TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

TEB’in günümüzde %55 oranındaki hissedarı TEB Holding A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde yine bugün varlık yönetiminde dünyanın 7., Euro bölgesinin 1. bankası olan ve 74 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’ın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas, halen faaliyet gösteren; TEB Yatırım, BNP Paribas Leasing, TEB Faktoring, TEB Portföy Yönetimi ve TEB Kosova’da pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, mevcut uluslararası erişim ağı ile Avrupa’nın lider bir bankasıdır. BNP Paribas, Perakende Bankacılığın yanında Varlık Yönetimi, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Uluslararası Perakende Bankacılık alanlarında da önemli bir rol oynamaktadır. 
TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’ın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır. 
BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak TEB, BNP Paribas’ın 60 ülkede ve 100’den fazla noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’ın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımıştır.

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 77
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Portföy Analizi & Raporlama Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Analizi & Raporlama YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Minimum 4 yıl tecrübe sahibi Tercihen kredi analiz ve raporlama konularında tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office (özellikle MS Excel, MS Acces, MS Powerpoint) programlarını çok iyi kullanabilen, (SAS kullanımı tercih sebebidir)Takım çalışmasına yatkın ancak bağımsız da çalışabilen, Hızlı ve analitik düşünebilen, Risk odaklı ve sonuca yönelik çalışabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İŞLETME MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YRD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, İstanbul Avrupa Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Kocaeli, Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Adapazarı ve İzmit illerinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YILDIZ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ & YÖN. YARD.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Müşteri İlişkileri Yönetici / Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarik Kontrol Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu,Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Tercihen; tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli Tercihen; kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring / Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Faktoring / Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektörünün öncü şirketlerinden TEB Faktoring A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Teknolojileri İş Analisti arıyoruz.•             Finans sektöründe en az  4 yıl  analiz tecrübesine sahip,•             Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS ve benzeri bölümlerinden mezun,•             MS Office uygulamalarına hakim (Çok iyi seviyede excel bilgisinin yanı sıra, MS Project ve MS Visio bilgisi) ve SQL konusunda bilgi sahibi•             Bilgi güvenliği konularına hakim,•             Tercihen genel kabul görmüş Bilgi Güvenliği sertifikalarından en az birine sahip•             Çok iyi seviyede İngilizce bilen,•             İletişim kabiliyeti yüksek,•             Analitik düşünme yeteneği olan,•             Yeni teknolojileri takip eden ve öğrenmeye istekli,•             Takım çalışmasına uyumlu, yeniliklere açık, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,•             Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır.En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek,Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü, Zaman ve stres yönetim becerisine sahip  Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-MERSİN Mersin TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-MERSİNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Direkt Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen,Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu,26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,Seyahat engeli olmayan,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesi için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimliSPK lisansı olan, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen En az yüksekokul mezunu olan, takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere;Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan (Zorunlu) Bireysel Bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi unvanı ile görevlendirilmek üzere;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Finansman A.Ş. / Muhasebe Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
TEB Finansman A.Ş. / Muhasebe Yönetici YardımcısıTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Muhasebe Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Muhasebe Yönetici Yardımcısı aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL - Sales Account Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Sales Account ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Internal Sales Assistant Manager in Head Office, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:University graduate with an orientation to sales activities and/or capability to develop sales skillsGood knowledge of local automotive or coming from operational leasing or service companyStrong presentation, inter-personal and report writing skills, commercial awareness and project management skills.Fluent English (French may be a plus) No military obligation
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Arval - KOBİ Satış Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - KOBİ Satış Destek YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama A.Ş.'de görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Satış Destek Yetkilisi arıyoruz.Satış departmanına raporlama, dosyalama, sunum hazırlama gibi işlemlerde destek olacakİyi derecede ingilizce bilen Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval - SME Sales Supervisor İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - SME Sales SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
University graduate Fluent English skills MS Office competent Good time management and organizational skills Ability to communicate with variety of people Effective negotiation skills Confident and decisive on prospect communication Ambitious to achieve targets Capability to analyze, interpret, and present sales results Completed military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Arval - Araç Takip ve Lojistik Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval - Araç Takip ve Lojistik YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu, İngilizce bilen, MS Office ve iyi derecede bilgisayar kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Sürücü ehliyeti sahip, Koordinasyon becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı, İletişim yönü kuvvetli, diksiyonu güçlü, Takip yeteneği güçlü, Takım çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. Manager İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL - Asset Valuation & Pricing Ass. ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Title of the position to be defined according to candidate profile and length of experienceBachelor or Master degree in Finance/Economics preferably with a major in StatisticsWith an 5-6 years overall business experience in relevant positions Knowledge of Automotive and/or car leasing environment is appreciated Ability to understand & build micro-economical model and tools Ability to understand complex environments (macro economics) Knowledge in database management Strong skills in Excel and MS Office. Knowledge in any other statistical software (e.g. SAS) or reporting tool (e.g. Business Objects) is appreciatedFluent english is necessary to correspond with Corporate Center and other local Technical Risk teamsFrench is appreciated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Sales Acqusition Supervisor, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:Study level: University or above, Good knowledge of local automotive and/or coming from operational leasing or services company (B to B) will be appreciated,Strong inter-personal, presentation and report writing skills, Commercial awareness, Analytical thinking skills, Fluent English (French may be a plus), Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL-FINANCIAL CONTROLLER (ASSISTANT MANAGER) İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL-FINANCIAL CONTROLLER (ASSISTANT MANAGER)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bachelor or Master degree in Business Administration, Finance or Economics; Prior experience in audit and financial control with strong analytical skills;2-3 years of experience in one of the big four audit companies is appreciated;Good knowledge of Turkish accounting standards and IFRS; Strong skills in Excel and MS office; Result oriented with strong team sprit; Good communication skills.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Hesap Araştırma Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Hesap Araştırma Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Adalet Yüksek Okulu mezunu Benzer pozisyonlarda  2 – 5 yıl arası tecrübeli, MS Office programlarını (özellikle MS Excel ve MS Powerpoint) ileri düzeyde kullanan,Analitik yönü kuvvetli, Farklı bölümler ile işbirlikleri ve projeler geliştirebilecek ve/veya mevcut uzun soluklu projelerde çalışabilecek,İyi derecede İngilizce bilen, İlişki yönetiminde zorlu kişiliklerle başa çıkabilen ve çözüm için yol arayan,Ağırlıklı banka içi ilişki yönetebilecek düzeyde, kurum kültürü anlamında hiyerarşik ilişki seviyesinde dengeleri bilen,Soru sormaktan çekinmeyen, öğrenmeye meraklı, problem çözmeyi seven ve çözümünden haz alan, sonuca varmak adına yeni yollar arayan ve keşfeden,Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış. Takipçi ve süresi içinde iş tamamlama yönü kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
-Minumum 5 yıl ve üzeri deneyimli.-Çok İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı)-İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,-Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen,-Bankamızı temsil kabiliyeti yüksek,-Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,-Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Kurumlar ve Ülke Riskleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal Kurumlar ve Ülke Riskleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun,Tercihen Mühendislik bölümü mezunu Analitik düşünme yeteneği olan, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen ( Excel, Powerpoint),Çok iyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Genel Başvuru İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Genel BaşvuruTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızda görev alacak, bankamız değerlerini benimseyip yaşatacak, enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak;Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Engellilik durumu raporunda en az %40 oranında belirtilen, İstanbul genelindeki şubelerde veya İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Genel Müdürlük'te görev alacak,       adayların başvurularını bekliyoruz...
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde part time görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite öğrencisi, Part Time 16:30-22:30 saat aralığında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
Konfigürasyon ve Servis Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Konfigürasyon ve Servis Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun, Java programlama dilinde en az 2 yıl deneyimli ya da kendini yeterince geliştirdiğine inanan,İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasında bulunabilecek, sorumluluk alabilecek, İşinde gereken yeni teknolojileri ve teknikleri araştırmaya, öğrenmeye ve kullanmaya istekli,Yazılıma karşı sevgisi ve hedefleri olan, Acil müşteri destek ihtiyaçlarına cevap verebilecek, İletişim yeteneği gelişmiş, COBIT, ITIL gibi süreçleri hakkında bilgi sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Yazılım geliştirme süreçlerine hakim, Bilgisayar Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Finansman A.Ş. / Uyum Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
TEB Finansman A.Ş. / Uyum YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin 4 yıllık örgün lisans eğitimi veren bölümlerinden mezun,Analitik düşünce yapısına sahip ve araştırma becerileri gelişmiş,Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanının Önlenmesi, Müşterini Tanı uygulamaları ve Uluslararası Yaptırımlar konularında en az 3 yıllık deneyimi olup, bu alanlarda kariyer yapmaya istekli,Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip,Çözüm odaklı ve dikkatliMS Office programlarını etkin kullanabilen,Veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Ordu ilinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Sivas TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bireysel Ürünler Aktif Satış Ekibinde görev yapacak Sivas ilinde ikamet eden, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Grup Şirketleri Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Grup Şirketleri Bordro ve Özlük İşleri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Bordro ve özlük işleri konusunda en az 5 yıl deneyimli, SGK ve İş Kanunu Mevzuatlarına hakim, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Raporlama ve iletişim becerileri gelişmiş, Analitik ve çözüm odaklı, Tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Destek Hizmetleri Verimlilik YöneticiYönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Destek Hizmetleri Verimlilik YöneticiYönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Endüstri / İşletme Mühendisliği ve benzeri Bölümlerinden mezun·         Finans sektöründe sözleşme, bütçe, satın alma alanlarından biri veya birkaçında  Yönetici Yardımcısı pozisyonu için en az 3 yıl, Yönetici pozisyonu için en az 5 yıl  iş deneyimine sahip·         Analitik düşünme ve karar verebilme yeteneğine sahip,.         Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü·         İleri seviyede İngilizce bilen·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen·         Bütçeleme ve raporlamalar konusunda deneyimli·         Problem çözme, sorgulama yönü kuvvetli·         Yoğun iş ortamına adapte olabilecek·         Takım çalışmasına yatkın olduğu gibi gerektiğinde bireysel çalışmalarda da verimli sonuçlar elde edebilen·         Yönetim ve organizasyon yeteneğine sahip·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yön&Politika. Yönetici/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yön&Politika. Yönetici/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)·         Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,·         Kredi risk modelleme ve validasyon alanlarında Yönetici düzeyi için 5-7 yıl, Yönetici Yardımcısı düzeyi için 3-5 yıl deneyimli,·         MS Ofis uygulamalarına hakim (özellikle MS Excel), tercihen SAS, EViews ve R istatistik programı kullanabilen,·         Analitik düşünebilen,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Araştırma ve kaynak taramasına yatkın·         Kendini geliştirmeye açıkadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredi Portföy Yönetimi&Politikaları Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy Yönetimi&Politikaları Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
•             Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun)•            Tercihen Kredi Politikaları konusunda veya Kredi Risk Yönetimi veya KOBİ Kredi Tahsis alanlarında minimum 3 yıl deneyimli,•             Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen,•             MS Ofis uygulamalarına hakim,•             Analitik düşünebilen,•             Takım çalışmasına yatkın,•             Araştırma ve kaynak taramasına yatkın,•             Kendini geliştirmeye açık,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Gayrettepe’de faaliyet gösteren Kurumsal Şubemiz için Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arayışındayız.GENEL NİTELİKLERÜniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl bankacılık sektöründe, kurumsal portföy yönetimi alanında  tecrübeli,İngilizceyi sözlü ve yazılı çok iyi düzeyde kullanabilen, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mimar İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
MimarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Mimarlık fakültesinden mezun, Şantiye ve proje yönetimi konularında en az  5 yıl deneyimli, İnşaat / Tadilat Projeleri 'Plan,Program ve Kontrolünde'' birikim ve tecrübeliMüteahhit firmalar ve proje tedarikçilerinin yönetimi becerisine sahip, İyi derece İngilizce bilen, Hakediş uygulama ve prensiplerine hakim, Autocad ve MS Office programlarına hakim, Yüksek tempolu iş yoğunluğunda çalışacak , esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek ve seyahat engeli olmayan,Organizasyon, koordinasyon ve yönetim becerileri gelişmiş, Ehliyet sahibi olan ve seyahat engeli olmayan, Kurumsal iş süreçlerine ve ilgili disiplinlerin koordinasyonuna açık, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ TEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Cetelem Yazılım Geliştirme Proje Sorumlusu İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Cetelem Yazılım Geliştirme Proje SorumlusuTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere ; Genel NiteliklerÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun olmakİyi derecede İngilizce bilmek Yaratıcı, iletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik bakış açısına sahip, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olmakErkek adayların askerliğini yapmış olması gerekmektedir.  Teknik Nitelikler.NET platformuna hakim, ASP.NET ve C# ile en az 3 yıl uygulama geliştirmiş, SOA mimarisi veya WCF kütüphanesi ile yazılım geliştirme deneyimine sahip, Nesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine vakıf, HTML, Javascript, CSS VE Ajax gibi Web teknolojileri konusunda bilgili, PL-SQL veya T-SQL konularında bilgili,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bordro ve Özlük İşleri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İnsan Kaynakları Grubu, Banka Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere Banka Bordro ve Özlük İşleri Yöneticisi arıyoruz. Minimum 5 yıl bordro ve özlük işleri konusunda deneyim sahibi, İleri derecede Excel bilgisine sahip, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
BNPP Leasing Yazılım Geliş. Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
BNPP Leasing Yazılım Geliş. Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB, Genel Müdürlük Operasyon merkezimizde görevlendirmek üzere ; Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da eşdeğeri bölümlerinden mezun .NET platformuna hakim, WinForms C# ile en az 2 yıl uygulama geliştirmiş ASP.NET, HTML, Javascript, CSS VE Ajax gibi Web teknolojileri konusunda uygulama geliştirmişSOA mimarisi veya WCF kütüphanesi ile yazılım geliştirme deneyimine sahip, Nesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine vakıf, PL-SQL veya T-SQL konularında bilgili, Finans yazılımları (tercihen faktoring, leasing veya bankacılık kredi uygulamaları) konusunda bilgi/tecrübe sahibi,Analitik düşünce yeteneğine sahip, Hızlı öğrenebilen, problem çözme konusunda yetenekli ve yaratıcı olan, Takım çalışmasına yatkıYeni teknolojileri öğrenmeye meraklı, araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olan,Çalışma arkadaşı arıyoruz..
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Denizli, Manisa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış ekibimizde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz..Sahada kredi kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Manisa,Denizli,Uşak ilinde ikamet eden, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen üniversite mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Mimarisi Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Veri Mimarisi Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği  bölümünden mezun,  IT sektöründe veya bankacılık sektöründe benzer pozisyonda tercihen en az 2 yıl deneyimi olan,Oracle ve SQL Server veritabanları konusunda tecrübeli, İlişkisel veritabanı tasarımı, veri modelleme, metadata yönetimi ve veri ambarı konularında bilgi sahibi,Kurumsal Bilgi Mimarisi, Veri yaşam döngüsü, yapısal ve yapısal olmayan veri hakkında bilgi sahibi,SAP PowerDesigner veri modelleme aracı konusunda bilgi sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye istekli, iletişimi kuvvetli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Eğitim Uygulama Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim Uygulama Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim ve Gelişim Yönetimi bölümümüzde, tüm partilerle koordinasyon içinde çalışabilecek, 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilen, Eğitim faaliyetlerinin gerçekleşmesine yönelik tüm Operasyonel süreçleri takip edebilecek,Koordinasyon , planlama ve takip becerisine güvenen, MS Office programlarına hakim, Analitik bakış açısı güçlü, Stratejik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü, Detay hakimiyeti yüksek,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Altyapı Kullanıcı Servisleri Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Altyapı Kullanıcı Servisleri Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan bankamızın Altyapı Kullanıcı Servisleri departmanında görev almak üzere,- 4 yıllık Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun,- Yeni mezun ya da 0-2 yıllık iş deneyimi olan,  ,  - İyi derece İngilizce bilen- Erkek adaylar için askerliğini yapmış- Analitik düşünen ve takım oyununa yatkın- Yeniliklere açık, öğrenmeyi sevenadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Şube İşlem Yetkilisi Muğla TEB - Türk Ekonomi Bankası
Şube İşlem YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Adaylarda aradığımız özellikler : Meslek Yüksek Okul veya Üniversite mezunu, Bankacılık deneyimi olmayan adaylar için 26 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış, Analitik düşünce yapısına ve güçlü iletişim becerilerine sahip, Müşteri odaklı çalışabilecek ve takım çalışmasını seven, Dinamik bir çalışma ortamına uyum gösterebilecek, Bodrum'da ikamet eden, adayların başvuruları beklenmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd.-Samsun Sivas TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd.-SamsunTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Sivas Şubesi için aşağıdaki niteliklere sahip İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimli0-1,5 milyon TL arası ciro aralığındaki firma ve firma ortaklarınının bankacılık işlemelerinde deneyimliÜniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış SPK sertifikası sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ordu Şubesinde  görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Erzincan TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Erzincan Şube mizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dönemsel Tanıma ve Projeler Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dönemsel Tanıma ve Projeler YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Müşteri Hizmetleri ve Tahsilat Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 6 ay süre ile çalışacak Dönemsel Tanıma ve Projeler Yetkilisi aranmaktadır.Örgün öğrenim veren üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Detaylara dikkat eden Takım çalışmasına yatkın Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Operasyonel görevleri yürütmeye istekli En az orta derecede ingilizce bilen MS Office programlarını rahatlıkla kullanabilen  adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara ilinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bordro ve Özlük İşleri YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız İnsan Kaynakları Grubu, Banka Bordro ve Özlük İşleri Departmanı'nda görevlendirmek üzere Banka Bordro ve Özlük İşleri Yetkilisi arıyoruz.Bordro ve özlük işleri konusunda 1-2 deneyim sahibi, İş Kanunu, SGK ve Çalışma mevzuatına hakim olmak, Dinamik ve takım çalışmasına önem veren, Analitik, çözüm odaklı ve iletişim becerileri gelişmiş, Değişen koşullara rahat uyum sağlayan, Tercihen Denetim firması iş deneyimine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Yönetmeni / Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Sistem Geliştirme Yönetmeni / YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance ‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Tüketici Finansman A.Ş.'nin Genel Müdürlük Sistem Geliştirme Departmanı kadrosunda görevlendirilmek üzere Sistem Geliştirme Analisti arayışımız söz konusudur.·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun,·         Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında en az 3 yıl analitik deneyime sahip,·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, tercihen MS Visio, UML ve MS Project programları hakkında bilgi sahibi,·         Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip,·         Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi (Toad, SQL  Navigator kullanmış olması tercih sebebidir)·         Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dokümantasyona önem veren,·         Müşteri odaklı, ikna  ve iletişim yönü güçlü,·         Değişime ve öğrenmeye açık,·         Yaratıcı ve sonuç odaklı,·         Takım çalışmasına yatkın,·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlik hizmeti en az 2 yıl tecilli,·         İyi derecede İngilizce bilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
·         Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, MIS ve benzeri bölümlerinden mezun,·         Bankacılık, Finans sektöründe 0-5 yıl arası analiz tecrübesine sahip,·         İyi derecede İngilizce bilen,·         MS Office (MS Project ve MS Visio dahil) uygulamalarına hakim ve SQL konusunda bilgi sahibi·         İletişim kabiliyeti yüksek,·         Analitik düşünme yeteneği olan,·         Yeni teknolojileri takip eden ve öğrenmeye istekli,·         Takım çalışmasına uyumlu, yeniliklere açık, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi ve disiplinli,·         Müşteri odaklı, yüksek düzeyde ikna/ifade ve iletişim yönü güçlü·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Kart Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği Fakültelerinden mezun Kocaeli, Sakarya, Düzce, Bolu İllerinde Mobil Olarak Görev Yapabilecek Aktif Araç Kullanabilen Satış yapabilme potansiyeli yüksek, İletişim yönü kuvvetli Seyahat Engeli Olmayan B Sınıfı Ehliyeti Olan Askerliğini Yapmış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi Giresun TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Giresun Şubesinde  görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili,Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan (Zorunlu) Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd. Giresun TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Giresun Şubesi için aşağıdaki niteliklere sahip İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimli0-1,5 milyon TL arası ciro aralığındaki firma ve firma ortaklarınının bankacılık işlemelerinde deneyimliÜniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış SPK sertifikası sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ordu Şubesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, SPK Temel Düzey Lisansına sahip, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Antalya'da yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı,Telefon Şubesi Birimi'nde görev almak üzere;Antalya’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, 7/24 vardiyalı çalışma yapsına uygun, özellikle akşam vardiyalarında,12:00-21:00, 14:00-23:00 ve 15:00-00:00 saatleri arasında görev alabilecek,MS Office programlarını ve interneti kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, stres toleransı yüksek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilen ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd.-Samsun Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd.-SamsunTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Samsun Şubesi için aşağıdaki niteliklere sahip İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibiPortföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimli0-1,5 milyon TL arası ciro aralığındaki firma ve firma ortaklarınının bankacılık işlemelerinde deneyimliÜniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkınMüşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetliErkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışSPK sertifikası sahibi
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İnovasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İnovasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin İİBF veya Mühendislik Fakültelerinden mezun Minimum 5 yıl bankacılık ürün yönetimi,pazarlama,iş geliştirme departmanlarında çalışmış veya bankacılık sektörü danışmanlığı tecrübesi olanBankacılık ürün,hizmetlerini çok iyi bilen Yenilikçi,yaratıcı,araştırmacı,öğrenmeye açık,takip,koordinasyon,sunum becerileri yüksekÇok iyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yatırım Genel Başvuru (Engelli Adaylar) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Genel Başvuru (Engelli Adaylar)TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip, İstanbul Anadolu Yakasındaki Genel Müdürlüğümüzde görev alacak,Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı,Engellilik derecesi en az %40 oranında olan,Enerjisi ve azmiyle farklılık yaratacak adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Portföy Yönetimi- Satış ve Pazarlama Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Portföy Yönetimi- Satış ve Pazarlama YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdürlük biriminde görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Pazarlama Yetkilisi arıyoruz.•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun•Portföy Yönetimi şirketlerinde pazarlama alanında kariyer hedefi olan yada maksimum 1 yıl deneyimi olan•Finans sektöründe faaliyet gösteren bir şirkette pazarlama stajı yapmış•Sunum ve Raporlama becerisi kuvvetli•MS Office uygulamalarına hakim•30 yaşını aşmamış•Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)•Çok iyi seviyede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Bireysel Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya- Akşehir GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya/ Akşehir ilçesinde ikamet eden,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz.Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Konya ili Akşehir ilçesinde ikamet eden, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Ödemeler Kontrol Yöneticisi/Yönetici İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uluslararası Ödemeler Kontrol Yöneticisi/YöneticiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uluslararası Ödemeler Ambargo Kontrol  Yönetici Yardımcısı/Yöneticisi Lisans mezunu Minimum 3 yıl bankacılık tecrübesi olan İleri düzeyde İngilizce bilen Dış ticaret konusunda bilgili Analitik yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd-Yozgat Yozgat TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yrd-YozgatTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın açılacak Yozgat Şubesi için aşağıdaki niteliklere sahip Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak,Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimliMüşteri ve Satış odaklı olmak, SPK sertifikası sahip olmakSorumluluk bilinci yüksek ve takip yönü güçlü olmak,Analitik düşünme yeteneğine sahip, iletişim becerisi gelişmiş ve ekip çalışmasına yatkın olmak,Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uluslararası Ödemeler Yöneticisi/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uluslararası Ödemeler Yöneticisi/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Lisans mezunu Minimum 3 yıl bankacılık tecrübesi olan İyi düzeyde ingilizce bilen Temel düzeyde dış ticaret bilgisine sahip Analitik yönü güçlü Takım çalışmasına yatkın Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Kars TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Kars Şube mizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz.Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli,Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli,SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek,Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadecepozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Ordu TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLERBankamız bünyesi, ORDU ilinde çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirilmek üzere ;Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici unvanı için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan,SPK belgesi olan (Zorunlu) Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere;Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,  adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı