TEB - Türk Ekonomi Bankası 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1927


Türk bankacılık sektörünün saygın ve ayrıcalıklı finans kurumu olan TEB, bankacılık faaliyetlerine 1927 yılında başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmet çeşitliliği ile yatırım, leasing, faktoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki aracılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizdeki bankaları derecelendiren kuruluşların verdiği notlar açısından ise bulunduğu grup içerisinde en yüksek dereceyi alan bankalardan biridir.

Türkiye’de öncelikli çalışma prensibi olarak profesyonel yönetim, şeffaflık ve etik değerlerin öncülerinden biri olan TEB, çalışmalarını Sermaye Piyasaları Kurulu’nun yayınladığı “Kurumsal Yönetim İlkeleri” ile tam bir uyum içinde sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş.,10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirmiştir. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi olmuştur.

BNP Paribas, kâr ve toplam piyasa değeri açısından Euro bölgesinin birinci bankasıdır. Önde gelen bir uluslararası bankacılık ağına sahip olan BNP Paribas, Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı, Uluslararası Perakende Bankacılık ve Varlık Yönetimi alanlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Dünya çapındaki en büyük 100 gruptan 80’i BNP Paribas’nın müşterisidir.

TEB ve BNP Paribas işbirliğinin hedefi, çok daha güçlü bir Türk bankasının ortaya çıkmasının yanı sıra BNP Paribas’nın uluslararası bilgi birikimi, hizmet ve ürünlerini çok daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak ve TEB markasına uluslararası bir açılım sağlamaktır.

BNP Paribas ile güç birliğinin ve TEB’in dünyaya açılmasının önemli bir göstergesi olarak, TEB, BNP Paribas’nın 48 ülkede ve 80’e yakın noktada kurulu olan Trade Center’lar (ticaret merkezleri) ağına dahil olmuştur. Türkiye’de İstanbul, İzmir ve Adana’da açılan Trade Center’lar, dış ticaret konusunda danışmanlık ve bankacılık desteği vermekte ve müşterilerine uluslararası bir açılım sağlamaktadır. Ayrıca, bu ortaklık ile TEB, Türk müteşebbislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği ve BNP Paribas’nın güçlü olduğu ülkelerde Türk Masaları kurmaya başlamıştır.

TEB, BNP Paribas ile gerçekleştirilen ortaklığın ardından, kurumsal, ticari ve özel bankacılık alanlarındaki uzmanlığını bireysel bankacılık, işletme bankacılığı ve KOBİ Bankacılığı alanlarına da taşımaktadır

Faaliyet gösterdiği sektörler: Bankacılık

Firma web sitesi: www.teb.com.trTEB - Türk Ekonomi Bankası İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 43
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Dönemsel Satış Destek Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB FİNANSMAN A.Ş.
Dönemsel Satış Destek YetkilisiTEB FİNANSMAN A.Ş.
DönemselSatış Destek Yetkilisi-İstanbul Aranan Nitelikler Dünya ve Avrupa'nın Tüketici Finansmanı konusunda önde gelen gruplarından BNPP Personal Finance‘ın Türkiye'deki ilişkili kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş.'nin Satış kadrosunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Dönemsel Satış  Destek Yetkilisi aranmaktadır.  En az lise mezunu, İstanbul’da ikamet eden Perakende, Hızlı Tüketim veya  Otomotiv sektöründe müşteri ile bire bir satış tecrübesi olan, İkna kabiliyeti yüksek, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen 1988 ve sonrası doğumlu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Part-time İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Part-time İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde, iş ve sistem analizi çalışmalarında görevlendirilmek üzere; - Üniversitelerin Endüstri, Matematik, İşletme Mühendisliği veya MIS bölümlerinde 4. sınıf öğrencisi,- Teknolojiye meraklı, öğrenmeye ve gelişime açık,- İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın,- Kış döneminde haftada 3 tam gün devam edebilecek,- Bilgi teknolojileri alanında iş analisti olarak kariyer hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.Part-time görev alacak yeni ekip arkadaşlarımıza servis, yemek ve maaş hakları sunulacaktır.
Yarı zamanlı / Part Time        İlan Detayı
TEB ARVAL Operasyon - Bakım ve Onarım Yetkilisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL Operasyon - Bakım ve Onarım YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ için aşağıdaki niteliklere sahip, Operasyon Grubu'nda görev yapacak Bakım ve Onarım Yetkilisi arıyoruz. Tercihen Meslek Liseleri, üniversite veya yüksekokulların Otomotiv, Makine, Mekatronik vb. ilgili bölümlerinden mezun, Kurumsal otomotiv firmalarının yetkili servislerinde, Mekanik Servis Danışmanı olarak çalışmış, Tercihen teknisyenlik tecrübesi olan ve ilgili markaların gerekli teknik eğitimlerini almış, MS-Office programlarını etkin kullanabilen, Analitik yönü kuvvetli, öğrenmeye açık, genç dinamik, koordinasyon becerisi yüksek, müşteri ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın Ön Muhasebe süreçlerine hâkim, Problem çözme, müşteri odaklılık ve iletişim yetkinlikleri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Sürücü belgesi olan,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİ İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL ÖN SATIŞ (ACQUSITION) YETKİLİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an Sales Acqusition Supervisor, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization: Study level: University or above, Good knowledge of local automotive and/or coming from operational leasing or services company (B to B) will be appreciated, Strong inter-personal, presentation and report writing skills, Commercial awareness, Analytical thinking skills, Fluent English (French may be a plus), Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ARVAL SME SOLUTIONS MARKETING ASS.MANAGER İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
ARVAL SME SOLUTIONS MARKETING ASS.MANAGERTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking an SME Marketing Assistant Manager,  who will contribute with his/her expertise and creativity to its challenging organization:  Study level: University or above Minimum 3 years of experience in a comparable environment, with proven marketing, and relationship skills (Preferably in the corporate services sector) Knowledge of SME customers and segmentation Good generalist able to integrate sales, marketing & communication Strong Communication, writing and negotiation skills Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills Computer literacy with experience in web publishing, multi-media tools Team spirit and development Good knowledge of Social Media English is a mustExperience of operational leasing or fleet management can be a plus 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL LEGAL&COLLECTION TEAM LEADER/SENIOR MNG İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL LEGAL&COLLECTION TEAM LEADER/SENIOR MNGTEB - Türk Ekonomi Bankası
Graduate of a Law Department of a university with minimum 5-7 years of relevant experience, Good communication skills (oral and written), Good managerial skills, Work experience in banking sectors will be appreciated, Strong analytical skills combined with good synthesis capacity, Able to work under time constraints with reliability Fluent English, French will be a plus,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB ARVAL BUSINESS PROCESS&ORGANIZATIONAL MNG İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB ARVAL BUSINESS PROCESS&ORGANIZATIONAL MNGTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Arval Araç Filo Kiralama AŞ is seeking a Business Process and Organization Manager, who will contribute with his/her expertise and creativity to our challenging organization:  Reporting to Business Process & Org. Management Department Head, Study level: University or above (preferably Industrial Engineering/Management Engineering), At least 5 years’ experience in various structures, transversal activities, marketing, transformation projects, Business Processes Management and quality, Experience working with multiple geographies in a multicultural environment is an asset, Ideally, experience of operational leasing or fleet management can be a plus, Foreign languages : Fluent English is a must, French is much appreciated. Empowerment, initiative spirit, Analytical thinking, excellent synthesis and presentation skills, Ability to influence decision makers at all levels, including general management, Excellent listening, communication and relationships, Training and coaching abilities, Efficiency and continuous improvement mindset,  Great sense of autonomy, Excellent editorial quality,   Technical skills Projects management techniques and tools (transversal projects across the company), Knowledge of transformation methods like Lean Six Sigma, change management, process management, Proficiency on standard Microsoft and process design tools.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yönetici / Yönetmen İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Yönetici / YönetmenTEB - Türk Ekonomi Bankası
  Ziraat Fakültesi mezunu olması (Tercihen Tarım Ekonomisi) Tarım Bankacılığında en az 3 yıl tecrübeli olması Risk algısı kuvvetli olması İletişime açık, takım çalışmasına yatkın Kontrollü ve hızlı çalışma becerisi olanadayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Yetkilisi (CODA) İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Yetkilisi (CODA)TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; İstanbul'da ikamet eden, tercihen Anadolu Yakası, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, İşaret dilini ileri derecede kullanabilen (CODA), İşaret dili kullanımı için sertifika sahibi, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Customer Analytics&Information Analysis Supervisor İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Customer Analytics&Information Analysis SupervisorTEB - Türk Ekonomi Bankası
A respectable and privileged financial institution engaged in the Turkish banking industry, Turkish Economy Bank (TEB) executed a partnership agreement with BNP Paribas in 2005, which is the 6th largest bank in the world (global headquarters in Paris, France) and is the largest of Euro zone with ongoing operations in 87 countries around the globe. TEB aims to become a leader among the medium-scaled banks in Turkey and offer high quality service to its customers. TEB Finance Team is now looking for a talented “Customer Analytics and Information Analysis Supervisor” to be a member of highly competent and analytical team. Being located in our TEB Headquarters in Umraniye, we are looking for a teammate having the following:  Qualifications:• Fluency in English is a must• Bachelor’s Degree in Industrial Engineering, Business Administration or Economics; Master’s Degree in Finance is a huge asset• Analytical, pro-active, highly self-motivated, well-organized and result-oriented with strong planning skills• Excellent team player, effective at communication and relationship management as well as maintaining a positive attitude at all times• Willingness to learn banking, financial mathematics, data analysis, data management & querying tools (SAS Enterprise Guide & SQL)• Preferably 1 year experience in banking/finance (max. 3 years)• Good command of MS Office (Excel is the priority, Access is a bonus)• SQL and/or SAS Enterprise Guide knowledge is a plus• Completion of military service for male candidates
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Yatırım Bireysel İşlem Operasyon Yöneticisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Bireysel İşlem Operasyon YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
TEB Yatırım Menkul Değerler A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bireysel İşlem Operasyon Yöneticisi arıyoruz.  Aracı Kurumlarda en az 5 yıl  foreks, türev işlemleri konusunda tecrübeli Üniversite mezunu İyi seviyede İngilizce Bilen Düzey3 Lisansa sahip Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Siber Olay Müdahale Proje UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu, Bilgi Güvenliği, Kalite ve Süreç Yönetimi Departmanı'mız bünyesinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Bilgisayar ya da Elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun, İletişim ağları, TCP/IP protokolü, işletim sistemleri, güvenlik tehditleri ve açıkları konularına ilgili ve bilgi sahibi, Güvenlik log yönetimi sistemleri ve güvenlik olaylarına müdahale konularında bilgi sahibi ve/veya Network güvenliği ve yönetimi konusunda tecrübeli,  Bilgi teknolojileri güvenliği alanında en az 2 yıllık tecrübe sahibi, Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı, İnsan ilişkileri kuvvetli, Hızlı öğrenme ve kendini geliştirme yeteneğine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için (tercihen) askerliğini tamamlamış takım arkadaşı arıyoruz.   İŞ TANIMI Bilgi teknolojileri güvenlik politikalarının ve standartlarının oluşturulması, Bilgi güvenliği mimarisinin oluşturulması, güvenlik ürünlerinin incelenmesi, seçimi, kurulumu, Projelerin bilgi güvenliği politikalarına uygun iyileştirme ve düzenlemelerle devreye alınmasına yönelik çözümler geliştirilmesi, uygulandığının takibi, Uygulama ve sistemlere yönelik güvenlik analizleri yapılması, açıklıklarının bulunması ve takibi, Güvenlik olaylarının izlenmesi ve siber olay müdahale  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Raporlama ve Finans İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Raporlama ve Finans İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Raporlama ve Finans İş Çözümleri departmanımızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip  İş Analisti / Sistem Analisti aranmaktadır. Üniversitelerin mühendislik, istatistik veya MIS bölümlerinden mezun, Tercihen bankacılık sektöründe  ve bankacılık ürünleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Resmi Kurumlara yapılan raporlamalar  hakkında bilgi sahibi, İş zekası, veri ambarı konularında tecrübeli, Analitik, operasyonel veya resmi raporlama uygulamaları geliştirme çalışmalarında  görev almış, Sorumluluk sahibi ve dinamik çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim yönü güçlü, Yaratıcı ve çözüm odaklı çalışabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli takım arkadaşları arıyoruz.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
TEB Faktoring İş Analisti İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring İş AnalistiTEB Faktoring A.Ş.
Sektörünün öncü şirketlerinden TEB Faktoring A.Ş. için aşağıdaki niteliklere sahip Bilgi Teknolojileri İş Analisti arıyoruz. Finans sektöründe en az 2 yıl İş Analisti olarak çalışmış Üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilen, Analitik, Çözüm odaklı 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YöneticiYrd Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YöneticiYrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Polatlı Şubemiz için, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetici Yrd Bitlis TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Tatvan Şubemiz için, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Bankacılığı Portföy Yöneticisi/YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da çalışabilecek, 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek , İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,  Adayların başvurularını bekliyoruz
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni Ankara TEB - Türk Ekonomi Bankası
Kobi Bankacılığı Portföy YönetmeniTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Ankara'da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip, 2,5 ile 50 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yönetici Yardımcısı pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için KOBİ portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici Yrd İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri Kontrol Yönetici/ Yönetici YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Bilgi Teknolojileri ve Destek Hizmetleri Kontrol Departmanı’ nda görevlendirilmek üzere,  Üniversitelerin 4 yıllık lisans eğitimi veren tercihen Bilgisayar mühendisliği, Elektrik/Elektronik mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinden mezun, Çok iyi derecede İngilizce bilen Network güvenliği, Oracle Veritabanı , Microsoft ve Unix ortamların yönetimi ve güvenliği konularında bilgi sahibi   Bilgi Teknolojileri mevzuatı ve uluslararası standartlar (BDDK ilkeler Tebliği, COBIT, ITIL, ISO PCI DSS, VISA Pin Security vb. konularında bilgi sahibi Tercihen Bilgi Teknolojileri denetimi ve danışmanlığı tecrübesi olan veya sızma testi deneyimi olan Farklı detay seviyelerinde raporlama ve dokümantasyon yapabilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, ya da en az 2 yıl tecilli Seyahat engeli bulunmayanadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Lise Stajyeri İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Lise StajyeriTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Genel Müdürlük ve Şubeler bünyesinde 2016-2017 eğitim dönemi içerisinde zorunlu staj kapsamında istihdam edilecek Meslek ve Ticaret Lisesi stajyerleri aranmaktadır.Önyazınızda hangi günler gelebileceğinizi belirtmenizi rica ederiz.
Stajyer        İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Sakarya TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde sakarya Adapazarın da görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi Zonguldak TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bireysel Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız bünyesinde Zonguldak ilin de görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip,  müşterileri ilişkilerinde güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip, aynı kriterlerde yeni müşteri edinecek, Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticisi, Yönetici Yardımcısı arıyoruz. Yönetici Yardımcısı pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 2 yıl deneyimli, Yönetici Pozisyonu için Bireysel portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde min 5 yıl deneyimli, SPK belgesi olan, Üniversitelerin İşletme, İktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Satış yetkinliği yüksek, hedef odaklı çalışabilen, Risk yönetiminde deneyimli, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön.Yrd İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi/Yön.YrdTEB - Türk Ekonomi Bankası
İşletme Müşteri İlişkileri Yöneticisi / Yönetici Yardımcısı unvanı ile Avrupa yakasında yer alan şubelerimizde görevlendirmek üzere; 0 - 2,5 mio TL arasında cirolu müşterileri yönetecek ve aynı kriterlerde yeni müşteriler edinecek, Mali Analiz ve kredi değerlendirme konularında bilgi sahibi, Yönetici için belirtilen segmentte en az 5 yıl çalışma tecrübesi olan, Yönetici Yardımcısı için belirtilen segmentte en az 2 yıl çalışma tecrübesi olan, SPK belgesi olan, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde tecrübeli, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısı ve etkin iletişim becerilerinde kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli çalışma arkadaşları arıyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Likidite Riski ve Bilanço Analizi Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Likidite Riski ve Bilanço Analizi YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, Tercihen 1-2 yıl tecrübeli ya da yeni mezun Tercihen Mühendislik bölümü mezunu Analitik yönü güçlü, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilen ( Excel, Powerpoint), Çok iyi derecede İngilizce bilen, Tercihen SPK İleri Düzey ve Türev Lisanslarını almış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Temporary Executive Assistant İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Temporary Executive AssistantTEB - Türk Ekonomi Bankası
We are looking for a temporary Executive Assistant who will work at our headquarters in Ümraniye for 6 months.   Minimum 3 years of experience in related field University degree Proficiency in English Good command of MS Office applications Excellent planning and organization skills Ability to handle a busy schedule
Dönemsel / Proje bazlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
BÖLGE POS SATIŞ TEMSİLCİSİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
BÖLGE POS SATIŞ TEMSİLCİSİTEB - Türk Ekonomi Bankası
POS Satış Ekibimize bağlı olarak sahada görevlendirilmek üzere,  Bankamıza ait Pos cihazı bağlama işlemlerinin satışını gerçekleştirebilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, 30 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Genel Müdürlük Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yrd. İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Genel Müdürlük Kontrol Yöneticisi/Yönetici Yrd.TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankaların Teftiş Kurulu, İç Kontrol, Finansal Kontrol, Resmi Raporlama ve Uluslararası Raporlama Bölümlerinde en az 3 yıl, en fazla 6 yıl deneyimli, Çok iyi düzeyde İngilizce bilen ve işinde bilfiil kullanan, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen SQL yazımı ve/veya Business Objects konusunda deneyimli, Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
YENİBOSNA ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
YENİBOSNA ŞUBESİ KOBİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİTEB - Türk Ekonomi Bankası
Yenibosna Şubemiz'de KOBİ Müşteri İlişkileri Yöneticisi /Yönetici Yardımcısı unvanı ile görevlendirmek üzere; Üniversitelerin işletme, iktisat veya eşdeğer bölümlerinden mezun, Portföy ve müşteri ilişkileri yönetiminde deneyimli, Mali analiz, kredi değerlendirme, dış ticaret ve finansmanı konularında bilgili, Yenilikçi, yaratıcı ve iletişimi güçlü, Dinamik çalışma ortamına ve takım çalışmasına yatkın, Müşteri ve sonuç odaklı düşünebilen, Analitik düşünce yapısına ve etkin iletişim becerilerine sahip, Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahiptakım arkadaşları arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
İnsan Kaynakları Çağrı Merkezi Yetkilisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
İnsan Kaynakları Çağrı Merkezi YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın Ümraniye Genel Müdürlüğü'nde yer alan İnsan Kaynakları İşe Alım ve Kariyer Planlama Departmanı’nda görev almak üzere aşağıdaki nitelikte bir İK Çağrı Merkezi temsilcisi aramaktayız; İstanbul’da ikamet eden, Diksiyonu düzgün, En az 2 yıllık Çağrı Merkezi Temsilcisi deneyimine sahip, Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, İngilizce bilgisi bulunan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen ve insan ilişkilerinde başarılı, Bankacılıkta başarılı bir kariyer hedefleyen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi İstanbulTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbulda ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri YöneticisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Avrupa 1 Özel Bankacılık Bölge'mizde (Etiler) görevlendirilmek üzere;Genel nitelikler: Üniversite mezunu, Minimum 8 yıl deneyime sahip olan, (Yatırım ürünleri, ürün ve türev piyasalar) Min. SPK Temel Düzey Lisansına sahip olan, Özel bankacılık hedef segmentine giren müşteriler konusunda deneyim sahibi, Müşteri kazanımında etkin, Yurtiçi ve yurtdışı piyasaları takip ve analiz edebilecek, Müşteri ilişkilerinde güçlü ve müşteri iletişimine açık, Satış ve sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamışadayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Eskişehir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Sektöründe öncü firmalardan biri olan Bankamızın,  Eskişehir'de yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Eskişehir’de ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın, Dudullu'da yer alan Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Bankacılığı Biriminde görev almak üzere; Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Vardiyalı çalışma yapısına uygun, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerisi yüksek ve sabırlı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, adayların başvurularını bekliyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
Çağrı Merkezi Müşteri TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamızın,  Dudullu Genel Müdürlüğü'nde yer alan, Çağrı Merkezi Departmanı, Telefon Şubesi Satış biriminde görev almak üzere; İstanbul’da ikamet eden, Üniversite mezunu veya öğrencisi, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabiliecek, Diksiyonu düzgün, Müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek, Değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen ve insan ilişkilerinde başarılı Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bankacılıkta başarılı bir kariyer hedefleyen 7/24 vardiyalı çalışabilecek  adayların başvurularını bekliyoruz. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Gişe Yetkilisi İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Gişe YetkilisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir ili içinde yer alan şubelerimizde değerlendirilmek üzere Engelli Gişe Yetkilisi arıyoruz, En az lise mezunu, İzmir ilinde ikamet eden, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın adaylar arıyoruz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR ) İzmir TEB - Türk Ekonomi Bankası
Engelli Şube Asistanı ( İZMİR )TEB - Türk Ekonomi Bankası
İzmir ili içinde yer alan şubelerimizde değerlendirilmek üzere Şube Asistanları arıyoruz, En az lise mezunu, MS Office programlarına hakim, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Engel durumu aktif çalışmasına engel olmayan, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Bilgi Teknolojileri İş Analisti İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Bilgi Teknolojileri İş AnalistiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu bünyesinde gerçekleştirilecek yazılım geliştirme projelerinde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, MIS veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun, Bankacılık veya Kurumsal Yazılım Geliştirme süreçlerinde minimum 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış   İş Analisti takım arkadaşları arıyoruz 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere takim arkadaşları arıyoruz..  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Tercihen Üniversite mezunu, 28 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış TemsilcisiTürk Ekonomi Bankası
Kocaeli ve İstanbul Anadolu yakasında Aktif Satış Ekibimizde görevlendirilmek üzere, Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İstanbul Anadolu Yakasında veya Kocaeli ilinde ikamet eden, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın,  Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,Takım arkadaşları arıyoruz.Pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard. İstanbul(Avr.) TEB Faktoring A.Ş.
TEB Faktoring Yurtdışı Pazarlama Yönetici Yard.TEB Faktoring A.Ş.
Sektörünün önde gelen kuruluşlarından TEB Faktoring A.Ş. için  aşağıdaki niteliklerde  Yurtdışı Pazarlama Yetkilisi / Yönetici Yardımcısı arıyoruz* Faktoring kuruluşlarının ve/veya Bankaların Pazarlama Departmanları'nda en az 2 yıl görev yapmış,* Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakülteleri'nden mezun,* Etkin iletişim becerilerine sahip,* Takım çalışmasına açık,* Analiz etme ve problem çözme becerileri yüksek,*Çok ileri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilgisine sahip, * Askerlikle ilgisi bulunmayan (Erkek adaylar için). 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) TEB - Türk Ekonomi Bankası
Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme UzmanıTEB - Türk Ekonomi Bankası
Bankamız Bilgi Teknolojileri Grubu Dağıtım Kanalları ve CRM Yazılım Geliştirme Departmanında çalışmak üzere aşağıdaki sorumlukları üstlenecek çalışma arkadaşları aramaktayız.  Analiz ekipleri tarafından hazırlanan gereksinimler doğrultusunda teknik tasarım dokümanları oluşturmak, Sorumluluğunda olan projelerde yazılım geliştirme yapmak, geliştirmelerin birim testlerini gerçekleştirmek, Geliştirdiği uygulamaların bakım, izleme ve performans iyileştirme işlerini yapmak, Kodlama standartlarına uymak ve kod içinde gerekli dokümantasyonu sağlamak, Yetkinlikler:  Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerden mezun JEE teknolojileri konusunda en az 5 yıl deneyimli JSF, Ajax, Javascript web teknolojilerine hakim Nesne Yönelimli Programlama konusunda tecrübeli Yazılım tasarım kalıpları (Design Patterns) konusunda bilgi sahibi İlişkisel veritabanı üzerinde çalışmış, Oracle PL/SQL tecrübesine sahip Güçlü analitik düşünme ve yaratıcı problem çözme yeteneğine sahip, sonuç odaklı Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen Gerektiğinde yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan veya en az 3 yıl tecilli
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
IT Project Manager İstanbul(Avr.), ... TEB - Türk Ekonomi Bankası
IT Project ManagerTEB - Türk Ekonomi Bankası
Graduated from a reputable university, (Preferably; Computer Engineering, Industrial Engineering, Management Engineering or other engineering degrees ) (Masters degrees will be appreciated) Must be able to demonstrate a strong project management (5+ years) experience ideally in Financial Services with projects of different size, complexity and contractual types, Experience of managing highly complex IT projects or multiple simultaneous small projects, Experience of methodologies such as PMI (or equivalent), Excellent business skills such as report writing for senior management and presentations to senior management, Detailed understanding of the full SDLC, A passion for quality and continuous improvement of processes,  Strong People Management skills, ability to interact with any level within an organization, Ability to multi-task, prioritize and meet deadlines, Result oriented, proactive, dynamic, careful in details, showing sense of urgency and against excuses, To demonstrate the ability to work as part of a team and motivate / lead as and when necessary, To demonstrate a positive attitude towards change and embrass “Can do” attitude,  Excellent command of English both written and spoken (French knowledge is a plus), Advanced office tools knowledge including MS Project,  PMP Certificate is a plus, No military obligation for male candidates, Having no restriction for travel
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Aktif Satış Temsilcisi-Erzurum Erzurum TEB - Türk Ekonomi Bankası
Aktif Satış Temsilcisi-ErzurumTEB - Türk Ekonomi Bankası
Erzurum'da sahada kredi kartı satışında görevlendirilmek üzere,  Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Minimum lise mezunu, 26 Yaşını aşmamış, Maaş + Prim sistemi ile çalışacak, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, Tercihen saha satış tecrübesine sahip, Ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Seyahat engeli olmayan,  Tüm adaylara başvuruları için teşekkür ederiz. Ancak sadece pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylarla irtibata geçilecektir.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı