Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

 

                                       

Şirket 

: Tamek Gıda ve Konsantre Sanayii ve Ticaret A.Ş.

 

Kuruluş Tarihi

: 31.03.1955

 

Sektör

: Gıda

 

İnternet Adresi

: www.tamek.com.tr

 

Personel Sayısı

: Daimi : 367, Geçici : 529 (ortalama)

Yaş

: 35 Yaş ve altı % 45

Çalışanların Dağılımı

: Satış/Pazarlama : 80  Üretim :  215  Destek Hizmetleri :   72

Ortalama Kıdem Süresi

: 6,75 yıl

Çalışanların Eğitim Düzeyi

: Yüksek lisans  % 2
   Lisans            % 25
   Ön lisans        % 11
   Lise                % 40
   Diğer              % 22

 

Vizyonumuz

Üretim, satış, pazarlama, finans ve insan kaynakları alanlarında her yıl daha iyiye giderek Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Bunu; müşteri tatmini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak başaracağımıza inanırız.

 

Hedeflerimiz

·         Kaliteli ürünler

·         Kazanan müşteriler

·         Güçlü ve güvenilir markalar

·         Başarılı bir şirket

·         Çalışanlarımıza daha iyi gelecek

·         İnsana, ülkemize, doğaya katkı

Faaliyetlerimiz

En gelişmiş teknolojileri kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK, 1955 yılında kurulmuştur.

Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli'de bulunan fabrikalarında üretilen domates ve biber ürünleri, salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagiller, reçel, marmelat, meyve suyu, meyve suyu konsantreleri başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde dış pazara ihraç edilmekte, aynı zamanda yurt içinde her yörede, her satış noktasında tüketicinin takdirlerine sunulmaktadır.

İnsan Kaynakları

Beklentilerimiz : potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, başarı tutkunu olmaktır.

 

İstediğimiz Yetkinlikler : Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

 

İşe Alım

Yıl içinde oluşabilecek kadro gereksinimleri, atamalar, organizasyonel değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan Yıllık İnsangücü Planı ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre şirketimizin insangücü gereksinimi belirlenir.

 

Şirket içi ve dışı kaynaklar kullanılarak değerlendirmeler; TAMEK işe alım kriterlerine göre yapılır. Başvurularınız mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür.

 Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Makine Bakım Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Makine Bakım MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikasında görevlendirilmek üzere Makine Bakım Mühendisi pozisyonunda arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Makine Mühendisliği Bölümü'nden mezun, Bakım - Onarım konularında en az 3 yıl deneyimli, MS Office ve Autocad programlarını etkin olarak kullanabilen, Tercihen SAP kullanımı konusunda deneyimli, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İyi derecede İngilizce bilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Karacabey, Bandırma veya Manyas ilçelerinde ikamet eden veya edebilecek olan,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Destek Uzmanı İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Sistem Destek UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bilgi Teknolojileri ve İş Destek Müdürlüğü /  İstanbul - Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı arayışımız mevcuttur.          Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,          En az 3 yıl tecrübeli,          İletişim yeteneği gelişmiş,          Son kullanıcı desteği konusunda bilgi sahibi,          Tercihen İngilizce bilen,          Tercihen Microsoft MCSE/ MCITP Sertifikalarına sahip,          Microsoft Active Directory, Exchange, Bilgisi ve yönetim tecrübesi olan,         Vmware ve Hyper V sanallaştırma Sanallaştırma Platformlarında donanım ve yazılım entegrasyonu konusunda tecrübeli,         Network tarafından en az CCNA tecrübesi ve sertifika sahibi,          Üretici bağımzsız Server, Storage konularında tecrübeli,          Security tarafında tecrübe sahibi,          Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,          Seyahat engeli olmayan,          LAN ve WAN altyapısının (LAN ve WAN İletişim protokolleri, ağ topolojileri, aktif cihazlar-Router, Modem, Switch, Access Point v.b.- iletişim ağı cihazları) tasarım ve yönetiminde deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Elektrik Bakım Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Elektrik Bakım MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel otomasyon (PLC, HMI,Sürücü v.s) sistemleri konusunda tecrübeli, arıza takibi yapabilen, gerektiğinde müdahale edebilenFabrikanın Planlı bakım  işlerinde görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen YG sorumlululuk belgesine sahip, Tercihen Karacabey ya da Mustafakemalpaşa'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı