TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 60
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
TEB ARVAL BUSINESS PROCESS&ORGANIZATIONAL MNG İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL BUSINESS PROCESS&ORGANIZATIONAL MNGTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking a Business Process and Organization Manager, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:  Reporting to Business Process & Org. Management Department Head, Study level: University or above (preferably Industrial Engineering/Management Engineering), At least 5 years’ experience in various structures, transversal activities, marketing, transformation projects, Business Processes Management and quality, Experience working with multiple geographies in a multicultural environment is an asset, Ideally, experience of operational leasing or fleet management can be a plus, Foreign languages : Fluent English is a must, French is much appreciated. Empowerment, initiative spirit, Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills, Ability to influence decision makers at all levels, including general management, Excellent listening, communication and relationships, Training and coaching abilities, Efficiency and continuous improvement mindset,  Great sense of autonomy, Excellent editorial quality,   Technical skills Projects management techniques and tools (transversal projects across the company), Knowledge of transformation methods like Lean Six Sigma, change management, process management, Proficiency on standard Microsoft and process design tools.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarik Kontrol Yöneticisi / Yönetici Yrd. İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarik Kontrol Yöneticisi / Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu, Çok iyi derecede İngilizce bilgisi olan Tercihen; tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli Tercihen; kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İç İletişim ve Çalışan Mutluluğu Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İç İletişim ve Çalışan Mutluluğu YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük İnsan Kaynakları Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere, İç İletişim ve Çalışan Mutluluğu Yöneticisi aramaktayız. Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen Minimum 5 yıl iç iletişim veya pazarlama iletişimi konusunda deneyimli Yazılı ve sözlü iletişim becerileri kuvvetli Müşteri odaklı Takım çalışmasına yatkın Analitik yönü güçlü İletişim araçları konusunda bilgili, sunum becerileri kuvvetli Adaptasyon yönü güçlü Yenilikçi, yaratıcı ve sonuç odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Vergi Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Vergi Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Şirketimiz bünyesinde görev yapacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız: Yönetici seviyesinde en az 5 sene tecrübeli, Yönetici Yardımcısı seviyesinde en az 3 yıl tecrübeli En az 4 yıllık üniversite mezunu (Bankacılık ile ilgili bölümler tercih nedenidir.) Denetim, iç kontrol ve/veya vergi danışmanlığı ve/veya muhasebe konularından en az birinde iş tecrübesi olan,  Finans konularında denetim yapmış olması, denetim şirketinde en az 2 yıl calismis olmasi ve/veya  banka muhasebe ve vergi departmanlarında calismis olmasi tercih sebebidir. Erkek ise askerliğini yapmis olması
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
CEPTETEB Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
CEPTETEB Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel nitelikler: Lisans ve/veya ön lisans mezunu, Pozitif, yüz yüze ve telefonla iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı, Teknolojik ürünlerin (tablet, akıllı telefon ve uygulamaları) kullanımına yatkın, Takım çalışmasına yatkın, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı ehliyeti olan,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANTALYA Antalya Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ - ANTALYATürk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.   Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’ nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Network güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi   Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS, VISA Pin Security vb. konularında bilgi sahibi Tercihen Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı tecrübesi olan veya sızma testi deneyimi olan Farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilli Seyahat engeli bulunmayanadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi Türkiye, İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredili Ürünler Tahsilat YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
 Genel Müdürlük Kredili Ürünler Tahsilat kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip  Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi  aranmaktadır. En az Meslek Yüksek Okulu mezunu, Takım çalışmasına yatkın, Kesin hedeflerle sonuç odaklı çalışabilen, Yoğun ve stresli çalışma ortamına uyum sağlayabilen, Microsoft Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Hızlı ve yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine  uyum sağlayabilecek, Araştırma , planlama ve takip yönü güçlü Günlük ve aylık hedef doğrultusunda çalışabilecek, Telefonda etkin iletişim kurabilen, ikna ve müzakere becerisi güçlü, Zaman ve stres yönetim becerisine sahip Bankacılıkta kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POS Satış Temsilcisi- Karadeniz Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Temsilcisi- KaradenizTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada POS ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Samsun da ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard.TEB Faktoring A.Ş.
Sektörünün önde gelen kuruluşlarından TEB Faktoring A.Ş. için  aşağıdaki niteliklerde  Yurtdışı Pazarlama Yetkilisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz* Faktoring kuruluşlarının ve/veya Bankaların Pazarlama Departmanları'nda en az 2 yıl görev yapmış,* Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun,* Etkin iletişim becerilerine sahip,* Takım çalışmasına açık,* Analiz etme ve problem çözme becerileri yüksek,*Çok ileri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, * Askerlikle ilgisi bulunmayan (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yatırım Uyum ve İç Kontrol Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Uyum ve İç Kontrol YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Uyum ve İç Kontrol Yöneticisi Yöneticisi arıyoruz. Üniversitelerin tercihen İktisat, İşletme gibi lisans bölümlerinden mezun, Sermaye piyasalarında en az 5 yıl uyum /iç kontrol deneyimi olan, Detaylı araştırma, veri analizi ve raporlama yapabilen, Analitik düşünce yeteneğine sahip, MS Office programlarını ileri derecede kullanabilen Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış Çok iyi derecede ingilizce bilen SPK ileri düzey lisans sahibi (Tercihen Türev lisansına da sahip olan) adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon YöneticisiTEB Faktoring A.Ş.
Faktoring sektörünün önde gelen kurumlarından TEB Faktoring için  aşağıdaki niteliklere sahip Yurtdışı Operasyon Yöneticisi arıyoruz.·         Üniversite mezunu·         En az 5 yıl deneyimli·         Çok iyi seviyede İngilizce bilen·         Takip ve sonuç alma kabiliyeti yüksek·         İletişimi kuvvetli·         Dikkatli·         Sorumluluk sahibi·         Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ YARD. / YETKİLİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİCİ YARD. / YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
İkitelli Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi  unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,takım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yard. İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yönt./Yönt. Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Esenyurt Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;  Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yönetici Yardımcı İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Operasyon Yönetici YardımcıTEB Faktoring A.Ş.
Faktoring sektörünün önde gelen kurumlarından olan şirketimizde Genel Müdürlüğünde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Yurtdışı Operasyon Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Üniversite mezunu En az 2 yıl deneyimli Çok iyi seviyede İngilizce bilen 26 yaşını aşmamış Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış İletişimi kuvvetli Dikkatli Sorumluluk sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Bankacılığı İş Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Bankacılığı İş Geliştirme YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
- Çok iyi derecede İngilizce bilen,- MS Excel’i çok iyi derecede kullanabilen,- Analitik yönü kuvvetli,- Risk nosyonu güçlü- Çok yönlü çalışmaya yatkınadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi Bolu, Kocaeli, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Kart Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Anadolu 2 Bölge Müdürlüğüne bağlı Kocaeli,Adapazarı,Düzce ve Bolu illerinde ikamet eden Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin tercihen Ziraat Fakültesi / Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Kariyerini Tarım Bankacılığı ve satış alanında geliştirmek isteyen, Hızlı öğrenen ve gelişime açık, Görev yapacağı bölgenin coğrafi koşullarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan,Sık seyahat edecek ve Sürücü Belgesi olan, Erkek adaylar tercih edilmektedir (Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil şartı aranmaktadır)Aranan şartları taşımayan başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kredi Portföy&Politikaları Yönetici Yrd. / Yetkili İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kredi Portföy&Politikaları Yönetici Yrd. / YetkiliTEB - Türk Ekonomi Bankası
  Lisans ve/veya Lisansüstü mezunu (tercihen üniversitelerin İşletme, Ekonomi, İstatistik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun) Yazılı ve sözlü ileri düzeyde İngilizce bilen, Deneyimli adaylar için ilgili işkolunda 1-3 yıl tecrübeli, Deneyimsiz adaylar için üniversiteden yeni mezun olmuş, MS Ofis uygulamalarına hakim, tercihen SAS istatistik programı kullanabilen, Analitik düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kendini geliştirmeye açık 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL MARKETING ASS. MANAGER İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL MARKETING ASS. MANAGERTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Marketing and Communication Manager/Assistant Manager,  who will contribute with his/her expertise and creativity to its challenging organization:  Study level: University or above Minimum 2 years for Assistant Managers/6 years for Managers in a comparable environment, with proven marketing, and relationship skills (Preferably in the corporate services sector) Good generalist able to integrate sales, marketing & communication Strong Communication, writing and negotiation skills Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills Exceptional Computer literacy with experience in web publishing, multi-media tools Team spirit and development Good knowledge of Social Media Strong Project management skills Training and coaching abilities Empowerment, initiative spirit English is a must-       Experience of operational leasing or fleet management can be a plus 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbulda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL Operasyon - Lastik Yönetimi Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL Operasyon - Lastik Yönetimi YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama'da görev almak üzere, Operasyon Grubu'na bağlı çalışacak, aşağıdaki niteliklere sahip Lastik Yönetimi Yetkilisi arıyoruz. Tercihen Meslek Liseleri, üniversite veya yüksekokulların Otomotiv, Makine, Mekatronik vb. ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe süreçlerine hâkim, MS Office programlarını kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, koordinasyon becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Sürücü ehliyeti sahibi olmak,  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL Operasyon - Bakım ve Onarım Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL Operasyon - Bakım ve Onarım YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ için aşağıdaki niteliklere sahip, Operasyon Grubu'nda görev yapacak Bakım ve Onarım Yetkilisi arıyoruz. Tercihen Meslek Liseleri, üniversite veya yüksekokulların Otomotiv, Makine, Mekatronik vb. ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal otomotiv firmalarının yetkili servislerinde, Mekanik Servis Danışmanı olarak çalışmış, Tercihen teknisyenlik tecrübesi olan ve ilgili markaların gerekli teknik eğitimlerini almış, MS-Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, genç dinamik, koordinasyon becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı, Ön Muhasebe süreçlerine hâkim, MS Office programlarını kullanabilen, Problem çözme, müşteri odaklılık ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sürücü ehliyeti sahibi olmak,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL TEKNİK FİYAT VE RİSK YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL TEKNİK FİYAT VE RİSK YÖNETİCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bachelor or Master degree in Finance/Economics preferably with a major in Statistics With an 5-6 years overall business experience in relevant positions Knowledge of Automotive and/or car leasing environment is appreciated Ability to understand & build micro-economical model and tools Ability to understand complex environments (macro economics) Knowledge in database management Strong skills in Excel and MS Office. Knowledge in any other statistical software (e.g. SAS) or reporting tool (e.g. Business Objects) is appreciated Fluent english is necessary to correspond with Corporate Center and other local Technical Risk teams French is appreciated
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Krediler Tahsis Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Krediler Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
-Minumum 5 yıl ve üzeri deneyimli.-İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı)-İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş,-Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen,-Bankamızı temsil kabiliyeti yüksek,-Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,-Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyonel Risk ve İç Kontrol Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Operasyonel Risk ve İç Kontrol YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
The ideal candidate should have Bachelor's degree in Business Administrartion, Economics or related departments of reputable universities Min. 1 - 3 years of audit experience in Big 4 Audit companies or Internal Audit & Internal Control experince in multinational Companies. Ability to manage multiple projects Highly proficient in MS applications such as Excel and Powerpoint She / He should have analyzing, decision making, team working and problem solving skills. Excellent command of English (both verbal and written) is required. Military service must be done for male candidates. No restriction for travel
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Raporlama ve Finans İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Raporlama ve Finans İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Raporlama ve Finans İş Çözümleri departmanımızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  İş Analisti / Sistem Analisti aranmaktadır. Bankacılık alanındaki IT projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin mühendislik, istatistik veya MIS bölümlerinden mezun, Tercihen bankacılık sektöründe ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, İş zekası, veri ambarı konularında tecrübeli, Analitik, operasyonel veya resmi raporlama uygulamaları geliştirme çalışmalarında  görev almış, Sorumluluk sahibi ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü, Yaratıcı ve çözüm odaklı çalışabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli takım arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLU Diyarbakır, Gaziantep... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-GÜNEYDOĞU ANADOLUTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Muğla TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ege Bölgesi Bodrum Gümbet şubemizde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,   Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi Uşak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Kart Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ege Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen Ziraat Fakültesi / Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Uşak ve Aydın ilinde ikamet eden, Kariyerini Tarım Bankacılığı ve satış alanında geliştirmek isteyen, Hızlı öğrenen ve gelişime açık, Görev yapacağı bölgenin coğrafi koşullarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan,Sık seyahat edecek ve Sürücü Belgesi olan, Erkek adaylar tercih edilmektedir (Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil şartı aranmaktadır)Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Geliştirme Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Sistem Geliştirme Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun, Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında minimum 4 sene ve üzeri analistlik deneyimine  sahip, MS Office programlarını,tercihen MS Visio ,UML ve MS Project dahil  etkin kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, BO  Web Intelligence, Desktop Intelligence araçlarının kullanımı konusunda deneyimli Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi ,(Toad ,SQL  Navigator kullanmıs olmaları tercih edilir ) Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren, Müşteri odaklı ve iletişim yönü güçlü, Değişime ve öğrenmeye açık, Yaratıcı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Ambarı Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Veri Ambarı UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri bölümlerinden mezun İyi derecede İngilizce bilen İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı İlişkisel veritabanı teknolojileri konusunda tecrübeli, tercihen Oracle veritabanı ile çalışmış. Veri ambarı, ETL süreçleri,  Dimensional Modelling ile ilgili temel yapı ve kavramları bilen En az 2 yıl yukarıdaki teknolojiler ile tasarım ve yazılım geliştirme tecrübesine sahip Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu, Uyum alanında kariyer yapmayı hedefleyen, bu alanda en az 3 yıllık deneyimi olan, Tercihen Teftiş konusunda deneyimi bulunan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak  kullanabilen Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, dikkatli, analitik düşünce yapısına sahip, veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, iletişimi yüksek, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Sonuç ve başarı odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Bölümü içinde Uluslararası Finansal Yaptırımlar alanında görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Bankaların Dış Ticaret Operasyon / Uluslararası Transferler Departman’larında en az 3 yıl deneyimli Kariyerine Uyum alanında devam etmek isteyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, dikkatli, analitik düşünce yapısına sahip, veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, iletişimi yüksek, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Sonuç ve başarı odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Departmanında görev almak üzere aşağıdaki nitelikte .NET Yazılım Uzmanı aramaktayız.•             Üniversitelerin Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun,•             Yazılım geliştirme ortamları, süreçleri ve metodolojileri ile ilgili bilgi sahibi,•             ASP.NET MVC ve Web Forms teknolojilerinde tecrübeli•             C#, HTML5, CSS3, Javascript, JQuery, SQL konularında tecrübeli•             SharePoint projelerinde çalışmış,•             Data, Enterprise Software Architecture, Design Pattern, Object Oriented Programing, ORM konularına hakim,•             İyi derecede İngilizce bilen,•             Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf,•             Ekip çalışmasına yatkın,•             Analitik düşünme, hızlı ve pratik problem çözme yeteneğine sahip,•             Araştırma ve kendini geliştirmeye açık•             Çözüm odaklı. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Denizli, İzmir... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ege ve İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın, Dudullu'da yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa ve Türkiye'nin en iyi işverenlerinden biri seçilen Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Şubesi Satış biriminde görev almak üzere; İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabiliecek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bankacılıkta başarılı bir kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Nitelikler:Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi ve Proje Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
Bilgi ve Proje Yönetici YardımcısıTürk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu, tercihen İşletme, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS), Matematik, İstatistik bölümlerinden birini bitirmiş, Analitik düşünebilme yetkinliğine sahip,  Planlama, organizasyon, iletişim ve müzakere becerileri gelişmiş,  İyi derecede İngilizce bilen,  Müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımı benimseyerek proaktif çalışabilen,  Birden fazla işi eş zamanlı olarak takip edip sonuçlandırabilen,  MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen,  Tercihen BT ve finans projelerinin yönetimi konusunda bilgisi ve deneyimi ve/veya bankacılık deneyimi olan, Tercihen Proje Yönetimi yöntemleri hakkında bilgi sahibi ve/veya Proje Yönetimi sertifikası olan Temel bankacılık ürün ve muhasebe bilgisine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Analitiği Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
İş Analitiği Yönetici YardımcısıTürk Ekonomi Bankası
-          Tercihen iyi derecede İngilizce bilen-          Üniversitelerin İstatistik, Matematik, MIS bölümlerinin birinden mezun,-          Analitik düşünme yetkinliğine sahip,-          Araştırma/inceleme yapmayı, gerektiğinde detaylar ile uğraşmayı seven,-          Müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı benimseyen, alternatif çözümler üreten,-          Veritabanı, veri ambarı, veri yapıları konularında temel bilgi sahibi,-          Business Objects Web Intelligence, QlikView, vb. iş zekası araçları üzerinde rapor hazırlama ve/veya uygulama geliştirme deneyimi olan,-          MS Office uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen,-          Temel bankacılık ürün ve muhasebe bilgisine sahip,-          Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Kontroller, Projeler&Raporlama Yönetici Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Kontroller, Projeler&Raporlama Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakülteleri’nden mezun, Banka Teftiş Kurulu’nda en az 2 yıl deneyimli, Resen Şube ve/veya Genel Müdürlük iş birimi denetimi yapmış olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Excel’de yüksek hacimli verilerin analizini yapabilen, Analitik düşünen, detaycı, öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, yüksek gözlem, iletişim ve temsil yetkisi olan, Tercihen CIA / SPK İleri Düzey veya Türev sınavlarına giren ve/veya sertifika almaya hak kazanmış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Uygulama Proje Uzmanı İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
IT Uygulama Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip Problem esnasında 7*24 destek ihtiyacında hazır olabilecek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
POS Satış Temsilcisi- İSTANBUL İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Temsilcisi- İSTANBULTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada POS ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, İstanbul'da ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Özel Bankacılık Bölge'mizde (Etiler) görevlendirilmek üzere;Genel nitelikler: Üniversite mezunu, Minimum 8 yıl deneyime sahip olan, (Yatırım ürünleri, ürün ve türev piyasalar) Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip olan, Özel bankacılık hedef segmentine giren müşteriler konusunda deneyim sahibi, Müşteri kazanımında etkin, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz edebilecek, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Satış ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Finansal Raporlama Yönetici / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
Finansal Raporlama Yönetici / Yönetici YardımcısıTürk Ekonomi Bankası
4 yıllık Üniversite mezunu İyi derece İngilizce bilen (konuşma & yazma) Minimum 3 yıl ile 5 yıl arası Finansal Raporlama deneyimi olan Minimum 3 yıl ile 5 yıl arası IFRS tecrübesi olan Tercihen minimum 3 yıl Denetim Şirket tecrübesine sahip olan MS Excel ve MS Word iyi düzeyde kullanabilen Askerliğini yapmış veya 2 yıldan fazla tecilliÇalışanlarımızın başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön Yard İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön YardTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 2 Bölgesi için Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde (Yöneticiler için en az 5 yıl, Yönetici Yardımcısı için en az 2 yıl) deneyimli Müşteri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Piyasaları takip eden, müşteri kazanımında etkin, Satış ve sonuç odaklı çalışabilen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,takım arkadaşlarının başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön Yard İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön YardTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aksaray Ordu Cad Şubemizde İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;  Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Grup Şirketleri Yazılım Geliştirme Proje Uzmanı İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Grup Şirketleri Yazılım Geliştirme Proje UzmanıTürk Ekonomi Bankası A.Ş.
Bankamız Grup Şirketleri Yazılım geliştirme ekibimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da eşdeğeri bölümlerinden mezun, .NET platformuna hakim, WinForms C# ile en az 2 yıl uygulama geliştirmiş, SOA mimarisi veya WCF kütüphanesi ile yazılım geliştirme deneyimine sahip, Nesne tabanlı ve çok katmanlı yazılım geliştirme metodolojilerine vakıf, ASP.NET, HTML, Javascript, CSS VE Ajax gibi Web teknolojileri konusunda bilgili, PL-SQL veya T-SQL konularında bilgili, Finans yazılımları (tercihen faktoring, leasing veya bankacılık kredi uygulamaları) konusunda bilgi/tecrübe sahibi, Analitik düşünce yeteneğine sahip, Hızlı öğrenebilen, problem çözme konusunda yetenekli ve yaratıcı olan, Takım çalışmasına yatkın, Yeni teknolojileri öğrenmeye meraklı, araştırma yapabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Erkek adayların askerliğini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Trabzon Trabzon TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-TrabzonTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, Trabzon'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Hazine İş Analisti İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası A.Ş.
Bilgi Teknolojileri Hazine İş AnalistiTürk Ekonomi Bankası A.Ş.
Bankamız Bilgi Teknolojileri Hazine İş Çözümleri Departmanı Bankacılık uygulamalarının geliştirilmesinde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen ilgili mühendislik bölümlerinden (MIS, Endüstri Müh., Matematik Müh. veya İşletme Müh. ya da ilgili bölümlerden) mezun, İş analizi ve test yönetim süreçlerine hakim, Bankacılık ve Hazine/Yatırım Ürünleri, Hazine Bonosu/Devlet Tahvili, Repo konularında bilgi sahibi, İyi derecede ingilizce bilen, Tercihen PL/SQL bilgisine sahip, Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı çalışabilen, Değişime ve öğrenmeye açık, iletişim yönü güçlü, sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. İş tanımı:Hazine İş Çözümleri ekibinde ; Talep toplama, ihtiyaç tespiti, analizi ve dokümantasyonu Test planlama, yönetim ve koordinasyonu alanlarında görevlendirilmek üzere iş analisti takım arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
HP BSM Product Administrator İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
HP BSM Product AdministratorTEB - Türk Ekonomi Bankası
  BSM, SiteScope, RUM, Diagnostics, BPM, UCMD competent in the subject,   Infrastructure and Business unit monitoring,   Have knowledge of ITIL processes,   To ensure coordination with the relevant teams,   Good command of English,   2-10 years experienced staff are being sought.Other Skills Strong problem-solving and analytical skills. Proven ability to build and manage relationships effectively in a matrixed environment. Strong organizational skills, and ability to manage multiple projects with competing demands for resources. Proficiency in process formulation and communication to others. Strong process improvement experience, and experience developing metrics and quantifying value returned. Influential person with ability to lead and motivate others. Strong analytical, organization, multitasking and prioritization skills. Proficient in working in a fast-paced, complex, dynamic, multicultural business environment. Proven ability to build relationships and to influence individuals at all levels in the organization, as well as with external vendors and service providers, to ensure that segregation and overlapping roles are identified and coordinated. IT operations architecture experience. Business skills — i.e., capable of working with business units to identify and prioritize IT service models. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Makam Şoförü İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Makam ŞoförüTEB - Türk Ekonomi Bankası
Türk Ekonomi Bankası A.Ş.'de görev almak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Makam Şoförü arıyoruz:  En az 3 yıl makam şoförlüğü yapmış, Prezentabl Diksiyonu Düzgün   En az lise mezunu Avrupa  Yakasında ikamet eden Askerliğini yapmış  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde gerçekleştirilecek yazılım geliştirme projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Bankacılık veya Kurumsal Yazılım Geliştirme süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   İş Analisti takım arkadaşları arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATürk Ekonomi Bankası
 Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Yetkilisi Kayseri TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış ekibinde görev yapacak;*Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu,*27 yaşını geçmemiş,*Bankamızın Bireysel Bankacılık Ürünlerinin banka dışında / sahada aktif olarak satış ve tanıtımını yapabilecek,*Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Yüksek tempo ile çalışabilecek,*Tercihen banka, sigorta, ilaç veya turizm sektöründe satış tecrübesi olan,*İnsan ilişkileri ve sunum becerilerinde başarılı,*Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,*Maaş + Prim Sistemi ile çalışabilecek,takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı