Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1955


Türkiye gıda sektörünün öncülerinden TAMEK, 31 Mart 1955 tarihinde Bursa-Demirtaş’ta kuruldu. TAMEK, Türk Alman Meyve Ekstreleri Kumpanyası sözcüklerinin baş harflerinden oluşuyor.
Sanayi gelişiminin hızlandığı 1950’li yıllarda, hazır gıda ürünlerinin üretiminde beklenen verimliliğe ulaşılamamıştı. Modern üretim teknolojilerinin kullanılmadığı bu dönemde, Alman’larla yapılan teknolojik işbirliği ile beraber TAMEK, Mehmet Sipahioğlu tarafından kuruldu. TAMEK’in Alman ortağı bir yıl sonra ayrıldı ve TAMEK %100 Türk menşeli bir gıda üreticisi olarak sektörde yerini aldı.  
MİSYONUMUZ
Doğanın insana en büyük armağanlarından meyve ve sebzenin besleyiciliği ve yararlarından ödün vermeden tüketicilerin aradığı lezzeti TAMEK güvencesi altında sunmak, farklı çeşit ve formlarda en güvenli, kaliteli ve sağlıklı ürünleri tüketicilerimize ulaştırmak ve onların farklı ellerde farklı lezzetlere dönüşmelerine ilham kaynağı olmaktır.
VİZYONUMUZ
Türkiye’nin gıda alanında en sevilen ve tercih edilen markası olarak, köklü tarihimizden ve geleneklerimizden aldığımız güç ve edindiğimiz tecrübelerimizle dünya markası haline gelebilmektir.
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ
Ailenin kutsallığını ve sıcaklığını kurumsal seviyede yaşamayı önemseriz.
Çiftçilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve tüketicilerimiz ile birlikte büyük bir aileyiz. Kurulduğumuz günden bu yana oluşturduğumuz, paylaştığımız değerlerle birlikte anılan, büyüğü ve küçüğü ile arasındaki sevgi ve saygı ilkelerine inanan geniş bir aileyiz. 
İş ahlakı, dürüstlük, şeffaflık ve yasalara saygı vazgeçilmez prensiplerimizdir. 
Geleneklerimizden ve köklerimizden gelen etik duruş ve ahlaki değerlerimizi iş yapışımızın merkezine taşırız. Yasalara uymak, dürüstlük, onur ve başkalarına saygı vazgeçilmezlerimizdir. 
Çalışanlarımız en değerli sermayemizdir.
Çalışanlarımızın fikirlerine değer verir, olgunlaşması ve hayata geçmesi için destekleriz. İçimizdeki yeteneklerin büyümesi ve gelişimi için en ideal ortamı sunarız. Kurumsal girişimciliği her aşamada destekleriz.
Kurumsal vatandaşlık bilinciyle toplumsal sorumluluklarımızı her zaman yerine getiririz.
Yarım asırdan fazla bir süredir üreten ve hizmet sunan bir marka olarak çevreye, yaşadığımız topluma ve tüm paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızın farkındayız. İş yapış biçimimiz, sürdürülebilirlik ilkesine bağlıdır. 
TAMEK Kalitesi’ni korumayı ve sürdürmeyi borç biliriz.
1955’den bu yana aynı kalite ve doğallıkta ürünleri tüketicilerimizle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz, iş yapışımız ve çalışanlarımız TAMEK kalite anlayışının bir yansımasıdır. 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Gıda,Hızlı Tüketim Malları

Firma web sitesi: www.tamek.com.tr


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30

Açıklama: Vardiyalı çalışan personelimiz için çalışma saatleri değişiklik göstermektedir.


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası
Yemekhane
Kaza Sigortası
Erzak YardımıÇalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 200-249

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 550-749


Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 2
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Vardiya Mühendisi Bursa Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Vardiya MühendisiTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından bu yana sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin,  Bursa / Karacabey lokasyonunda yer alan fabrikamızın Kalite Müdürlüğü ve Üretim Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere Gıda Mühendisleri arayışımız mevcuttur.·         Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun,·         Tercihen gıda sektöründe kalite veya üretim süreçlerinde az 2 yıl deneyimli,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen,·         Seyahate engeli bulunmayan,·         Karacabey ve Mustafakemalpaşa lokasyonlarının birinde ikamet edebilecek olan,·         Yüksek çalışma temposuna uyum sağlayabilen,·         İletişim yeteneği güçlü, insan ilişkileri kuvvetli,·         Etkin bir takım üyesi olan,·         Vardiyalı çalışma sistemine uygun,·         Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi İşlem Uzmanı İstanbul(Avr.) Tamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
Bilgi İşlem UzmanıTamek Gıda Ve Konsantre San .Tic. A.Ş
1955 yılından beri sektörün öncülerinden ve Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden biri olan şirketimiz TAMEK Gıda ve Konsantre San. ve Tic. A.Ş.’ nin, Bilgi Teknolojileri ve İş Destek Müdürlüğü /  İstanbul - Genel Müdürlük lokasyonunda görevlendirilmek üzere Bilgi İşlem Uzmanı arayışımız mevcuttur.          Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun,          Benzer pozisyonda en az 3 yıl görev yapmış,          İletişim kabiliyeti yüksek, proakif, takım çalışmasına yatkın,ü          Son kullanıcı desteği konusunda bilgi sahibi,          Tercihen İngilizce bilen,          Tercihen Microsoft MCSE/ MCITP Sertifikalarına sahip,          Microsoft Active Directory, Exchange, Bilgisi ve yönetim tecrübesi olan,         Vmware ve Hyper V sanallaştırma Sanallaştırma Platformlarında donanım ve yazılım entegrasyonu konusunda tecrübeli,         Network tarafından en az CCNA tecrübesi ve sertifika sahibi,          Üretici bağımzsız Server, Storage konularında tecrübeli,          Security tarafında tecrübe sahibi,          Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,          Seyahat engeli olmayan,          LAN ve WAN altyapısının (LAN ve WAN İletişim protokolleri, ağ topolojileri, aktif cihazlar-Router, Modem, Switch, Access Point v.b.- iletişim ağı cihazları) tasarım ve yönetiminde deneyimli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı