TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 67
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Aktif Satış Temsilcisi Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Konya'da ikamet imkanı olan ve bu bölgede çalışabilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi Uşak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Kart Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ege Bölgesi'nde görevlendirilmek üzere;  Üniversitelerin tercihen Ziraat Fakültesi / Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Uşak ve Aydın ilinde ikamet eden, Kariyerini Tarım Bankacılığı ve satış alanında geliştirmek isteyen, Hızlı öğrenen ve gelişime açık, Görev yapacağı bölgenin coğrafi koşullarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan,Sık seyahat edecek ve Sürücü Belgesi olan, Erkek adaylar tercih edilmektedir (Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil şartı aranmaktadır)Adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
KOBİ Kredileri Sektör Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Kredileri Sektör YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin Lisans programlarından mezun, Bankacılık alanında, belirtilen iş tanımı çerçevesinde minimum 5 yıl deneyimli, Araştırmacı yönü kuvvetli, Sunum becerileri güçlüadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
GÜNEŞLİ ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
GÜNEŞLİ ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Güneşli Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi unvanı ile görevlendirmek üzere; Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TÜMSAN SAN. SİTESİ ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TÜMSAN SAN. SİTESİ ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Tümsan Sanayi Sitesi Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum Erzurum TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-ErzurumTEB - Türk Ekonomi Bankası
Erzurum'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni/YöneticiYar Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni/YöneticiYarTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi BankasıKonya GENEL NİTELİKLER Bankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici Yardım Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici YardımTEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi BankasıKonyaGenel NiteliklerBankamız bünyesinde Konya’da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Konya TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi BankasıKonyaGenel NiteliklerBankamız bünyesinde Konya’da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Avrupa 1 Bölge KOBİ Kredileri Tahsis Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Bölge KOBİ Kredileri Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, En az 5 yıl bankacılık deneyimli, Mali Analiz konusunda deneyimli ( Spread kontrolü yapabilecek ve mali yapıyı analiz edip yorumlayabilecek düzeyde) Kredi tahsis iş süreçlerine hakim, Krediler, risk takibi ve yönetimi konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Sistem Geliştirme Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Sistem Geliştirme Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik, MIS veya diğer ilgili bölümlerden mezun, Tercihen finans sektöründe Sistem Geliştirme alanında minimum 4 sene ve üzeri analistlik deneyimine  sahip, MS Office programlarını,tercihen MS Visio ,UML ve MS Project dahil  etkin kullanabilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, BO  Web Intelligence, Desktop Intelligence araçlarının kullanımı konusunda deneyimli Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi ,(Toad ,SQL  Navigator kullanmıs olmaları tercih edilir ) Düzenli raporlama alışkanlığı olan ve dökümantasyona önem veren, Müşteri odaklı ve iletişim yönü güçlü, Değişime ve öğrenmeye açık, Yaratıcı ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli. Tercihen iyi derecede ingilizce bilen, 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde İstanbul Anadolu yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteriler edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,                                                              Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Organizasyon Yöneticisi/Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlüğümüz bünyesinde görevlendirilecek Organizasyon Yöneticisi/Yönetici Yardımcısı aramaktayız.   Üniversite mezunu İyi düzeyde İngilizce bilen Organizasyonel gelişim alanında tecrübeli Planlama, koordinasyon ve iletişim yönü güçlü Analitik bakış açısına sahip Proaktif MS Office programlarını bilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi Bolu, Kocaeli, ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tarım Bankacılığı Kart Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Anadolu 2 Bölge Müdürlüğüne bağlı Kocaeli,Adapazarı,Düzce ve Bolu illerinde ikamet eden Tarım Bankacılığı Kart Satış Temsilcisi arıyoruz. Üniversitelerin tercihen Ziraat Fakültesi / Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun, Kariyerini Tarım Bankacılığı ve satış alanında geliştirmek isteyen, Hızlı öğrenen ve gelişime açık, Görev yapacağı bölgenin coğrafi koşullarına hakim, Takım çalışmasına yatkın, İletişim ve çözüm odaklı, Seyahat engeli olmayan,Sık seyahat edecek ve Sürücü Belgesi olan, Erkek adaylar tercih edilmektedir (Askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil şartı aranmaktadır)Aranan şartları taşımayan başvurular değerlendirilmeyecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbulda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
POS Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere, Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Maaş+Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,ekip arkadaşları arıyoruz. Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar ile irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTürk Ekonomi Bankası
Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli ilinde ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Takım arkadaşları arıyoruz.Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Customer Analytics&Information Analysis Supervisor İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Customer Analytics&Information Analysis SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
A respectable and privileged financial institution engaged in the Turkish banking industry, Turkish Economy Bank (TEB) executed a partnership agreement with BNP Paribas in 2005, which is the 6th largest bank in the world (global headquarters in Paris, France) and is the largest of Euro zone with ongoing operations in 87 countries around the globe. TEB aims to become a leader among the medium-scaled banks in Turkey and offer high quality service to its customers. TEB Finance Team is now looking for a talented “Customer Analytics and Information Analysis Supervisor” to be a member of highly competent and analytical team. Being located in our TEB Headquarters in Umraniye, we are looking for a teammate having the following:  Qualifications:• Fluency in English is a must• Bachelor’s Degree in Industrial Engineering, Business Administration or Economics; Master’s Degree in Finance is a huge asset• Analytical, pro-active, highly self-motivated, well-organized and result-oriented with strong planning skills• Excellent team player, effective at communication and relationship management as well as maintaining a positive attitude at all times• Willingness to learn banking, financial mathematics, data analysis, data management & querying tools (SAS Enterprise Guide & SQL)• Preferably 1 year experience in banking/finance (max. 3 years)• Good command of MS Office (Excel is the priority, Access is a bonus)• SQL and/or SAS Enterprise Guide knowledge is a plus• Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Denizli, İzmir... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ege ve İzmir Bölgesi Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz.. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’ nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Network güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi   Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS, VISA Pin Security vb. konularında bilgi sahibi Tercihen Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı tecrübesi olan veya sızma testi deneyimi olan Farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilli Seyahat engeli bulunmayanadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Sakarya ili Adapazarı ilçesinde görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, Tercihen SPK Lisansı olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşavir Avukat İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Müşavir AvukatTEB - Türk Ekonomi Bankası
  Hukuk Fakültesi mezunu (tercihen yüksek lisans derecesine sahip), Bankacılık Hukuku, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku, Medeni Hukuk, Gayrimenkul Hukuku alanlarında uygulama deneyimine ve bilgi birikimine sahip, En az 5 Yıllık Avukatlık deneyimine sahip olup, en az 3 yıl bankaların danışmanlık bölümlerinde çalışmış olması, Çok iyi seviyede İngilizce dil bilgisine sahip, Organizasyon ve iletişim becerisi ileri düzeyde, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, iş sorumluluğu duygusu yüksek, Avukat arayışımız bulunmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yönetici/Yön Yard İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yönetici/Yön YardTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Tedarik Yönetimi Bölümümüzde görevlendirilecek, Banka ve Grup Şirketleri Tedarikçi Kabul ve Değerlendirme Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı arayışındayız.  4 yıllık Üniversite mezunu, tercihen, İktisat, İşletme, Mühendislik bölümü mezunu, İyi derecede İngilizce bilgisi olan, Tercihen; dış ticaret, tedarik yönetimi ve satın alma konularında en az 3 yıl deneyimli, Tercihen; uyum, kontrol ve/veya raporlama fonksiyonlarında görev yapmış, Analitik düşünce yapısına sahip, detaycı, Ekip arkadaşları ile uyumlu ve takım çalışmasına yatkın, İletişimi güçlü ve iç müşteri beklentilerini analiz edebilen, Sunum yeteneği ve proje yönetimi tecrübesi olan, Sigara kullanmayan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
KOBİ Ürün Geliştirme Yöneticisi / Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
KOBİ Ürün Geliştirme Yöneticisi / Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin tercihen İşletme / Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen bankaların Teftiş Kurulları veya IT departmanlarında deneyimli, KOBİ Bankacılığı ürünlerini yakından tanıyan, Proje Yönetimi deneyimi olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim olanadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Kontroller, Projeler&Raporlama Yönetici Yard. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Kontroller, Projeler&Raporlama Yönetici Yard.TEB - Türk Ekonomi Bankası
  Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler ya da Mühendislik Fakülteleri’nden mezun, Banka Teftiş Kurulu’nda en az 2 yıl deneyimli, Resen Şube ve/veya Genel Müdürlük iş birimi denetimi yapmış olan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office Excel’de yüksek hacimli verilerin analizini yapabilen, Analitik düşünen, detaycı, öğrenmeye ve gelişime açık, Takım çalışmasına yatkın, yüksek gözlem, iletişim ve temsil yetkisi olan, Tercihen CIA / SPK İleri Düzey veya Türev sınavlarına giren ve/veya sertifika almaya hak kazanmış, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Yöneticisi / Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversite mezunu, Uyum alanında kariyer yapmayı hedefleyen, bu alanda en az 3 yıllık deneyimi olan, Tercihen Teftiş konusunda deneyimi bulunan, Çok iyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını etkin olarak  kullanabilen Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, dikkatli, analitik düşünce yapısına sahip, veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, iletişimi yüksek, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Sonuç ve başarı odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Uyum Yönetici Yardımcısı / Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Yönetici Yardımcısı / YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Uyum Bölümü içinde Uluslararası Finansal Yaptırımlar alanında görevlendirilmek üzere;  Üniversite mezunu, Bankaların Dış Ticaret Operasyon / Uluslararası Transferler Departman’larında en az 3 yıl deneyimli Kariyerine Uyum alanında devam etmek isteyen, Çok iyi derecede İngilizce bilen Yoğun iş ortamında; çözüm odaklı, dikkatli, analitik düşünce yapısına sahip, veri analizi ve yorumlaması yapabilecek, yaratıcı, iletişimi yüksek, planlı ve ekip çalışmalarında etkin, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli Sonuç ve başarı odaklı Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetmeni İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yıldız Müşteri İlişkileri Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Anadolu 1 Bölgesinde Yıldız Müşteri İlişkileri kadrosunda görevlendirilmek üzere; Üst gelir grubu müşterilerine hizmet vermiş, bu alanda tecrübesi olan, SPK lisansı olan, Bireysel bankacılık ürün ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli, Sermaye piyasası araçları ve yatırım ürünleri konusunda bilgi sahibi, Piyasaları takip eden, Satış ve sonuç odaklı çalışan, SPK Temel Düzey Lisansına sahip,adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Anadolu yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/ YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesi, İstanbul Anadolu Yakasında çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere;  Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yöneticisi için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Yatırım Bireysel İşlem Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Bireysel İşlem Operasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bireysel İşlem Operasyon Yöneticisi arıyoruz.  Aracı Kurumlarda en az 5 yıl  foreks, türev işlemleri konusunda tecrübeli Üniversite mezunu İyi seviyede İngilizce Bilen Düzey3 Lisansa sahip Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Pos Uzmanı Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Pos UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Ankara’da POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere,  Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, Ankara'da ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Ankara Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - AnkaraTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için Ankara'da görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi - Kırşehir Kırşehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi - KırşehirTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, Kırşehir'de görev yapacak, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde aday arıyoruz. Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Operasyon ve Yetkili Satıcı Telefon Destek Yet. İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Operasyon ve Yetkili Satıcı Telefon Destek Yet.TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dünya'nın ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Operasyonkadrosunda Dönemsel olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Dönemsel Operasyon Yetkilisi aranmaktadır. ·         En az lise mezunu,·         Takım çalışmasına yatkın,·         İnsan ilişkilerinde başarılı,·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek,adayların başvurularını bekliyoruz.
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
KNOW YOUR PROCESS ASS. MANAGER/MANAGER İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
KNOW YOUR PROCESS ASS. MANAGER/MANAGERTEB FİNANSMAN A.Ş.
Bachelor's degree in Business Administration, Economics or related departments of Reputable universities At least 2 years of compliance and internal control experience. Familiarity with Financial Security, International Financial Sanctions, Anti Money Laundering policies/standards and Know-Your-Customer processes  Excellent command of English (both verbal and written) Excellent MS Office skills (in particular Excel and PowerPoint) Analysis and decision making skills Team worker and problem solver Experienced in financial sectors such as banking, insurance or personal finance No travel restrictions inland or abroad Male candidates must have fulfilled or postponed their military service obligations.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Mimarisi ve Uygulama Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Veri Mimarisi ve Uygulama Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
 Bankamız Bilgi Tekolojileri Grubumuzda Veri Mimarisi ve Uygulama Yönetimi Departmanında görevlendirilmek üzere;  Mühendislik fakültesinden tercihen;  Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Sistemleri vb. bölümlerden mezun, İyi derecede İngilizceye sahip, Veri mimarisi ve uygulama mimarisi konsept ve teknikleri konusunda bilgi sahibi, Unix, Linux, Windows işletim sistemleri ve bu sistemlerde uygulama geliştirme deneyimine sahip (en az birine), Oracle veritabanı ve PLSQL yazılım dili konusunda bilgi sahibi, Analiz ve tasarım çalışmalarında deneyimli, İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik sorumluluğunu yerine getirmiş olan,bir Veri Mimarisi ve Uygulama Yönetimi Proje Uzman aramaktayız
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Kredi Tahsis Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Kredi Tahsis YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Finansal tablo analizi ve  yorumlaması konusuna hakim, Minumum 5 yıl ve üzeri deneyimli. İyi derecede ingilizce bilgisi olan (sözlü ve yazılı), İngilizce prezentasyon yapabilen , sözlü iletişim becerileri gelişmiş, Sorumluluk alma isteği yüksek, analitik düşünebilen, Temsil kabiliyeti yüksek, Şube ile olan ilişkileri ve iletişimi başarılı olarak yürütebilecek,  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilanço Yönetici Yardımcısı İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilanço Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen (Excel, Power Point, vb.), Takım  çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Bankaların muhasebe birimlerinde çalışmış, Tercihen SMMM ruhsatını haiz veya staj durumunda olan, Tercihen SPK lisanslarından birini haiz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Antalya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
GENEL NİTELİKLER Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen adayların başvurularını bekliyoruz.   Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Sivas Sivas TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-SivasTEB - Türk Ekonomi Bankası
Direkt Satış Ekibimiz için, Sivas'ta görev yapacak, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde aday arıyoruz. Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum Erzurum TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-ErzurumTEB - Türk Ekonomi Bankası
Erzurum'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Trabzon Trabzon TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-TrabzonTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimiz için, Trabzon'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUN Samsun TEB - Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-SAMSUNTEB - Türk Ekonomi Bankası
Samsun ilindeki Direkt Satış Ofisimiz için, sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,   Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANA Adana Türk Ekonomi Bankası
AKTİF SATIŞ TEMSİLCİSİ-ADANATürk Ekonomi Bankası
 Bankamızın Aktif Satış Ekibi için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen,  adayların başvurularını bekliyoruz.   
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Network Güvenlik Mühendisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Network Güvenlik MühendisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an engineer with below qualifications, who is willing to work in the area of the "Network Security" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. Good team player, result oriented attitude and analytical mind. Being dynamic and competent with busy work schedules. Passionate about new technologies with a real keen interest to learn and developing skills. Outstanding organizational, interpersonal and communication skills. Good command of written and spoken English.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Telefon Şubesi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Telefon Şubesi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın,  İstanbul ve Eskişehir'de yer alan Müşteri Etkileşim Merkezi Departmanı’nda  görev almak üzere; İstanbul’da veya Eskişehir’ de ikamet eden, Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık ya da Bankasürans Bölümleri mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Ekip bilincine sahip, Bankada kariyer yapmayı hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Satış yapabilecek, adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Şubesi Satış biriminde görev almak üzere; İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabiliecek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bankacılıkta başarılı bir kariyer hedefleyen adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın, Dudullu'da yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Eğitim ve Değişim Yönetimi, Yönetici/Yönetici Yard İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim ve Değişim Yönetimi, Yönetici/Yönetici YardTEB - Türk Ekonomi Bankası
Eğitim ve Değişim Yönetimi bölümümüzde, tüm partilerle koordinasyon içinde çalışabilecek, •             Planlama ve raporlama konularında teknik bilgi sahibi•             Koordinasyon ve organizasyon becerisi yüksek•             İletişimi güçlü, •             Detay hakimiyeti yüksek,•             Güçlü bir takım üyesi,•             MS Office programlarına hakim,•             Analitik bakış açısı güçlü, stratejik düşünebilen,•             İngilizce bilen•             Eğitim faaliyetlerinin gerçekleşmesine yönelik tüm operasyonel süreçleri takip edebilecek,•             Tercihen daha önce Eğitim Bölümlerinde eğitim ihtiyaç analizi, tasarım, planlama, ölçümleme, takip vb. süreçlerde yer almış adayların başvurularını bekliyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
POS SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
POS SATIŞ TEMSİLCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere,  Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde gerçekleştirilecek yazılım geliştirme projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Bankacılık veya Kurumsal Yazılım Geliştirme süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   İş Analisti takım arkadaşları arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Voice Systems Engineer İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Voice Systems EngineerTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for an engineer who is willing to be expert in the area of the "Voice Systems" and would like to be part of a team who is maintaining the IT. BS or MS in Electronics, Communication, Computer Science or related engineering disciplines. Good team player, result oriented attitude and analytical mind. Being dynamic and competent with busy and flexible working hours. Outstanding organizational, interpersonal and communication skills. Good command of written and spoken English. Preferably knowledge on Genesys Contact Center Solutions. Preferably knowledge on Alcatel IP Telephony Solutions. Basic knowledge on Voice Systems (PBXs, Voice Recording Systems, Videoconference, CDR etc.) Basic knowledge on VoIP, IP Telephony, IP, TCP/IP, SIP, SIP trunking, H323 etc. protocols. Basic knowledge on Windows Servers and Linux/UNIX OS. Basic knowledge on Network Technologies. Basic knowledge on Mobile Technologies.Male candidates should have no military obligations or postponed for at least two years.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Yetkilisi Kayseri TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Aktif Satış ekibinde görev yapacak;*Tercihen Önlisans ya da Lisans mezunu,*27 yaşını geçmemiş,*Bankamızın Bireysel Bankacılık Ürünlerinin banka dışında / sahada aktif olarak satış ve tanıtımını yapabilecek,*Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,*Yüksek tempo ile çalışabilecek,*Tercihen banka, sigorta, ilaç veya turizm sektöründe satış tecrübesi olan,*İnsan ilişkileri ve sunum becerilerinde başarılı,*Motivasyonu yüksek, takım çalışmasına yatkın,*Maaş + Prim Sistemi ile çalışabilecek,takım arkadaşları aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Temsilcisi Bursa TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kurumsal Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bursa'da bulunan Marmara Kurumsal  Şubesi’nde görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip, Kurumsal Müşteri İlişkileri Yönetici Yardımcısı arıyoruzGenel Nitelikler Kurumsal Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde en az 2 yıl deneyimli, Bankacılık temel ürünleri hakkında bilgili İyi derecede İngilizce bilen, (mutlak şart) Üniversitelerin mühendislik, işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip olan,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi Balıkesir, Bursa... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Nitelikler:Aktif Satış Ekibimiz için, kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere, Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Üniversite, Meslek Yüksek Okulu veya Lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR ) İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR )TEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir ili içinde yer alan şubelerimizde değerlendirilmek üzere Şube Asistanları arıyoruz, En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdürlük Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol, Finansal Kontrol, Resmi Raporlama ve Uluslararası Raporlama Bölümlerinde en az 3 yıl, en fazla 6 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen ve işinde bilfiil kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SQL yazımı ve/veya Business Objects konusunda deneyimli, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Elemanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri ElemanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Teknolojileri Elemanı arıyoruz. PC, Server, network, donanım, telekomünikasyon  kurulum ve yönetimi konularında deneyim sahibi, Kullanıcıların işletim sistemi, ofis yazılımı ve uygulamalarında çıkan yazılım/donanım problem ve taleplerine hızlı ve profesyonelce müdahale etmek, çözüm sağlamak, Oluşan tüm teknik arıza ve işleyişleri raporlamak ve sorunun giderilmesini sağlamak, Aktif araç kullanabilen, Askerliğini yapmış, Tercihen Anadolu Yakasında ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
ATM Bankacılığı Yönetici Yardımcısı / Yetkilisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ATM Bankacılığı Yönetici Yardımcısı / YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Dört yıllık üniversitelerin tercihen Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, Tercihen Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi konusunda en az 2 yıl tecrübeli veya bu alanda kariyer yapmak isteyen, Çok iyi derece İngilizce bilen, İyi derecede MS Office program bilgisine sahip, Çözüm odaklı, analitik, araştırmacı ve gelişime açık, İletişim yönü kuvvetli ve ilişki, stres yönetiminde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Banka İlişkileri Yönetici Yardımcısı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka İlişkileri Yönetici YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Banka İlişkileri departmanımızda görev yapacak Banka İlişkileri Yönetici Yardımcısı aramaktayız.   Bankacılık alanında en az 2-3 yıl deneyimli Temel Bankacılık konusunda bilgi sahibi Müşteri ilişkilerine hakim Uyum/Kara para aklama konularına hakim Dış Ticaret ve Nakit Yönetimi konularında bilgi sahibi Temel Bankacılık konusunda bilgili Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / Yardımcısı İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetici / YardımcısıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Avrupa yakasında görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, müşteri yönetimi ve yeni müşteri edinimi konusunda deneyimli, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcıları arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı