TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 59
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Cross Selling Marketing&Communication Asst.Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Cross Selling Marketing&Communication Asst.ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Graduate from a reputable University Minimum 3 years in a comparable environment, with proven marketing, sales and relationship skills (Good generalist able to integrate sales, marketing & communication Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills Good team-player with effective communication skills, able to work with diverse teams at all levelsWriting skills &negotiation skills Cost & Budget Control skills Third-party Management skills Strong Project management skills Strong working knowledge of CRM English is a must; Fluent  speaking and good writing Good knowledge of local automotive will be appreciated.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Title of the position to be defined according to candidate profile and length of experienceBachelor or Master degree in Finance/Economics preferably with a major in StatisticsWith an 5-6 years overall business experience in relevant positions Knowledge of Automotive and/or car leasing environment is appreciated Ability to understand & build micro-economical model and tools Ability to understand complex environments (macro economics) Knowledge in database management Strong skills in Excel and MS Office. Knowledge in any other statistical software (e.g. SAS) or reporting tool (e.g. Business Objects) is appreciatedFluent english is necessary to correspond with Corporate Center and other local Technical Risk teamsFrench is appreciated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval Tahsilat Yetkilisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Tahsilat Yetkilisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans Mezunu, Ekip çalışmasında başarılı ve istekli, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi kuvvetli, İkna kabiliyeti yüksek, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, Ms Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, Organizasyon, planlama, iş takibi ve iletişim yönleri güçlü, Sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık, Temel düzeyde hukuk ve muhasebe bilgisine sahip, Collection/Tahsilat departmanlarında benzer pozisyonda çalışmış olması tercih sebebidir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL - Sales Account Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Sales Account ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Internal Sales Assistant Manager in Head Office, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:University graduate with an orientation to sales activities and/or capability to develop sales skillsGood knowledge of local automotive or coming from operational leasing or service companyStrong presentation, inter-personal and report writing skills, commercial awareness and project management skills.Fluent English (French may be a plus) No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Mutabakat Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal Mutabakat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite ya da ön lisans mezunu,İyi derecede Excel kullanabilen,Yazılı iletişim yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine  sahip.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Tercihen; tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli Tercihen; kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Süreçleri(Süreç Otomasyonu) Yön. Yard./Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri(Süreç Otomasyonu) Yön. Yard./UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri Yönetimi bünyesinde müşteri deneyimin iyileştirilmesi ve verimliliğin artırılması odaklı projeler  ile süreç yönetimi uygulamalarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme/Endüstri Mühendisliği başta olmak üzere Mühendislik veya İstatistik gibi bölümlerinden mezun,Tercihen Bankacılık alanında olmak üzere, fonksiyonel veya süreç odaklı çalışmalar ile proje yönetimi, süreç yönetimi, değişim yönetimi ve iş analizi konularında en az 2-3 yıl tecrübeli,   (Green/Black Belt veya yazılım dili (SQL, java, .Net…) deneyimi tercih sebebidir) Analitik düşünebilen, karmaşık problemlere çözüm üretebilen, proaktif, sonuç odaklı,Yenilikçi, araştırmacı yönü  kuvvetli, öğrenmeye açık, İletişim yönü kuvvetli, enerjik görünüme sahip, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tercihen raporlama, modelleme ve analiz konularında ve ilgili araçlarda tecrübeli (Visio, SAS, Business Object, Minitab vb.)MS Office uygulamalarına hakim; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Denizli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ege Bölgesi Çınar Şubesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip Bankacılık deneyimi en az 5 yıl olan, Denizli ilinde ikamet eden, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
MimarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, Şantiye ve proje yönetimi konularında en az  5 yıl deneyimli, İnşaat / Tadilat Projeleri 'Plan,Program ve Kontrolünde'' birikim ve tecrübeliMüteahhit firmalar ve proje tedarikçilerinin yönetimi becerisine sahip, İyi derece İngilizce bilen, Hakediş uygulama ve prensiplerine hakim, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışacak , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayan,Organizasyon, koordinasyon ve yönetim becerileri gelişmiş, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Genel Muhasebe Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Muhasebe Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB  Yatırım Menkul Değerler AŞ'de çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Mali İşler Bölümüne ekip arkadaşı  arıyoruz:Üniversitelerin İşletme , ekonomi ve benzeri bölümlerinden birinden mezun,Aracı Kurum veya Banka tecrübesi olan, Minimum 3 yıl sektör tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, problem çözme becerisine sahip, Zaman yönetimi ve iş planlama yeteneğine sahip, Microsoft ofis programları kullanım becerisi olan, Askerliğini tamamlamış, Tercihen ingilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yön. Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yön. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Tedarik Yönetimi Bölümümüzde görevlendirilecek, Banka ve Grup Şirketleri Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arayışındayız. 4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu,İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen; dış ticaret, tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli,Tercihen; uyum, kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış, Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen, Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze şubelerinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya- Akşehir GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya/ Akşehir ilçesinde ikamet eden,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya ili Akşehir ilçesinde ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kocaeli, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kocaeli Gebze şubelerinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Kredi Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, Minumum 3 yıl ve üzeri deneyimli, İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı), İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Ürünler Direkt Satış Yetkilisi Kocaeli, Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Ürünler Direkt Satış YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Sakarya veya Kocaeli illerinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu,26 Yaşını aşmamış,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak,İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İş Süreçleri Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
İş Süreçleri Yönetimi bünyesinde iş süreçleri ekseninde müşteri deneyimin iyileştirilmesi ve verimliliğin artırılması odaklı projeler  ile süreç yönetimi uygulamalarında görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz.Üniversitelerin İşletme/Endüstri Mühendisliği başta olmak üzere Mühendislik veya İşletme, İstatistik gibi bölümlerinden mezun,Tercihen Bankacılık alanında olmak üzere, fonksiyonel veya süreç odaklı çalışmalar ile proje yönetimi, süreç yönetimi ve değişim yönetimi konularında en az 1 yıl tecrübeli,   (Green/Black Belt veya PMP tercih sebebidir)Analitik düşünebilen, karmaşık problemlere çözüm üretebilen, proaktif, sonuç odaklı ve pratik,Yenilikçi, yalın, esnek düşünebilen, öğrenmeye ve uygulamaya açık, Takım çalışmasına uygun, iletişim ve koordinasyon becerileri gelişkin, İyi düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Tercihen raporlama, modelleme ve analiz konularında ve ilgili araçlarda tecrübeli (Visio, SAS, Business Object, Minitab vb.)MS Office uygulamalarına hakim; Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Gayrettepe’de faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arayışındayız.GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal çok uluslu firmalar portföy yönetimi konusunda) tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Müşteri Hizmetleri YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri ve Tahsilat Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip6 ay süre ile çalışacak Dönemsel Müşteri Hizmetleri Yetkilisi aranmaktadır.  En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,  Bankacılık veya diğer sektörlerdeki Çağrı Merkezlerinde Müşteri Hizmetleri alanında deneyimli Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen,  Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen,  Microsoft Office uygulamalarına hakim,  Takım çalışmasına yatkın  İkna kabiliyeti yüksek  Diksiyonu düzgün
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Giresun Giresun TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-GiresunTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Firmalar İstihbarat Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Firmalar İstihbarat Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin işletme, iktisat, maliye bölümlerinden mezun olan, MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen (iyi derecede Excel bilgisine sahip) Tercihen daha önce banka ve factoring İstihbarat bölümlerinde çalışmış olan, B sınıfı Ehliyet sahibi ve araç kullanabilen, Tercihen İngilizce bilen, Analitik düşünen, rakamlarla çalışmayı seven, sonuç odaklı, detaylara hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  Gelişime açık, dinamik, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Araştırmacı yönü güçlü, Risk algısı yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Süreç yönetimlerine hakim,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
CIB HR Business Partner-Assistant Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
CIB HR Business Partner-Assistant ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an Assistant Manager who is willing to join CIB HR Business Partner team in Human Resources Group at TEB.Desired Skills and ExperienceUndergraduate from preferably Engineering, Economy, Business Administration, or in a similar area (MBA or Double Major is an additional asset),Minimum 2-5 years of experience in HR field (HR experience in Banking sector is an additional asset),Passion and curiosity about the HR activities, Ability to deal with stakeholders outside of Turkey as well as domestic Strong analytical/interpersonal skills, stellar communication skills both internally and externally,Advanced level of spoken and written English, Proficiency in MS Office applications and other digital systems, A sense of urgency and pragmatism in completion of tasks, Multi-task handling, Eager to be a part of teamwork and X functional projects
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Arval-Analysis & Reporting Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval-Analysis & Reporting ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
English speaking Software Engineer Good know-how of data structuring to do data cleansing, data quality, data reliability, data centralization, data governance, data analysis, data maturıtyExperienced in BI and Analytics, High analytical skills and good interpersonal relationships
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kartal'da faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı arayışındayız.Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, portföy yönetimi alanında (tercihen kurumsal portföy yönetimi alanında) tecrübeli,İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Satın Alma İzleme ve Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Satın Alma İzleme ve Raporlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Tedarik Yönetimi Bölümü Satın Alma Ara Ofis  Departmanı için deneyimli Satın Alma İzleme ve Raporlama Birimi Yöneticisi veya Yönetici Yardımcısı arayışındayız.ARANAN ÖZELLİKLERÜniversitelerin mühendislik fakültelerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Raporlama konusunda  tercihen uluslararası firmalarda 3-5 yıl deneyimli, İleri seviye Excel bilgisine sahip, Business Object vb. raporlama uygulamalarına aşinaPowerPoint sunum uygulamalarına hakim Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve analiz kabiliyeti yüksek Proje yönetimi tecrübesi ve sunum yeteneği olan, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun 0-2 yıl deneyimli İleri düzeyde ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı), İngilizce prezantasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, SPK Temel Düzey Lisansına sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Tahsilat YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Tahsilat Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahipTahsilat Yetkilisi aranmaktadır.·        ·         En az Meslek Yüksek Okulu mezunu,·         Bankacılık veya diğer sektörlerdeki Çağrı Merkezlerinde Tahsilat alanında deneyimli·         Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen,·         Microsoft Office uygulamalarına hakim,·         Takım çalışmasına yatkın·         İkna kabiliyeti yüksekHafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında çalışabilecek.adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kontrol Ve Bütçe Yetkilisi/Yönetici Yrd. İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Finansal Kontrol Ve Bütçe Yetkilisi/Yönetici Yrd.TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Finansal Kontrol ve Bütçe Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Finansal Kontrol ve Bütçe Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi  aranmaktadır.  ·         Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ( İşletme, İktisat, Ekonomi, Ekonometri, İşletme Mühendisliği vb.) mezun,·         Tercihen master (MBA veya Finans) derecesi olan,·         Bankacılık sektöründe Finansal Kontrol, Raporlama, Analiz, Bütçeleme konularında en az 2 yıl ve üzeri deneyimli,·         İleri düzeyde Excel, Powerpoint ve MS Office program bilgilerine sahip,·         Çok iyi derecede İngilizce bilen,·         Sonuç odaklı, analitik düşünebilen, dikkatli ve zamanı iyi yönetebilen,·         İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın,·         Esnek çalışma saatleri ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Muğla TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış ekibimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz..Sahada kredi kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Aydın ,Denizli ve Muğla ilinde ikamet eden, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen üniversite mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube Asistanı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube AsistanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,Şube Asistanıarıyoruz.En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Güvenliği ve Sistem Gel.Yetkilisi/Yön.Yrd. İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Bilgi Güvenliği ve Sistem Gel.Yetkilisi/Yön.Yrd.TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Tüketici Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Sistem Geliştirme Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere Bilgi Güvenliği ve Sistem Geliştirme Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı arayışımız söz konusudur.                Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar, Elektronik, Endüstri Mühendisliği vb.),          Çok iyi derecede İngilizce bilen,          COBIT, ISO27001, ITIL, PCI-DSS  vb bilgi güvenliği ve bilgi teknolojileri standartları konusunda bilgi sahibi ve deneyimli          Bilgi teknolojileri riskleri konusunda terübeli,          Veritabanı, Network, işletim sistemleri ve iletişim protokolleri hakkında bilgi sahibi.          Bilgi teknolojileri güvenliği alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi,          Bilgi Teknolojileri trendlerini takip eden, öğrenmeye ve gelişmeye açık,          MS Office programlarını, tercihen MS Visio ,UML ve MS Project dahil etkin kullanabilen,          Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,          Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi ,(Toad ,SQL  Navigator kullanmış olmaları tercih edilir )          Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satın Alma Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Satın Alma Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Tedarik Yönetimi Bölümü Satın Alma Departmanı için deneyimli Satın Alma Yöneticisi veya Yönetici Yardımcısı arayışındayız.Üniversitelerin mühendislik veya 4 yıllık sosyal bilimler fakültelerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen, Satın alma konusunda tercihen uluslararası firmalarda 3-5 yıl deneyimli, Analitik düşünce yapısına sahip, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen, Proje yönetimi tecrübesi ve sunum yeteneği olan, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış, Sigara kullanmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yurtiçi Transferler Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yurtiçi Transferler Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankacılık Operasyonlar Grubu, Yurtiçi Transferler Operasyon Departmanı ekibinde çalışmak üzere "Yurtiçi Transferler Yönetici Yardımcısı" arayışımız bulunmaktadır.Üniversite veya dengi okul mezunu, tercihen İngilizce bilen Yetkili için 2 ,Yönetici Yardımcısı için 4 Yıllık banka deneyimine sahip, 10 Parmak veya oldukça hızlı Klavye kullanımı, Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Uyum ve mevzuat kurallarına hakim, risk odaklı çalışacak, Pozitif ve güçlü iletişime açık, yapıcı, Sosyal ilişki kurma ve geliştirme konusunda başarılı, Dikkatli ve titiz çalışma prensiplerine sahip, Grup çalışmasına yatkın, Öğrenmeye açık, Pro aktif bakış açısı ile yenilikçi fikirler üretebilecek, Bankamız Sistem kullanımına hakim, *İlana başvuran adaylarımızın tecrübe ve deneyim yılına göre teklif edilecek unvan değişiklik gösterebilecektir
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uygulama Yönetimi Proje Uzmanı / Uzman Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uygulama Yönetimi Proje Uzmanı / Uzman Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel NiteliklerMühendislik fakültesinden tercihen;  Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Sistemleri vb. bölümlerden mezun,İyi derecede İngilizceye sahip, Uygulama mimarisi ve otomasyon süreç, kavram ve teknikleri konusunda bilgi sahibi,Unix, Linux, Windows işletim sistemleri ve bu sistemlerde uygulama geliştirme deneyimine sahip (en az birine),Uygulama sunucusu yönetimi konusunda bilgi sahibi (Apache, Nginix vs)Oracle, PostgreSQL, MS SQL Server, MySQL sistemlerinde  uygulama geliştirme deneyimine sahip (en az birine),Analiz ve tasarım çalışmalarında deneyimli, İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,Erkek adaylar için askerlik sorumluluğunu yerine getirmiş olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Banka İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka İlişkileri departmanımızda görev yapacak Banka İlişkileri Yönetici Yardımcısı aramaktayız. Lisans mezunuBankacılık alanında en az 2-3 yıl deneyimliÇok iyi derecede İngilizce bilenTemel Bankacılık konusunda bilgi sahibiMüşteri ilişkilerine hakimUyum/Kara para aklama konularına hakimDış Ticaret ve Nakit Yönetimi konularında bilgi sahibiMS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır.En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek,Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü, Zaman ve stres yönetim becerisine sahip  Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hesap Araştırma Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Hesap Araştırma Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Adalet Yüksek Okulu mezunu Benzer pozisyonlarda  2 – 5 yıl arası tecrübeli, MS Office programlarını (özellikle MS Excel ve MS Powerpoint) ileri düzeyde kullanan,Analitik yönü kuvvetli, Farklı bölümler ile işbirlikleri ve projeler geliştirebilecek ve/veya mevcut uzun soluklu projelerde çalışabilecek,İyi derecede İngilizce bilen, İlişki yönetiminde zorlu kişiliklerle başa çıkabilen ve çözüm için yol arayan,Ağırlıklı banka içi ilişki yönetebilecek düzeyde, kurum kültürü anlamında hiyerarşik ilişki seviyesinde dengeleri bilen,Soru sormaktan çekinmeyen, öğrenmeye meraklı, problem çözmeyi seven ve çözümünden haz alan, sonuca varmak adına yeni yollar arayan ve keşfeden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Takipçi ve süresi içinde iş tamamlama yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yazılım Geliştirme UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Nitelikler :•     Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım  Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun•     Yazılım geliştirme süreçlerine hakim•     İyi derecede İngilizce bilen•     Takım çalışmasına yatkın•     Problem çözmede yetkin, araştırmacı•     Hızlı ve analitik düşünen•     Askerliğini tamamlamış•     Yurtdışı seyahat engeli olmayan Teknik Nitelikler :•     Microsoft .NET Platformuna iyi derecede hakim•     C# programlama diline iyi derecede hakim•     C# kullanarak ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC, ASP.NET WebAPI uygulamaları geliştirmiş•     XML Web Servisleri, WCF servisleri geliştirme deneyimine sahip, bu teknolojiler hakkında kapsamlı bilgi sahibi•     HTML, JavaScript ve CSS geliştirme deneyimine sahip•     En az bir JavaScript framework ile çalışmış (JQuery, AngularJS, NodeJS, React…vb)•     Oracle PL-SQL ve SQL Server T-SQL konularında bilgi sahibi•     Nesne yönelimli programlama ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine vakıf
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Yatırım Bnk. Uygulamaları Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Yatırım Bnk. Uygulamaları Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Yatırım Bankacılığı Uygulamaları Birimi’nde görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendisliği Mezunu İşletim sistemi, veritabanı ve uygulama sunucusu işletim bilgilerine sahip 1 yada 3 yıl sektörde deneyim sahibi İyi derecede ingilizce konuşabilen Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan  Takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön.ve Politikaları Yön. Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön.ve Politikaları Yön. YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen, Modelleme ve validasyon konularında deneyimli adaylar için ilgili işkolunda 1-3 yıl tecrübeli,Deneyimsiz adaylar için üniversiteden yeni mezun olmuş, MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS istatistik programı kullanabilen,Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Araştırma ve kaynak taramasına yatkın Kendini geliştirmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Portföy Analizi & Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Analizi & Raporlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl tecrübe sahibi Tercihen kredi analiz ve raporlama konularında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office (özellikle MS Excel, MS Acces, MS Powerpoint) programlarını çok iyi kullanabilen, (SAS kullanımı tercih sebebidir)Takım çalışmasına yatkın ancak bağımsız da çalışabilen, Hızlı ve analitik düşünebilen, Risk odaklı ve sonuca yönelik çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Analisti İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Sistem Geliştirme AnalistiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Tüketici Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Sistem Geliştirme Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere Sistem Geliştirme Analisti arayışımız söz konusudur.·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun,·         Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında en az 3 yıl analitik deneyime sahip,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen MS Visio, UML ve MS Project programları hakkında bilgi sahibi,·         Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,·         Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi (Toad, SQL  Navigator kullanmış olması tercih sebebidir)·         Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,·         Müşteri odaklı, ikna  ve iletişim yönü güçlü,·         Değişime ve öğrenmeye açık,·         Yaratıcı ve sonuç odaklı,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlik hizmeti en az 2 yıl tecilli,·         İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Denizli TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bayramyeri Şubesi'nde Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 5 yıl deneyimli, SPK lisansı olan, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen En az lisans mezunu olan, takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Adaylar Genel Başvuru İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Adaylar Genel BaşvuruTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Engellilik derecesi en az %40 oranında olan,İstanbul Anadolu Yakası şubelerinde görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Security Engineer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Security EngineerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Objective: We are looking for Engineers who is willing to work in the area of the "Network Security" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. Education: BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines. Skills: Good team player, result oriented attitude and analytical mind.Being dynamic and competent with busy work schedules.Passionate about new technologies with a real keen interest to learn and developing skills.Outstanding organizational, interpersonal and communication skills.Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yazılım Geliştirme Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
- Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren mühendislik bölümlerinden mezun- Yazılım geliştirme süreçlerine hakim- Oracle Forms & PL/SQL bilgisine sahip- Çok iyi derecede İngilizce bilen (ingilizce konuşma ve yazışma beklenmektedir)- Bankacılık yazılım tecrübesine sahip- Takım çalışmasına yatkın- Problem çözmede yetkin, araştırmacı- Hızlı ve analitik düşünen- Yurtdışı seyahat engeli olmayan- Askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında, 14:00-23:00 ve 15:00-00:00 saatleri arasında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı