Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

 

                                       

Şirket 

: Tamek Gıda ve Konsantre Sanayii ve Ticaret A.Ş.

 

Kuruluş Tarihi

: 31.03.1955

 

Sektör

: Gıda

 

İnternet Adresi

: www.tamek.com.tr

 

Personel Sayısı

: Daimi : 367, Geçici : 529 (ortalama)

Yaş

: 35 Yaş ve altı % 45

Çalışanların Dağılımı

: Satış/Pazarlama : 80  Üretim :  215  Destek Hizmetleri :   72

Ortalama Kıdem Süresi

: 6,75 yıl

Çalışanların Eğitim Düzeyi

: Yüksek lisans  % 2
   Lisans            % 25
   Ön lisans        % 11
   Lise                % 40
   Diğer              % 22

 

Vizyonumuz

Üretim, satış, pazarlama, finans ve insan kaynakları alanlarında her yıl daha iyiye giderek Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Bunu; müşteri tatmini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak başaracağımıza inanırız.

 

Hedeflerimiz

·         Kaliteli ürünler

·         Kazanan müşteriler

·         Güçlü ve güvenilir markalar

·         Başarılı bir şirket

·         Çalışanlarımıza daha iyi gelecek

·         İnsana, ülkemize, doğaya katkı

Faaliyetlerimiz

En gelişmiş teknolojileri kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK, 1955 yılında kurulmuştur.

Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli'de bulunan fabrikalarında üretilen domates ve biber ürünleri, salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagiller, reçel, marmelat, meyve suyu, meyve suyu konsantreleri başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde dış pazara ihraç edilmekte, aynı zamanda yurt içinde her yörede, her satış noktasında tüketicinin takdirlerine sunulmaktadır.

İnsan Kaynakları

Beklentilerimiz : potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, başarı tutkunu olmaktır.

 

İstediğimiz Yetkinlikler : Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

 

İşe Alım

Yıl içinde oluşabilecek kadro gereksinimleri, atamalar, organizasyonel değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan Yıllık İnsangücü Planı ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre şirketimizin insangücü gereksinimi belirlenir.

 

Şirket içi ve dışı kaynaklar kullanılarak değerlendirmeler; TAMEK işe alım kriterlerine göre yapılır. Başvurularınız mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür.

 Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 3
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Elektrik Bakım Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Elektrik Bakım MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Elektrik Bakım Mühendisi arayışımız mevcuttur.Üniversitelerin Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, Endüstriyel otomasyon (PLC, HMI,Sürücü v.s) sistemleri konusunda tecrübeli, arıza takibi yapabilen, gerektiğinde müdahale edebilenFabrikanın Planlı bakım  işlerinde görev alabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Proaktif ve enerjisi yüksek, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Tercihen YG sorumlululuk belgesine sahip, Tercihen Karacabey ya da Mustafakemalpaşa'da ikamet eden/edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
SAP Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
SAP Yöneticisi/YönetmeniTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bilgi Teknolojileri ve İş Destek Müdürlüğü /  İstanbul - Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bilgi Teknolojileri & İş Destek Şefi arayışımız mevcuttur.Tercihen üniversitelerin Bilgisayar, Elektrik - Elektronik, Endüstri Mühendislikleri veya İktisadi  ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri'nden mezun,Benzer bir pozisyonda en az 4-5  yıl deneyimli, SAP  SD, FI,CO,PA,MM,PP,QM modüllerinden en az birinde uzman danışman olarak çalışmış,Tercihen ABAP bilgisi sahibi, Tercihen İş Zekası Uygulamaları (BI) hakkında bilgi sahibi, Analitik düşünme yeteneğine sahip ve neden-sonuç ilişkisini kurabilen, Etkin planlama ve organizasyon becerisi ile çözüm odaklı, Sürekli gelişime açık, İletişim becerisi gelişmiş ve insan ilişkileri kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış. (Erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Endüstri Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Endüstri MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından bu yana sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin,  Bursa / Karacabey’ de yer alan fabrikamızın Üretim Müdürlüğü’ nde görevlendirilmek üzere Endüstri Mühendisi  arayışımız mevcuttur. Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun, Tercihen en az 2 yıl deneyimli, Tercihen SAP PP / MM modülü tecrübesi olan İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen, İleri düzey raporlama deneyimi olan, analitik bakış açısına sahip,Sonuç ve çözüm odaklı, Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Dinamik ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Seyahate engeli bulunmayan, İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli, Etkin bir takım üyesi olan, Gerekli durumlarda vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı