* Meyve - Sebze İşleme ( Konserve Teknolojisi, Reçel Üretimi, Mayonez - Ketçap, Salça ve türevleri ) konusunda ürün tasarımı ve/veya üretim deneyimine sahip,* Hızlı ve konvansiyonel raf ömrü belirleme çalışmalarında bilgi sahibi veya bu konularda kendini geliştirmeye hevesli,* Türk Gıda Kodeksi mevzuatındaki ilgili tebliğ ve yönetmeliklere hakim,* Tercihen Yalın Altı Sigma konularına ve araçlarına hakim,* İyi derece İngilizce bilen,* Tercihen SAP programını kullanmış,* Bursa veya Karacabey'de ikamet eden veya edebilecek olan,* Seyahat engeli olmayan,* Erkek adaylar için askerlik görevini tanımlamış.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı