TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 35
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Large Corporate Coverage Manager İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Large Corporate Coverage ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for a Manager / Assistant Manager who is willing to join Large Corporates Coverage team in Corporate and Investment Banking (CIB) Group at TEB.The person will;Be a key member of the Large Corporates Coverage team, and contribute to client management activities,Act as a key support to the Senior Relationship Managers whilst leading activities under supervision,Specialize in Investment Banking transactions whilst ensuring seamless co-ordination with the product stakeholders,Always work with a target to maximise cross-sell under continuous and constant co-operation with product teams and branch network,Be responsible for origination, implementation and execution of transactions jointly with the relevant product stakeholders. Be accountable for all risk and control matters related to the client portfolio,Support credit analysis teams conduct proper and thorough due diligence of files,Act as a commercial challenger to relevant product and credit stakeholders being mindful of ROE targets on transaction and client basis,Engage with internal and external stakeholders as necessary,Make him/herself up to date on all processes, policies, procedures and systems,Contribute to the business strategy of corporate coverage at CIB Group and  prepare and strategy presentations as required
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı aramaktayız. Üniversite mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen Organizasyonel gelişim alanında tecrübeli Planlama, koordinasyon ve iletişim yönü güçlü Analitik bakış açısına sahip Proaktif MS Office programlarını bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Nakit Yön.Kartlı Sis.İş Çözümleri Proje Sorumlusu İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Nakit Yön.Kartlı Sis.İş Çözümleri Proje SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
Nakit Yönetimi ve Kartlı Ödeme Sistemlerinde IT uygulamalarının geliştirilmesi projelerinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Sistem analizi konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, Analitik düşünebilen, çözüm odaklı çalışabilen, Sorumluluk alıp sonuç üretebilen, Sözlü ve yazılı iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip, Kurum standartlarına uygun kaliteli dokümantasyon yapabilecek, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Muhasebe Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB FİNANSMAN A.Ş.
Muhasebe Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 8 ay süre ile görevlendirilecek Dönemsel Muhasebe Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Engelli Müşteri İletişim Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Müşteri İletişim YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşteri İletişim Departmanı’nda görev almak üzere, 2 yıllık ya da 4 yıllık üniversite mezunu Tercihen Müşteri İletişimi alanında deneyimli Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı,Sonuç odaklı, Takım  çalışmasına yatkın, adaylarımızın başvurularını bekliyor olacağız.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POS Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere,Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, ekip arkadaşları arıyoruz. Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar ile irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uygulama Güvenlik Yetkilisi / Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uygulama Güvenlik Yetkilisi / UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu, Bilgi Güvenliği, Kalite ve Süreç Yönetimi Departmanı'mız bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği, Elektronik mühendisliği ve ilgili diğer bölümlerinden mezunBilgi teknolojileri güvenliği alanlarında 0-5 yıl arası tecrübe sahibi,Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı  İnsan ilişkileri kuvvetli,  Hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahi İyi derecede İngilizce bilen  Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için (tercihen) askerliğini tamamlamışveya başvuru tarihi itibariyle en az 2 yıl tecili olantakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Güvenlik Uzmanı / Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Güvenlik Uzmanı / YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu, Bilgi Güvenliği, Kalite ve Süreç Yönetimi Departmanı'mız bünyesinde görevlendirilmek üzere;Üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği, Elektronik mühendisliği ve ilgili diğer bölümlerinden mezunBilgi teknolojileri güvenliği alanlarında 0-5 yıl arası tecrübe sahibi,Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı  İnsan ilişkileri kuvvetli,  Hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahi İyi derecede İngilizce bilen  Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için (tercihen) askerliğini tamamlamışveya başvuru tarihi itibariyle en az 2 yıl tecili olantakım arkadaşı arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesinde İstanbul Anadolu yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteriler edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;İstanbul'da ikamet eden, Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi,Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli,Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun,Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın,Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetliErkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,                                                             Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Test Yönetimi Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Test Yönetimi Proje SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere ;Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği),Yazılım test alanını meslek olarak seçmiş ve kariyerinde bu konuda ilerlemeyi düşünen, bu konuda iç motivasyonu yüksek,Yazılım test metodolojisine ve standartlarına hakim,Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, insiyatif alabilen, sorumluluk sahibi, müşteri odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, koordinasyon ve organizasyon becerisine sahip, iletişim yönü güçlü,Analiz yapmaya yatkın ve test süreçlerine hakim veya olabilecek, planlama ve yönetme kabiliyeti olanAraştırmacı, değişime açık, yeni teknolojilere ve gelişmeye açıkTercihen performans ve/veya test otomasyon araçlarında  (Selenium IDE, Apache Jmeter, Soap UI, HP Load Runner, UTF, QTP vs) deneyimli olan özellikle HP UFT(QC),Tercihen IBM Jazz (RRC, RQM , RTC)  veya MS TFS uygulamalarında deneyimi olanErkek adaylar için askerliği tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
ENGELLİ GENEL BAŞVURU (İSTANBUL ANADOLU YAKASI)TEB - Türk Ekonomi Bankası
 Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak; Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik derecesi en az %40 oranında olan, İstanbul Anadolu Yakası şubelerinde görev alacak,        adayların başvurularını bekliyoruz...   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Konfigürasyon ve Servis Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Konfigürasyon ve Servis Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Mühendislik veya bilgisayar bilişim sistemleri mezunu Yazılım projelerinde Konfigürasyon Yönetimi alanında en az 1 yıl deneyimli Yazılım konfigürasyon yönetimi prensipleri hakkında bilgi sahibi Uluslararası ve sektörde tanınan standartlar konusunda bilgi sahibi (ITIL,COBIT,CMMI vb) Konfigürasyon yönetim araçlarında  (TFS, IBM ClearCase, ClearQuest) sistem yöneticisi seviyesinde deneyimli, Maven tabanlı java projelerinde deneyim sahibi Nexus hakkında bilgi sahibi Temel düzeyde Java bilgisi ve deneyimi, İyi derecede İngilizce bilgisi, Ekip ruhuna ve yüksek iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye ve ilerlemeye açık Erkek adaylar için askerlik hizmetinin tamamlanmış olması.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Mevduat&Yatırım Ürünleri Yetkilisi / Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Mevduat&Yatırım Ürünleri Yetkilisi / Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ekonomi , finans veya işletme bölümlerinden mezun Yeni mezun ya da minimum 1 yıllık ürün yönetimi tecrübesine sahip olunması Çok iyi derece İngilizce bilen, Finansal piyasalar hakkında ilgisi ve bilgisi olan, Yaratıcı ve Analitik düşünme yönü kuvvetli Sorumluluk alabilen Yeni ürün geliştirme, idaresi ve pazarlama tecrübesi ve vizyonuna sahip Takım çalışmasına önem veren ve güçlü sunum yeteneğine sahip MS Ofis programlarını ileri düzeyde kullanabilen Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlik görevlerini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Departmanında çalışmak üzere aşağıdaki sorumlukları üstlenecek çalışma arkadaşları aramaktayız. Üniversitelerin Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun, JAVA teknolojileri (J2EE,JSP,AJAX,JavaScript) konusunda deneyimli ve web tabanlı projelerde görev almış, JSF frameworkleri ile proje geliştirmiş, İyi derecede İngilizce bilen Görev aldığı projelerde proje hayata geçene kadar sorumlulukla görevini yerine getirebilecek, Ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünme, hızlı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip, sonuç ve çözüm odaklı, Araştırma ve kendini geliştirmeye açık
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Şube İşlem Yetkilisi ( Deneyimli ) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube İşlem Yetkilisi ( Deneyimli )TEB - Türk Ekonomi Bankası
En az Ön Lisans mezunu,Bankaların Gişe Yetkilisi pozisyonunda en az 1 yıl deneyimli,İstanbul Asya Kıtasında ikamet eden,Müşteri odaklı çalışmayı benimsemiş,Takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olan,Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİBOSNA ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YENİBOSNA ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Yenibosna Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun,Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli,Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü,Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın,Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kart Portföy Yöneticisi / Yön Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kart Portföy Yöneticisi / Yön Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
·        Kredi kartında portföy ve segment yönetimi ya da analitik CRM tecrübesi olması·        İyi derecede İngilizce·        SPSS ve SAS kullanabilen·        4 yıllık üniversite mezunu (İstatistik ve Ekonometri mezunları öncelikli olabilir)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mevzuat Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Mevzuat Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol bölümlerinde veya Dış Denetim firmalarında deneyimli, Yönetici Yardımcısı için minimum 4 yıl, Yönetici pozisyonu için minimum 5 yıl deneyimli, Çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen, Askerliğini tamamlamış,adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Emlak Kiralama ve Kontrat Yönetici Yard./Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Emlak Kiralama ve Kontrat Yönetici Yard./YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
•         Emlak kiralama ve kira kontratları yönetiminde minimum 3 yıl deneyimli,•         Üniversite mezunu (Tercihen Emlak ve Emlak Yönetimi ve ilgili bölümünden mezun ),•         MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,•         Sürücü belgesi ve trafik deneyimi olan, •         Seyahat engeli bulunmayan,•         Problem çözebilen ve sonuç odaklı çalışabilen, •         Araştırma, planlama ve takip yönü güçlü,•         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,•         İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, analitik, girişimci,•         Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek,•         Takım çalışmasına yatkın, •         Sigara içmeyen,•         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Avrupa 2 Bölge KOBİ Kredileri Tahsis Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 2 Bölge KOBİ Kredileri Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,En az 5 yıl bankacılık deneyimli,Mali Analiz konusunda deneyimli ( Spread kontrolü yapabilecek ve mali yapıyı analiz edip yorumlayabilecek düzeyde)Kredi tahsis iş süreçlerine hakim, Krediler, risk takibi ve yönetimi konusunda tecrübeli,Takım çalışmasına yatkın,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmasıTercihen iyi düzeyde İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Konya'da ikamet imkanı olan ve bu bölgede çalışabilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
 Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır. En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü, Zaman ve stres yönetim becerisine sahip Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Beylikdüzü Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirmek üzere; Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Hazine Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Hazine Yetkilisi/Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Analitik düşünce yapısına sahip, dikkatli ve yoğun tempoda çalışabilen Raporlamalar konusunda özenli ve dikkatli MS Office programlarını (özelikle Excel) çok iyi şekilde kullanabilen, Hedef odaklı, stres ve zaman yönetimi güçlü Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü Erkek adaylar için,askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Uyum Yetkilisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Uyum Yetkilisi/Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,Analitik düşünce yapısına sahip ve araştırma becerileri gelişmiş,Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi, Müşterini Tanı uygulamaları ve Uluslararası Yaptırımlar konularında kariyer yapmaya istekli,İyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Çözüm odaklı ve dikkatliMS Office programlarını etkin kullanabilen,Veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,   Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon YöneticisiTEB Faktoring A.Ş.
Faktoring sektörünün önde gelen kurumlarından TEB Faktoring için  aşağıdaki niteliklere sahip Yurtdışı Operasyon Yöneticisi arıyoruz.·         Üniversite mezunu·         En az 5 yıl deneyimli·         Çok iyi seviyede İngilizce bilen·         Takip ve sonuç alma kabiliyeti yüksek·         İletişimi kuvvetli·         Dikkatli·         Sorumluluk sahibi·         Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATEB - Türk Ekonomi Bankası
 Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Yetkilisi Kayseri TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış ekibinde görev yapacak;*Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu,*27 yaşını geçmemiş,*Bankamızın Bireysel Bankacılık Ürünlerinin banka dışında / sahada aktif olarak satış ve tanıtımını yapabilecek,*Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Yüksek tempo ile çalışabilecek,*Tercihen banka, sigorta, ilaç veya turizm sektöründe satış tecrübesi olan,*İnsan ilişkileri ve sunum becerilerinde başarılı,*Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,*Maaş + Prim Sistemi ile çalışabilecek,takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şubeler Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şubeler Kontrol Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın İstanbul'da bulunan Avrupa 1 ve Trakya Bölge Müdürlükleri'nde görevlendirilmek üzere;  Ekonomi, İşletme, Sosyal Bilimler, İstatistik, Mühendislik, Hukuk, Fen Bilimleri, vb. bölümlerinden mezun, Teftiş/İç Kontrol/İç Denetim alanında; Yönetici unvanı için minimum 5 yıl, Yönetici Yardımcısı unvanı için minimum 3 yıl deneyimli İyi derecede İngilizce bilen, Analitik yönü kuvvetli,  Etkili iletişim becerilerine sahip, Seyahat engeli (şehir içi - şehir dışı) bulunmayan, adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Ankara Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AnkaraTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Ankara'da görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere; İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı