TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1985
TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş

 

Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI), 1985 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Uçak motorlarına yönelik parça imalatı, motor montaj ve test, müşteri destek hizmetleri ve Ar-Ge alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

TEI, havacılık endüstrisine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunan, dünya çapında bir üretim ve tasarım merkezidir. Toplam Kalite anlayışını temel alan yönetim modeli ve bu doğrultudaki uygulamaları ile 1994 “TÜSİAD-KalDer Kalite Ödülü” nü kazanan TEI, faaliyet gösterdiği alanlarda birçok ödülün de sahibidir.

Bugün TEI, üstün teknolojili imalat ve hizmet kabiliyetleri, nitelikli işgücü ile dünya çapındaki motor üreticileri ile birlikte projeler üretmektedir.

TEI İnsan Kaynakları organizasyonunun amacı, şirket vizyonu doğrultusunda insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirerek; şirketin hedef ve amaçlarını gerçekleştirebilmesi için, gerekli olan işgücü alt yapısını hazırlamak, geliştirmek, çağdaş yönetim teknikleri kullanarak öğrenen ve yaratıcı bir organizasyon kurmaktır.

Başarının, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve ortaya çıkan ihtiyaçlara göre geliştirmekle mümkün olduğu anlayışını benimseyen TEI, strateji ve hedeflerine ulaşmak için, diğer yönetim işlevlerinde olduğu gibi İnsan Kaynakları Yönetimi işlevlerini de bu temelde şekillendirmektedir. Geçmişten bugüne çağdaş insan kaynakları uygulamaları ve öğrenen organizasyon yapısı ile  çalışanlarına yetenek ve yeterliliklerine göre gelişme imkanları sağlamaktadır.

TEI, bugün iyi eğitilmiş, nitelikli ve deneyimli insan gücüne sahiptir. TEI çalışanları, işletmenin sahibi gibi davranarak müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve TEI'nin geleceğine katkıda bulunmak için sürekli olarak yeni yöntemler keşfetme çabası içindedirler.

Çalışanlarının eğitim ve gelişmelerine önem veren TEI, oluşturduğu sürekli gelişim araçlarıyla, yetenek ve becerilerin canlı tutulmasını sağlamaktadır. Stratejik ilerleme öğeleri ve vizyonu çerçevesinde insana verdiği önem, yarattığı istihdam ve yaptığı yatırımlarla geleceğine yön vermektedir.

 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Savunma Sanayi

Firma web sitesi: www.tei.com.tr/


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
ServisTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 28
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Quality Engineer-Technology Programs Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Quality Engineer-Technology ProgramsTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
University degree in Mechanical, Aerospace, Aeronautical Eng.At least 1 year experience; preferably in Manufacturing or Manufacturing QualityStrong oral and written communication skills in EnglishAdvanced MS Office knowledge req.d , MS Project knowledge is a plusAbility to use basic measurement equipment Knowledge of basic core quality approaches (FMEA, 8D,APQP etc.)Basic knowledge on Quality Systems ( e.g. ISO 9001 , AS9100 )Dynamic, team player, and having good communication skillsNo obstacles for travels (%10)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Test ve Enstrümantasyon Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Test ve Enstrümantasyon MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina, Mekatronik Mühendisliği veya ilgili mühendislik bölümlerinden mezun,Pistonlu motorlar ve testleri konusunda bilgi sahibi,Tercihen motor dinamometresinde test mühendisi veya kalibrasyon mühendisi olarak 3 yıl çalışmış,Tercihen veri toplama sistemleri, post-proses programları konusunda bilgi sahibi,Tercihen test sistemleri kurulumunda görev almış, test sistemi kurulumunu baştan sona kadar tecrübe etmiş,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Repair Engineer Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Repair EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Turkiye Technology Center is looking for an “Repair Engineer” and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications, specializing in aircraft repair processes, in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusaş Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GE MTC (General Electric Marmara Technology Center).The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:Required Qualifications:BSc or MSc degree in Mechanical Engineering, Materials Engineering, Aeronautical Engineering or related discipline. Minimum 2 years of experience in engineering, either in manufacturing, repair, design and/or project management, preferably in gas turbine business. Excellent project management and communication skills, able to monitor project status, business issues, significant milestones and potential deviators. Good level of understanding of main Aviation repair processes (Machining, Coating, Cleaning, Joining, NDT). Working knowledge with Quality Systems and/or Industry Specifications/Standards. Familiarity with document hierarchy. Fluent in English.  Ability to multi-task effectively in a result oriented, risk managing approach. Proven self-starter and quick learner who can work with cross-functional teams. Excellent communication & teamwork skills. Desired Qualifications:Past working experience with special processes used in aerospace part manufacturing/ repair. Hands-on experience with repair processes such as joining, coating, chemical processes etc.Experience with mechanical design softwares , preferably with NX (Unigraphics).  Working knowledge with aviation repair documentation.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Blisk ve İleri İmalat Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Blisk ve İleri İmalat MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
• Üniversitelerin Makina, Mekatronik, Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen yüksek lisans sahibi,• İyi derecede teknik ingilizce bilen, • Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen, • Tercihen Talaşlı İmalat alanında tecrübe sahibi, • Talaşlı imalat prosesleri, fikstürler, kesici takımlar, takım tutucu sistemleri, imalat otomasyon sistemleri ve cnc programlama konularında bilgi sahibi, • CAD/CAM bilgisine sahip, tercihen Siemens NX yazılımı tecrübesi olan,• Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan yada en az 2 yıl tecili bulunan.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,Sistem mühendisliği, teknik yönetim, doğrulama-geçerleme ve kalifikasyon konularına hakim,Savunma, havacılık veya otomotiv sanayiinde benzer görevlerinde bulunmuş, en az 3 yıl tecrübeli,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aviyonik Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Aviyonik Sistem Mühendisi - (Elektrik, Elektronik)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezunSavunma ve havacılık sektöründe benzer pozisyonda asgari 2-3 yıl tecrübeli Tercihen aviyonik sistemler konularında sistem gereksinim tanımlama ve analiz, tasarım, geliştirme ve entegrasyon deneyimine sahipTercihen Pistonlu-Türbinli Motor / Elektrik Makinaları kontrol sistemleri konusunda bilgi sahibiTercihen temel haberleşme arayüzleri (RS-232/422/485, CAN-Bus, ARINC-429) hakkında deneyim ve bilgi sahibiTercihen gömülü sistemler konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen ARP4754 konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tercihen DO178/DO254 süreçleri konusunda deneyim ve bilgi sahibi Tecihen MIL-STD 810, MIL-STD 461, MIL-STD 704, DO-160 çevresel/EMI-EMC uyum standartları ile ilgili deneyim ve bilgi sahibiTercihen konfigürasyon yönetimi, değişiklik yönetimi, gereksinim yönetimi araçları (SVN, DOORS gibi) hakkında deneyim ve bilgi sahibiTercihen sistem mühendisliği tasarım ve dokümantasyon süreç ve içerikleri hakkında bilgi sahibiTercihen arayüz yönetimi konusunda deneyim ve bilgi sahibi MS Office programlarını ileri düzeyde ve etkili olarak kullanabilen Güçlü iletişim yeteneği olan İyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek Tercihan erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kontrol Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kontrol MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Kontrol, Mekatronik, Elektrik, Elektronik, Havacılık, Uzay Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tercihen havacılık veya savunma sektöründe benzer pozisyonda 2 yıl tecrübeli,Tercihen model tabanlı (Simulink) kontrol algoritması geliştirme tecrübesi sahibi,Tercihen DO178 / DO331 yazılım sertifikasyonu süreçleri tecrübesi Tercihen OpenECU, D-Space, Motohawk gibi hızlı prototipleme donanımlarını kullanma tecrübesi,Tercihen Matlab/Simulink üzerinden otokod geliştirme tecrübesi, Tercihen sistem tanımlama amaçlı test tasarlama, veri toplama model kurma konularında tecrübe sahibi,Tercihen C programlama dilini kullanma becerisine sahip, Kontrol teorisine hakim, frekans ve zaman tanım bölgesinde kararlılık analizleri yapabilecek seviyede deneyim sahibi,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşe karşı motivasyonu yüksek, Sorumluluk sahibi, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Eskişehir' de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecili bulunan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Takım Kalıp Teknisyeni Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Takım Kalıp TeknisyeniTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Meslek Lisesinin Torna/Tesviye/CNC/Makine bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun,Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip,CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli,Manuel Torna kullanımı konusunda tecrübeli,Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mavi Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mavi Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Beyaz Yakalılar Genel Başvuru Eskişehir, Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Beyaz Yakalılar Genel BaşvuruTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) 1985’den bu yana Türkiye’de kalıcı bir uçak sanayi oluşturma misyonuyla hareket eden ve uçak motoru ana üreticisi olma vizyonuyla faaliyetlerini yönlendiren bir kuruluştur.Bu ilana yapılan başvurular aday veritabanımıza kaydedilerek şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacak ve uygun bir pozisyon olduğu takdirde sizinle temasa geçilecektir.Başvurularınızı çalışmak istediğiniz bölüm ve pozisyonu belirten bir ön yazı ile yapmanızı rica ederiz.Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.Tusaş Motor Sanayii A.Ş. (TEI) olarak göstermiş olduğunuz ilgi ve güven için teşekkür eder, başarılarla dolu bir kariyer yaşamı dileriz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul(Avr.), ... TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Elektrik Bakım TeknisyeniTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TTC - Turkiye Technology CenterElektrik Bakım Teknisyeni arıyor ·         Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ölçme tekniği bilgisine sahip,·         PLC bilgisine sahip,·         Otomatik Kumanda ve otomasyon konusunda tecrübeli,·         Elektrik -Elektronik komponent bilgisine sahip,·         Elektrik - Elektronik şema okuyabilen ve devre takibi yapabilen,·         CNC Tezgah bakımı konusunda tecrübeli,·         Kaynak Makinaları ve ısıl işlem fırını bakımı konusunda tecrübeli,·         Kart Tamiri konusunda el becerisine sahip,·         Orta gerilimde çalışacak EKAT belgeli,·         Hidrolik ve pnömatik sistem uygulamalarına hakim
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Malzeme ve Prosesler Teknik Lideri Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme ve Prosesler Teknik LideriTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme bölümünden en az lisans derecesi ile mezun olmakTercihen gaz türbinleri malzeme ve prosesleri konusunda çalışma tecrübesi Toplamda 7 yıl iş tecrübesi Döküm (Casting), Dövme (Forging), Malzeme testleri hakkında bilgi sahibi. Liderlik yeteneğine sahip ve takımdaki çalışma arkadaşlarını yönlendiren Ekip çalışmasına yatkın ve iç/dış müşteriler ile güçlü iletişim yeteneği olanSonuç odaklı çalışma alışkanlığına sahip, birden fazla iş ile ilgilenebilen Takımdaki çalışanlarına ilham veren, motivasyonu yükseltici davranışlarda bulunan ve sorunlara zamanında müdahale edenTakımına liderlik ve mentörlük yaparak aynı zamanda kendi teknik gelişimini sağlayanAnalitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip İyi derecede İngilizce bilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Malzeme ve Prosesler Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Malzeme ve Prosesler MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme bölümünden mezun ya da Makine, Uçak ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun olup Malzeme bölümünde yüksek lisans/ yandal/ çift anadal yapmış,Tahribatsız Muayene (NDT:Non-destructive Testing), Özel imalat prosesleri (EDM, ECM, Lazer, v.b.) konularında tecrübe sahibi,Malzeme,proses,üretim yöntemleri,mekanik ve fiziksel testlede  tecrübeli.İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen,Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen,Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan,Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen,Analitik düşünebilen. TercihenHavacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda tecrübeli,Gaz türbinli motor tasarımı ve analizleri gibi konularda deneyimli,Havacılık sektöründe ya da tasarım ve geliştirme projelerinde çalışmış,Döküm (Casting), Dövme (Forging), Malzeme testleri hakkında bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Programlar Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Programlar MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine, Havacılık ve Uzay, Uçak Mühendisliği Bölümlerinden mezun,İyi derecede İngilizce bilen,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Takım çalışmasına uyumlu, güçlü iletişim yeteneği olan, analitik düşünebilen,Kurumu temsil yeteneği  olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Zaman Yönetimi becerisine sahip, Organizasyon ve koordinasyon becerisine sahip , Program yönetim tecrübesi olan, Gaz türbinli havacılık motorları hakkında bilgi sahibiTercihen Almanca bilenTercihen SAP bilgisine sahip,Tercihen Savunma sanayii projelerinde görev almış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal Analiz ve Ömür Hesapları MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezunTercihen pistonlu motorlar yapısal analiz ve ömür hesapları projelerinde görev almışTercihen havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeliYapısal ve ömür analizi, multi-body dynamics ve/veya titreşim konularında geçmiş tecrübeye sahipİyi derecede İngilizce bilen Ekip çalışmasına yatkın ve güçlü iletişim yeteneği olan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yapısal ve Ömür Analiz Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yapısal ve Ömür Analiz MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun,Tasarım ve mühendislik mekaniği konusunda bilgili,Mukavemet konusunda teorik bilgi birikimine sahip,İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Havacılık alanında kariyer hedefleyen,Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen,Uygulamalı mühendislik araçlarını ve sistemlerini kullanabilen,Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen,Aynı anda birden fazla işi yapabilme yeteneğine sahip olan,Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen,Analitik düşünebilen. TercihenYüksek lisans ve/veya doktora derecesinde,  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun,Havacılık, savunma veya otomotiv sektöründe benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli,Gaz türbinli motor tasarımı ve analizleri gibi konularda deneyimli,Problem çözme teknik ve yaklaşımlarını öğrenebilme için etkin kişilik özelliğine sahip,Gaz türbini tasarımı, ileri mekanik tasarım, elastisite teorisi, modal analiz ve ileri mekanik titreşim, sonlu elemanlar analizler konularında eğitim/ders almış,Yorulma ve çatlak ilerleme analizleri konusunda tecrübeli ve bu konuda ilgili bir yazılım kullanmış,Sonlu elemanlar analizleri konusunda script/makro yazım tecrübesine sahip,Yapısal ve mekanik titreşimler konusunda test tecrübesi olan,Ansys ve benzeri ticari sonlu elemanlar programlarının kullanımında tecrübeli,CAD programları (Unigraphics ya da diğer CAD programları) konusunda bilgi sahibi,Geometrik tolerans verme ve tolerans yaklaşımları konusunda bilgili,Üretim ve kontrol prosesleri (torna, freze, kaynak, lehim vb.) konusunda ön bilgisi olan
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Metalurji ve Malzeme Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Metalurji ve Malzeme MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden en az lisans derecesi ile mezun olmakTercihen havacılık motorlarında kullanılan malzemeler veya üretim teknolojileri üzerine yüksek lisans/doktora derecesi bulunanHavacılık ve Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme projelerinde çalışmaya istekliÇok iyi derecede ingilizce bilen Tercihen kalite sistem, kalite kontrol ve Nadcap konularında tecrübeli Tercihen gaz türbinleri malzeme ve prosesleri konusunda çalışma tecrübesi Ekip çalışmasına yatkın Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere göre raporlayabilen yada sunabilenDiğer mühendislik displinleriyle koordineli olarak çalışabilen Sonuç odaklı çalışma alışkanlığına sahip, birden fazla iş ile ilgilenebilen Seyahat engeli bulunmayan Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Thermal Engineer Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Thermal EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TTC - Turkey Technology Center is looking for  "Thermal Engineer" and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusas Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GEMTC (General Electric Marmara Technology Center)  The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below: Master's in Mechanical or Aerospace Engineering and relevant experience with heat transfer, and thermal modeling and analysis.Graduate course in Convection, Conduction and Radiation Heat Transfer.0-2 years experience with heat transfer and thermal fluids. Proven academic achievement. Excellent communication skills, Fluency in English (speaking, reading, writing).High level of computer proficiency. Experience in calculating flows and temperatures in support of product design and analysis.Experience with analytical software such as Patran, CFX, ANSYS, Matlab, etc.Experience with 1-D flow network code. Strong technical aptitude, including applicable engineering tools and systems.Demonstrated hands-on problem solving skills. Proven leadership experience. Customer and quality focus. No military obligation for male candidates.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Sistem Mühendisi (Test ve Doğrulama) Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Sistem Mühendisi (Test ve Doğrulama)TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uçak Mühendisliği bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun,Sistem mühendisliği, doğrulama-geçerleme, test, sertifikasyon ve kalifikasyon konularında bilgi sahibi,Otomotiv, savunma veya havacılık sektörlerinde test-validasyon mühendisliği/sistem mühendisliği/proje mühendisliği veya iş tanımı ile ilgili benzer görevlerinde en az 2 yıl tecrübeli,Tercihen pistonlu motorlar konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Ekip çalışmasına yatkın, Güçlü iletişim yeteneği olan, Analitik düşünebilen, Eskişehir'de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Gömülü Yazılım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Kıdemli Gömülü Yazılım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bölümlerinden en az lisans derecesi ile mezun, Yazılım geliştirme, test süreçleri konusunda bilgi ve deneyim sahibi C ve C++ programlama dillerinde en az 3 yıl tecrübesi olan Mikrodenetleyiciler için sürücü yazılımı geliştirme tecrübesi olan Takım çalışmasına uygun ve iletişim yeteneği yüksek İyi derecede İngilizce bilen Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilliTercih Nedeni olabilecek ek nitelikler  Savunma ve Havacılık Sanayisinde benzer pozisyonda asgari 3 yıl tecrübeli olmak Siyah kutu (BlackBox) ve beyaz kutu (WhiteBox) yazılım test yöntemleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak RTCA/DO-178B/C süreçleri konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olmak Gömülü yazılımlar, Kart Destek Paketi (BSP) ve sürücü yazılımlar konusunda bilgi ve tecrübeye sahip olmak Yazılım yaşam döngüsü süreçleri konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olmak (Waterfall, V model, v.b.) Konfigürasyon yönetimi, değişiklik yönetimi, gereksinim yönetimi araçları (SVN, JIRA, DOORS gibi) hakkında tecrübeye sahip olmak Temel haberleşme arayüzleri (RS-232/422/485, CAN-Bus) hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak, VectorCAST, Polyspace test araçları ile bilgi ve tecrübe sahibi olmak Freescale veya her bir mikrodenetleyici üzerinde kod geliştirme bilgi ve tecrübesine sahip olmak Matlab-Simulink Embedded Coder ile otokod geliştirme hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmak
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Engineer Ankara, Eskişehir... TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Software EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
  Bachelor’s degree in Computer and Software engineering Demonstrated practical knowledge, including applicable engineering tools and systems Strong background in programming languages such as Javascript, TCL , C/C++, VB.Net, Experience in object-oriented programming Proven self-starter and independent worker who can work with cross-functional teams. Strong interpersonal skills that enable a learning approach to problem resolution Ability to perform multi-task assignments effectively, Excellent command of written and spoken English Ability to properly document technical data generated for the assigned projects consistent with policies and procedures. Demonstrated analysis and problem resolution skills.       Desired MSc in Computer and Software Engineering Demonstrated academic excellence Experience in code development process Effective interpersonal skills, which enable a learning approach to problem resolution. Ability to multi-task effectively in a result oriented manner Ability to programme and define process GUI applications for design&analysis engineers Experience on Phyton programming language
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
NC/CNC Tezgah Teknisyeni Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
NC/CNC Tezgah TeknisyeniTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Meslek LisesininTorna/Tesviye/CNC/Makine bölümlerinden ve/veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Resim okuma ve ölçme bilgisine sahip, CNC program bilgisine sahip, CNC tezgah kullanımı konusunda tecrübeli, Vardiyalı çalışabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yanma Aerodinamik Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yanma Aerodinamik MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
  Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede teknik ingilizce bilen, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analizleri konularında bilgi sahibi, Tercihen herhangi bir yanma odası aerodinamik tasarımı konusunda tecrübeli Tercihen bir hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analiz programında tecrübeli, Tercihen herhangi bir programlama dilini (C#, C++, Fortran) kullanabilen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Analitik düşünebilen, Eskişehir’ de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Termal Sistem Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Termal Sistem Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Termal Sistem Tasarım Mühendisliği pozisyonlarında Eskişehir ’de ileri teknoloji imkânları ile çalışma, bunları uygulama ve bunlarda uzmanlaşma imkanları sunarak hava araçları motoru tasarım ve geliştirme programlarında çalışacak takım arkadaşları arıyoruz. Üniversitelerin  Makina, Uçak, Uzay ve Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler üzerine bilgi sahibi Isı transferi konusunda teorik ve/veya pratik bilgi birikimi olan, Tercihen ürün tasarımı ve analizleri için sıcaklık hesaplamalarında deneyim sahibi, Tercihen herhangi bir programlama dilini (C#, C++, Fortran) kullanabilen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen, Analitik düşünebilen. Eskişehir’de ikamet eden/edebilecek Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Aerodinamik Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Aerodinamik MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
  Üniversitelerin Havacılık ve Uzay, Uçak veya Makina Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede teknik ingilizce bilen, Gaz türbinli motorlar, turbomakineler ve hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analizleri konularında bilgi sahibi, Tercihen herhangi bir aerodinamik tasarım ve/veya hesaplamalı akışkanlar dinamiği (CFD) analiz programında tecrübeli, Tercihen herhangi bir programlama dilini (C#, C++, Fortran) kullanabilen, Yeniliklere açık, sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan, Ekip çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerini etkin kullanabilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları politika ve prosedürlere uygun bir şekilde raporlayabilen Problem çözmeye yönelik yeni yaklaşımlar geliştirebilen, Analitik düşünebilen, Eskişehir’ de ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için tercihen askerlik hizmetini tamamlamış. 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yan Sanayi Geliştirme Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Yan Sanayi Geliştirme MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina veya İmalat Mühendisliği bölümlerinden mezunu  Talaşlı imalat ve sheet metal imalat konusunda minimum 1 yıl tecrübeli  İyi derecede ingilizce bilgisine sahip Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen  MS office programları kullanabilen  Müzakere yeteneği güclü, ikna kabiliyeti yüksek, dürüst, çalışkan  Eskişehir de ikamet eden ya da edebilecek olan Tercihen kalite kontrol, kalite sistem, kesici takım, fikstürleme konusunda tecrübeli  Tercihen tedarikçi geliştirme ve yan sanayi konusunda deneyimli  Tercihen CAD/CAM konusunda tecrubeli ve aktif kullanabilen 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Stress Analysis Engineer Kocaeli TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Stress Analysis EngineerTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
TurkiyeTechnology Center is looking for an “Stress Analysis Engineers” and offering them the opportunity to work with state-of-art technologies and applications, specializing in aircraft and industrial engine repair processes, in a technology base located in Gebze, Kocaeli which is being established by TEI - Tusaş Engine Industries, Inc. and General Electric Aviation, GE MTC (General Electric Marmara Technology Center)The candidates are expected to have most of the skills, competencies and experience stated below:Required Qualifications: · Bachelor’s degree in Mechanical or Aerospace Engineering.· Solid background in Mechanics of Materials.· Minimum 1 years of Industry Experience, preferably in design.· Experience in Finite Element Analysis using ANSYS or other commercial FEA software.· Excellent command of written and spoken English.· Proven self-starter and independent worker who can work with and/or lead cross-functional teams.· Demonstrated ability to establish and maintain relationships with co-workers.· Ability to perform multi-task assignments effectively.· Strong interpersonal skills that enable a learning approach to problem solution.· Flexibility to work extended hours as circumstances dictate.· Demonstrated ability to reprioritize workload under short deadlines in a fast-paced dynamic environment.· Military obligation must be done for male candidates. Desired Qualifications: · MSc degree in Mechanical Engineering or Aerospace Engineering.· Attend Finite Element classes in BSc and/or MSc.· Familiarity with CAD software. (Unigraphics or other commercial CAD software)
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Mekanik Tasarım Mühendisi Eskişehir TEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Mekanik Tasarım MühendisiTEI - Tusaş Motor Sanayii A.Ş.
Üniversitelerin Makina ve ya Havacılık Mühendisliği bölümlerinden mezun, Mekanik Tasarım ve Malzeme Mekaniği konularında teorik alt yapısı güçlü, Tasarım alanında en az 7 yıl tecrübeli, Aynı anda birden fazla iş yapabilme yeteneğine sahip, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Görev aldığı projelerde teknik çıktıları prosedür ve politikalara uygun bir şekilde raporlayabilen, Teknik ekipleri yönlendirebilen, ANSYS ya da benzer sonlu elemanlar analizi yazılımlarında tecrübe sahibi UG ya da benzer CAD yazılımlarında tecrübe sahibi Geometric Ölçülendirme ve Toleranslandırma konusunda tecrübe sahibi Tolerans analizi konusunda bilgisi olan, İmalat prosesleri ve ölçüm metotları konusunda bilgisi olan, Güçlü iletişim yeteneğine sahip, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamışTercihen Üniversitelerin Makine, Havacılık ya da Malzeme bölümlerinden Master ya da Doktora derecesi olan Gas Turbine Tasarımı projelerinde görev almış, Havacılık sektöründe tecrübe sahibi Teamcenter yada benzer PLM yazılımlarında tecrübe sahibi
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı