Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


Türkiye gıda sektörünün öncülerinden TAMEK, 31 Mart 1955 tarihinde Bursa-Demirtaş’ta kuruldu. TAMEK, Türk Alman Meyve Ekstreleri Kumpanyası sözcüklerinin baş harflerinden oluşuyor.
Sanayi gelişiminin hızlandığı 1950’li yıllarda, hazır gıda ürünlerinin üretiminde beklenen verimliliğe ulaşılamamıştı. Modern üretim teknolojilerinin kullanılmadığı bu dönemde, Alman’larla yapılan teknolojik işbirliği ile beraber TAMEK, Mehmet Sipahioğlu tarafından kuruldu. TAMEK’in Alman ortağı bir yıl sonra ayrıldı ve TAMEK %100 Türk menşeli bir gıda üreticisi olarak sektörde yerini aldı.  
MİSYONUMUZ
Doğanın insana en büyük armağanlarından meyve ve sebzenin besleyiciliği ve yararlarından ödün vermeden tüketicilerin aradığı lezzeti TAMEK güvencesi altında sunmak, farklı çeşit ve formlarda en güvenli, kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerimize ulaştırmak ve onların farklı ellerde farklı lezzetlere dönüşmelerine ilham kaynağı olmaktır.
VİZYONUMUZ
Türkiye’nin gıda alanında en sevilen ve tercih edilen markası olarak, köklü tarihimizden ve geleneklerimizden aldığımız güç ve edindiğimiz tecrübelerimizle dünya markası haline gelebilmektir.
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
Ailenin kutsallığını ve sıcaklığını kurumsal seviyede yaşamayı önemseriz.
Çiftçilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve tüketicilerimiz ile birlikte büyük bir aileyiz. Kurulduğumuz günden bu yana oluşturduğumuz, paylaştığımız değerlerle birlikte anılan, büyüğü ve küçüğü ile arasındaki sevgi ve saygı ilkelerine inanan geniş bir aileyiz. 
İş ahlakı, dürüstlük, şeffaflık ve yasalara saygı vazgeçilmez prensiplerimizdir. 
Geleneklerimizden ve köklerimizden gelen etik duruş ve ahlaki değerlerimizi iş yapışımızın merkezine taşırız. Yasalara uymak, dürüstlük, onur ve başkalarına saygı vazgeçilmezlerimizdir. 
Çalışanlarımız en değerli sermayemizdir.
Çalışanlarımızın fikirlerine değer verir, olgunlaşması ve hayata geçmesi için destekleriz. İçimizdeki yeteneklerin büyümesi ve gelişimi için en ideal ortamı sunarız. Kurumsal girişimciliği her aşamada destekleriz.
Kurumsal vatandaşlık bilinciyle toplumsal sorumluluklarımızı her zaman yerine getiririz.
Yarım asırdan fazla bir süredir üreten ve hizmet sunan bir marka olarak çevreye, yaşadığımız topluma ve tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızın farkındayız. İş yapış biçimimiz, sürdürülebilirlik ilkesine bağlıdır. 
TAMEK Kalitesi’ni korumayı ve sürdürmeyi borç biliriz.
1955’den bu yana aynı kalite ve doğallıkta ürünleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz, iş yapışımız ve çalışanlarımız TAMEK kalite anlayışının bir yansımasıdır. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.tamek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Vardiyalı çalışan personelimiz için çalışma saatleri değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza Sigortası
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 1
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Teşvik Uzmanı İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Teşvik UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, İhracat Müdürlüğü /  İstanbul - Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere Teşvik Uzmanı arayışımız mevcuttur. ·         Üniversitelerin Lisans Bölümlerinden mezun,·         Benzer pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış,·         Kamu Kuruluşları ile çalışma konusunda deneyimli,·         Turqality ilk başvuru süreçlerinde ve Dahilde İşleme İzin Belgesi süreçlerinde yer almış,·         Turquality, devlet destekleri ve teşvikleri ile ilgili deneyim sahibi,·         Dahilde İşleme İzin Belgesi süreçlerinde yer almış,·         Teşviklerle ilgili hukuki inceleme ve gelişmeleri takip ederek şirkete uyarlama ve teşvik dosyalarını hazırlama ve sonuçlandırma konusunda deneyimli,·         Yurtdışı kaynaklı destek, hibe ve teşvikler konusunda tecrübesi olan,·         Tercihen İngilizce bilen,·         İleri düzeyde MS Office kullanan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı