Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket Bilgileri

 

                                       

Şirket 

: Tamek Gıda ve Konsantre Sanayii ve Ticaret A.Ş.

 

Kuruluş Tarihi

: 31.03.1955

 

Sektör

: Gıda

 

İnternet Adresi

: www.tamek.com.tr

 

Personel Sayısı

: Daimi : 367, Geçici : 529 (ortalama)

Yaş

: 35 Yaş ve altı % 45

Çalışanların Dağılımı

: Satış/Pazarlama : 80  Üretim :  215  Destek Hizmetleri :   72

Ortalama Kıdem Süresi

: 6,75 yıl

Çalışanların Eğitim Düzeyi

: Yüksek lisans  % 2
   Lisans            % 25
   Ön lisans        % 11
   Lise                % 40
   Diğer              % 22

 

Vizyonumuz

Üretim, satış, pazarlama, finans ve insan kaynakları alanlarında her yıl daha iyiye giderek Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olmaktır.

 

Bunu; müşteri tatmini sağlayarak, sağlıklı gelişerek, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak başaracağımıza inanırız.

 

Hedeflerimiz

·         Kaliteli ürünler

·         Kazanan müşteriler

·         Güçlü ve güvenilir markalar

·         Başarılı bir şirket

·         Çalışanlarımıza daha iyi gelecek

·         İnsana, ülkemize, doğaya katkı

Faaliyetlerimiz

En gelişmiş teknolojileri kullanarak yerli ve yabancı pazarlara konserve, hazır yemek ve meyve suyu sunan TAMEK, 1955 yılında kurulmuştur.

Bursa-Karacabey, Balıkesir-Kızıksa, Manisa-Salihli'de bulunan fabrikalarında üretilen domates ve biber ürünleri, salça, mayonez, hazır yemek, sebze konserveleri, haşlanmış baklagiller, reçel, marmelat, meyve suyu, meyve suyu konsantreleri başta ABD, Kanada ve Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde dış pazara ihraç edilmekte, aynı zamanda yurt içinde her yörede, her satış noktasında tüketicinin takdirlerine sunulmaktadır.

İnsan Kaynakları

Beklentilerimiz : potansiyelini tam olarak kullanan, amaçlarını şirket hedefleri ile bütünleştirmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, TAMEK’in girişimci ve öncü ruhunu yansıtan, müşteri odaklı, hızlı ve dinamik, işinden gurur duyan, karşılıklı saygı ve eşit davranma ilkesini özümsemiş, sağlam bir takım oyuncusu, yaratıcı ve yenilikçi, başarı tutkunu olmaktır.

 

İstediğimiz Yetkinlikler : Analitik düşünme, stratejik yönlendirme, girişimcilik, güçlü iletişim ve etkileme, sonuç odaklılık, sürekli performans gelişimi, takım çalışması, kendini ve ekibini geliştirme, kendine güven, yeterli eğitim ve deneyim.

 

İşe Alım

Yıl içinde oluşabilecek kadro gereksinimleri, atamalar, organizasyonel değişiklikler dikkate alınarak hazırlanan Yıllık İnsangücü Planı ve kariyer planlama süreci sonuçlarına göre şirketimizin insangücü gereksinimi belirlenir.

 

Şirket içi ve dışı kaynaklar kullanılarak değerlendirmeler; TAMEK işe alım kriterlerine göre yapılır. Başvurularınız mutlaka incelenir ve şirketimizdeki boş pozisyonlarımızın gerektirdiği yetkinliklerle uyumlu olduğu takdirde görüşmeye davet edilirsiniz. Tüm değerlendirmeleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır ve işe alım işlemleri yürütülür.

 Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Satış Yöneticisi/Yönetmeni Sakarya Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Satış Yöneticisi/YönetmeniTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Türkiye’nin hızlı tüketim sektörünün öncü ve lider kuruluşları arasında yer alan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş., Satış Direktörlüğü’nde görevlendirilmek üzere Sakarya ilinde ikamet edebilecek Satış Yöneticisi aranmaktadır.Genel Nitelikler; ·         Üniversite mezunu,·         Gıda sektöründe yer alan firmaların satış pozisyonlarında en az 5 yıl çalışmış ve distribütör yönetimi yapmış, ·         Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü,·         İletişim, problem çözme becerileri gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın,·         Analiz etme ve analitik düşünme yetkinliğine sahip,·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Aktif sürücü ehliyetine sahip,·         Sakarya ilinde ikamet edebilecek olan,·         Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Gıda Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Gıda MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin,  Bursa / Karacabey, Balıkesir/ Kızıksa ve Manisa/Salihli lokasyonlarında yer alan fabrikalarımızın Kalite Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisi arayışımız mevcuttur. Genel Nitelikler:·         Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun,·         Tercihen gıda sektöründe 2 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,·         Seyahate engeli bulunmayan,·         Karacabey, Kızıksa veya Salihli lokasyonlarından en az birinde ikamet edebilecek,·         Yüksek çalışma temposuna uyum sağlayabilen,·         Ekip yönetimi, koordinasyon ve çalışanları motive etmede yetkinlik sahibi,·         İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli·         Etkin bir takım üyesi olan,·         Vardiyalı çalışabilecek,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı