TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket Bilgileri



Şirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.tr



TEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 67
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Uyum Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Uyum YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,Analitik düşünce yapısına sahip ve araştırma becerileri gelişmiş,Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi, Müşterini Tanı uygulamaları ve Uluslararası Yaptırımlar konularında kariyer yapmaya istekliİyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Çözüm odaklı ve dikkatliMS Office programlarını etkin kullanabilen,Veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi Manisa TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Alaşehir Şubesimize İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Alaşehir'de ikamet eden, Mali analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, SPK belgesi olan, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl tecrübesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Analizi & Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Analizi & Raporlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl tecrübe sahibi Tercihen kredi analiz ve raporlama konularında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office (özellikle MS Excel, MS Acces, MS Powerpoint) programlarını çok iyi kullanabilen, (SAS kullanımı tercih sebebidir)Takım çalışmasına yatkın ancak bağımsız da çalışabilen, Hızlı ve analitik düşünebilen, Risk odaklı ve sonuca yönelik çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube İşlem Yetkilisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube İşlem YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Adaylarda aradığımız özellikler : Meslek Yüksek Okul veya Lisans mezunu, Analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek ve takım çalışmasını seven, Dinamik bir çalışma ortamına uyum gösterebilecek, Menemen'de ikamet eden, adayların başvuruları beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Şube İşlem Yetkilisi Muğla TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube İşlem YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Adaylarda aradığımız özellikler : Meslek Yüksek Okul veya Lisans mezunu, Analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek ve takım çalışmasını seven, Dinamik bir çalışma ortamına uyum gösterebilecek, Bodrum'da ikamet eden, adayların başvuruları beklenmektedir.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KOBİ (+) MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ (+) MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Beylikdüzü Şubemiz'de KOBİ (+) Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere;Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli,Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü,Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın,Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Operasyon Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB  Yatırım Menkul Değerler AŞ'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Türev Araçlar Muhasebe Ve Operasyon İşlemleri Yönetici / Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Üniversit mezunu Aracı Kurum tecrübesi olan,Minimum 2 yıl sektör tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisine sahip,Zaman yönetimi ve iş planlama yeteneğine sahip,Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan,Askerliğini tamamlamış,Gerekli SPK lisanlarına sahip,İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Risk Modelleme Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Risk Modelleme YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans mezunuAkıcı İngilizce seviyesine sahip Çalışkan Takım çalışmasına uygun Temel programlama bilgisine sahip Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Finans veya diğer sektörlerde modelleme konusuyla ilgili tecrübesi olan Tercihen;Üniversitelerin istatistik, matematik, ekonometri, finans, ekonomi veya mühendislik bölümleri mezunu,ileri matematik/istatistik bilgisi sahibi kişiler
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Marmara Bölge Stajyer Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Marmara Bölge StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Marmara Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Marmara Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere Bursa, Eskişehir, Kütahya, Yalova, Çanakkale, Balıkesir illerinde ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Anadolu yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteriler edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;İstanbul'da ikamet eden, Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan, Sektöre ara vermemiş olması önemli, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,                                                       Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli İzmit'de  görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Aydın, Uşak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış ekibimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz..Sahada kredi kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Aydın ve Uşak ilinde ikamet eden, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen üniversite mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektronik Güvenlik Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Elektronik Güvenlik UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Meslek Yüksek Okulu ve Meslek Lisesi Elektrik-Elektronik / Güvenlik Sistemleri bölümünden mezun,Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamalarında en az 2 yıl tecrübeye sahip Elektronik güvenlik sistemi projeleri takip edebilecek şantiye tecrübesine sahipAUTOCAD, MS Office ve MS Project programları kullanımında yetkin, Takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk almayı istekli, Yurt içi seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bağcılar Şube İşletme Müşteri İliş. Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bağcılar Şube İşletme Müşteri İliş. YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bağcılar Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Muhasebe Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 6 ay süre ile görevlendirilecek Dönemsel Muhasebe Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön.ve Politikaları Yön. Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön.ve Politikaları Yön. YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen, Modelleme ve validasyon konularında deneyimli adaylar için ilgili işkolunda 1-3 yıl tecrübeli,Deneyimsiz adaylar için üniversiteden yeni mezun olmuş, MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS istatistik programı kullanabilen,Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Araştırma ve kaynak taramasına yatkın Kendini geliştirmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Geliştirme Analisti İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Sistem Geliştirme AnalistiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Tüketici Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Sistem Geliştirme Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere Sistem Geliştirme Analisti arayışımız söz konusudur.·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun,·         Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında en az 3 yıl analitik deneyime sahip,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen MS Visio, UML ve MS Project programları hakkında bilgi sahibi,·         Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,·         Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi (Toad, SQL  Navigator kullanmış olması tercih sebebidir)·         Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,·         Müşteri odaklı, ikna  ve iletişim yönü güçlü,·         Değişime ve öğrenmeye açık,·         Yaratıcı ve sonuç odaklı,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlik hizmeti en az 2 yıl tecilli,·         İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Güvenliği ve Sistem Gel.Yetkilisi/Yön.Yrd. İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Bilgi Güvenliği ve Sistem Gel.Yetkilisi/Yön.Yrd.TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Tüketici Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Sistem Geliştirme Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere Bilgi Güvenliği ve Sistem Geliştirme Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı arayışımız söz konusudur.                Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Elektronik, Endüstri Mühendisliği vb.),          Çok iyi derecede İngilizce bilen,          COBIT, ISO27001, ITIL, PCI-DSS  vb bilgi güvenliği ve bilgi teknolojileri standartları konusunda bilgi sahibi ve deneyimli          Bilgi teknolojileri riskleri konusunda terübeli,          Veritabanı, Network, işletim sistemleri ve iletişim protokolleri hakkında bilgi sahibi.          Bilgi teknolojileri güvenliği alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi,          Bilgi Teknolojileri trendlerini takip eden, öğrenmeye ve gelişmeye açık,          MS Office programlarını, tercihen MS Visio ,UML ve MS Project dahil etkin kullanabilen,          Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,          Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi ,(Toad ,SQL  Navigator kullanmış olmaları tercih edilir )          Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze'de  görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Antalya'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi,  arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Antalya ilinde ikamet eden,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Eğitim Uygulama Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Eğitim Uygulama Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim ve Gelişim Yönetimi bölümümüzde, tüm partilerle koordinasyon içinde çalışabilecek, 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Eğitim faaliyetlerinin gerçekleşmesine yönelik tüm Operasyonel süreçleri takip edebilecek,Koordinasyon , planlama ve takip becerisine güvenen, MS Office programlarına hakim, Analitik bakış açısı güçlü, Stratejik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, Detay hakimiyeti yüksek,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya iline ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
CIB Customer Services Assistant Manager İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
CIB Customer Services Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Be part of a team that performs reviews of KYC information of existing and new CIB clients in order to ensure conformity to legal and policy requirements.Fluency in English both verbally and in written is a must. Strong Compliance knowledge in KYC/ AML area Excellent team player Great interpersonal and communication skills
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SECURITIES SERVICES PRODUCT SUPERVISOR (TEMPORARY) İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
SECURITIES SERVICES PRODUCT SUPERVISOR (TEMPORARY)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Duration of employment  5 days / week total 90 daysGraduate student or recent graduate of top Turkish and international universities business administration or industrial engineering departmentsInterest in banking, capital markets institutions or providers working with such institutionsor graduate degree in capital markets or MBAExcellent oral and written communication skills in Turkish and English Knowledge of Turkish capital markets regulation and infrastructure Proactive and analytical approach to problem solving Experience or knowledge in writing business cases and overseeing the profitability of a product or processProfileQuick learner, autonomous, result driven Able to manage internal and external stakeholders Able to work as part of ad-hoc teams Committed to quality Flexible and resilient OptionalProduct management or initiation experience Experience in creating effective presentations Experience in translating from Turkish to English Capital Markets Board Licence
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Müfettişi/Müfettiş Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Müfettişi/Müfettiş YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Teftiş Kurulu Başkanlığı Bilgi Teknolojileri Denetimi Bölümü’ nde görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı konularında tecrübeli Sızma testlerinde deneyimli Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS vb.) konularında bilgi sahibiNetwork güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi  Farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Çok iyi derecede İngilizce bilen Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli Seyahat engeli bulunmayan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Ankara Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AnkaraTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Ankara'da görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya- Akşehir GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya/ Akşehir ilçesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya ili Akşehir ilçesinde ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Cetelem Yazılım Geliştirme Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Cetelem Yazılım Geliştirme Proje SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Genel NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği,Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek, Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, Analitik bakış açısına sahip ve sonuç odaklı olmak Ekip çalışmasına yatkın Erkek adayların askerliğini yapmış olması,  Teknik Nitelikler.NET platformuna hakim, ASP.NET ve C# ile en az 3 yıl uygulama geliştirmiş, SOA mimarisi veya WCF kütüphanesi ile yazılım geliştirme deneyimine sahip, Nesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine vakıf, HTML, Javascript, CSS VE Ajax gibi Web teknolojileri konusunda bilgili, PL-SQL veya T-SQL konularında bilgili,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bahçeşehir Şubesi İşletme Müş. İliş. Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bahçeşehir Şubesi İşletme Müş. İliş. YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bahçeşehir Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Müşteri Hizmetleri Yetkilisi(6 Aylık) İstanbul(Asya) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dönemsel Müşteri Hizmetleri Yetkilisi(6 Aylık)TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri ve Tahsilat Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 6 ay süre ile çalışacak Dönemsel Müşteri Hizmetleri Yetkilisi aranmaktadır.  En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,  Bankacılık veya diğer sektörlerdeki Çağrı Merkezlerinde Müşteri Hizmetleri alanında deneyimli Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen,  Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen,  Microsoft Office uygulamalarına hakim,  Takım çalışmasına yatkın  İkna kabiliyeti yüksek  Diksiyonu düzgün
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli ilinde ikamet eden,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan, Takım arkadaşları arıyoruz.Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası İstanbul Anadolu yakasında özellikle Ihlamurkuyu,Pendik ve Tuzla hinterlandında ki şubelerde değerlendirilmek üzere şube asistanları arıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’ nda görevlendirilmek üzere, Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun,Çok iyi derecede İngilizce bilen Network güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi  Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS, VISA Pin Security vb. konularında bilgi sahibiTercihen Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı tecrübesi olan veya sızma testi deneyimi olanFarklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilli Seyahat engeli bulunmayan adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sigorta Koordinasyon ve Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sigorta Koordinasyon ve Operasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Operasyonlar Grubu bünyesinde; Sigorta Koordinasyon ve Operasyon Departmanı’nda değerlendirilmek üzere; Sigorta Operasyon Yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.4 yıllık eğitim veren Ekonomi, İşletme, Sosyal Bilimler, Hukuk, İstatistik, Mühendislik, Fen Bilimleri vs. Fakültelerinden mezun,Sigorta ürün, süreçleri üzerinde en az 10 yıl deneyim sahibi, Sistematik ve detaycı çalışabilen, Analitik düşünme ve problem çözme konularında güçlü, İletişim, koordinasyon ve ilişki yönetiminde başarılı, İleri düzeyde İngilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Organizasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı aramaktayız. Üniversite mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen Organizasyonel gelişim alanında tecrübeli Planlama, koordinasyon ve iletişim yönü güçlü Analitik bakış açısına sahip Proaktif MS Office programlarını bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Bankacılık Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İstanbul Anadolu Yakası Özel bankacılık Merkezi'n de değerlendirilmek üzere özel bankacılık portföy yöneticisi arayışımız bulunmaktadır.Genel nitelikler:Tercihen eğitim dili İngilizce olan 4 yıllık üniversitelerden mezun, Pazarlama alanında kariyer hedefi olan, Yönetici düzeyi için en az 5 yıl deneyim sahibi olan, Üst segment yönetimi ve müşteri deneyimi yönetimi tecrübesi bulunan, MS Office programlarına hakim, Seyahat engeli olmayan, SPK temel düzey lisansı, tercihen türev lisansı olan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI)TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş'de görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Engellilik derecesi en az %40 oranında olan,İstanbul Anadolu Yakası'ndaki Genel Müdürlüğümüzde görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Avrupa 2 Bölge Şubeleri Stajyeri İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 2 Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Avrupa 2 Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleriyaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul Avrupa Yakasında, Tarihi Yarımada ve Bakırköy arasında ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Kontrol Etkinliği&İştirakler Yöneticisi/Yön.Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kontrol Etkinliği&İştirakler Yöneticisi/Yön.Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık eğitim veren Ekonomi, İşletme, Sosyal Bilimler, Hukuk, İstatistik, Mühendislik, Fen Bilimleri vs. Fakültelerinden mezunBankalarda veya Denetim Şirketlerinde; Teftiş, Denetim veya Kontrol tecrübesine sahip,Etkin iletişim konusunda güçlü, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünme ve problem çözme konularında güçlü,Takipçi ve detaycı bir yaklaşımda olan, İleri düzeyde İngilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Stajyer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERTEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İstanbul'da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.İŞ TANIMI*Önyazınızda kaç gün zorunlu stajınız olduğunu lütfen belirtiniz.*Çalışma yeri: TEB Anadolu 1 Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Kavacık-Cevizli arasındaki şubeler
Stajyer        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa Yakası Şubelerimizde görevlendirmek üzere; En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
MimarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, Şantiye ve proje yönetimi konularında en az  5 yıl deneyimli, İnşaat / Tadilat Projeleri 'Plan,Program ve Kontrolünde'' birikim ve tecrübeliMüteahhit firmalar ve proje tedarikçilerinin yönetimi becerisine sahip, İyi derece İngilizce bilen, Hakediş uygulama ve prensiplerine hakim, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışacak , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayan,Organizasyon, koordinasyon ve yönetim becerileri gelişmiş, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası İstanbul Anadolu yakasında Ihlamurkuyu,İmes ve Dudullu hinterlandında ki şubelerde değerlendirilmek üzere şube asistanları arıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,Şube Asistanıarıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Stajyer İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor.Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, İzmir'de ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Stajyer Afyon, Aydın, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor.Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Afyon,Aydın,Denizli,Manisa,Muğla,Uşak'da ikamet eden adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Trakya Bölge Şubeleri Stajyeri Edirne, İstanbul(Avr.)... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Trakya Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Trakya Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Trakya Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa Yakası, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli  illerinde ikamet eden adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.adayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Ankara Bölge Şubeleri Stajyeri Ankara, Çankırı... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Ankara Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Ankara Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Ankara Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere Ankara, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Tatvan ve Van'da ikamet edenadayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Akdeniz Bölge Şubeleri Stajyeri Antalya, Burdur... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Akdeniz Bölge Şubeleri StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Akdeniz Bölge, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans (2. veya 3. sınıfı tamamlamış) veya önlisans öğrencisi,Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Akdeniz Bölge Şubelerinde görevlendirilmek üzere Antalya ve ilçeleri, Marmaris, Fethiye, Isparta, Burdur ve Bucak'ta ikamet edenadayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Karadeniz Stajyer Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
Karadeniz StajyerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, öğrenim hayatı ile birlikte, iş dünyasında deneyim ve vizyon kazanmak isteyen gençleri yaz döneminde staj programına davet ediyor. Zorunlu stajı olan lisans veya önlisans öğrencisi, Bankacılık sektörüne ilgi duyan, MS Office programlarına hakim, Takım çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri güçlü, Karadeniz Bölgemize bağlı (Sinop,Samsun,Ordu,Giresun,Trabzon,Rize,Hopa,Kars,Iğdır,Erzurum,Erzincan,Sivas,Tokat,Yozgat,Amasya ve Çorum illerinde ikamet edenadayların başvurularını bekliyoruz.
Stajyer        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bordro ve Özlük İşleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İnsan Kaynakları Grubu, Banka Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere Banka Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi arıyoruz.Bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 deneyim sahibi, İş Kanunu, SGK ve Çalışma mevzuatına hakim olmak, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Network Management Project Expert İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Management Project ExpertTEB - Türk Ekonomi Bankası
Minimum 5-years of experience in Network Administration. ISP experience is a plus. Male candidates should have no military obligations. Good team player, result oriented attitude, open-minded and analytical thinking abilityBeing dynamic and competent with busy work schedules. Adapting to flexible working hours Passionate about new Technologies with a real keen interest to learn and developing skills.Outstanding organizational, interpersonal and communication skills. Good command of written and spoken English. Preferably:Cisco Certification SQL Knowledge Linux Knowledge Networking Programming Knowledge Open Source Knowledge
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Denizli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ege Bölgesi Çınar Şubesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Bankacılık deneyimi en az 5 yıl olan, Denizli ilinde ikamet eden, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında, 14:00-23:00 ve 15:00-00:00 saatleri arasında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı