Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. 

Şirket Bilgileri



Şirket Kuruluş Yılı: 2000


http://www.teknosa.com.tr 
 

TeknoSA Hakkında
   ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürünlerini uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile tüketicilere sunmayı amaçlayan lider teknoloji perakende zinciridir.
   “Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği coğrafyalarda liderliğini sürdürmek vizyonuyla hareket eden TeknoSA’nın birincil misyonu, yaygın satış kanalları, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin her zaman yanında olmaktır.
2000 yılında 5 mağaza ile faaliyete başlayan şirket, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 300’e yakın mağazasıyla hizmet vermektedir. TeknoSA, kısa bir zamanda istikrarlı bir şekilde büyümüş; yaygınlığı, hizmet kalitesi, güvenilirliği, hızı ve ürün çeşitliliği sayesinde Türkiye’nin en yaygın teknoloji perakendecisi konumuna ulaşmıştır. 163 kişilik bir ekiple faaliyete başlayan TeknoSA bugün, konusunda uzman 3500 çalışanıyla hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini artırmakta; 170 bin metrekareye yakın toplam satış alanı ve teknosa.com internet mağazası ile tüketicilere kesintisiz bir alışveriş ortamı yaratmaktadır. Tüketicilerin teknoloji ürünlerinde aradıkları her şeyi bulabildikleri TeknoSA mağazaları ve teknosa.com web sitesini yılda 200 milyon kişi ziyaret etmektedir.
TeknoSA, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO:10002 Müşteri Memnuniyeti-Şikayet Yönetim Standardı Belgesi’ni alarak sektöründe ilke imza atmıştır.
Türkiye’nin dört bir yanında, teknolojiyi tüketicilerle buluşturan Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi TeknoSA, Mayıs 2012’de halka arz edilmiştir. Hisseleri, Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.
     Sektördeki ilkleri, yenilikleri ve güçlü performansı ile her alanda farklı ödüllerle başarılarını perçinleyen TeknoSA, 2012 yılında perakendecilik sektörünün ‘Oscar’ı olarak bilinen ‘Dünya Perakende Ödülleri ‘Gelişen Pazar’ kategorisinde birinci olmuş ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiştir. 2014 yılında da finans dünyasının en saygın yayınlarından Euromoney Dergisi tarafından, Tüketici Ürünleri/Perakende kategorisinde tüm Orta ve Doğu Avrupa’nın en iyi yönetilen şirketi seçilerek uluslararası platformda başarısını taçlandırmıştır. Aynı yıl teknoloji perakendeciliği sektörünün ilk ve tek MEB sertifikalı eğitim merkezi TeknoSA Akademi, dünyanın işyerinde öğrenme ve performans konusunda en büyük organizasyonu olan ASTD (American Society for Training & Development) tarafından Best Ödül’e layık görülmüş, ayrıca eğitim ve gelişim alanında dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan “Brandon Hall Group Excellence Awards 2014” kapsamında “Best Use of Blended Learning” (En İyi Karma Öğrenme Uygulaması) kategorisinde “Mağazacılıkta Kariyer Yolu” programı ile Altın Ödül’ü kazanan ilk Türk firması olmuştur.
 
TeknoSA, Dr. Teknolog markası altında, müşterilerin sadece satış anında değil, satış sonrasındaki her türlü isteklerinde de yanında olacağının garantisini vermektedir. Dr. Teknolog’un önerdiği garanti ürünleri ile müşteriler daha uzun süre sorunsuz ürün kullanımının tadını çıkarırken, Teknoloji Destek Paketi ile Çağrı Merkezi üzerinden Dr. Teknolog’a uzaktan erişim sağlayarak her türlü teknoloji sorularına yanıt bulabilmektedir. Aynı zamanda, son teknoloji ürünlerle yeni tanışan müşterilere ürün kullanımında yol göstermek ve gerekli kurulum işlemlerini tamamlamak üzere, mağazalarda destek de verilmektedir. TeknoSA Çağrı Merkezi, 444 55 99 numaralı telefonu ile müşterilerin her türlü bilgi ihtiyacını sağlamak üzere, tüm süreci büyük bir titizlikle analiz ederek, müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşteriler, turuncu puan miktarlarını ya da alacakları bir ürünün stokta olup olmadığını Çağrı Merkezi üzerinden sıra beklemeden otomatik sesli yanıt sistemi ile anında öğrenebilmektedir. 
Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi olmanın getirdiği sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkesiyle, nitelikli işgücü yetiştirmeye öncelik veren TeknoSA, Ekim 2005’te sektörde ilk ve tek MEB sertifikalı Akademi’yi kurmuştur. Teknoloji perakendesinde kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmeyi ve hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamayı amaçlayan TeknoSA Akademi, bugüne kadar 10 binin üzerinde mezun vermiştir.
TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje gerçekleştirmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu  ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda ‘Milli Takım Teknoloji Tedarikçisi’dir. TeknoSA “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle de, Türkiye’nin çeşitli illerinde kadınlara sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek kadınları teknolojiyle yakınlaştırmaktadır. Ayrıca, 2009 yılından itibaren Darüşşafakalı öğrencilerin tasarladığı ambalaj kâğıtları ve hediye kartları Türkiye’nin her yerindeki TeknoSA mağazalarında satışa sunulmaktadır. Satılan ambalaj kâğıtlarından elde edilen gelirin tümü, hediye kartlarından elde edilen gelirin ise bir kısmı Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanmaktadır.
Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA; elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.
TeknoSA, paydaşları için yarattığı değeri daha da ileri taşımak adına, müşteri odaklı yenilikçi çalışmalara öncelik vermeye devam edecek; satış kanallarına, insan kaynağına ve teknolojik altyapıya yatırımlarını sürdürecektir.
 
 
İklimSA Hakkında
 
Teknolojinin adresi TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren İklimSA, 1986 yılından bu yana kesintisiz olarak iklimlendirme sektörüne öncülük ediyor. İklimSA, klima sektöründe kendini ispatlamış dünya markaları Mitsubishi Heavy Industries, General, kendi markası Sigma ile müşterilerine hizmet veriyor. Genel Müdürlük’e bağlı 191 İklimSA merkezi ve 222 yetkili servisi bulunan İklimSA, sektöre yön veren çalışmalarına devam ediyor.
 
 

Faaliyet gösterdiği sektörler: Perakende


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 - 17.30


Sosyal ve Yan Haklar
Servis



Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 20
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
İKLİMSA ÜRÜN UZMANI İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İKLİMSA ÜRÜN UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Tercihen üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Ürün Yönetimi ve Tedarikçi İlişkileri konusunda deneyimli, En az 3 yıllık iş tecrübesi olan, Analitik düşünce yapısına sahip, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Çok iyi seviyede İngilizce bilen ve konuşabilen, Seyahat engeli olmayan, Sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI İST-AVRUPA İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI İST-AVRUPATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
ELEKTRİK TEKNİKERİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ELEKTRİK TEKNİKERİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Meslek Yüksekokullarının ya da Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümünden mezun,Elektrik tesisatı, elektrikli çalışmalar ve bakım onarım konularında en az 3 yıl deneyimli,Sorumluluk sahibi, hızlı aksiyon alabilen ve iş takibi kuvvetli, Takım çalışmasına, yoğun iş temposuna yatkın, acil durumlara müdahale edebilecek,Tesis işleyişinde yer alan tüm kompanzasyon, UPS, jeneratör vb. ekipmanlar ile zayıf akım elektrik tesisatı, ısıtma-soğutma sistemleri, mekanik tesisat ve hidrolik tesisatın planlı veya arıza bakımında görev alabilecek, tesisat ve eklentilerinin kesintisiz işleyişi konusunda destek verebilecek, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ya da Gebze’de ikamet eden, Temel Office uygulamalarını kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Yüksekte çalışma engeli bulunmayan, İş sağlığı ve güvenliği kurallarına hâkim.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
SİSTEM ANALİSTİ - PERAKENDE & TELCO UYGULAMALARI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SİSTEM ANALİSTİ - PERAKENDE & TELCO UYGULAMALARITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,Perakende sektöründe en az 3  yıl deneyimli,IT Mağazacılık ve Telco uygulamalarına hakim,Tercihen daha önce kampanya ve mağazacılık sistem yazılımları kullanmış ve desteğini vermiş,En az temel düzeyde PL/SQL bilgisine sahip,İlgili süreçlerde geliştirme ve destek projelerinde görev almış,Etkili iletişim, planlama ve problem çözme becerilerine sahip,Analitik düşünebilen ve müşteri odaklı,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İKLİMSA SATIŞ YÖNETİCİSİ İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İKLİMSA SATIŞ YÖNETİCİSİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
·         Üniversitelerin tercihen Makine Mühendisliği bölümünden mezun,·         Satış konusunda deneyimli, tercihen klima sektöründe deneyimli,·         Bayi ve satış hedefleri yönetimi konusunda tecrübeli,·         Süreç yönetimi konusunda planlı ve disiplinli·         Tercihen, VRF sistem konusunda deneyimli,·         Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen,·         Analitik düşünce yapısı, problem çözme ve raporlama becerisine sahip,·         İkna kabiliyeti yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, takipçi, hedef ve sonuç odaklı,·         Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip,·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen,·         Seyahat engeli olmayan,·         Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İKLİMSA KATEGORİ UZMANI İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
İKLİMSA KATEGORİ UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lisans öğrenimini tamamlamış,         Pozitif, iletişimi kuvvetli ve ekip ruhunu diğer tüm departmanlara yansıtabilen        Elektronik kategorisinde tedarikçi marka network’ü olan,         Fark yaratabilen ve analitik düşünce yapısına sahip olan,         İkna yeteneği güçlü, sonuç odaklı,         Perakende endüstrisinde en az2 yıl deneyimli,         Ms Office programlarına çok iyi derecede hakim,         Motivasyonu yüksek, yoğun ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek,             Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,         İyi seviyede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEP Gaziantep Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI - GAZİANTEPTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL AVRUPA İstanbul(Avr.) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - İSTANBUL AVRUPATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
GENEL BAŞVURU İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
GENEL BAŞVURUTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
SENIOR SOFTWARE DEVELOPER / DEVOPS ENGINEER İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
SENIOR SOFTWARE DEVELOPER / DEVOPS ENGINEERTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
5-10 years experience with programming. Degree in Computer Sciences or a related subject. Hands-on professional experience with C# and the .NET Framework. Experience with MS SQL Server RBDMS and T-SQL, knowledge of Oracle and PL/SQL is a plus.Experience in managing source code in Git and in Git workflows based on braching, merging etc.Experience in managing continuous integration servers such as Jenkins. Experience in operating high-traffic web applications. Solid understanding of computer networking. Good command of Windows Server operating systems, knowledge of Linux OS is a plus.Knowledge of Couchbase, Redis is a plus. Experience with an APM tool is preferred. Experience with ELK Stack is a plus. Ability to work under pressure and with time constraints.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA OPERASYON ELEMANI- MUĞLA Muğla Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA OPERASYON ELEMANI- MUĞLATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için).Muğla'da ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ İstanbul(Avr.), ... Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde engeli bulunan, İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI-AYDIN NAZİLLİ Aydın Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI-AYDIN NAZİLLİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu, Teknolojik ürünler konusunda bilgili veya araştırmaya meraklı, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı konusunda deneyimli, Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için). AYDIN NAZİLLİ' de ikamet eden
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
TEKNİK SERVİS YÖNETİCİSİ - BEYAZ EŞYA Kocaeli Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
TEKNİK SERVİS YÖNETİCİSİ - BEYAZ EŞYATeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Meslek yüksek okullarının İklimlendirme ve Soğutma Teknolojileri veya Elektronik – Otomasyon bölümü mezunu,Beyaz eşya veya buzdolabı sektöründe, satış sonrası hizmetlerde en az 2 yıl deneyimi olan,Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına inanan ve iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul – Anadolu yakasında veya Gebze - Kocaeli ‘de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
ATÖLYE TEKNİK UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
ATÖLYE TEKNİK UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Meslek yüksek okullarının Elektronik bölümlerinden mezun, Elektronik ekipman arıza tespiti ve onarımı yapabilen, En az 2 yıl teknik servis, elektronik kart onarımı deneyimi olan, Sözlü ve yazılı iletişim yönü güçlü, MS Office programlarını etkin kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Ekip çalışmasına inanan ve iletişimi kuvvetli, Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), İstanbul – Anadolu yakasında veya Gebze - Kocaeli ‘de ikamet eden,
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
PAZARLAMA İLETİŞİMİ KIDEMLİ UZMANI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
PAZARLAMA İLETİŞİMİ KIDEMLİ UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Üniversite mezunu, Marka ve dijital iletişim alanında en az 4-5 yıllık deneyim sahibi, Google Analytics ve MS Office bilgisine sahip, İyi derecede İngilizce bilen, Daha önce perakende markasında çalışmış, sektör dinamiklerine hakim, Medya planlama ajansını yönetmiş, kampanya & medya planlama bütçe yönetimlerini gerçekleştirmiş,ATL, BTL ve sosyal medya ajansı ile kampanya yürütmüş, 360 iletişim kampanyası bilgi ve becerisine sahip,Online ve offline kanallarda pazarlama kampanya yönetimi, kurumsal kimlik uyarlamaları ve e-ticaret konuları ve sosyal medya yönetimine hakim,Bütçe ve raporlama konusunda deneyimli, SEM & SEO projelerinde görev almış, Ekip çalışmasına ve 3. partilerle çalışmaya yatkın, Analitik yönü güçlü, çözüm odaklı, araştırmaya meraklı, yenilikleri takip eden,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
DEPO ELEMANI / İŞKUR PROJESİ Kocaeli, İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DEPO ELEMANI / İŞKUR PROJESİTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu, Benzer bir görevde en az 1 yıl iş tecrübesi olan, Tercihen Askerlik hizmetini tamamlamış olan, Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilen, İstanbul Anadolu veya Gebze lokasyonunda ikamet eden.
Dönemsel / Proje bazlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
KATEGORİ UZMANI İstanbul(Asya) Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
KATEGORİ UZMANITeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
Lisans öğrenimini tamamlamış, İyi seviyede İngilizce bilen, Tercihen perakende de beyaz eşya alanında en az 2 yıllık deneyimi olan, Çok iyi derecede Ms Office uygulamalarına hakim, Sonuç odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünce yapısına sahip, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Motivasyonu yüksek, yoğun ve dinamik iş temposuna ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -İZMİR İzmir Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
DISNEY SATIŞ DANIŞMANI -İZMİRTeknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az lise mezunu veya üniversite mezunu,Tercihen perakendecilik ve elektronik dışı ürün satışı konusunda deneyimli,Ekip çalışmasına yatkın ve insan ilişkileri güçlü,MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen,Esnek çalışma saatlerine uyabilecek,Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli (erkek adaylar için),İzmir ilinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (ANKARA) Ankara Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
MAĞAZA SATIŞ DANIŞMANI - ENGELLİ (ANKARA)Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.
En az Lise veya Üniversite mezunu, Engellilik derecesi % 40 ve üzerinde olan, ortopedik veya diabetik engeli bulunan,İyi derecede Bilgisayar bilen (Word, Excel vb.), Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi,İnsan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın.Pozisyonla ilgilenen adayların ön yazılarında; engellerini net olarak ifade etmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı